Winamp Logo
Як вам вдалося? Cover
Як вам вдалося? Profile

Як вам вдалося?

Ukrainian, Finance, 3 seasons, 39 episodes, 1 day, 5 hours, 9 minutes
About
Як вам вдалося — подкаст від медіа Vector із представниками креативної економіки про те, як їм вдалося створити, факапити і розвивати. Продукти, команди та ідеї. Ми створюємо його разом із Genesis Academy — екосистемою освітніх можливостей у різних сферах продуктового IT від кофаундингової ІТ-компанії Genesis. Ми розповідаємо кейси розвитку українських продуктових компаній. Читайте Vector https://vctr.media/ Genesis Academy — екосистема освітніх можливостей у різних сферах продуктового IT від кофаундингової ІТ-компанії Genesis. https://www.academy.gen.tech/
Episode Artwork

Дар’я Лещенко, Supportyourapp: філософія помилок, відмова від роботи 24/7 і зміна позиціювання українського бізнесу

Новий епізод подкасту. Як вам вдалося, Дар’є Лещенко, Supportyourapp У подкасті «Як вам вдалося» ми питаємо в підприємців: «Як бути тими, ким ви є, і робити те, що ви робите?» Створювати, подеколи факапити й розвивати бізнес, ідеї та потенціал. Цей епізод створений за підтримки Grammarly, ІТ-компанії, заснованої в Україні. Grammarly розробляє асистент на основі штучного інтелекту, який допомагає ефективно спілкуватися англійською на письмі.  У ньому ми поговорили з Дар’єю Лещенко, керівною партнеркою в SupportYourApp, співзасновницею Label Your Data та Outstaff Your Team, про: 👉те, як помилки допомагають розвивати бізнес;  👉те, як залучати іноземних працівників і як це допомагає бути на зв’язку 24/7;  👉світовий ринок для української компанії — як себе позиціювати в умовах «нестабільності» нашого ринку;  👉жіноче підприємництво; 👉те, як поєднувати роботу штучного інтелекту й експертизу працівників. Дивіться та слухайте подкаст, щоб дізнатися, що таке «трикутник місій і завдань» для Дар’ї Лещенко) І нехай усе вдається! Ведуча — Єлизавета Бордунова, головна редакторка Vector. Дякуємо компанії Grammarly за підтримку нашого подкасту! See ya in the next episode!
1/9/202458 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Трейлер «Як вам вдалося»

Як вам вдалося — подкаст від медіа Vector із представниками креативної економіки про те, як їм вдалося створити, факапити і розвивати. Продукти, команди та ідеї. Ми створюємо його разом із Genesis Academy — екосистемою освітніх можливостей у різних сферах продуктового IT від кофаундингової ІТ-компанії Genesis. Ми розповідаємо кейси розвитку українських продуктових компаній. Слухайте, знайомтеся з ведучою (хто ще не знає нашу головну редакторку Лізу Бордунову?) та додавайте подкаст у збережені. Перший випуск уже very sooooon! Читайте на Vector меми, новини та цікаві матеріали про українські продуктові компанії Сайт: https://vctr.media/ Telegram: https://t.me/vctrmedia Facebook: https://www.facebook.com/vctr.group/ Instagram: https://www.instagram.com/vctr.media/ Партнер — Genesis Academy — екосистема освітніх можливостей у різних сферах продуктового IT від кофаундингової ІТ-компанії Genesis. Сайт — https://www.academy.gen.tech/ Instagram: https://www.instagram.com/genesis_academy_ua/ Facebook: https://www.facebook.com/GenesisEducationKyiv Telegram: — https://t.me/Genesis_Academy Ведуча — Ліза Бордунова, головна редакторка Vector Facebook: https://www.facebook.com/yelyzaveta.bordunova Instagram: https://www.instagram.com/yelyzaveta.bordunova/ Нехай усе вдається!
10/24/20221 minute, 7 seconds