Winamp Logo
Zloději životů Cover
Zloději životů Profile

Zloději životů

Czech, Social, 5 seasons, 36 episodes, 14 hours, 8 minutes
About
Recidivisté, sadisté, vrazi. Jedno mají společné. Ničí životy všem v okolí svých obětí a kradou životy nejen jim, ale i pozůstalým. Poslechněte si vyprávění bývalého kapitána a člena pražské mordparty - Jana Štočka.
Episode Artwork

BESTIE: Šílený plán dvou žen. Mrtvého novorozence našli v igelitce na hřbitově

Sledujte Zloděje životů také na Instagramu.Duben 1997. Příjemné jarní počasí využívá Ludvík Čihák k tomu, aby v Brodku u Přerova natrhal u hřbitova trávu králíkům. Po chvíli si všímá igelitky opřené o zeď u jednoho z neoznačených hrobů. Když nakoukne dovnitř, zatmí se mu před očima. V tašce je tělo mrtvého novorozence. Na otřesný případ vzpomíná v rámci podcastu Zloději životů bývalý vyšetřovatel Martin Nasswettr z olomoucké kriminálky.Vychází také na serveru Novinky.czTento díl vyrobili Jakub Štěpánek, Magdaléna Pánková, David Ryneš, Jan Daněk, Petra Čepelková, Richard Wágner a Aleš Procházka.
2/6/202429 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

POPRAVA VĚŘITELŮ: Trojnásobný vrah vynálezce po letech vyprávěl v televizi o nápravě

Sledujte Zloděje životů také na Instagramu. Leden 1996. Je těsně nad nulou, sníh pomalu taje a pole jsou plná bláta a vody. Zhruba v poledne střídmě obydlenou chatovou oblastí v Pohořanech na Olomoucku znějí výstřely. Jeden z chatařů nakonec sebere odvahu a zimní kabát, vyjde ven a už z dálky vidí obrysy postav uvnitř vozidla. Tři lidé ve škodovce jsou po smrti. Na případ vzpomíná v rámci podcastu Zloději životů bývalý vyšetřovatel Martin Nasswettr z olomoucké kriminálky. Vychází také na serveru Novinky.czTento díl vyrobili Jakub Štěpánek, Magdaléna Pánková, David Ryneš, Jan Daněk, Petra Čepelková, Richard Wágner a Aleš Procházka.
1/30/202426 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

OSMÁCI: Spolužáka ubodal 41 ranami a vzniklo dilema. S rozsudkem se vyšetřovatel nikdy nesmířil

Sledujte Zloděje životů také na Instagramu. Říjen 2004. Během ponurého podzimní rána se malým městem na Šumpersku rychle šíří informace o pobodání teprve 13letého hocha. Jeho bezvládné tělo leží za kotelnou v kaluži krve. K místu tragédie míří novináři a fotografové, v okolí panuje chaos. Brzy navíc vychází najevo, že za smrtí chlapce by mohl stát jeho stejně starý kamarád. Na případ vzpomíná v rámci podcastu Zloději životů bývalý vyšetřovatel Martin Nasswettr z olomoucké kriminálky. Vychází také na serveru Novinky.czTento díl vyrobili Jakub Štěpánek, Magdaléna Pánková, David Ryneš, Jan Daněk, Petra Čepelková, Richard Wágner a Aleš Procházka.
1/23/202429 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

POKLAD: Písek v ústech a berle v přirození. Vraha seniorky pak čekalo na policii překvapivé setkání

Sledujte Zloděje životů také na Instagramu. Říjen 1999. Vlastimil jako obvykle o víkendu míří za svou třiadevadesátiletou maminkou do malé vísky nedaleko Šternberku. Pracuje na opravách jejího domku. Tentokrát jsou ale dveře otevřené a na zemi se povalují střepy. Seniorka leží o kus dál v kaluži krve s noční košilí vyhrnutou až po prsa. Na případ vzpomíná v rámci podcastu Zloději životů bývalý vyšetřovatel Martin Nasswettr z olomoucké kriminálky. Vychází také na serveru Novinky.czTento díl vyrobili Jakub Štěpánek, Magdaléna Pánková, David Ryneš, Jan Daněk, Petra Čepelková, Richard Wágner a Aleš Procházka.
1/16/202434 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

CHUŤ ZABÍJET: Faráře našli před kostelem se sekerou v hlavě, vrah si sám řekl o doživotí

Sledujte Zloděje životů také na Instagramu.Říjen 2002. Lidé v Dubu nad Moravou se pomalu probouzí. Brzy ráno se ale vesnicí začíná šířit tragická zpráva. Před farou u kostela byl objeven brutálně zavražděný farář Cyril Vrbík. Co vedlo k smrti oblíbeného a mírumilovného duchovního, jenž byl v okolí znám svojí solidaritou? Na případ po více než dvaceti letech vzpomíná v rámci podcastu Zloději životů bývalý vyšetřovatel Martin Nasswettr z olomoucké kriminálky. Vychází také na serveru Novinky.czTento díl vyrobili Jakub Štěpánek, Magdaléna Pánková, David Ryneš, Jan Daněk, Petra Čepelková, Richard Wágner a Aleš Procházka.
1/9/202430 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

TYRAN: Ubodal dceru a exmanželku, syn ho přitom mlátil hokejkou. Dalo se tragédii předcházet?

Sledujte Zloděje životů také na Instagramu.Únor 2002. Červenkovi vypadají na první pohled jako naprosto obyčejná rodina. Hana a Svatopluk mají tři děti, bydlí na přerovském sídlišti, postupem času ale přichází problémy. Málokdo ví, co se opravdu odehrává za zavřenými dveřmi. Vše vrcholí v polovině února strašlivou tragédií, která nakonec pomohla k změně zákona. Vzpomíná bývalý vyšetřovatel olomoucké kriminálky Martin Nassswettr. Vychází také na serveru Novinky.czTento díl vyrobili Jakub Štěpánek, Magdaléna Pánková, David Ryneš, Jan Daněk, Petra Čepelková, Richard Wágner a Aleš Procházka.
12/19/202342 minutes, 54 seconds