Winamp Logo
Tairi Kaarna Saade Cover
Tairi Kaarna Saade Profile

Tairi Kaarna Saade

Estonian, Social, 1 season, 16 episodes, 19 hours, 45 minutes
About
Podcast inimhingedest kes elavad Austraalias. Saatejuhiks Tairi Kaarna, kes kolis ise paar aastat tagasi Austraaliasse ja sai shoki, kui palju lahedaid eestlasi seal sigineb. Absoluutselt iga inimene on kift! Ja veel vingem, kui keegi teist otsustab panna hullu ja kolida kodust välismaale.
Episode Artwork

Ettevõtlusfestival naistele ”koosloome vägi” tiim läks laiali - Mai Brit Vardja

Järelsaade läbi korraldaja Mai Brit Vardja ja osaleja Tairi Kaarna, kes arutavad kõigest, mis toimus Ettevõtlusfestival naistele "koosloome vägi" 2023 ajal ning mis on saanud tänaseks.    Miks läks Ettevõtlusfestival naistele tiim lahku? Mis saab edasi? Miks muudeti festivali nime? Naised ja omavaheline võrdlemine? Millised plaanid läksid rappa?  Marlen Annabel Kubri, kui üllatusesineja. Kuhu viis Ettevõtlusfestival naistele Tairi ja Mai Briti?   Uue nimega Naistefestival otsib tiimi liikmeid! Ehk on see sinu võimalus kallis naine? Saates toome välja positsioone, mis ootavad täitumist.    Naistefestival: https://www.instagram.com/naistefestival/   Mai Britiga saad hakata julgelt elama: https://www.instagram.com/maigoddesscodes/   https://www.maigoddesscodes.com "Keha on kõige spirituaalsem vahend & kasuta ka sina seda enda väestumiseks!"     Toeta Tairit:   www.patreon.com/tairikaarnasaade       Jaga mulle oma lugu, tagasiside või teeme koostööd:   [email protected]       Instagram:   @tairikaarnasaade   FB:   Tairi Kaarna Saade
10/1/20231 hour, 26 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

Mai Brit Vardja - edu SALADUS naistele ettevõtluses

  Närvihaigeid ja lühikese süütenööriga ülemusi oleme me kõik kohanud. Jah väga lahe- sul on raha ja sul on positioon, aga no nii ebameeldiv inimene.  Kui ülemusest naisterahvas tööl ainult õiendab, siis varem või hiljem hakatakse kahtlema selle naise mehe võimetes magamistoas. "Ta on saamata." Tegelikult on mehe roll taolises situatsioonis väga väike.  Naistel on võim olla stabiilne ja tasakaalukas igal hetkel.  Ja seda ka ettevõtluses ning bossi positsioonil olles.  Tõeline edu ei seisne ettevõtluses mitte kasumis ja rahas vaid hoopis selles enesetundes kuidas sa seda teed ja milline inimene sa seda tehes oled teistele ja ise endale. Saates on täna külas Mai Brit Vardja, kes organiseerib ettevõtlusfestivali NAISTELE nimega "koosloome vägi." Ettevõtlusfestival naistele, kus ühendatakse raha, kasum ja eesmärgid kokku selle päris rahulolu tundega.  Kuidas olla materiaalselt edukas, aga siiski jääda kontakti iseendaga? Nii et stress, pinged ja suur vastutus EI OLEKS MIDAGI mis meid rivist välja lööks? Mai Brit on käinud läbi mõlemad ekstreemsused. Ta on olnud väga materiaalne ning ühtlasi kaldunud ka vaimse maailma spiraali. Ta kadus ära spirituaalsusesse. "Mul oli endiselt väga ebamugav olla KUIGI ma olin spirituaalne." Väga meisterlikult on naine tänaseks mõlemad ekstreemsused seljatanud. Tänu millele on ta naiste kehamentor, kes suudab suunata naisi saavutama kontakti enda emotsioonide ja kehaga. Üleüldse ma ütleks, et ... ta suudab aidata kõikide probleemidega, sest nagu ta ise sõnab: "Probleemid lahustuvad hetkest, mil hakkad kuulama mida sina ja su keha tahab.." Ja seda see naine oskab! Ta vastab küsimusele mis asi see spirituaalsus üldsegi on ja samuti aitab Mai Brit oma töös vabaneda alateadlikkest limiteerivatest käitumismustrest & lapsepõlvetraumadest. Need on need kohad, mis takistavad meil tegelikult edasi liikumast, mis teevad elu raskemaks ning mis on, kui nähtamatud seinad meie ees.  Kui sa tahaksid hakata midagi ise looma, või sul juba on ettevõte, või kui sa tahad olla see boss beib, kes tõepoolest lendab nii äris, kui eraelus.. Kui sa tahad oma kallimale või lastele olla parem naine ja ema- siis alusta kõige lihtsamast ja tule ettevõtlusfestivalile "koosloome vägi" ja saame tuttavaks! Mina olen kindlasti kohal ja suurma hea meelega teeksin teiega kalli!   Ettevõtlusfestival: https://www.facebook.com/events/2773140429493085/?paipv=0&eav=AfbAsg9ZWl8WHzBu7YHby3mtaGP5sj3y3Hf88QtgVLqscZtA06IMCrhzEMBmXNPAGZA&_rdr https://www.instagram.com/koosloomevagi/   Mai Britiga saad hakata julgelt elama: https://www.instagram.com/maigoddesscodes/   https://www.maigoddesscodes.com     Toeta Tairit: www.patreon.com/tairikaarnasaade   Jaga mulle oma lugu, tagasiside või teeme koostööd: [email protected]   Instagram(NÜÜD iga päevased insta storid Tairi elust): @tairikaarnasaade FB: Tairi Kaarna Saade   Aitäh kallis!
7/23/20231 hour, 10 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

Tairi sõbrannaga x Liisel Nelis : Kuidas meie partnereid valime?

Sõbrannaga vestlused... huhh. Tsikk kellega ma täna hängin on Liisel Nelis. Poole ajast me irvitame, aga samas toome teieni selle, mida sõbrannad tavaliselt AINULT omavahel räägivad. Täna räägime palju meestest.. Olukorrad meestega, halvad kohtingud, milliseid partnereid me eelistame ja täiega palju irvitamist! Liisel Nelis on koomik ja tal on oma podcast: Kuula siit: https://open.spotify.com/episode/34EgbV0NztvGO4LsFwRZt4?si=2bb38a3d9d384461 Tema insta: @l_i_i_s_e_l    Toeta Tairit: patreon.com/tairikaarnasaade   Tee Tairiga koostööd või saada kiri: [email protected]   Instagram(NÜÜD iga päevased insta storid Tairi elust): @tairikaarnasaade FB: Tairi Kaarna Saade   Aitäh kallis!
7/2/20231 hour, 8 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

Elukool või ülikool?

  Ma olin see vastu võtleja väitele, et "kui sa ülikooli ei lähe, siis sa oled maha kantud." Läbi põlenud õpilased, kelle vanemad suruvad "kiirelt" otsustama oma elutee järgmist eriala valikut VÕI MUIDU oled paadi alune... Ma olen olnud algusest peale arvamusel, et kooli minna selleks, "et minna kooli" on tobedus. Samas on täiega oluline mitte lõpetada õppimist ja arenemist vanuses, kus meie iga toetab mainitut.  Saates räägin, kuidas minu elukool on avanud mulle uksi ja milline on üks "teadlik" elukool.  Samas toon ka teieni enda klassikalise "kolmemehe" elu, kes tahtis kiiresti suureks kasvada ning kellel meeldisid suurte inimeste "hobid." Minu peamine huvi oli pidutsemine, sotsiaalsed koos viibimised ja "nurga taga suitsetamise" laadsed olemised. Jah! Vastuse kuidas sellest pealt näha mõtetust loodrist sai inimene? On siin episoodis olemas.  Pluss avaldan kuhu ma sügisest õppima lähen!   Toeta Tairit: patreon.com/tairikaarnasaade   Tee Tairiga koostööd: [email protected]   Saate tõid teieni:   Saatejuht- Tairi Kaarna Helimees- Henrik Veeäär   Me tahame täiega areneda! Sinu arvamus on MEGA oluline!  Jäta meile tagasiside! Sotsiaalmeedia kotod: https://www.instagram.com/tairikaarnasaade/   https://www.facebook.com/tairikaarnasaade/   Aitäh kallis!
6/18/202344 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

Kes maksab? 
Mees või naine?

  Kes maksab restoranis arve? Kas seda võiks teha mees või naine?    Saanud inspiratsiooni Laseri saatest, kus intervjueeriti naist nimega Laura Valk, arutlen oma spektrist lähtuvalt naise ja mehe dünaamikatest. Olles ise olnud naine, kes on suurema osa oma elust sõudnud MEESENERGIAS.   Mis on üldse meesenergia ja naisenergia? Kuidas alfa ja beeta peaksid minu meelest jaotuma? Millisest keskkonnast ma tulnud olen? Kes siis maksma peaks ja milline on olnud minu kogemus raha jaotumisel paarisuhtes?   Toeta Tairit: patreon.com/tairikaarnasaade   Sinu brändi sõnum või reklaamtekst rahaks läbi Tairi kirjutamise:   Üksikud sotisiaalmeedia postitused 10-15€   Teenuse- ja tootekirjeldused 15-20€   Kodulehe sisu analüüs ja vastavalt sellele tekstide kirjutamine 30-35€   Brändi sõnumi ja visooni välja selgitamine kodulehele ja sotisaalmeediale 40€   [email protected] Lisainfo     Raamat mida episoodis mainisin:   Naiseks olemise kunst Avasta naiselik vägi läbi arhetüüpide maagilise maailma  (Katrin Saali Saul)   KUNINGAS, SÕJAMEES, MAAG, ARMASTAJA TEEKOND KÜPSE MEHELIKKUSE LÄTETELE(Douglas Gillette, Robert Moore)   Mina sain naiste tsükliteooria kohta teada siis programmis:   https://gracefit.ee/online-treeningud/         Saate tõid teieni:   Saatejuht- Tairi Kaarna Helimees- Henrik Veeäär   Me tahame täiega areneda! Sinu arvamus on MEGA oluline!  Jäta meile tagasiside! Sotsiaalmeedia kotod: https://www.instagram.com/tairikaarnasaade/   https://www.facebook.com/tairikaarnasaade/   Aitäh kallis!
4/16/20231 hour, 11 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

Ma läksin Soome ehitajaks tööle

Sa ei ole õige eestlane, kui sa pole soomes töötanud.  See- mul on pangalaen ja ma pean maksma alimete. Mürgine firma sisekliima ja töötajate kiusamine. Militaarne veneaja lähenemine, et sa ei tee kunagi midagi hästi- alati saab paremini.    Analüüsin Soome ehitajaid.    Saate tõid teieni:   Saatejuht- Tairi Kaarna Helimees- Henrik Veeäär   Me tahame täiega areneda! Sinu arvamus on MEGA oluline!  Jäta meile tagasiside! Sotsiaalmeedia kotod: https://www.instagram.com/tairikaarnasaade/   https://www.facebook.com/tairikaarnasaade/   Aitäh kallis!
3/5/202342 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

Elu esimest korda VALLALISENA

Ma jäin mõnda aega tagasi esimest korda vallaliseks ja selles episoodis ma räägin kuidas elu peale seda jooksnud on. Vastan küsimustele mis te minult küsinud olete. Kas ma kahetsen 10 aastasest suhtest lahku minekut? Kuidas ma toime tulen ja millised ebaõnnestunud kohtingukutsed mul on olnud.    Raamatud mida episoodis mainisin:   Naiseks olemise kunst Avasta naiselik vägi läbi arhetüüpide maagilise maailma  (Katrin Saali Saul)   KUNINGAS, SÕJAMEES, MAAG, ARMASTAJA TEEKOND KÜPSE MEHELIKKUSE LÄTETELE(Douglas Gillette, Robert Moore)     Saate tõid teieni:   Saatejuht- Tairi Kaarna Helimees- Henrik Veeäär   Me tahame täiega areneda! Sinu arvamus on MEGA oluline!  Jäta meile tagasiside! Sotsiaalmeedia kotod: https://www.instagram.com/tairikaarnasaade/   https://www.facebook.com/tairikaarnasaade/   Aitäh kallis!
2/19/202348 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

Kuidas tunda ära enda ”asi” + Youtube

Kui sa oled nagu mina, kes ei taha tööle minna, siis kui keegi teine ütleb-siis see episood on sulle. Klišee "leia endale töö mida sa armastad ja sa ei pea kunagi elus tööd tegema." See asi päriselt eksisteerib (järele proovitud) Ma jagan oma Youtube teekonda ning seal juures puistan hulgaliselt nõuandeid, mida Sina kullake saad teha täna selleks, et ka see "enda asi" leida.  Ühtlasi meeldivad mulle kiirteed ja lahendused mida saan kohe käega katsuda-ka see saab teile ette kantud. Sammud mida mina tegin ja selline ABC saade koos jutukestega.    Kuidas minust juutuuber sai ja mis on minu miks? Kuidas ära tunda, mis võiks sinu "asi" siin elus olla? Kuidas valida ametit? Kuidas valida eriala? Elukutsevälja nuputamine Ja mis põhiline: Mis teeb Sind õnelikuks ja paneb silma särama nii, et Sul endal oleks lõbus.     Minu blogi enne Youtube: https://tairikaarna.wordpress.com   Saate tõid teieni:   Saatejuht- Tairi Kaarna Helimees- Henrik Veeäär   Me tahame täiega areneda! Sinu arvamus on MEGA oluline!  Jäta meile tagasiside! Sotsiaalmeedia kotod: https://www.instagram.com/tairikaarnasaade/   https://www.facebook.com/tairikaarnasaade/   Aitäh kallis!    
2/6/20231 hour, 12 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

7 aastane teekond välismaal

Minu 7 aastane teekond välismaal elades 3 eri riigis(Kanada, Island, Austraalia), kümnetes kodudes, proovides erinevaid töid ja elusid. Esmakordselt avaldan ja räägin oma depressiooni perioodist ja kuidas välismaale kolimine mind maatasa tampis. Kuidas ma teenisin esimesed 20 tonni? Eesti vs Välismaa   Saate tõid teieni:     Saatejuht- Tairi Kaarna Helimees- Henrik Veeäär     Me tahame täiega areneda! Sinu arvamus on MEGA oluline!  Jäta meile tagasiside! www.tairikaarna.com   https://www.instagram.com/tairikaarnasaade/   https://www.facebook.com/tairikaarnasaade/     e-mail: [email protected] 
1/22/20231 hour, 15 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

#7 Tairi Kaarna - Minu suhte purunemine

Milline nägi välja suhe, kui "naine" oli 15 aastane alaealine  ja mees oli 21 aastane täiskasvanud inimene?  Ja kui see pull kestis kokku 10 aastat? Kui mina olen ekstravertne ja tema on introvertne? Kui "naise" ainuke standard mille alusel suhet luua olid Mehhiko seebikad ja sõbrannade suhted? Teises hooajas ma hängin teiega kahekesti. Ma ise armastan kuulata saatejuhte üksi ehk miks mitte pakkuda sama ka Teile. Esimeses episoodis ma lahkan oma 10 aastase suhte purunemist. Miks me lahku läksime? Ma toon välja kohad mis ma enda meelest suhtes valesti tegin ning kus ma "enda meelest" olen arenenud.    Saate tõid teieni: Saatejuht- Tairi Kaarna Helimees- Henrik Veeäär     Me tahame täiega areneda! Sinu arvamus on MEGA oluline!  Jäta meile tagasiside! www.tairikaarna.com   https://www.instagram.com/tairikaarnasaade/   https://www.facebook.com/tairikaarnasaade/     e-mail: [email protected] 
11/27/20221 hour, 14 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

#6 𝗔𝗨 Alo Simmulman - Inglismaa silla alt Austraalia ärikaks

18 aastat toitlustusteenindus sektoris tegutsenud Alo alustas oma teekonda Inglismaal. "Esimene öö ma magasin oma kotiga silla all." Tänaseks on mees üles ehitanud Austraalias kaks edukat äri. Euroopast inspireeritud restoran, mille tähenduse loob enda jaoks klient ise. Laialdalase valikuga ürituste korraldamis asutus, kus tähistada sündmusi. Palju kuuldud eestlane, kes üle 3 päeva lesida ei taha lähtub tööeetikast, kus ta arvestab, et igal tema töötajal on kodus oma elu ja probleemid. "Töötajat ei pea kamandama!"    Alo lisainfo:   Restoran: https://corvobar.com.au Ürituste korraldus: https://www.vinandflower.com [email protected]   Saate tõid teieni:   Saatejuht- Tairi Kaarna Produtsent- Birgit Hüva Video montaaz- Daniil Hodakovski Helimees- Henrik Veeäär Stuudio disainer- Sten Väiko    Me tahame täiega areneda! Sinu arvamus on MEGA oluline!  Jäta meile tagasiside! www.tairikaarna.com   https://www.instagram.com/tairikaarnasaade/   https://www.facebook.com/tairikaarnasaade/     e-mail: [email protected] 
11/13/20221 hour, 5 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

#5𝗔𝗨 Viktoria Saar -Tugeva intuitsiooniga naine, kes julgeb rääkida ka kõige raskematest teemadest

Tuba löödi särama sekundiga mil tänane avarapilguline külaline stuudiosse astus. Viktoria navigeerib läbi oma elu nii, et peale enda heaolu mõtleb ta siiralt, kuidas ka teistel oleks hea ja kuidas saaks aina paremini. Ajakirjaniku taustaga fotograafist mitmetahuline kolme lapse ema on universaalsete teadmistega persoon. Ta elab ise ja laseb teistel elada. Tänu väljavaatele "meil kõigil on õigus ja tõde on individuaalne" leidsid saatejuht Tairi ja Viktoria mõnusa ühise keele ning arutelu teemadel mida varem saates puudutatud ei ole.   Viktoria lisainfo: Blogi: https://elumujal.blogspot.com Koduleht: https://www.viktoriasaar.com.au ("seal on vanad pildid" ütles Viktoria, ehk arvesta sellega, et naine on vahepeal arenenud!) [email protected]   Saate tõid teieni:   Saatejuht- Tairi Kaarna Produtsent- Birgit Hüva Video montaaz- Daniil Hodakovski Helimees- Henrik Veeäär Stuudio disainer- Sten Väiko     Me tahame täiega areneda! Sinu arvamus on MEGA oluline! Jäta oma tagasiside!   www.tairikaarna.com   https://www.instagram.com/tairikaarnasaade/   https://www.facebook.com/tairikaarnasaade/     e-mail: [email protected]  _________
9/25/20221 hour, 57 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

#4 𝗔𝗨 Marge Ojapõld - Mitte kunagi Eestis töötanud loomaarmastaja taltsutab hobuseid või mehi?

Naine, kes on kodumaalt nii kaua eemal olnud, et kõnemaneeris esineb kerge aktsent- ei ole oma elu jooksul mitte kunagi Eestis tööd teinud.  Terve elu tallis toimetanud introverdist Marge on hinnatud hobuse kasvataja, kes loodab kunagi oma käe all juhitud loomakesi näha Melbourne Cup võistlusel, mille peaauhind on 10 miljonit dollarit! Melbourne Cup võidusõitude võistlused on Austraalia KÕIGE menukam ja populaarseim sündmus, mida tähistatakse üle terve riigi.     TÖÖPAKKUMINE -Hobuse kasvataja -Rekajuht Saate lõpus pakub Marge inimestele ka tööd! Ehk leiad sinagi endale karjääri võimaluse või siis hoopiski karjääri vahetuse nagu seda tegi saatejuht Tairi Austraalias.  Video kuidas ta seda tegi saad näha siit:  https://www.youtube.com/watch?v=7mmhDc2SRIA   Austraalia on ideaalne koht, kus teha midagi, mida sa varem teinud ei ole! Marge näiteks eelistabki teha tööd koos nendega, kes ei ole kogenud tegijad!   Margele saad kirjutada siin: [email protected]   Saate tõid teieni:   Saatejuht- Tairi Kaarna Produtsent- Birgit Hüva Video montaaž- Margus Põldaru Helimees- Henrik Veeäär Stuudio disainer- Sten Väiko  Subtiitrid Youtubes- Sirli Kellian   Me tahame täiega areneda! Sinu arvamus on MEGA oluline! Jäta meile tagasiside! www.tairikaarna.com   https://www.instagram.com/tairikaarnasaade/   https://www.facebook.com/tairikaarnasaade/     e-mail: [email protected]
9/4/20221 hour, 28 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

#3 𝗔𝗨 Sirli Kellian - Abielludes Aliexpressi kleidis välismaa mehega (English subtitles)

Aastaid blogi pidanud Sirli on oma juttude ette kandmises nii hea, et mul on saate ajal nii mõnigi kord peopesad niisked. Ja ma pole ainuke. Sirli jäi enda Austraalia bossile vahele sellega, et ta vabal ajal temast oma ema keeles ehk eesti keeles internetis “jutukesi vestis”. Üüüüüldse ei viitsiks tema asemel olla.   Kui võluv on vihmamets Instagramis.. Aga kui “glamuurne” on vihmametsas elada? Öko kuurordis vägesid juhtinud Sirli jutud on niii särtsakalt mõnusad siia argipäeva. Et meenub jälle see tänutunne lihtsate asjade suhtes.   Selle neiu teeninduskarjäär on olnud TUGEV! Silma pilgu kiirusel avastab Sirli end ala tihti tööturul olemast taas juhataja rollis. EHK tema teab, kuidas need asjad käivad. Aga kas ta ise tahab tegelikult olla juhataja? Igal juhul saab saatest palju nõu ja nippe seoses klienditeenindus ja majutusteeninduse kohta.    Külas käis: Sirli Kellian   Saate tõid teieni: Saatejuht- Tairi Kaarna Produtsent- Birgit Hüva Video montaaž- Sander Kütt Stuudio disainer- Sten Väiko  Subtiitrid Youtubes- Dagne Kaarne   Me tahame täiega areneda! Sinu arvamus on MEGA oluline!  Jäta meile tagasiside!   www.tairikaarna.com   https://www.instagram.com/tairikaarnasaade/   https://www.facebook.com/tairikaarnasaade/   E-mail: [email protected]    Mõnusat kuulamist!
6/28/20221 hour, 21 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

#2 𝗔𝗨 Jürgen Niit - Tipp Fotograaf, kes rügab vabal ajal KAEVANDUSES tööd

Ma ütlen ausalt, et mina ei ole päris elus MITTE KUNAGI kohanud sellist meest nagu Jürgen seda on! Äärmiselt sihikindel, teadlik ning selle kõige juures niivõrd soe inimene. Ma arvasin, et selliseid kohtab ainult läbi ekraani või läbi raamatute. Aga vahi värki. Mees tuli, istus maha ja avas meile kõigile oma loo.    Saates on Lääne-Austraalia suurimas linnas -Perthis staaridega tegutsev fotograaf Jürgen Niit. Foto maailmas on mees pürginud tippu! Kus ta töötab koos maailma suurimate nimedega. Boonusena loob mees Youtube keskkonda sarja nimega “Tunne oma talenti.” Lühivideod edukatest tegijatest millega innustada inimesi. Lisaks on Jürgen mees, kes paneb end teadlikult ebamugavatesse olukordadesse, et inimesena kasvada ja areneda. (meeletult harukordne nähtus) Sellele lisaks jagab ta nippe kuidas püsida kõigi oma kohustustega vee peal ja mis on tema märkmiku sisu saladused!    Tseki Jürgeni sarja siit: https://www.youtube.com/playlist?list=PL-vlYWnRqBJZKvCZdq-TGRS9stBkWGNcf   Jürgeni lisainfo:   Koduleht: https://www.niitlife.com  Instagram: https://www.instagram.com/jurgen_niit/    Saate tõid teieni:   Saatejuht- Tairi Kaarna Produtsent- Birgit Hüva Video montaaž- Sander Kütt Stuudio disainer- Sten Väiko  Subtiitrid Youtubes- Hans Oskar Kont   Me tahame täiega areneda! Sinu arvamus on MEGA oluline!  Jäta meile tagasiside!   www.tairikaarna.com   https://www.instagram.com/tairikaarnasaade/   https://www.facebook.com/tairikaarnasaade/   e-mail: [email protected]  Mõnusat kuulamist! 
5/10/20221 hour, 50 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

#1 AU Tanel ja Anett ft.beebi - Staar kohvikupidaja, kes ei osanud inglise keelt

Esimeses saates on meil külas Lääne Austraalia kuulsaima kohviku pidajad Tanel Akolov ja Anett Kamara.   Perthis, kus elab pea 2 miljonit inimest, tegutseb pannkoogi kohvik nimega Blini Pancake Cafe. Tegemist on kohvikuga, kus pakutakse ainulaadseid Eesti päraseid soolaseid ja magusaid pannkooke. Peale tavamenüüle, hoiavad saate külalised üleval ka Eesti traditsioone. Pakkudes igal tähtpäeval oma rahvale traditsioonilisi Eesti hõrgutisi mida leidub vaid meie kodustes köökides. SEE EI OLE VEEL KÕIK! Lisaks kohvikule on härra pealehakkajal veel ka jäätiseauto äri. Ehe näide, kuidas võõrkeele oskamatus ei takista inimesel asja ajamist!     Külaliste kontaktid:   https://blini.com.au https://www.instagram.com/blinipancake/   https://www.instagram.com/minis_soft_serve/   Jäta meile tagasiside iTunesis! Me tahame täiega areneda! Sinu arvamus on MEGA oluline!   www.tairikaarna.com   https://www.instagram.com/tairikaarnasaade/   https://www.facebook.com/tairikaarnasaade/   [email protected]
3/19/20221 hour, 6 minutes, 46 seconds