Winamp Logo
Сила Бізнесу Cover
Сила Бізнесу Profile

Сила Бізнесу

Ukrainian, Finance, 2 seasons, 31 episodes, 15 hours, 35 minutes
About
Главный редактор AIN.UA Илья Кабачинский расспрашивает украинских предпринимателей о том, как их бизнес переживает кризис: как сокращают людей, договариваются об арендных каникулах, ищут пути заработка и, главное, как долго протянут в нынешних реалиях. Партнеры подкаста «Бизнес в кризис» — международный технологический холдинг TECHIIA, а также крупнейший телекоммуникационный оператор страны «Киевстар». Технический продакшн — «Радіо Поділ».
Episode Artwork

Yalanzhi Objects: дизайнерське освітлення, бізнес у парі та продажі на Etsy / Сила Бізнесу. МСБ

Редакція AIN.UA та AIN.Business спільно з компанією Mastercard та національним проектом Дія.Бізнес запустили продовження проекту «Сила Бізнесу. МСБ». У ньому робимо фокус на малий і середній бізнес, спілкуючись з українськими підприємцями про те, як вони працюють в умовах війни, волонтерять та планують подальший розвиток власної справи. Восьмий епізод — про Yalanzhi Objects, бренд дизайнерського освітлення та декору для інтерʼєрів. Його засновники — Юлія Мельниченко (Яланжи) та її чоловік Євген Мельниченко. Як шукати нові техніки у виготовленні предметів декору, як будувати бізнес у парі та просувати його за кордоном — говоримо про це у відеоподкасті.   Текстовий формат тут. Ми в соцмережах: Facebook ⁠AIN.UA⁠ та ⁠AIN.Business⁠ Telegram ⁠AIN.UA⁠ та ⁠AIN.Business⁠ Twitter ⁠AIN.UA⁠ та ⁠AIN.Business⁠ ⁠Instagram⁠ ⁠YouTube⁠ ⁠TikTok
1/30/202431 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

Бренд одягу Shypelyk: лагідне підприємництво, екологічний підхід та сучасні тренди/Сила Бізнесу. МСБ

Редакція AIN.UA та AIN.Business спільно з компанією Mastercard та Дія.Бізнес запустили продовження проєкту «Сила Бізнесу. МСБ». У ньому робимо фокус на малий і середній бізнес, спілкуючись з українськими підприємцями про те, як вони працюють в умовах війни, волонтерять та планують подальший розвиток власної справи. Гостя третього епізоду — Ольга Шипелик, засновниця однойменного бренду одягу Shypelyk. Як будувати компанію у Луцьку з екологічним підходом, запускати нові колекції під час війни та що полюбляють носити українки сьогодні — говоримо про це у подкасті. Текстовий формат тут.
11/2/202341 minutes, 17 seconds