Winamp Logo
עושות שינוי Cover
עושות שינוי Profile

עושות שינוי

Hebrew, Finance, 1 season, 11 episodes, 4 hours, 35 minutes
About
עושות שינוי הוא פודקאסט בו פוגשת המנחה סיון קליין מדי פרק אישה שעשתה שינוי בחייה, בחיי הסובבים אותה או בחיים של כולנו. הפודקאסט נערך והופק בידי נשים, עבור נשים- תוכלו להאזין לשיחות מרתקות, מרגשות ומרחיבות דעת, בהן גם תקבלו כלים מעשיים לקראת כל שינוי שתחפצו לעשות בחייכן- שינוי תעסוקתי, משפחתי, מחשבתי או בריאותי. הצטרפו אלינו! הפודקאסט בחסות קבוצת החברות אסתי לאודר
Episode Artwork

פרק 10: סיגל לביאן- החיים אחרי הפנסיה

-  יש שינוי אחד שבמוקדם או במאוחר כנראה שכולנו נפגוש- הפנסיה. היא עלולה לעורר חרדה או חשש, אבל בהחלט יש חיים גם אחריה.  סיון בשיחה עם סיגל מזרחי לביאן, פנסיונרית של משרד החינוך, שתשתף מה קורה שם ברגע שאחרי, ואיך להתמודד עם האתגרים שבדרך.See omnystudio.com/listener for privacy information.
10/12/202223 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

פרק 9: שירה קינן- גם וגמית- תחביבים כדרך להגשמה עצמית

אז יש לך קריירה וזוגיות נהדרת, ואת גם אימא ובת ונהגת שמסיעה לחוגים ודואגת לאוכל והשנה גם התנדבת לועד הכיתה של הבן הגדול ולמועצת ההורים של הבת הקטנה- אבל מה איתך? איך את מגשימה את עצמך? סיון בשיחה עם שירה קינן, שגם היא כמו כולנו עושה גם וגם וגם, אבל מתוך מודעות ובחירה ורצון להגשמה עצמית.See omnystudio.com/listener for privacy information.
10/12/202227 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

פרק 8: ענבל וילקר- איך לריב נכון בזוגיות?

הוא שוב מאחר, ואת שוב מתעצבנת. את כועסת, צועקת, הוא צועק יותר חזק- והערב נהרס. אבל אתם אוהבים אחד השנייה! בטוח שככה שזה חייב להיות כל פעם מחדש?? בטוח שלא. סיון בשיחה קלילה ועסיסית עם עינבל וילקר, מטפלת זוגיות ומשפחתית, שתלמד אותנו איך לתקשר נכון, הרבה לפני שהריב מגיע. ואם הוא מגיע? אז יש גם כלים כדי לצלוח אותו בשלום.See omnystudio.com/listener for privacy information.
10/12/202228 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

פרק 7: קרן יניב- מריצוי לרצון

כולנו רוצות להספיק הכל- קריירה, ילדים, הגשמה עצמית- אבל כמה מתוך השגרה שלנו מגיעה מתוך הקשבה עצמית? סיון בשיחה עם קרן יניב, שחיה חיים על המסלול המהיר, עד שהכל התפוצץ לה בפרצוף והיא נאלצה לראשונה לעצור, ופשוט להקשיב לעצמה. היום קרן מלווה נשים בתהליכי שינוי ובעיקר מלמדת אותן להבחין בין לחיות בריצוי ללחיות מתוך רצון אמיתי.See omnystudio.com/listener for privacy information.
10/12/202226 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

פרק 6: ליהי לוי- להיות נערה עם בטחון עצמי

זוהי תקופה מאתגרת להיות בה נערה, או אימא לנערה מתבגרת- הרשתות החברתיות, סחרור האפשרויות, הפילטרים ומודל היופי הבלתי מושג- כל אלה בנוסף על האתגרים ה"רגילים" של גיל ההתבגרות. סיון בשיחה מפתיעה עם ליהי לוי, נערה אמיצה שהחליטה לעזוב הכל ולמצוא את הכלים שיעזרו לה ולעוד מאות נערות אחרות בדרך לצלוח את גיל ההתבגרות.See omnystudio.com/listener for privacy information.
10/12/202220 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

פרק 5: על חלום ונחישות- שושי ג'מבר

כוחו של חלום, כנגד כל הסיכויים - מעובדת ניקיון ללא השכלה פורמלית שהייתה עמוק בחובות, היא הצליחה לעשות שינוי, אמיתי, והפכה תוך זמן קצר למנהלת בחברת הייטק.  See omnystudio.com/listener for privacy information.
9/19/202225 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

פרק 4: לבחור בחיים - מיטל איטקיס

כשהדברים מתפרקים – סיפורה המרגש של מיטל איטקיס ששכלה את שני אחיה במהלך שירותם הצבאי, ופעם אחר פעם הצליחה לקום מהשברים, ולמלא את חייה באור ונתינה.See omnystudio.com/listener for privacy information.
9/19/202234 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

פרק 3: התזונה שריפאה אותי

״את זה מה שאת אוכלת״ זו ממש לא קלישאה, בטח לא בסיפור של מיכאלה עפרוני דלאל- שאחרי שנים של בריאות לקויה, הבינה שהמפתח הוא בשינוי תזונתי מקיף. מיכאלה היא מטפלת ברפואה סינית, יועצת לתזונה ובריאות טבעית ומנחת סדנאות רואו פוד, ובשיחה מרתקת ופוקחת עיניים היא מספרת על השינוי שעברה בעצמה, ואיך כדאי ואפשר להתחיל שינוי כזה בכוחות עצמכןSee omnystudio.com/listener for privacy information.
9/19/202227 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

פרק 2 : כמה את באמת שווה? עם רונית כפיר

את יודעת להעריך כמה את שווה באמת? רונית כפיר, אשת תקשורת לשעבר ומלווה עסקית בהווה, עם כל הטיפים להתנהלות כספית נכונה- קודם כל מול עצמנו, ולאחר מכן מול הלקוחות שלנו.  See omnystudio.com/listener for privacy information.
9/18/202231 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

פרק 1: כוחו של שינוי - עם שני גיני

סיון קליין פוגשת את משפיענית הרשת שני גיני (גינישה) לשיחה מרגשת ומפתיעה בכנותה על השינוי שעברה בחייה עם לידת בנה הבכור ופטירתו הפתאומית של אביה- שני תספר איך הפכה ממשפטנית למדריכת התפתחות לתינוקות, מה התובנות שאספה בדרך, ואיך מתפעלים חשבון אינסטגרם עם 45,000 עוקבים? See omnystudio.com/listener for privacy information.
9/18/202228 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

פרק 0 - נעים להכיר

בפודקאסט עושות שינוי נפגוש מדי פרק אישה מעוררת השראה שחוללה שינוי בחייה ובחיי הסובבים אותה, וממנה נקבל כלים פרקטיים שנוכל ליישם גם בחיים הפרטיים של כל אחת מאיתנו. בפרק המקדים נשמע על השינוי שבחרה לעשות בחייה המנחה שלנו, סיון קליין- ממנחה ודוגמנית לאחות מוסמכתSee omnystudio.com/listener for privacy information.
9/18/20221 minute, 45 seconds