Winamp Logo
Звукомістика Cover
Звукомістика Profile

Звукомістика

Ukrainian, Literature, 1 season, 8 episodes, 7 hours, 14 minutes
About
«Звукомістика» — це авторська програма Костянтина Почтаря ,що складається з циклу історій про 8 міст, де музика стала основою їх ідентичності, про 8 міст, що стали натхненням для музикантів.
Episode Artwork

Музика Берліну

У восьмому епізоді авторської програми Костянтина Почтаря «Звукомістика», знайомимося з музикою Німеччини. > Чому Берлін вважають містом майбутнього? > Які музичні стили жили у Берліні? > Що змінилося у музиці під впливом історичних подій у Берліні? «Звукомістика» — це авторська програма Костянтина Почтаря, що складається з циклу історій про 8 міст, де музика стала основою їх ідентичності, про 8 міст, що стали натхненням для музикантів. Сезон «П'ятий район» виходить за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
5/31/201952 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Музика Дубаї

У сьомому епізоді авторської програми Костянтина Почтаря «Звукомістика», знайомимося з музикою Об’єднаних Арабських Еміратів. > Чому місто Дубаї важливе в контексті сучасної світової історії? > Як саме воно було, та досі залишається, відправною точкою для молодих музикантів? > Який музичний стиль найбільше компонують з арабською музикою? «Звукомістика» — це авторська програма Костянтина Почтаря, що складається з циклу історій про 8 міст, де музика стала основою їх ідентичності, про 8 міст, що стали натхненням для музикантів. Сезон «П'ятий район» виходить за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
5/23/201940 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

Музика Токіо

Шостий епізод авторської програми Костянтина Почтаря «Звукомістика», у ньому знайомимося з музикою Японії. > Якою була доля джазу у Японії і чому він занепав на деякий час? > Хто вплинув на розвиток нового музичного жанру j-pop? > Чому японську музику відділяють від всього музичного ринку світу? > Що таке Аніме, та як воно впливає на розвиток культури Японії? «Звукомістика» — це авторська програма Костянтина Почтаря, що складається з циклу історій про 8 міст, де музика стала основою їх ідентичності, про 8 міст, що стали натхненням для музикантів. Сезон «П'ятий район» виходить за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
5/16/201953 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

Вічний двигун

У п’ятому епізоді авторської програми Костянтина Почтаря «Звукомістика», знайомимося з музикою Детройту. > Якими були причини розвитку музичної сцени Детройту? > Що таке "Motown Sound" і яку роль цей лейбл відіграв і історії музики? > Чому Детройт називають батьківщиною техно? > Як хіп-хоп повернув Детройту музичну славу? «Звукомістика» — це авторська програма Костянтина Почтаря, що складається з циклу історій про 8 міст, де музика стала основою їх ідентичності, про 8 міст, що стали натхненням для музикантів. Сезон «П'ятий район» виходить за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
5/9/201951 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Музика Мельбурну

У четвертому епізоді авторської програми Костянтина Почтаря «Звукомістика», знайомимося з музикою Мельбурну. > Чому Мельбурн завжди був одним з найбагатших міст світу? > Кого вважають принцесою поп-музики? > Чим австралійська музика виділяється сьогодні? «Звукомістика» — це авторська програма Костянтина Почтаря, що складається з циклу історій про 8 міст, де музика стала основою їх ідентичності, про 8 міст, що стали натхненням для музикантів. Сезон «П'ятий район» виходить за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
5/2/201952 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Світло, що ніколи не згасає

Третій епізод авторської програми Костянтина Почтаря «Звукомістика», у ньому знайомимося з музичним Манчестером. > Чому індустріальні міста славляться своєю музичною сценою? > Як відбувся перший концерт Sex Pistols у Манчестері? > Що таке бритпоп? > Як зародились рейви і де сьогодні живе дух ейсід-хаузу? «Звукомістика» — це авторська програма Костянтина Почтаря, що складається з циклу історій про 8 міст, де музика стала основою їх ідентичності, про 8 міст, що стали натхненням для музикантів. Сезон «П'ятий район» виходить за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
4/25/20191 hour, 18 seconds
Episode Artwork

Музика для всіх

У другому епізоді авторської програми Костянтина Почтаря «Звукомістика», знайомимося з музичним Віднем та розповідаємо, чому класична музика — це музика для всіх. > Чому Відень — це європейська столиця музики? > Який вплив мали "віденські класики" на сучасну музику? > Чому класична музика — це музика для всіх? > Що таке "Нова віденська школа"? «Звукомістика» — це авторська програма Костянтина Почтаря, що складається з циклу історій про 8 міст, де музика стала основою їх ідентичності, про 8 міст, що стали натхненням для музикантів. Сезон «П'ятий район» виходить за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
4/18/20191 hour, 10 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

Танцююча королева

Перший епізод авторської програми Костянтина Почтаря «Звукомістика», у ньому розповідаємо про виконавців та музику, що зародилися у Швеції. > Чому шведська музика популярна в усьому світі? > Хто пише хіти найвідомішим американським поп-зіркам? > Як музичні школи впливають на шведську молодь? > Як скандинавський клімат пов’язаний зі шведською електронною сценою? «Звукомістика» — це авторська програма Костянтина Почтаря ,що складається з циклу історій про 8 міст, де музика стала основою їх ідентичності, про 8 міст, що стали натхненням для музикантів. Сезон «П'ятий район» виходить за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
4/11/201951 minutes, 38 seconds