Winamp Logo
Swipeline Cover
Swipeline Profile

Swipeline

Turkish, Finance, 1 season, 201 episodes, 5 days, 18 hours, 31 minutes
About
Türkiye’de ve Dünyada teknolojiye yön veren insanları, girişimcileri konuk edip; hikayelerini, şirketi nasıl büyüttüklerini, başarılarını ve başarısızlıklarını dinliyoruz. Hostlar: Umut Yaka ve Erdem Şentunalı. Daha fazla girişimcilik ve teknoloji içerikleri için Instagram hesabımızı takip edin: @swipeline_tr
Episode Artwork

#128 Türk misafirperverliğini dünyaya yayacak şirket | Mehmet Yüksel - Missafir

Üniversite yıllarında edindiği yurt dışı deneyimlerinden ve Türkler için vazgeçilmez bir gelenek olan misafirperverlikten ilham alarak ev sahipleriyle misafirleri tam hizmet modelinde buluşturan Mehmet, fikri İngiltere'de HelloFresh isimli startupta çalışırken geliştirmiş.  Mehmet 2011'den bu yana ev sahibi, misafir ve hizmet sağlayıcı rollerinde bulunarak modeli tüm yönleriyle sürekli deneyimleme fırsatı bulurken 4 farklı master ile akademik gelişimi de ihmal etmemiş :)  Swipeline Podcast'in 128. bölümünde Missafir'in kurucusu Mehmet Yüksel konuğumuz.  Yeni içeriklerden anında haberiniz olsun! YouTube kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCqz3g_jQp8MpugzVYrxSwjA    Swipeline’ı bireysel olarak destekleyin: https://www.patreon.com/swipeline  Mehmet Yüksel: https://www.linkedin.com/in/yukselmehmet/ Missafir : https://www.missafir.com/  Swipeline, ana iletişim mecrası Instagram olan; girişimcilik, startup ve teknoloji odaklı yeni medya kuruluşudur. Haber, video ve podcast içerikleri üretir.  Bizi Instagram'da mutlaka takip edin! https://www.instagram.com/swipeline_tr  -o-  Mükellef nedir? Tek tıkla Türkiye, Amerika, İngiltere ve Estonya'da şirket kurmanızı sağlayan, şirket kuruluşu ve sonrasında ihtiyaç duyulan tüm finans süreçlerinin tek bir yerden yönetilmesini sağlayan platformdur. https://register.mukellef.co/?partner=swipeline
7/11/202222 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Elbirliğiyle Sohbet #3 - Kaan Akın - Hackquarters

capslock’u desteklemek ister misin? Abonelik planlarımızı incele: https://www.patreon.com/capslocknext Workup İş Bankası ile hayata geçirdiğimiz Elbirliğiyle Sohbet programında, Türkiye İş Bankası'ndan Emre Ölçer ile birlikte her bölüm bir destek programı yöneticisini ağırlayarak "Corona Döneminde Startuplar Ne Yapmalı?" hakkında sohbet edip, sizi 45 dakikalığına tüm bu olaylardan uzaklaştırmaya çalışacağız. Üçüncü ve son bölümümüzün konuğu Hackquarters'ın kurucusu Kaan Akın.  Yeni seriler için takipte kalın ve yorumlarınızı bize gönderin. 
5/6/202043 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

Elbirliğiyle Sohbet #2 - Sinan Güler - SG Spor Girişimleri Hızlandırıcı Programı

capslock’u desteklemek ister misin? Abonelik planlarımızı incele: https://www.patreon.com/capslocknext Workup İş Bankası ile hayata geçirdiğimiz Elbirliğiyle Sohbet programında, Türkiye İş Bankası'ndan Emre Ölçer ile birlikte her bölüm bir destek programı yöneticisini ağırlayarak "Corona Döneminde Startuplar Ne Yapmalı?" hakkında sohbet edip, sizi 45 dakikalığına tüm bu olaylardan uzaklaştırmaya çalışacağız. İkinci bölümümüzün konuğu Profesyonel Basketbol oyuncusu, girişimci ve yatırımcı Sinan Güler.  Sinan Güler Spor Girişimleri Hızlandırcı Programı hakkında bilgi aldıktan sonra bir sporcunun ve girişimcinin gözünden bu dönem ve sonrası hakkında sohbet ediyoruz.   Sinan Güler'in güzel oluşumların hakkında,  https://accelerator.sinanguler.com ve https://www.gulerlegacy.com sitelerini ziyaret ederek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.   Serinin devamı için takipte kalın ve yorumlarınızı bize gönderin.
4/29/202041 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

Elbirliğiyle Sohbet #1 - İTÜ ARI Teknokent - Arzu Eryılmaz

capslock’u desteklemek ister misin? Abonelik planlarımızı incele: https://www.patreon.com/capslocknext Workup İş Bankası ile hayata geçirdiğimiz Elbirliğiyle Sohbet programında, Türkiye İş Bankası'ndan Emre Ölçer ile birlikte her bölüm bir destek programı yöneticisini ağırlayarak "Corona Döneminde Startuplar Ne Yapmalı?" hakkında sohbet edip, sizi 45 dakikalığına tüm bu olaylardan uzaklaştırmaya çalışacağız. İlk bölümümüzün konuğu İTÜ ARI Teknokent Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Arzu Eryılmaz.  Ayrıca, bu dönemde attığı mükemmel adım ile edindiği tecrübeleri paylaşan Tridi'nin CEO'su Çınar Topaloğlu da bize eşlik ediyor bu bölümde.  http://www.destekbizden.org/ sitesini ziyaret ederek bu güzel oluşumun bir parçası olabilirsiniz.   Serinin devamı için takipte kalın ve yorumlarınızı bize gönderin. 
4/22/202045 minutes, 37 seconds