Winamp Logo
Sylwetka mordercy Cover
Sylwetka mordercy Profile

Sylwetka mordercy

Polish, Investigative journalism, 1 season, 9 episodes, 3 hours, 34 minutes
About
Mroczna podróż śladami największych polskich zabójców.
Episode Artwork

Poznaj Rozpruwacza z Bydgoszczy | SYLWETKA MORDERCY

W tym odcinku opowiem Ci o kontynuacji formatu z Sylwetki mordercy oraz o planach na podcast na nadchodzące miesiące. kontakt: ⠀ e-mail: [email protected] Instagram: Marcin Myszka - Kryminatorium @marcinmyszka1
5/13/202119 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

Nowy projekt podcastowy! Słuchaj, nie uwierzysz!

Razem z Konradem Szymańskim zapraszamy do obserwowania naszego nowego wspólnego projektu podcastowego. "Słuchaj, nie uwierzysz!" znajdziecie na wszystkich aplikacjach podcastowych, czekają tam już na Was dwa odcinki. Pierwszy temat dotyczy tajemniczego zaginięcia pisarki Agathy Christie, kolejne epizody w każdą niedzielę. Słuchaj, nie uwierzysz! ► Spotify: https://spoti.fi/2OwDMVX ► iPhone (aplikacja Podcasty): https://apple.co/3fzcMRJ ► Anchor: https://anchor.fm/sluchaj-nie-uwierzysz ► Google Podcasts: https://bit.ly/30baUrQ ►Pocket Casts: https://pca.st/ubujy8pr
7/20/20201 minute, 43 seconds
Episode Artwork

7. Wyrok i śmierć | GRZEGORZ TYKLEWICZ

Wyrok mógł być tylko jeden. Trzykrotny morderca zostaje skazany na śmierć.
12/5/201923 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

6. Kobiety i przeszłość | GRZEGORZ TYKLEWICZ

Grzegorz Tyklewicz opowiada o swoim dzieciństwie oraz życiu seksualnym. Podniecał go ostry seks i odmowa partnerki. Jego intymne spotkania miały związek z popełnionymi zabójstwami.
11/28/201936 minutes
Episode Artwork

5. Cygan w areszcie | GRZEGORZ TYKLEWICZ

Milicja zatrzymuje mordercę. Grzegorz Tyklewicz opowiada o szczegółach popełnionych zbrodni.
11/21/201930 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

4. Zaginiony taksówkarz | GRZEGORZ TYKLEWICZ

Nieznany mężczyzna sprzedaje na giełdzie w Szczecinie kradziony samochód. Wygląda na cygana i posługuje się fałszywymi dokumentami. Okazuje się, że pojazd należy do zaginionego w Poznaniu taksówkarza.
11/14/201930 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

3. Randka w Żuku | GRZEGORZ TYKLEWICZ

Krystyna pewnego dnia nie wróciła na noc do wynajmowanego pokoju. Została zamordowana, a jej zwłoki odnaleziono przy drodze na środku pola. Sprawca pozostawił po sobie wiele śladów. Udaje się ustalić, że najprawdopodobniej przemieszczał się samochodem marki Żuk.
11/8/201922 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

2. Pierścionki i czerwony lakier | GRZEGORZ TYKLEWICZ

Na polnej drodze w okolicy Poznania odnaleziono zwłoki zaginionej kobiety. Miała starannie pomalowane paznokcie, a świadkowie zapamiętali, że jej palce zdobiły liczne pierścionki. W dniu śmierci miała się spotkać z nieznanym mężczyzną. Niestety randka zakończyła się tragicznie.
11/8/201926 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

1. Wprowadzenie | GRZEGORZ TYKLEWICZ

Pierwszy sezon podcastu Sylwetka mordercy to opis sprawy Grzegorza Tyklewicza, który przez wielu nazywany jest polskim Christianem Greyem. Co takiego miał w sobie ten mężczyzna, że w tak łatwy sposób uwodził kobiety? W odcinku gościnnie występuje Michał Larek - pisarz i autor podcastu "Zabójcze opowieści".
11/8/201923 minutes, 37 seconds