Winamp Logo
יואב על החדשות Yoav on the news Cover
יואב על החדשות Yoav on the news Profile

יואב על החדשות Yoav on the news

Hebrew, News, 1 seasons, 72 episodes, 1 day 18 hours 54 minutes
About
החדשות בישראל מורכבות ואין מי שיסביר אותן ברמה הכי בסיסית. אבל ממש בסיסית. בכל שבוע יפגש יואב רבינוביץ עם קומיקאי אחר שאין לו מושג ב-כ-ל-ל בארועי היום כדי להסביר לו את הסוגייה המרכזית עליה מדברים השבוע 
Episode Artwork

לא מוציאים גז

עמרי בר יצא מהבית ובא לדבר עם יואב על גז, על סולידריות מבוססת זהות בין יונקים ועל החיים וזה. פרק אחרון אגב.See omnystudio.com/listener for privacy information.
16/12/202130 minutes 51 seconds
Episode Artwork

משהו פה לא כשר

איך לעזאזל הרוחות יכולות להתלהט בזמן ויכוח על כשרות? מה יואב חשב על ביטקוין ב2013? מה מנדי גרוזמן חושב שצריך לשאול על נכסים? כל זאת ועוד וזה עורך ומגיש: יואב רבינוביץ', מפיקה: דניאל פולק, טכנאי שידור: משה מושקוביץSee omnystudio.com/listener for privacy information.
09/12/202142 minutes 23 seconds
Episode Artwork

ספיישל חנוכה מטורף

אהרון גבע הגיע להדליק נר של חנוכה ולדבר על שני הזוגות הבולטים של השבוע: מרגי וקירל, בנט ובנט. עורך ומגיש: יואב רבינוביץ', אורח: אהרון גבע, הפקה: דניאל פולק, ביצוע טכני: אלעד זוהרSee omnystudio.com/listener for privacy information.
02/12/202129 minutes 45 seconds
Episode Artwork

אלי חביב לדירקטוריון הביטחוני-חברתי

הסטנדאפיסט אלי חביב מגיע לדבר על נבחרת הדירקטורים בחברות הממשלתיות. טוב, וגם על מכונות משקאות מביכות והומלסים בבתי קפה. עורך ומגיש: יואב רבינוביץ'See omnystudio.com/listener for privacy information.
25/11/202136 minutes 22 seconds
Episode Artwork

מטורקיה באהבה

דור כאהן מסיים סטרייק מושלם של אירוח בפודקאסטים אצל יואב, ומדבר איתו על טורקיה, הכהן של גנץ ומי שם שם ברחוב שומשום מגיש : יואב רבינוביץ, מפיק: גיא מחבוש,טכנאית:חן עוזSee omnystudio.com/listener for privacy information.
18/11/202135 minutes 20 seconds
Episode Artwork

רות אלבז מלכת הפאנלים

רות אלבז הגיעה על קטנוע לדבר על איילת שקד והאקסיות שלה. כאילו, של רות. עורך ומגיש: יואב רבינוביץ, אורחת: רות אלבז, מפיקה: טל ניסן ודניאל פולק, ביצוע טכני: חן עוזSee omnystudio.com/listener for privacy information.
28/10/202132 minutes 42 seconds
Episode Artwork

ספיישל דעות מסורבלות

יואב (אולי אתם מכירים אותו מהפייסבוק של חנוך דאום) נתקע לבד עם הדעות המושלמות שלו על מחאת המתמחים מגיש:יואב רבינוביץ,מפיקים:גיא מחבוש,ודניאל פולק,טכנאית: חן עוזSee omnystudio.com/listener for privacy information.
21/10/202127 minutes 16 seconds
Episode Artwork

דעות מושלמות על הכל כרגיל

אביתר חלימי בא עם תו ירוק אבל נגמרה לו הסוללה בטלפון. סמוטריץ נגד הערבים. גדי יברקן נגד גייז אשכנזים. יואב רבינוביץ נגד עצמו. עורך ומגיש: יואב רבינוביץ, אורח: אביתר חלימי, מפיק: אבי שמאי, ביצוע טכני: תמיר צובאריSee omnystudio.com/listener for privacy information.
14/10/202132 minutes 37 seconds
Episode Artwork

האריה ששאג ואהרון גבע המרטש

הבמאי החשוב אהרון גבע מגיע לדבר על עיבודי פושופ והגבלת כהונה במשטרים פרלמנטרים עורך ומגיש: יואב רבינוביץ,מפיק: גיא מחבוש,טכנאית:חן עוזSee omnystudio.com/listener for privacy information.
07/10/202131 minutes 40 seconds
Episode Artwork

נשיא איראן זולל עוגות קרם

ראש הממשלה בנט נאם בחו"ל, יואב טס לחו"ל, גיא אדלר היה באילת, ממש פרק מסביב לעולם עורך ומגיש: יואב רבינוביץ, אורח: גיא אדלר, הפקה: אבי שמאי, ביצוע טכני: אלון מקלרSee omnystudio.com/listener for privacy information.
30/09/202138 minutes 27 seconds
Episode Artwork

ראש השנה הכי נכון מכל הדתות

ליואב אין מושג מחגי תשרי, שזה תירוץ טוב לדבר על דברים לא קשורים בכלל כמו אל-הוריים, חתונת השנאה והאל ההודי שיבה מגיש: יואב רבינוביץ, מפיק: אבי שמאי, טכנאית: חן עוזSee omnystudio.com/listener for privacy information.
02/09/202126 minutes 10 seconds
Episode Artwork

ליב נפתלי בנט אלון

אביתר חלימי מגיע לאולפן ויחד הוא ויואב הורגים את כל עורכי הדין, ממציאים את ההומו-אשכנזוס וגם למה גזענות לא אבל מזלות כן? עורך ומגיש: יואב רבינוביץ', מפיקה: תמר בנימין, טכנאי: שרון לרנרSee omnystudio.com/listener for privacy information.
26/08/202132 minutes 41 seconds
Episode Artwork

סאטירה חרדית והנאום של בנט

צמד הקומיקאים ברדק מגיעים ליואב על החדשות לדבר על מהי סאטירה חרדית ולמה בנט מתעקש דווקא על אייפון מגיש: יואב רבינוביץ,מפיק:גיא מחבוש,טכנאית: חן עוזSee omnystudio.com/listener for privacy information.
19/08/202135 minutes 25 seconds
Episode Artwork

ספיישל דעות מושלמות, סוכר וקורונה

יואב הזמין אתכם לשלוח את הדעות המושלמות שלכם. הן לא היו מושלמות אבל אתם כן. אל תדאגו נדבר גם על מס הסוכר וזה שלפיד לא בא לישיבות קבינט הקורונה. מגיש: יואב רבינוביץ,מפיק: גיא מחבוש, טכנאי: שרון לרנרSee omnystudio.com/listener for privacy information.
05/08/202132 minutes 59 seconds
Episode Artwork

איך ויכוח בין משרד הבריאות למשרד החינוך הופך לרכילות

הבמאי זוכה פרס אופיר והרכילאי אהרון גבע הגיע ליואב על החדשות. זה אומר שהפעם הפרק הוא גם על הפרידה של אלה-לי להב ומיה ג'ריס. גם. לא רק, אבל גם. מגיש: יואב רבינוביץ,מפיק:גיא מחבוש,טכנאית: חן עוזSee omnystudio.com/listener for privacy information.
29/07/202135 minutes 51 seconds
Episode Artwork

לא אני לא מאמין שבן אנד ג׳ריז עשו לנו את זה

הקומיקאי רשף שי הגיע לדבר עם יואב על החרם של בן אנד ג׳ריז ונעלב שהמאבטח לא בדק אם יש לו נשק. אה, והוא בכלל איש של פרוזן יוגורט מגיש: יואב רבינוביץ, מפיקה: תמר בנימין, טכנאית: חן עוז See omnystudio.com/listener for privacy information.
22/07/202130 minutes 7 seconds
Episode Artwork

פונדקאות גם לגברים

השבוע בגץ הורה למדינה להכיר בזכות של גברים הומואים להשתתף בהליך פונדקאות. טס השילוני רודמן באה להזכיר שיש גם נשים במשוואה מגיש: יואב רבינוביץ,מפיק:גיא מחבוש,טכנאית: חן עוזSee omnystudio.com/listener for privacy information.
15/07/202131 minutes 51 seconds
Episode Artwork

המבחן הראשון של הקואליציה, שוב

הראפר שהורס את בני הנוער בישראל, וודו דדי, מגיע לאולפן לדבר על ההשפעה הרעה שהוא מה וקצת על חוק איחוד משפחות מגיש: יואב רבינוביץ,מפיק:גיא מחבוש,טכנאי:דרור רוטשטייןSee omnystudio.com/listener for privacy information.
08/07/202131 minutes 32 seconds
Episode Artwork

מלחמות האופוזיציה בקואליציה

באופוזיציה סימנו את עידית סילמן כמטרה, גיא אדלר מגיע לתכנית הלייט נייט ״ערב רבינוביץ״ לבדוק מה הסיבה עורך ומגיש: יואב רבינוביץ, אורח: גיא אדלר, מפיק: נתנאל ינובר, טכנאית השידור: חן עוזSee omnystudio.com/listener for privacy information.
01/07/202133 minutes 21 seconds
Episode Artwork

חוק איחוד משפחות או חוק פירוק ממשלות

הסטנדאפיסטית כרמל צייג יוצאת לאור יום כדי לדבר עם יואב על החוק שפעם ראשונה הופך לויכוח בין המפלגות הציוניות מגיש: יואב רבינוביץ,מפיק:גיא מחבוש,טכנאי:אלעד זהרSee omnystudio.com/listener for privacy information.
24/06/202127 minutes 6 seconds
Episode Artwork

מדברים מהפוזיציה

יואב רבינוביץ' משוחח עם אראל סג"ל על הממשלה החדשה, התקשורת וגם ביבי. פרק שהוקלט מול קהל במסגרת פסטיבל On Air בתיאטרון תמונעSee omnystudio.com/listener for privacy information.
18/06/202157 minutes 46 seconds
Episode Artwork

מרכיבים ממשלה קומפלט

כל המערכת הפוליטית בהולד לקראת הקמת הממשלה. הזדמנות טובה עבור יואב לנסות להסגביר את המצב להדר חזן ולצאת מוסגבר עורך ומגיש: יואב רבינוביץ, אורחת: הדר חזן, מפיק: נתנאל ינובר, טכנאי השידור: שרון לרנרSee omnystudio.com/listener for privacy information.
10/06/202135 minutes 17 seconds
Episode Artwork

חכו רגע עוד אין ממשלה

אסף ליברמן מנחה 4 תוכניות שונות בתאגיד אבל זה פשוט לא מספיק לו, אז הוא קפץ ליואב לדבר קצת על הניסיון של לפיד להקים ממשלה עורך ומגיש: יואב רבינוביץ, אורח: אסף ליברמן, מפיק: נתנאל ינובר, טכנאי סאונד: יבגני לייזרוביץ תמונה: כאן 11See omnystudio.com/listener for privacy information.
03/06/202138 minutes 11 seconds
Episode Artwork

איפה ועדת החקירה להר מירון?

למה חברי הכנסת לא רוצים ועדת חקירה ממלכתית לאסון הר מירון? מה בדיוק בג״צ פסל השבוע? השחקנית טס השילוני רודמן לא הבינה למה יואב הזמין אותה, אבל עכשיו הכל ברור עורך ומגיש: יואב רבינוביץ,אורחת: טס השילוני רודמן, מפיק: גיא מחבושSee omnystudio.com/listener for privacy information.
29/05/202132 minutes 47 seconds
Episode Artwork

הסלבס מתגייסים לעזור לישראל

במהלך ההסלמה חזית אחת ומרכזית הופקרה: ההסברה! וכשהסבלס מתגייסים באינסטגרם, אהרון גבע מתגייס ליואב על החדשות מגיש: יואב רבינוביץ אורח:אהרון גבע,מפיק:גיא מחבושSee omnystudio.com/listener for privacy information.
20/05/202127 minutes 45 seconds
Episode Artwork

השיח' ג'ראח שעשה אל-אקצא

למה כל הזמן מדברים איתנו בחדשות על אל-א'צא ושיח' ג'ראח? יואב הזמין את אביתר חלימי לדבר על מה הוביל למהומות, ועל מין פולש של ציפורים שאביתר משום מה חושש ממנו עורך ומגיש: יואב רבינוביץ. מפיק: אבי שמאיSee omnystudio.com/listener for privacy information.
13/05/202139 minutes 42 seconds
Episode Artwork

לפיד קיבל את המנדט

מיה דגן מהטיקטוק מגיעה לדבר עם יואב הבומר על המנדט שלפיד קיבל מהנשיא וגם קצת על בילי אייליש. אגב אם חיפשתם את הפודקאסט שלה ״דגנים מלאים״ זה לא פה אבל בואו מה׳כפתכם עורך ומגיש: יואב רבינוביץ, מפיק: גיא מחבושSee omnystudio.com/listener for privacy information.
06/05/202143 minutes 35 seconds
Episode Artwork

מי שר המשפטים?

גיא אדלר יודע לתקן פנצ׳ר, יואב יודע מי שר המשפטים. ביחד, שני החברים לומדים זה מזה את כישורי החיים החסרים להם. עורך ומגיש: יואב רבינוביץ, מפיק: אבי שמאיSee omnystudio.com/listener for privacy information.
29/04/202135 minutes 39 seconds
Episode Artwork

נתניהו vs. בנט: הקרב נמשך

פרק קרוסאובר מטורף בין ״יואב על החדשות״ ל״חווית הדור כאהן״. דור כבר יודע המון על פוליטיקה, אבל האם יואב מוכן לעסוק בחרדות שלו? עורך ומגיש: יואב רבינוביץ, מפיק: גיא מחבושSee omnystudio.com/listener for privacy information.
22/04/202136 minutes 55 seconds
Episode Artwork

ספיישל יום העצמאות עם תם אהרון

תם אהרון הגיע לספיישל מיוחד של פעם ב-73 שנה. פרק חד פעמי ארוך ומפואר בו יואב ותם לא מדרגים את סרטי הבורקס הכי טובים. עורך ומגיש: יואב רבינוביץ, הפקה: גיא מחבוש      See omnystudio.com/listener for privacy information.
15/04/202145 minutes 25 seconds
Episode Artwork

אז מה מצבנו אחרי הבחירות

מנסור עבאס הוא לשון המאזניי, ושיר ראובן מסבירה ליואב מילים כמו פימה (סנטר כפול) ותגליתנות (תקשיבו בפרק) עורך ומגיש: יואב רבינוביץ, מפיק: גיא מחבושSee omnystudio.com/listener for privacy information.
25/03/202138 minutes 41 seconds
Episode Artwork

הולכים לבחירות עם דור מוסקל

דור מוסקל מגיע ליואב על החדשות. הוא לא הביא כיבוד. הבנתם? כי הוא מערוץ הכיבוד. דיברנו על בחירות ונתב"ג. עורך ומגיש: יואב רבינוביץ,הביא לשידור: גיא מחבושSee omnystudio.com/listener for privacy information.
18/03/202131 minutes 20 seconds
Episode Artwork

עידו קציר עובר גיור רפורמי

השבוע בג"צ הכיר בגיורים רפורמים בארץ, אבל את עידו קציר מעניין רק לקחת ליואב את התפקיד מגיש: יואב רבינוביץ,טכנאי: יובל יסוד,הביא לשידור: גיא מחבוש  See omnystudio.com/listener for privacy information.
04/03/202133 minutes 34 seconds
Episode Artwork

כתם הנפט וסערת הפיגמנט השרוף

אהרון מגיע לשיחה על האסון האקולוגי שנגרם מכתם הנפט, אבל מתעקש לדבר על כתם אחר. של עדי בוזגלו. נו, מהבוזגלוס. עורך ומגיש: יואב רבינוביץ, הפקה והבאה לשידור: אבי שמאי, צילום: shutterstock See omnystudio.com/listener for privacy information.
25/02/202130 minutes 52 seconds
Episode Artwork

יואב מחסן בכפייה את גיא אדלר

דווקא הסטנדאפיסט גיא אדלר שחלה בקורונה וגם התחסן - לא בטוח שהוא רוצה שהמדינה תחייב אותנו להתחסן. עורך ומגיש: יואב רבינוביץ, ביצוע טכני: אלון מקלר, הפקה והבאה לשידור: אבי שמאיSee omnystudio.com/listener for privacy information.
18/02/202135 minutes 50 seconds
Episode Artwork

הקורונה נגד הממשלה וטל טירנגל

טל ויואב סוג של התחסנו וסוף סוף הם יכולים להיפגש לשיחה זהירה ולא טיפתית על קורונה, שלטון החוק והאם נתניהו לפעמים עצוב. פרק שהוקלט וצולם לייב לפייסבוק של ״כאן הסכתים״ עורך ומגיש: יואב רבינוביץ, צילום והקלטה: איל שינדלר ושלומי בנעטיה, הביא לשידור: גיא מחבושSee omnystudio.com/listener for privacy information.
11/02/202140 minutes 12 seconds
Episode Artwork

אילו מפלגות רצות לכנסת?

תומר פישמן לא מכיר את המפלגות שרצות לכנסת. שזה בדיוק הפורמט של יואב על החדשות! עורך ומגיש: יואב רבינוביץ , טכנאי: גיא בן וייס, הביא לשידור: גיא מחבושSee omnystudio.com/listener for privacy information.
04/02/202144 minutes 19 seconds
Episode Artwork

אז מה רוצים מהחרדים?

השבוע הפוליטי הזה עסק בחרדים, אז יואב הביא את הכתב הפרלמנטרי הצעיר ישכר זלמנוביץ כדי לדבר איתו על קורין גדעוןהביא לשידור: גיא מחבושSee omnystudio.com/listener for privacy information.
28/01/202135 minutes 34 seconds
Episode Artwork

ברוכים הבאים ג'ו ביידן

טראמפ היה טוב לישראל? ביידן טוב לעולם? יואב זרק על עמנואל אלבז פלפס את כל השאלות הפשטניות שיש בנושאהביא לשידור: גיא מחבושSee omnystudio.com/listener for privacy information.
21/01/202130 minutes 32 seconds
Episode Artwork

נתניהו והערבים: סיפור אהבה

הסטנדאפיסט אלי חביב מסביר למה נינג'ה ישראל לא מצליחה, וגם איך נתניהו הוא הילד המקובל בכיתהSee omnystudio.com/listener for privacy information.
14/01/202131 minutes 45 seconds
Episode Artwork

שם הפרק: לאה לב

יואב התחסן לקורונה והוא מת לספר על זה ללאה לב. טוב, היא דווקא לא כל כך מתלהבת הביא לשידור: גיא מחבושSee omnystudio.com/listener for privacy information.
07/01/202137 minutes 34 seconds
Episode Artwork

טראש, בחירות ויונתן פולארד

יואב מספר לזוכה פרס אופיר אהרון גבע על השבוע האחרון בפוליטיקה והגעתו של פולארד לארץ.See omnystudio.com/listener for privacy information.
31/12/202036 minutes 31 seconds
Episode Artwork

יאללה, חוזרים לבחירות רביעיות

יואב מספר לשיר ראובן לאן נעלם וכמובן על השבוע שהוביל לבחירות. הביא לשידור:גיא מחבושSee omnystudio.com/listener for privacy information.
24/12/202033 minutes 21 seconds
Episode Artwork

איך מעבירים סגר עם שני ילדים ובעל

ליאת בר און תקועה בבית עם הילדים אז יואב חפר לה קצת על תפילות, הפגנות ודיאטהSee omnystudio.com/listener for privacy information.
24/09/202031 minutes
Episode Artwork

שלום עם איחוד האמירויות והפעם גם עם בחריין

אחרי ההצלחה של הפעם הקודמת חוזר תומר פישמן לדבר על הסכמי השלום שנחתמו. לאבו דאבי הוא לא נכנס אבל לסגר כןSee omnystudio.com/listener for privacy information.
17/09/202038 minutes 10 seconds
Episode Artwork

פרשת החשדות לטיוח של החוקרים בתיקי נתניהו אבל לא בהכרח בקשר לתיקי נתניהו

יואב הזמין את מענדי גרוזמן כדי לדבר על חרדים, אבל אז נפלה הפצצה על מח״ש, הפרקליטות ותיקי נתניהוSee omnystudio.com/listener for privacy information.
10/09/202046 minutes 4 seconds
Episode Artwork

פריימריז: בעד ונגד

עופר שלח הכריז שהוא מעוניין בפריימריז ביש עתיד, יואב ולאה לב שואלים למה זה טובSee omnystudio.com/listener for privacy information.
03/09/202041 minutes 19 seconds
Episode Artwork

בין ברק שמיר לרוני גמזו

האם ברק שמיר באמת עשה בלקפייס? האם רוני גמזו יכול לעצור את הרכבת האווירית לאומן? ומי ניצח בקרב על התקציב? אהרון גבע עוזר ליואב לחפש תשובות See omnystudio.com/listener for privacy information.
27/08/202035 minutes 16 seconds
Episode Artwork

שלום עם איחוד האמירויות

תומר פישמן, אדם בעל קול יפה במיוחד, קם משנ"צ ומיהר לאולפן כדי לשמוע מה צריך לעשות כדי להיכנס לאבו דאביSee omnystudio.com/listener for privacy information.
20/08/202037 minutes 23 seconds
Episode Artwork

יש מצב לבחירות

סאגת התקציב נמשכת, חרב הבחירות על הצוואר ויואב לא מצליח להרגיע את שיר ראובןSee omnystudio.com/listener for privacy information.
13/08/202032 minutes 50 seconds
Episode Artwork

הקרב על התקציב

ביבי רוצה תקציב חד-שנתי, גנץ רוצה תקציב דו-שנתי, וליאור אמסטרדמסקי רק רוצה מיואב את המתכון של החלהSee omnystudio.com/listener for privacy information.
06/08/202039 minutes 59 seconds
Episode Artwork

יואב המבודד

יואב נכנס לבידוד, אז הוא מדבר בזום עם ירמי שיק בלום על ההפגנות בירושלים, על חוק הקורונה וכל שאר הדברים שקרו השבועSee omnystudio.com/listener for privacy information.
23/07/202036 minutes 33 seconds
Episode Artwork

מות הדמוקרטיה?

יואב ורות אלבז מדברים על המשבר הפוליטי האחרון סביב ועדת החקירה לשופטים, על חוק סמכויות הקורונה, ועל העבר המשותף שלהם בתור פליטי ריאליטי See omnystudio.com/listener for privacy information.
09/07/202037 minutes 11 seconds
Episode Artwork

הקורונה הכלכלית

יואב לא מבין כלום בכלכלה. אז הפעם הוא ביקש מצליל אברהם מ"חיות כיס" להסביר לו See omnystudio.com/listener for privacy information.
01/07/202043 minutes 33 seconds
Episode Artwork

החזרי המס של ביבי

יואב מסביר לדור כאהן למה נתניהו מקבל החזר מס של 600,000 ש"ח, מה בדיוק קורה במעון ראש הממשלה, ובונוס: איך מתמודדים עם קנאה See omnystudio.com/listener for privacy information.
25/06/202032 minutes 27 seconds
Episode Artwork

בובספוג המתנחל

לאה לב כועסת על הפקקים, על מנדלבליט, על מי שהחליט שבובספוג גיי. מזל שיואב שם כדי להרגיע אותה עם הסבר על הסיפוחSee omnystudio.com/listener for privacy information.
18/06/202033 minutes 32 seconds
Episode Artwork

ביטול חוק ההסדרה

למה בית המשפט העליון ביטל את חוק ההסדרה? למה בכלל מותר לו לבטל חוק? למי שייכים השטחים שנכבשו ב-67? יואב ומנדי גרוזמן, איש כאן מורשת, עונים ומתווכחיםSee omnystudio.com/listener for privacy information.
11/06/202042 minutes 14 seconds
Episode Artwork

מיניאפוליס, מזרח ירושלים

הראפר והמפיק מיכאל כהן משוחח עם יואב על הקשר בין איאד חלאק שנורה במזרח ירושלים, לבין ג׳ורג׳ פלויד, שההרג שלו הצית את המהומות בארה״ב See omnystudio.com/listener for privacy information.
04/06/202037 minutes 24 seconds
Episode Artwork

משפט נתניהו מתחיל

נתניהו התייצב בבית המשפט, וניב מג׳ר התייצב באולפן לשמוע על סיגרים, שמפניות, ואורי פינק See omnystudio.com/listener for privacy information.
28/05/202037 minutes 11 seconds
Episode Artwork

משחק השרים הגדול

יואב בוחן את לאה לב: האם היא תזכור את כל השרים בממשלה החדשה, המנופחת אי פעם? See omnystudio.com/listener for privacy information.
21/05/202039 minutes 10 seconds
Episode Artwork

השיחה הסודית של מנדלבליט ואשכנזי

עידו קציר מאוד הוטרד מהשיחה בין מנדלבליט וגבי אשכנזי, שחשפה אילה חסון בחדשות 13. אז הוא ביקש מיואב להסבירSee omnystudio.com/listener for privacy information.
14/05/202031 minutes 36 seconds
Episode Artwork

בג"צ בשידור חי

יואב ודור כאהן מנסים להבין האם לביבי מותר להרכיב ממשלה, ומה אומר על זה השף טום אביבSee omnystudio.com/listener for privacy information.
06/05/202031 minutes 15 seconds
Episode Artwork

מרכיבים ממשלה

עומר ריבק, אסתמה בשבילכם, מגיע לשמוע על ההסכם של נתניהו וגנץ See omnystudio.com/listener for privacy information.
23/04/202041 minutes 22 seconds
Episode Artwork

איך יוצאים מהסגר?

יואב ושיר ראובן מנסים להבין מה הן אסטרטגיות היציאה, ואיך מתמודדים עם השכנים החמודים שלנו See omnystudio.com/listener for privacy information.
16/04/202048 minutes 27 seconds
Episode Artwork

מנסים להרכיב ממשלה

למה בני גנץ רוצה להיות יו"ר הכנסת, והאם הוא וביבי באמת יכולים להיות חברים? יואב מנסה להסביר לטל טירנגל See omnystudio.com/listener for privacy information.
02/04/202031 minutes 58 seconds
Episode Artwork

משבר חוקתי במדינת ישראל

מה לעזאזל קורה בכנסת? למה יולי אדלשטיין התפטר? האם יש הפיכה? ומי מנצח, צ'ריזארד או צ'רמיליון?See omnystudio.com/listener for privacy information.
26/03/202035 minutes 50 seconds
Episode Artwork

פוליטיקה בצל קורונה

יואב רצה לדבר עם ירמי שיק בלום, עידו קציר ודור מוסקל על פוליטיקה - אבל הם מוטרדים משטויות. כמו מגפה עולמית See omnystudio.com/listener for privacy information.
17/03/202034 minutes 14 seconds
Episode Artwork

איך יוצאים מהפלונטר הפוליטי?

יואב מנסה להבין עם שיר ראובן מי ניצח בבחירות, מי יקים ממשלה, ואת מי מהח"כים צריך להעביר ימינה בטינדרSee omnystudio.com/listener for privacy information.
10/03/202034 minutes 45 seconds
Episode Artwork

בני גנץ והמימד החמישי

יואב וטל טירנגל אוכלים ביחד עוגת שוקולד, מדברים על בני פאקין גנץ ומנסים להבין מה הוא עשה רעSee omnystudio.com/listener for privacy information.
25/02/202028 minutes 35 seconds
Episode Artwork

חיים כץ והוירוס המסתורי

יואב מאוד רצה להסביר לעידו קציר על הענקת החסינות לחיים כץ, אבל כל מה שעידו רצה לדבר עליו זה קורונה See omnystudio.com/listener for privacy information.
18/02/202034 minutes 53 seconds
Episode Artwork

למה לא פסלו את היבא יזבק?

בית המשפט העליון הכשיר את מועמדותה של הח"כית מבל"ד בבחירות הקרובות. גיתית פישר ביקשה מיואב להסגביר לה See omnystudio.com/listener for privacy information.
11/02/202031 minutes 21 seconds
Episode Artwork

מה הסיפור של עסקת המאה?

יואב רצה להסביר לטל טירנגל על תכנית השלום של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, אבל בשביל זה צריך להבין קודם את שורשי הסכסוך הישראלי-פלסטיני. שיהיה בהצלחה לכולנו See omnystudio.com/listener for privacy information.
03/02/202041 minutes 42 seconds