Winamp Logo
Valgytojai Cover
Valgytojai Profile

Valgytojai

Lithuanian, Social, 2 seasons, 18 episodes, 13 hours, 28 minutes
About
Žmogus yra valgytojas plačiąja prasme - ne tik liežuviu, bet ir akimis, uosle, lytėjimu, visu savo kūnu. Kokie patyrimai, išgyvenimai ir pojūčiai kuria santykį tarp žmogaus ir maisto? Maisto mylėtoja kalbina maisto profesionalus.
Episode Artwork

Martynas Praškevičius: Džiaugsmas paprastume

Šefas Martynas Praškevičius - dukart iš eilės geriausiu Lietuvos restoranu tituluoto Džiaugsmo įkūrėjas. Besižavintis paprastumu, beprotiškai įsimylėjęs maistą bei leidžiantis sau laisvai jausti ir kurti. Epizode kalbamės apie Martyno kelią iki Džiaugsmo, apdovanojimų naštą (o gal beprasmybę?), pajūrį sužavėjusių dar dviejų šefo restoranų po Toda vardu atsiradimą bei daugiau.Autorė Radvilė Linksmuolė.
3/23/202341 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Evaldas Juška: Tobulumas neegzistuoja

Evaldas Juška - Michelin restoranuose dirbęs šefas, šiandien vadovaujantis Kaune įsikūrusio restorano Arrivee komandai. Didžiausia Evaldo aistra - desertai, o ypač - šokoladas, kuris visai neseniai Evaldui atnešė medalį. Šiame pizode kalbamės apie sudėtingus darbo virtuvėje užkulisius, Michelin žvaigždučių kainą, nuolatinį lipimą iš komforto zonos ir Lietuvos gastronomijos ateitį - Evaldo Arivee virtuvėje kuruojamus gastronomijos meno studentus. Autorė Radvilė Linksmuolė.
2/16/202352 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Julita Baravykienė: Džiaugsmas daryti kitaip

Julita Baravykienė - kepyklos Bundu bendraįkūrėja, kartu su šeima tęsianti senelio pradėto Pranciškaus malūno veiklą. Julitos dėka Bundu prižadino Kauną neragautais kepiniais ir raugo duona, be to, Pranciškaus malūnas suteikia kepyklai išskirtines sąlygas veikti principu “nuo grūdo iki bandelės”.
1/12/202343 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

Asta Petrus: Desertas turi turėti ypatingą skonį

Su Desertų klubo įkūrėja Asta Petrušiene kalbamės apie deserto sąvoką, pagrindinius jos kuriamų desertų elementus ir apie visapusišką augimą . Visada ypatingą silpnybę saldumynams jautusi Asta dabar aprūpina Vilnių ir Kauną kasmėnesinėmis nuostabių desertų prenumeratomis, tačiau pati sako ragaujanti labai ribotai ir tik tai, kas geriausia. 
12/15/202249 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Gabrielė Žutautaitė Naidzinavičė: Norisi likti prie to, kas įdomu

Maisto tinklaraštininkė Gabrielė Žutautaitė Naidzinavičė dalinasi savo patirtimi, leidusia per keturis metus @Pusryčiams užauginti iki vienos sekamiausių lietuviškų Instagram paskyrų maisto tema. Kalbamės apie tvarų ir sąmoningumu turtingą Gabrielės santykį su maistu, tinklaraščio atneštą atsakomybę bei drąsą kurti tai, kas įdomu.
11/8/202244 minutes, 43 seconds