Winamp Logo
Toto vystrihneme Cover
Toto vystrihneme Profile

Toto vystrihneme

Slovak, Comedy, 1 season, 130 episodes, 2 days, 11 hours, 25 minutes
About
Ak sa tento týždeň stalo niečo srandovné, budeme sa o tom rozprávať. Ak niečo vážne, je možné, že o tom budeme nevhodne vtipkovať. Za mikrofónmi väčšinou sedia Braňo Bezák, Zuzana Vitková, Adam Znášik a Tomáš Bella.
Episode Artwork

Mama, som v telke!

Prečo by na každej tlačovke na Úrade vlády mal sedieť aj Ezop? Čo robiť, ak vás zrazí Jožo Ráž? Prečo je Tomáš Z Božej Vôle Šofér? Prečo je Braňo honorárny boomer? Samé otázky.
6/20/202444 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

Blúznivý sen týchto dní (yodel remix)

Spĺňajú metly v Harry Potterovi európske normy? Kam zmizli ľudia zo 14. storočia? Znižuje fajčenie riziko samozvnietenia. Čo si spievajú statní ľudia? Koľko krát sa dá v podcaste povedať slovo debil? Prečo nemáme autá na kyslík? Ako vzniklo príslovie zaspať na vavrínoch? Aké je vaše slonie meno? 
6/13/202442 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Bordel ako vo think-tanku

Prečo si Slováci na Morave chystajú uteráky? Sú lietajúce kravy budúcnosť Slovenska? Prečo si treba olúpať ježka? Prečo nebola olympiáda v Bratislave? Ako darovať svoju hľúzovku? Kto je foodie a kto footie? Samé otázky.
6/6/202440 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

Treskačíno a párok v čokoláde

Ako vieme, že na Mesiaci žijú mačky? Ako vyzerajú domové schôdze v jaskyni? Dostane prešovský kraj pop-up nemocnicu? A ako naložiť slona do policajného auta? Plus zdarma množstvo tipov pre krajšiu Barcelonu.
5/30/202438 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

Kosatky sú nihilisti (hosť Samo Kováčik)

Budú v Nemecku kebabové prázdniny? Môžu hady priškrtiť ceny energií? Ako vyzerá experiment, v ktorom Braňo preteká s ovcou? Môže mačka publikovať vedecké štúdie v predátorských časopisoch? Dnes to bude najmä o zvieratkách a vede.  
5/23/202442 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

Pochod hnedých treniek

Prečo máme tak málo liekov, ktoré vyvinuli myši? Je Slovensko B stranou Zeme? Prečo je na Orave tak málo surferov? Ako najefektívnejšie sterilizovať uhorky, plienky a mačičku?
5/9/202428 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

KDHD.

Kto hľadal na Google ministerku Šimkovičovú? Ako zabiť človeka žltými papierikmi? Kde kúpiť suveníry k nukleárnej apokalypse? Kedy bude sčítanie Kuffovcov? A prečo je Adam Princezná Diana nášho podcastu?
5/2/202438 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Koľko Štúrovcov sa zmestí to toitoiky

Záleží nám ešte vôbec na tomto podcaste? Prečo nakoniec všetci skončíme ako Štúrovci? Vozia vás už letci, ktorí nevedia lietať? A aký je najväčší nesplnený Zuzkin sen?
4/27/202436 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Hviezdny mier

Odstrelia súhvezdie veľkej medvedice? Kde je Alfred Nobel,keď ho potrebujeme. Čo robiť, keď vám ide roztlačiť ikebanu? Ako sa dajú riešiť zdravotné problémy na susedskej burze? Kam unmiestniť zubnú vaňu? Zhadzuje nám stvoriteľ  Huliakov. Ako smrdí polárna žiara?
4/18/202441 minutes, 1 second
Episode Artwork

Úpadok chromozómu Y

Dnes sa dozviete: kam cestovať za ľudskými obetami, ako vyzerá ľadvinový pás totality, ako uspieť na olympiáde v chápaní vtipov, či recept na slona v porceláne. Bonus: repríza Braňovho vtipu. Iba u nás!
4/11/202441 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Ako zistíme, kto sa stal prezidentom

Kedy sa všetci Slováci budú volať Bezák? Prečo je dobré poslať milenku do vesmíru? Pri akej teplote periete kondómy? Plus exkluzívny bonus: Braňo prvýkrát povie vtip
4/4/202445 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

Umelecká chirurgia

Sú vrany noví ľudia? Kedy bude dedinská bitka dedičstvom UNESCO? Prečo seniori smrdia a prečo to na gauči neprekáža? Aj vy máte traumu z Opičieho kráľa? Zuzka chýbala, tak prišlo aj na šušne.
3/23/202438 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

R2D2MeToo

Ako na fotke nevyzerať podvedene. Bude mať Kate Middleton sochu v Modre? Aké cheat kódy požívať na súdoch? Ako zapadá slnko za plochým bruchom? Sú mačky nové kvety a ježkovia nové kapre? Čo robia ľadoví someliéri? Prečo treba Braňovi naplniť hlavu vodou? Majú dôchodcovia ministerstvo tagovania? Je Alzák vegán?   
3/14/202447 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Keď do pekla, tak na pekných pytónoch

Ako vyzerajú plavárenské vozne? Koľko potrvá, kým odtečie Atlantický oceán? Čo by si dal Tomáš odrezať pri poistnom podvode? Môžete si na palubu lietadla zobrať imunizačného psa? A kto namaľoval Bánovce nad Bebravou? + jeden vtip z internetu a jedna premrhaná príležitosť na vyžiadaný mansplaining
3/7/202439 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

Fiesta, tacos a punčový rezeň

Kedy bude mať každý bufet gilotínu? Je vhodné vymeniť svoju manželku za hybrid? Prečo nie je dobré zaľúbiť sa cez knihu citátov? Prečo sa z našich životov vytráca aktívna agresivita? Samé otázky.
2/29/202444 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

Základy praktickej filozofie so Samom Kováčikom

Aké nutričné hodnoty má nutria? Ako spoznáte čmeliaka s vysokou školou? Prečo bola Sofiina voľba manažérskym zlyhaním? Samé otázky.  
2/23/202447 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

Hniezdo záchrany pre sardinky

Ako mučia holubov? Kde sa dá kúpiť spotrebiteľský kôš? Budú mŕtvi ruskí vojaci na Tindri?  Spôsobujú slúchadlá Covid? Kam miznú deti rovnakopohlavných párov? Máte dosť luxusný vzduch? Kde rastú najlepšie diskety? 
2/8/202436 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

EIO [iaiaou]

Záhada šunky, syra a uhorky, reverzní veštci, bobkový list sa vracia a Zuzka nás aj sa načisto opustila. Bonus: tipy na rande s vašim súrodencom.
2/1/202439 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

Hľadajú sa Zuzkine okuliare

Čo majú spoločné mačky vo vreci a lietadlá v burke? Komu veľká protikatolícka koalícia vypalíla kurník? Prečo úchyláci a umelci v noci nespia? A ďalšie dôležité otázky.
1/25/202443 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Andrej Danko ako bobkový list politiky

Utajovaná folklórna minulosť Zuzky, Tomáša a Braňa.  Má Tomáš trávnik v pivnici? Gastrotip od Zuzky: Zemiak v octe. Ako Tomáš vyhral nad terorom produktivity. Kedy si treba spočítať orgány. Prečo by sa mali cikády uskromniť.      
1/18/202442 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

Medardove muky (Dnes s extra vulgarizmami zadarmo)

Ako spoznáte obézneho pavúka? Aké sú problémy cenotvorby parkovania v Tatrách? Ako najlepšie budovať sociálne väzby? Upozornenie: Pred počúvaním tohto dielu si vypočujte upozornenie, ktoré sa začína v 16. minúte a 9. sekunde. Ďakujeme.
1/11/202445 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Requiem pre gajdy a štyri drumble

Ako bude vyzerať hromadný zber medvedieho trusu? Kde má schránku Afrodita? Ako vyzerá inovatívny sklad zemiakov v metaverze? Ale predovšetkým - čo má Zuzka spoločné a Martinkom Klingáčikom a prečo je všetko o Braňovi?
1/4/202445 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Ježiš a 12 tyranosaurov

Prečo sa finančná správa volá finančná správa? Prečo je výhodné množiť sa aj mimo vlastnej bubliny? Ako maskulínne lízať zmrzlinu? Dnes špeciálne dlhý vianočný diel, pretože prečo nie. 
12/22/202349 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

Podcast, ktorý nie je

Čo sa stalo Zuzke a čo Adamovi? Kde je Tomáš?  
12/15/20231 minute, 12 seconds
Episode Artwork

Módna informačná služba

Akých špiónov vychováva Česká zemědelská univerzita? Prečo Tomáš raňajkuje batérie? Načo slúži antikonfliktný sob? Môže vás v slovenskej nemocnici zabiť bambus? Vyšívajú mamy raperom slipy? Bolo vyhynutie dinosaurov justičná samovražda?   
12/7/202334 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

Maslo ako časomiera (hosť Samo Trnka)

Prečo nám Briti neukradli žiadne kultúrne dedičstvo? Na čo sa dá využiť putovný tajomník? Ako sa skončia Traja pátrači a záhada stratenej hliny? A prečo chodí Samo Trnka často na ples? Plus vysvetlenie správneho skloňovania: Považie podľa vzoru Depardieu.
11/30/202329 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

Štokholmský diktát

Koľko stojí sixpack manželiek? Prečo brazílsky prezident sype rohypnol do oceánu? Ako vieme, že mamut je chutnejší ako mačka? Samé otázky.
11/23/202331 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Úskalia prezidentskej kampane Ježiša Krista

Prečo trpia medvede jojo efektom? Majú slovenskí exorcisti český komplex? Chodia deti exorcistov posadnuté? Ako sa napiť z mobilu? Ako spoznať dobrý šošovicový prívarok? Ako prežiť, keď vás unesie mexický kartel? Čo je opakom chráneného zvieraťa? A mnoho ďalšieho.
11/16/202335 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

Prečo je praktické mať druhú hlavu

Prečo by sa nemalo odstraňovať sexuálne obťažovanie na pracovisku? Prečo je tornádo lepšie ako susedská burza? Samé otázky.
11/9/202328 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Toto vystrihneme: Amatérske pečivo

Prečo zakázala neandertálska únia príbor?  Ako cvičiť dovidenia slnku? Je umývanie zubov mimo manželstva hriech? Dávajú hnedé medvede kakaové mlieko? Bolo vodné delo na hraniciach kvôli veľrybám?    
11/2/202330 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Tekvicové laté

Čo sa dnes dozviete: v ktorej krčme stretnete politikov SPD, aké jedlá sa ťažko jedia, pokiaľ ste figurínou, prečo sa oplatí kamarátiť s kanibalom a ktorý kmeň influencerov momentálne prevláda v ovzduší. Čo sa nedozviete: prečo v tekvicovom korení nie sú tekvice.
10/26/202330 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Krst trojobalom

Čo robili medvede so Zuzanou Čaputovou na Piatej avenue? Čo nové v Brne? Je neživá príroda v parlamente zastúpená dostatočne? Neuveríte, čo si myslí známy moderátor!
10/19/202333 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Politika jednej pandy

Aké drogy si oraziť na obed v Marseille? Čo priniesla veľká rezňová schizma? Prečo kvôli Bruselu vymierajú včely? Ako zachrániť lego? Samé otázky...
10/12/202329 minutes, 1 second
Episode Artwork

Deň heterosexuálneho muža

Prečo dážďovky nemajú zástupcu v OSN? Ako chodia ploštice do kina? Prečo sú kolienka lepšie ako lego? Samé otázky.
10/5/202331 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

Únik paliem

Prečo stromy zasa zaskočilo leto? Ako sa po egyptsky povie neklopať? A prečo mala Zuzka rande na pumpe? Takisto: Predáme tank Zn.: nevhodný darček.
9/27/202330 minutes
Episode Artwork

Deň otvorených úst

Taja nám vedci svoju závislosť na kameňoch? Vydávajú v hipsterských bistrách remeselné bankovky? Je Maroš Ž. domestifikovaný? Má Armáda SR stealth technológiu na všetko? Je tvrdohlavosť povahovým rysom Rysov? Dokáže Elon Musk zahasiť oheň cez telefón? 
9/21/202330 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Grilovaný ľad

Ako Slovania predbehli Dánov v dopravných inováciách? Na čo premenil víno reverzný Ježiš? Kde sa nachádzajú tarhoňové polia zapísané v UNESCO? + bonusová slovná úloha o tom, prečo Kanye West nemôže prejsť na druhú stranu rieky.
9/14/202333 minutes, 1 second
Episode Artwork

Život v štýle antihygge

Prečo si pred odchodom z jaskyne treba spočítať chromozómy? Čo je agendou ministerstva stredného veku? Kam ísť, keď chcete na Veľkú noc stretnúť trpiaceho Braňa? U nás nájdete odpovede na pálčivé otázky posledných dní.
9/7/202333 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

Koučovia bez hraníc

Prečo je lepšie hladovať v mäsiarstve ako v kostole? Ako vieme, že vo vesmíre nie je španielsky život? Kto cvičí policajné korytnačky? Samé otázky.
8/31/202330 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

Poďme sa zacievkovať

Posielajú Ukrajinci na Rusov dronice? Zaslúži si Technická univerzita Košice prirovnanie k ministrovi Holému? Akú majú upíri črevnú mikroflóru? Čo prenasleduje Adama? Ako sa volá puška na semenníky?  
8/24/202323 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

Šupky z rezňa

Čo sa stane, keď sa neviete prispôsobiť fínskej kultúre humoru? Čo robia konzultanti po záruke? A prečo je moravský koláč stredoeurópskym jing-jangom? Okrem odpovedí na tieto otázky, ponúkame aj vysvetlenie etikety tlieskania v lietadle a toho, prečo Adam na letisku (možno) prichádza o orgány.
8/17/202325 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Evolúcia požiera vlastné deti

Dnes sa dozviete: ako vplýva klimatická kríza na obezitu žralokov, čo spraví živá socha Ľudovíta Štúra, keď mu hodíte peniažtek, prečo Zuzka pila potkaniu vodu a starý rodinný recept na cesnakové trilobity.
8/10/202324 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Kto bocianovi zo zobáka vypadol

Patria medvede do výmeny manželiek? Vznikne medveďsko.sk? Bude brnenská primátorka bozkávať lajny? Podarilo sa Voyager 2 spárovať s Airpodmi? Prečo je pre Čechov Alzák sexi?     
8/3/202328 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

Braňov veľký coming out

Ako vieme, že kosatky sú z Talianska? Čo píše Playboy o klimatickej kríze? Máte doma mentálnu zbierku umenia? A kde je najviac cestovateľov v čase? Samé otázky.
7/27/202332 minutes, 1 second
Episode Artwork

Letný hit Beyoncé o inflácii (neurálny Braňo + čet GPT)

Dnešné komentáre napísal sám čet GPT. Niekde mu ušla pointa a niekde ju dovysvetlil neurálny Braňo. Tým pádom sa dozviete, prečo netreba veriť duchom v starých kaštieľoch, prečo vás fajčenie v hongkonských uliciach môže stáť život a kedy začína byť chuť na futbal nezdravá.
7/20/20239 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

Maláriu maliarom

Prečo chýba tretina Kolosea. Porazil by medveď Neptúna? Sloboda pašerákov. Kope Tomáš duhému jamu? Prečo potrebuje Zuzka na horskej dráhe kornút okolo hlavy? Čo zabudol Braňo robiť počas pandémie?   
7/13/202321 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

Wash life balance

Samica kajmana patrí do kuchyne. Výhodou ponorky je, že vás netrafí blesk. Spiknutie výrobcov kladív odhalené. Čo sa píše v príbalovom letáku heroínu. Nepranie je nové kváskovanie.   
7/4/202326 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

Bodré správy Moral&Banal 2.7.2023

Váš obľúbený týždňový prehľad tých najdôležitejších správ zo Slovenska i blízkeho okolia.
7/2/20233 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

Motivačné detektívky

Ako prispeli Wagnerovci k rodovej rovnosti. Kam chodia ekológovia na sabatikal. Ako spôsobila pizza Havaj skazu Pompejí. Prišiel čas na podcasty v klietke. Na fosílne palivá naviedli ľudí chobotnice.  Prečo Adam mlčí. 
6/29/202324 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

Bodré správy Moral&Banal 26.3.2023

Váš obľúbený týždňový prehľad tých najdôležitejších správ zo Slovenska i blízkeho okolia.
6/25/20233 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

Preglejka je tatranka chudobných

Dnes sa dozviete, prečo na maskulínne hodinky treba samostatného nosiča, aký problém má Donald Trump s mutantmi a ako vymyslieť aspoň taký dobrý frazeologizmus ako štúrovci. Okrem toho nadviažeme diplomatické vzťahy s kosatkami a Braňo zistí, že je starý.
6/22/202327 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Bodré Správy Moral&Banal 18.06.2023

Váš obľúbený týždňový prehľad tých najdôležitejších správ zo Slovenska i blízkeho okolia.
6/18/20232 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

Sado Gastro

Kedy začnú Slováci odiť do rčmy? Bol Ježiš dinosaurus a Panna Mária krokodílka? Alebo skôr naopak? Dnes strihá Tomáš, lebo Braňo hrá s kapelou na pohrebe. Museli sme to vysvetliť tu, pretože kto má vysvetľovať veci v podcaste a nevysvetlil to? Braňo. 
6/15/202330 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

Bodré Správy Moral&Banal 11.06.2023

Váš obľúbený týždňový prehľad tých najdôležitejších správ zo Slovenska i blízkeho okolia.
6/11/20233 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Rázsochy múdrosti (sponzor: Ako chutí tarantula)

Kúpte si Zuzkinu knihu: https://obchod.dennikn.sk/show/1292/ako-chuti-tarantula. Bude sa umelá inteligencia vedieť kotúľať za syrom? Ako spoznáte pokrytca v posilňovni. A kúpili ste si už Zuzkinu knihu? Samé otázky.
6/8/202331 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

Bodré Správy Moral&Banal 4.6.2023

Váš obľúbený týždňový prehľad tých najdôležitejších správ zo Slovenska i blízkeho okolia.
6/4/20233 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Príliv mozgov

Budeme si musieť počkať, kým nám nové nemocnice postavia chobotnice? Je obec Nesluša vhodná pre čínsky turizmus? Ako natočiť Zem na svoje obľúbené ročné obdobie? Ponúkame odpovede na tieto frekventované otázky, plus tipy na festival v lietajúcej toitoike, či predvolebné útočisko v opustenom majáku.
6/1/202327 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

Bodré správy Moral&Banal 28.5.2023

Váš obľúbený týždňový prehľad tých najdôležitejších správ zo Slovenska i blízkeho okolia.
5/28/20233 minutes
Episode Artwork

Všade samá omáčka

Veľké kartografické spiknutie odhalené. Zuzka a jej domáce jadrové zbrane. Duchoň išiel proti prúdu riek. Čajky ako predĺžená ruka kosatiek. Mladí málo drancujú.  Varte s nami: Borovička, knedlo, zelo.   
5/25/202327 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Bodré správy Moral&Banal 21.5.2023

Eduard Heger sa z fázy popierania, cez fázu hnevu, dostal do fázy vyjednávania. Team Orbán už má pred voľbami jasno. Poslanci budú cvičiť v parkoch. Súdy aj hokejisti príjemne nepríjemne prekvapili. 
5/21/20234 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Plošné vyfarbovanie

Tomášovi vytopilo dom, a tak mu zlepšujeme náladu úvahami o tom, či naozaj existuje NASA, prečo by sme sa mali premenovať na Južné Fínsko a ako sa nastaviť na pozitívne myslenie á la Heger. A potom sa mu trochu aj smejeme.   
5/18/202327 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

Kruhový objazd v pekle

Ako pripojiť morské riasy k wi-fi? Prečo je nádej Slovenska v pandémii zápalu mandlí? Naozaj na juhu nič nie je? A ďalšie otázky. 
5/11/202328 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

Nahradí vášho šéfa vypchatý papagáj?

Prečo musí byť elektrikár vodivý? O čom snívajú obyvatelia Seychelských ostrovov? Má vaše auto priehradku na hada? Samé otázky.
5/4/202327 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Zemiaky v čokoláde

Najnovšie informácie o tom, prečo sa oplatí mať viac kože na komerčné účely, ako si chce SASKA získať nepriateľov matematiky, prečo vás štátny waze dovedie na okraj Zemeplochy a ako si žije náš delfín Many punisher plutvička.
4/27/202332 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Bodré správy Moral&Banal 23.4.2023

Prečo odišiel Orbán z Wishu z OĽaNO. Akú priležitosť premárnila Zuzana Čaputová. Šeligovi zostali len Demokrati.   Čo sa bývalý dekan Prírodovedeckej fakulty UK nenaučil. 
4/23/20233 minutes
Episode Artwork

Inverzná pyramída na košickom cintoríne (hosť Tomáš Hudák)

Kedy vyjdú Zobrané faktúry Jaroslava Rezníka. Kúpala sa Romana Tabak vo Vesuve? Čo je poľské nočné kura? Ako chutí recyklovaný pomaranč? Stane sa Arnold  Schwarzenegger starostom Nového mesta?     
4/20/202333 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Bodré správy Moral&Banal 16. 4. 2023

Jednosmerná transakčná povaha veľkonočných sviatkov. Za ľudí nie je na predaj. Hrozí masturbačná chudoba. Kažimírovi zostali plastové okná.  
4/16/20233 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Služobná krava aj na súkromné účely

Spôsobili halucinogénne huby neolitickú revolúciu? Žijeme v simulácii alebo v medveďom sne? Je umelá inteligencia vtipnejšia ako my? A prečo bude Braňo vyhadzovať peniaze z okna? Odpoveď na tretiu otázku možno tušíte a všetko ostatné sa dozviete.  
4/13/202329 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

Pôstny rýchlik Mojžiš

Prečo je najdrahšia koza tá, ktorú nezarežeš? Prečo máme viac medveďov ako Japoncov? Prečo treba na daňový úrad chodiť s mikrofónom? A prečo európske vrany nezbierajú šperky? Samé otázky.
4/5/202326 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Bodré správy Moral&Banal 2. 4. 2023

Bez hokejistov pomrzneme.  Sulík bojuje za diesel. Nie je Eduard Heger ako Eduard Heger. Kto sa motá okolo fľandier.  
4/2/20234 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Mr. Bean v podateľni

Prečo sa báť dátových centier na Považí.  Ako riešia v Talibane work-dead balance. Kde sú v Biblii zakázané strany.  Kedy prichádza slonopauza. V čom je na tom Beethoven horšie ako slovenský pacient. Prečo chodí čínsky prezident oblečený. Pozor na big textile!  
3/30/202330 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Bodré Správy Moral&Banal 26.3. 2023

Klusova cesta do Bruselu a späť. Plán obnovy kolabuje, Heger sa čuduje. Matovič klamal a ľudia mu uverili.  Veľká potreba Andreja Danka.     
3/26/20235 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

Pankreas, Serval a Bonifal

Klesá kvalita Putinových dvojníkov? Ktorý národ sa najviac bojí výšok? Ako Braňo dojí svoje kravičky? Samé otázky.
3/23/202329 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

Bodré správy Moral&Banal 19. 03. 2023

Heger nečítal ale podpísal. Ženy by sa smerákom v baloňáku nemali brániť.  Mikulec stavia oslie mostíky. Matovič chytil. Brankár Slovana nechytil. 
3/19/20233 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

Byť plachý je úžasné

Za koľko krokov dostanete vlajku? Môže sa múmia pokaziť? Sú ľudia žraločia čokoláda? Je pokrok pre mŕtvych zbytočný? Ako chutí krokodíl?   
3/16/202327 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

Bodré správy Moral&Banal 12. 03. 2023

Dezinformačná vojna OľaNO pokračuje. Juraj Šeliga stále nič. Aj dezoštrácie pokračujú. Jablko sa nebude voziť v limuzíne. Kadyrov našiel spôsob ako nevypadnúť z okna.      Moral&Banal nájdete aj na Facebooku, Twitteri a Instagrame.
3/12/20233 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

Krutá rana pre včelárstvo vo vesmíre

Dnes sa (ne)dozviete: ako liečť otravu metanolom, kto je to Pánbo Husliš, čo majú spoločné žraloky a Prometheus, ako skladovať 300 tisíc rožkov, a prečo Adam nemá nožík.
3/9/202329 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

Bodré správy Moral&Banal 5.3.2023

Politici bez voličov pracovali na diskreditácii slova spájanie.  Lnegvarský neodchádza, ale odišiel. Zdravotníctvu retro pristane. Z Igora Matoviča s Michalom Šípošom sa stali youtuberi.
3/5/20232 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

Všetko je magické

Čo sa dialo v detskej izbe na dne Pacifiku.  Čo sú to podčasy.  Čo sa stane, keď nedáte sprepitné v eshope. Kde majú na úradoch emaily a wikipédiu. Ako si spraviť z mačky advetný kalendár.
3/2/202331 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Moral&Banal Dobré správy 26. 2. 2023

Blahov fanklub útočí. Putovná výstava kolaborantov.  Búrka v petriho miske. Budú dve OĽanÁ?  
2/26/20233 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Kedy budú na školách učiť superprasatá

Prečo netreba v lese robiť hluk? Prečo sa archeológom zdá, že každý predmet je sexuálna hračka? Prečo autistov musia voziť autami? Samé otázky.
2/23/202331 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

Moja mama loví lepšie ako tvoja (hostia Marián Psár a Vlado Janček)

Dnes sa dozviete, prečo hlasovať v referende o tom, či sa vlaky majú zmestiť do tunelu, prečo táto relácia skončí, keď vyhynú kosatky a prečo si na plavbu po Karibiku treba vždy brať kečup, bujón, a cesnak v prášku. Zoberieme vás aj na exkurziu do Poľské, mesto štetín.  
2/16/202325 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

Moral&Banal Dobré správy 12. 2. 2023

Zavádzalo sa zrušené a rušilo zavedené. Šipoš dostal nakladačku. Snaha Igora Matoviča o pripojenie k Veľkému Uhorsku. Zákaz antikoncepcie na školách. 
2/12/20234 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

ČertGPT (s Vladom Jančekom)

Všimli by si v Rusku zemetrasenie? Odpájajú v Břeclavi internet? Objaví sa na Slovensku angeles? Ako sa starať o pokožku z vnútornej strany?   
2/9/202326 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

Moral&Banal Dobré správy 5.2.2023

Skončil sa cirkus aj chaos, alebo naopak.  Klusa len tak ľahko neobabrú. Komunistovi Ficovi prekáža spolupráca s ŠTB. Zbytoční ľudia v televíznych debatách. 
2/5/20234 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

Danteho Quattro Formaggi

Prečo sa usmieva Mona Lisa? Prečo nakupovať cézium v bezobalových obchodoch? Kedy sa Braňovi sníva, že ho znásilňujú ovce? Namiesto dnešného podcastu odporúčame na Netflixe: Cunk on Earth.
2/2/202328 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

Moral&Banal 29. 1. 2023

Ján Budaj ide zachraňovať demokraciu, Igor Matovič sa stal rozpočtovým jastrabom, Klus má funkciu a Česi sú menej smiešni.    
1/29/20232 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Ako správne držať Hlúpy Január

So Zuzkou a Braňom sa dnes okrem návodu ako prežiť mesiac bez mozgu dozviete aj to, ako s pomocou technológie rozpoznávania tváre zistíte, či je váš potkan šéfkuchár, prečo Braňo neverí na Lochnesskú príšeru, a ako si pomôcť v cudzej krajine, keď potrebujete vývrtku na víno, no neviete jazyk a po ruke máte iba káčera. Tomáš a Adam dnes neprišli. A vedeli prečo.  
1/26/202317 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

Dobré správy 22.1.2023

Začiatkom týždňa sa rozlúskla dlhotrvajúca záhada, pokračovala špeciálna operácia “Štiepenie OĽaNO” aj súboj o hrad v susednej Českej republike
1/22/20233 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

Oholený Hagrid

Dnes vám poradíme, ako si precvičovať strelnú meditáciu, načo sa vám zíde terapeutický had a ako si vybaviť doklady bez čakania, popri vzbudzovaní verejného pohoršenia. Nebude to zadarmo, dnešná epizóda má takmer polhodinu. To je čas, za ktorý by ste stihli upliesť stredne veľký náramok priateľstva alebo mnoho iných užitočných vecí.
1/19/202327 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

V akom veku vybíjať deťom zúbky (s Ozom Guttlerom)

Prečo sa čaká s dokončením tunela Višňové? Aký problém majú politici s tenkým krkom? Prečo Boh nemá rád hlasové správy?  Tento diel je bez Zuzky a tak to aj vyzerá.
1/12/202330 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

Ako byť sprostý dlhšie (hosť Vlado Janček)

Z čoho veští Baba Vanga. Čo robí mrož v Betleheme. Ako vzniká permahnoj. Prečo sa báť vedcov v električke.
1/5/202328 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Moral&Banal 2022 týždeň po týždni

Vypočujete si prehľad roka, v ktorom Covid nahradil Putin, Mikulec o funkciu neprišiel a Šeliga ju nezískal, Matovič vytrhol demisiu a Sulíka prekvapil vlastný plán. 
12/29/202221 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Ježiško už pláva v akváriu

Ako prejsť s koňom cez detektor kovov vo Vatikáne? Prečo sa špenát nedá jesť na záchode v nočnom klube? Majú Japonci pohlavné orgány? Aspoň Tenkého Putina? A vedeli ste, že vážite o 43 % menej? Špeciálny host: Manny Punisher Plutvička. Sledujte Manny tu: https://tracking.clubocean.org/animal/manny
12/22/202229 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

Microdosing toxpolazmózy

Prečo chodí Adam na karneval za Slavoja Žižeka? Aké je obľúbené pečivo Tomáša Bellu? A čo varia budhistickí mnísi v kláštore a prečo po tom vedia chodiť po vode? Úroveň humoru je dnes pofidérna, ale kto sa nesmeje, podporuje tým Putina. A mafiu.
12/15/202228 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

Pikantné! Exkluzívne! Zo zákulisia!

Tento týždeň sa stali určite rôzne veci. Dobré, zlé, vtipné, smutné. Ako každý týždeň. Je veľká šanca, že budúci týždeň to bude podobné. Ale ktovie.
12/8/20225 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Kosatky na home office

Naživo z Nu Spiritu. Prečo budú mať všetky strany na billboarde Igora Matoviča? Ktoré zvieratá oblizovať v ZOO? Ako vás alobal ochráni pred zlodejmi? Samé otázky.
12/1/202228 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

McZemiak menu s postavičkou Lukašenka (Hosť Matej Adámy)

Pochutnajte si na zemiakoch so zemiakmi a vypočujte si k tomu, prečo zariadiť svojmu dieťaťu izbu vo farbe smutná béžová, prečo sa náš hosť Matej Adámy nemôže prezliecť za Bangladéšana, ako Adam kupoval cibuľu cez internet, a prečo dietológovia nenávidia Terezu Brodskú. Dezertom bude vesmírne želé z Poľska a príde aj Boris Filan.
11/24/202225 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

Perzskoslovensko (Hostka: Nasi A. Motlagh)

Dali by ste si na klimatickom samite vybrať mandle? Ako riešiť nabíjačkovú chudobu? Ako zistiť, či vás má vaša manželka rada? Prečo ísť s miliardou dolárov ísť najprv do mekáča? Samé otázky. Môžete nám aj napísať: [email protected] Nasi na Instagrame: https://www.instagram.com/nasimotlagh/
11/16/202232 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

Kravská work-life balance

Sú vleky sú prosmerodinné? Je odobratie semenníka v rozpore s desatorom? Aká je etymológia slova kadet? Ako vyzerá resting bella face?  Píšte nám na na: [email protected]   
11/10/202228 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

Prišiel čas budovať záchytné cintoríny

Sú cintoríny našim Chorvátskom? Dali by ste si psychiatrovu taštičku? Mala by Slovenská vláda vyhradiť v rozpočte peniaze na Babišovu kampaň? Prečo je dobré byť ako Adam?    
11/3/202232 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

Slovné hračky z Dráčika

Prečo Braňo kliká len na linky, ktoré si sám pošle? Ako David Attenborough varoval pred vyhynutím kreslených myší? Bude v tejto časti konečne násilie? A prečo ho tam Adam prinesie? Okrem odpovedí na tieto otázky povieme aj jeden frk, ktorý sme nevymysleli, takže je smiešny.
10/27/202228 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

Chersonská zrada

Kedy je najlepší čas na myšacie hody? Čo píše delfín boomer na Facebook? Prečo je vojna najťažšia pre pilotov Ryanairu? Nezabudnite na chersonskú chvíľku poézie: https://www.youtube.com/watch?v=8eWqaz5ikZE
10/20/202234 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

Ako urobiť vianočný zázrak z odpadu

Je Braňo ruským dvojníkom Brada Pitta? Budú vás na bieloruských hraniciach kontrolovať, či neveziete infláciu? Je sanitka novou funkciou Iphonu 14? Čo nové  a zaujímavé povedal Paolo COĽANO?     
10/13/202230 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Neandertálec (a los) v každom z nás

Koľko je päť kíl rýb za hodinu? Prečo si Braňo zaslúži tretinu Nobelovej ceny? Ako správne trénovať vo vani makrely? Vďaka čomu sa Zuzka dostala do večného zatratenia? Zmätočné odpovede na otázky, ktoré vás nikdy nezaujímali.
10/6/202236 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Krátko o bojových lykožrútoch.

Prečo súd s Babišom organizuje UEFA? Kto robí najlepšiu kontaktnú politickú kampaň? Komu napísať, ak vašu planétu trafí asteroid? Kedy vyjde GTA 7 - Domová Schôdza Rača? Počúvajte nás, lebo je to strašne smiešne.
9/29/202233 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

Problém s golfovými ihriskami v Čečensku (naživo zo Žiliny)

Ako posadiť losa a štyri kosatky do auta? Ako najlepšie podvádzať v šachu? Prečo sú kačičky lenivé svine? Dnes nahrávané prvýkrát a možno aj naposledy naživo na Žilinskom literárnom festivale. Niečo sa nám aj nenahralo, ale niečo sa nahralo.
9/24/202231 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Kde zohnať rýchlejšiu elektrinu

Kedy budeme tlieskať jadrovým fyzikom na balkónoch? Ako bude vládnuť Karol “Karči“ “Vinco“ III.? V akom stave sú včelia veda a výskum? Prečo sú vráskavce Slovákmi oceánov? Samé otázky.
9/14/202229 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Prečo konzervatívci jedia mačky (hosť Vlado Janček)

Bude najbližší team building OĽANO v meste Tupelo? Nečakané odhalenie fašistu v maďarskom parlamente.  Prečo sa Braňo nekamaráti s kosatkami a Zuzka je z hľadiska vzdelávania chlapec. 
9/8/202230 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

Živý betlehem bude mať tento rok každý (s Tomášom “Gunár“ Hudákom)

Môže za našu vládnu krízu Brusel? Aké sú dôsledky čínskej politiky jedného dugonga? Čo nechcete vedieť o kačacom penise? Čo drží Zem vo vesmíre, aby nespadla? Samé otázky.
8/31/202233 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

Keď do basy tak opálený

Čo vidia poslanci na Rorschachovom teste? Od koľkopercentnej inflácie by sa už nemalo tancovať? Ako sme zistili, že nikto nepočúva Janet Jackson? A aké nové zbrane majú delfíny? Samé otázky.
8/25/202232 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

7 návykov efektívneho mravca

Kde kúpiť kapriu kabelku? Čo spôsobil Kaliňák netopierom? Prečo pôjde Sulík po žních k Turkovi? A prečo bude Braňo Bezák po jadrovom výbuchu zvoniť susedom? Samé otázky.
8/18/202234 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

Podcast pre všetkých, ktorým počas pandémie pokleslo IQ

Ktorá veta sa dá povedať len po česky? Kto vyhrá voľby v roku 2040? Budete na prejdenie cez cestu potrebovať občiansky preukaz s čipom? Samé otázky.
8/11/202231 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Miesto Hitlerových hodiniek v spotrebnom koši

V tomto vydaní sa dozviete:  - ako zapojiť mafiu do boja proti klimatickej kríze  - ako teletext pomáha inklúzii   - že Linked In je nový Coelho  - že kosatky sú najhoršie delfíny 
8/4/202230 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

Ako dlho treba variť kresťana

Čo so zamilovaným jazvecom? Čo ak vám niekto vyfarbí pandu? Kedy budeme prehadzovať mačky cez plot iránskeho veľvyslanectva? A čo na to delfíny? Samé zvieracie otázky. Môžete nám aj napísať na [email protected].
7/28/202229 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Ako za 1,99 € rozdeliť vesmír (so Samom Trnkom)

Čo dávajú v pekle do gulášu? Prečo sa neučiť plávať naspamäť? Je vaše mesto civilizované? Čo majú delfíny proti Mozartovi? Samé otázky. Vesmír si môžete sami rozdeliť tu: https://cheapuniverses.com/
7/21/202229 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

Dnes sme nič nevystrihli

 Ako tento podcast zachránili delfíny pred Covidom a dovolenkami
7/14/202210 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

Večný mor v nebi (hosť Tomáš Hudák)

Kde sa berú poslanci OĽaNO a ako sa aktivujú. Ako sa mafia pripravuje na klimatický chaos. Čo robiť, keď vám mešká covid. 
7/7/202232 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

Nech už sa toto skončí (hosť: covid)

Dnes to nie je vtipné ale aspoň to nie je dobre počuť. Ospravedlňujeme sa.
6/30/202225 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

Zariaďujeme domácnosť s ľadovými medveďmi

Ako Matovič zachraňuje životy na slovenských cestách? Prečo majú slovenské vlaky sedačky z koženky? Prečo je ustrica predátorom morí? Samé otázky. Bonus: náš tip na pracovný úraz. Môžete nám aj napísať na [email protected]. Ale nemusíte. Ale môžete.
6/23/202240 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

Budúcnosťou gastra je polystyrén

Ako sa nám bude žiť v poľských lágroch? Načo je Putinovi zlatá lopata? Prečo Braňo Bezák nemá homosexuálny sex a žirafy naopak? Samé otázky. Počúvajte náš podcast na Spotify pre primáty. Náš email je [email protected], ale dnes nám nepíšte.
6/16/202234 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

Klobúk dole

Dnes sme: Vyriešili financovanie slovenského školstva. Vyriešili nedostupnosť psychiatrickej starostlivosti. Vynašli slovenský kaviár. Vynašli transcendentálnu hypotéku. Odhalili, prečo má problémy slovenská veda. Nemáte za čo. Napíšte nám na [email protected]. Or else.
6/9/202236 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

Prečo je húfnica Zuzana a nie Romana (s Joe Trendym)

Chcú Slováci silného lídra, ktorý bude jazdiť holý na lietajúcom medveďovi? Kedy sa budú dôchodky vyplácať v kravách? Má Mona Lisa málo cholesterolu? A prečo Lessie vracia? Samé otázky. Môžete nám aj napísať na [email protected]. Hlavne pochvaly. Alebo tipy na srandovné správy. Ale hlavne pochvaly.
6/2/202234 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

Mizerný rok Elona Muska

- Čo robiť, keď vám odpadne penis na zem - Prečo majú Matovičove deti nafúknuté brušká. - Ako často chodí Lenin na servisnú prehliadku - Ako nájsť svoje dieťa v bazéne Bonus: Vieme, čo urobil Blaha, aby získal späť svoje konto na Facebooku. Môžete nám aj napísať na [email protected].
5/26/202239 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

Čo čítal Kaliňák vo väzbe (s Janom Gorduličom)

Akú aviváž používajú ruské vrtuľníky? Kde sa dá kúpiť sršňovlnka? Kto je vaša menštruujúca osoba? Ste tučný alebo len sprostý? Samé otázky. -- Čo nechcete vedieť o japonských sršňoch: https://www.youtube.com/watch?v=K_8B4bcrSs8  -- Nájdete nás na www.totovystrihneme.sk a môžete nám aj napísať na [email protected]. Ale nemusíte. Ale môžete.
5/19/202237 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Veľký návrat úchylných delfínov

Prečo má Veľké Uhorsko zbytočne zlé meno a koľko rokov mala Zuzka, keď naposledy chodila v burke.
5/12/202225 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

Aké priezvisko dať dieťaťu, ak ho chcete nechať v lese

Špeciálny hosť zastupujúci ženy: Samo Trnka. Čo robiť, ak sa vám kolega vyzvracia do Mig-u, tajomstvá indukčného sporáku a vylepšujeme katolícke spovede.
5/5/202231 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

Bambusové ponožky pre Fica

Satanisti sa podpisujú nečitateľne, delfíny útočia, COVID ako erotický fetiš.
4/29/202227 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

Meditujeme s Kaliňákom

V tomto dieli sme nevystrihli vtipy i nevtipy  o covidových stĺpoch, krytových schôdzach a návrate Lady
4/22/202221 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

Toto sa vystrihne

Kto je najnudnejší človek na svete, ako sa zasmiať na vojne na Ukrajine a aké sú prínosy masturbácie.
4/21/202229 minutes, 4 seconds