Winamp Logo
Само-інсталяція. Cover
Само-інсталяція. Profile

Само-інсталяція.

Ukrainian, Fitness / Keep-fit, 1 season, 8 episodes, 1 hour, 21 minutes
About
Привіт! Мене звуть Віолета, я магістр клінічної психології. У цьому подкасті я буду розповідати про психоедукацію під час війни.
Episode Artwork

Шлях ветеранів. Епізод 1

У цьому епізоді я висвітлюю важливе етнографічне дослідження від Правозахисного центру для військовослужбовців «Принцип» та Ветеран Хабу на тему – шлях ветеранів та їхніх близьких під назвою "Від поранення до повернення". Саме дослідження можна почитати за цим посиланням: http://surl.li/moyxj Щиро дякую всій команді "Принчипу" та "Ветеран Хабу" за те, що зробили таку важливу та ґрунтовну роботу.
10/27/202317 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

Другий сезон: Перезапуск.

Краще пізно ніж ніколи! Надіюсь ви сумували за мною так само сильно, як я за вами.
8/20/20231 minute, 13 seconds
Episode Artwork

Видатні психологині: Анна Фрейд та її психоаналіз.

Цей епізод є першим у рубриці про видатних психологинь. Сьогодні ви дізнаєтесь хто така Анна Фрейд, чому вона присвятила все своє життя та який вклад у сферу психоаналізу внесла наймолодша донька Зигмунда Фрейда. Якщо вам сподобалось – ставте вподобайки, поширюйте та коментуйте, мені буде дуже приємно. Я також буду рада подискутувати з вами на тему подкасту. Бережіть себе. Обіймаю.
2/28/202311 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Епізод 4. Хто такий психолог, психотерапевт та психіатр.

В цьому епізоді, ви почуєте, чим психолог відрізняється від психотерапевта. Для чого потрібен психіатр. Також я розповім, коли потрібно звертатись до вищезгаданих спеціалістів.  Якщо вам сподобалось – ставте вподобайки, поширюйте та коментуйте, мені буде дуже приємно. Я також буду рада подискутувати з вами на тему подкасту.   Бережіть себе.  Обіймаю.
1/23/202315 minutes
Episode Artwork

Епізод 3. Не психологічні книжки.

В цьому епізоді ви почуєте про те, які популярні книжки називаються "психологічними" але такими не є. Що таке – психологічні книжки. Та короткий список моїх книжкових рекомендацій. Якщо вам сподобалось – ставте зірочки, поширюйте та коментуйте, мені буде дуже приємно. Я також буду рада подискутувати з вами на тему подкасту. Бережіть себе. Обіймаю.
10/25/20228 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Епізод 2. Нервова булімія.

В цьому епізоді ви почуєте, що таке нервова булімія – її симптоми, причини та наслідки. Також я розповім про фактори ризику розладів харчової поведінки, статистику поширеності та спадковість. Якщо вам сподобалось – ставте зірочки, поширюйте та коментуйте, мені буде дуже приємно. Я також буду рада подискутувати з вами на тему подкасту. Бережіть себе. Обіймаю.
10/12/202214 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Епізод 1. Психоедукація та анорексія.

В цьому епізоді ви почуєте, що таке психоедукація, для чого вона нам потрібна та який вплив психоедукація має на суспільство. Також я розповім що таке анорексія, прояви та лікування анорексії. І на останок який вплив анорексія має на людський мозок. Якщо вам сподобалось ставте зірочки, поширюйте та коментуйте — мені буде дуже приємно. Я також буду рада подискутувати з вами на тему подкасту.  Обіймаю.
9/27/202211 minutes, 43 seconds