Winamp Logo
זמן קנאביס Cover
זמן קנאביס Profile

זמן קנאביס

Hebrew, Fitness / Keep-fit, 1 season, 23 episodes, 9 hours, 53 minutes
About
ישראל מובילה את מחקר הקנאביס בארץ ובעולם ומספר האנשים הזכאים להשתמש בקנאביס רפואי בישראל, גדל משמעותית מדי שנה. בפודקאסט 'זמן קנאביס' העיתונאית ומגישת הטלוויזיה, לינוי בר-גפן מארחת מומחים שיספרו על ההיסטוריה של הצמח ועל המחקרים הקליניים העדכניים ופורצי הדרך שיבשרו על יכולות ריפוי של סוגי סרטן. אורחי הפודקאסט יסבירו על אופן וחשיבות הגידול והאריזה של הצמח, על תפקידו של רוקח מלווה, על התוויות רפואיות שונות בין נשים לגברים וכמובן נשוחח עם רופאים שישתפו בעדויות שהם רואים מן השטח. בסוף כל פרק נוסיף עצה לשימוש ותחזוקה, שחשוב למטופלים וגם למשפחותיהם לדעת.  בשיתוף Peace Naturals
Episode Artwork

עזרה ראשונה נפשית – חלק ב

אירועי השבת השחורה ב-7 באוקטובר 2023 תפסו את כולנו בהפתעה והמציאות החדשה שנכפתה עלינו ברגע הביאה  טלטלה גדולה. מאז אותו יום רבים מאיתנו נחשפו לסיפורים, תמונות ועדויות מזעזעות וקורעות לב שגובות מאיתנו מחיר נפשי. בפרק מיוחד זה לינוי בר-גפן משוחחת עם הפסיכיאטר הבכיר ד"ר יהודה ברוך. בחלקו השני של הפרק נתמקד בהשפעת המלחמה על שוק הקנאביס הישראלי. נדבר על הפער שנוצרו בין המלצות גורמי המקצוע לדרישות וצרכי המטופלים, על הגישות הטיפוליות הקיימות ל-PTSD, על מתי נכון לשלב בטיפול קנאביס ובאילו מצבים עדיף להימנע מכך וגם על סימנים ודברים שמצריכים פניה לגורמי המקצועSee omnystudio.com/listener for privacy information.
12/4/202317 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

עזרה ראשונה נפשית – חלק א

אירועי השבת השחורה ב-7 באוקטובר 2023 תפסו את כולנו בהפתעה. המציאות החדשה שאנחנו נדרשים להסתגל אליה מלאה בעצב, פחד ותחושת אובדן אישי וקולקטיבי. הציבור הישראלי נחשף לסיפורי זוועות, לתמונות ועדויות קשות וקורעות לב שגובות מאיתנו מחיר. בפרק מיוחד זה לינוי בר-גפן משוחחת עם הפסיכיאטר הבכיר ד"ר יהודה ברוך. בחלקו הראשון של הפרק נדבר על איך מתמודדים עם אירוע טראומתי בכלל ובסדר גודל כזה בפרט. על מתי טראומה הופכת לפוסט טראומה, על חשיבות זמן התגובה בטיפול  ובשיקום, על החשיבות שביצירת עוגנים וביסוס שיגרה בתוך כל הכאוס, וגם ניתן מענה לדברים ולשאלות שאתם  המאזינים ביקשתם לדעת. See omnystudio.com/listener for privacy information.
12/4/202323 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

פרק 20: ריצה למרחקים ארוכים – שיחה עם מייסד ומנכ"ל קבוצת קרונוס העולמית

תעשיית הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם ממשיכה לצמוח ולהתרחב וכך עולה גם הצורך בעוד ועוד מחקרים, פיתוחים וחידושים בתחום. בפרק זה לינוי בר גפן משוחחת בשפה האנגלית עם מייק גורנשטין, מייסד ומנכ"ל קבוצת קרונוס העולמית, מההחברות המובילות בשוק הקנדי והבינלאומי על היעדים והאתגרים שניצבים מול שוק הקנאביס הרפואי המקומי והגולובלי. במסגרת השיחה שהתקיימה בכנס "זמן קנאביס" – הכנס הקנאביס הדיגיטלי של "Mako קנאביס" בשיתוף "Peace Naturals", מספר גורנשטין על  הקשיים לאורך הדרך וגם על התוכניות לעתיד.See omnystudio.com/listener for privacy information.
10/2/202216 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

פרק 19 - קנאביס רפואי לטיפול בפיברומיאלגיה

פיברומיאלגיה או בעברית "דאבת השרירים", היא תסמונת המתבטאת בשיבוש בהולכת הכאב במערכת העצבים המרכזית. הסובלים מפירומיאלגיה, מתארים עייפות קיצונית וכאבים עזים, שלא פעם מונעים מהם לתפקד ולבצע פעולות יומיומיות פשוטות. בפרק זה, לינוי בר-גפן משוחחת עם נטע קובלסקי המתמודדת מגיל צעיר עם פיברומיאלגיה ומטופלת בקנאביס רפואי בעשור האחרון. נדבר על האתגרים שבאבחון המחלה, על האופן בו הקנאביס מסייע למטופלים בוויסות החושי ובקשיים איתם מתמודדים מאחר והמחלה לא נכללת ברשימת ההתוויות המאושרות לשימוש בקנאביס רפואי.See omnystudio.com/listener for privacy information.
9/5/202222 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

פרק 18 - קנאביס ומיניות

קנאביס ומיניות שלובים זה בזה לאורך ההיסטוריה ועדויות לכך ניתן למצוא במסורות ותרבויות של עמים רבים, שהשתמשו בצמח לשיפור החוויה המינית. לאורך ההיסטוריה ובעמים ותרבויות עתיקים ישנן עדויות לכך. בפרק זה, לינוי בר-גפן משוחחת עם ד"ר בן עמית, מומחה לפסיכיאטיריה ופרמקולוג, המשמש כפסיכיאטר בכיר במרכז השיקומי "רעות" בתל אביב. במסגרת עבודתו כמנהל תחום הקנאביס במקום, הוא מלווה את המטופלים במרפאה לטיפול ושיקום מיני. נדבר על האופן בו קנאביס משפיע על המיניות ועל מידת ההנאה והסיפוק המיני, על השפעתו של הקנאביס על חיי המין מבחינה רפואית ופסיכולוגית וגם על ההבדלים הקיימים בין נשים לגברים. See omnystudio.com/listener for privacy information.
8/16/202222 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

פרק 17 - נקודת שבירה - לי קורזיץ

האיסור על שימוש בקנאביס רפואי בעולם הספורט היה במשך שנים בגדר טאבו, אבל החומה הזאת מתחילה להיסדק. בפרק זה, לינוי בר-גפן משוחחת עם לי קורזיץ, מבכירות הספורטאיות בישראל, שמדברת לראשונה על השפעת הטיפול בקנאביס רפואי אחרי שנים של כאבים ופציעות, ועם אוריאל דסקל, עורך עסקי הספורט בכלכליסט על השימוש בקנאביס רפואי בקרב ספורטאים מקצועיים. במסגרת השיחה שהתקיימה בכנס "זמן קנאביס" – כנס הקנאביס הדיגיטלי של "Mako קנאביס" בשיתוף "Peace Naturals", נדבר על הקשיים, על תהליכי השיקום הכואבים, ועל השינוי אותו מובילים בכירי הספורטאים בעולם הספורט ביחסו לקנאביס.See omnystudio.com/listener for privacy information.
7/21/202230 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

פרק 16: קנאביס בגיל השלישי - שיחה עם רפי קרסו

בשנים האחרונות נרשמת עליה משמעותית במספר המטופלים בקנאביס רפואי בקרב בני ה-65 ומעלה, כשיותר רישיונות לשימוש בקנאביס מונפקים בישראל עבור מטופלים מקבוצת גיל זו. הקנאביס הרפואי מספק מענה רחב לשלל בעיות רפואיות ותסמינים הנלווים לאוכלוסייה המבוגרת ורבים מהם מעידים שהוא מיטיב עמם. בפרק זה, לינוי בר-גפן משוחחת עם פרופ' רפי קרסו, פרופ' למדעי המוח ומערכת העצבים, לשעבר מנהל המחלקה הנוירולוגית ומרפאת הכאב, במרכז הרפואי הלל יפה על אתגרי הטיפול בקנאביס בגיל השלישי. נשמע על מורכבות הטיפול בציבור המבוגר הסובל לא פעם ממגוון של מחלות במקביל. נבין על מה חשוב להקפיד, ממה צריך להיזהר ואיך ליווי מקצועי של המטופלים משמעותי לקבלת טיפול מיטיבי. See omnystudio.com/listener for privacy information.
6/29/202224 minutes
Episode Artwork

פרק 15: משימוש לטיפול – שימוש נכון בקנאביס רפואי

בכל טיפול תרופתי הניתן למטופלים ישנה חשיבות גדולה לשימוש נכון בתרופה, למתן ליווי והדרכה נאותים מגורמי המקצוע לכל אורכו של התהליך. זה אמנם נשמע טריוויאלי, אבל אילו דברים שיש להם השפעה אדירה על איכות ויעילות הטיפול הרפואי. בפרק זה, לינוי בר-גפן משוחחת עם מירי אוגינץ, אחות אחראית בתחום ליווי והדרכה למטופלי קנאביס, במכון הכאב בבית החולים רמב"ם, שכבר 12 שנה מדריכה ומלווה מטופלים לשימוש נכון בקנאביס רפואי. בפרק נדבר על חשיבות ההדרכה והשימוש הנכון בקנאביס רפואי, על הצורך בהדרכה ובליווי צמוד של אנשי מקצוע המוכשרים לכך ועל המשמעות שיש בתיאום ציפיות והגדרת יעדים עם המטופלים. בשיתוף Peace Naturals See omnystudio.com/listener for privacy information.
5/16/202225 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

פרק 14: למען האמת – מיתוסים על קנאביס

קשה להעלות על הדעת תחום שעתיר בכל כל הרבה מיתוסים, סיפורים וסטיגמות כמו הקנאביס. המחקר בתחום נמצא עדיין בראשיתו ומכאן שנוצרו סימני שאלה רבים המספקים קרקע פורייה להיווצרותם של מיתוסים, הנחות שגויות שאין להן אחיזה במציאות. בפרק זה לינוי בר-גפן משוחחת עם  ד"ר יהושוע אבירם, מנהל המחקרים הקליניים ב"סאיקי" (Syqe) על מגוון מיתוסים הנוגעים להיסטוריה של הצמח, לאופני הצריכה, להרכב החומרים הפעילים, לזנים השונים וליעילות הטיפול בקנאביס. יחד ננסה לעשות סדר ולהבחין בין מידע המבוסס מחקר ולכזה שאינו. בשיתוף Peace Naturals See omnystudio.com/listener for privacy information.
5/16/202226 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

פרק 13: לחיות לצד הטראומה- PTSD על רקע פגיעה מינית

עבור רובנו הביטוי PTSD, המוכר לנו בשם "פוסט טראומה", מזוהה בעיקר עם אלו שנפגעו בקרב, אבל הקשת של נפגעי פוסט טראומה רחבה הרבה יותר. זווית פחות מדוברת, אבל נפוצה וכואבת לא פחות, היא פוסט טראומה על רקע של פגיעה מינית. בפרק זה, לינוי בר-גפן משוחחת אופק ביטון, שבגיל 18 עברה פגיעה מינית שהשאירה אותה עם צלקות בנפש ועם PTSD. אחרי שנים של סבל וכאב היא מצאה מזור בזכות הטיפול בקנאביס הרפואי, שאמנם לא מרפא את הטראומה אבל מקל על ההתמודדות איתה. היום אופק היא סטודנטית למדעי התנהגות עם התמחות בקנאביס רפואי, המקווה להעלות את המודעות ליעילות הטיפול בקנאביס רפואי, עבור נפגעות ונפגעים נוספים המשוועים לחיות לצד הפגיעה ולשוב לחברה. בשיתוף Peace Naturals See omnystudio.com/listener for privacy information.
4/27/202221 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

פרק 12: משנים את חוקי המשחק – עולם הספורט והקנאביס עם אוריאל דסקל

עולם הספורט עובר בשנים האחרונות שינוי גדול בגישתו לקנאביס. עוד ועוד ספורטאים מדברים בגלוי על השימוש בצמח, על היתרונות ועל התועלת שמספק להם בהתמודדות עם פציעות חוזרות, בשגרת האימונים האינטנסיביות ובתחרויות השונות. גם ארגוני הספורט וברחבי העולם מצטרפים למגמה ולשינוי הגישה, בין אם בקידום מחקרים בנוגע לטיפול בספורטאים ובין אם בהסרת החסמים וההגבלות בנוגע לשימוש בקנאביס. בפרק זה, לינוי בר-גפן משוחחת עם אוריאל דסקל, עורך עסקי ספורט בכלכליסט והבעלים של הפודקאסט "בכל יום נתון", על שינוי הגישה של עולם הספורט המקצועני לקנאביס, על התקוות שתולים בו ספורטאים והפעולות שנוקטים במטרה לאפשר את השימוש בו באופן חוקי. בשיתוף Peace Naturals See omnystudio.com/listener for privacy information.
4/6/202224 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

פרק 11: ילד ירוק - הטיפול בקנאביס רפואי בילדים עם אוטיזם

אביגיל דר היא אמא ליובל המאובחן עם אוטיזם מגיל צעיר. מאז שנחשפה להשפעות הקנאביס על בנה, היא עוסקת בקידום המחקר ובליווי והדרכה של הורים בתהליך הטיפול. ילדים עם אוטיזם סובלים לא פעם מהתקפי זעם ואלימות, תוך פגיעה בסובבים אותם ובעצמם. הטיפול בקנאביס מביא לירידה בהפרעות הללו ואף יכול להוביל לעלייה ביכולות החברתיות, ביכולת ההבעה ובשיפור התקשורת עם המשפחה והחברה. בפרק זה, לינוי בר-גפן משוחחת עם אביגיל דר, מייסדת ומנכ"ל קאנפורה, מרכז מומחים לטיפול בקנאביס לאוטיזם, על מורכבות הטיפול, יתרונותיו ועל האתגרים הרבים איתם מתמודדים ילדים עם אוטיזם ובני משפחתם. בשיתוף Peace Naturals See omnystudio.com/listener for privacy information.
3/29/202235 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

פרק 10: עלה לכותרות – הקנאביס בתקשורת

בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי ביחסה של התקשורת לקנאביס והוא זוכה לכותרות מפרגנות בעיתונים ובמהדורות החדשות. היום זה אולי נראה לנו טריוויאלי אבל במשך שנים מרבית הסיקור בתחום הסתכם באזכורים על פשיעה וסחר בסמים. התקדמות המחקר בצמח הביאה לשיח חדש המתקיים לא רק באקדמיה, במעבדות ובבתי חולים, אלא גם במערכות החדשות של גופי התקשורת השונים. תום וגנר, הוא איש יחסי ציבור, יועץ אסטרטגיה ומחבר הספר "מלחמות הקנאביס", שבעקבות מחלת הסרטן של אביו התוודע לעולם הקנאביס הרפואי. בפרק זה, לינוי בר-גפן משוחחת עם תום וגנר על תפקידה של התקשורת בשינוי השיח, על כוחן של הרשתות החברתיות ועל האחריות שיש לעיתונאים כלפי ציבור המטופלים. בשיתוף Peace Naturals See omnystudio.com/listener for privacy information.
3/15/202223 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

פרק 9: בחדרי חרדים – קנאביס רפואי בחברה החרדית

כמו בציבור הכללי, גם בציבור החרדי עולה מספר המטופלים המחזיקים ברישיון לקנאביס רפואי. מתן טמיר גדל בחסידות גור ויצא ממנה בגיל 15. לקנאביס הרפואי נחשף לאחר שאמו אובחנה כחולת פיברומיאלגיה, מחלת דאבת השרירים. הוא החל לחקור ולהעמיק בנושא והיום הוא משמש כמנכ"ל קנאליסט, אתר המשמש מרכז מידע לציבור צרכני הקנאביס הרפואי ופלטפורמה להזמנת קנאביס רפואי אונליין. בפרק זה, לינוי בר-גפן משוחחת עם מתן טמיר על מורכבות הטיפול בקנאביס רפואי בחברה החרדית. הפערים בין מטופלים חילונים לחרדים, על חשיבותה של הסמכות התורנית  עבור המטופל החרדי, על האתגרים שחווים המטופלים, על חשיבותה של הסמכות התורנית ועל הגישות המגוונות בזרמים השונים ואת ההבדלים באופני הצריכה. בשיתוף Peace Naturals See omnystudio.com/listener for privacy information.
3/1/202227 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

פרק 8: עמותת מעל"ה

לאחר נפילתו של סמ"ר עוז (עוזי) מנדלוביץ במבצע צוק איתן, אמו אסנת ובן זוגה אלי לוי החליטו שהנצחה של עוזי ז"ל תהיה באמצעות סיוע בעל משמעות. לאחר שפגשו הורים של חיילים משוחררים, אשר היו סבורים שילדיהם "נפלו" לסמים, אסנת ואלי הבינו שזוהי לא "נפילה" אלא צריכת קנאביס, שאיננה מבוקרת אך מסייעת בהתמודדות, החלו אלי ואסנת בהקמת מרכז עוז להחלמה ושיקום.  בפרק זה, לינוי בר-גפן משוחחת עם אלי לוי מייסד שותף ומנכ"ל עמותת מעל"ה, שמספר על פועלה של העמותה ועל הסיוע שהעניקה עד כה ללמעלה מ-5,000 מטופלים, באמצעות שירותיי ליווי ומידע בפיקוח רפואי מלא (על ידי צוות שעבר הכשרה מקצועית) הכולל התאמה מיטבית של סוגי הקנאביס, תוך הקפדה על שמירת תפקוד יומיומי מלא ככל הניתן.See omnystudio.com/listener for privacy information.
10/10/202135 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

פרק 7: סיפורו של גיבור וכיצד הקנאביס מסייע בהתמודדות עם PTSD

שלומי אטון, קבל עיטור האומץ לאחר שפעל באומץ ובחירוף נפש בעת שהשתלט על מחבל מתאבד באינתיפאדה השניה (2002) בירושלים. גבורתו של שלומי הצילה חיים רבים אך הוא עצמו לקה בפוסט טראומה שגרמה לו להתנתק ממשפחתו ומחבריו, ובמשך שנים רבות, לחיות ברחובות, חסר כל. בפרק זה, לינוי בר-גפן שמעה איך שלומי החל את תהליך השיקום שלו לפני כשנתיים, ועל התמודדות באמצעות קנאביס רפואי. לדברי שלומי, בזכות צריכה של מינונים המתואמים לו, הוא הצליח לשקם מערכות יחסים עם המשפחה ולנהל חיי שגרה, להמעיט חרדות, ליצור ולנהל אורח חיים בריא.  בשיתוף Peace Naturals See omnystudio.com/listener for privacy information.
9/23/202116 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

פרק 6: קנאביס ברפואה

כיצד מוגדר הכאב ברפואה ובאיזה מקרים טיפול בקנאביס רפואי יכול להקל ולאפשר למטופל לחזור לשגרה? איזה דילמות יש לרופאי קנאביס במפגש עם מטופלים ומה הממצאים העולים מן השטח מדיווחם של המטופלים עצמם. בפרק זה, לינוי בר-גפן משוחחת עם  ד"ר ברקת שיף קרן, מומחית להרדמה ויועצת לטיפול בכאב, על המטופל הראשון, באמצעות המפגש עמו, גילתה את היתרונות של טיפול בקנאביס רפואי. מאז ד"ר ברקת שיף קרן טיפלה באלפי מטופלים ובשיחה זו, היא משתפת את הרקע של ההתוויות הרפואיות בישראל וכן את התובנות שלה בטיפול בכאב. בשיתוף Peace Naturals See omnystudio.com/listener for privacy information.
9/19/202138 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

פרק 5: הצצה אל מפעל הקנאביס -מאחורי הקלעים של החממות והמכשור

מה מיוחד במתקן שבו מגדלים את צמח הקנאביס? איך מייצרים את התנאים המתאימים לגידול הזנים השונים? ואיזה צוותים עובדים בתהליכי הגידול השונים. בפרק זה, לינוי בר-גפן משוחחת עם אביב זיו,מנהל גידולים במתקן הגידול של קרונוס ישראל, שמספר על הליך הגידול שתחילתו בקנדה, ועד סופו בישראל ועל הדרישות הקפדניות של משרד יחידת הקנאביס במשרד הבריאות.  בשיתוף Peace Naturals See omnystudio.com/listener for privacy information.
9/2/202122 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

פרק 4: על גלגולה של תעשיית הקנאביס בישראל

האם יש התוויות מגדריות כשמדובר בטיפול בצמח קנאביס? מה ההבדל בין מטופלות למטופלים? ואיך משתלבות נשים בתעשיית הקנאביס הרפואי בתפקידי הגידול ובתפקידי הניהול?  בפרק זה, לינוי בר גפן מארחת את רוני כץ עמיחי, סמנכ"לית שיווק ומכירות קרונוס ישראל, שתספר איך החלה את דרכה בתחום הקנאביס הרפואי כשעוד היה טאבו חברתי ולמדה הן בוטניקה והן את ההשפעות של הצמח עליו דווחו לה מדי יום, אלפי מטופלים ומטופלות. בשיחה כנה, רוני משתפת ואיך בזכות הידע שרכשה מן השדה ומן השטח, הפכה לאישה שמובילה היום את תחום הקנאביס הרפואי בישראל. בשיתוף Peace NaturalsSee omnystudio.com/listener for privacy information.
8/5/202129 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

פרק 3: ללמוד לבחור נכון - התאמת זנים למטופל

מה תפקידו של רוקח קנאביס כרוקח שמלווה את המטופלים מרגע קבלת המרשם? מה מסבירים למטופל.ת לקראת הפעם הראשונה ואיזה חששות מפיגים? וכמובן כמה חשוב להיות בקשר עם הרוקח בכדי להתאים את הזן הייחודי לצרכים השונים של כל אחד ואחת.  בפרק זה, לינוי בר גפן מארחת את טל קירשהיימר, רוקח קנאביס ובעלים של בית מרקחת כנרת בכפר סבא ואתר truepharm (טרו-פארם) בשיתוף Peace Naturals See omnystudio.com/listener for privacy information.
7/25/202134 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

פרק 2: מדעי הקנאביס - והפעם מדברים על חקר הקנאביס בארץ ובעולם - חלק ב'

איזה סוגי סרטן צמח הקנאביס יכול לרפא ועל איזה תסמינים הוא יכול להקל ולשמש כמשלים טיפול רפואי? איזה ניסויים קליניים נערכים בימים אלו ומה מראים כבר היום מחקרים פורצי דרך?.  בפרק זה, לינוי בר גפן מארחת את פרופ' דדי מאירי מומחה למחקר קאנביס רפואי, מהפקולטה לביולוגיה בטכניון ומי שעומד בראש המעבדה לחקר הסרטן והקנבינואידים, המעבדה היחידה בעולם שיודעת לזהות את כל מרכיבי הקנאביס. בשיתוף Peace NaturalsSee omnystudio.com/listener for privacy information.
7/9/202136 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

פרק 1: מדעי הקנאביס והיחסים בין צמח הקנאביס לגוף האדם - חלק א'

על פי עדויות היסטוריות, הקנאביס הוא הצמח הכי עתיק שתרבת האדם לפני למעלה מ-5000 שנה. איזה שימושים רפואיים נעשו בעבר בצמח הקנאביס ואיך מתקשר צמח הקנאביס עם מערכות גוף האדם, באמצעות מערכת האנדוקנובינואידים.  בפרק זה, לינוי בר גפן מארחת את פרופ' דדי מאירי מומחה למחקר קאנביס רפואי, מהפקולטה לביולוגיה בטכניון ומי שעומד בראש המעבדה לחקר הסרטן והקנבינואידים, המעבדה היחידה בעולם שיודעת לזהות את כל מרכיבי הקנאביס. בשיתוף Peace NaturalsSee omnystudio.com/listener for privacy information.
6/9/202130 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

פרק 0 - נעים להכיר!

ישראל מובילה את מחקר הקנאביס בארץ ובעולם ומספר האנשים הזכאים להשתמש בקנאביס רפואי בישראל, גדל משמעותית מדי שנה. בפודקאסט 'זמן קנאביס' העיתונאית ומגישת הטלוויזיה, לינוי בר-גפן מארחת מומחים שיספרו על ההיסטוריה של הצמח ועל המחקרים הקליניים העדכניים ופורצי הדרך שיבשרו על יכולות ריפוי של סוגי סרטן. אורחי הפודקאסט יסבירו על אופן וחשיבות הגידול והאריזה של הצמח, על תפקידו של רוקח מלווה, על התוויות רפואיות שונות בין נשים לגברים וכמובן נשוחח עם רופאים שישתפו בעדויות שהם רואים מן השטח. בסוף כל פרק נוסיף עצה לשימוש ותחזוקה, שחשוב למטופלים וגם למשפחותיהם לדעת.  בשיתוף Peace NaturalsSee omnystudio.com/listener for privacy information.
6/9/20214 minutes, 35 seconds