Winamp Logo
Життя в серванті Cover
Життя в серванті Profile

Життя в серванті

Ukrainian, Cultural, 1 season, 7 episodes, 2 hours, 25 minutes
About
Цей подкаст створили The Ukrainians та IREX у межах проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Проєкт виконується за підтримки Посольства США в Україні та Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії (FCDO) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України та Академією української преси. Думки, висловлені в цьому подкасті, необов’язково відображають погляди FCDO, Посольства США та партнерів IREX.
Episode Artwork

Коротке слушне прохання від The Ukrainians Audio

Проголосувати за подкаст «Життя в серванті» в категорії «Про історію й суспільство» можна ось тут: ⁠https://bit.ly/about-history-and-society⁠ Проголосувати за подкаст «⁠Ніжний інгліш⁠» в категорії «Про здоровʼя й саморозвиток» можна ось тут: ⁠https://bit.ly/about-health⁠ Проголосувати за подкаст «⁠⁠Пігулка еволюції⁠» в категорії «Про науку й технології» можна ось тут: ⁠https://bit.ly/about-science-and-technology⁠ Дякуємо, що ви з нами! Далі буде.
9/11/20232 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Чи є життя в серванті? Трейлер

Після початку війни з Росією у 2014 році всі ми почали активніше позбуватися радянщини. Найбільш очевидний шлях - викинути все застаріле й непотрібне. Однак є речі, або навіть звички, традиції, які ми нібито любимо і вважаємо своїми. Саме їх позбутися особливо важко. У новому подкасті The Ukrainians спільно з IREX спробують розібратися, як же нам прибрати ці радянські атрибути, які, неначе величезний сервант, стоять у нашому житті. * Цей подкаст створили The Ukrainians та IREX у межах проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Проєкт виконується за підтримки Посольства США в Україні та Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії (FCDO) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України та Академією української преси. Думки, висловлені в цьому подкасті, необов’язково відображають погляди FCDO, Посольства США та партнерів IREX. Стежте за The Ukrainians у соцмережах: Facebook bit.ly/38t0Pfe Instagram bit.ly/3ny7etQ Twitter bit.ly/38sURen
12/20/20222 minutes, 30 seconds