Winamp Logo
The Glow Club Cover
The Glow Club Profile

The Glow Club

Polish, Social, 1 seasons, 16 episodes, 9 hours 49 minutes
About
Hej! Tu @viva_a_viva i @agatycze - witamy Was w… The Glow Club! To podcast, w którym rozmawiamy na typowo kobiece tematy - będzie o miłości, przyjaźni, związkach, randkowaniu, modzie, kosmetykach i o szeroko pojętym lifestyle’u!
Episode Artwork

ODC.6 Jak poradzić sobie z rozstaniem? Pierwsza pomoc na złamane serce!

Chyba każda z nas chociaż raz w życiu miała złamane serce… Jak się podnieść i iść na przód, czy to była dobra decyzja? O tym, jak sobie poradzić, postawić na siebie i zrobić glow up w dzisiejszym odcinku.
10/02/202236 minutes 3 seconds
Episode Artwork

ODC.5 Motywacja - jak ją znaleźć i utrzymać? Nasze tipy na osiąganie swoich celów!

Słyszeliście to kiedyś? „Strasznie mi się dzisiaj nie chce… może odpuszczę naukę, projekt, trening i …obejrzę serial?” Kto z nas nie mierzył się z takimi pokusami? W tym odcinku dzielimy się naszymi sprawdzonymi sposobami na to jak radzić sobie z brakiem motywacji. Która z nas korzysta z metody listy to-do, a która lubi wizualizować swoje cele? Tego i wielu innych rzeczy dowiecie się w piątym odcinku podcastu The Glow Club.
03/02/202223 minutes
Episode Artwork

ODC.4 „Idealna dieta nie istnieje” - co jeść, aby cieszyć się zdrowiem i schudnąć z głową? Gość: Doktor Hanna Stolińska

Czwarty odcinek The Glow Club będzie całkiem… pyszny, a przede wszystkim - w zdrowej wersji! Naszym gościem jest Doktor Hanna Stolińska, z którą porozmawiamy o nawykach żywieniowych, które każda z nas powinna wprowadzić w swoje życie, o tym, co jeść, czego unikać oraz jak schudnąć z głową unikając nieistniejących cudownych diet. Ten odcinek to ogrom wiedzy, którą każda z nas, kobiet, powinna wziąć sobie głęboko do serca, aby cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem.
27/01/202246 minutes 55 seconds
Episode Artwork

ODC.3 „Jak myślą faceci? Co ich kręci, a co zniechęca?” Gość: Gamou Fall

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałyście się jak myślą faceci, co ich kręci i jakie mają tejemnice, to dzisiaj dowiemy się tego prosto z perspektywy mężczyzny! W dzisiejszym odcinku naszym gościem jest Gamou Fall, z którym porozmawiamy szczerze, ale i z uśmiechem na tematy, na które faceci rzadko chcą rozmawiać… karty odkryte, specjalnie dla Was💓
20/01/202240 minutes 40 seconds
Episode Artwork

ODC.2 „Mądre baby głupieją w sprawach miłosnych.” - o związkach z Katarzyną Miller

Drugi odcinek jest dla nas niesamowicie wyjątkowy. Do studia zaprosiłyśmy Katarzynę Miller, która jak nikt inny potrafi pięknie opowiadać o naszych, babskich sprawach. Jak być silną kobietą? Jak stworzyć trwały, zdrowy związek i jak się mądrze kłócić? Na te i na wiele innych pytań odpowiadamy w drugim odcinku podcastu The Glow Club.
13/01/202240 minutes 13 seconds
Episode Artwork

ODC.1 „Mój chłopak ma kontakt ze swoją byłą.” WASZE HISTORIE #gadamy

W pierwszym odcinku #gadamy odpowiadamy na Wasze pytania i listy, które od Was dostałyśmy. Będzie o miłosnych dylematach, problemach w przyjaźni i… śmiesznych sytuacjach!
06/01/202234 minutes 35 seconds