Winamp Logo
REFRESHER CZ Rozhovory Cover
REFRESHER CZ Rozhovory Profile

REFRESHER CZ Rozhovory

Czech, Comedy, 1 season, 124 episodes, 3 days, 2 hours, 32 minutes
About
Přinášíme Ti otázky, které jinde neuslyšíš. Všechny rozhovory najdeš taky na webu Refresher.cz nebo na našem YouTube kanále.
Episode Artwork

Valentýna Procházková: Ženy se vychovávají k tomu řešit vzhled. Tvůrčí krizi prožívám každý rok

Hostkou rozhovoru Refresheru byla influencerka Valentýna Procházková, která tvoří pod nicknamem Aprés Chic. V rozhovoru mluvila o práci influencerky, módě, trendech, materialismu, ale také o boji s poruchou příjmu potravy, cvičení, práci s kamarády, zaniklém porjektu Černá a bílá a nebo svém cyclingovém studiu, které skončilo ze dne na den.
6/12/202443 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

Rozárie Haškovcová: Environmentální žal si přiznávám, ale nemyslím, že tu všichni uhoříme

Hostkou rozhovoru Refresheru byla greenfluencerka, ekologická aktivistka a studentka politologie Rozárie Haškovcová, která na sítích vystupuje jako Shluk buněk. V rozhovoru mluvila o své cestě k aktivismu a ekologii, veganství, budoucím plánům na možnou kariéru v politice, volbách do Evropského parlamentu, nebo i o tom, zda Gen Z odkládá mateřství kvůli klimatickým hrozbám či o environmentálním žalu.
6/8/202425 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Bandurko v nejrychlejším rozhovoru ever: Jsem spontánní freestyler!

Hostem rozhovoru Refresheru byl účastník letošní řady reality show Survivor Martin Husár alias Bandurko. V rozhovoru mluvil o své herní (ne)taktice, vztazích a zážitcích z ostrova, zdravotních problémech během soutěže, ale i o tom, čemu se věnuje v běžném životě a těšení na pořádné slovenské léto. https://refresher.cz/161168-Survivor-osoba-Muj-plan-je-nemit-plan-Jsem-spontanni-freestyler
6/5/202418 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

Sharlota: V dnešní době se někdy cejtim ztracená. Únik ke spiritualitě je můj ventil

Hostkou rozhovoru Refresheru byla rapperka a hudebnice Sharlota Blakk. V rozhovoru mluvila o svém vztahu k hudbě, nové desce, módě, spiritualitě, ale i svém vztahu.
5/29/202434 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

Jana Zicklerová: Český Survivor není stavěný pro starší hráče. Po smrti manžela jsem si sáhla na dno

Hostkou rozhovoru Refresheru byla fitness trenérka a účastnice letošní řady reality show Survivor Jana Zicklerová. V rozhovoru mluvila nejen o hře, dramatickém odchodu z ostrova a vztazích na Survivoru, ale také o tom, co ji pomohlo se i coby nejstarší letošní účastnici dostat tak daleko, o cvičení a udržování kondice, o ztrátě manžela, jeho politických aktivitách, o cestování, ale třeba i o tom, zda její příbuzná randí s Andrejem Babišem.
5/25/202423 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Yenifer Cao: Do Survivoru jsem si nešla dělat kamarády. Lidi přirozeně irituju

Hostkou rozhovoru Refresheru byla jogínka, influencerka a účastnice letošní řady reality show Survivor Yenifer Cao. V rozhovoru mluvila o tom, jak se dostala do Survivoru, o své hře, vztazích na ostrově, ale i o józe, meditaci a účasti ve Zlaté mládeži a Masterchefovi.
5/22/202425 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Markus Krug: Jsem megaloman, už dvakrát jsem vyhořel. S Kazmou už bych se bavit nechtěl

Hostem rozhovoru Refresheru byl scénárista a režisér česko rakouského původu Markus Krug. V rozhovoru mluvil o životě v zahraničí, spolupráci s Red Bullem, českém prostředí filmu a reklamy, Kazmovi a One man show, syndromu vyhoření, depresích a také o plánech na obletění světa v malém letadle.
5/15/202441 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

Arleta: Chci dělat country a rapovat francouzsky. Peklo si představuju jako afterparty

Hostkou rozhovoru Refresheru byla rapperka Arleta. V rozhovoru mluvila o svém novém projektu s producentem Bad Boy Berlinem, rapu, sexismu, ženské zkušenosti z mužského hudebního žánru, odbourávání strachu z veřejného vystupování, hraniční poruše, nebo lásce ke koním.
5/11/202418 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

Charlie Šrámek: Scientologie mi předala dobré věci. Od Kifa si beru 20 procent výdělku

Hostem rozhovoru Refresheru byl Charlie Šrámek, influencer a youtuber z kanálu Pimps. V rozhovoru mluvil o začátcích na youtube, motivačních koučích, své zančce oblečení, přístupu k byznysu, ale i o svém nedávném kontroverzním spojení se scientologickou církví, sdílení své dcery na internetu a také o spolupráci s mladým Youtuberem Kifem.
5/8/202434 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

Mia Moore: Češi jsou k trans lidem kritičtí. Nebinární lidé mají v modelingu výhodu

Hostkou rozhovoru Refresheru byla modelka a influencerka Mia Moore. V rozhovoru mluvila o modelingu, práci v japonsku a Jižní Koreji, tranzici, přístupu lidí k LGBTIQ+ komunitě, ale i o ukradeném Instagramu. 😈
5/4/202424 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

Mirai: Koncertovali jsme v b*rdelu v Pekingu. Netroufám si odhadovat scénář mého života

Hostem rozhovoru Refresheru byl frontman skupiny Mirai, zpěvák a kytarista Mirai Navrátil. V rozhovoru mluvil o nové desce Tomodachi, desetiletém výročí působení Mirai na scéně, zábavných historkách o hraní v cizině, Japonsku, létání, ale i propojování českého mainstream popu s rapem, nebo o tom, jak moc si česká kapela středního proudu může dovolit být politická.
5/1/202439 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Sofian Medjmedj: Mám odpor k násilí, chci šírit lásku. Píšou mi třináctileté holky, že je mám potrestat

Hostem rozhovoru Refresheru byl zpěvák Sofian Medjmedj. V rozhovoru mluvil o nové desce, jak ho přijala česká rapperská scéna, o začátcích v hudbě, internetové kritice, fanynkách, sociálních sítích, komplikovaném vztahu s násilnickým otcem a také o manifestacích a party.
5/1/202434 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Pavel Moric: Radím mužům, aby si odpírali orgasmus. Klademe tlak na výkon ze strachu

Hostem rozhovoru Refresheru byl terapeut a kouč osobního rozvoje Pavel Moric. V rozhovoru mluvil o vztazích v digitální době, o dopadu technologií a sociálních sítí na lidskou psychiku, o toxické maskulinitě, o potřebě nudy, nebo o tlaku na výkon ve společnosti.
4/27/202436 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

Grey256: Můj life je občas cool shit. Jsem vztahovej typ, fanynku jsem sbalil jen jednou

Hostem rozhovoru Refresheru byl rapper Martin Albrecht, který vystupuje pod jménem Grey256. V rozhovoru mluvil o hrozícím soudním sporu kvůli svému pseudonymu, nové desce a hudbě, Tiktoku, vztahu s bratrem rapperem Dorianem, vztazích, Crohnově nemoci, ale reagoval i na fanfikci, která o něm vznikla na platformě Wattpad.
4/25/202421 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Jakub Bína: Jack hrál dvojí hru a na pivo bych s ním nešel. Radka jsem nikdy nešikanoval

Hostem rozhovoru Refresheru byl fitness trenér, zpěvák skupiny Skyline a účastník letošní řady reality show Survivor Jakub Bína. V rozhovoru mluvil o soutěži, vztazích na ostrově, hejtu, ale i o zdravotních potížích, kvůli kterým opustil ostrov, životě na Bali, nebo o nehodě z dětství, během které málem uhořel.
4/17/202439 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

Tobias Schubert: Umělecké prostředí mi změnilo pohled na svět. Kdybych se měl rozbrečet, cítil bych se provinile

Hostem rozhovoru Refresheru byl módní návrhář Tobias Schubert, který je zakladatelem značky Tobias Equipment.V rozhovoru mluvil o tom, jak se dostal k oděvařině, jak přemýšlí o módě, proč hledá inspiraci ve fiktivních světech, jak ho ovlivnily počítačové hry a proč jsou pro designéry důležité Fashion Weeky. Mluvil ale i o tom, jak ho v životě ovlivnily patriarchální vzorce, svém novém projektu EQ TV, ale i o spolupráci s rapovou scénou.
4/12/202422 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Sebastian: Měl jsem těžký život. Myslím, že Survivor vyhraje Mikýř

Hostem rozhovoru Refresheru byl zpěvák a účastník letošní řady reality show Survivor Sebastian Navrátil. V rozhovoru mluvil o pobytu na ostrově, největších výzvách, nemoci otce, ale i o tom, jak se seznámil s přítelkyní, modelkou Andreou Bezděkovou, nebo o tom, jak se dostal k hudbě.
4/10/202434 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

Renné Dang: Jsem z generace rozbitejch kluků. Lifestylově s rapem končím

Hostem rozhovoru Refresheru byl rapper Renné Dang. V rozhovoru se rozpovídal o tvorbě, nové desce, mentálním zdraví, rasismu, ale i vztahu s otcem a toxické maskulinitě.
4/6/202436 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Mullet na tripu: Bez peněz prostopoval USA. „Na stopu miluju svobodu.“

Hostem rozhovoru Refresheru byl cestovatel a influencer Vojta Pechar, který své zážitky na sítích sdílí jako Mullet na tripu. V rozhovoru vyprávěl nejen o své cestě, kdy bez peněz prostopoval Spojené státy, ale obecně o cestování, stopu, strachu, náhodných parties, sociálních sítích i o tom, jestli někdy někoho na cestách sbalil. 💌
4/3/202423 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Marcell: Lidé málo mluví o smrti a odcházení. Chci skládat pro Taylor Swift a Calina

Hostem rozhovoru Refresheru byl hudebník, textař, skladatel, producent a vystudovaný lékař Marcel Procházka, který tvoří pod pseudonymem Marcell. V rozhovoru mluvil o hudbě, nové desce, vztahu s producentem Fiedlerskim, nominaci na Cenu Anděl, studiu medicíny, podmínkách pro mladé lékaře a lékařky, životě v Londýně, seznámení se ženou i stavu české hudební scény.
3/30/202430 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

Frayer Flexking: Před basou jsem se bavil s magorama a žil jsem na hraně. Vězení mi dalo disciplínu

Hostem rozhovoru Refresheru byl rapper Andreas Stolárik, který vystupuje jako Frayer Flexking. V rozhovoru objasnil původ svého jména, mluvil i o tom, proč je pro některé kontroverzní, o nové desce Realman, o spolupráci a přátelství s Rytmusem, boxu, fotbale, vězení, životě na hraně, ale i o tom, proč už nepije a jaký postoj má k drogám.
3/28/202425 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Dukla: Spolupráce s TK27 byla osudová. Jako členy nás spojuje, že máme všichni rádi mekáč

Hosty rozhovoru Refresheru byli členové hudební skupiny Dukla- Lukáš Vydra, Josef Hradílek a Jáchym Krohe. V rozhovoru mluvili o pozadí vzniku nové desky Stejný lepší, hudebních vlivech, cestě, která je spojila dohromady, ale i přivedla k hudbě, kreativním procesu, emocích, pragocentrismu, ale také o tom, co jsou nejlepší věci, které se dají najít na I.P.Pavlova.
3/23/202423 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

Adam Ernest: Mám fakt rád perník. Řezník mě donutil chcát do petky.

Hostem Refresheru byl herec a muzikant Adam Ernest. V rozhovoru mluvil o roli Milana Paumera v novém filmu Bratři, rodinném odporu ke komunismu, jídle, studiu na DAMU i angažmá v Ústí, vzpomínal na natáčení filmů s Řezníkem, ale probral i hudbu a vážnější témata, jako je strach z budoucnosti kvůli environmentálním problémům a válce a důvod, proč podstoupil vasektomii.
3/20/202429 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

Přemek Forejt: Pojmenování kontrolor kvality v Mekáči bylo nešťastné, ale šel bych do toho znova. O Michellinovi už nesním

Hostem rozhovoru Refresheru byl šéfkuchař a porotce gastronomických soutěží Přemek Forejt. V rozhovoru mluvil o soutěžích Masterchef a Souboj na talíři, spolupráci s McDonalds, o tom, jaké jídlo by nikdy nesnědl, ale i o své restauraci Entrée, o tom, co by měl mít dobrý šéfkuchař, o vlivu bulváru na jeho život, otcovství, hudbě a sportu.
3/16/202430 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

Ornella: Odchod ze Survivoru mě mrzel, ale šlo o zdraví. Psycholog by řekl, že mám daddy issues

Hostkou rozhovoru Refresheru byla influencerka, podnikatelka, máma tří dětí a také účastnice letošní řady reality show Survivor Ornella Koktová. Kromě Survivoru, ze kterého předčasně odešla kvůli zdravotním potížím, mluvila i o svém podcastu s Agátou Hanychovou, vztahu s partnerem Pepou a jeho komunikaci na sociálních sítích, vlivu, který na ni mělo mateřství v brzkém věku i o tom, jak ji formoval neustálý zájem bulvárních médií o její osobu.
3/14/202428 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

Michael Skalický: V Survivoru jsem nebyl ani den, parazité do mě nakladli vajíčka. Chci aby letos vyhrála holka !

Hostem rozhovoru Refresheru byl operní zpěvák a jeden z prvních soutěžících, který opustil letošní ročník reality show Survivor Michael Skalický. V rozhovoru vyprávěl o svém krátkém pobytu na ostrově, zdravotních potížích, který mu soutěž předčasně ukončily, pocitech ohledně zlaté vstupenky na příští ročník, sympatiích k ostatním ostrovanům a ostrovankám, ale také o tom, jak se dostal k opeře, manželství pro všechny, nebo o tom, jestli mají zrzci duši.
3/9/202426 minutes
Episode Artwork

Nedbal a Hes: Z natáčení Bratrů se nám vybaví smrt, zima a bolest. V soukromí nás sblížila rodinná traumata

Hosty rozhovoru Refresheru byli filmoví, seriáloví a divadelní herci Oskar Hes a Jan Nedbal. Mluvili nejen o svém novém filmu Bratři, který je nominovaný na nespočet cen Český lev, ale také o svém přátelství, herectví, sexismu, etických a morálních hranicích při výběru role a také o tom, proč by v příštím životě chtěli být bernardýnem se soudkem rumu na horách, nebo opilou kočkou. 
3/6/202428 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Pam Rabbit: Jsem mix Ozzyho Osbourna a Ariany. Nebojím se být basic bitch

Hostkou rozhovoru Refresheru byla zpěvačka a songwriterka Pamela Narimanian, která vystupuje jako Pam Rabbit. Mluvila o své hudební tvorbě, kreativním procesu, arménském původu, ale i o Eurovizi, Taylor Swift, vegetariánství, nebo o tom, proč je v pohodě být basic bitch a kdo ji naposled vyghostoval.
3/2/202444 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

Dagmar Jandová: „Jsem spíš kvízová, než dáma.“ Ví, kdo je baller?

Hostkou rozhovoru Refresheru byla meteoroložka, spisovatelka knih pro děti a také Kvízová dáma z pořadu Na lovu Dagmar Jandová. V rozhovoru mluvila o soutěži Na lovu, vyzkoušela si vědomostní Gen Z kvíz, ale vzpomínala i na svá studijní léta, vysvětlovala práci meteoroložky, tvorbu učebnic pro děti a kvízových otázek. A jakou nejzáludnější otázku jí daly její děti? To se dozvíš v celé verzi rozhovoru na našem webu.
2/17/202417 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

Zoe Black: Z Big Brotheru jsem chvíli chtěla odstoupit. Drag mi pomohl s uvědoměním identity

Hostkou rozhovoru Refresheru byla burlesque performerka, tatérka, drag queen a účastnice reality show Big Brother Zoe Black, která vystupovala i pod pseudonymem Hayley The Strange. Zoe mluvila o reality show, aklimatizaci po návratu, dragu, ale i o dětství s násilným otcem, který skončil ve vězení, tranzici a coming outu.
2/14/202443 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

Filip Březina: Smysl pro tumor má smysl. Jen divadlem se uživit nedá

Hostem rozhovoru Refresheru je divadelní, filmový a seriálový herec Filip Březina. Mluvil o novém seriálu Smysl pro tumor, rakovině, studiu herectví, situaci, ve které se momentálně mladí herci a herečky nachází, kolapsu při představení Diktátor, sportu, cestování, ale i o nové roli ve filmu Franta mimozemšťan a natáčení vánoční pohádky.
2/10/202420 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

Belladonna: „Na opravdovém lovu jsem nikdy nebyla. Jako studentka jsem nebyla vzorná.

Hostkou rozhovoru Refresheru je amerikanistka a politoložka Vitorie Mertová, která pod přezdívkou Belladonna vystupuje jako lovkyně v televizní soutěži Na lovu. Kromě soutěže mluvila v rozhovoru i o vztazích se svými kolegy a kolegyněmi ze soutěže, o vyrůstání se slavnými rodiči, o svých studiích, ale i o tom, proč ji Gilmorova děvčata a Přátelé inspirovali ke studiu amerikanistiky a jaký pohled má na současné politické dění v USA.
2/7/202424 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

Řezník: „Vykrádám sám sebe. Bizár mě už nebaví.“ Bude Party Hardest?

Hostem rozhovoru Refresheru byl režisér, scénárista, herní vývojář, kreslíř a hudebník Martin Marty Pohl, známý pod pseudonymem Řezník. Mluvil o filmech Party Hard a Party Harder, další filmové i hudební tvorbě, hranicích humoru, koho by zdissoval, ale reflektoval i to, jestli někdy během své kariéry udělal přestřel, který už byl za hranou.
2/3/202427 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

Totally Nothin: Jsem Karel Gott v trapu. Chtěl bych udělat feat s Ewou Farnou

Hostem dnešního rozhovoru je František Thiel, rodák z Tábora a rapper, známý jako Totally Nothin. V rozhovoru mluvil o tom, jak vznikla jeho přezdívka, o své nové desce Waves, postavení žen v českém rapu, emo poloze, spolupráci se Supraphonem, do čeho dává „totally nothing“ a do čeho zase „totally everything”, ale i o svém vysněném featu. 
1/31/202424 minutes, 1 second
Episode Artwork

Doktor Vševěd z Na lovu: „Na prohlídce hradu jsem přebral výklad za průvodce.“ Zvládl vědomostní kvíz pro Gen Z?

Hostem dalšího rozhovoru pro Refresher byl historik, geograf, vysokoškolský pedagog a také Doktor Vševěd z pořadu Na lovu, Jiří Martínek. Mluvil nejen o soutěžním pořadu Na lovu, ale také o tom, jak probíhá jeho práce na Akademii věd ČR, jak si udržuje přehled, o svém vztahu k cestování, ale také o tom, co člověk musí udělat proto, aby se stal vševědem. 
1/27/202426 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

CHEW FOREVER: Oblékli 21 Savage nebo The Weeknda. Jak česká značka Chew Forever pronikla do světové fashion špičky?

V rozhovoru mluví o tom, jak se dostali k tomu, že oblékli hvězdy jako 21 Savage či The Weeknd, jak se vyvíjel jejich vztah k módě, které trendy letos budou mít comeback, ale i jakou celebritu by nejraději oblékli do budoucna. Tak neváhej a mačkej play!
1/24/202421 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

ROHONY: Na rapový standard kašlu. Návrat krále chci dostat do kin jako film

Adam Rohony je rapper, výčepní, vystudovaný grafická designér a fotbalový středopolař. V rozhovoru pro Refresher mluví o své nové desce Superfly, hudební inspiraci, životě ve Starči, ale i o svém působení na TikToku a plánech se seriálem Návrat krále.
1/17/202419 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

Adam Sedlák: Seriál Adikts má upozornit na závislosti. Jenom o drogách točit nechci

Adam Sedlák je scénárista a režisér, který stojí za divácky úspěšným filmem Banger. V návaznosti na něj ve spolupráci s Českou asociací pojišťoven a Policií ČR natočil šestidílný seriál Adikts, který je ústředním bodem protidrogové kampaně Zkratky. V rozhovoru pro Refresher mluvil o novém seriálu, inspiraci, filmu Banger a plánech do budoucna.
1/13/202419 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

Eva Adamczyková a Jakub Mazůch: Makali jsme každý den 12 hodin, na parketě jsme byli agresoři

Eva Adamczykova a Jakub Mazůch se stali finalisty 12. řady StarDance. Náš moderátor Viktor se jich zeptal jak probíhaly jejich tréninky, jak vnímali živé přenosy a jestli si vůbec vjeli do vlasů. "Uvědomila jsem si, že naše snowboardové soustředění je strašná pohoda," říká Eva Adamczyková. Jak jste si užili jejich vystoupení ve StarDance vy?
12/23/202339 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

Jan Albrecht: Do MasterChefa mě donutila jít dcera, Wim Hof mi pomohl vyhrát

A je to tady! Česká republika zná oficiálního vítěze 7. řady kulinářské show amatérských kuchařů MasterChef Česko. Letošní titul MasterChef a 2,5 miliónů korun si vybojoval Jan Albrecht. Náš moderátor Honza se rozhodl vítěze vyzpovídat a zjistit, jak se do soutěže vůbec dostal, jak vnímal celý průběh a jak výrazný podíl má na jeho výhře sám Wim Hof. Zvládl vůbec Jan Albrecht držet více než půl roku od natáčení jazyk za zuby? Odpovědi na tyto otázky na tebe čekají ve videu, tak neváhej a mačkej play.
12/22/202323 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

Rytmus: Bengoro je základ slovenského rapu. Rytmus je vymyšlená postava.

Patrik Vrbovský aka Rytmus je rapper, zpěvák, promotér, a legenda slovenské scény. V rozhovoru pro Refresher mluví o své nové desce Bengoro 2, své sólové tvorbě i Kontrafaktu, ale také i o výchově syna a postoji k sociálním sítím. „Všichni úspěšní rappeři jsou moje děti,“ říká.
12/14/202325 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Andrej: Big Brother je jako dětský tábor, vyhrát by mohla Barbara

Andrej Kudimov byl jedním z prvních, kdo opustil dům Big Brothera. Naše moderátorka Aneta Kratochvílová zjistila jaký má aktuálně pohled na hru a jaký očekává její další vývoj. "Big Brother je hra. Proberte se!" říká Andrej. "V tuhle chvíli je za mě nejsilnějším hráčem Barbara. Je samozvanou královnou. Nevím čím to je, ale dává to dobře. Ve finále vidím i Stanleyho, ale musí zamakat na hře. Nejslabší je František." rozpovídal se Andrej. Co dalšího nám prozradil? To se dozvíš ve videu!
12/7/202332 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

James Cole: Zavedli jsme slovo d*vka v českém rapu. Nik Tendo mě inspiroval

Rapper James Cole, pravým jménem Daniel Ďurech, o sobě říká, že je otec českého rapu. Člen legendárního uskupení Supercroo v rozhovoru pro Refresher mluví o nové desce Down4Life a vývoji českého rapu od té doby, co je na scéně. V bonusové části, kterou najdete na https://refresher.cz/149468 pak otevírá témata závislostí, vztahy s PSH a Hugem Toxxem, ale i své vnitřní problémy s agresí, vztahy se ženami a jak ho proměnilo otcovství.
11/30/202349 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

Vítkův Cestopiss: Kokain užívá půlka Prahy. Cesta do K*ndy měla svoje kouzlo

Vít Vomáčka, známý jako Vítkův Cestopiss se na internetu proslavil svým punkovým cestováním a otevřeným vztahem k návykovým látkám. V rozhovoru pro Refresher mluvil nejen o svých cestách, ale i o kratomu, který už delší dobu prodává, o strachu a o tom, jestli by se vlastně zvládl usadit.
11/23/202318 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

Brain We Are: Cesta k neurovědě vedla přes halucinogenní houbičky. Lidé žijí v naivním realismu

Neurovědci Vojtěch Hlaváček a Jiří Kryštof Jarmar moderují úspěšný podcast Brain We Are. V rozhovoru pro Refresher kromě neurovědy sdíleli i své tipy na zlepšení zdraví a hacknutí organismu, ale i příběh, jak se poznali a jestli existuje trvalé štěstí.
11/16/202327 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

Adri a Oliver z Love Islandu: Realita byla jiná než v televizi

Adriana a Oliver, účastníci reality show Love Island, vzbudili mnoho pozornosti. V našem dnešním rozhovoru jsme rozebrali jak sami vnímají svůj příběh a jak se shoduje s tím, co diváci viděli. Probrali jsme také životě ve vile, zážitky, které byly jak pozitivní, tak negativní, a taky to, komu z ostatních soutěžících nejvíce důvěřovali.
11/6/202344 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Refew: Vyrůstal jsem v džungli mezi zvířatama, co se bodali a šňupali

Od náročného dětství na pražské Palmovce se přes život na ulici a dealování dostal až mezi českou rapperskou špičku. Erik Gábor alias Refew v rozhovoru pro Refresher mluví o nové desce, dospívání, ale i o vztazích a rasismu.
8/24/202351 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

Kazma: Tenhle rozhovor je úplně v p*deli

Kamil Bartošek, známý pod přezdívkou Kazma, je pro mnoho lidí synonymem pro veškeré internetové kauzy a bizáry. I rozhovor pro Refresher je trochu bizár. Posuď sám*a.
8/17/202326 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

Daisy Lee: Brala jsem denně pervitin 4 roky v kuse. Ayauhasca mi změnila život

Karolína Urbanová dlouhou dobu natáčela pornofilmy pod přezdívkou Daisy Lee. V posledních měsících ale obrátila a po ceremoniích s ayahuascou v Jižní Americe se vydává na novou životní cestu. V rozhovoru pro Refresher mluvila nejen o tom, jaké pro ni psychedelické ceremonie byly, ale i o tom, jaký má vztah k mužům, svému vlastnímu tělu a jak vnímala sex v rámci práce.
8/10/202325 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

Shredded Fox: Prošel jsem si poruchou příjmu potravy. 4 roky jsem si vážil každé sousto

Hostem dnešního rozhovoru je fitness influencer a trenér jan Liška, který na sítích vystupuje jako Shredded Fox. Pro Refresher se rozpovídal o své sportovní rutině, ale i o hranicích sdílení, poruše příjmu potravy, syndromu vyhoření a životě v USA a na Bali.
7/6/202330 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Michal Nesvadba: S Kouzelnou školkou jsem skončil v tom nejlepším. O2 Arenu jsme špatně odkomunikovali

Dnešním hostem je herec Michal Nesvadba, který svou kariéru zasvětil dětem. Většina diváků ho zná z pořadu Kouzelná školka. V rozhovoru pro Refresher mluvil o konci Kouzelné školky, vystoupení v O2 Aréně, ale i o těžkých chvílích, kdy neměl chuť na jevišti bavit malé diváky a o seznámení s Leošem Marešem.
6/29/202330 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Martin Creep: Z šikany učitelů jsem se hroutil, Divišku jsem sbalil na plamínek v DMs

Youtuber a influencer Marin Hložek, který vystupuje pod přezdívkou Martin Creep, má na svých sítích stovky tisíc sledujících. V rozhovoru pro Refresher se rozpovídal o své tvorbě a kreativním procesu, ale také o vážnějších tématech, jako je šikana, nebo jeho vztah.
6/24/202337 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

Superlovec Kalkulátor: V TV jsem vyhrál 300 tisíc, kvízy jsou o štěstí

Jakuba Kvášovského můžete znát jako Kalkulátora z vědomostní soutěže Na lovu & Superlov. Jak ho vnímají jeho studenti a dá se uživit z vědomostních soutěžích? I o tom je nový REFRESHER rozhovor!
6/1/202331 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

Ondřej Novotný: Johanka je pro mě letošní vítězkou. Žiju život svých snů, na kterém jsem tvrdě makal

Jak hodnotí letošní řadu Survivor její moderátor Ondřej Novotný a jak se staví ke své roli? I o tom je nový REFRESHER rozhovor. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš i na našem Youtube!
5/25/202347 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Vítěz Survivoru: Život pro mě byl dlouhý roky jak Survivor, na ostrově se ukázala naše nejhorší já

Tomáš se stal vítězem druhé řady nejdrsnější reality show Survivor! Co pro něj znamená vítězství a jak vypadala jeho cesta soutěží? I o tom je nový REFRESHER rozhovor. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš i na našem Youtube!
5/18/202354 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

Matěj Kuzník: V Oktagonu chci titul, před zápasem mám celibát (MMA PODCAST)

Honza Malach je známý český MMA fighter, který si do nového video podcastu pozval hvězdu sobotní karty turnaje Oktagon 43 v O2 Aréně. Tou je Matěj Kuzník, který v rozhovoru mluví o své přípravě, budoucnosti MMA, ale i holkách. Lístky na Oktagon v O2 Aréně stále v prodeji: https://www.ticketportal.cz/event/OKTAGON-43
5/18/202324 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

Jirka Babica: Nakládal jsem živého pstruha do Fernetu. Češi si myslí, že jsou středobod světa

Jiří Babica je jedním z nejznámějších televizních kuchařů Česka. Ačkoliv ho většina lidí zná díky jeho pořadu Babicovy dobroty, momentálně vaří už jen na YouTube, kde má svůj kanál Babicova televize. V rozhovoru pro Refresher se rozpovídal o vaření, cestování, gamingu, ale i o vztahu se Zdeňkem Pohlreichem. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš i na našem Youtube!
5/12/202337 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

Maniak: Moc playbacku tě vyřadí z vlastní show. O dění v Rusku se mi těžko mluví

„Moje nové album je detektivka. Není to ucelený příběh, ale má to feeling,“ říká o své nové desce To je vražda, napsal rapper Maniak. V rozhovoru pro Refresher kromě nové hudby mluvil o vyrůstání napříč několika kulturami, kreativním procesu, názoru na českou rapovou scénu, ale i o tom, jak na něj doléhá současná situace v Rusku. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš i na našem Youtube!
5/6/202350 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Andrea Bezděková: V Survivoru jsem nechala maximum, Karolína nehrála fér

Andrea byla bezpochyby jedno z největších překvapení letošního ročníku reality show Survivor. Jak čtvrt roku na ostrově prožívala? I o tom je nový REFRESHER rozhovor, který můžeš sledovat i ve video podobě na našem YouTube kanálu REFRESHERCZ.
5/5/202334 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Žaneta (Survivor): Lidem vadí, že se směju. S Tomášem spolu nejsme

Žaneta Skružná byla výraznou postavou letošního ročníku reality show Survivor. V novém rozhovoru jsme s ní řešili vztahy na ostrově, reakce společnosti na její účast i problém s vlasy. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
4/24/202336 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Mikolas Josef: Potřebuji 100% soukromí, rád bych vyrazil na tour do Japonska

Několik let jsme o něm neslyšeli, vrátil se ale ve velkém stylu se songem Boys Don't Cry. Mikolas Josef v novém REFRESHER rozhovoru mluví o vážných důvodech své pauzy, o cílení na asijský trh i dvou připravovaných deskách. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
4/1/202337 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

Pítr o Survivoru: Kauza s Andreou mi zkazila celý zážitek, po souboji jsem skončil na kapačkách

Modela Petra Havránka mnozí znají z reality show Love Island. Teď se ale vrátil zpět z Dominikánské republiky, kde se účastnil soutěže Survivor. V rozhovoru pro Refresher řešil průběh soutěže, pocity, zdravotní problémy, které ho na ostrově potkaly, ale i kauzu ohledně jedné z dalších účastnic Andrey Bezděkové. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
3/27/202334 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

Freescoot o RED FACE: Chci vyprodat O2 arénu, fackovat se budou herci i zpěváci

Freescoot je hostem nového REFRESHER rozhovoru, kde je řeč o jeho plánech v Kolumbii, vlivu na svoje fanoušky i nové fackovací organizaci Red Face. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
3/8/202336 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Vašek Matějovský: Novotný je v Survivoru jako Bůh, Pítr podle mě vyhraje

Vašek Matějovský je herec, moderátor, ale i čerstvě vyřazený účastník letošního ročníku reality show Survivor. V novém REFRESHER rozhovoru vypraví o pozadí celé show, o svém zranění i seriálové roli nebo spolupráci na Love Islandu. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
2/24/202353 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Carrie Kirsten: Můj život je reality show. Nový vztah mi zveřejnili lidi

Carrie Kirstenová je čtyřiadvacetiletá influencerka, která na internetu působí už bezmála deset let. V rozhovoru pro Refresher mluvila o tom, co momentálně dělá, jak pokračuje její studium, ale otevřela se i ohledně nového vztahu, rozchodu nebo vztahu s rodinou. Řeč přišla i na psychické problémy a křivdy z minulosti. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
2/13/202350 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Zdeněk Pohlreich: Mladým se nechce pracovat. Kluka, který dal řetízek do jiného hrníčku, jsem už neviděl

Zdeněk Pohlreich je známý kuchař, podnikatel a také hlavní aktér několika televizních pořadů. V novém rozhovoru mluví o svém vztahu k vaření, podnikání nebo názorům na Michelinského průvodce. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
2/13/20231 hour, 6 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

Vašek Mikulášek: Lidi zajímá bizár, proto jsem v Oktagonu

Baba Jaga je jednou z hlavních hvězd posledního letošního Oktagonu v O2 aréně. V boxerském zápasu se postaví proti Gáborovi Borárosovi a v novém rozhovoru proto řešíme jeho přípravu, ale i názor na fighty celebrit nebo jeho vztah. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
12/28/202222 minutes, 1 second
Episode Artwork

Luboš Kulíšek: Každý tvůrce někdy vyhořel. Oblečení je nástroj, jak poznat člověka

Influencer, tvůrce i autor vlastní autobiografie. To je Luboš Kulíšek, který dorazil do REFRESHER rozhovoru mluvit o své tvůrčí pauze, postoji ke coming-outu i cestování v kontextu influencingu. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
12/16/202236 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

Gábina a Petr (Love Island): Odmítli jsme post za 200 tisíc, teď jsme na špičce influencingu

Gabriela Gášpárová a Petr Havránek jsou hvězdy prvního ročníku reality show Love Island, které jsme vyzpovídali o jejich vztahu, přístupu ke spolupracím, i plánech do budoucna. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
12/7/202243 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

David Kozma: Po skončení kariéry si dám polštářovou bitvu v Clash of the Stars

Legenda organizace OKTAGON MMA David "Pink Panther" Kozma se v sobotu 3.12. vrátí do nejtvrdšího města republiky pro titulový souboj proti Britovi. V REFRESHER rozhovoru řešíme přípravu na obhajobu, roli táty i názor na Clash of the Stars nebo idola McGregora. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
12/1/202223 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Sugar Denny: Za oblečení utratím i desítky tisíc měsíčně, TikTok mě naučil víc než škola

Youtuberka a influencerka Sugar Denny v novém REFRESHER rozhovoru mluví o svém byznysu, hejtech i čerstvé kauze s Hypebeast Guru. Sleduj rozhovor ve speciální prodloužené verzi až do konce. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
11/27/20221 hour, 37 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

Výherci Love Island: Dva měsíce na vile jsou jako rok v běžném vztahu

Denisa a Kryštof se před pár dny vrátili z Love Islandu a v novém REFRESHER rozhovoru vypráví o svém vztahu, celé show i plánech do budoucna. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
11/25/202222 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

Not So Funny Any: S mým ADHD je těžký fungovat. Sociální sítě jsou černá díra, která tě požírá

Youtuberka, influencerka i majitelka vlastní beauty značky. To je Anežka Chudlíková, která přijala pozvání do REFRESHER rozhovoru, kde vypráví o významu veganské kosmetiky, o poruše ADHD i o nejnovější dokumentární youtube sérii. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
11/20/202234 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

Paulie Garand: Můj démon je chlast i charakter, vlastní sekuriťák mě chtěl zabít

S Pauliem o nové desce Amonit, o vztahu se špičkou české rapové scény i o démonech a ženách. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
11/10/202241 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

Těhotnej kuchař: ​Moje vajíčka jsou kontroverzní, zablokoval jsem 15 tisíc hejtrů

Jaroslav Vajgl je jako Těhotnej kuchař hvězdou TikToku, kde ve svým dvouminutových receptech vaří poctivé a nejen české jídla s poctivými a nejen vtipnými komentáři. Právě proto jsme si ho pozvali do dalšího REFRESHER rozhovoru, kde vypraví o svých začátcích i plánech do budoucna. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
11/4/202219 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

Sergei Barracuda: Okolnosti ze mě udělaly samotáře. Dozrávat jsem začal až ve třiceti

Sergei Barracuda se na české hiphopové scéně pohybuje už od roku 2008. Dvaatřicetiletý ostravský rapper má za sebou několik alb, kolaboraci ze zahraničními umělci a nově i roli ve filmu Banger. V rozhovoru pro Refresher se však kromě hudby a filmu, kde ztvárnil sám sebe, rozpovídal i o samotě, spolupracích nebo pohledu na život, který se mu po třicítce ustálil. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
10/21/202251 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

Schyzo: CDčka jsem vyprodal za tři dny, Vanda Janda se mi hodila do rýmu

Dnes ti přinášíme rozhovor s raperem Schyzem, který před měsícem vydal nové album s názvem V. Patro. Rozhovorem tě provede náš moderátor Dom. Ve videu probíráme proces vzniku alba, featy i otcovství a tlak z okolí. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
10/6/202228 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Dominique Alagia: Ze spolupráci jsem už vydělala přes milion

Proč se Dominique Alagia cítí lépe na Instagramu, než na Tiktoku, kolik vydělá za měsíc a proč je tváří nových tenisek NMD V3 od adidasu? Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
9/22/202245 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Markéta Lukášková alias Pandí královna: Na výuku moderních dějin není ve školách čas. Můžeme se z nich ale hodně naučit

Nedostatečný důraz na výuku moderních dějin je jeden z problémů, který se nejčastěji vytýká českému školství. Co bychom se ale z historie posledních sta let měli naučit a jak moc si vlastně některá období romantizujeme? Na téma moderních dějin, jejich výuky a také příběhů, které se opravdu staly, jsme vyzpovídali spisovatelku a podcasterku Markétu Lukáškovou, které 22. září vychází kniha Co vás v dějáku nenaučili, která se zabývá novodobou historií Československa. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
9/22/202233 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

Magdalena, která podstoupila dobrovolnou sterilizaci: Nikdy jsem toho nelitovala

Magdalena Kořínková děti nikdy nechtěla. Po letech zkoušení různých druhé antikoncepce se nakonec rozhodla podstoupit dobrovolnou sterilizaci, která je stále ve společnosti velké tabu. „Nikdy jsem toho zákroku nelitovala, jedině snad toho, že jsem na něj nešla dřív,” říká v rozhovoru pro Refresher. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
9/18/202221 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

Beznohá běžkyně: Mám pět nohou na výměnu, amputace mi dala svobodu (Rozhovor)

Natálie Lehmanová je hostem nového rozhovoru. V něm popisuje své rozhodnutí nechat si amputovat nohu kvůli vrozené vadě, která se nazývá „golfová noha“. Většinu svého mladého života proto strávila na rehabilitacích a do svých 16 let podstoupila neuvěřitelných 12 operací. Poslouchej podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
9/1/202234 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

Earth: První koncert byl noční můra, dostat se z extáze mě bolelo

Earth vydal nové album Changes a my se v novém REFRESHER rozhovoru bavíme nejen o něm, ale i o featech s rappery jako je Rest nebo Viktor Sheen a došlo i na téma těch nejlepších či nejhorších spoluprací za dob jeho Youtube kariéry. Užij si podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
8/28/202249 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Maxim Habanec: Chystáme skejtování v bazéně i na střeše, už jsem zvyklý na bolest

Český profi skejťák Maxim Habanec je hostem nového REFRESHER rozhovoru, ve kterém je řeč o připravované pool party se skejtováním do vody, o trapasu na světovém poháru i o trendech ohledně skate materiálů. Užij si podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
7/11/202229 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

Ventolin: Když si lidé dají ketamin, chtějí, abych jim zahrál něco rychleji

Český hudebník, zpěvák a elektronický DJ Ventolin ti v našem novém rozhovoru prozradí o jeho profesi učitele i o jeho hudební kariéře. Užij si podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
6/23/202224 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

Řezník: Jsem romantik, snažím se lidi nepodporovat v agresi

Režisér, rapper, ilustrátor a herní vývojář – to je náš host Martin Pohl. O jeho připravovaném filmu, hudební tvorbě i soukromí se dozvíš v našem novém rozhovoru. Užij si podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
6/14/202225 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

Emma Smetana & Jordan Haj: Eva a Vašek jsou náš vzor

Manželé Emma Smetana a Jordan Haj o jejich hudebních novinkách, lásce k hudbě a jejich vztahu. Více v našem rozhovoru.
6/7/202235 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

Karlos Terminátor Vémola: Odzápasím, ožením se a seženeme partnera pro Elzu

Karlos Vémola ti v našem novém rozhovoru prozradí o zápasech, které ho čekají, o připravované svatbě i o jeho krokodýlech.
6/6/202235 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

Annabelle: V Čechách moc lidi nefandí těm, co zpívají anglicky

Objev roku hudebních cen Anděl. To je Annabelle, která je dalším hostem REFRESHER rozhovoru. Dozvíš se, proč je žlutá její signature barva, jak plánuje prorazit v zahraničí a jaký dárek ke svým narozeninám od Kateř dostala. Užij si podcastovou verzi rozhovoru, který najdeš samozřejmě i ve video podobě na našem Youtube!
5/26/202237 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Duklock: Youtube si na mně testoval věci, pak mě smazali

Youtuber, gamer, podcaster. To je Dušan Brachna aka Duklock, který je hostem nového REFRESHER rozhovoru. Užij si podcastovou verzi videorozhovoru, který samozřejmě najdeš i na našem Youtube.
5/22/202234 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

Ondřej Novotný: Karlos má tolik píle, že by Marpo musel mít sakra hodně talentu

Ondřej Novotný je host nového REFRESHER rozhovoru, který je nejen o nejbližším turnaji Oktagon Underground. Užij si podcastovou verzi videorozhovoru, který samozřejmě najdeš i na našem Youtube.
5/17/202251 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

Survivor Vladimír: Show stojí 100 milionů, na velkou jsme chodili do moře

Vláďa Čapek byl hostem dalšího REFRESHER rozhovoru a ty se dozvíš, jak hodnotí českou verzi oproti americké, jak vypadala show mimo televizní obrazovky, ale i to, s kým si vybudoval největší vztah. Užij si podcastovou verzi videorozhovoru, který samozřejmě najdeš i na našem Youtube.
5/16/202239 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Marek Lambora: Je těžké hrát pro puberťáky, do kina bych na romantický film nešel

Známý herec Marek Lambora k nám dorazil povyprávět o nové komedii Láska hory přenáší, ale i o názoru na současný influencing nebo o jeho vysněných divadelních rolích. Užij si podcastovou verzi videorozhovoru, který samozřejmě najdeš i na našem Youtube.
5/5/202233 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Petr Kníže: Náš zápas s Kozmou na body určitě nevidim, nechci tam bejt tak dlouho

Petr Kníže se věnuje bojovým sportům více než 20 let. Pokud si chce vyzkoušet své síly, spáruje s kolegy na světové úrovni, jako je třeba Makhmud Muradov. Nejen o tom je náš nový rozhovor, který můžeš vidět na Youtube i poslouchat jako podcast. Užij si to!
4/11/202232 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

David Kozma: Zápasy mě vůbec nebaví, nenávidím je. Pocit výhry je ale to nejlepší

David Kozma o dalším Oktagon turnaji i plánech do budoucna. Poslouchej náš nový Youtube rozhovor, teď taky v této podcast verzi! 
4/11/202230 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

Adam Pavlovčin: Chystám pseudonym, dozvíte se ho až vyjde můj první singl

Adam Pavlovčin v prosinci roku 2021 vyhrál Superstar. O jeho úspěchu, životě v zahraničí, ale i coming-outu se bavíme v našem Youtube rozhovoru. Poslouchej jeho podcastovou verzi.
4/11/202229 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Tadeáš Kuběnka: Malé děti na Instagramu sledují kohokoliv, kdo má čísla

Rozhovor s vítězem Like House 2 Tadeášem Kuběnkou. Dozvíš se o operaci nosu, Tadeášově pohledu na chování lidí na sociálních sítích, ale třeba i to, za co utratil peníze za výhru v Like House. Nejen o tom jsme se bavili v novém Youtube rozhovoru. Poslouchej jeho podcastovou verzi.
4/11/202238 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

Matouš Kohout: Marpo vs. Vémola bude hnusnej zápas

Hvězda sobotního Oktagonu. Rozhovor s Matoušem Kohoutem, který se již v sobotu potká v kleci v Šamoríně se svým soupeřem. Poslouchej podcastovou verzi našeho video rozhovoru až do konce.
3/23/202227 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

Tomáš Zástěra: Jedli jsme 2 lžíce rýže denně, Zorka se mého IG nechce vzdát

Tomáš Zástěra odešel z nejtvrdší reality show Survivor. Nejen o soutěži, ale i o jeho životě jsme se bavili v novém Youtube rozhovoru. Poslouchej jeho podcastovou verzi.
3/15/202243 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Novinář Vojtěch Boháč: Na Ukrajině po nás stříleli, pozornost by se ale měla klonit na to, co prožívají Ukrajinci

Poslechni si podcastovou verzi našeho Youtube rozhovoru s reportérem VOXPOTu Vojtěchem Boháčem. Ten strávil na Ukrajině několik dní v průběhu ruské invaze. Spolu s reportérkou Magdou Slámovou zpovídali místní, na vlastní oči sledovali a zdokumentovávali dění na místě a když se dostali pod palbu ruské armády, riskovali vlastní životy, aby přinesli svědectví z válečné zóny.
3/15/202227 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Psycholožka: Máme několik životů, panická ataka může postihnout kohokoliv

PhDr. Simona Hoskovcová, Ph.D. je psycholožka a host dalšího REFRESHER rozhovoru. V něm řešíme dopady pandemie na naše duševní zdraví, jak pracovat se stresem i problematiku atak. Celý rozhovor najdeš i jako video na našem Youtube kanále REFRESHERCZ.
2/21/202237 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

Patrik Kincl: Na vězení nikdy nezapomenu, bojím se, že nebudu dobrý otec

Podcastová verze našeho video rozhovoru na kanále REFRESHERCZ. Největší hvězda turnaje Oktagon 31 - MMA fighter Patrik Kincl se kterým se bavíme o jeho začátcích, přípravě na zápas v O2 aréně i jeho roli otce nebo zážitcích z vězení. 
2/20/202242 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Marek "Datel" Valášek: Za LikeHouse jsem měl dostat 1 korunu, letos chci mít 2 zápasy

Marek Valášek aka Datel je hostem dalšího REFRESHER rozhovoru. V něm vypráví o začátcích své Youtube kariéry, ale i o pozadí LikeHousu s korunovou odměnou za účinkování a samozřejmě o Clash of The Stars a jeho dalších bojových ambicích. Celý rozhovor najdeš samozřejmě i ve video podobě na Youtube kanále REFRESHERCZ.
2/12/202256 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

Jiří Burian: Diss track na přírodu je můj nejlepší song

S producentem Jiřím Burianem o jeho populárním projektu Kapitán Demo, ale i o SuperStar nebo jeho původním byznysu, ve kterém byl tím, kdo do Česka přivezl cibulku do hot dogů. 
2/7/202259 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

David "Pink Panther" Kozma: Je jasné, že někteří MMA bojovníci berou steroidy (UNCUT verze rozhovoru)

Růžový panter nastoupí už příští sobotu do klece Oktagonu proti jedničce žebříčku welterových vah Apollovi. Jak vypadá jeho příprava? Jaký má názor na současný styl vážení? A propracuje se do UFC? I o tom je nový REFRESHER Youtube rozhovor, zde v celé UNCUT verzi.
5/23/202146 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Konex: Ženský rap neposlouchám. Za vším, co jsem vydal, si stojím (UNCUT verze rozhovoru)

Jak se Konexovi daří po odchodu z Milion+, co si myslí o ženském rapu, jaké počítačové hře se věnoval, než začal tvořit hudbu, jak přistupuje ke spolupracím na Instagramu, co si myslí o TikToku a Clubhousu, jak vnímá módu a zda je sneakerhead, ale i co ho při tvorbě vyrušuje a co mu pomáhá se soustředit. Na toto všechno jsme se známého rapera a producenta zeptali v REFRESHER rozhovoru.
4/7/202136 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

MenT: Politiku na sítích dělat nechci, rap všech youtuberů zní stejně (UNCUT verze rozhovoru)

Pozvání do REFRESHER rozhovoru přijal MenT - jeden z nejvlivnějších tvůrců současnosti. Řeč bude o rapu youtuberů, projektu Anny Šulcové i herním setupu a jeho ceně. Poslouchej uncut verzi Youtube rozhovoru!
3/7/202127 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

Grey256: Alkohol je největší zlo, Eminem mě naučil anglicky (UNCUT verze rozhovoru)

Mladá krev labelu Blakkwood vydává album SLÁVA NEJHORŠÍ DROGA. Proto Maty dorazil za Greyem do studia, aby novou desku probrali. Poslouchej nesestříhanou verzi Youtube rozhovoru a dej nám follow!
1/31/202152 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

DJka Veni: Místo hudby mě teď živí svařování střech (UNCUT verze rozhovoru)

Na Youtube právě vyšel náš nový video rozhovor s DJkou Veni a jako vždy i tentokrát zde na streamech můžeš slyšet celou nesestříhanou verzi! Dozvíš se, co obnáší "práce" DJe, jak vypadá fungování Veni v současné době, její DJ sny i vztah k Instagramu a svému duševnímu zdraví. Užij si nový REFRESHER rozhovor a sdílej!
1/12/202141 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

Annet X: Pro svoje dušení zdraví vypínám internet (UNCUT verze rozhovoru + Radimo)

Annet X má venku nové album Až budu velká, chci být Aneta Charitonova a proto si jí moderátorka Petra pozvala do REFRESHER rozhovoru. Společně s producentem desky Radimem probrali hudbu, vztahy, ale i hate na sociálních sítích nebo spolupráci se značkami jako je adidas či Jägermeister. Video rozhovor uvidíš na Youtube kanále REFRESHERCZ a zde poslouchej jeho uncut verzi!
12/13/20201 hour, 6 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

Katarzia: Zoufalých myšlenek jsem se zbavila běháním (UNCUT verze rozhovoru)

V novém rozhovoru se moderátorka Petra ptala zpěvačky a hudebnice Katarzie na feminismus, situaci kolem potratů v Polsku, její celibát, ale samozřejmě i na hudbu nebo vztahy. Užij si nový inspirativní rozhovor!
11/22/202041 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

STEIN27: Díky práci ve fabrice jsem tam, kde jsem (UNCUT verze rozhovoru)

Autor alba Teorie pádu a jeden z aktuálně nejvíc trendy mladých rapperů. To je Stein27, s kterým jsme se bavili o práci ve fabrice, názoru na současnou rapovou scénu, ale i na situaci kolem lockdownu, narážku na Sugar Denny v textu nebo jeho vztahu s mámou. Osobní rozhovor, který najdeš na Youtube ti tady, na streamech, přinášíme v nesestřihané verzi. Dej nám follow, rozhovor sdílej a užij si ho.
11/8/20201 hour, 9 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

DJ a producent NobodyListen: Yzomandias je pro mě číslo jedna (UNCUT verze rozhovoru)

Náš moderátor Maty zašel do studia producenta, DJe a autora projektu Addict, kterým je NobodyListen. Vznikl z toho skvělý rozhovor, při kterém přijde řeč na to, jak celá pandemie ovlivnila hudební svět, na příběh o HAHA Crew, kteří u Nobodyho v začátcích kariéry spali na gauči i vztah s Teri Hodanovou. Toto je Youtube rozhovor, v celé své nesestříhané podobě. Poslouchej, užívej a sdílej.
10/18/202045 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Petr Ludwig: Sobeckost lidí nenosit roušku je smutná, osobní lockdown je řešení

Poslouchej důležitý Skype rozhovor s vystudovaným datovým vědcem a autorem iniciativy Masks4All a #ZachranmeCesko Petrem Ludwigem. Naše moderátorka Petra s ním řešila prognózy vývoje koronavirové pandemie, fake news i osobní lockdown. Jak se v době rekordních čísel Covid pozivitních chovat? 
10/17/202031 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Maniak: Jsem česká verze ASAP Rockyho z Aliexpressu (UNCUT verze rozhovoru)

Kapitán Maty si tentokrát do rozhovoru pozval Maniaka, který už v září vydává nové EP Nech Rusa Flexit. O čem byla řeč? Diss tracky, holčičí zadky, situace v Bělorusku i drogy a tenisky. Pusť si kompletní a nesestříhanou verzi nového rap rozhovoru! 
8/27/202057 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

Jiří „Denisa" Procházka: Měl jsem cíl ustřelit mu hlavu, říká o boji v UFC

Nejlepší český MMA bojovník Jiří Procházka si s námi promluvil nejen o svém triumfu v UFC, ale i o některých zásadních životních událostech. Poslechni si, jak nedávnou výhru na oslavě zapíjel čistou vodkou, jak se rval při vesnických fotbalových zápasech nebo o jednom šíleném rituálu, při kterém musel vydržet nesnesitelnou bolest.
7/30/202028 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Majk Spirit: Tekashiho nepodporuju, ale je zábavný (UNCUT verze rozhovoru)

Poslouchej nový rozhovor, ve kterém Majk Spirit a DJ Grimaso mluví o drogách, Tekashim, featuringu s Kanye Westem i novém albu Artist. Užij si celou nesestříhanou verzi videorozhovoru a klikni na follow.
7/12/20201 hour, 20 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

Barbora Piešová: Přejí mi, aby má rodina zemřela na koronavirus (UNCUT verze rozhovoru)

Celá nesestříhaná verze rozhovoru se zpěvačkou a vítězkou letošní Superstar Barborou Piešovou. Kdo a proč jí napsal, že jí utopí v přehradě? S kým by si přála feat.? A co udělá s výhrou 2 miliony? Užij si podcastovou verzi našeho videorozhovoru.
7/5/202036 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

Youtuber Michal Šopor: Co je pro mě rasismus? Že se tě v Americe všude ptají na rasu (UNCUT verze rozhovoru)

Martin se v nejnovějším rozhovoru bavil s Michalem Šoporem - youtuberem a profesionálním trenérem, který už 7 let žije v Los Angeles. Jaká je tamní aktuální situace s protesty a rabováním? Z čeho mají policisté strach? A plánuje se z aktuálně vyhroceného města vrátit zpátky do Čech? Poslouchej nesestříhanou verzi rozhovoru přes videocall.
6/8/202044 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Lenny: S Marpem jsem strávila celou karanténu (UNCUT verze rozhovoru)

Na našem Youtube jsi určitě viděl rozhovor se zpěvačkou a skladatelkou Lenny. Ta v posledních dnech vydala klip s Marpem a po čtyřech letech i celou novou desku. O ní, o studiu i o karanténě, kterou právě s Marpem strávila si s ní povídá moderátor Martin a my ti přinášíme plnou, nesestříhanou verzi rozhovoru. Užívej.
5/24/202053 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

PTK: Fanoušci mi posílaj rozseklý hlavy (UNCUT verze rozhovoru)

Poslouchej nesestříhanou verzi rozhovoru s rapperem PTK, který si k sobě vzal i fellaz: tatéra Bena a manažera Captian Elda. Moderátor Maty se ptá na hudbu, tetování, i nejoblíbenější příchuť brambůrků. Užívej a dej nám follow.
5/21/20201 hour, 8 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

Pornoherečka Alexis Crystal: Natočila jsem přes 1000 scén, pracuju i 25 dní v měsíci

Moderátor Martin si k mikrofonu pozval jednu z nejznámějších českých pornohereček Alexis Crystal. A nebál se ptát doslova na tělo. Poslouchej velmi otevřený rozhovor o prvním honoráři za natáčení i o drogách v této branži. Proč je podle Alexis Česko pornovelmocí? A jak se chystá vysvětlit v budoucnu dětem, čím se maminka živila? Užij si nejnovější REFRESHER podcast rozhovor!
4/6/202043 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

Sensey: M*dat policii, nikdy mi nepomohla

Maty v nejnovějším rozhovoru mluvil se Senseyem, který nás pozval k sobě do obýváku. Proč ho chtěl Sergei Barracuda umlátit? Jaký má dnes vztah k drogám? A jak reaguje na svoje agresivní videa na YouTube? Pusť si nový, tentokrát hodně osobní podcastový REFRESHER rozhovor!
2/24/202021 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

VladaVideos: Být vulgární je moje image

Youtuber Vláďa Kadlec nás pozval k sobě domů, kde jsme probrali jeho začátky, spolupráce se značkami a názor na influencery, které ve většině případů nazývá odpadem. Hostem REFRESHER rozhovoru byl tentokrát i Vodopád - jeho pes se 170k followers.
2/3/202022 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

Dorian: Drogy jsou všude, já už je nepotřebuju

První podcastová verze rozhovoru je tady. Rapper Dorian mluví o nové desce, o tom kolik vydělává i o nejošklivějších bradavkách, které kdy kde viděl.
1/14/202025 minutes, 56 seconds