Winamp Logo
Vysielanie NLP Akadémie Cover
Vysielanie NLP Akadémie Profile

Vysielanie NLP Akadémie

Slovak, Financial News, 4 seasons, 162 episodes, 1 day, 20 hours, 37 minutes
About
Počúvajte najobľúbenejší podcast o Neuro-Lingvistickom programovaní a Osobnom raste. S Petrom Sasínom a Ivetou Klimekovou.
Episode Artwork

159 Je manipulácia vždy zlá? (A je NLP manipulatívne?)

Nikto z nás nechce byť manipulovaný. Súčasne sme vedení k tomu, aby sme nemanipulovali iných. Tak prečo máme niekedy pocit, že manipulácia je prakticky všade? Chcete vedieť, ako je to s manipuláciou naozaj? :o V tejto epizóde si dôkladne posvietime na manipuláciu a povieme si: Čo je to manipulácia? Dokážeme NEmanipulovať? Musí byť manipulácia len zlá? Príklady dobrej manipulácie Šokujúcie rozdiel medzi manipuláciou a komunikáciou Ako odhalit manipuláciu Výzva týždňa, ktorá vám dá viac možností, ako ste mali doteraz.   Verím, že vám táto epizóda prinesie maximálnu hodnotu a nové kvalitné možnosti v živote! Užite si počúvanie :) Peter Sasín   PS: Chcete spoznať NLP do hĺbky a objaviť fascinujúci svet dosahovania excelentnosti a plného potenciálu? Pozrite sa na popis nášho certifikovaného kurzu NLP Practitioner. Je to 12-dňový transformačný tréning, na ktorom sa so skúsenými NLP Trénermi naučíte aktivovať svoje vnútorné zdroje, zbavíte sa obmedzení, či strachov a nakopnete svoju kariéru, aj súkromný život.
8/10/202321 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

156 Zmysel pre úspech: Prečo je dôležité posilňovať naše zmysly

Zabudnite na smartfóny a počítače, dnes sa ponoríme do najsofistikovanejšieho systému, aký kedy bol - našich zmyslov. Je pravda, že technológie nám poskytujú cenné informácie a nástroje, ale nesmieme zabudnúť, že naša vlastná skúsenosť a zmysly nám poskytujú jedinečný kontext a hĺbku, ktoré technológie nemôžu replikovať. Spolu objavíme, ako vám trénovanie vašich zmyslov môže pomôcť dosiahnuť úspech, ktorý ste si vždy želali. V tejto epizóde vám Peter Sasín navyše poskytne praktické tipy a cvičnia, ktoré vám pomôžu posilniť vaše zmysly a zmeniť tak váš svet k lepšiemu.   Veríme, že vám táto epizóda prinesie maximálnu hodnotu a nové kvalitné možnosti v živote! Užite si počúvanie :)     PS: Chcete spoznať NLP do hĺbky a objaviť fascinujúci svet dosahovania excelentnosti a plného potenciálu? Pozrite sa na popis nášho certifikovaného kurzu NLP Practitioner. Je to 12-dňový transformačný tréning, na ktorom sa so skúsenými NLP Trénermi naučíte aktivovať svoje vnútorné zdroje, zbavíte sa obmedzení, či strachov a nakopnete svoju kariéru, aj súkromný život.
7/13/202326 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

96 Motivácia a Vyhýbacie Stratégie

Poznáte to? Chcete začať robiť niečo dôležité a nie a nie sa pre to namotivovať? Namiesto toho je už x-krát umytý riad, urobené upratovanie, navarené... a úloha, na ktorú ste sa podujali je zas odsunutá do budúcna? Dobrá správa je, že Peter Sasín a Iveta Klimeková vám práve v tejto časti Vysielania NLP Akadémie prezradia hneď niekoľko účinných nástrojov a tipov, ako robiť podstatné veci hneď a neodkladať ich na neskôr. Vychutnajte si tento skvelý diel :)
2/9/201717 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

76 Tajomstvo rýchlej premeny (Hypnotická komunikácia)

Mnohí sa nás pýtate - ako to robíme, že u ľudí vyvolávame tak rýchle a trvalé premeny. Odpovede práve v tomto diele vysielania :)
10/2/201312 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

74 Povolanie snov - 2 diel

Viac tipov, ako dosiahnete povolanie svojich snov :)
9/11/201312 minutes
Episode Artwork

68 Dovolenkové pocity po celý rok

Ako to urobiť, aby ste mali dovolenkové pocity po celý rok a nielen na dovolenke?
7/31/201312 minutes, 12 seconds