Winamp Logo
Wszystko, co ważne. Cover
Wszystko, co ważne. Profile

Wszystko, co ważne.

Polish, Social, 1 season, 11 episodes, 9 hours, 17 minutes
About
"Wszystko, co ważne" to podcast, w którym Marcin Łukasik - prezenter radiowy i telewizyjny, podcaster - razem z marką ŠKODA odsłania tajemnice Waszych ulubionych podcasterów. Pyta ich o wszystko, co ważne, czyli od wielkich idei po codziennie, małe przyjemności. Będziecie mieli szansę dowiedzieć się co skrywają najpopularniejsi Twórcy - jacy są prywatnie? Jakie dziwne/śmieszne/wyjątkowe sytuacje im się przydarzyły? Czy czegoś żałują? Jakie mają plany na przyszłość? Czego się boją a co ich bawi? Zapnijcie pasy i włączcie play! Zapraszamy do słuchania! ŠKODA. Wszystko co ważne.
Episode Artwork

Bartosz Pokrzywiński x Łukasik. Co napędza go poza F1?

Gościem ostatniego odcinka podcastu “Wszystko, co ważne” jest Bartosz Pokrzywiński - 1/2 duetu Budnik i Pokrzywiński. Za którym razem zdał prawo jazdy? Co trzeba zrobić, żeby zostać kierowcą F1? Jak zarazić innych pasją do tego sportu i dlaczego właśnie teraz jest najlepszy czas na zainteresowanie się F1? Jaki jest jego wymarzony samochód i co napędza go poza miłością do motoryzacji? Jak pokonał swoje kompleksy i niepewność oraz jaki jest jego sportowy cel na 2023 rok? Zapnijcie pasy i włączcie play! Partnerem cyklu jest ŠKODA - marka, która od lat dba o wszystko, co ważne.
11/22/202257 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

Justyna Mazur x Łukasik. Czego boi się królowa true crime?

Gościem dziewiątego, przedostatniego odcinka podcastu “Wszystko, co ważne” jest Justyna Mazur - twórczyni najpopularniejszego w Polsce podcastu kryminalnego Piąte: Nie Zabijaj. Za co rodzice dawali jej szlabany jak z amerykańskich filmów? Dlaczego jedynym sportem, który ogląda jest snooker? Czego obawiała się publikując pierwsze odcinki Piąte: Nie Zabijaj, a czego boi się na co dzień? Czym jest w jej świecie “kubkoza”, dlaczego kocha płyny do płukania i w jakim celu przed wyjazdem na wakacje pakuje pół swojego domu? Nie możecie tego przegapić! Zapnijcie pasy i włączcie play! Partnerem cyklu jest ŠKODA - marka, która od lat dba o wszystko, co ważne.
11/15/20221 hour, 2 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

Maciej Orłoś x Łukasik. Dlaczego dostał kosza od Pameli Anderson?

Ósmy odcinek podcastu “Wszystko, co ważne” wypełniony jest śmiechem i mnóstwem ciekawych doświadczeń z życia Macieja Orłosia. Tymi wcześniej nieopowiedzianymi historiami dzieli się w rozmowie z Marcinem Łukasikiem. Jaka była najdłuższa trasa, którą pokonał autostopem i jakie miał przygody będąc autostopowiczem? Jak znalazł się w New Jersey i dlaczego kopał tam tunel pod molo? Czy wiedzieliście, że ukończył London Academy of Music and Dramatic Art? Jak czuł się w roli Kazimierza Wielkiego i dlaczego zapoczątkowało to jego miłość do jazdy konnej? Co może zdarzyć się w dobę w Beverly Hills i dlaczego odmówił Joe Cockerowi wspólnego wieczoru? I w końcu - jakich wpadek z nagrań Teleexpressu nigdy nie zapomni? Zapnijcie pasy i włączcie play! Partnerem cyklu jest ŠKODA - marka, która od lat dba o wszystko, co ważne.
11/8/202253 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Justyna Nagłowska x Łukasik. Jak nie zwariować?

W siódmym odcinku podcastu “Wszystko, co ważne” Marcin Łukasik gości Justynę Szyc-Nagłowską, autorkę topowych podcastów - Matka Też Człowiek i Nagłowska na głos. Pomimo dzielenia się swoją prywatnością w sieci na co dzień, Justyna w rozmowie z Marcinem podejmuje bardziej osobiste tematy niż zazwyczaj i otwiera się na dyskusję o swoich zasadach, przemyśleniach i sposobach na zachowanie równowagi w życiu pełnym bodźców. Czy zdarza jej się odpuszczać i rezygnować? Jak nauczyć się stawiać granice? Czy ma wyrzuty sumienia? Co dały jej joga kundalini i medytacja? Jaki wpływ na jej życie ma numerologia? Zapnijcie pasy i włączcie play! Partnerem cyklu jest ŠKODA - marka, która od lat dba o wszystko, co ważne.
11/1/202257 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

Marcin Myszka x Łukasik. Dlaczego fascynuje nas zło?

Gościem szóstego odcinka serii rozmów “Wszystko, co ważne.” jest Marcin Myszka - autor najpopularniejszego w Polsce podcastu true crime. Opowiada o swojej walce z otyłością, liczeniu kalorii, motywacji ale też o kulisach sukcesu Kryminatorium. Czy chciałby być śledczym? Czy pomógł w rozwiązaniu jakiejś sprawy? Czego się boi? O czym jest jego książka i jakie ma plany na przyszłość? Marcin w rozmowie udowadnia też, że wcale nie trzeba oglądać meczów piłki nożnej, żeby mieć satysfakcję z grania w Fantasy Premier League. Zapnijcie pasy i włączcie play! Partnerem cyklu jest ŠKODA - marka, która od lat dba o wszystko, co ważne.
10/25/202249 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Karol Paciorek x Łukasik. Jak zostać dziennikarzem bez studiów?

W piątym odcinku podcastu “Wszystko, co ważne.” gościmy Karola Paciorka - człowieka, który setkom osób zadał tysiące pytań, a tym razem role odwróciły się i to on będzie udzielał odpowiedzi. Twórca projektu Imponderabilia i współautor kanału Lekko Stronniczy. Czy wiecie, że pierwszą produkcją internetową Karola był program “35 milimetrów”? Co jest jego największą pasją? Czy wie do kogo trafił stół podpisany przez wszystkich Gości Imponderabiliów? Co myśli o bieganiu? Jak często rozmawia z Włodkiem poza kamerą? Zapnijcie pasy i włączcie play! Partnerem cyklu jest ŠKODA - marka, która od lat dba o wszystko, co ważne.
10/18/202256 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

Maciej Okraszewski x Łukasik. Kim jest autor podcastu Dział Zagraniczny?

Gościem czwartego odcinka podcastu "Wszystko, co ważne." jest Maciej Okraszewski - twórca podcastu Dział Zagraniczny. Dlaczego nie został lekarzem? Co zapoczątkowało jego poczucie misji? Jaką drogę zawodową przebył, żeby znaleźć się w miejscu, w którym teraz się znajduje? Co dają mu sporty walki? Zapnijcie pasy i włączcie play! Partnerem cyklu jest ŠKODA - marka, która od lat dba o wszystko, co ważne.
10/11/20221 hour, 18 seconds
Episode Artwork

Karolina Sobańska x Łukasik. Jakie guilty pleasures ma Karo?

W trzecim odcinku podcastu “Wszystko, co ważne.” Marcin Łukasik gości Karolinę Sobańską. Jaka tak naprawdę jest znana propagatorka wartościowego odpoczynku, zdrowego odżywiania i wyjątkowego podróżowania? Jakie są jej guilty pleasures? Co ją przeraża? Dlaczego zawsze wychodzi z domu w ostatniej chwili? I w końcu - dlaczego mówi, że jest chodzącym chaosem? Zapnijcie pasy i włącznie play! Partnerem cyklu jest ŠKODA - marka, która od lat dba o wszystko, co ważne
10/4/202247 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

Remigiusz Maciaszek x Łukasik. Czy Rock ciągle obraża?

W drugim odcinku podcastu “Wszystko, co ważne” mamy szansę poznać Remigiusza Maciaszka z zupełnie innej, bardziej prywatnej perspektywy niż dotychczas. Skąd czerpie inspiracje do opowiadania historii? Jak wygląda jego relacja z Borysem poza podcastem? Jakie sporty lubi i co go motywuje? Zapnijcie pasy i włączcie play! Partnerem cyklu jest ŠKODA - marka, która od lat dba o wszystko, co ważne.
9/27/202257 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Okuniewska x Łukasik. Czy w serialu Okuniewskiej zagra Brad Pitt?

W pierwszym odcinku podcastu "Wszystko, co ważne" swoje największe tajemnice odsłania królowa polskich podcastów - Asia Okuniewska. Co nuci podczas jazdy samochodem? Czy udało jej się stworzyć dom w miejscu, gdzie nie ma nikogo z rodziny a znajomi są zmienni? Czy żałuje któregoś ze swoich tatuaży? Czy w serialu o Idiotkach zagra Brad Pitt? Zapnijcie pasy i włączcie play! Partnerem cyklu jest ŠKODA - marka która od lat dba o wszystko, co ważne.
9/20/202253 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Wszystko, co ważne. | Zwiastun

"Wszystko, co ważne" to podcast, w którym Marcin Łukasik - prezenter radiowy i telewizyjny, podcaster - razem z marką ŠKODA odsłania tajemnice Waszych ulubionych podcasterów. Pyta ich o wszystko, co ważne, a celem rozmów jest dowiedzenie się, co skrywają najpopularniejsi Twórcy. Będziecie mieli szansę odkryć jacy są prywatnie, czy czegoś żałują, czego się boją oraz co ich bawi. Opowiedzą Wam o dziwnych, śmiesznych i wyjątkowych sytuacjach, które im się przydarzyły. Poznacie również ich plany na przyszłość. Zapnijcie pasy i włączcie play! Zapraszamy do słuchania!
9/20/202250 seconds