Winamp Logo
Socrates GP Cover
Socrates GP Profile

Socrates GP

Turkish, Sports, 1 season, 45 episodes, 1 day, 10 hours, 35 minutes
About
Otoshops'un destekleri ile hazırlanan Socrates GP'de Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, Formula 1'de yarış haftasını değerlendirirken, sporun dününden ve bugününden özel hikayeler anlatıyor.
Episode Artwork

Socrates GP #45 | Formula 1’de Sezonun En'leri

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin yeni bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Emre Baltaoğlu, hafızamızın ücra köşelerinde bir yolculuğa çıkıyor ve 2023 sezonunun enlerini derinlemesine inceliyor. İkili; sezonun en iyi geçişi, en büyük hayal kırıklığı, en iyi yarışı gibi konuların yanı sıra en iyi araç tasarımı, en iyi kask ve en iyi ilişki dedikodusu?? gibi pist dışı konulara da değinmeden edemiyor. 
12/9/202343 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #44 | Abu Dhabi, Sezon Sonu, Stratejist Leclerc

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin yeni bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Emre Baltaoğlu, Abu Dhabi GP'yi masaya yatırıyor. İkili, Leclerc'in winner bir pilot olarak görülmesinin yarattığı beklentiyi, McLaren'in bu sezon galibiyet alamamasını, İngiliz pilotların serisinin bitişini derinlemesine incelerken, Emre'nin sürpriz bir şekilde büyük efsane Mika Hakkinen ile buluşmasına da değiniyor.
11/28/202347 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #43 | Olaylı Vegas, Ocon'un Yükselişi, Ünlüler Geçidi

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin yeni bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Emre Baltaoğlu, Las Vegas GP'yi derinlemesine inceliyor. Program, Formula 1 yönetiminin eğlenceyi yarışın önüne koyması sonucu pilotlardan gelen eleştirilere değinerek başlıyor. İkili, Verstappen'in startta aldığı cezayı, Mclaren'in izlediği yolu, Perez'in şampiyonadaki ikinciliğini konuşuyor ve padoktaki ünlüler geçidine ayrı bir parantez açıyor.
11/21/202348 minutes
Episode Artwork

Socrates GP #42 | Brezilya, Şanssız Leclerc, Plansız Mercedes

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin yeni bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Emre Baltaoğlu, Brezilya GP'yi derinlemesine inceliyor. İkili Leclerc'in şanssızlığını, Ferrari'nin başarı için neler yapması gerektiğini, Albon ve Magnussen kazasını, Ocon'un Alonso'yı hedef almasını ve Las Vegas'ta neler yaşanabileceğini değerlendiriyor. 
11/8/202352 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #41 | Meksika GP, F1 Kamuoyu, Kazanmanın Laneti

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin yeni bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Emre Baltaoğlu, Meksika GP'yi derinlemesine inceliyor. İkili Verstappen'in kurduğu dominasyona, Leclerc'in yuhalanmasına, Russell'ın Hamilton ile içinde olduğu taht kavgasına ve Alonso'nun Redbull ihtimaline geniş bir perdede yer verip değerlendiriyor. 
11/1/202342 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #40 | ABD GP, Diskalifiye Şoku, Özgüvensiz Mercedes

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin yeni bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Emre Baltaoğlu, ABD GP'sinde çokça eleştirilen Sprint formatını, Hamilton ve Leclerc'in diskalifiye edilmesini ve Aston Martin'in başarısız ayar denemesini incelerken, Logan Sargeant'ın ilk F1 puanıyla kendi evinde tanışmasından da bahsetmeyi ihmal etmiyor.
10/24/202337 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #39 | Katar, Şampiyon Verstappen, Mercedes Kaosu

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin yeni bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Emre Baltaoğlu, Katar GP’sini FIA'nın kararları çerçevesinde değerlendiriyor. İkili; Mercedes'in ilk turda yaşadığı kaosu, Katar sıcağının pilotlara olan etkilerini ve Verstappen'in uzaylı olup olmadığını değerlendirirken, McLaren'in kaçan galibiyetine de bir hayli üzülüyor. 
10/10/202349 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #38 | Japonya GP, Şampiyon Red Bull, McLaren'ın Gençleri

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin yeni bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Emre Baltaoğlu, Japonya GP’sini değerlendiriyor. İkili, Red Bull'un markalar şampiyonluğunu, McLaren'ın çifte podyumunu, Perez'in üzerinde artan baskıyı ele alırken, Hamilton ve Russell arasındaki gerginliğe değinmeyi de ihmal etmiyor.
9/26/202347 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #37 | Singapur, Sainz’ın Zaferi, Russell’ın Kabusu

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin yeni bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Emre Baltaoğlu, Singapur GP’sini değerlendiriyor. İkili, Carlos Sainz’ın zaferinin yanı sıra Sainz ile Leclerc arasındaki rol değişimine, George Russell’ın yaşadığı hayal kırıklığına, Red Bull’un sessiz hafta sonuna, Ocon’un kalburüstü performansına odaklanırken Piastri’nin yeni sözleşmesine de değinmeyi unutmuyor.
9/21/202342 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #36 | Sainz'a Soygun, Singapur'a Bakış, Monza Sonrası

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin yeni bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Emre Baltaoğlu, İtalya GP’sini değerlendirip yaklaşan Singapur GP'sine ayrı bir pencere açıyor. Sainz ve Leclerc arasında yaşanan krizden, Sainz'ın yaşadığı hırsızlık olayına uzanan sohbette Max Verstappen'in rekoruna ve Alex Albon'un performansına değinmeyi ihmal etmeyen ikili programın kapanışını seyir zevki yüksek pistleri değerlendirerek yapıyor.
9/13/202339 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #35 | Hollanda GP, Ferrari'de Kaos, Alevli Alonso

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin bu bölümünde Çağıl Özge Özkul'a yeni program partneri Emre Baltaoğlu eşlik ediyor. Hollanda Grand Prix'inin ardından mikrofonlarının başına geçen ikili, Lance Stroll'un potansiyel tenis kariyerinden, Hamilton'un Kapadokya tatiline uzanan sohbette Verstappen'in üst üste kazandığı dokuzuncu galibiyete de geniş yer veriyor. Her takıma ayrı parantez açılan bu bölümde haftasonunun heyecanı yeniden yaşanıyor.
8/29/202349 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #34 | Avusturya, Ferrari’deki İlerleme, Manifestleme

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin 34.bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, Avusturya Grand Prix'sinin ardından mikrofonlarının başına geçiyor. Sprint formatı, pist üstündeki güç dengesizliği, Ferrari’deki ilerleme, yarış hafta sonu boyunca gündeme oturan pist sınırları ve ceza tartışmaları, Sergio Perez’in son durumu ve pilot piyasasında yaşananlar değinilen konular arasında yer alıyor. 
7/7/202348 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #33 | Kanada, Şampiyonların Podyumu, Ferrari'den Doğru Strateji

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin 33. bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, Kanada Grand Prix'sinin ardından mikrofonlarının başında. Üç şampiyonun paylaştığı podyum ve yarış içindeki Alonso-Hamilton'ın çekişmesi, Alex Albon'un gösterdiği başarılı performans, Sergio Perez'in baskı altındaki çöküşü ve Red Bull'un ikinci koltuğuna muhtemel adaylar, Lance Stroll'un geleceği, Ferrari'nin pazar günü ortaya koyduğu başarılı strateji ve çok daha fazlası bölümde sizlerle.
6/22/202337 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #32 | İspanya, Sergio Perez'in Açmazı, Mercedes'ten İleri Adım

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin 32. bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, geride bıraktığımız İspanya GP'sinden sonra mikrofonlarının başında. İspanya'daki yarış hafta sonu, Sergio Perez'in son zamanlardaki performansının altında yatanlar, Mercedes'teki gözle görülür gelişim, Ferrari'de süren sıkıntılar ve Lewis Hamilton-Shakira birlikteliği mercek altında.
6/7/202341 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #31 | Monaco, Verstappen’in Günü, Kusursuz Ocon

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin 31. bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan; Monaco GP’sini değerlendiriyor. Max Verstappen ve Fernando Alonso arasındaki pol mücadelesi ile Verstappen’in zaferi ve Aston Martin’in pit stratejisi değerlendirilirken Checo Perez’in cumartesi günü yaşadığı şanssızlık, Esteban Ocon’un performansı ve Ferrari’nin ikinci koltuğu için düşünülen adaylar da konuşulan konular arasında yer alıyor.
5/31/202329 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #30 | Miami, Hamilton'ın Flörtleri, Aston Martin-Honda

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin 30. bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan; Miami GP'sinden akılda kalanları, Lewis Hamilton'ın Shakira ve Ferrari flörtlerini, Aston Martin'in Honda ile anlaşmasındaki önemli noktaları konuşuyor ve Monaco GP'sinden beklentilerini masaya yatırıyor.
5/25/202332 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #29 | Bakü, Perez’in Başarısı, Taylor Swift

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin 29. bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan; Azerbaycan GP’sini değerlendirmeye cumartesi günü yapılan sprint yarışı ile başlıyorlar. Sergio Perez’in başarılı performansının yanı sıra Red Bull Racing ekibinin Verstappen ile uyguladığı pit stratejisi, Charles Leclerc’in bu kadar sevilmesinin nedenleri, James Hunt ve Ayrton Senna karizması, Fernando Alonso ve Taylor Swift dedikoduları ve Miami GP’sine dair öngörüler konuşulan konular arasında yer alıyor.
5/3/202333 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #28 | Avustralya GP, FIA’nın Kararları, Hamilton & Alonso

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin yeni bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan; olaylı Avustralya GP’sini, FIA’nın tekrar start kararını, Max Verstappen’in dominant performansını, Lewis Hamilton ve Fernando Alonso arasındaki mücadeleyi, Ferrari’nin hayal kırıklığı yaratan sezon başlangıcını ve çok daha fazlasını konuşuyor.
4/3/202354 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #27 | Suudi Arabistan, Red Bull Dominasyonu, Podyum Kaosu

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin 27. bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, Sergio Perez'in galibiyeti ile sona eren Suudi Arabistan GP'sini enine boyuna masaya yatırıyor. Pist üstünde yaşananlar, yarış yönetiminin tartışmalı kararları, Fernando Alonso karmaşası, sokak pistlerinde Perez'in gösterdiği performans, Max Verstappen'in hırsı, Lewis Hamilton'ın açıklamaları ve çok daha fazlası bölümde sizlerle.
3/20/202347 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #26 | Bahreyn, Verstappen Açık Ara, Fernando Alonso

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP, Formula 1 sezonunun açılmasıyla beraber geri dönüyor. Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan; Bahreyn GP'sinin gösterdiklerinin ışığında sezon hakkında ilk görüşlerini ortaya koyarken sezonu galibiyetle açan Max Verstappen'i, lastik aşınması meselesini, yeni takımı Aston Martin ile yarışa damgasını vuran Fernando Alonso'yu, Mercedes'in mevcut durumunu ve Toto Wolff'u, Charles Leclerc'in yaşadığı mekanik arıza ile podyum mücadelesinden uzak kalan Ferrari'yi konuşuyor. Ayrıca bu yarış hafta sonuyla görücüye çıkan otomobilleri pist üzerindeki görünüşlerine göre yorumlar da bölümde sizlerle.
3/7/202346 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #25 | Z Raporu

Otoshops'un destekleriyle hazırlanan Socrates GP'nin 25. bölümüyle sezon finaline gidiyoruz. Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan yılın en iyi yarışlarını, akılda kalan anlarını, Verstappen'in müthiş dominasyonunu, Red Bull'un başarısının ardındaki isimleri ve Ferrari-Binotto ayrılığını konuştukları bölümde, takımların sezon performansını da masaya yatırıyor.
11/30/202253 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #24 | Interlagos, Verstappen-Perez Gerginliği, Mick Schumacher

Otoshops’un destekleriyle hazırlanan Socrates GP’nin 24. bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan; George Russell’ın, kariyerinin ilk Formula 1 zaferine ulaştığı Brezilya Grand Prix’sini konuşuyor. Yarışta en dikkat çeken performanslardan bir tanesini ortaya koyan Fernando Alonso’yu, Ferrari’nin devamlılık gösteren hatalarını ve Sainz-Leclerc ikilisini, Sebastian Vettel’in yaklaşmakta olan vedasına karşın hala yüksek tuttuğu performansını ve elbette su yüzüne çıkan Verstappen-Perez gerginliğini gündemimize alıyoruz. Ayrıca Kevin Magnussen’in pole pozisyonuyla başlayan ancak yarış startındaki kazayla sona eren hafta sonu ve Mick Schumacher’i gelecekte bekleyen ihtimaller de bölümde sizlerle.
11/16/202238 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #23 | Meksika, Verstappen'den Galibiyet Rekoru, Sosyal Medya

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin 23. bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, Autodromo Hermanos Rodriguez'deki Meksika Grand Prix'inin ardından mikrofonlarının başında. Max Verstappen'in bir sezonda en çok yarış kazanan pilotu olması, Sky Sports boykotu gölgesinde Formula 1 yayıncılığında ve yarış severlikte toksisite ve objektivite, sosyal medyada denetimsizlik tartışması, Fernando Alonso-Lewis Hamilton polemiği, GP'cilerin gridten edinebileceği arkadaşlar, Meksika Grand Prix'inin öne çıkanları, günün sürücüsü Daniel Ricciardo, padoktaki yıldız ışığı mevzusu ve bütçe tartışmasından arta kalanlar gündemimizde. 
11/2/20221 hour, 40 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #22 | COTA, Şampiyon Red Bull Racing, Yeni Formula 1

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin 22. bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, ABD Grand Prix'sinin ardından şampiyonluğunu ilan eden Red Bull Racing'i, bütçe sınırı tartışmalarıyla tekrar gündeme gelen günümüzdeki ve geçmişteki grid atışmalarını, Formula 1'de kazanan antipatisini, taraftarlığın ve fanatizmin spordan götürdüklerini tartışıyor. Ayrıca Texas'taki yarışta verilen cezaları, eski şampiyonlar Fernando Alonso ve Sebastian Vettel'in performanslarını, yarış sonuna damga vuran Verstappen-Hamilton takibini, Charles Leclerc'in pole pozisyonu-yarış galibiyeti oranını ve COTA'daki sürüşünü konuşuyor ve de hayatını kaybeden Dietrich Mateschitz'i de anıyoruz.
10/26/20221 hour, 1 minute, 20 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #21 | Suzuka, Kural Kitapçığı, Şampiyon Max Verstappen

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin 21. bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan; Max Verstappen'in şampiyonluğuyla tekrar alevlenen kural kitapçığındaki gri alan tartışmalarını, bol yağmurlu ve bir o kadar skandallı Japonya Grand Prix'si ile yine gündeme gelen ıslak hamur lastik konusunu ve pist şartlarını, Suzuka'daki yarışta yaşananları, araç geliştirmede pilotlara düşen rolü, Red Bull ve Aston Martin'in bütçe aşımı iddialarında suçlu bulunmasının yankılarını ve ikinci kez Formula 1 Dünya Şampiyonu olan Max Verstappen'i konuşuyorlar. Hepsi ve daha fazlası Socrates GP'de gündemimizde.
10/12/202253 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #20 | Singapur, Bütçe Sınırı, Socrates GP Fantezi Takımı

Otoshops'un katkılarıyla hazıranan Socrates GP'nin 20. bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan; önce Yiğit Poyraz ile muhabbet ediyor, ardından başta yağmur sebebiyle oldukça geç başlayan fakat nihayetinde Sergio Perez'in galibiyetiyle sona eren Singapur Grand Prix'si olmak üzere keyifli bir sohbete dalıyor. Checo'nun sürüşü ve aldığı cezalar, ıslak pistte Lewis Hamilton'ın "sağlam" kazası ve Max Verstappen'in uzun süre sonra yaptığı ilk hata, Red Bull Racing ve Aston Martin'e yöneltilen bütçe sınırını aşma iddiaları, Charles Leclerc'in pole pozisyonundan başladığı yarışları kazanamamaya devam etmesi, başarı getiren yönetim kadroları ve pilot ikilileri ve de GP'cilerin hayal takımı bölümde sizlerle.
10/5/202243 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #19 | Monza, Güvenlik Aracı Tartışmaları, Nyck de Vries

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP'nin ufak bir aradan sonra geri dönüş yaptığı bölümde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, Monza'da gerçekleşen İtalya Grand Prix'sinin ardından tekrar mikrofonlarının başına geçiyor. İkili; yarış sonuna etki eden güvenlik aracını ve beraberinde getirdiği polemiği, kariyerinin ilk yarışında Williams'ı puana taşıyan ve günün sürücüsü seçilen Nyck de Vries'i, dolu dizgin yola devam eden Max Verstappen'i ve yoğunlaşan takvimin rekorlara etkisini, suya düşen Red Bull Racing-Porsche birlikteliğini, yeni araçlara karşın halen süren DRS etkisini ve Formula 1'e getirilmesi muhtemel kural değişikliklerini konuşuyor.
9/14/202245 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #18 | Spa, Hamilton-Alonso Polemiği, Bottas'ın Vücudu

Otoshops'un katkılarıyla hazırlanan Socrates GP yaz arası sonrası kaldığı yerden devam ediyor. Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan'ın, Red Bull'un dublesiyle damga vurduğu Spa'yı konuştuğu bölümde, kariyerinin en özel yarışlarından birini çıkaran Verstappen, Hamilton ile Alonso'nun teması, Leclerc'in 5 saniye cezası, Bottas'ın vücudu, Mercedes'in yaşadığı sorunlar ve Audi'nin katılımı derken bölümün nasıl bittiğini anlamıyoruz.
8/31/202248 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #17 | Budapeşte, Vettel'in Vedası, Ferrari'nin Strateji Hatası

Otoshops'un destekleriyle hazırlanan Socrates GP'nin 17. bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan sezon arasına giderken önce Macaristan'a uzanıyor, olağanüstü şartlarda atılan sıralama turlarını, Ferrari'nin strateji hatasını ve Ferrari'deki İtalyanları konuşuyor, son bölümde ise Fernando Alonso'nun Aston Martin'e gidişini, Vettel'in vedasını ve ara öncesi sezonun kazanan ve kaybedenlerini değerlendiriyor.
8/3/20221 hour, 15 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #16 | Le Castellet, Leclerc'in Hatası, Hamilton'ın 300. GP'si

Otoshops'un destekleriyle hazırlanan Socrates GP'nin 16. bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, Charles Leclerc'in kazası ve Max Verstappen'in galibiyetiyle sonuçlanan Fransa GP'yi konuşuyor. Galibi değiştiren kaza ve pilotların üzerindeki baskı unsuru, günün pilotu Carlos Sainz, Perez-Russell çekişmesi, Hamilton'ın 300. Grand Prix yarışındaki performansı, FIA'in adaleti ve çok daha fazlasıyla sizlerleyiz.
7/27/202253 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #15 | Silverstone, Sainz, Ferrari

Socrates FC'nin 15. bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, ilk virajda yaşanan kazanın damga vurduğu Britanya GP'yi konuşuyor. Carlos Sainz'ın kariyerindeki ilk etap zaferi, Ferrari'nin tuhaf stratejisi, sosis kerb'lerin tehlikesi ve Mick Schumacher'in ilk puanları bu bölümde.
7/6/202256 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #14 | Nadiren Sorulan Sorular

Otoshops'un destekleriyle hazırlanan Socrates GP'nin 14. bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, yarışsız geçen haftayı sizden gelen sorulara ayırıyor. F1 tarihinden rüya takım kurgusu, yerinde yarış izlenesi pistler, Verstappen'in şampiyonluk ihtimali, F1 araçlarının geri vites prosedürü, yarış temposunun önemi ve Senna-Hamilton tarz kıyası bu bölümde.
6/29/202247 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #13 | Montreal, Verstappen, Paralı Pilotlar

Otoshops'un destekleriyle hazırlanan Socrates GP'nin 13. bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, takvimde kıta dışına çıktığımız haftada Kanada'ya uzanıyor. FIA'nın yayınladığı teknik direktif, kariyerindeki 150. yarışı kazanan Verstappen, günün pilotu Leclerc, bu sezon ikinci kez podyumu gören Hamilton, paralı pilotlar ve Schumacher'in bahtsızlığı bu bölümün konularından birkaçı.
6/22/202240 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #12 | Bakü, Pilotların İmajı, Pirlo

Otoshops'un destekleriyle hazırlanan Socrates GP'nin 12. bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, Red Bull'un parladığı Bakü'den akılda kalanları konuşuyor. Bu sezon beşinci yarış galibiyetini alan Verstappen, son 5 yarışta 3 kez duble yapan Red Bull, polü almasına rağmen yarış dışı kalan Leclerc, F1'de her şeyi tamir eden bant, pilotların imajı ve Andrea Pirlo'nun otobiyografisine dair kafa karışıklıklarının çözümü bu bölümde.
6/15/202255 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #11 | Nadiren Sorulan Sorular

Otoshops'un destekleriyle hazırlanan Socrates GP'nin 11. bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, yarışsız geçen haftayı sizden gelen sorulara ayırıyor. Ferrari'nin Red Bull karşısındaki şansı, griddeki en iyi 10 pilot, Formula 1'in en çok izlendiği ülkeler, Hamilton ve Russell arasındaki rekabet ve atlar bu bölümün sohbet konuları arasında.
6/8/202245 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #10 | Monaco, Perez'in Zaferi, Ferrari'nin Stratejisi

Otoshops'un destekleriyle hazırlanan Socrates GP'nin 10. bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan'ın gündeminde yağışların gölgesinde geçen Monaco GP var. Bu bölümde Perez'in zaferinden yola çıkarak nasıl bir sezon geçirdiğine göz atarken, Ferrari'nin pit stratejisini değerlendiyor ve Monaco'yu kazandıktan sonra yapılacakları konuşuyoruz.
6/1/202241 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #9 | İspanya GP, Mercedes'in Yükselişi, Red Bull'da Takım Emirleri

Otoshops'un destekleriyle hazırlanan Socrates GP'nin dokuzuncu bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, Red Bull'un duble yaptığı Barselona'da iyi durumdaki ve hayal kırıklığı yaratan takımları konuşuyor. Antrenman turlarında dikkat çeken takımlar, Red Bull'da takım emriyle değişen sıralamaya Perez'in tepkisi, Russell'ın istikrarlı performansı ve Mercedes'in yükselişi, Hamilton-Russell çekişmesi ve İspanya'da öne çıkan pilotlar tartışma konularımız arasında.
5/25/202246 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #8 | Nadiren Sorulan Sorular

Otoshops'un destekleriyle hazırlanan Socrates GP'nin sekizinci bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, yarışsız geçen haftayı sizden gelen sorulara ayırıyor. Charles Leclerc'in Niki Lauda'nın klasik Ferrari'si ile yaptığı kaza, Mick Schumacher'in geleceği, en yakışıklı pilotlar ve İspanya öngörüleri bu bölümde.
5/18/202233 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #7 | Miami GP, Verstappen-Leclerc, Bottas Övgüsü

Otoshops'un destekleriyle hazırlanan Socrates GP'nin yedinci bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, yıldızların gölgesindeki Miami GP'yi konuşuyor. Perez'in silindir sensörü arızası, yedi takımın Q3 görmesi, Gasly-Alonso kazası üzerine Gasly'nin açıklamaları, Helmut Marko'nun Red Bull-Ferrari rekabeti ile ilgili yorumları, Bottas övgüsü, podyum seremonisi ve Miami GP magazini bölüm konularından sadece birkaçı...
5/11/202246 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #6 | Imola, Sainz'ın Geleceği, Övgüye Mazhar Pilotlar

Otoshops'un destekleriyle hazırlanan Socrates GP'nin altıncı bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, gözlerini sürpriz isimlerin sürpriz sonuçlar aldığı Imola'ya çeviriyor. Formula 1'in Avrupa'ya döndüğü haftada, Carlos Sainz'ın Ferrari'deki geleceğini, pilotların üzerindeki baskı ve sporcu psikolojisini, Sainz-Ricciardo kazasını ve Leclerc'in podyumuna mal olan anı konuşurken biraz Verstappen, biraz Russell, biraz da Bottas övüyoruz.
4/27/202256 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #5 | Nadiren Sorulan Sorular

Otoshops'un destekleriyle hazırlanan Socrates GP'de Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan bu hafta sizden gelen soruları yanıtlıyor. Carlos Sainz'ın sözleşmesi, pilotların kask içi kameraları, Red Bull'un dayanıklılık sorunu, değişen Schumacher algısı, paralı pilotların geleceği ve yeni markaların Formula 1'e dahil olma ihtimali sohbet konularından sadece birkaçı...
4/20/202233 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #4 | Avustralya GP, Leclerc'in Grand Slam'i, Lastiklerin Önemi

Otoshops'un destekleriyle hazırladığımız Socrates GP'nin 4. bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, Formula 1'in 1121 gün sonra Avustralya'ya dönüşünü, Leclerc'in Albert Park'taki grand slam'ini, Verstappen'in 39. turda yarışa veda etmesini ve Sainz'ın sonra eren serisini konuşurken, Formula 1'de lastiklerin önemine de dikkat çekiyor.
4/13/202239 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #3 | Sebastian Vettel, Avustralya GP ve Nadiren Sorulan Sorular

Otoshops'un destekleri ile hazırlanan Socrates GP'nin yeni bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, Melbourne'de koşulacak sezonun üçüncü yarışı Avusturalya GP'sine bir ön bakış atarken sizden gelen soruları da yanıtlıyor. Ayrıca bu bölümde Sebastian Vettel'e özel bir bölüm açıyoruz ve Alman pilotun çalışma alışkanlıklarından, sürüş stiline keyifli bir muhabbet sizleri bekliyor.
4/7/202241 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #2 | Suudi Arabistan GP, Verstappen-Leclerc, DRS Savaşları

Otoshops'un destekleri ile hazırlanan Socrates GP'nin ikinci bölümünde Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan, Suudi Arabistan'da patlamalara rağmen yarışın yapılmış olmasını, Verstappen ile Leclerc arasındaki ikinci round mücadelesini, pilotların güvenlik taleplerini, Alonso-Ocon rekabetini, Perez Sainz kararını, Hamilton'un Q1'de veda edişini ve DRS savaşlarını konuştu.
3/31/202249 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Socrates GP #1 | Bahreyn, Drive to Survive, Ferrari'nin Geleceği

Otoshops'un destekleri ile hazırlanan Socrates GP perdelerini Bahreyn'de açıyor. Çağıl Özge Özkul ve Yiğit Tezcan sezonun ilk yarışını değerlendirirken, Leclerc'in Verstappen'e verdiği mesaj ve Ferrari'nin geleceği, McLaren'in hayal kırıklığı yaratan başlangıcı ve yarışın kırılma anlarını konuşurken, Drive to Survive'daki belgeselciliği de sorguluyor.
3/25/202251 minutes, 27 seconds