Winamp Logo
Silné Reči podcasty Cover
Silné Reči podcasty Profile

Silné Reči podcasty

Slovak, Comedy, 1 season, 2 episodes, 4 hours, 33 minutes
About
Silné Reči stand-up comedy show má veľa skvelých komikov, ktorí sa zaujímajú o mnoho vecí. Aj preto nahrávajú svoje podcasty. Priinášame vám Kulturcast Dana Čistého, What the FAQ Mariána Psára a mnoho ďalších.
Episode Artwork

Silné Reči podcasty - Kulturcast Dana Čistého ep. 2 Pop Music

Kulturcast Dana Čistého je podcast o kultúre, ktorý sa venuje hudbe, filmom, knihám a čomukoľvek čo sa premelie vo svete kultúry. Čakajte diely s rôznorodou tématikou a hostí zo všetkých kultúrnych oblastí. Epizóda 2. Pop Music - je Pop Music iba bezduchý produkt pre masy, alebo skutočné umenie? Aké sú Vaše guilty pleasure? Rozoberieme kopu hviezd Pop Music z histórie aj súčasnosti a na konci nám každý z hostí odporučí tri obľúbené albumy (nielen z Pop Music.) Hostia: Tomáš Sloboda, Joe Trendy, Vladimír Mikuláš, Dano Čistý.
9/17/20202 hours, 25 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

Silné Reči podcasty - Kulturcast Dana Čistého ep. 1 Star Wars

Kulturcast Dana Čistého je podcast o kultúre, ktorý sa venuje hudbe, filmom, knihám a čomukoľvek čo sa premelie vo svete kultúry. Čakajte diely s rôznorodou tématikou a hostí zo všetkých kultúrnych oblastí. Epizóda 1. Star Wars - všetko čo by Vás mohlo zaujímať o fenoméne Star Wars. Pozrieme sa na kinematografiu, mytológiu aj komerčnú stránku tohoto univerza. Kto okrem Georga Lucasa má veľkú zásluhu na výzore Star Wars? A čo si myslia hostia o najnovšej trilógii? Hostia: Petr Harmáček, Jerguš Oravec, Samo Trnka, Dano Čistý.
7/24/20202 hours, 8 minutes, 9 seconds