Winamp Logo
Vaimse tervise heaks Cover
Vaimse tervise heaks Profile

Vaimse tervise heaks

Estonian, Religion, 1 season, 3 episodes, 2 hours, 46 minutes
About
Podcast by Delfi Tasku
Episode Artwork

Emotsioonid juhivad meie elu rohkem, kui me usume ja arvame

Ajakiri “ Eesti Naine” podcast'i “ Vaimse tervise heaks” saatekülaline on koolitaja ja ettevõtja, Lilleoru keskuse asutaja Ingvar Villido. Ingvar on üle kolmekümne aasta jaganud inimestele õpetust endast teadlikumaks saamise suunal, viies läbi teadliku muutuse kunsti – ja emotsioonidest vabanemise kursusi. Saates räägitakse, mis on emotsioonid, mis on tunded ja kas meil on neid vaja eristada. Miks me üldse emotsioone vajame? Kas mõtted on emotsioonid? Kuidas mõjutavad emotsioonid füüsilist tervist? Kuula saatest!
6/3/202257 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

Luues sisemise rahu enda sees, suudame paremini kontrollida ka oma mõtteid

Ajakirja Eesti Naine taskuhäälingusaate “Vaimse tervise heaks” stuudios on saatejuht Rita Rätsepal külas Venemaa tuntuimate ravitsejate-selgeltnägijate käe all õppinud ning Soomes ja Eestis tegutsev meedium, IIKA keskuse juht Ylar Lindepuu
5/12/202258 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Kas on võimalik aega enda kontrolli alla saada?

Ajakirja Eesti Naine podcast'i “ Vaimse tervise heaks” stuudios on psühholoog Rita Rätsepa külaliseks Valdur Roosenvald, kes on Produktiivsusklubi asutaja ja koolitaja. Saates räägitakse, kuidas saada produktiivsemaks, osata oma aega paremini planeerida ja juhtida.
4/22/202250 minutes, 17 seconds