Winamp Logo
Zbrodnie bez cenzury Cover
Zbrodnie bez cenzury Profile

Zbrodnie bez cenzury

Polish, Old Time Radio, 1 seasons, 149 episodes, 2 days 20 hours 14 minutes
About
Zbrodnie bez cenzury. Zło pokazane jeden do jednego, z makabrycznymi szczegółami. Opowieści o mordercach, których zbrodnie przeszły do historii kryminalistyki. Mroczne nekrohistorie o pogrzebach, zwłokach i o tym, co dzieje się z naszym ciałem po śmierci. Historia, antropologia i nauka, bez zabobonów, legend i domysłów. Podcast twórczyni Worka Kości w Warszawie, pierwszego w Polsce domu burleski i kryminału.
Episode Artwork

Piękne i Bestia. Rzeźnik z Blind Creek ǀ 144.

Gdy Doris Schaefer patrzyła jak policja przeszukuje sypialnię jej syna, nie wierzyła, że to się działo naprawdę. Jej syn nie mógł być mordercą. Nie byłby w stanie zabić dwóch bezbronnych młodych kobiet. To prawda. Nie zamordował TYLKO dwóch kobiet. Zabił ich o wiele, wiele więcej. Posłuchajcie historii Gerarda Schaefera, Rzeźnika z Blind Creek!
17/02/202449 minutes 46 seconds
Episode Artwork

"Urodzony, by rozpętać piekło" ǀ 143.

Obejrzycie ze mną film – thriller w Waszych głowach. Zapowiadam bardzo mocne, plastyczne i krwawe sceny. Każda moja historia zaczyna się jednak od narodzin, nie od śmierci. Najpierw gdzieś rodzi się człowiek. Richard Speck, ten o którym opowiem, urodził się po to, by pewnej lipcowej nocy rozpętać piekło. Posłuchajcie!
10/02/20241 hour 52 seconds
Episode Artwork

Polska studentka, irlandzki ksiądz, szkocki zabójca i czyste zło ǀ 142.

Przedstawiam Wam Petera Brittona Tobina, szkockiego mordercę, który doskonale ukrywał swoją zbrodniczą naturę. W mojej opowieści znajdzie się też miejsce dla irlandzkiego duchownego i pięknej Polki, będzie niemal romantycznie, a na pewno tragicznie. Dzisiejsza opowieść kryje w zanadrzu kolejne historie, z których wyłaniają się następne. Tutaj zło wylewa się potworną falą, która zabiera szczęście, spokój, godność, a w końcu życie wielu osobom.
03/02/20241 hour 2 minutes 22 seconds
Episode Artwork

Horror na cmentarzu ǀ 141.

Niepozorny wiejski cmentarz i tragedia, jaka się na nim wydarzyła. Niewyobrażalnie okrutne zabójstwo,  którego ofiarą padła 15-letnia Jessica Lyn Keen w 1991 roku.
26/01/202420 minutes 10 seconds
Episode Artwork

Egzorcyzmy, bestialskie morderstwo i 40 demonów ǀ 140.

Poznajcie historię samozwańczego egzorcysty i egzorcyzmowanego mordercy, Michaela Taylora! Igranie z diabłem nie może skończyć się dobrze. Zwłaszcza wtedy, gdy mając na celu uwolnienie ludzkiej duszy z obecności Szatana, przeprowadza się egzorcyzmy. Posłuchajcie opowieści, którą będziecie mogli sobie wytłumaczyć tak, jak podpowie Wam wiara lub jej brak. Moje zdanie zachowam na koniec historii, a teraz zabieram Was do małego angielskiego miasteczka Ossett w West Yorkshire kilkadziesiąt lat wstecz.
19/01/202425 minutes 4 seconds
Episode Artwork

Prawdziwy "Krzyk". Rozpruwacz z Gainesville ǀ 139.

Nie odbieraj telefonu! Nie otwieraj drzwi! Nie próbuj się ukryć! Przede wszystkim, nie krzycz! W przeciwnym razie zginiesz z ręki zamaskowanego mordercy polującego na młodych ludzi w dotychczas spokojnym, wręcz sennym miasteczku. Rozpoznajecie tę historię? Nawiązuję do filmu Wesa Cravena pod tytułem „Krzyk”. Przedstawię Wam dziś mordercę, którego zbrodnie zainspirowały scenarzystę do stworzenia tej filmowej opowieści.
13/01/202437 minutes 23 seconds
Episode Artwork

Najniebezpieczniejsza kobieta świata: Kokainowa Matka Chrzestna ǀ 138.

Obok Shakiry najsławniejsza Kolumbijka na świecie: La Madrina, Czarna Wdowa, Kokainowa Matka Chrzestna, Dama Mafii, Królowa Handlu Narkotykowego, czyli Griselda Blanco! Obejrzycie o niej niebawem serial na Netflixie z Sofią Vergarą w roli tytułowej. Moja opowieść nie jest reklamą ani inną formą współpracy z platformą streamingową. Myślę, że i Wam i mnie przyda się lekcja z życia mafijnej królowej. Vergara z w jednym z wywiadów bardzo trafnie określiła swoją bohaterkę: „Byłą jednocześnie matką, żoną i potworem”. Przed Wami kolumbijska baronka kartelu z Medellin. Kobieta znana z przebiegłości i okrucieństwa, która przebiła szklany sufit męskiego świata mafijnych bossów. Zleciła co najmniej 40 zabójstw, choć jej prywatny cmentarz prawdopodobnie pomieściłby około 250 ciał jej ofiar.
05/01/202427 minutes 13 seconds
Episode Artwork

Krwawe małżeństwo z Warszawy ǀ 137.

Warszawa i jej okolice, początek roku 1922. Swoją działalność rozpoczyna pierwszy znany seryjny morderca II Rzeczypospolitej. Posłuchajcie historii zbrodniarza i jego partnerki, który traktował morderstwo jako najprostszy sposób na zarabianie pieniędzy. Tylko czy aby na pewno chodziło jedynie o pieniądze? Przed Wami Szczepan i Józefa Paśnikowie.
30/12/202334 minutes 47 seconds
Episode Artwork

"Wiąż, torturuj, zabij". Nieuchwytny zabójca BTK ǀ 136.

Nieuchwytny przez 31 lat. Terroryzował mieszkańców Wichita, drwił z policji, igrał z mediami. Swoje precyzyjnie dobrane ofiary określał „projektami”. Z jednej strony zwykły, przeciętny obywatel, ojciec, mąż, pracownik, nawet społecznik, z drugiej - potwór,  zimnokrwisty zbrodniarz wprowadzający w czyn swoje makabryczne fantazje. Dennis Rader, bo o nim mowa, przez wielu psychologów uważany jest za modelowego psychopatę. Niezdolny do odczuwania empatii nie przyjmuje odpowiedzialności za swoje zbrodnie. Wiele wskazuje na to, że urodził się „drapieżnikiem”. Posłuchajcie!
23/12/202357 minutes 48 seconds
Episode Artwork

Sadystyczny narcyz, kanibal, nekrofil, morderca: Ed Kemper ǀ 135.

Edmund Kemper jest nietypowym pod wieloma względami seryjnym mordercą, a zarazem niemal podręcznikowym przykładem narcyza, nekrofila i sadysty. Bohater czy też antybohater tego odcinka wciąż żyje, choć siły powoli go opuszczają - na szczęście dla nas, jego potencjalnych ofiar.
16/12/202355 minutes 54 seconds
Episode Artwork

Psychopatki, agentki i morderczynie dla idei ǀ 134.

Kobiety zdolne są do wielu rzeczy, których nikt od nich nie oczekuje. Tych dobrych i tych złych. Zbawiają świat albo go niszczą, chwilami z równą zaciekłością: Charlotte Corday, Fanny Kapłan, Violet Albina Gibson, Irma Grese, Kim Hyon-hui.
09/12/202339 minutes 48 seconds
Episode Artwork

Kąpiel w kwasie i elegancki Wampir ǀ 133.

Przed Wami morderca o nieodpartym uroku, przystojny, robiący dobre wrażenie i elokwentny. I cholernie pewny siebie, co zdaje się było jego największą słabością. Losy zbrodniarza, o którym Wam opowiem, w niespotykany sposób wiążą się z kilkoma innymi seryjnymi mordercami. Poznajcie Johna George’e Haigha, znanego jako The Acid Bath Killer.
01/12/202334 minutes 49 seconds
Episode Artwork

Szeregowiec Leonski. "Bestia" z polskim rodowodem ǀ 132.

Na początku 1942 roku Amerykanie przywieźli ze sobą do Australii muzykę jazzową, tabliczki czekolady, nylonowe pończochy i inne dobra. A także seryjnego mordercę. Przed Wami szeregowiec Edward J. Leonski – „bestia” z polskim rodowodem.
25/11/202341 minutes 31 seconds
Episode Artwork

Stano - złe nasienie ǀ 131.

Dzisiejszą historię opowiem Wam nieco inaczej niż zwykle. Zacznę od punktu zwrotnego, momentu, który okazał się dla sprawcy i organów ścigania przełomowy.W mojej opowieści ukryłam jeszcze inne wątki, pojawi się głowa w płomieniach, a na (niemal) koniec bardzo kontrowersyjny eksperyment psychologiczny. Gorąco proszę o dodanie mojego kanału do obserwowanych na Spotify. Pamiętajcie też proszę o moim nowym koncie na Instagramie - @renatazworka_kosci (zdjęcie profilowe z czerwonym tłem).
17/11/202334 minutes 21 seconds
Episode Artwork

Trupy w szafie. Sekrety potwora z Rillington Place ǀ 130.

Oglądaliście komedię romantyczną „Notting Hill”? Akcja filmu rozgrywała się w uroczej, zadbanej części Londynu. Dzielnica stawała się modna od 1959 roku, gdy zaczęto w niej organizować karaibską paradę Notting Hill Carnival. Nieco wcześniej było to zupełnie inne miejsce, w którym mieszkał… seryjny morderca. Posłuchajcie!
11/11/202346 minutes 32 seconds
Episode Artwork

Morderstwo w bydgoskim "Parku Sztywnych" ǀ 129.

Opowiem Wam, co wydarzyło się przed północą 13 maja 1975 roku w bydgoskim Parku Ludowym. Tej nocy zakończyły się dwa życia, gdy Jerzy G. znalazł kobiece ciało w gęstych krzakach…
04/11/202332 minutes 10 seconds
Episode Artwork

Kochać zmarłego jak siebie samego. Romantyczni nekrofile 128.

Odcinek specjalny - opowieść z polskim wątkiem. Dla niektórych miłość nie kończy się wraz ze śmiercią ukochanego lub ukochanej. Nie zgadzają się oni na rozłąkę nawet w tak niesprzyjających okolicznościach jak rozkład ciała partnera. Decydują się na mumifikację zwłok lub ich fragmentów. Nie chowają ich w grobie. Spędzają z zakonserwowanymi ciałami każdą chwilę. Jedzą posiłki w ich towarzystwie. Tańczą z nimi. Śpią. Uprawiają seks. Uwaga! Nowe konto na Instagramie! Dzięki "życzliwym" i ich zgłoszeniom straciłam dostęp do dotychczasowego. Zapraszam na profil @renatazworka_kosci (zdjęcie profilowe z czerwonym tłem).
31/10/202320 minutes 19 seconds
Episode Artwork

Ksiądz, nauczyciel i prostytutka. Religia, która zabija ǀ 127.

Za każdą sektą stoi człowiek, jego pycha, zaburzenia, żądza władzy. Najczęściej mężczyzna zostaje guru sekty, bywa jednak, że po władzę nad rządem dusz sięga… kobieta. Posłuchajcie dwóch opowieści o dwóch morderczyniach: Credonii Mwerinde i Magdalenie Solis. Zapraszam na profil na Instagramie @renatazworka_kosci (zdjęcie profilowe z czerwonym tłem). Dzięki "życzliwym" i ich zgłoszeniom straciłam dostęp do dotychczasowego.
28/10/202336 minutes 30 seconds
Episode Artwork

Zemsta "Brzydkiego Kaczątka" ǀ 126.

Uwaga! Zapraszam na instagramowy profil @renatazworka_kosci (zdjęcie profilowe z czerwonym tłem). Dzięki "życzliwym" i ich zgłoszeniom straciłam dostęp do pierwotnego konta. Według FBI masowe morderstwo oznacza cztery lub więcej zabójstw dokonanych podczas tego samego zdarzenia. Zabójca dokonuje zbrodni w jednym miejscu, w ramach jednego incydentu. Za chwilę opowiem Wam o zdarzeniu, które w pełni odzwierciedla podaną definicję. Kto był ofiarą, a kto mordercą? Spróbujcie wytypować sami na podstawie historii, którą usłyszycie. Przed Wami historia nastoletniej Christine Paolilla.
21/10/202337 minutes 9 seconds
Episode Artwork

Ślepa furia rozpruwacza nekrofila ǀ 125.

Dziś mam dla Was historię złamanego serca, opowieść o złu, które wyrosło w zdrowej, kochającej się rodzinie, losy pierwszego seryjnego mordercy we Francji oraz odrobinę mało przyjemnej nauki. Zapraszam! Przenieście się wraz ze mną do czasów Belle Epoque i Fin de siècle. Nie zabiorę Was na salony, lecz na prowincję, ale to właśnie na pięknych łąkach środkowej i południowej Francji działy się rzeczy makabryczne i odrażające. Gorąco proszę o dodanie mojego kanału do obserwowanych na Spotify lub zasubskrybowanie kanału na YT. Pamiętajcie też proszę o moim nowym koncie na Instagramie - @renatazworka_kosci (zdjęcie profilowe z czerwonym tłem).
14/10/202339 minutes 49 seconds
Episode Artwork

Prawdziwy horror w Amityville ǀ 124.

Ostrzegam: opisuję brutalne metody oraz treści nieodpowiednie dla wrażliwych lub niepełnoletnich odbiorców. Historia, którą Wam opowiem, z pozoru jest jednoznaczna. Ujęto sprawcę, znaleziono wszystkie ciała, zebrano niezbędne i wiele mówiące dowody kryminalistyczne. Czy jednak prawda jest zgodna z wyrokiem sądu? Czy kłamstwa i lawirowanie, nie tylko sprawcy, ale i organów ścigania, pozwalają zrozumieć w pełni to, co wydarzyło się listopadowej nocy w Amityville? I czy rzeczywiście w domu, w którym dokonano masakry, szaleją niebezpieczne demony? Gorąco proszę o dodanie mojego kanału do obserwowanych na Spotify lub zasubskrybowanie kanału na YT. Pamiętajcie też proszę o moim nowym koncie na Instagramie - @renatazworka_kosci (zdjęcie profilowe z czerwonym tłem).
07/10/20231 hour 3 minutes 32 seconds
Episode Artwork

Gra w morderstwo: "Będę Cię kochać na zawsze i pięć dni dłużej" ǀ 123.

Po ich romantycznej historii zostało co najmniej kilka martwych ciał i zagadka, kto w tym duecie nakręcał spiralę agresji i niepohamowanej żądzy zabijania. Poznajcie „Zabójcze Kochanki”, parę zakochanych w sobie kobiet, które bawiły się w okrutną grę. A że w moich historiach nie ma happy endu, uprzedzam, iż ta miłość nie przetrwała próby czasu. To nie koniec! W zanadrzu mam dla Was jeszcze dwie inne serie zbrodni. Co je łączy? Posłuchajcie!   Gorąco proszę o dodanie mojego kanału do obserwowanych na Spotify lub zasubskrybowanie kanału na YT. Pamiętajcie też proszę o moim nowym koncie na Instagramie - @renatazworka_kosci (zdjęcie profilowe z czerwonym tłem).
30/09/20231 hour 7 minutes 16 seconds
Episode Artwork

Horror na "Wzgórzach Głodu". Zabójcze metody doktor Lindy Hazzard ǀ 122.

Linda Hazzard zabiła co najmniej kilkanaście osób, o ile nie 40, a one chętnie za to zapłaciły. Sadystyczna, chciwa oszustka i znachorka, a zarazem dystyngowana dama tytułująca się „pani doktor”. Dzisiejsza opowieść kryje w sobie niejedną historię. Jest tu jeszcze tajemnicza sprawa wyrodnej matki, Louise Monnier oraz krętactwa „praktyków” bretarianizmu. Posluchajcie! Gorąco proszę o dodanie mojego kanału do obserwowanych na Spotify lub zasubskrybowanie kanału na YT. Pamiętajcie też proszę o moim nowym koncie na Instagramie - @renatazworka_kosci (zdjęcie profilowe z czerwonym tłem).
23/09/202354 minutes 46 seconds
Episode Artwork

Dżentelmen Rozpruwacz: "Oczy są moją nagrodą" ǀ 121.

Najgrzeczniejszy sąsiad jakiego możecie sobie wyobrazić, najbardziej uprzejmy i szarmancki w starym stylu. A zarazem najzimniejszy i najbardziej zdeprawowany zabójca kobiet w historii Dallas według lokalnej policji. Był dystyngowany i dobrze wychowany. Wiele razy spotkałam się z określeniem odnoszącym się do niego: człowiek renesansu, bo władał biegle francuskim i hiszpańskim, malował obrazy i uwodził kobiety grą na fortepianie. Mistrzowsko interpretował preludia Chopina. Recytował z pamięci poezje Keatsa. Był sportowcem, stolarzem i stylistą. Oraz mordercą, który w dość szczególny sposób okaleczał swoje ofiary! Posłuchajcie historii Charlesa Albrighta, Eyeball Killera! Gorąco proszę o dodanie mojego kanału do obserwowanych na Spotify lub zasubskrybowanie kanału na YT. Pamiętajcie też proszę o moim nowym koncie na Instagramie - @renatazworka_kosci (zdjęcie profilowe z czerwonym tłem).
16/09/202356 minutes 25 seconds
Episode Artwork

"Krzycz, mała, krzycz!" Sadystyczny duet morderców z narzędziami ǀ 120.

Zdeprawowani i bezwzględni, uwielbiali dominować i okazywać władzę. Ci dwaj nigdy nie powinni byli się spotkać. Oto Lawrence Bittaker i Roy Norris, zwani Tool-Box Killers Ostrzegam: opisuję brutalne metody ich działania oraz treści nieodpowiednie dla wrażliwych odbiorców. Jeśli słuchaliście mojej opowieści o morderstwie Hello Kitty, uprzedzam, że ta historia jest jeszcze mocniejsza.
09/09/20231 hour 1 minute 13 seconds
Episode Artwork

Cierpienia młodego kanibala, czyli jak zaimponować dziewczynie ǀ 119.

Małe miasteczko Bieliński. Tu wszyscy wiedzą o sobie dosłownie wszystko. Tu też od 2009 roku w ciągu trzech lat zaginęły 24 osoby. 13 z nich zostało odnalezionych żywych, po prostu postanowiły szukać szczęścia w innym miejscu. Co przydarzyło się pozostałym 11 zaginionym mężczyznom? Posłuchajcie! Uwaga! Mam nowe konto na Instagramie! Dzięki "życzliwym" i ich zgłoszeniom straciłam dostęp do dotychczasowego. Zapraszam na profil @renatazworka_kosci
02/09/202322 minutes 37 seconds
Episode Artwork

Romeo z celi śmierci i brazylijski Dexter ǀ 118.

Czy to był dobry człowiek? Czy bronił honoru matki i swojej ukochanej? Czy żył uczciwie w świecie pozbawionym zasad? Posłuchajcie historii Pedro Rodriguesa Filho i Manuela Pardo, przestępców, którzy zainspirowali twórcę literackiej i filmowej postaci Dextera Morgana.
26/08/202329 minutes 7 seconds
Episode Artwork

Dowody zbrodni, czyli przydomowy cmentarzyk Herba Baumeistera ǀ 117.

Czy rośliny mogą pomóc w rozwiązaniu zagadki kryminalnej? Przedstawiam Wam historię życia i zbrodni Herba Baumeistera, czule zwanego Herbert The Pervert. Zajrzyjcie wraz ze mną do jego posiadłości (podobno nawiedzonej) Fox Hollow Farm i uważajcie po czym stąpacie. Wytrawny kryminalistyk botaniczny dostrzeże zmiany otoczenia, których laicy nie rozpoznają. I zacznie kopać… Odcinek podcastu przygotowałam we współpracy z wydawnictwem naukowym Copernicus Press. Do przygotowania opowieści zainspirowało mnie jedno zdanie z książki „Dowody zbrodni”. Tylko jedno, bo nie chciałam Wam zdradzać zbyt wiele z lektury na temat śledztw, w których rozwiązaniu pomagają rośliny i znajomość botaniki.   Jeszcze do 22 sierpnia na stronie wydawcy możecie kupić książkę „Dowody zbrodni” Davida Gibsona z 45% rabatem. Podaję link: https://bit.ly/3YgBUUx
18/08/202325 minutes 42 seconds
Episode Artwork

Wesoły morderca - diabeł, którego znasz ǀ 116.

Prawda jest często dziwniejsza od fikcji, o czym Was za chwilę przekonam. Jednocześnie usłyszycie historię o tym, jak człowiek staje się niebezpiecznym drapieżnikiem.  Posłuchajcie! Przed Wami seryjny morderca Happy Face Killer oraz... pewna pani z bardzo bujną wyobraźnią. Gorąco proszę o dodanie mojego kanału do obserwowanych na Spotify lub zasubskrybowanie kanału na YT. Pamiętajcie też proszę o moim nowym koncie na Instagramie - @renatazworka_kosci (zdjęcie profilowe z czerwonym tłem).
12/08/202342 minutes 59 seconds
Episode Artwork

Para z piekła rodem - Love Slave Killers ǀ 115.

Przedstawiam Wam parę ludzkich drapieżników. Uroczą blondynkę i całkiem przystojnego mężczyznę, których związek scaliło wspólne polowanie na młode dziewczyny i kobiety. Charlene i Gerald Gallego nadali sami sobie przydomek Love Slave Killers. Swoje ofiary przetrzymywali w roli seksualnych niewolników przed odebraniem im życia. Posłuchajcie ich historii! ***** Uwaga! Nowe konto na Instagramie! Dzięki "życzliwym" i ich zgłoszeniom straciłam dostęp do dotychczasowego. Zapraszam na profil @renatazworka_kosci
05/08/202326 minutes 19 seconds
Episode Artwork

Wilkołak, gotka i potrójne morderstwo, czyli skutki zakazanej miłości ǀ 114.

Miłość potrafi podyktować najbardziej krwawe scenariusze. Posłuchajcie historii uczucia zakochanego 300-letniego „wilkołaka” i jego 12-letniej partnerki. Uwaga! Opowieść zawiera naturalistyczne opisy zbrodni. Przypominam, iż mam nowe konto na Instagramie! Dzięki "życzliwym" i ich zgłoszeniom straciłam dostęp do dotychczasowego. Zapraszam na profil @renatazworka_kosci
28/07/202328 minutes 44 seconds
Episode Artwork

Nastoletni truciciel i seryjny morderca. Zbrodnie Grahama Younga ǀ 113.

Wyobraźcie sobie, że bliska Wam osoba, syn, brat, kolega ze szkoły lub pracy powoli Was truje. Podaje Wam zatrute jedzenie i napoje tylko po to, by zobaczyć, jak cierpicie i obserwować powolną agonię. Przedstawiam Wam człowieka, który od najmłodszych lat nie marzył o niczym innym. Uwaga! Nowe konto na Instagramie! Dzięki "życzliwym" i ich zgłoszeniom straciłam dostęp do dotychczasowego. Zapraszam na profil @renatazworka_kosci
22/07/202333 minutes 35 seconds
Episode Artwork

Seryjny morderca i ludożerca z Zagłębia Ruhry ǀ 112.

Uwaga! Nowe konto na Instagramie! Dzięki "życzliwym" i ich zgłoszeniom straciłam dostęp do dotychczasowego. Zapraszam na profil renatazworka_kosci W mediach i popkulturze utrwalił się mit inteligentnego, sprytnego i charyzmatycznego seryjnego mordercy. Joachim Kroll z wyżej wymienionych miał tylko jedną cechę – spryt. Morderstwa popełniał w tym samym rejonie i nie wpadł przez ponad 20 lat!
15/07/202329 minutes 52 seconds
Episode Artwork

Brutalne nastoletnie psychopatki ǀ 111.

Uwaga! Nowe konto na Instagramie! Dzięki "życzliwym" i ich zgłoszeniom straciłam dostęp do dotychczasowego. Zapraszam na profil renatazworka_kosci Trzy historie: 15-latki, 11-latki i 17-latka. Trzy różne środowiska, osobowości i finały opowieści. I zbrodnie, których motywy ciężko zrozumieć.   Posłuchajcie!
08/07/202334 minutes 59 seconds
Episode Artwork

Tajemnica Grobowca Eleny ǀ 110.

Nekrofilia niejedno ma imię. Nekrofil romantyczny będzie uwielbiał swojego ukochanego lub ukochaną nawet po śmierci, tak samo, o ile nie bardziej. Nie zaakceptuje, że najbliższy mu człowiek nie żyje. Będzie robił wszystko, by nie odseparowano go od ciała kochanka. Podejmie się mumifikacji całych zwłok lub ich części. Zasiądzie do posiłku w obecności mumii, zatańczy z nią, obejrzy razem z nią program w telewizji. Dziś opowiem Wam o jednym z takich nekrofilów, w którego szaleństwie była niezwykle romantyczna metoda. Posłuchajcie!
01/07/202315 minutes 30 seconds