Winamp Logo
Закрив раунд Cover
Закрив раунд Profile

Закрив раунд

Ukrainian, Finance, 4 seasons, 74 episodes, 2 days, 6 hours, 17 minutes
About
У подкасті «Закрив раунд» Ілля Кабачинський та Антон Полєсков розповідають про технологічні феномени: компанії, які будують бізнес у сучасній економіці й залучають мільярдні інвестиції чи події, що впливають на технологічний ринок та світ навколо нас. Цей подкаст ми створюємо спільно з Betinvest. Це IT-компанія, яка розробляє платформи для прогнозів, у першу чергу для Entertainment Tech компанії Favbet. Як і герої наших випусків, Favbet і Betinvest використовують технології, щоб змінити підхід до бізнесу та трансформують свої компанії зсередини, розвиваючись надшвидкими темпами.
Episode Artwork

Вʼєтнам – новий Китай для виробників. Чому нас зацікавив комунізм?

Вам може здатись, що цей епізод — пропаганда комунізму. До кінця випуску Антон навіть почав замислюватись про те, що не так вже з тим комунізмом все й погано. Тим не менш, ми говоримо не про комунізм, а про те, як Вʼєтнам став цікавим для виробників, які легенько можуть побудувати там завод на десятки тисяч людей. Ми покликали про це поговорити людину, котра трохи більше нас розбирається у Вʼєтнамі — Денис Сичков, принципал Horizon Capital. Він досліджував цю країну і добре розбирається в її економіці. Ми звісно трошки порівнюємо Вʼєтнам та Україну, бо у них теж є непростий сусід поруч, але у Вʼєтнамі живе 100 млн людей, тому це умовний пошук схожостей. Партнер «Закрив раунд» – FAVBET TECH. FAVBET TECH — IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET.
5/1/202446 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

Андрій Скрипник, Promova: український стартап з вивчення мов на 15 млн користувачів

Стартап Promova народився всередині Genesis 5 років тому. Ідея була проста: взяти величезний і зростаючий ринок вивчення мов і побудувати на ньому компанію з кращим продуктом. Всі складнощі, як завжди, криються в реалізації. За цей час стартап виріс до $20 млн ARR. Як будувати компанію, коли поруч є гравці з річною виручкою в $500 млн, в новому подкасті розповідає CEO Promova Андрій Скрипник.
3/12/202450 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

Як Duolingo заробляє $500 млн (є теорія про TikTok): історія компанії

Розбираємо історію Duolingo і те, як компанії вдалось стати номером один на ринку вивчення мов. Капіталізація Duolingo складає $7+ млрд, на піку була вище $10 млрд. У цьому епізоді згадуємо як цікаву історію компанії так і різні фішечки, що дозволяють їй утримувати користувачів. Ну і звісно ж не обійшлось без ТікТок. –– Партнер «Закрив раунд» – FAVBET TECH. FAVBET TECH — IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 280 авто на фронт та понад 600 різних дронів та спрямував більше 300 млн грн допомоги українській армії.
3/6/202440 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Як звільняли Сема Альтмана, СЕО OpenAI (це вони придумали ChatGPT)

МИ ЧЕКАЛИ ТРИ ДНІ! Щоб не записувати подкаст і дочекатися розв'язки історії зі звільненням Сема Альтмана, в результаті цей подкаст записаний на день раніше поновлення Альтмана на посаді СЕО OpenAI. Ми не переживаємо. Окрім розв'язки, вся історія в цьому епізоді – актуальна. Якщо ви в контексті ситуації, вам буде цікаво послухати цей випуск, тому що: – ми обговорюємо персоналії і вплив членів ради директорів OpenAI на цю кризу; – думаємо над можливими причинами цього звільнення (в тому числі трохи конспірології, сорі); – дискутуємо про те, чи нормально, що така криза з'явилася всередині компанії, яка на даний момент найближча до створення сильного штучного інтелекту. Якщо ви не в контексті: – СЕО компанії-засновника ChatGPT звільнили, увесь світ в шоці; – ніхто не називає причин, є лише здогадки; – вся компанія стає на сторону СЕО, а Microsoft міг викупити увесь робочий інтелект за ChatGPT за копійки. Про ці 5 днів знімуть серіал і кіно, ми впевнені. А поки не зняли – можете послухати короткий переказ в нашому подкасті. Обіймаємо і готуємось до нового сезону, всім AI.
11/24/202329 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

We(didn't)Work: як компанія з $50 млрд стала банкрутом (а засновник мільярдером)

Навряд чи ви не чули про крах WeWork. Про це написали книжку, зняли декілька серіалів, один навіть з Джаредом Лето (Джаред Лето в серіалі про коворкінг, уявіть!). Історія компанії вийшла на новий етап: WeWork подала на банкрутство. Правду кажучі, це не таке банкрутство, як ви собі уявляєте. Скоріше реструктуризація, в якій новий менеджмент має розібратися з жахливим фінансовим станом компанії. А стан там правда жахливий: на $15 млрд в активах компанія має $18 млрд в боргах. Компанія, яка колись залучала інвестиції за оцінкою $50 млрд, тепер торгується на біржі (станом на початок листопада) з оцінкою $50 млн (різниця в 1000 разів, все вірно). Що буде далі з WeWork? Який новий бізнес будує засновник компанії Адам Нейман? Про це говоримо в новому випуску "Закрив раунд".
11/10/202325 minutes, 1 second
Episode Artwork

CEO WebSummit — найбільшої tech-конференції Європи — звільнився через скандал. До чого тут Близькій Схід

Поки ми готуємось до четвертого сезону, нам дуже захотілось поговорити про ситуацію навколо WebSummit. Керівник цієї компанії подав у відставку: все через його погляди на ситуацію на Близькому Сході. Ця тема цікава, оскільки WebSummit — найбільша технологічна конференція Європи, а можливо — всього світу. Ми розповідаємо, що трапилось і заодно згадуємо історію конференції.
10/26/202316 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

Promodo – маркетинг-агенція на 400 людей за 19 років

Олександр Колб – один з найвідоміших підприємців Харкова. І хоч зустрілись ми з ним поговорити саме про це місто, вже перед початком розмови вирішили записати короткий випуск про Promodo. Promodo одні з перших почали займатись інтернет-маркетингом в Україні – ще 19 років тому, коли мало хто розумів, що таке піксель та таргетинг. Тепер це компанія на 400 людей, яка веде найбільші ecommerce-бізнеси Україні і намагається певинайти себе. Що це значить – слухайте в новому випуску "Закрив раунд". —— Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH. Це IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 100 авто на фронт та понад 65 різних дронів та спрямував більше 60 млн допомоги українській армії.
9/6/202336 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

Ребрендинг Twitter: геніальний хід чи повна дурість?

Максим Ілюхін був в команді агенції Fedoriv, коли вона проводила ребрендинг Rozetka. Нову візуальну айдентику, яка на перший погляд не дуже відрізнялась від старої, аудиторія бренду сприйняла критично. Скажімо прямо, захейтила. За плечима Ілюхіна не тільки керівництво Fedoriv Agency, але і розробка концепції Дія, він є партнером студії Twid, а ще консультує Міністерство цифрової трансформації. Саме тому нам здалося, що Макс – ідеальній співрозмовник, щоб поспілкуватись про трансформацію Twitter в Х. Чи це ще один геніальний хід Ілона Маска чи медіаісторія з сумним кінцем? Розбираємось в 50му, ювілейному випуску "Закрив раунд". Максим Ілюхін був в команді агенції Fedoriv, коли вона проводила ребрендинг Rozetka. Нову візуальну айдентику, яка на перший погляд не дуже відрізнялась від старої, аудиторія бренду сприйняла критично. Скажімо прямо, захейтила. За плечима Ілюхіна не тільки керівництво Fedoriv Agency, але і розробка концепції Дія, він є партнером студії Twid, а ще консультує Міністерство цифрової трансформації. Саме тому нам здалося, що Макс – ідеальній співрозмовник, щоб поспілкуватись про трансформацію Twitter в Х. Чи це ще один геніальний хід Ілона Маска чи медіаісторія з сумним кінцем? Розбираємось в 50му, ювілейному випуску "Закрив раунд". —— Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH. Це IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 100 авто на фронт та понад 65 різних дронів та спрямував більше 60 млн допомоги українській армії.
8/12/202345 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

Н'юзрум: хто вб'є Twitter, захищеність Telegram та феномен Apple Vision Pro

Другий випуск «Н'юзруму», в якому ми обговорюємо новини в технологічного сектору, які зацікавили нас останнім часом. Про що говоримо в цей раз: 1) Падіння українського IT: https://ain.ua/2023/06/22/20-najbilshyh-autsors-kompanij-ukrayiny-rezultaty-pershogo-pivrichchya-2023-roku/ 2) Нова інформація про захищенність месенджерів: https://forbes.ua/innovations/fsb-na-zvyazku-rosiya-vidstezhue-spilkuvannya-navit-u-zashifrovanikh-signal-ta-whatsapp-y-ne-ominae-telegram-golovne-z-rozsliduvannya-nyt-03072023-14592 3) Конкуренти Twitter: https://www.businessinsider.com/metas-threads-only-shot-killing-twitter-mark-zuckerberg-elon-musk-2023-7 4) Проблеми української криптосфери: https://ain.ua/2023/06/23/rynok-stav-siro-chornym-chobanyan-pro-robotu-kryptobirzh-v-ukrayini/ 5) Ілля розповідає про те, як сильно він хоче Apple Vision Pro. 6) Amazon завалили книжками, згенерованими AI: https://ain.ua/2023/06/29/napysanymy-z-ai-knygamy-zavalyly-amazon-cze-shkodyt-platformi-knygy-nisenitnyczya/ --- Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH. Це IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 100 авто на фронт та понад 65 різних дронів та спрямував більше 60 млн допомоги українській армії.
7/6/202350 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

IT-підхід до створення благодійного фонду: як працює фонд KOLO

За словами співзнасновника фонда KOLO і героя нашого подкасту Євгена Ковалевського, цей фонд входить в топ-10 за об'ємом зібраних коштів в Україні. Фонд створений спеціалістами з продуктових компаній, тому й у його роботі фокус на ефективності, швидкості і зручності для користувача (людини, яка хоче задонантити). В новому випуску подкасту говоримо про те, як влаштований фонд, всі співробітники якого працюють pro-bono. -- Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH. Це IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 100 авто на фронт та понад 65 різних дронів та спрямував більше 60 млн допомоги українській армії.
6/29/202352 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

Як в Україні підтримують військові розробки: кластер Brave1

На другий рік повномасштабної війни в Україні нарешті з'явився кластер Brave1, на меті якого -- допомогти українським військовим розробкам масштабуватись і швидше потрапити на замовлення Міністерства оборони. Або ж навпаки -- сказати розробникам, що їхній виріб навряд чи буде корисним на фронті. Ми покликали очільницю Brave1 Наталію Кушнерську, щоб розібратись: - чому до цього проєкту йшли 1,5 роки; - що таке defense-tech, і чим це відрізняється від military-tech; - які винаходи потрібні на фронті; - як кластер буде допомагати з майбутнім фінансуванням розробок; - які військові технології вже розроблені в Україні і активно використовуються в бою; - хто і як може податися зі своїм проєктом в кластер. Подати заявку зі своїм проєктом: https://brave1.gov.ua/ --- Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH. Це IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 100 авто на фронт та понад 65 різних дронів та спрямував більше 60 млн допомоги українській армії.
6/16/202353 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

Н'юзрум: інвестиції Glovo в Україну, $22 млн в Fintech Farm, новий military-tech фонд

Інколи хочеться повернутися до витоків, і поговорити в старому форматі: без гостей, про актуальні новини. Хочеться — робимо. Ми запускаємо рубрику "Н'юзрум", в якій раз на декілька тижнів будемо обговорювати актуальні (на нашу супер суб'єктивну думку новини зі стартап та технологічного світу). Новини з цього випуску: 1) Іспанський стартап Glovo інвестував в український ринок €80 млн: https://forbes.ua/news/ispanskiy-startap-glovo-investuvav-v-ukrainskiy-rinok-80-mln-19052023-13752 2) D3 — новий акселератор, орієнтований на MilitaryTech в Україні: https://ain.ua/2023/05/11/d3-novyj-fond-military-tech-v-ukrayini/ 3) Fintech Farm Дубілета та Вітязя залучила $22 млн: https://ain.ua/2023/04/19/fintech-farm-zaluchyla-22-mln/ 4) Українці з Ahrefs запустили пошуковик YEP, інвестували $60 млн: https://ain.ua/2023/04/27/ukrayinczi-zapustyly-poshukovyk-yep-z-pryvatnistyu-ta-shi-botom-poky-v-beti/ 5) DressX raises $15M for digital fashion: https://venturebeat.com/games/dressx-raises-15m-for-digital-fashion/ --- Партнер нашого подкасту — FAVBET TECH. Це IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET. Під час війни компанія активно підтримує ЗСУ дронами та автівками. Наразі передали вже більше 100 авто на фронт та понад 65 різних дронів та спрямував більше 60 млн допомоги українській армії.
5/26/202339 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

2021 рік був найкращим для венчуру та стартапів. Казка закінчилась?

Вже котрий випуск ми намагаємось розібратись — світ у вогні? Ми говоримо про технологічний ринок, який на очах, здається, розвалюється. Чи це дійсно так і ми зараз спостерігаємо бульбашку доткомів кінця 90-х? Ми покликали Олега Маленкова, партнера TA Ventures, розібратись чи це так. Він певен, що 2022-й скоріше став холодним душем для індустрії. А Кабачинському не йметься — той певен, що все навколо палає. Постійний партнер подкасту - FAVBET Tech. Це українська IT-компанія, резидент Дія.Сіті, що розробляє програмне забезпечення, яким користуються мільйони клієнтів у всьому світі, в тому числі, для міжнародної компанії FAVBET Entertainment. Під час війни компанія активно підтримує Мінцифру в ініціативі розгортання IT-армії та вже організувала власні кібервійська.  А про відкриті вакансії можна дізнатися тут - https://jobs.dou.ua/companies/favbet/.
12/20/202235 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Технологічний ринок падає в очікуванні рецесії. Що це таке? І що взагалі відбувається з економікою

Ми багато говоримо про те, що технологічний ринок валиться: звільнення, скорочення інвестицій, відсутність ІРО. Все навколо — у вогні. А все через рецесію, яку очікують у 2023 році. Ми вирішили глибше розібратись, що це за біда, і запросили директора з інвестицій Capital Times Артема Щербину розповісти, що коїться зі світовою економікою. Постійний партнер подкасту - FAVBET Tech. Це українська IT-компанія, резидент Дія.Сіті, що розробляє програмне забезпечення, яким користуються мільйони клієнтів у всьому світі, в тому числі, для міжнародної компанії FAVBET Entertainment. Під час війни компанія активно підтримує Мінцифру в ініціативі розгортання IT-армії та вже організувала власні кібервійська. А про відкриті вакансії можна дізнатися тут - https://jobs.dou.ua/companies/favbet/.
12/17/202253 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

В Україні бум додатків для інвестицій у цінні папери – клас! Говоримо про це з monobank та iPlan

Ви інвестор? Ні? Тоді ми йдемо до вас. В Україні бум додатків, що дозволяють інвестувати у цінні папери західних компаній. Саме приватні технологічні компанії відкривають українцям новий спосіб заробляти та заощаджувати. Те, що так давно стало доступним на заході, тепер і у нас — ура!  Ми підійшли до цього питання комплексно. По-перше, покликали CMO monobank Анатолія Рогальського розповісти про їх сервіс mono invest і перші успіхи. Виявилось, 350 000 людей вже подали заявки. По-друге, покликали Любомира Остапіва з iPlan дати кілька порад, з чого власне почати свій шлях інвестора і про що потрібно пам’ятати перед початком. По-третє, ділимось власним досвідом і переживаннями. Пам’ятайте, що інвестиції — це також ризик: за одну ніч мало хто може стати новим Соросом. Напевно, ніхто) Цей подкаст ми створюємо спільно з Betinvest. Це IT-компанія, яка розробляє платформи для прогнозів, у першу чергу для Entertainment Tech компанії Favbet. Як і герої наших випусків, Favbet і Betinvest використовують технології, щоб змінити підхід до бізнесу та трансформують свої компанії зсередини, розвиваючись надшвидкими темпами. Стрес-інтерв’ю. Ставимо чутливі питання ІТ-відділу Favbet - https://bit.ly/31w8TLv Менеджери Favbet про Affiliate Marketing і гейміфікацію - bit.ly/3zDYk5S Як влаштована розробка гемблінгу - https://bit.ly/3qRJ2GC Розбираємося зі ставками на спорт: як працюють букмекери зсередини - https://bit.ly/3mXn9V6. Чого айтівці хочуть від роботодавців? Опитування Vector про «плюшки» - https://fav.bet/3Gp9MUv
2/18/202258 minutes, 29 seconds