Winamp Logo
Stara, słuchaj Cover
Stara, słuchaj Profile

Stara, słuchaj

Polish, Cultural, 1 season, 73 episodes, 1 day, 12 hours, 25 minutes
About
STARA, SŁUCHAJ jest dokładnie o tym, o czym gadamy z naszymi przyjaciółkami. Opowiadam o randkowaniu, związkach i problemach, które ma każda z nas i sposobach, jak sobie z nimi radzić. Jako osoba, która ciągle randkuje, zagłębiam się w poważne sprawy i niektóre naprawdę głupie. Moją główną inspiracją są moje przyjaciółki i WY! Nowy odcinek w każdą środę! Zaobserwuj mnie na Instagramie: stara.sluchaj
Episode Artwork

Jak stać się TĄ kobietą, czyli o byciu wartościową i charyzmatyczną kobietą i o tym, jak to osiągnąć

W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o tym jak stać się TĄ kobietą, czyli taką na którą każdy patrzy, która wprowadza energię, która przyciąga wszystkich do siebie i nie sposób przejść obok niej obojętnie. Miłego słuchania!
7/9/202420 minutes, 1 second
Episode Artwork

Kolejne singielskie lato, czyli o byciu singielką, presji społecznej i o tym, że nie chcę być w związku

W dzisiejszym odcinku pogadamy o tym jak presja, którą na sobie czułam prawie doprowadziła do tego, że weszłabym w relację, która nie była dla mnie. Jak radzić sobie z życiem singielki? Jak z tego czerpać radość? I co rozważyć, żeby wiedzieć, że chcemy wejść w relację i to MY tego chcemy, a nie wpływają na to czynniki zewnętrzne? Miłego słuchania!
7/2/202427 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

Dlaczego on nie chce być z Tobą w związku?

W dzisiejszym odcinku porozmawiamy DLACZEGO ten mężczyzna nie chce z Tobą być i co możesz z tym zrobić. Dziś podzielę się z Wami moją historią randkową z tego miesiąca - niech służy jako inspiracja. Miłego słuchania!
6/25/202427 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

Zrozum i wyjdź ze swojej obsesji na punkcie tego mężczyzny, czyli o limerencji

W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o OBSESJI. Zainspirowana trendem na TiKToku, uznałam, że musimy poruszyć temat tego, dlaczego tak obsesyjnie myślimy o niektórych osobach i nie możemy przestać. Dlaczego życie bez chaotycznych relacji wydaje nam się nudne? Zrozumienie tego pomoże Wam w zmianie starych nawyków. MIŁEGO SŁUCHANIA!
6/18/202416 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

Powód, dla którego nie możesz zbudować swojej pewności siebie

W dzisiejszym odcinku podzielę się z Wami jednym z rozdziałów z mojego nowego EBOOKA! Trochę teorii, praktyki i moich historii. Miłego słuchania!
6/11/202415 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Rzecz numer 1, która zapewni Ci powodzenie we wszystkim czego pragniesz

Dzisiejszy odcinek będzie wstępem do mojego nowego EBOOKA, o tym jak budować pewność siebie. Porozmawiamy o tym jak budować zewnętrzną pewność siebie i co możecie zyskać, gdy wprowadzicie do swojego życia moje dzisiejsze wskazówki, którymi podzielę się z Wami w tym odcinku. Miłego słuchania!
6/4/202416 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

Jak w relacji przejść z męskiej energii w damską?

Dzisiejszy odcinek pojawił się na Waszą prośbę i porozmawiamy w nim o tym jak przejść z męskiej energii w damską, gdy jesteśmy w relacji romantycznej. Miłego słuchania!
5/27/202415 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Czy to czego chcesz jest tym czego potrzebujesz? - czyli o tym jak wybrać odpowiedniego partnera i być szczęśliwym w związku

Dzisiaj porozmawiamy o tym, jaka jest różnica pomiędzy tym czego chcemy, a tym czego potrzebujemy w związkach. Poruszę temat standardów, minimum i tego dlaczego, gdy obniżycie swoje wymagania to skończycie w relacji nieszczęśliwi. Miłego słuchania!
5/21/202415 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

Jak poradzić sobie w trudnych momentach w życiu?

W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o tym jak poradzić sobie z ciężkimi momentami w naszym życiu. Cały odcinek będzie mówił o tym jak być bardziej obecnym w życiu i dlaczego jest to klucz do rozwiązania większości naszych problemów. Miłego słuchania!
5/14/202420 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

Dlaczego powinieneś przejść przez swoje emocje, żeby się uleczyć, czyli o rozstaniach, słuchaniu siebie i wierze w lepsze jutro

Kochani, w dzisiejszym odcinku będzie emocjonalnie. Trochę o przechodzeniu przez swoje emocje, rozstaniach i nowych początkach. Miłego słuchania!
5/7/202416 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

Twoja miłość na Ciebie czeka, czyli o tym jak poradzić sobie po rozstaniu i o podejmowaniu ryzyka w randkowaniu

Porozmawiamy dziś o tym jak poradzić sobie po rozstaniu. Chcę dać Wam trochę nadziei na lepsze jutro i wesprzeć w tym przez co każda z nas kiedyś musiała przejść. Poruszymy temat strachu związanego z randkowaniem i wchodzeniem w nowe relacje. Poruszymy też temat ego i tego jak wpływa na podejmowane przez nas decyzje. Inspiracją do tego odcinka są dla mnie ostatnie wydarzenia z mojego życia i książka, o której Wam dziś również opowiem. Mam nadzieję, że pokrzepię kilka serc! Buziaki!
4/30/202427 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

Stres nas zabija

W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o stresie i o tym jaki wpływ ma na nasze życie. Opowiem Wam historię z ostatniego tygodnia, która zmieniła do niego moje podejście i mocno na mnie wpłynęła oraz mnie przeraziła. Dowiecie się kilku ciekawostek i tego jak sobie radzić ze stresem. Miłego słuchania!
4/22/202418 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Czy życie to film? - o budowaniu pewności siebie, związkach, samorozwoju i odnalezieniu swojej drogi

Dzisiaj trochę od serca, bo dużo się u mnie wydarzyło w ostatnim czasie. Porozmawiamy o budowaniu pewności siebie, odnalezieniu siebie, samorozwoju, wychodzeniu ze strefy komfort i tym jak komfort zabiera nam szanse na szczęście. Poruszymy temat traum i partnerów jakich wybieramy przez nie i co możemy zrobić, żeby wybaczyć i odpuścić przeszłość. Powiem Wam jak stres na Was wpływa i co trzeba zrobić, żeby zapobiec niektórym chorobom. MIŁEGO SŁUCHANIA!
4/16/202431 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Czy jesteś zdesperowana? - 5 rzeczy, które na to wskazują w Twoim życiu randkowym

W dzisiejszym odcinku pogadamy o tym, co to znaczy być zdesperowaną w randkowaniu i jak to wpływa na nasze relacje. Wracam do randkowania, więc czas na kilka moich historii. Podam Wam też trzy przykłady zachowań, które nie są desperackie, a mogą być pomocne w Waszym życiu uczuciowym. Miłego słuchania!
4/9/202428 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

W moim życiu wiele zmian i wiele przemyśleń. Właśnie wróciłam z Lizbony i przeprowadziłam się do Paryża i przeżyłam bardzo emocjonujący weekend. Porozmawiamy dziś o kilku rzeczach takich jak relacje, randkowanie, pewność siebie i cele w życiu, ale z męskiej perspektywy. Miłego słuchania!
4/2/202425 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Czym jest miłość do siebie i jak się jej nauczyć?

Chcę dziś podejść do tematu miłości do siebie w trochę inny sposób. Nie będzie o tym co mamy dla siebie zrobić, ale jak mamy do siebie podejść i reagować na sytuacje, które się nam przydarzają, żeby móc pokochać siebie w pełni. Słowa przewodnie na dzisiaj to: akceptacja, współczucie i zrozumienie. Miłego słuchania!
3/25/202424 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

Wszyscy moi byli to narcyzi, czyli po czym poznać, że ktoś ma osobowość narcystyczną

Dzisiaj porozmawiamy o tym po czym poznać osobę narcystyczną. Podam przykłady ze swojego życia i kilka ciekawostek w tym temacie, o których może nie wiedzieliście. Miłego słuchania!
3/18/202420 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

5 nawyków, które zmienią Twoje życie (możesz wprowadzić je już dziś)

Dziś przedstawię Wam pięć nawyków, które zmieniły moje życie i mogą zmienić także Twoje! MIŁEGO SŁUCHANIA!
3/12/202430 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

Twój problem to czyjeś marzenie, czyli czego nauczyła mnie moja podróż na Bali

Kochani, wybaczcie mi tydzień bez podcastu, ale wracam do Was doładowana pozytywną energią i nowymi pomysłami! W dzisiejszym odcinku podzielę się z Wami moimi przemyśleniami po mojej podróży na Bali, a trochę tego jest. Miłego słuchania!
3/5/202427 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

Rzecz numer 1, która zapewni Ci powodzenie w randkowaniu

Pragnę Wam przedstawić rzecz numer jeden, która zapewni Wam sukces w Waszym życiu randkowym. Miłego słuchania!
2/19/202419 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

„Czy to była dobra decyzja?" - czyli o rozstaniach i powrotach byłych

Kochani, równo rok temu raz na zawsze odcięłam się od mojego byłego. Czy było trudno? Czy miałam chwile zawahania? Czy czytałam po sto razy wiadomości od niego? Trzy razy TAK. Wtedy nie wiedziałam, co zrobić i jakie pytania powinnam sobie zadać, żeby być pewną, że rozstanie było dobrą decyzją i, że druga szansa nie była dla mnie i mojego byłego najlepszym wyborem. Malutki wstęp do mojego nowego EBOOKa, o tym, jak poradzić sobie z rozstaniem. Miłego słuchania!
2/12/202421 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

Jak mieć satysfakcjonujący związek i dobre życie?

Hej, kochani! Wracam do Was z nową okładką podcastu i nowym konceptem psychologicznym, o którym dziś porozmawiamy. Psycholożka Carol Ryff wypracowała model dobrostanu psychicznego. Dotyczy tego, w jaki sposób odpowiadamy na nasze codzienne wyzwania, uczymy się z nich i wzbogacamy nasz sens życia. Jeśli te sześć obszarów, które zawiera model są obecne w Waszym życiu to macie gwarancję tego, że będzie Wam się dużo lepiej żyło, Wasze życie będzie dużo bardziej wypełnione pozytywnymi emocjami, a związki będą się dużo lepiej układały. Miłego słuchania!
2/6/202428 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Jak style przywiązania wpływają na nasze relacje

W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o stylach przywiązania. J. Bowlby zdefiniował przywiązanie jako „instynktowną, opartą na mechanizmach biologicznych, głęboką więź uczuciową pomiędzy dzieckiem a jego opiekunem”. Wykształca się ona głównie w pierwszym roku życia niemowlęcia i jest prototypem relacji społecznych jednostki, także w okresie dorosłości. Chciałam dziś Wam wytłumaczyć jak te style i relacje z naszego dzieciństwa na nas wpływają i na to jak my i nasi partnerzy funkcjonujemy w związkach. Dam Wam też kilka sposobów jak sobie z tym radzić i wyjść z wzorców, które mogą mieć negatywny skutek, jeśli chodzi o nasze życie uczuciowe.
1/30/202419 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

Jak osiągnąć swoje cele?

Witamy w nowym podejściu do osiągania celów: zrozumieniu kluczowej roli poświęcenia. Chociaż wyznaczanie celów jest niezbędne, badania pokazują, że 92% ludzi nie osiąga ich z powodu braku zaangażowania. Dlaczego? Dlatego, że nie stawiają czoła trudnej prawdzie o poświęceniu. Chodzi o wybranie przyszłego komfortu zamiast tego obecnego. W 2023 roku osiągnęłam wszystkie moje cele. Dokładnie pamiętam jak podeszłam do każdego z nich. Wiem, co musiałam zmienić, czego musiałam się pozbyć z mojego życia i co do niego wprowadzić. Poprowadzę Was przez każdy z tych kroków już dzisiaj! Miłego planowania!
1/23/202435 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

Przeszłość zawsze Cię dopadnie, czyli o schematach i wzorcach relacji

Dzisiaj porozmawiamy o przekonaniach, które trwają w nas całe życie i prowadzą do powstawania schematów, które powielamy i które wpływają na koniec na nasze relacje i ich jakość. Podam Wam kilka przykładów takich wzorców i poprę moimi przykładami. Wspomnę też o tym jak wygląda proces przerywania schematu. Miłego słuchania!
1/15/202430 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Jesteś szalona, czyli o gaslightingu

W tym odcinku poruszymy temat GASLIGHTINGU, czyli formy manipulacji, ukryty rodzaj emocjonalnego znęcania się, w którym tyran lub sprawca wprowadza cel w błąd, tworząc fałszywą narrację i sprawiając, że kwestionuje on swoje osądy i rzeczywistość. Dam Wam przykłady tego jak wygląda gaslighting, jak się wtedy możemy czuć i co zrobić, jeśli ktoś stosuje wobec nas tę taktykę.
1/9/202425 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

Każdy jest zagubiony

W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o tym jak to jest być zagubionym. Jak poczuć się trochę lepiej i co z tym zrobić? Znajdziemy rozwiązania. Miłego słuchania!
1/2/202423 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Co musisz zostawić za sobą w 2023 roku?

Kochani, w dzisiejszym odcinku opowiem Wam o wszystkim, co zostawiłam w 2022 i 2023 roku, żeby być dzisiaj tu gdzie jestem. Co to znaczy tu gdzie jestem? To znaczy być w miejscu, gdzie jestem szczęśliwsza, spokojniejsza, znająca swoją wartość i wśród ludzi, którym na mnie zależy. Początek odcinka zaczniemy od małej refleksji - weźcie długopisy i kartki! Buziaki! Słyszymy się w 2024!
12/26/202337 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Jak utrzymać przy sobie mężczyznę?

W dzisiejszym odcinku kilka słów o moim EBOOKu. Kilka nowości z mojego życia i sekret, który dziś zdradzę, czyli jak utrzymać przy sobie mężczyznę i nie być desperatką. Co zmieniłam w moim życiu, od mojej ostatniej relacji, że mężczyźni zupełnie inaczej mnie traktują? Dostaniecie na to odpowiedź!
12/19/202327 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

Odrzucenie nie jest personalne

W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o odrzuceniu. Wiem, że już kiedyś poruszyłam ten temat, ale dziś trochę z innej perspektywy. Mały wstęp do mojego e-booka, który pojawi się już za tydzień (18.12.2023)! Miłego słuchanka!
12/12/202323 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

Toksyczne przyjaźnie

Kochani, w dzisiejszym odcinku porozmawiamy o przyjaźniach. Zainspirowana pytaniem od jednej z moich koleżanek, czy żałuję tego, że straciłam niektórych ludzi w moim życiu, postanowiłam, że odpowiem na to i kilka innych pytań. Skąd wiedzieć, że ktoś jest naszym prawdziwym przyjacielem i skąd wiedzieć, że jesteśmy w toksycznej przyjaźni? Jak zawsze opowiem Wam moją historię. Miłego słuchania!
12/5/202323 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

Odpuszczenie to zbawienie

Pamiętacie odcinek "Odrzucenie to zbawienie"? Czas na zamianę ról. Dzisiaj przedstawiam Wam odpuszczenie to zbawienie. Kochani, podzielę się z Wami moją historią, gdzie to ja odchodzę tym razem z relacji. Dlaczego powinniśmy odpuścić niektóre relacje? Co możemy zyskać i co możemy stracić? Jak do tego podjeść? Skąd wiedzieć, ze czas odpuścić relację? Miłego słuchania!
11/28/202321 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Klucz do udanej relacji

Kochani, w dzisiejszym odcinku opowiem Wam wszystko co się wydarzyło w ostatnich dwóch tygodniach, a działo się BARDZO DUŻO! Chcę Wam powiedzieć o tym, co poprawiło moje życie randkowe i jak moja damska energia mi w tym pomogła. Skupimy się na tym co tworzy udaną relację. Skąd wiedzieć na początku spotykania się z kimś, że dana osoba jest dla nas odpowiednia? Pogadamy o tym czym jest chemia i kompatybilność i jak je od siebie rozróżnić. Dużo doświadczeń i historii, które popierają wszystkie moje wnioski i przemyślenia. Miłego słuchania!
11/21/202337 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

25 życiowych prawd (cz.II)

Dzisiaj druga część odcinka o 25 życiowych prawdach, którymi się kieruję. W tym odcinku chciałam Wam pokazać ile w rok może się zmienić. Wróciłam pamięcią do moich 24 urodzin, gdy nienawidziłam swojej pracy i miałam złamane serce, a mój ex ciągle wracał do mojego życia. Brak planu co dalej, wiecznie smutna i zdołowana. W piątek są moje urodziny, a osoba, którą byłam rok temu nie istnieje. A to wszystko w ROK. Praca nad sobą się opłaca i prowadzi nas do nowych miejsc - często lepszych, ale nieznanych i choć możemy się czasami bać to, gdy wychodzimy ze strefy komfortu to zaczynamy żyć. Życzę tego Wam wszystkim - życia życiem o jakim marzycie. ❤️
11/7/202328 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

25 życiowych prawd (cz.I)

W dzisiejszym odcinku pogadamy o moich 25 życiowych prawdach. Dlaczego 25? Bo za tydzień mam 25 urodziny! W tym odcinku przedstawiam Wam 15 rzeczy, którymi kieruje się w moim życiu, a za tydzień wprowadzę kolejne 10. Prawdy, które sprawdziły się w wielu sytuacjach przez które przechodziłam i wciąż są obecne w moim życiu i doprowadziły mnie do momentu, w którym jestem teraz - bardzo szczęśliwym i spełnionym. Pogadamy trochę o porażkach w życiu. Odpowiem na kilka pytań: Jak zaufać na nowo? Czy miłość wystarczy, żeby stworzyć długi związek? Co jest najważniejszą rzeczą, żeby zbudować związek? Czy zazdrość jest dobra i co możemy z niej wyciągnąć? Jacy ludzie osiągają w życiu sukces? Co zrobić, żeby przyciągać zdrowe relacje? Jak wybaczać ludziom i po co? Powiem Wam jaki jest mój klucz, żeby być szczęśliwą. BARDZO edukacyjny odcinek! Have fun, kochani!
10/31/202338 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

Czy sabotujesz swoje relacje?

W dzisiejszym odcinku będzie bardzo personalnie. Czas na moje miłosne i życiowe rozterki. Pogadamy trochę o sabotowaniu przez nas relacji, o tym skąd wiedzieć, że relacja idzie w dobrym kierunku, mojej zasadzie randkowania więcej niż z jedną osobą i jak komunikować drugiej osobie, gdy coś nam się nie podoba. Opowiem Wam bardzo dużo o moim życiu uczuciowym i co się w nim teraz dzieje. MIŁEGO SŁUCHANIA!
10/24/202323 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

NIE TRAĆ NA NIEGO CZASU

Kochani, cały odcinek zainspirowany wydarzeniami z ostatnich dwóch tygodni. Temat tygodnia: JAK NIE TRACIĆ CZASU na bezsensowne relacje. Co zrobić, żeby nie wpaść w situationship albo w związek bez pierścionka? Dlaczego czasami z kimś, kogo dopiero poznaliśmy czujemy się jakbyśmy się znali całe życie? Jak długo powinniśmy się z kimś spotykać przed wejściem w związek i co zrobić, żeby czas randkowania nie trwał w nieskończoność? Dlaczego ten mężczyzna nie chce nazwać Waszej relacji? Jaki jest klucz do bycia w związku? Odpowiadam na wszystko! Have fun!
10/17/202329 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Czy randkujesz z toksykiem?

Zainspirowana moim tygodniem w Mediolanie, stworzyłam odcinek o tym jak rozpoznać toksycznych mężczyzn na początku randkowania. Sprawdzone metody, które zostały poparte historiami z tego tygodnia. MIŁEGO SŁUCHANIA!
10/10/202330 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

Czy można być szczęśliwą singielką?

Kochani, będzie to odcinek o tym jak z dziewczyny, która potrzebowała atencji na każdym kroku, stałam się szczęśliwą singielką. Pierwszy raz, gdy przyjechałam do Mediolanu byłam zupełnie inną osobą i widzę to dzisiaj - znowu wracając po roku do Mediolanu. Jak do tego doszłam? Jakie kroki podjęłam? I skąd wiem, że jestem szczęśliwa? Wszystko już dzisiaj wieczorem! I opowiem Wam kilka rzeczy, które wydarzyły się przez ostatnie dwa dni! Nie będziecie się nudzić, obiecuję! HAVE FUN!
10/3/202337 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Love bombing czy miłość?

Już dzisiaj pogadamy o BOMBARDOWANIU MIŁOŚCIĄ. Bombardowanie miłością to forma przemocy psychicznej i emocjonalnej, która polega na tym, że osoba robi dla Ciebie wszystko, co w jej mocy, próbując zmanipulować Cię, abyś nawiązał z nią relację.Zostałam zbombardowana miłością w tym tygodniu, ale też w moim poprzednim związku. Podzielę się z Wami tym, dlaczego ktoś nas bombarduje miłością, jak rozróżnić love bombing od tego, jeśli się komuś po prostu bardzo podobamy i jakie są typowe znaki, że ktoś stosuje tę technikę na nas. Na początku odcinka pojawi się śmieszna historia z zeszłego tygodnia. MIŁEGO SŁUCHANIA! 🤍
9/26/202324 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Co to znaczy być niedostępnym emocjonalnie?

W dzisiejszym odcinku pogadamy o ludziach niedostępnych emocjonalnie, czyli w sumie o mnie z przeszłości. Podam Wam prawie 10 znaków, że możecie być niedostępni emocjonalnie i co za tym idzie przyciągacie takie osoby do swojego życia. Opowiem Wam o tym dlaczego możemy być niedostępni emocjonalnie i dlaczego ja taka byłam. Odcinek zainspirowany SEKSI DENSTYSTĄ, bo to dzięki niemu dowiedziałam się, że mam problem i mogłam zacząć nad nim pracować. Zrobimy mały powrót do przeszłości. HAVE FUN!
9/19/202326 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

Jak nie ten to lepszy

Kochani, dzisiejszy odcinek będzie super. Problem numer 1, który omówimy to za szybkie przywiązywanie się do mężczyzn, którzy pojawiają się w naszym życiu i nawet nic nam nie dają, oprócz minimum atencji... Kolejny problem to nasza gonitwa za tymi mężczyznami i co zrobić jak ten mężczyzna tak przed nami ucieka i jak złapać trochę dystansu. Podam Wam trzy taktyki na to, ale nie tylko na to - przedstawię Wam dwa podejścia, które zmieniły moje życie. Metoda: „nie wiem” i metoda: „jak nie to, to coś lepszego”. Dużo się dzieje kochani! MIŁEGO SŁUCHANIA!
9/12/202328 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

Manifestacja czy ciężka praca, czyli jak osiągnąć szczęśliwe życie?

Dzisiejszy odcinek podcastu jest dla wszystkich, którzy przeszli przez zmiany w swoim życiu, są w ich trakcie lub zastanawiają się nad nimi. Dzielę się z Wami moją historią co w ostatnim czasie „zniknęło” z mojego życia, gdy zaufałam sobie, odpuściłam i zaakceptowałam, że zmiany w życiu są potrzebne, żeby się realizować i być swoją najlepszą wersją. Pogadamy o manifestacji i o tym czy w nią wierzę. Wspomnę też o krokach jakie powinniśmy podjąć, jeśli chcemy dążyć do szczęśliwego życia! Trochę o relacjach, związkach i przyjaźniach. MIŁEGO SŁUCHANIA!
9/5/202331 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

Relacje skazane na porażkę

Kochani, dzisiejszy odcinek miał być inny, ale zmieniłam zdanie. Pisząc e-booka zaczęłam zastawiać się dlaczego wybieramy konkretnych mężczyzn albo trwamy w związkach lub relacjach przez przyszłości. Podałam kilka najczęstszych powodów, które odkryłam wczoraj w rozmowie z moją przyjaciółką. Opowiem Wam o tym jakim powodem ja zawsze się kierowałam i jak dojście do niego pomogło mi się wyleczyć i unikać takich relacji. Powiem Wam jak zmieniło się moje myślenie i mam nadzieję, że zainspiruje to też Was do zmiany. Przy okazji, wspomnę coś o moim weekendzie. MIŁEGO SŁUCHANIA!
8/29/202328 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

5 kroków, żeby stracić każdego mężczynę

Kochani, w tym odcinku pogadamy o tym jakie błędy popełniają „miłe dziewczyny” w relacjach i randkowaniu. Nie oszukujmy się każdej z nas zdarzyło się kiedyś przekroczyć własne granice albo poświęcić nasze potrzeby, żeby kogoś nie urazić (mi nagminnie w przeszłości 😂). Dzisiaj powiem Wam o takich pięciu rzeczach, które zdarzają się najczęściej i jak wpływają na jakość naszych relacji i naszego życia. Jak zawsze trochę moich historii BUZIAKI 🤍
8/22/202323 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

10 znaków, że możesz zaufać mężczyźnie

Kochani, zainspirowana pytaniem, które w zeszłym tygodniu zadał mi pewien mężczyzna, stworzyłam odcinek, w którym wymieniłam 10 znaków, że możemy zaufać mężczyźnie, z którym się spotykamy. Wszystko poparte solidnymi faktami. HAVE FUN!
8/15/202329 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

Intuicja - moja najlepsza przyjaciółka

Kochani, równo pół roku temu zaczęłam podcast i wszystko poszło naturalnie. Nic nie planowałam i nie myślałam jak to się rozwinie. A rozwinęło się bardzo i to dzięki Wam. Czas, żebym zaufała swojej intuicji i w 100 procentach oddała się temu co robię tutaj. Odkąd zaczęłam konsultacje, tym bardziej zaczęło mi na wszystko brakować czasu, a jest to chyba moja ulubiona rzecz teraz i chciałabym ją kontynuować. Zwłaszcza kiedy widzę Wasze efekty po naszych spotkaniach. ODCHODZĘ Z MOJEJ PRACY, tylko wtedy będę mogła robić to co robię tutaj i dawać z siebie tyle ile daję. Mam głowę pełną pomysłów i inspiracji, więc będzie się dużo działo. Czy to dobry pomysł? Nie mam pojęcia, ale tak czuję, a czasami warto zaufać naszej intuicji. O tym będzie odcinek - o INTUICJI, tej życiowej i tej w randkowaniu. Dam Wam moje rady jak zaufać sobie i wsłuchać się w swój wewnętrzny głos. MIŁEGO SŁUCHANIA!
8/8/202337 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

Samolubność czy szacunek do siebie?

Kochani, w tym odcinku poruszę temat bycia „people pleaserem” i dlaczego powinniśmy być bardziej „samolubni”. Porozmawiamy o tym dlaczego stawiamy wszystkich przed nami i co robić, żeby wyjść z takiej sytuacji. Podam Wam rodzaje granic jakie mamy i jak powinniśmy je stawiać. MIŁEGO SŁUCHANIA!
8/1/202325 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Zazdrość piękności szkodzi

Kochani, temat, który w tym tygodniu się mnie trzyma to zazdrość i chciałam go poruszyć w nowym odcinku. A dokładniej: zazdrość i porównywanie się. Jak zawsze podzielę się kilkoma moimi historiami i tą najnowszą związana z moim wyjazdem na Sycylię. Daję też moje porady, żeby przestać się porównywać. A główny temat to jak radzić sobie z zazdrością. MIŁEGO SŁUCHANIA!
7/25/202327 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

Solo podróże, wakacyjne romanse i związki na odległość

W tym odcinku pogadamy o tym jak przygotować się na solo trip i jakie są jego plusy, ale też minusy. Głównym tematem będzie wakacyjny romans i moja historia z tych wakacji. Czy coś takiego ma szansę przetrwać? Połączymy to też trochę z tematem o związkach na odległość. ENJOY!
7/18/202340 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

HOT SUMMER poradnik

Kochani, z sad girl summer to hot girl summer już dzisiaj. Odcinek dla każdego! Singielki, ludzie w związkach, mężczyźni i kobiety - każdy powinien mieć hot summer. Dzielę się z Wami radami jak mieć najlepsze lato w Waszym życiu i dodaję kilka moich historii. HAVE FUN!
7/11/202339 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Poznaj siebie i przestań słuchać swojego wewnętrznego krytyka, czyli rozmowa z Sylwią Tomaszewską

Gościem tego odcinka będzie Sylwia, która prowadzi podcast "Ogarniam się", w którym opowiada o tym jak zbudować zdrową relację ze swoim ciałem, jedzeniem i samym sobą i o tym jak poprawić jakość naszego życia. W tym odcinku usłyszycie o tym jak odnaleźć swoją drogę w życiu, a Sylwia opowie jak zaczęła się jej przygoda z podcastem, intuicyjnym odżywianiem i naprawieniem jej relacji z jedzeniem i ciałem. Odpowiadamy na pytania takie jak: Co pomaga nam akceptować siebie? Jak przestać porównywać się do innych? Jak zacząć działać w social mediach? Trochę o pewności siebie, zazdrości i o tym jak ważne jest to jakich ludzi mamy w swoim życiu. MIŁEGO SŁUCHANIA!Wpadnij na konta Sylwii:https://spotify.link/KS7kFSk99Abhttps://www.instagram.com/ogarniamsie_podcast/https://www.tiktok.com/@ogarniam_sie?_t=8diALkBFppz&_r=1
7/4/202351 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

Zosia Samosia, czyli o tym, gdy kobieta jest w męskiej energii

W tym odcinku pogadamy o tym co to jest żeńska i męska energia. Randka, która się „nie odbyła” z tego weekendu zainspirowała mnie do nagrania tego odcinka. Opowiem Wam jak uniknąć słabych randek. Podam Wam sposoby jak wydobyć z nas damską energię i stworzyć balans, żeby przyciągać mężczyzn. MIŁEGO SŁUCHANIA!
6/27/202330 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Savoir-vivre randkowania, czyli porady w trakcie i po randce

W dzisiejszym odcinku moje porady w trakcie i po randce. Odpowiadam na takie pytania jak: Kto pisze do kogo po pierwszej randce? Kto za kogo płaci i kiedy? Jakie błędy najczęściej popełniamy na randkach? Jak nie czuć się zranionym, jeśli randka nie wyjdzie? MIŁEGO SŁUCHANIA I RANDKOWANIA!
6/20/202326 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

Złap mnie, jeśli potrafisz

W tym odcinku pogadamy o tym czy powinnyśmy starać się o mężczyzn. Jeśli tak, to kiedy to robić? Kiedy przestać? Jak sprawić, żeby to mężczyzna się o nas starał? Jak sprawdzić czy ktoś z nami gra czy traktuje nas na poważnie? Poruszymy temat tego jak czasami wydaje nam się, że ktoś jest taki niesamowity i za wszelką cenę chcemy go zdobyć, ale to po prostu naszego ego jest zranione i jak odróżnić, gdy tak jest. Moja historia to idealny dodatek. Dla tych, którzy słuchali mojego podcastu wcześniej specjalna NOTATKA GŁOSOWA od SEKSI DENTYSTY dla Was. Miłego słuchania, kochani!
6/13/202339 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

Czego pragną mężczyźni, czyli moja randka z coachem

Kochani, pierwsze wideo na YouTube i to super cool! Zrobiłam ten odcinek po mojej randce z coachem od relacji. To trochę taki wywiad. Odpowiem na dużo pytań, takich jak: Co odpycha mężczyzn? Co ich pociąga? Czy powinniśmy odbierać ghosting personalnie? Czemu nasi byli wracają? Czy trochę zazdrości w związku jest dobre? Czemu czasami mężczyźni oceniają nas za naszą przeszłość? Zdradzę taktykę jakiej mężczyźni używają, żeby wyrywać kobiety. MIŁEGO OGLĄDANIA I SŁUCHANIA!
6/6/202331 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

Ku pokrzepieniu serc, czyli o randkowaniu z niepełnosprawnością

Kochani, pierwszy odcinek z moim gościem-Pauliną. Ona od dłuższego czasu chciała opowiedzieć komuś swoją historię, a ja od zawsze chciałam, żeby innych historie zostały usłyszane. Paulina napisała do mnie i zapytała, czy powinna pisać nowo poznanym mężczyznom, że jest osobą z niepełnosprawnością i tak zaczęła się nasza rozmowa, a ja zapytałam ją, czy chciałaby opowiedzieć jak to jest randkować z niepełnosprawnością, skąd bierze motywacje i jak odnalazła szczęście sama w sobie! Plus, mega podobało mi się bycie po drugiej stronie mikrofonu i chyba będzie tego więcej w nadchodzących miesiącach! Czekam na Wasze opinie i co o tym myślicie! BUZIAKI!
5/30/202342 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

Jak budować pewność siebie

W dzisiejszym odcinku pogadamy o pewności siebie i jak ją budować. Randka z tego weekendu zainspirowała mnie do kilku rzeczy i odpowiem też na inne pytania takie jak: Jak prezentuje się pewna siebie osoba? Co to znaczy jak mężczyzna nam mówi na pierwszej randce, że nie pójdzie z nami do łóżka? Dodatkiem było to, że odkryłam, że totalnie wyleczyłam się z mojego EX i powiem Wam jak to się stało!!! Cofniemy się do czasów, gdy byłam młodsza i do momentu, który sprawił, że moja pewność siebie mega spadła i jak ją potem odzyskałam. BUZIAKI!
5/23/202346 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

Czego nauczyli mnie moi EX

Kocham dzisiejszy odcinek, bo stworzony z moją psiapsi, w którym znajdziecie odpowiedzi na wiele pytań, takich jak: Czy powinniśmy dawać drugą szansę? Czy miłość wystarczy, żeby związek funkcjonował? Co mówi o mężczyźnie fakt, gdy ocenia on nas za naszą przeszłość? Dlaczego ludzie nie szanują naszych granic i co wtedy zrobić? Historia o tym jak w związku można stracić siebie i szacunek do swojej osoby i jakie są tego konsekwencje. Dwadzieścia lekcji jakie wyciągnęłam z moich poprzednich związków i relacji. MIŁEGO SŁUCHANIA!
5/16/202335 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

NIE(FANTASTYCZNA) CZWÓRKA

Pogadamy troszkę o moim ostatnim tripie, który idealnie wpasował się do nowego odcinka. Wymienię Wam 4 typy ludzi, z którymi nie powinniśmy się spotykać, ale i tak to robimy. Dlaczego tak jest i jak możemy z tego wyjść? Trochę też o moich traumach, które wpłynęły na mój styl randkowania na długi czas. MIŁEGO SŁUCHANIA!
5/11/202335 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

CIAO BELLA, czyli randkowanie z Włochami

Odcinek z serii o randkowaniu z różnymi narodowościami. Zaczniemy od Włochów, bo to mój ukochany naród, który od zawsze i na zawsze będzie w moim sercu. Humorystycznie i z dystansem. Wszystko urozmaicone WASZYMI historiami. ENJOY, kochani!
5/3/202332 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

Nie mam chłopaka i nie wiem kiedy będę miała

Odcinek był zainspirowany moim brakiem internetu w ten weekend. Pogadamy o presji jaka jest na nas, żeby mieć chłopaka, dziewczynę, męża, żonę, dzieci, dom i psa i jak sobie z nią radzić. Odcinek dla singli, którzy boją się, że ich czas już minął i do końca życia będą sami i dla tych, którzy są w związkach, które nie są tym czym chcieliby, żeby były. Porozmawiamy o naszych obawach, dlaczego trwamy w relacjach bez przyszłości i skąd wiemy, że w takiej jesteśmy. I trochę o spędzaniu czasu samemu. Odcinek, który pomoże nam na chwilę złapać trochę luzu i dystansu. BUZIAKI!
4/25/202341 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

Czy to ten jedyny?

Odcinek o ZIELONYCH FLAGACH i wszystkich cudownych mężczyznach, którzy ISTNIEJĄ. Wymieniam prawie 10 znaków, że trafiliśmy na kogoś wartościowego. Plus, opowiadam o tym, dlaczego wyznaję zasadę randkowania z więcej niż jedną osobą w tym samym czasie (logicznie uzasadnione-jak zawsze). BUZIAKI!
4/18/202332 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Czy ja oszalałam?

Tytuł idealnie opisuje mój po stan po złamanym sercu. Takie właśnie pytanie zadałam sobie miesiąc temu i dzięki Wam zrozumiałam, że nie jestem w tym sama. Jeśli też zadałaś sobie to pytanie to ten odcinek jest dla Ciebie. Opowiem jak wyszłam ze złamanego serca i ostatecznie pozbyłam się obsesyjnego myślenia o moim EX. I TY TEŻ MOŻESZ. Na koniec usłyszycie moje dwie historie, które pokazują, że lepiej nie imprezować po rozstaniu. BUZIAKI.
4/11/202344 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

Ghosting

To nie Halloween, ale porozmawiamy o duchach, czyli o GHOSTINGU - sposobie zrywanie relacji, w której jedna z osób znika jak duch - szybko i niezapowiedzianie. Czy ghosting jest okej? Powiem o tym kto ghostuje i dlaczego. Poprę wszystko historiami, przykładami i kilkoma naukowymi terminami i badaniami. Dam też mini porady co zrobić, gdy ktoś nas zghostuje i jak sobie z tym poradzić. Odcinek dłuższy niż zawsze, bo 45 minut, ale musiałam wrzucić w niego wszystkie rodzaje duchów. Miłej zabawy!
4/4/202345 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

Porady przed randką

Odcinek o poradach przed randką. Co robić, żeby mniej się stresować i być pewniejszą siebie? Pogadamy też o błędach, które popełniamy w randkowaniu i na co powinniśmy uważać. Kilka krótkich historii i trochę motywacji, żeby wkroczyć w świat randkowania z lepszą energią. Po tym odcinku czekam na Wasze randkowe historie i wiadomości od Was! BUZIAKI
3/28/202334 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Czerwone flagi - w trakcie randki

CZERWONE FLAGI część 2!!! Tym razem rzeczy, na które powinnyśmy zwrócić uwagę w trakcie randki. Wszystko poparte logicznymi argumentami. Odcinek wypełniony moimi mini historiami. Mam nadzieję, że macie notes, o którym mówiłam ostatnio, bo lista się powiększa. Miłego słuchania i pisania!
3/21/202335 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

Żegnaj, minimum

W tym odcinku pogadamy o tym czym jest minimum w związkach i randkowaniu. Jak przestać zadowalać się minimum? Dlaczego zaniżamy nasze standardy? Czy to znaczy, że komuś nie zależy, gdy nie daje nam w relacji, tego co chcemy? Pojawią się moje dwa znaki, które mogą świadczyć, że osoba, z którą się spotykamy to NIE JEST nasza osoba. Po tym odcinku będziecie musieli sobie odpowiedzieć na kilka pytań, więc przygotujcie swoje notesy. Jak zawsze moje historie ubarwią odcinek i pozwolą nam pożegnać tych, którzy nie oferują nam nawet minimum. THANK YOU, NEXT.
3/14/202333 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Odrzucenie to zbawienie

Odrzucenie to zbawienie to rym złamanych serc. Pogadamy o tym, dlaczego uważam, że najgorszy dzień w naszym życiu może okazać się najlepszym. Trochę o odrzuceniu, jego powodach, złamanym sercu i czemu tak ciężko nam z niego wyjść, odnalezieniu siebie po rozstaniu i o tym jak wybierając siebie w związku, zostałam bez związku.
3/7/202342 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

Situationship to nie jest relationship

SituationSHIP, czyli statek donikąd. Pogadamy o tym, czym jest situationship i skąd wiedzieć, że jesteśmy w jednym. Czy jest szansa na to, żeby situationship zamienił się w związek? Czy to czas, żeby porozmawiać z nim na czym stoimy? Jakie są powody, dla których on nie chce z nami być? Motto miesiąca: Situationship to NIE JEST relationship.
2/28/202338 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

Czerwone flagi - przed pierwszą randką

Bierzcie długopisy i kupujecie nowe zeszyty, bo na jednym odcinku się nie skończy. Pogadamy dziś o trzech największych czerwonych flagach u mężczyzn, które możemy wyłapać już przed pierwszą randką. Każda z nich jest jak zawsze poparta moją mini historią. Pamiętajcie, czerwone flagi na początku to czerwone flagi na końcu. Miłego słuchanka!
2/21/202337 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

Seks na pierwszej randce

Czy powinnyśmy czekać z seksem? Czym jest zasada trzech randek? Jak sprawdzić intencje typa, z którym się spotykamy? Dlaczego kobiety przywiązują się do mężczyzn po seksie? Odpowiadam na te pytania i wzbogacam je moimi przygodami. Have fun!
2/14/202335 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Zablokuj go

Czy to czas, żeby zablokować Twojego EX? Odpowiedź brzmi: TAK! Dzisiejszy odcinek to Twoja motywacja do zrobienia tego i raz na zawsze zamknięcia tego rozdziału. Dodatkiem będzie moja historia, która pokazuje, że trzymanie się fałszywej nadziei do niczego nie prowadzi. ENJOY!
2/5/202337 minutes, 36 seconds