Winamp Logo
Spoza piva Cover
Spoza piva Profile

Spoza piva

Slovak, Sports, 1 seasons, 57 episodes, 1 day 6 hours 2 minutes
About
Debatovanie o futbale im vždy išlo lepšie ako samotná hra… Preto vymysleli podcast, kde Spoza piva mudrujú o všetkom možnom.
Episode Artwork

Spoza piva #52 - ACečko postavilo cez víkend 15-ročného útočníka, čo si robil v pätnástke ty?

Timo a Samo sa Spoza piva tradične, alebo po posledných týždňoch skôr netradične, posadili v nedeľu podvečer k mikrofónom, aby rozobrali všetko, čo ich futbalové duše za ostatný týždeň obsiahli. Odpočet bodov pre Everton, plánované tripy na Ligu majstrov a Premier League či famózny len 15-ročný debutant v drese AC Miláno. Máte sa na čo tešiť, kolektív. Nazdravie! Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
27/11/202321 minutes 3 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #51 - Podolski si aj po zápase, v ktorom o nič nešlo, odbehol svoje “stovky” (ft. Michal Sipľak)

Vôbec po prvýkrát sme u nás privítali toho istého hosťa už v druhej epizóde, a nie je ním nikto iný, než náš kamarát Mišo Sipľak, ktorý aktuálne oblieka dres poľského Górnika Zabrze. Miša sme sa pýtali napríklad na to, aké je to po 6 rokoch zmeniť pôsobisko, ale aj aké je to hrať a trénovať po boku majstra sveta. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
20/11/202342 minutes 40 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #50 - Povedzte nám, čo komu Valjent urobil

Našich Sokolov čaká posledný kvalifikačný zraz, v ktorom už ide o všetko, a preto sme si nenechali ujsť možnosť okomentovať Calzonovu nomináciu a to, kto nám v nej chýba. Okrem toho si Samo vyleje srdce o aktuálne v lige trápiacich sa Košiciach a pridáme aj víkendovú pikošku z Premier League. Nazdravie! Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
13/11/202320 minutes 56 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #49 - Veľký výsledok v malom futbale, ktorý aj tak nikto nerieši

V najnovšej epizóde Spoza piva sa Timo a Samo pozreli na účinkovanie slovenskej reprezentácie na MS v malom futbale, šialené londýnske derby v Premier League a nechýbajú ani hneď tri "corgoň desiatky", ktoré vás zaručene pobavia. Nazdravie! Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
07/11/202322 minutes 4 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #48 - Sme veľmi malá krajina na to, aby sme uprednostňovali egá pred výkonnosťou hráča

Timo a Samo sa počas svojho pobytu v štúdiu pozreli aj na priebeh skupinovej fázy kvalifikácie na budúcoročné EURO. Rozobrali skupinu po skupine, pričom na záver prišla reč aj na našu skupinu a situáciu okolo slovenskej reprezentácie. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
30/10/202330 minutes 3 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #47 - Dúbravku by som radšej videl ako jednotku v Newcastli než s prestupom

Skvelý výkon Martina Dúbravku v reprezentácii nás nielen zachránil, ale vyvoláva tiež prestupové otázky, v Taliansku sa prevalila veľká stávková kauza a Haaland sa na EURO nepozrie. Tieto a ďalšie témy sme prebrali v najnovšej epizóde Spoza piva. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
23/10/202322 minutes 7 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #46 - Miestami som mal pocit, že je na štadióne o 20-tisíc fanúšikov viac

Timo sa hlási z exilového štúdia, ktoré si dočasne zriadil v Mníchove, v pondelok bol totiž na zápase Luxemburska proti Slovensku. Naši tento dôležitý zápas zvládli, aj keď to nebol žiaden oku lahodiaci futbal. Ako tam bolo, čo si Timo všimol na našich fans a aké sú predpovede do novembrových termínov, sa dozviete v najnovšej epizóde Spoza piva. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
17/10/202321 minutes 32 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #45 - V škole mi hovorili, že zo mňa nikdy nebude futbalista (ft. Róbert Polievka)

Timo a Samo v najnovšej epizóde Spoza piva vyspovedali aktuálne azda najžiadanejšieho hráča slovenského futbalu. Robo Polievka porozprával o svojej minulosti, náročných začiatkoch, reprezentáčnom drese, kvalifikačných bojoch o EURO či prestupovej ságe so Slovanom Bratislava. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
09/10/202352 minutes 58 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #44 - Turci majú prehru s Trnavou stále v hlave

Chalani Spoza piva nemali v nedeľu podvečer nič iné na robote, len zasadnúť pred mikrofóny a pobaviť sa o tom, ako môže vyzerať ďalšie kolo EKL v podaní slovenských zástupcov, no neobišli ani kauzu Sancho, kauzu Osimhen či situáciu v Ajaxe, o ktorej viac povedal Vlado Kováč. Príjemné počúvanie, lads. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
02/10/202329 minutes 6 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #43 - Prečo sa Slovan v Európe správa ako Manchester United

Ako dopadol prvý hrací deň Ligy majstrov ale aj ako sa darilo slovenským tímom vo futbalovej Európe a tiež Corgoň 10 na záver. Tak vyzerá ponuka najnovšej epizódy Spoza piva, na ktorú vás teraz pozývame, nazdravie! Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
25/09/202323 minutes 59 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #42 - Po zápase s Anderlechtom mi písalo asi 20 agentov z Instagramu (ft. Matej Oravec)

Veľmi sa tešíme, že naše pozvanie do podcastu prijal obranca Podbrezovej Matej Oravec. V debatke Spoza piva sme sa pýtali nielen na aktuálnu sezónu a ciele, ale tiež na európske zápasy v drese Trnavy a rovnako pôsobenie za veľkou mlákou. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
18/09/202341 minutes 33 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #41 - Pekarík si po zápase s Portugalskom zobral Leaa vo vrecku domov

Timo a Samo sa v 41. epizóde Spoza piva venovali najmä kvalifikačnému zápasu Slovenska proti Portugalsku, ktorý priniesol nečakane solídny a precízny výkon od našich Sokolov. Nezabudli však ani na to, ako skončilo prestupové obdobie a ako v jeho závere pohorel Bayern Mníchov. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
11/09/202321 minutes 16 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #40 - A predsa sme sa o Trnave v Európe nemýlili

Trnava postúpila, Slovan dostal šestku a obaja sú nakoniec v skupinovej fáze Konferenčnej ligy. Radujme sa, európsku jeseň zažijú hneď dva naše tímy. Okrem toho čakajú slovenských Sokolov dôležité súboje o EURO, takže sme samozrejme nemohli obísť ani našu nomináciu. Čo sa nám páčilo a čo nie sa dozviete v novej epizóde Spoza piva. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
04/09/202322 minutes 9 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #39 - V utorok som prišiel na skúšku a v piatok som už komentoval priamy prenos (ft. Vladimír Kováč)

Ty kokos. Toto sme tu ešte nemali! Do našej hosťovskej epizódy sme si prvýkrát v histórii pozvali NEhráča. V pomyselnom štúdiu Spoza piva sme si pokecali s Vladom Kováčom, komentátorom, ktorého hlas poznajú slovenskí fanúšikovia z hŕstky rôznych športov od futbalu cez NASCAR až po konskú drezúru. Užite si zážitky človeka, ktorému neuchádzajú ani brepty či momenty, pri ktorých naskakuje husia koža. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
28/08/202339 minutes 47 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #38 - Neboli sme jediní, kto počas prvého polčasu na Slavii zaspával

Trnava a jej heroický výkon v Európe, výlet na Slaviu v Košiciach a stretnutie (nielen) s Kubom Hromadom či Neymarove začiatky v Saudskej Arábii. O tom všetkom sme sa Spoza piva rozprávali v najnovšej epizóde, nazdravie! Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
21/08/202322 minutes 2 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #37 - Chcel by som klub, kde budem hlavne chytať (ft. Dominik Holec)

V najnovšej časti sme sa Spoza piva rozprávali s brankárom Dominom Holecom. Neobišli sme témy ako koniec v žilinskom drese, pôsobenie v Sparte Praha či dve hosťovania v poľskej Ekstraklase, ktoré sa výrazne líšili. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
14/08/20231 hour 43 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #36 - Prečo Žilina nedohrala v Európe ani jeden set?

Timo a Samo opäť zasadli na mikrofóny, aby spoločne Spoza piva prebrali to najdôležitejšie, čo sa za posledné dni vo futbalovom svete udialo. Neobišli ani tému slovenských tímov v európskych súťažiach či úvodné dve kolá Niké ligy z pohľadu Samových Košíc. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
07/08/202326 minutes 37 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #35 - Nemal som ani 23 a hrozil mi koniec kariéry (ft. Jakub Hromada)

Život mladého futbalistu v Juventuse, ťažké obdobia kvôli zraneniam a dokonca až neisté pokračovanie futbalovej kariéry, ktoré sa napokom otočilo v jeho prospech a dnes patrí k oporám pražskej Slavie. Reč je o Kubovi Hromadovi, slovenskom záložníkovi, ktorý v najnovšej epizóde Spoza piva rozrozprával svoj futbalový príbeh, ktorý začal na pažiti v Košiciach. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
31/07/202345 minutes 3 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #34 - Nebude prekvapenie, ak Trnava dokráča v Európe ďalej než Slovan

Timo a Samo sa konečne vrátili z dovoleniek a ešte pred ukázaním všetkých fotiek rodinám ihneď zasadli za mikrofóny. Po dlhšej pauze sa toho nazbieralo skutočne veľa, pričom headlinerom festivalu Spoza piva sa stal Mbappé a jeho arabské motanice. Okrem toho sú v MLS zamestnaní len amatéri, Slovan čaká v Lige majstrov náročný súboj a na Žilinu zasa Gent. To bude paráda. Neváhajte si vypočuť novú epizódu Spoza piva, nazdravie! Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
24/07/202322 minutes 57 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #33 - So Saudi Pro League máme spoločnú jedine návštevnosť

Saudská Arábia je v posledných týždňoch a mesiacoch témou, ktorá otriasa futbalovým svetom. A preto sme sa v najnovšej epizóde Spoza piva venovali práve prestupom, platom, financovaniu či fungovaniu Saudi Pro League. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
10/07/202323 minutes 19 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #32 - Myslel som si, že Šatka prestupuje do Samsungu

Liverpool pomaly ale isto napĺňa sľuby o prestavbe tímu a nové pôsobisko si hneď začiatkom leta našli aj viacerí slovenskí futbalisti. K tomu pridávame aj dve pecky z kategórie Corgoň 10 a výsledkom je nová epizóda Spoza piva. Nazdravie! Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
03/07/202321 minutes 16 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #31 - Keď mi ponúkli reprezentačný dres, ani sekundu som neváhal (ft. David Depetris)

Po kratšej prestávke sme opäť Spoza piva privítali ďalšieho špeciálneho hosťa, ktorým je argentínsko-slovenský útočník David Depetris. Depo nám porozprával nielen o svojich futbalových začiatkoch na Slovensku, ale aj o tom, ako stretol Messiho či zážitkoch z futbalových trávnikov po celom svete. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
26/06/202350 minutes 45 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #30 - Proti Lichtenštajnsku sme favoritom, no zbohom

Vyhádza jubilejná tridsiata epizóda Spoza piva a kto by v nej čakal exkluzívneho hosťa, je na omyle. Ale to sa stáva. Timo a Samo opäť zasadli za mikrofóny a rozobrali nielen počínanie Sokolov na Islande, ale aj ich šance proti Lichtenštajnsku, Ligu názorov či horúce prestupové špekulácie. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
19/06/202322 minutes 12 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #29 - Škriniar aspoň nemusí behať po matrike

Vážený kolektív, toto je 29. epizóda podcastu Spoza piva. Timo a Samo sa posadili k novým mikrofónom, za ktoré ďakujeme nášmu partnerovi - pracovnej agentúre Areon. V najnovšom vydaní sa bavíme najmä o veľkolepom finále Ligy majstrov, ktoré prinieslo toľko špecialít, až si Timo písal poznámky. A kým Samo zaplatil účet za elektrinu, prebrali sme aj nomináciu slovenskej reprezentácie na kvalifikačné zápasy na Islande a v Lichtenštajnsku. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
12/06/202321 minutes 26 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #28 ŠPECIÁL - Mourinho je šašo a dvaja hráči sú v našej repre navyše

Nové správy. Novinky. Veľké pecky a radosti, kolektív. Podcast Spoza piva získal nového partnera, s ktorým plánujeme vykonať veľké veci. V tejto špeciálnej epizóde, ktorá vychádza netradične v stredu, sa okrem našich noviniek bavíme v krásnom štúdiu aj o tom, ako vyzerá nominácia našej reprezentácie či ako sme videli finále Európskej ligy. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
07/06/202334 minutes 55 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #27 - S Masonom Mountom sme si hodinu nadávali (ft. Adam Brenkus)

Spoza piva predstavuje svoju 27. epizódu, v ktorej sa opäť objavil jeden zaujímavý hosť. Tentokrát Samo s Timom vyspovedali útočníka ViOnu, Adama Brenkusa. Adam sa v našej debatke vyjadril k záchrane v lige, zaspomínal na zápas s Anglickom a prezradil aj miesto, kam by sa raz ako futbalista chcel dostať. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
05/06/202336 minutes 50 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #26 - Ako naša repre do 20 rokov ukopala postup s jedinou výhrou

Po epizóde so skvelým hosťom Timo a Samo opäť zasadli ku svojej klasickej 20-minútovke, v ktorej by mohli pokojne prekecať aj hodinu. Bayern vyhral titul a Timo sa opustil na tom, prečo je to tak. Neobišli sme ani našich Sokolíkov, ktorí robia dobré meno nášmu futbalu na MS U20 v Argentíne, pričom zopár vyjadrení nám poskytol priamo z dejiska aj Sebo Kóša. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
29/05/202324 minutes 26 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #25 - Keď poviem žene, že chcem byť tréner, tak krúti hlavou (ft. Erik Grendel)

Timo a Samo vo svojom virtuálnom štúdiu privítali opäť jedného špeciálneho hosťa, ktorý okrem iného okúsil napríklad aj to, aké je to zažiť najväčšie slovenské futbalové derby, a to z oboch táborov. Ale nielen o svojom pôsobení v Slovane či Trnave nám Spoza piva porozprával Erik Grendel. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.
22/05/202340 minutes 4 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #24 - Košice sú po ôsmich rokoch späť tam, kde patria

Timo sa vrátil z Brna, Samo z Írska a Košice naspäť do Fortuna ligy. Týždeň návratov zaklincovalo aj prvé kolo seminfinálových zápasov Ligy majstrov, kde sme sledovali boj Realu s Manchestrom City ale aj derby milánskych veľkoklubov. Ako to skončilo a koho tipujú chlapci Spoza piva na finalistov? To sa dozviete v novej epizóde. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠⁠. Článok, v ktorom sa Samo a Timo vyjadrili k pitch invasingu, nájdete na tomto odkaze.
15/05/202321 minutes 1 second
Episode Artwork

Spoza piva #23 - Dres od Neuera som nedal ani vyprať (ft. Marián Tvrdoň)

Zo 6. ligy až do Ligy majstrov - tak zneli titulky všetkých športových webov po tom, čo si Marián Tvrdoň odkrútil debut v Allianz Arene proti Bayernu Mníchov. Nielen o tom, ale aj o začiatkoch, trpkých skúsenostiach, pobyte v nižších ligách či prestupe do Plzne, nám vo veľmi motivujúcom rozhovore porozprával brankár Marián Tvrdoň, ktorého Manuel Neuer vzal okolo ramien a odviedol ho priamo do šatne Bayernu. Viete si predstaviť Timov výraz, keď to Marián povedal? Ak áno, tak si určite zapnite najnovšiu epizódu Spoza piva. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠⁠.
08/05/202343 minutes 54 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #22 - Ak Bayern vyhrá titul, bude to len vďaka chybám Dortmundu

Je tu pondelok a to značí aj novú epizódu podcastu Spoza piva. Timo a Samo si počas sviatočného dňa zasadli k mikrofónom, aby rozobrali boj o titul, tzv. title race v ich najobľúbenejších ligách, teda v Anglicku a Nemecku. Zatiaľ čo Liverpoolu loď odplávala už dávno, Bayern je stále v hre. K tomu aj pohľad na Neapol, Newcastle či divný Union Berlín. Užívajte, počúvajte a dajte vedieť, ako sa vám to páčilo, kolektív. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠⁠.
01/05/202323 minutes 32 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #21 - Z Nitry mi volali s vyhrážkami, nech priletím naspäť prvým lietadlom (ft. Filip Balaj)

Osobný život. Kariéra. Pôsobenie vo veľkých slovenských kluboch ale aj úskalia prestupov v našej krajine. Útočník českého Zlína Filip Balaj sa v najnovšej epizóde Spoza piva rozhovoril naozaj o všetkom, čo si prežil vo svojej doterajšej kariére. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠⁠.
24/04/202352 minutes 19 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #20 - Chelsea by sa mohla volať CheLLLLsea

Bayern fasol tri kúsky v Manchestri, Chelsea pohorela v Madride a Samo bude v utorok nečakane sledovať taliansky futbal. V najnovšej epizóde Spoza piva sa chalani dostali aj ku konfliktu Saného s Maném, forme Bayernu či nádejám Chelsea a mnohým ďalším témam. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠.
18/04/202319 minutes 55 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #19 - Pri pive mi Raúl rozprával, koľko ich za večer vypije McManaman (ft. Erik Jendrišek)

Pozvanie na debatu Spoza piva prijala jedna z najväčších matadorských legiend slovenského futbalu. O klubovej ale aj reprezentačnej kariére, svetovom šampionáte v Južnej Afrike ale napríklad aj o jednom z najlegendárnejších gólov slovenskej reprezentácie sme sa rozprávali s Erikom Jendriškom. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠Sportnet.sk⁠.
10/04/20231 hour 13 minutes 21 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #18 - V Krakove je všetko vzdialené 14 minút pešo

Čo sa dohodlo, to sme aj splnili. Chlapci Spoza piva vyrazili na svoj prvý trip a namierili si to rovno do Krakova, kde sledovali zápas Cracovie proti Widzewu Lodž. Stretli sme sa s Mišom Sipľakom, ktorý nám venoval svoj čas, za ktorý sme nesmierne vďační. A nielen to, Samo dohodol deal s Heňom Ravasom a na kus reči sme odchytili aj Filipa Balaja. Ako teda bolo v Krakove? Dozviete sa v novej epizódke. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠⁠Sportnet.sk⁠⁠.
03/04/202320 minutes 8 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #17 - Nečakal by som, že takto pochválime práve Vavra

Timo a Samo sa po týždni opäť stretávajú pri mikrofónoch, kde v klasickej 20-minútovke mierne netradične Spoza piva zhodnotili nielen výkon našich Sokolov v kvalifikačných zápasoch proti Luxembursku a Bosne, ale aj situáciu v Bayerne Mníchov okolo trénerskej výmeny, ktorá zasiahla najmä nášho Tima. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom ⁠Sportnet.sk⁠.
27/03/202322 minutes 22 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #16 - O záujme Slavie som sa dozvedel z Instagramu (ft. Sebastian Kóša)

Pozvanie na debatku Spoza piva prijal obranca trnavského Spartaka Sebastian Kóša, s ktorým sme sa rozprávali ako o aktuálnej situácii v klube, tak aj o kariérnych začiatkoch, zážitkoch s Martinom Škrtelom a nevynechali sme samozrejme ani reprezentačnú tému. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom Sportnet.sk.
20/03/202339 minutes 51 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #15 - Ak má Slovan reči, nech ich dokáže na ihrisku

Timo bol na Lige majstrov v Mníchove a okrem toho, že zabudol nalepiť nálepku Spoza piva, zažil postupovú emóciu svojho klubu vo veľkom futbale. O zážitkoch z výletu ale aj o ďalších európskych zápasoch sa spolu so Samom rozprávajú v najnovšej epizóde. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom Sportnet.sk.
13/03/202323 minutes 17 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #14 - Z lietadla som išiel rovno na predzápasový tréning (ft. David Hrnčár)

Pozvanie do nášho podcastu prijal David Hrnčár, ktorý v súčasnosti oblieka dres belgického Beverenu. Sme skutočne radi, že vám môžeme priniesť ďalšiu epizódu s parádnym hosťom. Okrem bežných novinárskych povinných jázd ako Davidove futbalové začiatky či pocit po prestupe do Belgicka, sa dozviete aj viac o reprezentácii či živote mimo futbalu. Podcast Spoza piva vám prinášame v spolupráci so športovým portálom Sportnet.sk.
06/03/202344 minutes 19 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #13 - Dúbravka vyhral najviac, lebo prehral

Samo s Timom sa opäť stretli za mikrofónmi, aby sa Spoza piva porozprávali o Liverpoole, Bayerne, Lige majstrov ale tiež nedávnom finále Anglického ligového pohára. A vlastne o všetkom, čo im v danom momente napadlo. Pretože práve o tom je tento podcast.
27/02/202322 minutes 25 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #12 - Nebol som z tých, ktorí mali veľký futbalový talent, vydrel som si to (ft. Michal Sipľak)

Pozvanie do nášho podcastu prijal hráč Cracovie Krakov a niekdajší slovenský reprezentant do 21 rokov, Michal Sipľak. S Mišom sme sa Spoza piva rozprávali o jeho kariérnych začiatkoch, zážitkoch z reprezentačného Áčka ale tiež o aktuálne rozbehnutej sezóne v Poľsku.
20/02/202357 minutes 46 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #11 - Manuel Neuer sa správa ako urazená 15-tka

Timo bol na dovolenke a Samo na zasadaní predstavenstva... ale napokon sa stretli pri ďalšej epizóde Spoza piva, v ktorej rozobrali finančné trable Manchestru City, problémy v Bayerne a tiež prestupy, ktoré sa udiali v januári. + Po prvýkrát nájdete bonusový obsah k tejto epizóde v appke Toldo v našej novučkej rubrike Toldo k tomu.
13/02/202322 minutes 13 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #10 - Keď PSG vyhrá Ligu majstrov, zomrie futbal

Samo oslavuje narodeniny, Timo prestup Cancela a Škriniar odchod do PSG, Bayern zasa v týchto dňoch nevie hrať inak ako na 1:1, čo Timovi spôsobuje väčšie stresy jak vysoký spodný tlak. Aj o tom všetkom budeme diskutovať a navzájom nesúhlasiť v najnovšej epizóde Spoza piva.
30/01/202321 minutes 30 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #9 - Prečo je Neapol ako slon na strome?

Neapol s Arsenalom si spolu pohodlne sedia hore na strome, zatiaľ čo si Liverpool a Chelsea odohrali zápas o to, kto je momentálne viac futbalovo vyhorený. Tomu ale aj množstvu ďalších tém sa venujeme v novej epizóde Spoza piva, nazdravie!
23/01/202320 minutes 44 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #8 - Kde sú tie časy, keď sme si robili srandu z United a Arsenalu

Timo je už doma z Madridu a tak si konečne našiel cestu aj za svoj mikrofón, kde spolu so Samom preberú napríklad aj mierne kontroverzný prestup Mykhayla Mudryka do londýnskej Chelsea či dôvod, prečo Piqué prišiel do práce na Renaulte Twingo. Vitajte pri ďalšej časti podcastu Spoza piva!
17/01/202317 minutes 39 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #7 - Chodí Ronaldo na nákup?

Dlhšie sme sa nepočuli, lebo sme poctivo sviatkovali a čakali na témy, ktoré by si zaslúžili zhodnotenie Spoza piva. Ronaldo v Saudskej Arábii, Gakpo v Liverpoole, Dúbravka v Newcastli, ale všetci sme v pohode, lebo si môžeme vychutnať najnovšiu epizódu podcastu Spoza piva.
02/01/202322 minutes 11 seconds
Episode Artwork

Katar Spoza piva #6.6 - Mbappé doplače po prvej výplate z PSG

Finále je minulosť, MS v Katare sú minulosť, Joško je najlepší mladý obranca a ligový futbal? Ten je budúcnosť, takže kým sa roztočí kolotoč ligovej hitparády, vypočujte si naše zhodnotenie munidialu v Katare Spoza piva.
18/12/202226 minutes 27 seconds
Episode Artwork

Katar Spoza piva #6.5 - Chorvátske miery sú 90-30-11

Máme za sebou katarské štvrťfinálové súboje, Samo je naspäť doma z Talianska a Merčiak stále oplakáva vypadnutie Brazílie. Toto aj omnoho viac si vypočujete v najnovšej epizóde Spoza piva, nazdravie!
11/12/202220 minutes 34 seconds
Episode Artwork

Katar Spoza piva #6.4 - Lukaku trafil aspoň plexisklo

Skupinové zápasy MS v Katare sú za nami. Niekoľkí favoriti sú už v lietadle domov, zatiaľ čo Južná Kórea stále oslavuje postup. Kto najviac sklamal, prekvapil a ako môžu vyzerať osemfinálové zápasy si povieme v najnovšej časti Katar Spoza piva.
03/12/202222 minutes 2 seconds
Episode Artwork

Katar Spoza piva #6.3 - Aj tak to vyhrá Nemecko

V treťom pokračovaní minisérie Katar Spoza piva sa porozprávame o naťahovaní medzi USA a Iránom, čínskej cenzúre vo vysielaní ale napríklad aj o Timovej láske k Mariánovi Zemanovi. Tak poďme na to!
29/11/202220 minutes 11 seconds
Episode Artwork

Katar Spoza piva #6.2 - Nadstavuje sa len toľko, koľko rozhodca prekecá

V druhej epizóde z minisérie Katar Spoza piva nakukneme na ľudské práva v Iráne, opäť raz aj na nehorázne dlhý nadstavený čas, pomalých rozhodcov či otázku, prečo je Richarlison bez Spurs na ihrisku ako R9.
25/11/202221 minutes 34 seconds
Episode Artwork

Katar Spoza piva #6.1 - Futbal má spájať, Katar zatiaľ len rozdeľuje

Náš nový miniseriál Katar spoza piva odráža dianie na aktuálne prebiehajúcich MS vo futbale, ktoré sú plné kontroverzií, bláznivých výsledkov aj rozdielnych názorov. Tak poďme na to!
23/11/202221 minutes 17 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #5 - Slovan je Plačková európskeho futbalu

Ako sa bratislavský Slovan predral strastiplnou cestou základnej skupiny Konferenčnej ligy ale aj o osemfinálovom žrebe Ligy majstrov si povieme v najnovšej epizóde Spoza piva. Nazdravie!
08/11/202241 minutes 1 second
Episode Artwork

Spoza piva #4 - Švajčiarsko má toľko brankárov ako my neschopných politikov

O tom, ako (opäť) netrafil svoje miesta v Allianz aréne ale aj o ďalších nezabudnuteľných zážitkoch z výletu na Bayern nám porozpráva Timo. Pred blížiacimi sa MS v Katare sa v ďalšej téme pozrieme aj na aktuálny zoznam zranených hviezd, ktoré šampionát nemusia stihnúť. A na záver samozrejme nechýba Tipérska poradňa.
25/10/202242 minutes 3 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #3 - Za veľa peňazí žiadna muzika

Máme za sebou úvodné dva zápasy našich Sokolov pod vedením Francesca Calzonu a práve na výkony, výsledky, štatistiky a pozápasové reakcie sa sústredíme v novej epizóde nášho podcastu Spoza piva pričom samozrejme nechýba ani tradičná Tipérska poradňa.
27/09/202244 minutes 28 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #2 - Nie je asistent ako asistent

Najlepších 10 prestupov tohto leta podľa Tima a Sama, nový tréner slovenskej futbalovej reprezentácie či nečakaný odchod Tuchela z Chelsea. Týmto ale aj ďalším témam sa venujeme v druhej epizóde podcastu Spoza piva.
14/09/202258 minutes 13 seconds
Episode Artwork

Spoza piva #1 - Bláznivé prestupové obdobie bez konca

To najlepšie z tohtoročnej prestupovej ságy, aktuálna forma United, znovuzrodenie Bayernu či Tipérska poradňa na záver. O tom ale aj ďalších témach si povieme v prvej epizóde nového podcastu Spoza piva.
16/08/202252 minutes 16 seconds