Winamp Logo
Se ségrou Cover
Se ségrou Profile

Se ségrou

Czech, Arts, 1 season, 55 episodes, 1 day, 22 hours, 48 minutes
About
Jsme dvě ségry, Nicole a Lucka. Možná nás znáte jako A Cup of Style. Sdílíme svoje životy, pohledy na svět a zážitky na sociálních sítích a rády přijímáme nové výzvy. Co takhle zkusit podcast? Proč ne! Odkryjeme vám trochu jinou stránku nás dvou, takovou, která vypluje na povrch, když přestaneme řešit okolní svět a jen tak si se ségrou povídáme. Kontaktovat nás můžete na [email protected].
Episode Artwork

#55 Se ségrou o svatbě Nicole a Piera

Jsme svoji! V dnešní epizodě vám povyprávím, jaké byly přípravy na svatbu, pro co jsme se rozhodli a proč a hlavně - jak pak ten náš velký den proběhl!
6/25/20221 hour, 54 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

#54 Co nás (a vás) nejvíc překvapilo na mateřství?

Každá máme své představy o tom, jak mateřství probíhá. Jaký bude porod, šestinedělí, kojení a následně výchova našeho miminka. Realita pak ale může být úplně jiná. Zeptaly jsme se vás, jaká byla ta vaše očekávání a připojily jsme se s těmi našemi!
5/2/202243 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

#53 Se ségrou o tom, jak díky hlídání zvládáme být lepší (nejen) mámy

Jsme zpátky! Dětičky si vzala jejich babička s dědou na hlídání a my si díky tomu našly chvíli na nahrání podcastu. Rovnou jsme se rozpovídaly o tom, jak je pro nás čas bez dětí důležitý, abychom si zvládly najít prostor pro aktivity, které jsou pouze naše. Ať už je to práce, cvičení, nebo odpočinek. Jak to děláme a proč to tak vlastně cítíme?
2/18/202232 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

#52 Se ségrou odpovídáme na vaše otázky

Vy se ptáte a my odpovídáme! Jaké jsme měly fóbie v dětství? Co nás překvapilo na mateřství? Jak zvládáme balancovat práci a život? Jak zpětně hodnotíme svá studia? To všechno se vešlo do téhle epizody!
6/9/202146 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

#51 Se ségrou o porodu Vincenta

Nemohly jsme vás ochudit o Nikči porodní příběh. V dnešní epizodě vám o porodu Vincenta povypráví a taky zhodnotí jak se jí rodilo na Bulovce se svojí porodní asistentkou, jaká byla realita oproti očekávání a vůbec, jak se to celé událo! 
5/19/202158 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

#50 Se ségrou o Nicole těhotenství, jeho průběhu a pocitech z něj

Malý Vincent už je dva týdny na světě, a my si ještě chceme shrnout, jak vlastně Nicole těhotenství probíhalo. Co bylo nejpřekvapivější? Jak si vybrala porodnici? Měla strach z porodu? A jak by se dalo porovnat s Lucčiným těhotenstvím?
5/5/20211 hour, 1 minute
Episode Artwork

#49 Se ségrou o přechodném bydlení v centru Prahy

Poté co Nicole s přítelem našli svůj vysněný byt, pustili se do rekonstrukce. I kvůli ní se ale nemohli nastěhovat a zároveň už potřebovali opustit pronajatý byt. Vyřešili to nakonec přechodným bydlením a nebyli by to oni, kdyby “nevyšmoulili” nějaký dobrodružství.
4/21/202133 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

#48 Se ségrou o tom, jak jsme hledali náš byt

Konec roku 2020 byl plný velkých životních změn a událostí. Jednou z nich byla koupě bytu, do kterého se Nicole bude s Pierem stěhovat už za několik dní. V dnešní epizodě si popovídáme o tom, jak vůbec proběhlo hledání bytu a proces rozhodování, opravdu do toho jít! Pokud také bydlení řešíte, držíme palce a budeme rády, když se o vaši zkušenost podělíte. Můžete na našem blogu http://acupofstyle.com a nebo na Instagramu @nicole_e nebo @luciegranova.
4/7/202150 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

#47 Se ségrou o větách, které se těhotným (ne)říkají

Jakmile žena otěhotní, začne je slýchat - zažité věty! Někoho štvou, někoho rozesmějí, ale žádná se jim nevyhne. Na Instagramu jsme od vás posbíraly ty nejčastější a popovídaly si o tom, jak jsme je vnímaly. Štvaly nás? Setkávaly jsme se s nimi? Proč si myslíme, že zaznívají?
3/24/202150 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

#46 Se ségrou o Lucky porodu – jeho průběhu, i přípravě na něj

Každý porod má svůj příběh. V této epizodě vám povyprávíme o tom Lucčiném. Snad vás naše povídání moc nevyděsí nebo nepohorší, pustily jsme se do toho upřímně a bez obalu. Překvapivě jsme se u nahrávání docela zasmály, i když Lucce v tu chvíli úplně do smíchu nebylo. Zároveň vám povíme i o tom, jak se Lucka na porod připravovala a jak by svou přípravu zpětně zhodnotila, co by doporučila. Budeme moc rády za vaše reakce, ať už na našem blogu A Cup of Style, nebo na našich Instagramech @luciegranova a @nicole_e.
3/10/20211 hour, 24 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

#45 Se ségrou se vracíme k podcastům!

Co je u nás nového? No páni, ještě nikdy se nám život za tak krátkou dobu neotočil o tolik stupňů. I proto jsme si potřebovaly dát chvilku nahrávací pauzu, ale podcast nám chyběl a už jsme zpátky. Dneska jen ve zkratce o tom, co se teď v našich životech děje a od příští epizody zpátky k delším povídáním. Jaká témata by vás bavila? Napište nám - na blog www.acupofstyle.com nebo naše Instagramy @nicole_e a @luciegranova.
2/24/202116 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

#44 Se ségrou o tom, jak se Nicole s Pierem zasnoubili

Možná jste si mysleli, že svatebním tématům už teď odzvonilo. My taky! Piero, Nikči přítel ale překvapil krásnou žádostí o ruku. V dnešní epizodě vám povyprávíme, jak to celé proběhlo!
10/14/202035 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

#43 Se ségrou a Terkou Řezníčkovou o práci svatební koordinátorky. Co obnáší, je tak snová jak se může zdát?

Terka Řezníčková z Pro lásku je svatební koordinátorka. To zní snově! Ale co to vlastně všechno znamená, co její práce obnáší? Je koordinátorka na svatbě potřeba, čemu může pomoci a kolik tahle služba vůbec stojí? Terka s Luckou vypráví, jaké byly přípravy na svatbu Lucky.
9/30/20201 hour, 13 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

#42 Se ségrou o nových diářích na rok 2021!

Tak my už pár měsíců žijem rokem 2021! Dnešní epizoda je o nových diářích. V čem jsou letos jiné a jak vlastně probíhá práce na nich? I tentokrát je vydáváme s nakladatelstvím Booklab, už popáté!
9/16/202028 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

#41 Se ségrou vyprávíme o svatbě Lucky! Jak se to celé povedlo?

Lucka už je paní Gránová! Svatba byla opravdu nádherná a v dnešní epizodě vám o ní pořádně povyprávíme. Jaké byly nejkrásnější momenty? Co nás nejvíc dojalo? Na závěr jsme připojily ještě tipy na to, jak si svatbu připravit opravdu přesně podle svých představ.
9/2/20201 hour, 14 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

#40 Se ségrou o vedení e-shopu, co to obnáší a naše tipy

Když jsme s e-shopem začaly, nevěděly jsme úplně přesně do čeho jdeme. Narazily jsme na spoustu problémů a musely si na hodně věcí přijít. V dnešní epizodě s vámi sdílíme naše zkušenosti a tipy a popisujeme, jak vlastně práce na e-shopu probíhá.
8/5/20201 hour, 20 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

#39 Se ségrou o posledních přípravách před svatbou

Lucky svatba se blíží. Možná i rychleji, než si sama uvědomila. Co ještě před svatbou musí zařídit, jak to jde a jak se vlastně těší? O tom si povídáme v nové epizodě a samotné nás překvapilo, kolik práce to vlastně ještě dá! Ale už se nemůžeme dočkat toho krásnýho dne.
7/29/20201 hour, 5 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

#38 Se ségrou o Vespě a ježdění na skútru

Splněnej sen, oblíbená varianta dopravy, časový pomocník a zábava v jednom. Moje Vespa, také známá jako Šmoulinka, se mnou tvoří nerozlučnou dvojku. V dnešní epizodě vám povím všechno o tom, jak jsem se k ježdění na skútru vůbec dostala, jak jsem si ji vybrala, jak se vlastně udržuje a kolik to stojí, i samozřejmě jestli se nebojím a zda je jízda na skútru po Praze bezpečná. Kdybych to měla shrnout jednou větou, zněla by: Vespu do každé rodiny! Ale radši si poslechněte celý podcast.
7/22/202047 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

#37 Se ségrou odpovídáme na otázky od Kovyho a Terez Salte z podcastu Linka

Linka se nám infiltrovala do podcastu! Terka Salte a Kovy si na nás připravili záludné otázky, které jsme v nové epizodě zodpověděly. Jakou vlastnost té druhé bychom si přály mít, co jsme si ještě nikdy neřekly a v jaké reality show bychom chtěly účinkovat? Otázek padlo spoustu a my jsme to rovnou Kovymu s Terez oplatily. Jejich reakce na naše otázky najdete v jejich novém podcastu ve čtvrtek.
7/15/202044 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

#36 Se ségrou testujeme, jak dobře se vlastně známe

Připravily jsme si na sebe pár otázek. Některé záludné, jiné o trochu míň. Některé na tělo, jiné spíš tak ve vtipu. Schválně, jestli se trefíme do správných odpovědí!
7/8/202039 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

#35 Se ségrou o udržitelné domácnosti s Martinou Hlisnikovskou z IKEA

Jaké kroky můžeme podniknout k tomu, abychom se v domácnosti chovali udržitelně? Co pomůže naší planetě, ušetří energii, odpad, ale i peníze? Popovídaly jsme si o tom se specialistkou na udržitelnost z IKEA, kteří zároveň tuto epizodu sponzorují. Pro další informace si můžete stáhnout aplikaci IKEA Better Living. Také najdete více na webu IKEA
7/1/202054 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

#34 Se ségrou odpovídáme na vaše otázky. Kolik chceme dětí? Na kolik let se cítíme?

Vy jste se zeptali, my jsme odpověděly! O dětech (jak jinak), o stresu při zkouškách, o zdravých návycích jako je pravidelný spánek a otužování. Samozřejmě jsme se i trochu víc rozkecaly a párkrát uhly od tématu, ale to nám určitě odpustíte.
6/24/202047 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

#33 Se ségrou o rozlučkách se svobodou

Na rozlučkách se svobodou je zvláštních víc věcí. Pro začátek celý ten koncept loučení se svobodou. Pak taky tlak na zábavu a zajeté představy jak z filmů. Lucka teď jednu rozlučku pořádala pro kamarádku a při její organizaci narazila na spoustu nápadů a her. Některé se povedly a můžou sloužit jako inspirace. Jiné ani nezkoušela, protože byly prostě bizarní. Doufáme, že se podělíte i o své historky. Prostor pro ně je třeba ve článku na našem blogu acupofstyle.com
6/17/202041 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

#32 Se ségrou o těhotenství. Bylo plánované? Co na něm Lucku překvapilo?

Lucka má krásnou novinu! S přítelem čeká miminko. Pokud znáte Lucku víte, že děti zbožňuje a na svoje už se dlouho těšila. Jaká cesta k miminku nakonec byla? Jak to o těhotenství zjistila? Co ji nejvíc překvapilo?
6/10/202057 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

#31 Se ségrou a Bárou z Nikolajky o ilustraci, práci snů a cestě k ní!

Talentovaná ilustrátorka, známá i pro své krasopísmo si kreslila už odmalička. Její cesta k tomu, že se začala kreslením živit, vedla ale trochu oklikou, přes práci učitelky. Jak to celé bylo, a co ji práce ve škole naučila? Jak si v tak „bohémské“ práci, jakou ilustrování je, udržuje řád a jde to vůbec? Barča ilustrovala naši knížku Deset let se ségrou a můžeme jedině potvrdit, jak úžasně talentovaná, ale i zodpovědná, je. Naše povídání by klidně mohlo trvat hodiny (a taky pak pokračovalo ještě obědem a dalším povídáním!).
6/3/20201 hour, 16 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

#30 Se ségrou o zraněném koleni. Co přineslo za uvědomění?

Je to necelý půl rok, co jsem si na sjezdovce zranila koleno. Rozhodla jsem se, že i když mi tahle událost trochu zhatila plány, nebudu se litovat a smutnit. Jak jsem si zvládla udržet dobrou náladu, co jsem si díky zranění uvědomila a jaká lekce z toho může pramenit pro úplně všechny z nás?
5/27/202040 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

#29 Se ségrou o vztazích. Jak si v něm udržet štěstí, a jak se vzpamatovat z rozchodu, když to nevyjde?

Vyslyšely jsme vaše přání a otevřely další docela osobní téma - vztahy, chlapi a randění. Dost jsme se zasmály, ale dostaly se i k docela těžkým otázkám. Popovídáme si nejen o tom, co je pro nás v našich současných vztazích důležité, ale i o tom, co jim předcházelo. Jak se vypořádat s rozchodem, jak najít štěstí a jak to celé vlastně vnímáme. Přejeme vám všem, abyste se svými partnery byli šťastní a budeme se těšit, že nám taky povíte, jak se na tohle téma díváte. Na našem blogu opět najdete článek, kam můžete přispět komentářem - www.acupofstyle.com
5/20/20201 hour, 4 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

#28 Se ségrou o naší nové knížce Deset let se ségrou

Představujeme vám naší novou knížku, která vznikla k příležitosti desetiletého výročí založení A Cup of Style. Knížka je plná našich zákulisních příběhů, přešlapů i úspěchů a poskytne i vhled do světa influencer marketingu. Přečteme vám úryvek z první kapitoly a povíme, jak se nám psala a jaký příběh je náš nejoblíbenější.
5/13/202031 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

#27 Se ségrou o menstruaci. Otevřeně a jenom trochu rozpačitě.

Možná jsme vám toho řekly až moc, ale máme pocit, že je tohle téma tabuizované úplně zbytečně. Povíme vám, jak jsme to poprvé dostaly, co během menstruace používáme a proč. Dozvíte se i jak nám vyhovovala hormonální antikoncepce a proč jsme ji vysadily.Každá jsme jiná, menstruace je hodně individuální a prosíme vás proto, abyste se při potížích poradily s lékařem. Jde o vaše zdraví a je to důležité, rozhodně to nepodceňujte.
5/6/20201 hour, 8 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

#26 Se ségrou reflektujeme, jaké máme špatné vlastnosti a jak s nimi pracujeme!

Každý máme své chyby. My se vám svěříme s těmi našimi. Některé naše negativní vlastnosti se už snažíme ovládnout a zlepšovat, jiné jsme přijaly za své a ty další, no, ty prostě občas vybublají na povrch. Máte to taky tak?
4/29/202032 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

#25 Se ségrou o tom, jak zůstat produktivní při práci a studiu z domova

Práce z domova - zní to úžasně. V pohodlném domácím oblečení, s hrnkem kafe stihneme kromě práce i zacvičit si přes den jógu, uklidit si celý byt a nijak se nestresovat. Po pár dnech ale možná přijdeme na to, že se doma vlastně nedokopeme k takové produktivitě, jako když docházíme do práce opravdově. Máme pro vás pár tipů na to, jak i doma dosáhnout větší produktivity a zvládnout všechny svoje pracovní povinnosti.
4/22/202033 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

#24 Se ségrou sdílíme tipy na oblíbené seriály

Možná, jako my, teď máte trochu času navíc a přemýšlíte, čím ho vyplnit. Kromě produktivních úkolů, práce, vaření a cvičení, není hřích se na chvilku zastavit a podívat se na nějaký seriál. V dnešní epizodě vám doporučíme pár našich oblíbených, které stojí za to!V podcastu mluvíme o seriálech:Black mirrorDarkHeroesInterior Design MastersLocke & keyLove is BlindLuciferMaking a MurdererMastechefMasterchef JuniorMoney heist (La Casa de Papel)Orange is the new blackPřípady prvního odděleníRaplSedmilhářkySpravedlnostThe CrownTidying up with Marie Kondo
4/15/202031 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

#23 Se ségrou vyprávíme o Srí Lance!

Ještě než propukla pandemie, vydala se Lucka s Kubou na vysněnou cestu na Srí Lanku. A protože se vrátili úplně nadšení, nechtěly jsme vás ochudit o vyprávění. Dneska si tedy popovídáme o tom, jaká je Srí Lanka i její kultura, obyvatelé, jídlo, a jaká místa tam Lucka navštívila. Věříme, že se na ni ještě vydáme a doufáme, že to bude moct být brzy. Zatím se ale všichni opatrujte!
4/8/20201 hour, 12 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

#22 Se ségrou a svatebními kameramany z DIB production o tom, jak udělat svatbu jinak a líp

S Ondrou a Kubou jsme probrali, jak probíhá natáčení svateb, jak se jim pracuje jako dvojici a jak se k tomu vůbec dostali. Líbí se nám jejich přístup a taky už viděli spoustu krásných svateb a tak v podcastu prozradili, co podle nich dokáže ten krásný den pozvednout, poradili, do čeho investovat energii i peníze a na co se naopak klidně vykašlat. Mrkněte na jejich práci třeba na Instagramu @dibproduction a nebo webu www.dibproduction.cz
3/18/20201 hour, 5 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

#21 Se ségrou o tom, co nás štve!

Většinou mluvíme jen o pozitivních věcech a na nic si nestěžujeme. No… tak co to tentokrát trošku změnit? Každá jsme si připravila 5 věcí, které nás štvou. Dost jsme se u toho nasmály, protože některé z věcí jsou trošku výstřední. Nebo ne? Dejte nám vědět, co štve vás a jestli se s našimi body dokážete ztotožnit.
3/11/202027 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

#20 Se ségrou o cestování - proč cestovat na vlastní pěst?

Je ještě spousta míst, která chceme objevit. Pro jejich krásu, kulturu, kuchyň a pro ty zážitky, které se s cestováním pojí. V dnešní epizodě vám povíme o našich prvních cestách, o těch, které nám nejvíc utkvěly v paměti. Zastavíme se i u tipů na to, jak si dovolenou naplánovat, jak za ni nedat zbytečně moc peněz a proč vyrazit na vlastní pěst.
3/4/202050 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

#19 Se ségrou o sportu

Patří neodmyslitelně k našim životům a to už odmalička. Sport! Jaké jsme vyzkoušely? Co nás na něm baví a proč ho děláme? Co bychom si ještě chtěly splnit? Jak se ke sportování dokopat? Ve sportovní epizodě si o tom všem popovídáme.
2/26/202040 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

#18 Se ségrou o naší práci - co obnáší?

Čím jsme chtěly být jako malé? Jak jsme s prací začínaly? Jak jsme ze svého koníčku vytvořily práci? Co teď naše práce obnáší? Je to velká součást našich životů a v dnešní epizodě vám toho o ní spoustu povíme!
2/19/202045 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

#17 Se ségrou a Markét Gajdošovou o nejčastějších chybách při změně životního stylu

Jaké chyby děláme při změně a jak se jim vyhnout?Pozvaly jsme si tentokrát naši kamarádku, nutriční koučku Markét Gajdošovou. Povídáme si o tom, jaké chyby děláme při změnách našeho životního stylu. Proč u toho často nevydržíme? Jak se těmto chybám vyhnout a proč bychom vůbec měli řešit svoji životosprávu?Markét najdete na jejím instagramu @marketgajdosova a můžete si poslechnout její podcast Marketa’s vibes!
2/12/20201 hour, 15 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

#16 Se ségrou o našich cílech na rok 2020

Chceme se neustále zlepšovat a posouvat a v několika oblastech našeho života si proto dáváme na letošek předsevzetí. Prozradíme vám, jaká to tentokrát jsou, proč zrovna ona a jak si myslíme, že jich dosáhneme. Připojíme ještě pár našich tipů na to, jak si vlastně stanovit cíle, které vám vydrží.
2/5/202049 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

#15 Se ségrou o nejlepších momentech roku 2019!

Po pauze jsme zpátky a připravily jsme si pro vás opáčko těch nejlepších a nejzapamatovatelnějších momentů z uplynulého roku. Sice trošku se zpožděním, ale to snad ani nevadí. Připomeneme si ty klíčové momenty a zasmějeme se těm nejšílenějším. Rok 2019? Byla to jízda!
1/29/202048 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

#14 Se ségrou o úrazu a Vánocích!

Trochu se nám změnily plány a místo na Srí Lance nakonec budeme slavit klasicky české Vánoce. Jak se to stalo a na co se na Vánoce nejvíc těšíme?
12/21/201937 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

#13 Se ségrou odpovídáme na vaše otázky

Dneska vám zodpovíme vaše zvídavé otázky, které jste nám poslali přes Instagram. Dozvíte se například co jsme si vzaly z výchovy našich rodičů? Co na sobě navzájem obdivujeme? A co nás na té druhé štve? Hádáme se někdy? Máme zlozvyky? Je výhoda nebo nevýhoda pracovat se ségrou? A taky mnoho dalšího!
12/11/201944 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

#12 Se ségrou o studiu na střední a vysoké

Kde jsme studovaly, jak nám to šlo a v čem jsme neuspěly?Škola je velkou součástí našich životů. Nejen že v ní strávíme spoustu let, ale taky nás hodně ovlivní. Spoustu nás toho naučí, dá nám kamarády, zkušenosti i nás obrní v případě nějakých neúspěchů. V nové epizodě vám povíme, co jsme studovaly my, jak nám to ve škole šlo, co jsme nezvládly a jak jsme se s tím vypořádaly.
12/4/20191 hour, 1 minute, 50 seconds
Episode Artwork

#11 Se ségrou o tom, jak zbytečně nemrhat časem

Mobil, seriály, hry… jednoduché formy zábavy, které jsou v podstatě návykové. Baví nás v době odpočinku. Netrávíme na nich ale až moc času? A dá se říct, jaký druh zábavy je správný a nebo špatný? Jak případně zamezit mrhání časem?Knížka, kterou četl Piero, se jmenuje Válka umění. Náš článek o nastavení telefonu najdete na adrese http://www.acupofstyle.com/2019/08/jak-si-nastavit-mobil-na-stoprocentni.html
11/27/201938 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

#10 Se ségrou a tentokrát i s mamkou! O velkých životních změnách

Pokud to ještě nevíte, naše mamka má úspěšný Instagram a blog o jídle, nedávno vydala kuchařku spolu s výživovou poradkyní Markétou Gajdošovou a celkově je podle nás prostě boží. Celý život máme krásný vztah, nejdřív podporovala mamka nás a potom jsme jí to vrátily a trochu ji pošťouchly k blogování. Dokonce nakonec odešla ze svojí běžné práce a začala se tím i živit. V epizodě si povídáme o její cestě, paličatosti, krocích do neznáma a skocích z letadla. Vážně!
11/20/201955 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

#9 Se ségrou o zásnubách a plánování svatby

Lucka se bude vdávat a Nikča ji ohledně toho vyzpovídala! Jak dlouho spolu s Kubou chodí a jak se vlastně seznámili? Jak proběhla žádost? Bude svatba velká? Tradiční? Drahá? Co už je naplánováno? My víme, že máte spoooustu otázek a tak jsme na ně na všechny odpověděly.
11/13/201958 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

#8 Se ségrou o tom, jak šel čas s A Cup of Syle

My vám ještě nevyprávěly, jak to vlastně všechno začalo? Tak to se pohodlně usaďte… nebo co při poslechu podcastu rádi děláte. Povíme vám, jak vlastně vznikl náš blog, jaká byla doba v jeho začátcích, co nás za tu dobu nejvíc potopilo a co se zase povedlo. Proč vznikl náš YouTube kanál, jaký produkt odstartoval naši značku a z čeho se těšíme právě teď.
11/6/20191 hour, 3 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

#7 Se ségrou o tom, jak si vybudovat dobrou pověst a udržet si ji

Lidi velmi často dají na první dojem. Taky ho ale mohlo předcházet doporučení známého, názor kámošky nebo kritika kolegy. Podle nás není nad to mít dobrou pověst a chtěly bychom vám poradit, jak si ji vybudovat a udržet. Některé tipy jsou jen základy slušného chování, ne vždycky se s ním ale setkáme. Jiné rady jsou nasbírané zkušenosti v komunikaci - ať už pracovní, nebo osobní. Na našem blogu acupofstyle.com najdete i článek, pod který můžete sdílet vlastní tipy nebo příběhy. Budeme za to moc rády!
10/30/201934 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

#6 Se ségrou o zkušenostech s životem v zahraničí

Nejlepší způsob jak se naučit cizí jazyk? Podle nás je to cestování a taky pobyt v zahraničí na delší dobu. Lucka má několik takových zkušeností z Erasmu a taky z Work & Travel, na kterém byla v Americe. Dneska vám povíme, v čem je podle nás taková zkušenost k nezaplacení a jestli je to opravdu takový „americký sen”.
10/23/20191 hour, 12 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

#5 Se ségrou o tom, jak si vydělávají influenceři

Je to často pokládaná otázka, ale v odpovědi se mlží. Jak si vydělávají influenceři? Opravdu je to práce? Vysvětlíme vám způsoby, kterými je možné zpeněžit svoje kanály na sociálních sítích a v podstatě svůj vliv. Povíme vám, jak se to podle nás dělat má a jak zase nemá. A jak to vlastně děláme my?
10/16/201941 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

#4 Se ségrou o cestování po Portugalsku

Nikča se dneska pustí do vyprávění o tom, jak se měla v Portugalsku. Jak se tam dá surfovat a jaké to je vyrazit na cestu v obytňáku? Co zažila, co se pokazilo, co by doporučila? Nakonec dostanete ještě pár tipů na to, jak vyrazit cestovat na vlastní pěst a zvládnout to! 
10/9/20191 hour, 9 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

#3 Se ségrou o tom, co se (na sítích) neříká

Mají influenceři být spíš autentičtí, nebo by měli působit jako ideální vzory? Snažíme se vše co tvoříme dělat zodpovědně, ale je to vlastně správně? My vám v dnešní epizodě povíme o našem pohledu na věc. Budeme rády, když se vyjádříte na našem blogu, co si o tom myslíte vy!
10/2/201927 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

#2 Se ségrou o tom, jaké jsme a co o nás ještě nevíte

Ve druhé epizodě vám chceme dát možnost nás trochu líp poznat. Ptaly jsme se našich sledujících na instagramu, co si o nás myslí a teď to buď potvrdíme nebo vyvrátíme. Navíc k tomu máme i spoustu vtipných historek. Už jste epizodu slyšeli? Komu myslíte, že se podobáte víc? Lucce, nebo Nicole?Jsme Nicole a Lucka - A Cup of Style, ale hlavně dvě ségry. Přidejte se k našemu povídání. Dál nás můžete sledovat na našem blogu a YouTube A Cup of Style a našich Instagramech @nicole_e a @lucie_ehr. Dejte nám vědět, jak se vám epizoda líbila a co byste od nás chtěli slyšet příště!
9/25/201945 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

#1 Se ségrou o tom, jak jsme (ne)nahrávaly podcast

Máme podcast! První pokus byl sice trochu fail, ale nakonec to klaplo a pustíme vám naše 15 let staré nahrávky. Vlastně náš úplně první podcast, dávno před tím, než jsme vůbec založily blog a slovo podcast existovalo. Povíme vám taky, proč jsme se do podcastu pustily a co od „Se ségrou” můžete očekávat. Jsme Nicole a Lucka - A Cup of Style, ale hlavně dvě ségry. Přidejte se k našemu povídání. Dál nás můžete sledovat na našem blogu a YouTube A Cup of Style a našich Instagramech @nicole_e a @lucie_ehr. Dejte nám vědět, jak se vám podcast líbil, co byste chtěli od nás slyšet a hlavně - jestli jste taky nahrávali radio!
9/16/201922 minutes, 21 seconds