Winamp Logo
UKRcast Cover
UKRcast Profile

UKRcast

Czech, News, 1 season, 4 episodes, 3 hours, 42 minutes
About
?? Podcast o Ukrajině v kontextu ?️Autoři: Andrej Poleščuk a Ray Baseley
Episode Artwork

600 KM2 POD VODOU A TISÍCE ZASAŽENÝCH - SPECIÁL UKRcastu - Kachovská přehrada - Petr Štefan #4

Podpořte prosím sbírku SOS Ukrajina na: https://www.clovekvtisni.cz/darujte/jednorazove?amount=2000&accountId=7 Twitter Ukrcastu: ⁠https://twitter.com/ukrcast⁠ Rozcestník Ukrcastu: ⁠https://linktr.ee/ukrcast⁠ Děkujeme, že jste se podívali na čtvrtý díl našeho podcastu Ukrcast. Společně se věnujeme tématu Ukrajiny ve větším kontextu, dneska tématu ruského útoku na Kachovskou vodní elektrárnu. V dnešním díle jsme přivítali Petra Štefana - medálního koordinátora organizace Člověk v tísni. Podcastem jako vždy prováděl Andrej Poleščuk a Ray Baseley.
6/9/202334 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

Jaké je vozit humanitární pomoc mezi padajícími bombami? - UKRcast - Vasyl Kapustej #3

Pojďme sehnat autobus pro 24. brigádu! Sbírka na podporu 24 a 128 brigády Ukrajinské armády: https://www.znesnaze21.cz/sbirka/podp... Twitter Ukrcastu: https://twitter.com/ukrcast Rozcestník Ukrcastu: https://linktr.ee/ukrcast Děkujeme, že jste se podívali na třetí díl našeho podcastu Ukrcast. Společně se věnujeme tématu Ukrajiny ve větším kontextu, dneska trochu volnějším tempem. V dnešním díle jsme přivítali dobrovlníka/volluntéra, který vozí humanitárku a podporu pro ukrajinské vojáky Vasyla Kapusteje, kterému tímto moc děkujeme za jeho čas a sdílení příběhů z frontovíh linií i hraničních přechodů. Podcastem jako vždy prováděl Andrej Poleščuk a Ray Baseley.
4/13/20231 hour, 4 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

Co se stalo na Maidanu? - UKRcast - David Stulík #2

Sbírka na podporu 24 a 128 brigády Ukrajinské armády: https://www.znesnaze21.cz/sbirka/podpora-pro-128-zakarpatskou-a-24-lvovskou-brigadu-na-ukrajine  Twitter Ukrcastu: https://twitter.com/ukrcast Rozcestník Ukrcastu: https://linktr.ee/ukrcast Děkujeme, že jste se podívali na první díl našeho nového podcastu Ukrcast. Společně se budeme věnovat tématu Ukrajiny ve větším kontextu, který si zaslouží a budeme si v dalších dílech zvát hosty, kteří mají k tématu co říct. V dnešním díle jsme přivítali analytika a experta na východní evropu a dlouholetého tiskového atašé při Delegaci EU v Kyjevě Davida Stulíka, kterému tímto moc děkujeme za jeho čas a sdílení příběhů z Maidanu a jeho času na Ukrajině
2/24/202343 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Proč chce Rusko Ukrajinu? - UKRcast - Michael Romancov #1

Sbírka Team4Ukraine - https://www.team4ukraine.eu/podporte-nas/ Twitter Ukrcastu: https://twitter.com/ukrcast Děkujeme, že jste se podívali na první díl našeho nového podcastu Ukrcast.  Společně se budeme věnovat tématu Ukrajiny ve větším kontextu, který si zaslouží a budeme si v dalších dílech zvát hosty, kteří mají k tématu co říct. V dnešním díle jsme přivítali politického geografa, pedagoga a publicistu Michaela Romancova, kterému tímto moc děkujeme a zároveň moc děkujeme za jeho příspěvek 10 000 Kč na podporu Team4Ukraine.
2/17/20231 hour, 19 minutes, 22 seconds