Winamp Logo
TO GO SHO Cover
TO GO SHO Profile

TO GO SHO

Ukrainian, Social, 1 season, 3 episodes, 29 minutes
About
Канал твоїх інсайтів #togosho TO GO SHO Telegram канал: https://t.me/togoshopodcast Tik-Tok: https://vm.tiktok.com/ZMNURfqPm/ Insta: https://www.instagram.com/togosho_podcast/ Експерт подкастів: ARSEN|BLACK https://www.instagram.com/arsen.blvck/ Психолог, філософ, бізнес тренер, біхевіорист, семантолог.
Episode Artwork

Як позбутись тяги до солодкого / як схуднути до літа / як позбутись ліні / залежність від солодкого

#цукор #залежність #інсулінорезистентність #мікродозинг #яксхуднути
3/20/20233 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

ЯК ПОДОЛАТИ апатію, депресію, лінь, страх, тревогу чи вигорання / Емоційне та професійне ВИГОРАННЯ

Топ 16 СПОСОБІВ як ПОДОЛАТИ апатію, депресію, страх, тревогу, вигорання / Як підняти свою енергетику. Хронічна втома. Емоційне та професійне вигорання   — Як вибратися з апатії, депресії, тривоги, чи вигорання?   — Як позбутися прокрастинації, фрустрації та вивченої безпорадності? — Як збільшити свою енергію? Як прибрати сонливість чи хронічну втому? — Як зменшити страх чи стрес? Як прибрати тривожність?   — Як боротися з хронічним стресом? — Чим замінити антидепресанти? Як злізти з антидепресантів? — Як поліпшити когнітивні здібності (пам'ять, ясність розуму, продуктивність)? — Як вибратися з дня бабака (сурка). Як вийти з мертвої точки? — Це відео тобі навіть допоможе, якщо ти маєш інсулінорезистентність, головний біль чи шум у вухах. Навіть при новомодному постковідному синдромі (якщо погіршені когнітивні реакції). — Якщо у тебе є навіть проблиски біполярки (то працюється добре і життя прекрасне, то йдеш в "запій" і валяєшся пару днів без бажання щось робити). — Якщо тебе настигла криза середнього віку чи просто не знаєш у чому сенс життя.   — Якщо нічого не хочеться, повна незадоволеність життям. — Також дізнаєшся як стати впевненим у собі.
3/17/202316 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Як почати бізнес з 300-700 доларів онлайн на ОЛХ / Перепродаж айфонів і бу ноутбуків / бізнес ідея

У цьому подкасті я розповідаю, як почати бізнес на ОЛХ з невеликим капіталом від 300 до 700 доларів. Розповідаю про перепродаж айфонів та бу ноутбуків і як на цьому заробляти гроші. В принципі, при правильному підході і з холодною головою можна прокручувати і збільшувати свій початковий “капітал” легко в х1,5-х2 кожного разу. Але є нюанси. Якщо не бізнес, то хоча б непоганий спосіб додаткового напів-пасивного доходу.
3/17/20239 minutes, 28 seconds