Winamp Logo
Życie Jest Piękne Cover
Życie Jest Piękne Profile

Życie Jest Piękne

Polish, Travel/Tourism, 1 season, 4 episodes, 1 hour, 54 minutes
About
Życie Jest Piękne to podcast przygodowy. Każdy odcinek to dawka pozytywnej energii, która nastroi Cię do życia. Do audycji zapraszam gości, którzy opowiadają o swoich podróżach, przygodach i ciekawym stylu życia. Ten podcast jest dla Ciebie jeżeli chcesz zmienić coś w swoim życiu, zacząć realizować marzenia i żyć aktywnie.
Episode Artwork

Podcast #04: Spanie na dziko – Rozmowa z Paragon z Podróży

Macie ochotę na odrobinę inspiracji? Zapraszam do odsłuchania rozmowy z Patrykiem Świątkiem z Paragon z Podróży Patryk i Bartek prowadzą bloga na temat podróżowania. Dzielą się poradami dotyczącymi tanich wyjazdów, przygotowują ciekawe reportaże i materiały. Realizują wiele interesujących projektów i pokazują, że jak ktoś chce, to może wszystko. Ich blog stanowi nie tylko bazę cennej, przydatnej […] Post Podcast #04: Spanie na dziko – Rozmowa z Paragon z Podróży pojawił się poraz pierwszy w Życie Jest Piękne.
6/8/201530 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

Podcast #03: Czy podróże kształcą?

Często słyszę, że podróże kształcą. Ale co w przypadku, gdy ktoś podróżuje do kurortu wypoczynkowego, zaszywa się w hotelu na 2 tygodnie i nigdzie nie wychodzi? Zapraszam Was do 3 odcinka podcastu. Post Podcast #03: Czy podróże kształcą? pojawił się poraz pierwszy w Życie Jest Piękne.
4/22/201518 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Podcast #02: Starym busem objechać cały świat!

Ich działania obserwowałem niemal od początku. Podziwiałem, bo niewielu odważyłoby się na realizacje marzeń w taki sposób. Drugi podcast to inspirująca rozmowa z ekipą Busem Przez Świat. Do tej pory wyremontowanym starym busem zjechali kilkadziesiąt krajów. Swoim wesołym autem byli już między innymi w USA, Meksyku czy Australii! Zanim zaczniemy, chciałbym jeszcze podziękować Wam za […] Post Podcast #02: Starym busem objechać cały świat! pojawił się poraz pierwszy w Życie Jest Piękne.
2/23/201540 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Podcast #01: Autostopem do Chin – rozmowa z Kubą Rydkodymem

Próbowałem się za to zabrać od listopada i ciągle odkładałem… A to dlatego, że nie miałem czasu, a to dlatego, że nie wiedziałem jak, a to, że nie miałem dobrego mikrofonu. W końcu wziąłem się za to i mamy pierwszy podcast na blogu. Czym są podcasty? O podcastach wspominałem kiedyś we wpisie na temat radia. […] Post Podcast #01: Autostopem do Chin – rozmowa z Kubą Rydkodymem pojawił się poraz pierwszy w Życie Jest Piękne.
2/2/201524 minutes, 8 seconds