Winamp Logo
رادیو سوینا Cover
رادیو سوینا Profile

رادیو سوینا

Persian, Hobbies, 1 season, 257 episodes, 18 hours, 55 minutes
About
رادیو سوینا را گروه سوینا تهیه، تولید و منتشر می‌کند. برنامه‌های رادیو سوینا عبارتند از: قصه شب سوینا، سوینا‌گپ, آوای تلاش، ضرب‌آهنگ، سینما کلاسیک، سینما خاطره،‌ روی موج کودک و خیال عکس. نابینایان نقش مهمی در تولید، اجرا و تدوین این برنامه‌ها ایفا می‌کنند. «گروه سوینا» (سینمای نابینایان) به منظور ارایه محصولات فرهنگی و هنری به نابینایان و همچنین حمایت از توانمندی‌های نابینایان کشور در زمینه‌های فرهنگی و هنری، با مدیریت گلاره عباسی فعالیت می‌کند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت گروه سوینا مراجعه کنید: www.sevinagroup.com
Episode Artwork

پادکست ماژور 14| نت خوانی برای نابینایان و کم بینایان

در چهاردهمین قسمت این برنامه، پیمان فیوضات قطعه ایرانی «یه گلی سایه چمن» را که از ترانه های محلی استان فارس است، نت‌خوانی و اجرا می‌کند. پادکست «ماژور» برای نابینایان و کم‌بینایان علاقه‌مند به نوازندگی پیانو تهیه و در هر اپیزود آن، نت‌های قطعات مختلف خوانده می‌شود. همچنین در این پادکست توضیحاتی درباره گام، میزان‌بندی و تمپو قطعه و آهنگسازِ آن میشنویم.  پیمان فیوضات، نویسنده و معلم موسیقی، این پادکست را اجرا و تنظیم کرده است. سوینا هر ماه یک قسمت از پادکست «ماژور» را منتشر می‌کند.
6/13/20248 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

برنامه «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا، ۲۳ خرداد ماه ۱۴۰۳‍‍‍‍

این قسمت از برنامه «ضرب‌آهنگ» به سردبیری، کارشناسی و اجرای ماهگل مقتدر با سه آیتم، در سایت سوینا منتشر می‌شود. در آیتم «قطعه هفته»، یک قطعه موسیقی ایرانی و یک قطعه خارجی بررسی می‌شود، «الفبای موسیقی» نیز به عنوان آیتم دوم به آموزش مقدمات موسیقی به زبان ساده می‌پردازد و آیتم سوم با عنوان «ارمغان هفته» به پخش قطعات موسیقی نوازندگان جوان و مخاطبان اختصاص دارد. این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی  www.hangowin.com تهیه می‌شود و مهدی رجبی آن را تدوین می‌کند.
6/12/202444 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 160

در این برنامه که با اجرای تینا تقویان تقدیم میشود، قسمت بیستم کتاب «باخانمان» نوشته «هکتور مالو» را با روایت سارا جامعی میشنویم. این کتاب، داستان زندگی سخت و دردناک دختر کوچکی به نام «پِرین» است که با تحمل رنج‌های بسیار و استقامت در برابر دشواری‌ها سرانجام روی خوش زندگی را می‌بیند و خوشبخت می‌شود.  روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
6/7/202423 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

پادکست «صد داستان»، انتشار دو داستان کوتاه با صدای پریسا مقتدی

در دومین قسمت از این پادکست، پریسا مقتدی داستان‌های «قصه عینکم» نوشته رسول پرویزی و «شیراز» اثر مصطفی مستور را روایت می‌کند. این برنامه به سردبیری کیوان کثیریان، در استودیو شهر صدای پارسیان ضبط شده و امیر تقوی صدابرداری و تدوین آن را برعهده داشته است. سوینا (سینمای ویژه نابینایان)، «صد داستان» را که نسخه صوتی بهترین داستان‌های کوتاه ایران و جهان با خوانش هنرمندان است، با حمایت موسسه فرهنگی هنری دی تهیه و هر ماه یک قسمت از آن را منتشر می‌کند.
6/6/202440 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

گفتگو درباره موسیقی تاجیکستان در برنامه «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

دومین اپیزود از چهارمین فصل از برنامه «ضرب‌آهنگ» با مدیریت و روایت محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی به گزارش‌هایی از فستیوال بین‌المللی موسیقی کشور قزاقستان اختصاص دارد. شریفیان در حاشیه این جشنواره با ظریف پولادوف درباره موسیقی کشور تاجیکستان گفتگو کرده است که در ضرب‌آهنگ خواهید شنید. ماهگل مقتدر اجرای این قسمت را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
6/5/202436 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 159

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت نوزدهم کتاب «باخانمان» نوشته «هکتور مالو» را با روایت سارا جامعی میشنویم. این کتاب، داستان زندگی سخت و دردناک دختر کوچکی به نام «پِرین» است که با تحمل رنج‌های بسیار و استقامت در برابر دشواری‌ها سرانجام روی خوش زندگی را می‌بیند و خوشبخت می‌شود.  روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
6/1/202421 minutes
Episode Artwork

پادکست صداهای ابریشمی، علی کسمایی و فیلم سینمایی آوای موسیقی

بیست و یکمین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی» این هفته درباره زندگی و فعالیت‌های علی کسمایی، پدر دوبله ایران و گروه دوبلاژ فیلم سینمایی «آوای موسیقی» است. «صداهای ابریشمی» برنامه‌ای با محوریت معرفی هنرمندان مهم دوبلاژ و فیلم‌های شاخص در زمینه دوبله است. علی باقرلی کارشناس پادکست است و مرجان طبسی نیز آن را تدوین کرده است. پادکست «صداهای ابریشمی» با حمایت دکتر نهال سناوندی و دکتر حسین ارباب‌زاده، زیر نظر گلاره عباسی مدیر و موسس سوینا تولید می‌شود.
5/30/202459 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

ضرب آهنگ رادیو سوینا 9 خرداد ماه 1403

بخش جدید برنامه «ضرب‌آهنگ» به سردبیری، کارشناسی و اجرای ماهگل مقتدر با سه آیتم، در سایت سوینا منتشر می‌شود. در آیتم «قطعه هفته»، یک قطعه موسیقی ایرانی و یک قطعه خارجی بررسی می‌شود، «الفبای موسیقی» نیز به عنوان آیتم دوم به آموزش مقدمات موسیقی به زبان ساده می‌پردازد و آیتم سوم با عنوان «ارمغان هفته» به پخش قطعات موسیقی نوازندگان جوان و مخاطبان اختصاص دارد. این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی  www.hangowin.com تهیه می‌شود و مهدی رجبی آن را تدوین می‌کند.
5/29/202446 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 158

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت هجدهم کتاب «باخانمان» نوشته «هکتور مالو» را با روایت سارا جامعی میشنویم. این کتاب، داستان زندگی سخت و دردناک دختر کوچکی به نام «پِرین» است که با تحمل رنج‌های بسیار و استقامت در برابر دشواری‌ها سرانجام روی خوش زندگی را می‌بیند و خوشبخت می‌شود.  روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
5/17/202424 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

پادکست ماژور| نت خوانی برای نابینایان و کم بینایان

در سیزدهمین قسمت این برنامه، پیمان فیوضات قطعه شبهای مسکو را نت‌خوانی و اجرا می‌کند. پادکست «ماژور» برای نابینایان و کم‌بینایان علاقه‌مند به نوازندگی پیانو تهیه و در هر اپیزود آن، نت‌های قطعات مختلف خوانده می‌شود. همچنین در این پادکست توضیحاتی درباره گام، میزان‌بندی و تمپو قطعه و آهنگسازِ آن میشنویم.  پیمان فیوضات، نویسنده و معلم موسیقی، این پادکست را اجرا و تنظیم کرده است. سوینا هر ماه یک قسمت از پادکست «ماژور» را منتشر می‌کند.
5/16/20248 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 157

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت هفدهم کتاب «باخانمان» نوشته «هکتور مالو» را با روایت سارا جامعی میشنویم. این کتاب، داستان زندگی سخت و دردناک دختر کوچکی به نام «پِرین» است که با تحمل رنج‌های بسیار و استقامت در برابر دشواری‌ها سرانجام روی خوش زندگی را می‌بیند و خوشبخت می‌شود.  روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
5/10/202419 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

پادکست صد داستان| انتشار سه داستان کوتاه با صدای باران کوثری

در اولین قسمت از این پادکست، باران کوثری داستان‌های «در تاریکی» نوشته احمد محمود، «بیچارگان» اثر ویکتور هوگو و «عید ایرانی‌ها» نوشته سیمین دانشور را روایت می‌کند. این برنامه به سردبیری کیوان کثیریان، در استودیو شهر صدای پارسیان ضبط شده و امیر تقوی صدابرداری و تدوین آن را برعهده داشته است. سوینا (سینمای ویژه نابینایان)، «صد داستان» را که نسخه صوتی بهترین داستان‌های کوتاه ایران و جهان با خوانش هنرمندان است، با حمایت موسسه فرهنگی هنری دی تهیه و هر ماه یک قسمت از آن را منتشر می‌کند.
5/9/202450 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 156

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت شانزدهم کتاب «باخانمان» نوشته «هکتور مالو» را با روایت سارا جامعی میشنویم. این کتاب، داستان زندگی سخت و دردناک دختر کوچکی به نام «پِرین» است که با تحمل رنج‌های بسیار و استقامت در برابر دشواری‌ها سرانجام روی خوش زندگی را می‌بیند و خوشبخت می‌شود.  روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
5/7/202421 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

پادکست صداهای ابریشمی، گویندگان برتر سینمای کمدی

بیستمین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی» به معرفی گویندگان برتر سینمای کمدی؛ عزت‌الله مقبلی (الیور هاردی)، منوچهر زمانی (پیترسلرز)، حسن عباسی (استن لورل)، منوچهر نوذری (جک لمون)، حمید قنبری (جری لوئیس)، اصغر افضلی (وودی آلن)، محمدعلی زرندی (نورمن ویزدم) و ناصر طهماسب (هارولدلوید) می‌پردازد. «صداهای ابریشمی» برنامه‌ای با محوریت معرفی هنرمندان مهم دوبلاژ و فیلم‌های شاخص در زمینه دوبله است. علی باقرلی کارشناس پادکست است و مرجان طبسی نیز آن را تدوین کرده است. پادکست «صداهای ابریشمی» با حمایت دکتر نهال سناوندی و دکتر حسین ارباب‌زاده، زیر نظر گلاره عباسی مدیر و موسس سوینا تولید می‌شود.
5/2/202448 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

مرور برنامه‌های سال ۱۴۰۲ «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و چهل و پنجمین اپیزود این فصل نیز به بخش دوم مرور برنامه‌های سال ۱۴۰۲ اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.‍‍‍‍
5/1/202449 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 155

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت پانزدهم کتاب «باخانمان» نوشته «هکتور مالو» را با روایت سارا جامعی میشنویم. این کتاب، داستان زندگی سخت و دردناک دختر کوچکی به نام «پِرین» است که با تحمل رنج‌های بسیار و استقامت در برابر دشواری‌ها سرانجام روی خوش زندگی را می‌بیند و خوشبخت می‌شود.  روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
5/1/202422 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

برنامه فیلمخانه، فیلم سینمایی «همسر» با صدای مسعود فروتن

همسر فیلمی به کارگردانی و نویسندگی مهدی فخیم‌زاده محصول سال ۱۳۷۲ است. بازیگران: مهدی هاشمی، فاطمه معتمدآریا، نسرین مقانلو، پرستو گلستانی، سیروس ابراهیم‌زاده ... خلاصه داستان: زن و شوهری در شرکتی کار می‌کنند که رئیس شرکت به جرم اختلاس دستگیر می‌شود. مرد هم که معاونت شرکت را به عهده دارد، مطمئن است وی را به ریاست شرکت انتخاب خواهند کرد ولی هیئت امنا همسر او را برمی‌گزیند. مرد که تحمل ریاست همسرش را ندارد مشکلاتی در محل کار و در نتیجه خانواده به وجود می‌آورد. نظارت متن و ضبط این برنامه به عهده کیوان کثیریان بوده و متن روایت آن را محدثه واعظی‌پور نوشته است. این برنامه در استودیو شهر صدای پارسیان با صدابرداری رامتین ناهید ضبط شده و مرجان طبسی آن را میکس و تدوین کرده است.
4/25/20241 hour, 48 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

مرور برنامه‌های سال ۱۴۰۲  «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و چهل و چهارمین اپیزود این فصل نیز به بخش اول مرور برنامه‌های سال ۱۴۰۲ اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.‍‍‍‍
4/24/202449 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 154

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت چهاردهم کتاب «باخانمان» نوشته «هکتور مالو» را با روایت سارا جامعی میشنویم. این کتاب، داستان زندگی سخت و دردناک دختر کوچکی به نام «پِرین» است که با تحمل رنج‌های بسیار و استقامت در برابر دشواری‌ها سرانجام روی خوش زندگی را می‌بیند و خوشبخت می‌شود.  روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
4/19/202427 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

پادکست ماژور| نت خوانی برای نابینایان و کم بینایان

در دوازدهمین قسمت این برنامه، پیمان فیوضات قطعه«خوابهای طلایی»، اثر جواد معروفی را نت‌خوانی و اجرا می‌کند. پادکست «ماژور» برای نابینایان و کم‌بینایان علاقه‌مند به نوازندگی پیانو تهیه و در هر اپیزود آن، نت‌های قطعات مختلف خوانده می‌شود. همچنین در این پادکست توضیحاتی درباره گام، میزان‌بندی و تمپو قطعه و آهنگسازِ آن میشنویم.  پیمان فیوضات، نویسنده و معلم موسیقی، این پادکست را اجرا و تنظیم کرده است. سوینا هر ماه یک قسمت از پادکست «ماژور» را منتشر می‌کند.
4/19/202418 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

عیدانه سوینا| قصه های مجید «عیدی» قسمت سوم

سوینا به مناسبت نوروز ۱۴۰۳ تقدیم می‌کند: قصه‌های مجید عیدی نوشته: هوشنگ مرادی کرمانی با صدای: حسام‌الدین مقامی‌کیا
3/21/202410 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

عیدانه سوینا| قصه های مجید «عیدی» قسمت دوم

سوینا به مناسبت نوروز ۱۴۰۳ تقدیم می‌کند: قصه‌های مجید عیدی نوشته: هوشنگ مرادی کرمانی با صدای: حسام‌الدین مقامی‌کیا
3/20/20248 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

عیدانه سوینا| قصه های مجید «عیدی» قسمت نخست

سوینا به مناسبت نوروز ۱۴۰۳ تقدیم می‌کند: قصه‌های مجید عیدی نوشته: هوشنگ مرادی کرمانی با صدای: حسام‌الدین مقامی‌کیا
3/19/202414 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

برنامه سینما کلاسیک، هدیه نوروزی سوینا؛ «پدرخوانده» با صدای پیمان معادی

پدرخوانده به انگلیسی: The Godfather فیلم جنایی آمریکایی محصول ۱۹۷۲ به کارگردانی فرانسیس فورد کوپولا است که فیلم‌نامه‌اش را به همراه ماریو پوزو نوشت. این فیلم بر پایهٔ رمان به همین نام نوشتهٔ پوزو ساخته شده‌است که پرفروش‌ترین رمان ۱۹۶۹ شد. در این فیلم مارلون براندو، آل پاچینو، جیمز کان، ریچارد اس. کاستلانو، رابرت دووال، استرلینگ هایدن، و ... ایفای نقش می‌کنند. این نخستین قسمت از سه‌گانهٔ پدرخوانده است. داستان این فیلم از ۱۹۴۵ تا ۱۹۵۵ اتفاق می‌افتد و به شرح حال خانواده کورلئونه تحت نظر پدرسالار ویتو کورلئونه (براندو) می‌پردازد که بر تحول پسر کوچکش، مایکل کورلئونه (پاچینو) تمرکز دارد. نظارت متن و ضبط این برنامه به عهده کیوان کثیریان بوده و متن روایت این فیلم را محدثه واعظی‌پور و شیدا محمدطاهر نوشته‌اند. این برنامه در استودیو شهر صدای پارسیان ضبط شده و مسعود زرگران نیز صدای آن را تدوین و میکس کرده است.
3/18/20242 hours, 45 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 153

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت سیزدهم کتاب «باخانمان» نوشته «هکتور مالو» را با روایت سارا جامعی میشنویم. این کتاب، داستان زندگی سخت و دردناک دختر کوچکی به نام «پِرین» است که با تحمل رنج‌های بسیار و استقامت در برابر دشواری‌ها سرانجام روی خوش زندگی را می‌بیند و خوشبخت می‌شود.  روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
3/17/202423 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

پادکست صداهای ابریشمی، ناصر طهماسب؛ از دهه ۶۰ تا پایان عمر

نوزدهمین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی» این هفته درباره زندگی و فعالیت‌های ناصر طهماسب، دوبلور برجسته از دهه ۶۰ تا پایان عمر او منتشر می‌شود.  «صداهای ابریشمی» برنامه‌ای با محوریت معرفی هنرمندان مهم دوبلاژ و فیلم‌های شاخص در زمینه دوبله است. علی باقرلی کارشناس پادکست است و مرجان طبسی نیز آن را تدوین کرده است. پادکست «صداهای ابریشمی» با حمایت دکتر نهال سناوندی و دکتر حسین ارباب‌زاده، زیر نظر گلاره عباسی مدیر و موسس سوینا تولید می‌شود.
3/17/202448 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

گفتگو با حامد مطرانلویی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و چهل و سومین اپیزود این فصل نیز به گفتگو با حامد مطرانلویی، رقصنده و پژوهشگر اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.‍‍‍‍
3/13/202445 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 152

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت دوازدهم کتاب «باخانمان» نوشته «هکتور مالو» را با روایت سارا جامعی میشنویم. این کتاب، داستان زندگی سخت و دردناک دختر کوچکی به نام «پِرین» است که با تحمل رنج‌های بسیار و استقامت در برابر دشواری‌ها سرانجام روی خوش زندگی را می‌بیند و خوشبخت می‌شود.  روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
3/8/202420 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

برنامه فیلمخانه، فیلم سینمایی «شوکران» با صدای آزیتا حاجیان

شوکران فیلمی به کارگردانی بهروز افخمی، نویسندگی افخمی و مینو فرشچی و تهیه‌کنندگی سید ضیاء هاشمی محصول سال ۱۳۷۷ است.خلاصه داستان: مهندس خاکپور که قرار است معاون وزیر شود، طی حادثه‌ای ساختگی مصدوم و به بیمارستان دی در تهران منتقل می‌شود. دوست او مهندس محمود بصیرت از زنجان برای ملاقات وی به تهران می‌آید و با پرستار بیمارستان، سیما ریاحی، آشنا و به تدریج به او علاقه مند میشود و ... نظارت متن و ضبط این برنامه به عهده کیوان کثیریان بوده و متن روایت آن را محدثه واعظی‌پور نوشته است. این برنامه در استودیو شهر صدای پارسیان با صدا برداری رامتین ناهید ضبط شده و مرجان طبسی آن را میکس و تدوین کرده است.  
3/7/20241 hour, 30 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

مرور مطالب مربوط به عاشیق‌ها و بخشی‌ها در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و چهل و دومین اپیزود این فصل نیز به بررسی و مرور مطالب مربوط به عاشیق‌های آذربایجان، عاشق‌های خراسان و بخشی‌ها اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.‍‍‍‍
3/7/202446 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 151

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت یازدهم کتاب «باخانمان» نوشته «هکتور مالو» را با روایت سارا جامعی میشنویم. این کتاب، داستان زندگی سخت و دردناک دختر کوچکی به نام «پِرین» است که با تحمل رنج‌های بسیار و استقامت در برابر دشواری‌ها سرانجام روی خوش زندگی را می‌بیند و خوشبخت می‌شود.  روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
3/1/202420 minutes
Episode Artwork

پادکست ماژور| نت خوانی برای نابینایان و کم بینایان

در یازدهمین قسمت این برنامه، پیمان فیوضات قطعه سحرگاه (Morning)، اثر ادوارد گریگ را نت‌خوانی و اجرا می‌کند. پادکست «ماژور» برای نابینایان و کم‌بینایان علاقه‌مند به نوازندگی پیانو تهیه و در هر اپیزود آن، نت‌های قطعات مختلف خوانده می‌شود. همچنین در این پادکست توضیحاتی درباره گام، میزان‌بندی و تمپو قطعه و آهنگسازِ آن میشنویم.  پیمان فیوضات، نویسنده و معلم موسیقی، این پادکست را اجرا و تنظیم کرده است. سوینا هر ماه یک قسمت از پادکست «ماژور» را منتشر می‌کند.
2/29/202417 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

گفتگو با حسن صفری در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و چهل و یکمین اپیزود این فصل نیز به بخش سوم گفتگو با حسن صفری، آهنگساز، نوازنده و خواننده اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.‍‍‍‍
2/28/202442 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 150

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت دهم کتاب «باخانمان» نوشته «هکتور مالو» را با روایت سارا جامعی میشنویم. این کتاب، داستان زندگی سخت و دردناک دختر کوچکی به نام «پِرین» است که با تحمل رنج‌های بسیار و استقامت در برابر دشواری‌ها سرانجام روی خوش زندگی را می‌بیند و خوشبخت می‌شود.  روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
2/23/202419 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

پادکست تهران، ظهیرالدوله؛ پرده آخر

پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است. پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی تولید شده‌است.
2/23/202454 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

گفتگو با حسن صفری در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و چهلمین اپیزود این فصل نیز به بخش دوم گفتگو با حسن صفری، آهنگساز، نوازنده و خواننده اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.‍‍‍‍
2/21/202436 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 149

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت نهم کتاب «باخانمان» نوشته «هکتور مالو» را با روایت سارا جامعی میشنویم. این کتاب، داستان زندگی سخت و دردناک دختر کوچکی به نام «پِرین» است که با تحمل رنج‌های بسیار و استقامت در برابر دشواری‌ها سرانجام روی خوش زندگی را می‌بیند و خوشبخت می‌شود.  روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
2/16/202422 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

پادکست صداهای ابریشمی، 26 بهمن 1402

بخش اول هجدهمین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی» ، به ناصر طهماسب اختصاص دارد و بخش دوم این پادکست نیز به گروه دوبلاژ فیلم سینمایی «دیوانه از قفس پرید» می‌پردازد. «صداهای ابریشمی» برنامه‌ای با محوریت معرفی هنرمندان مهم دوبلاژ و فیلم‌های شاخص در زمینه دوبله است. علی باقرلی کارشناس پادکست است و مرجان طبسی نیز آن را تدوین کرده است. پادکست «صداهای ابریشمی» با حمایت دکتر نهال سناوندی و دکتر حسین ارباب‌زاده، زیر نظر گلاره عباسی مدیر و موسس سوینا تولید می‌شود.
2/15/202459 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

گفتگو با حسن صفری در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و سی و نهمین اپیزود این فصل نیز به بخش اول گفتگو با حسن صفری، آهنگساز، نوازنده و خواننده اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.‍‍‍‍
2/15/202445 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک 148

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت هشتم کتاب «باخانمان» نوشته «هکتور مالو» را با روایت سارا جامعی میشنویم. این کتاب، داستان زندگی سخت و دردناک دختر کوچکی به نام «پِرین» است که با تحمل رنج‌های بسیار و استقامت در برابر دشواری‌ها سرانجام روی خوش زندگی را می‌بیند و خوشبخت می‌شود.  روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
2/10/202421 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

برنامه سینما کلاسیک، فیلم سینمایی «درخت زندگی» با صدای کیوان کثیریان

درخت زندگی (به انگلیسی: The Tree of Life) فیلمی است آمریکایی با ژانر درام و تجربی که توسط فاکس سرچلایت پیکچرز در تاریخ ۲۷ مه ۲۰۱۱ در آمریکا اکران شد. کارگردان و نویسنده این فیلم ترنس مالیک و بازیگران اصلی آن برد پیت، شان پن، جسیکا چستین می‌باشند. فیلم معنی و تاریخچه زندگی را از دید مردی میان سال با مرور خاطرات کودکی او در دهه ۱۹۵۰ در تگزاس بازسازی می‌کند و آن را با جلوه‌های تصویری به منشأ خلقت پیوند می‌دهد.این فیلم پس از تاخیرهای طولانی در سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۱ اکران شد. نظارت متن و ضبط این برنامه به عهده امیر سلیمانی بوده و متن روایت این فیلم را شیدا محمدطاهر نوشته است. این برنامه در استودیو شهر صدای پارسیان ضبط شده و مسعود زرگران نیز صدای آن را تدوین و میکس کرده است.
2/8/20242 hours, 20 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

گفتگو با ایوب سعیدی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و سی و هشتمین اپیزود این فصل نیز به بخش سوم گفتگو با ایوب سعیدی، نوازنده و موزیسین اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.‍‍‍‍
2/7/202437 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 147

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت هفتم کتاب «باخانمان» نوشته «هکتور مالو» را با روایت سارا جامعی میشنویم. این کتاب، داستان زندگی سخت و دردناک دختر کوچکی به نام «پِرین» است که با تحمل رنج‌های بسیار و استقامت در برابر دشواری‌ها سرانجام روی خوش زندگی را می‌بیند و خوشبخت می‌شود.  روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
2/3/202424 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

پادکست ماژور، نت خوانی برای نابینایان و کم بینایان

در دهمین قسمت این برنامه، پیمان فیوضات قطعه «شهرزاد» اثر «نیکلای ریمسکی-کورساکف، آهنگساز روس» را نت‌خوانی و اجرا می‌کند. پادکست «ماژور» برای نابینایان و کم‌بینایان علاقه‌مند به نوازندگی پیانو تهیه و در هر اپیزود آن، نت‌های قطعات مختلف خوانده می‌شود. همچنین در این پادکست توضیحاتی درباره گام، میزان‌بندی و تمپو قطعه و آهنگسازِ آن میشنویم.  پیمان فیوضات، نویسنده و معلم موسیقی، این پادکست را اجرا و تنظیم کرده است. سوینا هر ماه یک قسمت از پادکست «ماژور» را منتشر می‌کند.
2/1/202419 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

گفتگو با ایوب سعیدی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و سی و هفتمین اپیزود این فصل نیز به بخش دوم گفتگو با ایوب سعیدی، نوازنده و موزیسین اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.‍‍‍‍
1/31/202432 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک 146

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت ششم کتاب «باخانمان» نوشته «هکتور مالو» را با روایت سارا جامعی میشنویم. این کتاب، داستان زندگی سخت و دردناک دختر کوچکی به نام «پِرین» است که با تحمل رنج‌های بسیار و استقامت در برابر دشواری‌ها سرانجام روی خوش زندگی را می‌بیند و خوشبخت می‌شود.  روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
1/26/202421 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

پادکست تهران، سر پل تجریش؛ آخرین چنار

بیست و نهمین قدم از پادکست «طهرون» به سر پل تجریش می‌رسد. پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است. پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی تولید شده‌است.
1/26/202426 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

گفتگو با ایوب سعیدی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و سی و ششمین اپیزود این فصل نیز به بخش اول گفتگو با ایوب سعیدی، نوازنده و موزیسین اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.   
1/24/202438 minutes, 1 second
Episode Artwork

روی موج کودک 145

در این برنامه که با اجرای تینا تقویان تقدیم میشود، قسمت پنجم کتاب «باخانمان» نوشته «هکتور مالو» را با روایت سارا جامعی میشنویم. این کتاب، داستان زندگی سخت و دردناک دختر کوچکی به نام «پِرین» است که با تحمل رنج‌های بسیار و استقامت در برابر دشواری‌ها سرانجام روی خوش زندگی را می‌بیند و خوشبخت می‌شود.  روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
1/19/202420 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

برنامه فیلمخانه، فیلم سینمایی «زیر پوست شهر» با صدای عاطفه رضوی

زیر پوست شهر نهمین فیلم سینمایی رخشان بنی‌اعتماد در سال ۱۳۷۹ است. بازیگران: گلاب آدینه، محمد رضا فروتن، محسن قاضی مرادی، باران کوثری، حمیرا ریاضی و ... طوبی، زن کارگری که زندگی فقیرانه‌ای دارد، برخلاف عقیده شوهرش محمود و پسر بزرگش عباس، دوست دارد در همان خانه محقرش زندگی کند. پسر کوچک ترش علی، که به مادرش سواد می‌آموزد در بحبوحه انتخابات مجلس ششم، به مسائل سیاسی کشورش علاقه‌مند است. پسر بزرگتر رویای ژاپن در سر دارد، دختر بزرگ باردار است و از شوهرش کتک میخورد  و فیلم، ماجرای هر یک از اعضای خانواده را به تصویر میکشد. عباس و پدرش، در غیاب طوبی، قباله خانه را به «معمار» که خریدار خانه‌است می‌دهند. طوبا متوجه میشود و ...
1/18/20241 hour, 49 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

گفتگو با مهران بردیده در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و سی و پنجمین اپیزود این فصل نیز به بخش سوم گفتگو با مهران بردیده، خواننده و موزیسین اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.‍‍‍‍
1/18/202442 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک 144

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت چهارم کتاب «باخانمان» نوشته «هکتور مالو» را با روایت سارا جامعی میشنویم. این کتاب، داستان زندگی سخت و دردناک دختر کوچکی به نام «پِرین» است که با تحمل رنج‌های بسیار و استقامت در برابر دشواری‌ها سرانجام روی خوش زندگی را می‌بیند و خوشبخت می‌شود.  روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
1/12/202422 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

صداهای ابریشمی؛ شون کانری

بخش اول هفدهمین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی»، به شون کانری اختصاص دارد و بخش دوم این پادکست نیز به گروه دوبلاژ فیلم سینمایی «مردی که می‌خواست سلطان باشد» می‌پردازد. «صداهای ابریشمی» برنامه‌ای با محوریت معرفی هنرمندان مهم دوبلاژ و فیلم‌های شاخص در زمینه دوبله است. علی باقرلی کارشناس پادکست است و مرجان طبسی نیز آن را تدوین کرده است. پادکست «صداهای ابریشمی» با حمایت دکتر نهال سناوندی و دکتر حسین ارباب‌زاده، زیر نظر گلاره عباسی مدیر و موسس سوینا تولید می‌شود.
1/12/202446 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

گفتگو با مهران بردیده در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و سی و چهارمین اپیزود این فصل نیز به بخش دوم گفتگو با مهران بردیده، خواننده و موزیسین اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.‍‍‍‍
1/10/202434 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک 143

در این قسمت از برنامه «روی موج کودک» قسمت سوم کتاب «باخانمان» نوشته «هکتور مالو» را با روایت «سارا جامعی» میشنویم. این کتاب، داستان زندگی سخت و دردناک دختر کوچکی به نام «پِرین»  است که با تحمل رنج‌های بسیار و استقامت در برابر دشواری‌ها سرانجام روی خوش زندگی را می‌بیند و خوشبخت می‌شود.   شبنم سوهانی «روی موج کودک» را اجرا می‌کند و تدوین این برنامه بر عهده تینا تقویان است.
1/5/202422 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

نهمین قسمت از پادکست «ماژور» در رادیو سوینا

پیمان فیوضات، نویسنده و معلم موسیقی، این پادکست را تنظیم می‌کند. او در این قسمت ماژور قطعه گرین اسلیوز  (Greensleeves) را نت‌خوانی و اجرا می‌کند. پادکست «ماژور» برای نابینایان و کم‌بینایان علاقه‌مند به نوازندگی پیانو تهیه شده و در هر اپیزود آن نت‌های قطعات مختلف خوانده می‌شود. در این پادکست همچنین درباره گام، میزان‌بندی و تمپو قطعه و آهنگساز آن توضیح داده می‌شود.   
1/4/202411 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

گفتگو با مهران بردیده در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و سی و سومین اپیزود این فصل نیز به بخش اول گفتگو با مهران بردیده، خواننده و موزیسین اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.‍‍‍‍
1/3/202435 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک 142

در این قسمت از برنامه «روی موج کودک» قسمت دوم کتاب «باخانمان» نوشته «هکتور مالو» را با روایت «سارا جامعی» میشنویم. این کتاب، داستان زندگی سخت و دردناک دختر کوچکی به نام «پِرین»  است که با تحمل رنج‌های بسیار و استقامت در برابر دشواری‌ها سرانجام روی خوش زندگی را می‌بیند و خوشبخت می‌شود.   شبنم سوهانی «روی موج کودک» را اجرا می‌کند و تدوین این برنامه بر عهده تینا تقویان است.
12/29/202328 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

پادکست تهران: باغ فردوس؛ سینماتوگراف

بیست و هشتمین قدم از پادکست «طهرون» به باغ فردوس می‌رسد. پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است. پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی تولید شده‌است.
12/29/202332 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

ویژه برنامه احمد محسنپور در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و سی و دومین اپیزود این فصل نیز به ویژه برنامه ای درباره استاد احمد محسنپور، موزیسین و پژوهشگر موسیقی مازندران  اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.‍‍‍‍
12/28/202341 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک 141

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت اول کتاب «باخانمان» نوشته «هکتور مالو» را با روایت سارا جامعی میشنویم. این کتاب، داستان زندگی سخت و دردناک دختر کوچکی به نام «پِرین» است که با تحمل رنج‌های بسیار و استقامت در برابر دشواری‌ها سرانجام روی خوش زندگی را می‌بیند و خوشبخت می‌شود.  روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
12/22/202322 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

ویژه‌برنامه سوینا‌گپ یلدا

در ویژه‌برنامه یلدایی سوینا‌گپ که به مدت ۸۷ دقیقه تقدیم می‌شود، امیرحسین سلیمانی سردبیر آن، میزبان داریوش کاردان، مجری، کارگردان، طنزپرداز، دوبلور و بازیگر پیشکسوت است. کارگردانی، اجرا، نویسندگی و بازیگری در جنگ «نوروز ۷۵»، جنگ «نوروز ۷۶»، برنامه طنز «عصرانه» در رادیو ایران و رادیو تهران ، برنامه طنز «آدینه» در رادیو ایران، برنامه «صندلی داغ»، مجموعه طنز «شبکه سه و نیم» در شبکه سه و … بخشی از فعالیت‌های این هنرمند است.
12/21/20231 hour, 27 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

گفتگو با فرزاد عطار‌جعفری در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و سی و یکمین اپیزود این فصل نیز به بخش دوم گفتگو با فرزاد عطار‌جعفری و رقص سماع اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.‍‍‍‍
12/21/202334 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 140

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، کتاب «دو خط شاهنامه از کاوه» را  با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز قسمت پنجاهم انیمیشن بره ناقلا را با عنوان «چراغ جادو» برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
12/15/202320 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

ایرج رضایی و فیلم سینمایی «دره من چه سرسبز بود» در شانزدهمین قسمت «صداهای ابریشمی»

شانزدهمین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی» این هفته درباره ایرج رضایی، دوبلور برجسته و گروه دوبلاژ فیلم سینمایی «دره من چه سرسبز بود» منتشر شد. «صداهای ابریشمی» برنامه‌ای با محوریت معرفی هنرمندان مهم دوبلاژ و فیلم‌های شاخص در زمینه دوبله است. علی باقرلی کارشناس قسمت شانزدهم این پادکست است و مرجان طبسی نیز این برنامه را تدوین کرده است. پادکست «صداهای ابریشمی» با حمایت دکتر نهال سناوندی و دکتر حسین ارباب‌زاده، زیر نظر گلاره عباسی مدیر و موسس سوینا تولید می‌شود. در قسمت‌های پیشین پادکست صداهای ابریشمی به هنرمندان دوبله از جمله منوچهر اسماعیلی، ژاله کاظمی، نصرالله مدقالچی، بهرام زند، رعفت هاشم‌پور، شهلا ناظریان، منوچهر انور، نیکو خردمند، ایرج ناظریان، جلال مقامی، مینو غزنوی، منوچهر زمانی، تاجی احمدی ، حسین عرفانی و معرفی گروه دوبلاژ فیلم‌هایی سینمایی مادر، اتوبوسی به نام هوس، محمد رسول‌الله، شرلوک هلمز، دیوانه از قفس پرید، کازابلانکا، باد صبا، بدنام، پدرخوانده، هفت، آهنگ برنادت، پلنگ صورتی و جولیا پرداخته شده است. علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سوینا به نشانی www.sevinagroup.com به برنامه‌های رادیو سوینا دسترسی داشته باشند.
12/14/202359 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

گفتگو با فرزاد عطار‌جعفری در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و سیمین اپیزود این فصل نیز به بخش اول گفتگو با فرزاد عطار‌جعفری و رقص سماع اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.‍‍‍
12/13/202330 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 139

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، کتاب «بابا همینجاست» را  با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز قسمت چهل و نهم انیمیشن بره ناقلا را با عنوان «لباسشویی» برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
12/8/202319 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

هشتمین قسمت از پادکست «ماژور» در رادیو سوینا

پیمان فیوضات، نویسنده و معلم موسیقی، این پادکست را تنظیم می‌کند. او در این قسمت قطعه مرغزار یا Meadowland اثری از لیف کنستانتینوویچ کنیپر را نت‌خوانی و اجرا می‌کند. پادکست «ماژور» برای نابینایان و کم‌بینایان علاقه‌مند به نوازندگی پیانو تهیه شده و در هر اپیزود آن نت‌های قطعات مختلف خوانده می‌شود. در این پادکست همچنین درباره گام، میزان‌بندی و تمپو قطعه و آهنگساز آن توضیح داده می‌شود. 
12/7/202310 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

گفتگو با نصیر‌احمد ملازهی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و بیست و نهمین اپیزود این فصل نیز به گفتگو با نصیر‌احمد ملازهی و مراسم گواتی اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.‍
12/6/202332 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 138

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، کتاب «دو خط شاهنامه از زال» را  با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز قسمت چهل و هشتم انیمیشن بره ناقلا را با عنوان «شیپور» برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
12/1/202320 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

پادکست «طهرون»| بوستان ملت؛ داستان پارک

بیست و هفتمین قدم از پادکست «طهرون» به بوستان ملت می‌رسد. پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است. پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی تولید شده‌است.
11/30/202322 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

گفتگو با احمد پرخوان در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و بیست و هشتمین اپیزود این فصل نیز به گفتگو با احمد پرخوان و مراسم پرخوانی اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
11/29/202340 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 137

در این قسمت از برنامه «روی موج کودک» هومن خیاط قسمت چهل و هفتم انیمیشن «بره ناقلا» با عنوان «گوسفند تپلی و ماشین کنترلی» را روایت می‌کند. همچنین در بخش دیگری از این برنامه با همکاری نشر پرتقال، نازنین مهیمنی قسمت دوم داستان  «من سوپرمن هستم»، از مجموعه کتابهای «داستانها دنیا را تغییر میدهند» نوشته ی «برد ملتسر» را با ترجمه  «شبنم حیدریپور« برای مخاطبان می‌خواند. شبنم سوهانی «روی موج کودک» را اجرا می‌کند و تدوین این برنامه بر عهده تینا تقویان است.
11/24/202322 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

سینما کلاسیک| انیمیشن سینمایی «شیر شاه» با صدای باران کوثری

باران کوثری فیلم سینمایی «شیر شاه» ساخته راب مینکاف و راجر آلرز را برای نابینایان توضیح‌دار کرد. سوینا در تازه‌ترین فعالیت خود، نسخه ویژه نابینایان انیمیشن سینمایی کلاسیک «شیر شاه» به کارگردانی راب مینکاف و راجر آلرز را منتشر کرد. نظارت متن و ضبط این برنامه به عهده کیوان کثیریان بوده و متن روایت این فیلم را شیدا محمدطاهر نوشته است. این برنامه در استودیو فراز ضبط شده و مسعود زرگران نیز صدای آن را تدوین و میکس کرده است. علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سوینا به نشانی www.sevinagroup.com به فایل صوتی فیلم‌های سینمایی توضیح‌دار دسترسی داشته باشند.
11/23/20232 hours, 16 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

بخش دوم گفتگو با سید احمد حسینی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و بیست و هفتمین اپیزود این فصل نیز به بخش دوم گفتگو با سید احمد حسینی، پژوهشگر و موزیسین اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
11/22/202340 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 136

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت اول داستان «من سوپرمن هستم» را از مجموعه کتاب های «داستانها دنیا را تغییر میدهند» با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز قسمت چهل و ششم انیمیشن بره ناقلا را با عنوان «بیلیارد» برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
11/20/202321 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

حسین عرفانی و فیلم سینمایی «کازابلانکا» در پانزدهمین قسمت صداهای ابریشمی

پانزدهمین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی» این هفته درباره حسین عرفانی، دوبلور برجسته و گروه دوبلاژ فیلم سینمایی «کازابلانکا» است.  «صداهای ابریشمی» برنامه‌ای با محوریت معرفی هنرمندان مهم دوبلاژ و فیلم‌های شاخص در زمینه دوبله است. در قسمت‌های پیشین پادکست صداهای ابریشمی به هنرمندان دوبله از جمله منوچهر اسماعیلی، ژاله کاظمی، نصرالله مدقالچی، بهرام زند، رعفت هاشم‌پور، شهلا ناظریان، منوچهر انور، نیکو خردمند، ایرج ناظریان، جلال مقامی، مینو غزنوی، منوچهر زمانی، تاجی احمدی و معرفی گروه دوبلاژ فیلم‌هایی سینمایی مادر، اتوبوسی به نام هوس، محمد رسول‌الله، شرلوک هلمز، دیوانه از قفس پرید، کازابلانکا، باد صبا، بدنام، پدرخوانده، هفت، آهنگ برنادت، پلنگ صورتی و جولیا پرداخته شده است. علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سوینا به نشانی www.sevinagroup.com به برنامه‌های رادیو سوینا دسترسی داشته باشند.
11/16/202356 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

گفتگو با سید احمد حسینی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و بیست و ششمین اپیزود این فصل نیز به بخش اول گفتگو با سید احمد حسینی، پژوهشگر و موزیسین اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
11/15/202338 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 135

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، شعر «حس غرور یعنی چه» را از مجموعه کتاب های اولین احساسات من با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز قسمت چهل و پنجم انیمیشن بره ناقلا را با عنوان «نقشه خوکها» برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
11/10/202322 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

هفتمین قسمت از پادکست «ماژور» در رادیو سوینا

پیمان فیوضات، نویسنده و معلم موسیقی، این پادکست را تنظیم می‌کند. او در این قسمت قطعه سرود شادی از سمفونی شماره ۹ بتهوون را نت‌خوانی و اجرا می‌کند. پادکست «ماژور» برای نابینایان و کم‌بینایان علاقه‌مند به نوازندگی پیانو تهیه شده و در هر اپیزود آن نت‌های قطعات مختلف خوانده می‌شود. در این پادکست همچنین درباره گام، میزان‌بندی و تمپو قطعه و آهنگساز آن توضیح داده می‌شود. 
11/9/202311 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

بخش سوم گفتگو با جهانگیر نصری اشرفی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و بیست و پنجمین اپیزود این فصل نیز به بخش سوم گفتگو با جهانگیر نصری اشرفی، پژوهشگر و موزیسین اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
11/8/202342 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 134

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، کتاب «دو خط شاهنامه از اکوان دیو» را با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز قسمت چهل و چهارم انیمیشن بره ناقلا را با عنوان «کتاب آموزشی» برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
11/3/202322 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

پادکست «طهرون»| از پارک وی تا سرپل تجریش؛ ماجرای خیابان بلند

بیست و ششمین قدم از پادکست «طهرون» به فاصله پارک وی تا سرپل تجریش می‌رسد. پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است. پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی تولید شده‌است.
11/2/202331 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

بخش دوم گفتگو با جهانگیر نصری اشرفی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و بیست و چهارمین اپیزود این فصل نیز به بخش دوم گفتگو با جهانگیر نصری اشرفی، پژوهشگر و موزیسین اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
11/1/202340 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 133

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، شعر «چرا امروز غمگینم» را از مجموعه کتابهای «من و شناخت احساساتم» با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز قسمت چهل و سوم انیمیشن بره ناقلا را با عنوان «بازگشت به فرستنده» برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
10/27/202321 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

نسخه ویژه نابینایان «چهارشنبه سوری» با صدای مهراوه شریفی‌نیا

مهراوه شریفی‌نیا فیلم سینمایی «چهارشنبه سوری» ساخته اصغر فرهادی را برای نابینایان توضیح‌دار کرد.  نظارت متن و ضبط این برنامه به عهده کیوان کثیریان بوده و متن روایت آن را محدثه واعظی‌پور نوشته است. این برنامه در استودیو فراز ضبط شده و مرجان طبسی آن را میکس و تدوین کرده است.
10/26/20231 hour, 46 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

گفتگو با جهانگیر نصری اشرفی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و بیست و سومین اپیزود این فصل نیز به بخش اول گفتگو با جهانگیر نصری اشرفی، پژوهشگر و موزیسین اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
10/25/202339 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 132

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، کتاب «دو خط شاهنامه از ضحاک» را با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز قسمت چهل و دوم انیمیشن بره ناقلا را با عنوان «عطسه نا به جا» برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
10/20/202321 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

تاجی احمدی و فیلم سینمایی «جولیا» در چهاردهمین قسمت صداهای ابریشمی

 بخش اول چهاردهمین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی» که پنجشنبه ۲۷ مهر ماه منتشر می‌شود، به تاجی احمدی اختصاص دارد و بخش دوم این پادکست نیز به گروه دوبلاژ فیلم سینمایی «جولیا» می‌پردازد. «صداهای ابریشمی» برنامه‌ای با محوریت معرفی هنرمندان مهم دوبلاژ و فیلم‌های شاخص در زمینه دوبله است. علی باقرلی کارشناس قسمت چهاردهم این پادکست است و مرجان طبسی نیز این برنامه را تدوین کرده است. پادکست «صداهای ابریشمی» با حمایت دکتر نهال سناوندی و دکتر حسین ارباب‌زاده، زیر نظر گلاره عباسی مدیر و موسس سوینا تولید می‌شود. در قسمت‌های پیشین پادکست صداهای ابریشمی به هنرمندان دوبله از جمله منوچهر اسماعیلی، ژاله کاظمی، نصرالله مدقالچی، بهرام زند، رعفت هاشم‌پور، شهلا ناظریان، منوچهر انور، نیکو خردمند، ایرج ناظریان، جلال مقامی، مینو غزنوی، منوچهر زمانی و معرفی گروه دوبلاژ فیلم‌هایی سینمایی مادر، اتوبوسی به نام هوس، محمد رسول‌الله، شرلوک هلمز، دیوانه از قفس پرید، کازابلانکا، باد صبا، بدنام، پدرخوانده، هفت، آهنگ برنادت و پلنگ صورتی پرداخته شده است.
10/19/202349 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 131

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، کتاب «دو خط شاهنامه از بیژن» را با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز قسمت چهل و یکم انیمیشن بره ناقلا را با عنوان «برف بازی» برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
10/13/202322 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

ششمین قسمت از پادکست «ماژور» در رادیو سوینا

پیمان فیوضات، نویسنده و معلم موسیقی، این پادکست را تنظیم می‌کند. او در این قسمت قطعه لارگو اثر آنتون دورژاک را نت‌خوانی و اجرا می‌کند. پادکست «ماژور» برای نابینایان و کم‌بینایان علاقه‌مند به نوازندگی پیانو تهیه شده و در هر اپیزود آن نت‌های قطعات مختلف خوانده می‌شود. در این پادکست همچنین درباره گام، میزان‌بندی و تمپو قطعه و آهنگساز آن توضیح داده می‌شود.   
10/12/202315 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

گفتگو با فواد توحیدی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و بیست و دومین اپیزود این فصل نیز به بخش سوم گفتگو با فواد توحیدی، پژوهشگر و نوازنده اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
10/12/202351 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک 130

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، شعر «امروز چه مهربونم» را از مجموعه کتابهای «من و شناخت احساساتم» با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز قسمت چهلم انیمیشن بره ناقلا را با عنوان «تمرین رقص» برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
10/6/202321 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

پادکست «طهرون»| از ونک تا پارک وی؛ ماجرای خیابان بلند

  بیست و پنجمین قدم از پادکست «طهرون» به فاصله میدان ونک تا پارک وی می‌رسد. پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است. پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی تولید شده‌است.
10/5/202343 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

گفتگو با فواد توحیدی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و بیست و یکمین اپیزود این فصل نیز به بخش دوم گفتگو با فواد توحیدی، پژوهشگر و نوازنده اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
10/4/202345 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک 129

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، شعر «من عصبانی هستم» را از مجموعه کتابهای «من و شناخت احساساتم» با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز قسمت سی و نهم انیمیشن بره ناقلا را با عنوان «نجات درخت» برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
9/29/202322 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

نسخه ویژه «همه مردان رئیس جمهور» با صدای منصور ضابطیان

منصور ضابطیان فیلم سینمایی «همه مردان رئیس جمهور» ساخته آلن جی پاکولا را برای نابینایان توضیح‌دار کرد. سوینا در تازه‌ترین فعالیت خود، نسخه ویژه نابینایان فیلم سینمایی کلاسیک «همه مردان رئیس جمهور» به کارگردانی آلن جی پاکولا را منتشر کرد. نظارت متن و ضبط این برنامه به عهده امیر سلیمانی بوده و متن روایت این فیلم را محدثه واعظی‌پور نوشته است. این برنامه در استودیو شهر صدای پارسیان ضبط شده و مسعود زرگران نیز صدای آن را تدوین و میکس کرده است. علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سوینا به نشانی www.sevinagroup.com به فایل صوتی فیلم‌های سینمایی توضیح‌دار دسترسی داشته باشند. این گروه پیشتر نسخه توضیح‌دار فیلم‌های سینمایی کلاسیک «کازابلانکا» با صدای سحر دولتشاهی، «دزد دوچرخه» با صدای محسن بهرامی، «بر باد رفته» با صدای شبنم مقدمی، «روانی» با صدای حبیب رضایی، «در بارانداز» با صدای الهام کردا، «دزیره» با صدای هنگامه قاضیانی، «ربه‌کا» با صدای ترانه علیدوستی، «دوازده مرد خشمگین» با صدای مهدی پاکدل، «همشهری کین» با صدای پریوش نظریه، «محمد رسول الله (ص)» با صدای امین تارخ، «اشک‌ها و لبخندها» با صدای مهتاب کرامتی، «پرندگان» با صدای پانته‌آ پناهی‌ها، «سیندرلا» با صدای ویشکا آسایش، «آخرین قطار گان هیل» با صدای بهروز شعیبی، «داشتن و نداشتن» با صدای افشین هاشمی، «جادوگر شهر اُز» با صدای شقایق دهقان، «پرواز بر فراز آشیانه فاخته» با صدای پارسا پیروزفر، «ماجرای نیمروز» با صدای سجاد افشاریان، «فارست گامپ» با صدای محمد بحرانی، «کریمر علیه کریمر» با صدای باران کوثری، «آمادئوس» با صدای رضا یزدانی، «درخشش» با صدای رضا بهبودی، «خوشه‌های خشم» با صدای علی دهکردی، «این گروه خشن» با صدای جهانگیر کوثری، «ماهی بزرگ» با صدای ستاره پسیانی، «شکارچی گوزن» با صدای پانته‌آ بهرام، «محله چینی‌ها» با صدای علی سرابی، «سکوت بره‌ها» با صدای بهروز رضوی، «نیمه شب در پاریس» با صدای داریوش کاردان، «رهایی از شاوشنک» با صدای مازیار لرستانی و «دکتر ژیواگو» با صدای بهرام رادان را منتشر کرده است.
9/28/20231 hour, 50 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

گفتگو با فواد توحیدی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و بیستمین اپیزود این فصل نیز به بخش اول گفتگو با فواد توحیدی، پژوهشگر و نوازنده اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
9/27/202347 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک| از خوانش کتاب ”با تنهایی چیکار کنم” تا روایت قسمت جدیدی از انیمیشن بره ناقلا

در این قسمت از برنامه «روی موج کودک» هومن خیاط قسمت سی و هشتم انیمیشن «بره ناقلا» با عنوان «لیست روزانه» را روایت می‌کند. همچنین در بخش دیگری از این برنامه با همکاری نشر پرتقال، نازنین مهیمنی کتاب دیگری از مجموعه اولین احساسات من، به نام «با تنهایی چیکار کنم» از «انتشارات دی‌کی» را که «مریم اسلامی» به شعر برگردانده است، برای مخاطبان می‌خواند.  شبنم سوهانی «روی موج کودک» را اجرا می‌کند و تدوین این برنامه بر عهده تینا تقویان است.
9/22/202320 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

منوچهر زمانی و فیلم سینمایی «پلنگ صورتی» در سیزدهمین قسمت صداهای ابریشمی

سیزدهمین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی» این هفته درباره منوچهر زمانی، دوبلور برجسته و گروه دوبلاژ فیلم سینمایی «پلنگ صورتی» است «صداهای ابریشمی» برنامه‌ای با محوریت معرفی هنرمندان مهم دوبلاژ و فیلم‌های شاخص در زمینه دوبله است. علی باقرلی کارشناس قسمت سیزدهم این پادکست است و مرجان طبسی نیز این برنامه را تدوین کرده است. پادکست «صداهای ابریشمی» با حمایت دکتر نهال سناوندی و دکتر حسین ارباب‌زاده، زیر نظر گلاره عباسی مدیر و موسس سوینا تولید می‌شود. در قسمت‌های پیشین پادکست صداهای ابریشمی به هنرمندان دوبله از جمله منوچهر اسماعیلی، ژاله کاظمی، نصرالله مدقالچی، بهرام زند، رعفت هاشم‌پور، شهلا ناظریان، منوچهر انور، نیکو خردمند، ایرج ناظریان، جلال مقامی، مینو غزنوی و معرفی گروه دوبلاژ فیلم‌هایی سینمایی مادر، اتوبوسی به نام هوس، محمد رسول‌الله، شرلوک هلمز، دیوانه از قفس پرید، کازابلانکا، باد صبا، بدنام، پدرخوانده، هفت و آهنگ برنادت پرداخته شده است.
9/21/202355 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

گفتگو با هومن فروهری در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و نوزدهمین اپیزود این فصل نیز به گفتگو با هومن فروهری، پژوهشگر و موبد زرتشتیان کرمان اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
9/20/202348 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک| از خوانش شعر «مامانی من میترسم» تا روایتی از قسمت 37 انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، شعر «مامانی من میترسم» را از مجموعه کتابهای «من و شناخت احساساتم» با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز قسمت سی و هفتم انیمیشن بره ناقلا را با موضوع «دوست سر به هوای آقای کشاورز» برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
9/8/202318 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

پنجمین قسمت از پادکست «ماژور» در رادیو سوینا

پیمان فیوضات، نویسنده و معلم موسیقی، این پادکست را تنظیم می‌کند. او در این قسمت قطعه در قصر پادشاه کوهستان، اثر ادوارد گریگ (آهنگساز نروژی) را نت‌خوانی و اجرا می‌کند. پادکست «ماژور» برای نابینایان و کم‌بینایان علاقه‌مند به نوازندگی پیانو تهیه شده و در هر اپیزود آن نت‌های قطعات مختلف خوانده می‌شود. در این پادکست همچنین درباره گام، میزان‌بندی و تمپو قطعه و آهنگساز آن توضیح داده می‌شود.   
9/7/202311 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک| از خوانش کتاب «دو خط شاهنامه از رستم» تا روایت قسمتی دیگر از انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای تینا تقویان تقدیم میشود، کتاب  «دو خط شاهنامه از رستم» را با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز قسمت سی و ششم انیمیشن بره ناقلا را با موضوع «پاتو تو سیمان نذار» برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
9/1/202318 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

پادکست طهرون| از میدان ولیعصر تا ونک؛ ماجرای خیابان بلند

بیست و چهارمین قدم از پادکست «طهرون» به فاصله میدان ولیعصر تا ونک می‌رسد. پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است. پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی تولید شده‌است.
8/31/202331 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

گفتگو با محمدحسن کریمی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و هجدهمین اپیزود این فصل نیز به بخش دوم گفتگو با محمدحسن کریمی، نوازنده اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
8/30/202340 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک| از روایت انیمیشن بره ناقلا تا خوانش کتاب دو خط شاهانه از سیمرغ

در این قسمت از برنامه «روی موج کودک» هومن خیاط قسمت سی و پنجم انیمیشن «بره ناقلا» با عنوان «روز آقای کشاورز مبارک» را روایت می‌کند. همچنین در بخش دیگری از این برنامه با همکاری نشر پرتقال نازنین مهیمنی کتاب «دو خط شاهنامه از سیمرغ» نوشته «حدیث‌ لزرغلامی» را برای مخاطبان می‌خواند.  شبنم سوهانی «روی موج کودک» را اجرا می‌کند و تدوین این برنامه بر عهده تینا تقویان است.
8/25/202328 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

فیلمخانه| روایت فیلم سینمایی «میم مثل مادر» با صدای علی شادمان

علی شادمان فیلم سینمایی «میم مثل مادر» ساخته زنده‌یاد رسول ملاقلی‌پور را برای نابینایان توضیح‌دار کرد.  نظارت متن و ضبط این برنامه به عهده کیوان کثیریان بوده و متن روایت آن را محدثه واعظی‌پور نوشته است. این برنامه در استودیو فراز ضبط شده و مرجان طبسی آن را میکس و تدوین کرده است.
8/24/20232 hours, 10 seconds
Episode Artwork

گفتگو با محمدحسن کریمی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و هفدهمین اپیزود این فصل نیز به بخش اول گفتگو با محمدحسن کریمی، نوازنده اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
8/23/202335 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک| از خوانش کتاب «چجوری من شاد باشم» تا قسمت جدید انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، کتاب  «چجوری من شاد باشم» را با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز قسمت سی و چهارم انیمیشن بره ناقلا را با موضوع «سکسکه» برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
8/18/202322 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

مینو غزنوی و فیلم سینمایی «آهنگ برنادت» در دوازدهمین قسمت صداهای ابریشمی

دوازدهمین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی» درباره مینو غزنوی، دوبلور برجسته و گروه دوبلاژ فیلم سینمایی «آهنگ برنادت» منتشر شده است بخش اول دوازدهمین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی» به مینو غزنوی اختصاص دارد و بخش دوم این پادکست نیز به گروه دوبلاژ فیلم سینمایی «آهنگ برنادت» می‌پردازد. «صداهای ابریشمی» برنامه‌ای با محوریت معرفی هنرمندان مهم دوبلاژ و فیلم‌های شاخص در زمینه دوبله است. علی باقرلی کارشناس قسمت دوازدهم این پادکست است و مرجان طبسی نیز این برنامه را تدوین کرده است. پادکست «صداهای ابریشمی» با حمایت دکتر نهال سناوندی و دکتر حسین ارباب‌زاده، زیر نظر گلاره عباسی مدیر و موسس سوینا تولید می‌شود.
8/17/202358 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

گفتگو با عاشیق احد ملکی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و شانزدهمین اپیزود این فصل نیز به بخش دوم گفتگو با عاشیق احد ملکی اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
8/16/202334 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک| از روایت قسمت جدید انیمیشن بره ناقلا تا خوانش کتاب سنگی نشسته بود، ساکت و آرام

در این قسمت از برنامه «روی موج کودک» هومن خیاط قسمت سی و سوم انیمیشن «بره ناقلا» با عنوان «سرما خوردگی» را روایت می‌کند. همچنین در بخش دیگری از این برنامه با همکاری نشر پرتقال نازنین مهیمنی کتاب  «سنگی نشسته بود، ساکت و آرام» نوشته «برندن ونتسل» را با ترجمه «رضی هیرمندی» برای مخاطبان می‌خواند.  شبنم سوهانی «روی موج کودک» را اجرا می‌کند و تدوین این برنامه بر عهده تینا تقویان است.
8/11/202321 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

چهارمین قسمت از پادکست «ماژور» در رادیو سوینا

پیمان فیوضات، نویسنده و معلم موسیقی، این پادکست را تنظیم می‌کند. او در این قسمت قطعه پُلُوِتسین دنس اثر الکساندر بُرُدی (Polovtsian Dances by Alexander Borodin) را نت‌خوانی و اجرا می‌کند.  پادکست «ماژور» برای نابینایان و کم‌بینایان علاقه‌مند به نوازندگی پیانو تهیه شده و در هر اپیزود آن نت‌های قطعات مختلف خوانده می‌شود. در این پادکست همچنین درباره گام، میزان‌بندی و تمپو قطعه و آهنگساز آن توضیح داده می‌شود. 
8/10/202310 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

گفتگو با عاشیق احد ملکی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و پانزدهمین اپیزود این فصل نیز به بخش اول گفتگو با عاشیق احد ملکی اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
8/9/202335 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک| از روایت قسمتی از انیمیشن بره ناقلا تا خوانش کتاب نگران چی هستی

در این قسمت از برنامه «روی موج کودک» هومن خیاط قسمت سی و دوم انیمیشن «بره ناقلا» با عنوان «آقای کشاورز نقاش می‌شود!» را روایت می‌کند. همچنین در بخش دیگری از این برنامه با همکاری نشر پرتقال نازنین مهیمنی کتاب «نگران چی هستی» نوشته «مایکل یان بلک» را با ترجمه «شبنم حیدریپور» برای مخاطبان می‌خواند.  شبنم سوهانی «روی موج کودک» را اجرا می‌کند و تدوین این برنامه بر عهده تینا تقویان است.
8/4/202320 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

پادکست «طهرون»| از راه آهن تا میدان ولیعصر؛ ماجرای خیابان بلند

بیست و سومین قدم از پادکست «طهرون» به خیابان ولیعصر می‌رسد. پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است. پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی تولید شده‌است.
8/3/20231 hour, 51 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

گفتگو با رضا دیوسالار و علی عابدی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و چهاردهمین اپیزود این فصل نیز به گفتگو با رضا دیوسالار و علی عابدی اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
8/2/202331 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک| از خوانش کتاب «میز خانه ما» تا روایت بخش جدیدی از انیمیشن بره ناقلا

در این قسمت از برنامه «روی موج کودک» هومن خیاط قسمت سی و یکم انیمیشن «بره ناقلا» با عنوان «پشمالو» را روایت می‌کند. همچنین در بخش دیگری از این برنامه با همکاری نشر پرتقال نازنین مهیمنی کتاب  «میز خانه ما» نوشته «پیتز اچ. رینُولدز» را با ترجمه «پریسا هاشمی طاهری» برای مخاطبان می‌خواند.  شبنم سوهانی «روی موج کودک» را اجرا می‌کند و تدوین این برنامه بر عهده تینا تقویان است. این قسمت از برنامه «روی موج کودک» جمعه‌ ۳۰ تیر ماه ساعت ۱۹ از رادیو سوینا پخش می‌شود و علاقمندان می‌توانند آن را از پایگاه اینترنتی این گروه به نشانی www.sevinagroup.com/radio دریافت کنند.
7/21/202319 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

انتشار نسخه ویژه نابینایان «دکتر ژیواگو» با صدای بهرام رادان

بهرام رادان فیلم سینمایی «دکتر ژیواگو» ساخته دیوید لین را برای نابینایان توضیح‌دار کرد.  سوینا همزمان با چهار ساله شدن فعالیت خود، نسخه ویژه نابینایان فیلم سینمایی کلاسیک «دکتر ژیواگو» به کارگردانی دیوید لین را پنجشنبه ۲۹ تیر ماه منتشر کرد نظارت متن و ضبط این برنامه به عهده کیوان کثیریان بوده و متن روایت این فیلم را محدثه واعظی‌پور نوشته است. این برنامه در استودیو فراز ضبط شده و مسعود زرگران نیز صدای آن را تدوین و میکس کرده است.
7/20/20232 hours, 22 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

گفتگو با آکا صفوی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و سیزدهمین اپیزود این فصل نیز به بخش دوم گفتگو با آکا صفوی، خواننده و موسیقیدان اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
7/19/202342 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک | از روایت کتاب من مریخی هستم تا بره کوچولوی شعبده باز

در این قسمت از برنامه «روی موج کودک» هومن خیاط قسمت سی ام انیمیشن «بره ناقلا» با عنوان «بره کوچولوی شعبده باز» را روایت می‌کند. همچنین در بخش دیگری از این برنامه با همکاری نشر پرتقال نازنین مهیمنی کتاب «من مریخ هستم» نوشته «استیسی مک‌آنُلتی» را با ترجمه «آناهیتا حضرتی» برای مخاطبان می‌خواند.  شبنم سوهانی «روی موج کودک» را اجرا می‌کند و تدوین این برنامه بر عهده تینا تقویان است.
7/14/202324 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

زنده‌یاد جلال مقامی و فیلم سینمایی «هفت» در یازدهمین قسمت صداهای ابریشمی

یازدهمین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی» این هفته درباره زنده‌یاد جلال مقامی، دوبلور برجسته و گروه دوبلاژ فیلم سینمایی «هفت» منتشر می‌شود.  بخش اول یازدهمین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی» به زنده‌یاد جلال مقامی، اختصاص دارد و بخش دوم این پادکست نیز به گروه دوبلاژ فیلم سینمایی «هفت» می‌پردازد. «صداهای ابریشمی» برنامه‌ای با محوریت معرفی هنرمندان مهم دوبلاژ و فیلم‌های شاخص در زمینه دوبله است. علی باقرلی کارشناس قسمت یازدهم این پادکست است و مرجان طبسی نیز این برنامه را تدوین کرده است. پادکست «صداهای ابریشمی» با حمایت دکتر نهال سناوندی و دکتر حسین ارباب‌زاده، زیر نظر گلاره عباسی مدیر و موسس سوینا تولید می‌شود. در قسمت‌های پیشین پادکست صداهای ابریشمی به هنرمندان دوبله از جمله منوچهر اسماعیلی، ژاله کاظمی، نصرالله مدقالچی، بهرام زند، رعفت هاشم‌پور، شهلا ناظریان، منوچهر انور، نیکو خردمند و ایرج ناظریان و معرفی گروه دوبلاژ فیلم‌هایی سینمایی مادر، اتوبوسی به نام هوس، محمد رسول‌الله، شرلوک هلمز، دیوانه از قفس پرید، کازابلانکا، باد صبا، بدنام و پدرخوانده پرداخته شده است.
7/13/202359 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

گفتگو با آکا صفوی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و دوازدهمین اپیزود این فصل نیز به بخش اول گفتگو با آکا صفوی، خواننده و موسیقیدان اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
7/12/202337 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک | روایتی از بخش جدید بره ناقلا و خوانش کتاب هاپچی میمونه

در این قسمت از برنامه «روی موج کودک» هومن خیاط قسمت بیست و نهم انیمیشن «بره ناقلا» با عنوان «پیتزا فروشی» را روایت می‌کند. همچنین در بخش دیگری از این برنامه با همکاری نشر پرتقال نازنین مهیمنی کتاب «هاپچی میمونه» نوشته «محمدرضا شمس» را برای مخاطبان می‌خواند.  شبنم سوهانی «روی موج کودک» را اجرا می‌کند و تدوین این برنامه بر عهده تینا تقویان است.
7/8/202319 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

پادکست ماژور، نت خوانی برای نابینایان و کم بینایان

در سومین قسمت این برنامه، پیمان فیوضات قطعه «مینوئت در سل ماژور» اثر «یوهان سباستیان باخ» را تدریس میکند. پادکست «ماژور» برای نابینایان و کم‌بینایان علاقه‌مند به نوازندگی پیانو تهیه و در هر اپیزود آن، نت‌های قطعات مختلف خوانده می‌شود. همچنین در این پادکست توضیحاتی درباره گام، میزان‌بندی و تمپو قطعه و آهنگسازِ آن میشنویم.  پیمان فیوضات، نویسنده و معلم موسیقی، این پادکست را اجرا و تنظیم کرده است. سوینا هر ماه یک قسمت از پادکست «ماژور» را منتشر می‌کند.
7/6/20238 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

گفتگو با حمزه مقدم در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و یازدهمین اپیزود این فصل نیز به گفتگو با حمزه مقدم، نوازنده و موسیقیدان اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
7/5/202340 minutes
Episode Artwork

روی موج کودک| روایت بخش جدیدی از بره ناقلا و خوانش کتاب بابای شکم بالشی

در این قسمت از برنامه «روی موج کودک» هومن خیاط قسمت بیست و هشتم انیمیشن «بره ناقلا» با عنوان «آقای کشاورز اینفلوئنسر می‌شود» را روایت می‌کند. همچنین در بخش دیگری از این برنامه با همکاری نشر پرتقال نازنین مهیمنی کتاب «بابای شکم بالشی» نوشته «کلاس ورپلانکه» را با ترجمه «محمدرضا فرزاد» برای مخاطبان می‌خواند.  شبنم سوهانی «روی موج کودک» را اجرا می‌کند و تدوین این برنامه بر عهده تینا تقویان است.
6/30/202323 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

پادکست «طهرون»| خیابان شریعتی؛ جاده قدیم

بیست و دومین قدم از پادکست «طهرون» به جاده‌ی قدیم شمرون می‌رسد. به خیابان شریعتی.   پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است. پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی و با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری تولید شده‌است.
6/30/202323 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

گفتگو با هیوا رنجبر در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و دهمین اپیزود این فصل نیز به گفتگو با هیوا رنجبر، نوازنده و موسیقیدان اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  .این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
6/28/202346 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک| روایت کتاب «امروز چه حسی دارم» و توضیح «تعقیب و گریز بزرگ» به سبک بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، کتاب شعر «امروز چه حسی دارم» را با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز بیست و هفتمین قسمت انیمیشن بره ناقلا را با موضوع «تعقیب و گریز بزرگ» برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
6/23/202322 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

فیلمخانه| فیلم سینمایی «مهاجر» ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا به روایت ناصر ممدوح

  نسخه ویژه نابینایان فیلم سینمایی «مهاجر» ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا در چارچوب برنامه فیلمخانه منتشر شد. . نظارت متن و ضبط این برنامه به عهده کیوان کثیریان بوده و متن روایت آن را محدثه واعظی‌پور نوشته است. این برنامه در استودیو فراز ضبط شده و مرجان طبسی آن را میکس و تدوین کرده است. علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سوینا به نشانی www.sevinagroup.com به فایل صوتی فیلم‌های سینمایی توضیح‌دار دسترسی داشته باشند. 
6/22/20231 hour, 35 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

گفتگو با احسان عبدی‌پور در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و نهمین اپیزود این فصل نیز به گفتگو با احسان عبدی‌پور، نوازنده و موسیقیدان اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  .این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
6/21/202332 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک| قسمت دوم داستان «نگذارید غیب‌شان بزند» و بخش جدید انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت دوم داستان «نگذارید غیب‌شان بزند» را با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز بیست و ششمین قسمت انیمیشن بره ناقلا را با موضوع « پسر بد» برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
6/16/202327 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

زنده‌یاد ایرج ناظریان و فیلم سینمایی «پدرخوانده» در دهمین قسمت صداهای ابریشمی

دهمین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی» این هفته درباره زنده‌یاد ایرج ناظریان، دوبلور برجسته و گروه دوبلاژ فیلم سینمایی «پدرخوانده» است. «صداهای ابریشمی» برنامه‌ای با محوریت معرفی هنرمندان مهم دوبلاژ و فیلم‌های شاخص در زمینه دوبله است. علی باقرلی کارشناس قسمت دهم این پادکست است و مرجان طبسی نیز این برنامه را تدوین کرده است. پادکست «صداهای ابریشمی» با حمایت دکتر نهال سناوندی و دکتر حسین ارباب‌زاده، زیر نظر گلاره عباسی مدیر و موسس سوینا تولید می‌شود. در قسمت‌های پیشین پادکست صداهای ابریشمی به هنرمندان دوبله از جمله منوچهر اسماعیلی، ژاله کاظمی، نصرالله مدقالچی، بهرام زند، رعفت هاشم‌پور، شهلا ناظریان، منوچهر انور و نیکو خردمند و معرفی گروه دوبلاژ فیلم‌هایی سینمایی مادر، اتوبوسی به نام هوس، محمد رسول‌الله، شرلوک هلمز، دیوانه از قفس پرید، کازابلانکا، باد صبا و بدنام پرداخته شده است.
6/15/202359 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

بخش سوم گفتگو با استاد ناصر وحدتی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و هشتمین اپیزود این فصل نیز به قسمت سوم گفتگو با استاد ناصر وحدتی، نوازنده و موسیقیدان اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  .این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
6/14/202338 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک| روایت داستان نگذارید غیبشان بزند و قسمت جدید انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، داستان «نگذارید غیب‌شان بزند» را با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز بیست و پنجمین قسمت انیمیشن بره ناقلا را با موضوع « گوسفند کوچولو غول میشود» برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
6/9/202324 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

پادکست ماژور، نت خوانی برای نابینایان و کم بینایان

در دومین قسمت این برنامه، پیمان فیوضات قطعه Cancan اثر Jacques Offenbach «آهنگساز فرانسوی» را تدریس میکند. پادکست «ماژور» برای نابینایان و کم‌بینایان علاقه‌مند به نوازندگی پیانو تهیه و در هر اپیزود آن، نت‌های قطعات مختلف خوانده می‌شود. همچنین در این پادکست توضیحاتی درباره گام، میزان‌بندی و تمپو قطعه و آهنگسازِ آن میشنویم.  پیمان فیوضات، نویسنده و معلم موسیقی، این پادکست را اجرا و تنظیم کرده است. سوینا هر ماه یک قسمت از پادکست «ماژور» را منتشر می‌کند.
6/8/20238 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

دومین قسمت گفتگو با استاد ناصر وحدتی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و هفتمین اپیزود این فصل نیز به قسمت دوم گفتگو با استاد ناصر وحدتی، نوازنده و موسیقیدان اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است.  ماهگل مقتدر اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  ناصر وحدتی، خواننده، نویسنده و پژوهشگر موسیقی است که تمام ترانه‌های او، ترانه‌های فولکلور گیلان هستند. ترانه‌های رعنا و آها بوگو که توسط وحدتی اجرا شده، از مشهورترین ترانه‌های فولکور گیلکی است که شهرت ملی نیز دارند. 
6/7/202336 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک |روایت داستان دریا قرمز نیست و قسمت جدید انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، داستان «دریا قرمز نیست» را با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز بیست و چهارمین قسمت انیمیشن بره ناقلا را با موضوع «خروپوف» برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
6/2/202322 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

پادکست تهران برج آزادی؛ نگهبان تهران، 11 خرداد 1402

بیست و یکمین قدم از پادکست «طهرون» به برج آزادی می‌رسد. به میدان "شهیاد". نگهبانی که عکس انداختن کنارش یک مراسم آیینی بود، که هر ایرانی باید یکبار آن را اجرا می‌کرد. برجی که ایستاد و خاطرات چند نسل را مرور کرد و بخشی از تاریخ این کشور شد. پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است. پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی و با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری تولید شده‌است.
6/1/202332 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

گفتگو با ناصر وحدتی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و ششمین اپیزود این فصل نیز به قسمت اول گفتگو با ناصر وحدتی، نوازنده و موسیقیدان اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  .این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
5/31/202338 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک | روایت داستان یک بغل گرم برفی و قسمت 23 بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، داستان «یک بغل گرم برفی» را با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز بیست و سومین قسمت انیمیشن بره ناقلا را با موضوع یک مشکل تیغ دار برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
5/26/202328 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

برنامه فیلمخانه، فیلم سینمایی آدم برفی با روایت پدرام شریفی

آدم‌برفی فیلمی ایرانی در ژانر کمدی به نویسندگی و کارگردانی داوود میرباقری است که در سال ۱۳۷۳ ساخته و در سال 1376پرفروش‌ترین فیلم سال شد. فیلم دو داستان موازی را پیش برده و با هم تلفیق می‌کند. ابتدا مردی ایرانی به نام عباس خاکپور (با بازی اکبر عبدی) بر صحنه می‌آید که برای گرفتن ویزای ایالات متحده به ترکیه رفته‌است اما موفق به اخذ ویزا نمی‌شود. از سوی دیگر زنی (با بازی آزیتا حاجیان) است که در ترکیه زندگی می‌کند و در هتل محل اقامتش کار می‌کند و نمی‌تواند به ایران بازگردد. عباس تصمیم می‌گیرد با پوشیدن لباس مبدل و به بهانه ازدواج با یک مرد آمریکایی ویزای آمریکا را بگیرد. اما با دیدن دنیا باز هم برای هویت اصلی خود دلتنگ میشود و ... بازیگران: اکبر عبدی، آزیتا حاجیان، پرویز پرستویی، داریوش ارجمند، مهدی فتحی،  محمدرضا شریفی‌نیا، سیروس گرجستانی و شهره سلطانی
5/25/20232 hours, 10 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

یادی از زنده‌یاد مختوم‌قلی فراغی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و پنجمین اپیزود این فصل نیز به گزارشی از مراسم دویست و نودمین سالگرد تولد مختوم‌قلی فراغی، شاعر نامدار ترکمن اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است.  ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
5/24/202345 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک | داستان «مامان دوستت دارم» و بیست و دومین قسمت انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، داستان «مامان دوستت دارم» را با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز بیست و دومین قسمت انیمیشن بره ناقلا را با موضوع خانه جدید برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
5/20/202322 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

بیستمین قسمت از پادکست «طهرون»| امجدیه؛ نسلی روی سکوها

بیستمین قدم از پادکست «طهرون» به ورزشگاه امجدیه می‌رسد؛ به صدای پای نسلی که با فریادهای پروین و شاهرخی و بهزادی لای سکوها قد کشید، به تپش‌های قلبی که با صدای سوت شروع بازی شدت می‌گرفت.  پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است. پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی و با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری تولید شده‌است.
5/18/202343 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

گفتگو با وحید اسداللهی در «ضرب‌آهنگ؛ قسمت دوم، ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و چهارمین اپیزود این فصل نیز به قسمت دوم گفتگو با وحید اسداللهی، نوازنده و موسیقیدان اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
5/17/202337 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک، 22 اردیبهشت 1402

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، داستان قوی باش را با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز بیست و یکمین قسمت انیمیشن بره ناقلا را با موضوع مهمان ناخوانده برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
5/12/202324 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

پادکست ماژور، «نت خوانی برای نابینایان و کم بینایان»، 21 اردیبهشت 1402

در اولین قسمت این برنامه، پیمان فیوضات مدرس قطعات، توضیحات کاملی درمورد پادکست و اهداف آن و سابقه کار خود در موسیقی ارائه میدهد. پادکست «ماژور» برای نابینایان و کم‌بینایان علاقه‌مند به نوازندگی پیانو تهیه و در هر اپیزود آن، نت‌های قطعات مختلف خوانده می‌شود. همچنین در این پادکست توضیحاتی درباره گام، میزان‌بندی و تمپو قطعه و آهنگسازِ آن میشنویم.  پیمان فیوضات، نویسنده و معلم موسیقی، این پادکست را اجرا و تنظیم کرده است. سوینا هر ماه یک قسمت از پادکست «ماژور» را منتشر می‌کند.
5/11/202311 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

گفتگو با وحید اسداللهی در «ضرب‌آهنگ؛ قسمت اول، ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و سومین اپیزود این فصل نیز به قسمت اول گفتگو با وحید اسداللهی، نوازنده و موسیقیدان اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است. ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
5/10/202351 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک، 15 اردیبهشت 1402

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، داستان رویای امانوئل را با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز بیستمین قسمت انیمیشن بره ناقلا را با موضوع آدم فضایی برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
5/5/202322 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

پادکست تهران 19 موزه هنرهای معاصر؛  گنج نامه، 14 اردیبهشت 1402

نوزدهمین قدم از پادکست "طهرون" به پلی می‌رسد که قرار بود سنت را به مدرنیته وصل کند. ساختمانی که از اولین خشت قرار بود متفاوت باشد. مربوط به دورانی که تهران می‌خواست لندن و نیویورک خاور میانه باشد.  در این قسمت از پادکست " طهرون" با هم در راهروی موزه‌ی هنرهای معاصر قدم می‌زنیم،  تا از اندی وارهول و پیکاسو و فاکس تالبوت و تناولی بگذریم و تاریخ هنر معاصر را لمس کنیم.   پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است.  پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی و با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری تولید شده‌است.
5/4/202334 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

گفتگو با محمدرضا درویشی در «ضرب‌آهنگ» رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود و دومین اپیزود این فصل نیز به قسمت دوم گفتگو با محمدرضا درویشی، پژوهشگر موسیقی نواحی اختصاص دارد. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی روایتگر برنامه ضرب‌آهنگ است.  ماهگل مقتدر نیز اجرای ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
5/3/202349 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک، 8 اردیبهشت 1402

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، داستان بساز و بتاز را با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز نوزدهمین قسمت انیمیشن بره ناقلا را با موضوع تولد بازی برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
4/28/202322 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

برنامه سینما کلاسیک| فیلم سینمایی رهایی از شاوشنک با صدای مازیار لرستانی

رستگاری در شاوشنک یا رهایی از شاوشنک، به انگلیسی: The Shawshank Redemption فیلمی  بر پایه رمانی به نام ریتا هیورث و رستگاری در شاوشنک اثر استیون کینگ است. کارگردان و فیلمنامه نویس آن فرانک دارابونت است و تیم رابینز و مورگان فریمن دو بازیگر اصلی فیلم هستند. خلاصه داستان: اندی دوفرین (تیم رابینز) بانکدار جوانی است که به جرم قتل همسر و معشوقه پنهانی‌اش به حبس ابد در زندان ایالتی شائوشنک محکوم می‌شود. وی تأکید می‌کند که این جرمی   است که مرتکب نشده، ولی قاضی تشخیص می‌دهد که او گناهکار است. او سال‌های متعددی را در این زندان  می‌گذراند در حالی که تنها سرگرمی‌اش دست‌وپنجه نرم کردن با افرادی از پایین‌ترین طبقهٔ جامعه، مانند همجنسگرایان و قاتلان است؛   که مدام او را آزار و  اذیت می کنند...
4/27/20232 hours, 43 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

بررسی موسیقی نواحی در فصل تازه «ضرب‌آهنگ» در رادیو سوینا

سومین فصل برنامه ضرب‌آهنگ با معرفی و بررسی موسیقی نواحی مختلف ایران از رادیو سوینا پخش می‌شود. محسن شریفیان، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی کارشناس برنامه ضرب‌آهنگ است.   ماهگل مقتدر نیز سردبیری و اجرا ضرب‌آهنگ را برعهده دارد و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  محمدرضا درویشی، پژوهشگر موسیقی نواحی مهمان اولین اپیزود این فصل برنامه ضرب‌آهنگ است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است
4/27/202344 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

برنامه فیلمخانه| فیلم سینمایی بادکنک سفید با روایت گلاره عباسی

بادکنک سفید محصول سال ۱۳۷۳ گروه کودک شبکه دوم سیما، فیلمی به کارگردانی جعفر پناهی و نویسندگی عباس کیارستمی است. بازیگران: فرشته صدرعرفایی، آیدا محمدخانی، محسن کفیلی، آنا بورکوفسکا، محمد شاهانی، علی اصغر صمدی، حمیدرضا طاهری خلاصه داستان: یک ساعت و نیم به تحویل سال باقی مانده است. دختر خردسالی به نام راضیه، برای خرید ماهی سفره هفت‌سین از مادرش یک اسکناس پانصد تومانی میگیرد. اما آن را گم میکند. او در تلاش برای پیدا کردن پول، با اتفاقات و آدمهای جالبی رو به رو میشود. ...
3/20/20231 hour, 24 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

ویژه برنامه روی موج کودک، ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، نازنین مهیمنی داستان اجازه هست را تعریف میکند. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. همچنین ماجرای پیکنیک آقای کشاورز و خانم مو صورتی و شیطنت گوسفندها برای گرفتن خوراکی آنها را در هجدهمین قسمت انیمیشن بره ناقلا، با روایت هومن خیاط میشنویم. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده است و تینا تقویان آن را تدوین می‌کند.
3/20/202326 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

نوزدهمین قسمت از پادکست «طهرون» | موزه هنرهای معاصر؛ گنج‌نامه

نوزدهمین قدم از پادکست «طهرون» به پلی می‌رسد که قرار بود سنت را به مدرنیته وصل کند. ساختمانی که از اولین خشت قرار بود متفاوت باشد. مربوط به دورانی که تهران می‌خواست لندن و نیویورک خاورمیانه باشد. در این قسمت از پادکست «طهرون» با هم در راهروی موزه‌ی هنرهای معاصر قدم می‌زنیم، تا از اندی وارهول و پیکاسو و فاکس تالبوت و تناولی بگذریم و تاریخ هنر معاصر را لمس کنیم.   پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است. پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی و با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری تولید شده‌است.
9/22/202234 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

برنامه «فیلمخانه» فیلم سینمایی «مهمان مامان» با روایت فریبا کامران

  مهمان مامان یک فیلم کمدی خانوادگی به کارگردانی داریوش مهرجویی محصول سال ۱۳۸۲ است. این فیلم بر اساس کتاب مهمان مامان نوشتهٔ هوشنگ مرادی کرمانی است. بازیگران: گلاب آدینه، پارسا پیروزفر، امین حیایی، حسن پورشیرازی ، نسرین مقانلو و... خلاصه داستان: مادر با خبر می‌شود که خواهرزاده اش به همراه نوعروس خود قرار است به میهمانی نزد او بیایند، مادر برای این که حفظ آبرو کند، دستپاچه و نگران است و تلاش زیادی برای آماده کردن وضعیت ظاهری خانه دارد، اما هنوز پدر یدالله نیامده و هرلحظه ممکن است میهمانان از راه برسند و...
9/15/20222 hours, 15 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

برنامه «ضرب‌آهنگ» گفتگو با میلاد کیایی

در تازه‌ترین قسمت برنامه ضرب‌آهنگ، آلبوم موسیقی «در عشق زنده باید» اثر میلاد کیایی، بابک شهرکی و عمران فروزش در گفتگو با میلاد کیایی، نوازنده سنتور، آهنگساز و موسیقی‌دان بررسی می‌شود. امیر بهاری سردبیری این برنامه را بر عهده دارد. ماهگل مقتدر کارشناس و مجری ضرب‌آهنگ است و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
9/14/20221 hour, 4 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک | روایت داستان مهربان باش و هفدهمین قسمت انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای تینا تقویان تقدیم میشود، داستان مهربان باش را  با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز هفدهمین قسمت انیمیشن بره ناقلا را با موضوع موش در مزرعه  تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
9/9/202222 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

هجدهمین قسمت از پادکست «طهرون»| بلوار کشاورز؛ داستان بولوار

قصه‌ بولوار داستان یک پیاده‌روی طولانی و بی‌پایان است. از صد و پنجاه سال قبل تا الان. از دوره‌ای که آب کرج نام داشت تا وقتی که شد بولوار الیزابت و بعدها که شد بلوار کشاورز. هجدهمین قسمت پادکست تهران به بولوار کشاورز می‌رسد؛ از صدای فرهاد و بلک‌کتز در کوچینی عبور می‌کند تا به سینما بولوار و پارک لاله و بیمارستان هزارتخت‌خوابی برسد.  پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است. پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی و با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری تولید شده‌است.
9/8/202239 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

برنامه «ضرب‌آهنگ» گفتگو با سیامک جهانگیری

در تازه‌ترین قسمت برنامه ضرب‌آهنگ، آلبوم موسیقی «از کاروان رفته» اثر سیامک جهانگیری و اشکان کمانگری در گفتگو با سیامک جهانگیری، نوازنده، آهنگساز، مدرس و موزیسین بررسی می‌شود. امیر بهاری سردبیری این برنامه را بر عهده دارد. ماهگل مقتدر کارشناس و مجری ضرب‌آهنگ است و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
9/7/202244 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک | قسمت دوم داستان پسر موش کور روباه و اسب و شانزدهمین قسمت انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت دوم داستان پسر موش کور روباه و اسب را  با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز شانزدهمین قسمت انیمیشن بره ناقلا را با موضوع کلاه تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
9/2/202222 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

زنده‌یاد منوچهر اسماعیلی در نهمین قسمت «صداهای ابریشمی»

 نهمین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی» که پنجشنبه ۱۰ شهریور ماه منتشر می‌شود، به طور ویژه به زنده‌یاد منوچهر اسماعیلی اختصاص دارد. منوچهر اسماعیلی دوبلور پیشکسوت و مرد هزار صدای ایران، دوشنبه ۳۱ مردادماه دار فانی را وداع گفت. «صداهای ابریشمی» برنامه‌ای با محوریت معرفی هنرمندان مهم دوبلاژ و فیلم‌های شاخص در زمینه دوبله است. این برنامه روز پنجشنبه ساعت ۱۹ از رادیو سوینا پخش خواهد شد و پس از آن، در پایگاه اینترنتی سوینا در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت. علی باقرلی نویسنده و کارشناس این قسمت این پادکست است و مرجان طبسی نیز این برنامه را تدوین کرده است. پادکست «صداهای ابریشمی» با حمایت د‌کتر نهال سناوندی و دکتر حسین ارباب‌زاده، زیر نظر گلاره عباسی مدیر و موسس سوینا تولید می‌شود. علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سوینا به نشانی www.sevinagroup.com به برنامه‌های رادیو سوینا دسترسی داشته باشند.
9/2/202259 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

برنامه «ضرب‌آهنگ» گفتگو با بهزاد عبدی

در تازه‌ترین قسمت برنامه ضرب‌آهنگ، موسیقی فیلم سینمایی «علف‌زار» در گفتگو با بهزاد عبدی، آهنگساز آن بررسی می‌شود. امیر بهاری سردبیری این برنامه را بر عهده دارد. ماهگل مقتدر کارشناس و مجری ضرب‌آهنگ است و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین  به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
8/31/202228 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک | قسمت نخست داستان پسر موش کور روباه و اسب و پانزدهمین قسمت انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت اول داستان پسر موش کور روباه و اسب را  با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز پانزدهمین قسمت انیمیشن بره ناقلا را با موضوع عینک شکسته تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
8/26/202222 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

هفدهمین قسمت پادکست «طهرون»،تئاتر شهر؛ بازی در بازی

هفدهمین قدم از پادکست طهرون به تئاتر شهر می‌رسد، صحنه‌ای که بخشی از تاریخ نمایش ایران از کمدی تا تراژدی در آن رقم خورده‌است. چسبیده به چهارراه حوادث که جولانگاه اتفاق بوده و هر نسلی از آن خاطره دارد.  هفدهمین قسمت پادکست طهرون داستان معبدی است روی یکی از شریان‌های اصلی شهر که سینه‌اش مامن رازهای زیادی بوده‌است. پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است. پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی و با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری تولید شده‌است.
8/25/202234 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

برنامه «ضرب‌آهنگ» گفتگو با مسلم علیپور

در تازه‌ترین قسمت برنامه ضرب‌آهنگ، آلبوم موسیقی «بالا برزان» اثر فرج علیپور و گروه تال در گفتگو با مسلم علیپور، آهنگساز، نوازنده کمانچه و سرپرست گروه تال بررسی می‌شود. امیر بهاری سردبیری این برنامه را بر عهده دارد. ماهگل مقتدر کارشناس و مجری ضرب‌آهنگ است و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین  به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
8/24/202238 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک | قسمت پایانی داستان من هلر کلر هستم و چهاردهمین قسمت انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت آخر داستان من هلن کلر هستم  را  با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز چهاردهمین قسمت انیمیشن بره ناقلا را برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
8/19/202226 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

برنامه «سینما کلاسیک» فیلم سینمایی «نیمه شب در پاریس» با صدای داریوش کاردان

نیمه‌شب در پاریس (به انگلیسی: Midnight in Paris) عنوان فیلمی کمدی-رمانتیک-فانتزی به نویسندگی و کارگردانی وودی آلن است. از بازیگران این فیلم می‌توان به اوون ویلسون و ریچل مک‌آدامز اشاره کرد. خلاصه داستان: جیل (اوون ویلسون) به همراه همسر و پدر و مادرزنش به پاریس سفر می‌کند و شدیداً تحت تأثیر شهر و زیبایی‌هایش قرار می‌گیرد. اما همسرش، اینز (ریچل مک‌آدامز) و بقیهٔ خانواده، چنین احساسی ندارند. همزمان، جیل به فکر کار کردن روی رمانش با موضوع نوستالژی است و...
8/18/20221 hour, 40 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

برنامه «ضرب‌آهنگ» گفتگو با آرش شهریاری

در تازه‌ترین قسمت برنامه ضرب‌آهنگ، آلبوم موسیقی «مرثیه آفتاب» در گفتگو با آرش شهریاری، آهنگساز آن بررسی می‌شود. امیر بهاری سردبیری این برنامه را بر عهده دارد. ماهگل مقتدر کارشناس و مجری ضرب‌آهنگ است و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین  به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
8/17/20221 hour, 39 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک | قسمت نخست داستان من هلر کلر هستم و سیزدهمین قسمت انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت اول داستان من هلن کلر هستم  را  با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز سیزدهمین قسمت انیمیشن بره ناقلا را برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
8/12/202223 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

پادکست طهرون | تالار وحدت رودکی

شانزدهمین قدم پادکست طهرون به تالار رودکی سابق و وحدت فعلی می‌رسد، اولین نشانه‌های تهران مدرنی که قرار بود گل سر سبد شهرهای دنیا باشد. شهری که دیگر تماشاخانه‌های لاله زار برایش کافی نبود، باله می‌خواست و اپرا و جایی برای اجرای ارکسترسمفونیک. داستان وحدت داستان شکوه است، از تکیه‌دولت تا سالن اپرای تهران در خیابان علاالدوله و بعد هم رودکی که بعدها شد وحدت. پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است.  قسمت شانزدهم پادکست «طهرون» پنجشنبه ۲۰ مرداد ساعت ۱۹ از رادیو سوینا پخش می‌شود و پس از آن، در پایگاه اینترنتی سوینا در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.  پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی و با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری تولید شده‌است.
8/11/202223 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

زنده‌یاد نیکو خردمند و فیلم سینمایی «بدنام» در هشتمین قسمت «صداهای ابریشمی»

هشتمین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی» این هفته درباره زنده‌یاد نیکو خردمند بازیگر ودوبلور برجسته و گروه دوبلاژ فیلم سینمایی «بدنام» منتشر می‌شود.  به گزارش روابط عمومی سوینا، بخش اول هشتمین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی» که پنجشنبه ۱۳ مرداد ماه منتشر می‌شود، به زنده‌یاد نیکو خردمند، اختصاص دارد و بخش دوم این پادکست نیز به گروه دوبلاژ فیلم سینمایی «بدنام» می‌پردازد. «صداهای ابریشمی» برنامه‌ای با محوریت معرفی هنرمندان مهم دوبلاژ و فیلم‌های شاخص در زمینه دوبله است. این برنامه روز پنجشنبه ساعت ۱۹ از رادیو سوینا پخش خواهد شد و پس از آن، در پایگاه اینترنتی سوینا در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت. علی باقرلی کارشناس قسمت هشتم این پادکست است و مرجان طبسی نیز این برنامه را تدوین کرده است. پادکست «صداهای ابریشمی» با حمایت د‌کتر نهال سناوندی و دکتر حسین ارباب‌زاده، زیر نظر گلاره عباسی مدیر و موسس سوینا تولید می‌شود. علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سوینا به نشانی www.sevinagroup.com به برنامه‌های رادیو سوینا دسترسی داشته باشند
8/4/202259 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

برنامه «ضرب‌آهنگ» گفتگو با نصرالله داوودی

در تازه‌ترین قسمت برنامه ضرب‌آهنگ، موسیقی فیلم سینمایی «قلعه عقاب‌ها» به آهنگسازی ران گودوین در گفتگو با نصرالله داوودی، آهنگساز، پژوهشگر و منتقد موسیقی فیلم بررسی می‌شود. امیر بهاری سردبیری این برنامه را بر عهده دارد. ماهگل مقتدر کارشناس و مجری ضرب‌آهنگ است و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین  به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
8/3/20221 hour, 29 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک | روایت قسمت دوم داستان فیل ماکارون و قصه ای به نام گرگ و درنا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت دوم داستان فیل ماکارون را  با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. همچنین قصه ای به نام گرگ و درنا را با روایت مهین دیهیم میشنویم. . روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
7/29/202222 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

پانزدهمین قسمت پادکست «طهرون»، باغ نگارستان؛ باغ آخر

نگارستان آخرین باغ تهران قدیم که درخت‌های سر به فلک کشیده‌اش شاهد ظهور و سقوط چندین پادشاه بوده‌اند. درخت‌هایی که از آغامحمدخان و کودکی عباس میرزا تا عروسی ناصرالدین‌شاه و کشته شدن قائم مقام رو شاهد بوده‌اند. پانزدهمین قدم از پادکست طهرون به نگارستان می‌رسد؛ باغی در دل شهر.  پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است. پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی و با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری تولید شده‌است.
7/28/202255 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

برنامه «ضرب‌آهنگ» گفتگو با سوفیا نصراللهی

در تازه‌ترین قسمت برنامه ضرب‌آهنگ، موسیقی فیلم سینمایی «پرده آخر» به آهنگسازی بابک بیات در گفتگو با سوفیا نصراللهی مترجم، روزنامه‌نگار و منتقد سینما بررسی می‌شود. سوینا پیش از این نسخه ویژه نابینایان این فیلم را با توضیح مهتاب نصیرپور منتشر کرده است. امیر بهاری سردبیری این برنامه را بر عهده دارد. ماهگل مقتدر کارشناس و مجری ضرب‌آهنگ است و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین  به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
7/27/202240 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک | روایت داستان فیل ماکارون و قسمت دوازدهم انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت اول داستان فیل ماکارون را  با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز دوازدهمین قسمت انیمیشن بره ناقلا را برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
7/22/202224 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

برنامه «فیلمخانه» فیلم سینمایی «پرده ی آخر» با روایت مهتاب نصیرپور

پرده ِی آخر نام فیلمی ایرانی به نویسندگی و کارگردانی واروژ کریم‌مسیحی و آهنگسازی بابک بیات است که در سال ۱۳۶۹ ساخته شده است. بازیگران: جمشید هاشم‌پور، فریماه فرجامی، سعید پورصمیمی، داریوش ارجمند، نیکو خردمند و ماهایا پطروسیان... خلاصه داستان: مرگِ «حسام‌میرزا رفیع‌الملک»، میراث خاندان رفیع‌الملک به همسرش «فروغ‌الزمان» می‌رسد؛ اما خواهر و برادرِ حسام‌میرزا، «تاج‌الملوک» و «کامران میرزا»، که تنها بازماندگان این خاندان هستند از این موضوع خشنود نیستند و...
7/21/20222 hours, 9 minutes
Episode Artwork

برنامه «ضرب‌آهنگ» گفتگو با شهرزاد بهشتیان و مستانه حکیمی

در تازه‌ترین قسمت برنامه ضرب‌آهنگ، آلبوم موسیقی «در مزرعه» اثر گروه آدمک با نگاهی به دیگر فعالیت‌های این گروه در حوزه موسیقی کودک بررسی می‌شود. شهرزاد بهشتیان و مستانه حکیمی دو عضو از گروه آدمک مهمانان این قسمت از ضرب‌آهنگ هستند. امیر بهاری سردبیری این برنامه را بر عهده دارد. ماهگل مقتدر کارشناس و مجری ضرب‌آهنگ است و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین  به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
7/20/20221 hour, 7 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک | روایت داستان کوتاه خرگوش و قسمت یازده انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، داستان کوتاه خرگوش گوش داد را  با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر پرتقال گویا شده است. هومن خیاط نیز یازدهمین قسمت انیمیشن بره ناقلا را برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
7/15/202221 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

قسمت چهاردم پادکست «طهرون» کافه نادری؛ صد سال تنهایی

کافه نادری داستان‌های قرار‌های ناتمام یک نسل است. داستانی که با خاچیک مادیکیانس شروع شده و حالا صد سال از تنهایی آدم‌هایش می‌گذرد. داستان پنجره‌ای که یک روز تصویر صادق هدایت در آن منعکس شده و میز و صندلی‌هایی که روزگاری نیما و سیاوش کسرایی و بزرگ علوی و مجتبی مینوی را روی خود دیده‌اند.  چهاردهمین قدم از پادکست «طهرون» به کافه قنادی نادری می‌رسد. چسبیده به هتل نادری. یکی از تنها یادگارهای دوران تجدد ایران که با طعم و بوی قهوه‌های خاچیک در تاریخ این شهر ماندگار شده‌است. پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است.  پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی و با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری تولید شده‌است.
7/14/202220 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

برنامه «ضرب‌آهنگ» گفتگو با علی مسعودی‌نیا

در تازه‌ترین قسمت برنامه ضرب‌آهنگ، آلبوم موسیقی «گل صد برگ» در گفتگو علی مسعودی‌نیا، نویسنده و منتقد بررسی می‌شود. «گل صد برگ» آلبومی به خوانندگی شهرام ناظری و آهنگسازی زنده‌یاد جلال ذوالفنون است.  امیر بهاری سردبیری این برنامه را بر عهده دارد. ماهگل مقتدر کارشناس و مجری ضرب‌آهنگ است و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین  به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
7/13/20221 hour, 7 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک | روایت داستان بازگشت به خانه از کتاب شمعدانی و قسمت دهم انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود،  آخرین داستان را از کتاب شمعدانی، به نام بازگشت به خانه، با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر مانوش گویا شده است. هومن خیاط نیز دهمین قسمت انیمیشن بره ناقلا را برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
7/8/202224 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

منوچهر انور و فیلم سینمایی «باد صبا» در هفتمین قسمت صداهای ابریشمی

بخش اول هفتمین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی» به منوچهر انور، اختصاص دارد و بخش دوم این پادکست نیز به گروه دوبلاژ فیلم سینمایی «باد صبا» می‌پردازد. «صداهای ابریشمی» برنامه‌ای با محوریت معرفی هنرمندان مهم دوبلاژ و فیلم‌های شاخص در زمینه دوبله است. نیروان غنی‌پور کارشناس قسمت هفتم این پادکست است و مرجان طبسی نیز این برنامه را تدوین کرده است. پادکست «صداهای ابریشمی» با حمایت د‌کتر نهال سناوندی و دکتر حسین ارباب‌زاده، زیر نظر گلاره عباسی مدیر و موسس سوینا تولید می‌شود. علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سوینا به نشانی www.sevinagroup.com به برنامه‌های رادیو سوینا دسترسی داشته باشند.
7/7/202256 minutes
Episode Artwork

برنامه «ضرب‌آهنگ» گفتگو با محسن شریفیان

در تازه‌ترین قسمت برنامه ضرب‌آهنگ، آلبوم موسیقی «لوکا» در گفتگو با محسن شریفیان، آهنگساز آن بررسی می‌شود. امیر بهاری سردبیری این برنامه را بر عهده دارد. ماهگل مقتدر کارشناس و مجری ضرب‌آهنگ است و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین  به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
7/6/20221 hour, 4 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک | روایت داستان تیک تاک از کتاب شمعدانی و قسمت نهم انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود،  داستان تیک تاک ساعت  را از کتاب شمعدانی، با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر مانوش گویا شده است. هومن خیاط نیز نهمین قسمت انیمیشن بره ناقلا را برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
7/1/202223 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

سیزدهمین قسمت پادکست «طهرون»، خانه مقدم؛ نگینی در دل شهر

داستان خانه‌ی مقدم با محمدتقی‌خان احتساب الملک رئیس اداره‌ی احتسابیه‌ی دوره‌ی قاجار شروع می‌شود و پسرهایش محسن و حسن که اهل ادب بودند و به حساب و کتاب پدر راهی پیدا نکردند. خانه‌ای که بعد از مرگ حسن مقدم نویسنده‌ی نمایشنامه جعفرخان از فرنگ برگشته، محل زندگی محسن مقدم و همسرش سلما شد و بعدها موزه‌ی شخصی و عاشقانه‌ی محسن مقدم که در آجر به آجر می‌توان عشق‌اش به سلما و تاریخ را دید. سیزدهمین قدم از پادکست "طهرون" به کاشی شماره‌ی ۲۵۱ خیابان سپه سابق می‌رسد. به خانه‌ی مقدم‌، یکی از نگین‌های تاج شاهزاده‌ای بی‌قواره به نام تهران که باید جور تاریخ مدفون شده زیر نوسازی شهر را به دوش بکشند. پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است. پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی و با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری تولید شده‌است.
7/1/202222 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

برنامه ضرب‌آهنگ| بررسی آلبوم شاهنامه در گفتگو با امیر بهاری

در تازه‌ترین قسمت برنامه ضرب‌آهنگ، آلبوم  «شاهنامه» اثری از محمدحسین مسلمی با نام هنری M.H PROJECT در گفتگو با امیر بهاری، روزنامه‌نگار و منتقد بررسی می‌شود. امیر بهاری سردبیری این برنامه را بر عهده دارد. ماهگل مقتدر کارشناس و مجری ضرب‌آهنگ است و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین  به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
6/29/202240 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک | روایت داستان هوا از کتاب شمعدانی و قسمت هشتم انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود،  داستان هوا را از کتاب شمعدانی، با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر مانوش گویا شده است. هومن خیاط نیز هشتمین  قسمت انیمیشن بره ناقلا را برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
6/24/202226 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

برنامه «سینما کلاسیک» فیلم سینمایی «سکوت بره‌ها» با صدای بهروز رضوی

سکوت بره‌ها (به انگلیسی: The Silence of the Lambs) یک فیلم دلهره آور ترسناک روانشناختی به کارگردانی جاناتان دمی محصول سال ۱۹۹۱ است. از بازیگران این فیلم می‌توان به جودی فاستر و آنتونی هاپکینز اشاره کرد. خلاصه داستان: کلاریس دانشجوی جوانی است که در کادر سازمان اف بی آی به کار و تحصیل اشتغال دارد. روزی به او خبر می دهند که قاتل خطرناکی چند زن را اینجا و آنجا کشته و پوست تن آنها را کنده است. یکی از روسای کلاریس او را مامور رسیدگی به این پرونده می کند و در آغاز او را به دکتر هانیبال لکتر معرفی می کند و...  
6/23/20221 hour, 50 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

برنامه «ضرب‌آهنگ» گفتگو با سهند آدم‌عارف

در تازه‌ترین قسمت برنامه ضرب‌آهنگ، موسیقی فیلم سینمایی «blade runner» به آهنگسازی ونگلیس در گفتگو با سهند آدم‌عارف، نویسنده و روزنامه‌نگار بررسی و دیگر آثار این آهنگساز مرور می‌شود. امیر بهاری سردبیری این برنامه را بر عهده دارد. ماهگل مقتدر کارشناس و مجری ضرب‌آهنگ است و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین  به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
6/22/20221 hour, 11 minutes
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک | روایت داستان آتش از کتاب شمعدانی و قسمت هفتم انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود،  داستان آتش را از کتاب شمعدانی، با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر مانوش گویا شده است. هومن خیاط نیز هفتمین  قسمت انیمیشن بره ناقلا را برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
6/17/202221 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

سینما خاطره| فیلمنامه جهان پهلوان تختی

جهان پهلوان تختی آخرین تجربه کارگردانی علی حاتمی است؛ فیلمی که با مرگ فیلمساز برای همیشه نیمه‌تمام ماند.  اما خوشبختانه حاتمی نگارش فیلمنامه را تمام کرده بود و نسخه کامل آن را بعدها نشر علمی در مجموعه‌ای منتشر کرد. آنچه امروز در رادیو سوینا می‌شنوید قسمت ابتدایی فیلمنامه «جهان پهلوان تختی» است که حسام مقامی‌کیا آن را اجرا کرده. فیلمنامه‌خوانی «جهان‌پهلوان تختی» نویسنده: «علی حاتمی» گویندگی، تدوین و انتخاب موسیقی: «حسام مقامی‌کیا» موسیقی‌های منتخب: آثاری از «اسفندیار منفردزاده» و قطعه‌ای با صدای «فرهاد مهراد»
6/16/20221 hour, 1 minute, 54 seconds
Episode Artwork

برنامه «ضرب‌آهنگ» گفتگو با امیرحسین الله‌دادی

در تازه‌ترین قسمت برنامه ضرب‌آهنگ، «سمفونی ۵ بتهوون»، در گفتگو با امیرحسین الله‌دادی، آهنگساز و مدرس موسیقی بررسی می‌شود.  امیر بهاری سردبیری این برنامه را بر عهده دارد. ماهگل مقتدر کارشناس و مجری ضرب‌آهنگ است و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین  به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
6/15/20221 hour, 5 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک | روایت داستان آب از کتاب شمعدانی و قسمت ششم انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود،  داستان آب را از کتاب شمعدانی، با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر مانوش گویا شده است. هومن خیاط نیز ششمین قسمت انیمیشن بره ناقلا را برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
6/10/202221 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

دوازدهمین قسمت پادکست «طهرون»، لاله زار؛ مردی که می‌خندد

لاله‌زار داستان کاباره‌ها و سینماها و صفحه فروشی‌هایی است که با سیم و کابل و لوستر تاخت زده شد. داستان کوچه ملی که دیگر نیست. بازیگرهایی که روی صحنه‌‌ی پارس و دهقان و نصر فراموش شدند. آپارات‌هایی که توی ایران و البرز و نادر و رکس خاموش شدند و شادی‌هایی که توی کاباره‌های متروک فراموش شدند. قدم زدن در لاله‌زار قدم زدن در قبرستانی است که سنگ قبرهایش نشان از شکوه خیابانی دارند که یک وقتی قلب تهران در آن می‌تپید. خیابانی که یک روز شبیه مردی بود خندان، با کت و شلوار سفید و پوشتی که چشم‌نوازی می‌کرد و حالا شبیه ولگردی است که از دوران شکوه‌اش چیزی نمانده جز لباسی ژنده. مردی که هنوز هم محکوم به خندیدن است. قسمت دوازدهم پادکست «طهرون» در ابتدای لاله‌زار با قدم زدن روی مجمع الوحوش ناصری آغاز می‌شود. با گذر از تئاتر نصر و سینما رکس و گراند هتل ادامه پیدا می‌کند و در چهارراه کنت به پایان نزدیک می‌شود. پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است. پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی و با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری تولید شده‌است.
6/9/20221 hour, 35 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

برنامه «ضرب آهنگ» گفتگو با علی بوستان

در تازه‌ترین قسمت برنامه ضرب‌آهنگ، آلبوم موسیقی «The Wall» از گروه موسیقی پینک فلوید، در گفتگو با علی بوستان، موزیسین و نوازنده سه‌تار بررسی می‌شود.  امیر بهاری سردبیری این برنامه را بر عهده دارد. ماهگل مقتدر کارشناس و مجری ضرب‌آهنگ است و مهدی رجبی این برنامه را تدوین کرده است.  این برنامه با حمایت عسل هنگوین  به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
6/8/20221 hour, 7 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

زنده‌یاد شهلا ناظریان و فیلم سینمایی «کازابلانکا» در ششمین قسمت صداهای ابریشمی

ششمین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی» این هفته درباره زنده‌یاد شهلا ناظریان دوبلور برجسته و گروه دوبلاژ فیلم سینمایی «کازابلانکا» است. بخش اول ششمین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی» به زنده‌یاد شهلا ناظریان، اختصاص دارد و بخش دوم این پادکست نیز به گروه دوبلاژ فیلم سینمایی «کازابلانکا» می‌پردازد. «صداهای ابریشمی» برنامه‌ای با محوریت معرفی هنرمندان مهم دوبلاژ و فیلم‌های شاخص در زمینه دوبله است. نیروان غنی‌پور کارشناس قسمت ششم این پادکست است و مرجان طبسی نیز این برنامه را تدوین کرده است. پادکست «صداهای ابریشمی» با حمایت د‌کتر نهال سناوندی و دکتر حسین ارباب‌زاده، زیر نظر گلاره عباسی مدیر و موسس سوینا تولید می‌شود. علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سوینا به نشانی www.sevinagroup.com به برنامه‌های رادیو سوینا دسترسی داشته باشند.
6/3/202259 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

برنامه «ضرب آهنگ» گفتگو با مازیار یونسی

در تازه‌ترین قسمت برنامه ضرب‌آهنگ، آلبوم شیر‌ها در گفتگو با مازیار یونسی، یکی از آهنگسازان آن بررسی می‌شود.  کریستف رضاعی، مازیار یونسی و پیمان یزدانیان آهنگسازان آلبوم شیر‌ها هستند که به منظور بزرگداشت استاد پرویز تناولی تولید شده است. ضرب‌آهنگ با سردبیری امیر بهاری تولید می‌شود، ماهگل مقتدر نیز کارشناس و مجری برنامه است و مهدی رجبی آن را تدوین کرده است. این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
6/1/20221 hour, 31 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک | روایت داستان خاک از کتاب شمعدانی و قسمت پنجم انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود،  داستان خاک را از کتاب شمعدانی، با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر مانوش گویا شده است. هومن خیاط نیز پنجمین قسمت انیمیشن بره ناقلا را برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
5/27/202223 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

یازدهمین قسمت از پادکست ”طهرون”؛ داستان عبور از خیابان سی‌تیر

یازدهمین قدم روی تن کهنه‌ی طهرون به خیابانی می‌رسد که مسجد و کلیسا و کنیسه و آتشکده را در کنار هم دارد. خیابانی چسبیده به ارگ قدیمی پایتخت. پا گرفته با رنسانس ناصری. قدم زدن در سی تیر، قدم زدن روی جای سم اسب قزاق‌هایی است که وقت کودتای سوم اسفند از دروازه‌ی قزوین آمدند و از همین خیابان خودشان را به میدان مشق رساندند. سی‌تیر هنوز هم قدم‌های قوام را با خودش دارد و توی جوی‌ بلندش به جای آب خون قیام سی‌تیر جاری است. یازدهمین قسمت از پادکست "طهرون" داستان عبور از خیابان سی‌تیر است. پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است. پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی و با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری تولید شده‌است.
5/27/20221 hour, 12 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

برنامه «ضرب آهنگ» گفتگو با مسعود سخاوت‌دوست

در تازه‌ترین قسمت برنامه ضرب‌آهنگ، موسیقی متن فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» ساخته هادی حجازی‌فر در گفتگو با مسعود سخاوت‌دوست، آهنگساز آن بررسی می‌شود.  سخاوت‌دوست برای ساخت موسیقی این فیلم، سیمرغ بهترین موسیقی متن را در چهلمین جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.  ضرب‌آهنگ با سردبیری امیر بهاری تولید می‌شود، ماهگل مقتدر نیز کارشناس و مجری برنامه است و مهدی رجبی آن را تدوین کرده است. این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
5/25/202240 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک | روایت داستان جنگل انتخاب ها از کتاب شمعدانی و قسمت چهارم انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود،  داستان جنگل انتخاب ها را از کتاب شمعدانی، با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر مانوش گویا شده است. هومن خیاط نیز چهارمین قسمت انیمیشن بره ناقلا را برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
5/20/202224 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

برنامه «فیلمخانه» فیلم سینمایی «جدایی نادر از سیمین» با روایت «ریما رامین فر»

جدایی نادر از سیمین فیلمی ایرانی در ژانر درام محصول سال ۱۳۸۹ است. این فیلم برنده ی اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان ۲۰۱۲ شد. کارگردانی،نویسندگی و تهیه‌کنندگی این فیلم را اصغر فرهادی برعهده داشته ‌است. بازیگران: لیلا حاتمی، پیمان معادی، شهاب حسینی و… خلاصه داستان: سیمین می‌خواهد به‌همراه همسرش نادر و دخترش ترمه از ایران برود و همهٔ مقدمات این کار را فراهم کرده. اما نادر نمی‌خواهد پدرش را که از بیماری آلزایمز  رنج می‌بَرَد تنها رها کند و….
5/20/20222 hours, 12 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک | روایت داستان قدرت کتاب ها از کتاب شمعدانی و قسمت سوم انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود،  داستان قدرت کتابها  را از کتاب شمعدانی، با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر مانوش گویا شده است. هومن خیاط نیز سومین قسمت انیمیشن بره ناقلا را برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
5/13/202224 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

دهمین قسمت پادکست «طهرون» موزه ملی؛ تندبادی به نام تاریخ

دهمین قدم روی تاریخ "طهرون" به موزه‌ی ملی ختم می‌شود، تنگه‌ی تاریخ ایران. سفری که با چرخش بز روی ظرف سفالی که از شهر سوخته کشف شده شروع می‌شود و با مردنمکی و استخوان‌های زن هفت‌هزارساله‌ی تهرانی ادامه پیدا می‌کند. دهمین قسمت از پادکست "طهرون" داستان تاریخ کهن ایران است. پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است.  زیر نظر گلاره عباسی و با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری تولید شده‌است.
5/12/202252 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک | روایت داستان دوستان جدید از کتاب شمعدانی و قسمت دوم انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود،  داستان دوستان جدید را از کتاب شمعدانی، با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر مانوش گویا شده است. هومن خیاط نیز دومین قسمت انیمیشن بره ناقلا را برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
5/6/202225 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

زنده‌یاد رعفت هاشم‌پور و فیلم سینمایی «دیوانه از قفس پرید» در پنجمین قسمت صداهای ابریشمی

«صداهای ابریشمی» برنامه‌ای با محوریت معرفی هنرمندان مهم دوبلاژ و فیلم‌های شاخص در زمینه دوبله است. نیروان غنی‌پور کارشناس قسمت پنجم این پادکست است و مرجان طبسی نیز این برنامه را تدوین کرده است. پادکست «صداهای ابریشمی» با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری، زیر نظر گلاره عباسی مدیر و موسس سوینا تولید می‌شود.
5/5/202259 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

برنامه روی موج کودک | روایت داستان دیدار از شهر کوچک از کتاب شمعدانی و اولین قسمت انیمیشن بره ناقلا

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود،  داستان دیدار از شهر کوچک  را از کتاب شمعدانی، با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر مانوش گویا شده است. هومن خیاط نیز اولین قسمت انیمیشن بره ناقلا را برای مخاطبان تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
4/29/202232 minutes, 1 second
Episode Artwork

نهمین قسمت از پادکست «طهرون»،میدان مشق

داستان میدان مشق داستان عشق و جنگ است؛ داستانی که با تربیت دلاوران و جنگ‌جویان وطن در میدان مشق آغاز و به باغ ملی ختم می‌شود. داستان میدان مشق، داستانی است که از نقش و نگارهای درواز‌ه‌ی باغ ملی و توپ‌های روی سر در آغاز و به توپ مرواری ختم می‌شود. توپی که هیچ وقت نجنگید ولی حاجت روا کرد و عید به عید با شلیک‌اش مردم را شاد کرد. قسمت نهم پادکست «طهرون» با عبور از سردر باغ ملی آغاز می‌شود و با قدم زدن روی سنگ‌فرش‌های باغ و رسیدن به باشگاه افسران به پایان می‌پذیرد.  پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است.  پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی و با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری تولید شده‌است.
4/28/202256 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

هشتمین قسمت پادکست «طهرون»| پارک شهر؛ تفرج گاهی روی سنگلج

پارک شهر داستان کرور کرور قرار عاشقانه‌ست که در پیچ و خم روزگار گمشده‌اند. قصه‌ی وصال و فراق. هشتمین قسمت از پادکست طهرون، با عبور از پارک شهر شکل می‌گیرد. عبور از غروب‌های جمعه که با قدم زدن در پارک شهر می‌گذشت تا دختربچه‌هایی که استخر پارک شهر  قبرستان آرزوهایشان شد.  پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است.   پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی و با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری تولید شده‌است.
4/14/202228 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

پادکست «صداهای ابریشمی»| زنده‌یاد بهرام زند و بخش دوم گروه دوبلاژ سریال شرلوک هولمز

«صداهای ابریشمی» برنامه‌ای با محوریت معرفی هنرمندان مهم دوبلاژ و فیلم‌های شاخص در زمینه دوبله است. نیروان غنی‌پور کارشناس قسمت چهارم این پادکست است و مرجان طبسی نیز این برنامه را تدوین کرده است. پادکست «صداهای ابریشمی» با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری، زیر نظر گلاره عباسی مدیر و موسس سوینا تولید می‌شود.
4/8/20221 hour, 6 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

عیدانه سوینا، نوروز1401| مصاحبه با رامین کاملی

در بخشی از برنامه عیدانه سوینا که به مدت ۱۸ دقیقه تقدیم می‌شود، امیرحسین سلیمانی با رامین کاملی از دوبلورهای خوب کشورمان به گفتگو نشسته است. ایشان فرزند عطا‌الله کاملی، یکی از دوبلورهای مجرب و خوش‌صدای کشورمان هستند و این مصاحبه به بررسی آثار زنده‌یاد کاملی نیز می‌پردازد.
4/1/202217 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

شقایق دهقان در سویناگپ نوروزی

در قسمت ششم ویژه برنامه نوروزی سوینا‌گپ که به مدت ۷۱ دقیقه تقدیم می‌شود، امیرحسین سلیمانی سردبیر آن، میزبان شقایق دهقان، نویسنده و بازیگر سینما و تلویزیون است. از میان آثار او می‌توان به بازی در فیلم‌های سینمایی انفرادی، ناگهان درخت، فصل ماهی سفید، سیندرلا، زیر نور ماه و سریال‌های تلویزیونی قطار ابدی، پاورچین، کوچه اقاقیا، نقطه چین، شب های برره، باغ مظفر، مرد هزار چهره، ساختمان پزشکان، پژمان، نون خ و ... اشاره کرد. دهقان همچنین به عنوان نویسنده در مجموعه‌های کمربندها را ببندیم، نقطه چین، دورهمی، شب های برره و شرف خانواده فاضل فعالیت کرده است.
3/31/20221 hour, 10 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

عیدانه سوینا، نوروز 1401| مصاحبه با حمید غلامعلی

در بخشی از برنامه عیدانه سوینا، ماهگل مقتدر با حمید غلامعلی، خواننده مجرب و خوشصدای کشورمان به مدت ۵۳ دقیقه به گفتگو نشست.
3/30/202253 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

پطرسی در سویناگپ نوروزی

در قسمت پنجم ویژه برنامه نوروزی سوینا‌گپ که به مدت 77 دقیقه تقدیم می‌شود، امیرحسین سلیمانی سردبیر آن، میزبان ژرژ پطرسی، دوبلور پیشکسوت است. 9 فروردین زادروز این دوبلور محبوب کشورمان است. وی لیسانس تئاتر را در سال ۱۳۵۰ از دانشکده هنرهای زیبا اخذ کرده‌است. گویندگی به‌جای کاراکتر رابین هود در کارتون رابین هود، هنری پنجم (لارنس الیویه) در هنری پنجم، ریچارد ریچ (جان هرت) در مردی برای تمام فصول، مدیر گراند هتل (منصور والامقام) در هزار دستان، مستر فرحان (علی نصیریان) در ناخدا خورشید، اشعث کندی (انوشیروان ارجمند) در امام علی و عبدالله نصرانی (علیرضا شجاع نوری) در روز واقعه از کارهای به‌یادماندنی‌ وی محسوب می‌شوند.
3/29/20221 hour, 17 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

فریبا طاهری در سویناگپ نوروزی

در قسمت چهارم ویژه برنامه نوروزی سوینا‌گپ که به مدت ۵۳ دقیقه تقدیم می‌شود، امیرحسین سلیمانی سردبیر آن، میزبان فریبا طاهری، بازیگر و گوینده پیشکسوت است. او دوبلور و بازيگر راديو و تئاتر است و از سال 1364 وارد راديو شده است؛ از میان کارهای او می‌توان به بازي در نقش «دزدمونا» در اتللو (از نمايشنامه‌هاي شكسپير)، «فيزيكدان‌ها» نوشته‌ دورنمات، «ازدواج آقاي مي سي سي پي»، اثر تلويزيوني «عسل‌ها و مثل‌ها» به كارگرداني مجتبي ياسيني و ... اشاره کرد.
3/27/202253 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

عیدانه سوینا، نوروز ۱۴۰۱| گفتگو با محمدرضا قلمبر

مصاحبه با محمدرضا قلمبر، کارگردان، بازیگر و گوینده، در قالب برنامه «عیدانه سوینا» به مدت ۵۲ دقیقه.
3/26/202252 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

منصور ضابطیان در سویناگپ نوروزی

در قسمت سوم ویژه برنامه نوروزی سوینا‌گپ که به مدت ۷۸ دقیقه تقدیم می‌شود، امیرحسین سلیمانی سردبیر آن، میزبان منصور ضابطیان، نویسنده، روزنامه‌نگار، کارگردان، مجری و تهیه‌کننده است. او کار حرفه‌ای را با روزنامه‌نگاری شروع کرد و مصاحبه‌ها و گزارش‌های مختلفی برای مجلات و روزنامه‌های حیات نو، گزارش فیلم و کلک می‌نوشت. در سال ۱۳۷۸ کار در تلویزیون را آغاز کرد. «سبد»، «مردم ایران سلام»، «جغرافیای فریاد»، «فرش واژه»، «نقره» ، «رادیو هفت» و «صد برگ» از معروف‌ترین کارهای او در تلویزیون است.
3/25/20221 hour, 18 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

عیدانه سوینا، نوروز ۱۴۰۱| پادکست سینمایی، مصاحبه با بندیکت کامبربچ درباره فیلم سینمایی قدرت سگ

رادیو سوینا در پادکستی به مدت ۱۲ دقیقه و با صدای محسن بهرامی و گلاره عباسی، مصاحبه شبکه رادیویی ان‌پی‌آر با بندیکت کامبربچ، بازیگر مشهور و نامزد دریافت جایزه اسکار را درباره فیلم جدید «قدرت سگ» منتشر می‌کند. این مصاحبه به سایر جنبه‌های زندگی کامبربچ نیز می‌پردازد. امیرحسین سلیمانی تهیه و تنظیم این پادکست را برعهده داشته است. بندیکت کامبربچ بازی در نقش شرلوک هولمز، استیون هاوکینگ و جولین آسانژ را نیز در کارنامه دارد.
3/24/202212 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

فاطمه آل عباس در سویناگپ نوروزی

در قسمت دوم ویژه برنامه نوروزی سوینا‌گپ که به مدت ۶۱ دقیقه تقدیم می‌شود، امیرحسین سلیمانی سردبیر آن، میزبان فاطمه آل‌عباس، گوینده و مجری پیشکسوت است. او سال‌ها پیش در سریال «در قلب من» و فیلم سینمایی «مینا و غنچه» به عنوان بازیگر ایفای نقش کرده است. آل‌عباس بارها موفق به دریافت جایزه گوینده برتر در جشنواره رادیو شده است. او گویندگی را با رادیو مشهد آغاز کرد و با یک اجرای موفق در رادیو جوان در سال ۱۳۷۶ به این رادیو پیوست و پس از آن برنامه‌های متعددی در شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی اجرا کرد.
3/23/20221 hour, 1 minute, 12 seconds
Episode Artwork

عیدانه سوینا نوروز ۱۴۰۱ | مصاحبه با سامان احتشامی، موسیقی‌دان، آهنگ‌ساز و نوازنده پیانو

مصاحبه با سامان احتشامی، موسیقی‌دان، آهنگ‌ساز و نوازنده پیانو
3/22/202244 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

داریوش کاردان در سویناگپ نوروزی

در قسمت اول ویژه برنامه نوروزی سوینا‌گپ که به مدت ۸۳ دقیقه تقدیم می‌شود، امیرحسین سلیمانی سردبیر آن، میزبان داریوش کاردان، مجری، کارگردان، دوبلور و بازیگر پیشکسوت است. کارگردانی، اجرا، نویسندگی و بازیگری در جنگ "نوروز 75"، جنگ "نوروز 76"، برنامه طنز "عصرانه" در رادیو تهران و رادیو ایران، برنامه طنز "آدینه " در رادیو ایران، برنامه "صندلی داغ"، مجموعه طنز "شبکه سه و نیم" در شبکه سه و ... بخشی از فعالیت‌های لین هنرمند است.
3/21/20221 hour, 23 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

قسمت دوم ویژه برنامه عیدانه سوینا، نوروز ۱۴۰۱

ویژه برنامه نوروزی رادیو سوینا با نام "عیدانه سوینا" به مدت ۵ ساعت به مخاطبان عزیز تقدیم می‌شود. امیرحسین سلیمانی سردبیری و تهیه این برنامه را برعهده دارد و رویا کارامد و امیر سلامی دیگر مجریان ویژه برنامه عیدانه رادیو سوینا هستند و ماهگل مقتدر نیز در بخشی آن‌ها را همراهی می‌کند. سوینا در این ویژه برنامه میزبان هنرمندانی چون سامان احتشامی، مهران امامیه، رامین کاملی، نازنین مهیمنی، حمید غلامعلی، محمدرضا قلمبر، محسن بهرامی و گلاره عباسی است. این برنامه در استودیوهای شهر صدای پارسیان و فراز ضبط شده است.
3/19/20222 hours, 11 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

قسمت نخست ویژه برنامه عیدانه سوینا، نوروز ۱۴۰۱

ویژه برنامه نوروزی رادیو سوینا با نام "عیدانه سوینا" به مدت ۵ ساعت به مخاطبان عزیز تقدیم می‌شود. امیرحسین سلیمانی سردبیری و تهیه این برنامه را برعهده دارد و رویا کارامد و امیر سلامی دیگر مجریان ویژه برنامه عیدانه رادیو سوینا هستند و ماهگل مقتدر نیز در بخشی آن‌ها را همراهی می‌کند. سوینا در این ویژه برنامه میزبان هنرمندانی چون سامان احتشامی، مهران امامیه، رامین کاملی، نازنین مهیمنی، حمید غلامعلی، محمدرضا قلمبر، محسن بهرامی و گلاره عباسی است. این برنامه در استودیوهای شهر صدای پارسیان و فراز ضبط شده است.
3/19/20222 hours, 48 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

فیلمخانه| فیلم سینمایی «ناخدا خورشید» با صدای حسین پاکدل

ناخدا خورشید یک فیلم جنایی ایرانی محصول ۱۳۶۵ به نویسندگی و کارگردانی ناصر تقوایی است. این فیلم یک برداشت آزاد از رمان داشتن و نداشتن (۱۹۳۷) نوشته ی ارنست همینگوی است.  در این فیلم بازیگرانی از جمله داریوش ارجمند، علی نصیریان، فتحعلی اویسی، سعید پورصمیمی و پروانه معصومی ایفای نقش کرده‌اند. خلاصه داستان: داستان این فیلم در دهه ۱۳۴۰ رخ می‌دهد، یکی از بزرگان شهر به نام «خواجه ماجد»، ناخدا خورشید را لو می‌دهد و بار قاچاق لنج ناخدا خورشید به آتش کشیده می‌شود و…
3/17/20221 hour, 52 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

مروری بر برنامه‌های آوای تلاش در سال ۱۴۰۰

در هفتاد و یکمین برنامه آوای تلاش و آخرین قسمت آن در سال ۱۴۰۰، مجموعه برنامه‌های پخش شده در این سال مرور می‌شود. آوای تلاش برنامه‌ای است که به گفتگو و معرفی چهره‌های نابینای تاثیرگذار و موفق ایران و جهان می‌پردازد. ادریس فتحی سردبیر و مجری این برنامه است.
3/16/20221 hour, 11 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک| قسمت دوم داستان یک سفر غیر منتظره را از کتاب شمعدانی و ادامه ماجراهای پت و مت

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت دوم داستان یک سفر غیر منتظره را از کتاب شمعدانی، با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر مانوش گویا شده است. هومن خیاط نیز در چهل و سومین قسمت انیمیشن پت و مت، ماجرای ماشین بازی آنها  را تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
3/11/202225 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

طهرون هفتم| سنگلج؛ محله‌ای که نیست

سنگلج داستان خشم یک شاه است به خاطراتش‌. داستان کوچه‌های درخونگاه که هم بوی تختی را می‌دهد و هم بوی اسماعیل فصیح و آل احمد. قسمت هفتم پادکست "طهرون" قدم زدن روی خاطرات یک محله‌است. محله‌ای که مدت‌هاست که ناپدید شده و تنها خاطراتش هستند که زنده نگهش داشته‌اند. پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت محسن بهرامی، گوینده و بازیگر است. پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی و با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری تولید شده‌است.
3/11/202238 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

ضرب آهنگ | مرور برنامه های 1400

در صدمین قسمت از برنامه ضرب‌آهنگ، بخش‌هایی از برنامه‌های پخش شده در سال ۱۴۰۰ مرور می‌شود. ضرب‌آهنگ با سردبیری امیر بهاری تولید می‌شود، ماهگل مقتدر نیز کارشناس و مجری برنامه است و مهدی رجبی آن را تدوین کرده است. این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
3/9/20221 hour, 2 seconds
Episode Artwork

وکیل نابینا مهمان آوای تلاش شد

در قسمت ۷۰ از فصل دوم برنامه آوای تلاش، ادریس فتحی سردبیر این برنامه، میزبان منصور ضیائیان، دانشجوی نابینای دکترای حقوق است. ضیائیان اهل یزد است و تقریبا ۹ سال است که در تهران به عنوان وکیل پایه ۱ دادگستری، کار وکالت انجام می‌دهد. آوای تلاش برنامه‌ای است که به گفتگو و معرفی چهره‌های نابینای تاثیرگذار و موفق ایران و جهان می‌پردازد.
3/9/202255 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

قصه شب سوینا| قسمت بیست و هفتم و پایانی کتاب پایِ چپِ من

سوینا با همکاری نشر ثالث و حمایت دیجی‌پی تقدیم می‌کند: خوانش کتاب پایِ چپِ من، نوشته کریستی براون، ترجمه منیژه اذکایی، با صدای ایوب آقاخانی تدوین و میکس: علی پنجه ای
3/7/202216 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

قصه شب سوینا| قسمت بیست و ششم کتاب پایِ چپِ من

سوینا با همکاری نشر ثالث و حمایت دیجی‌پی تقدیم می‌کند: خوانش کتاب پایِ چپِ من، نوشته کریستی براون، ترجمه منیژه اذکایی، با صدای ایوب آقاخانی تدوین و میکس: علی پنجه ای
3/5/202215 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک| قسمت نخست داستان یک سفر غیر منتظره را از کتاب شمعدانی و ادامه ماجراهای پت و مت

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت اول داستان یک سفر غیر منتظره را از کتاب شمعدانی، با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر مانوش گویا شده است. هومن خیاط نیز در چهل و دومین قسمت انیمیشن پت و مت، ماجرای ساختن هواپیما را تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
3/4/202224 minutes, 1 second
Episode Artwork

پادکست «صداهای ابریشمی» درباره «نصرالله مدقالچی» و فیلم محمد رسول الله

سومین قسمت از پادکست «صداهای ابریشمی» این هفته درباره نصرالله مدقالچی، دوبلور برجسته و گروه دوبلاژ فیلم سینمایی «محمد رسول الله» منتشر می‌شود. «صداهای ابریشمی» برنامه‌ای با محوریت معرفی هنرمندان مهم دوبلاژ و فیلم‌های شاخص در زمینه دوبله است. نیروان غنی‌پور کارشناس قسمت سوم این پادکست است و مرجان طبسی نیز این برنامه را تدوین کرده است. پادکست «صداهای ابریشمی» با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری، زیر نظر گلاره عباسی مدیر و موسس سوینا تولید می‌شود.
3/3/202259 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

قصه شب سوینا| قسمت بیست و پنجم کتاب پایِ چپِ من

سوینا با همکاری نشر ثالث و حمایت دیجی‌پی تقدیم می‌کند: خوانش کتاب پایِ چپِ من، نوشته کریستی براون، ترجمه منیژه اذکایی، با صدای ایوب آقاخانی تدوین و میکس: علی پنجه ای
3/3/202213 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

برنامه «ضرب آهنگ» بررسی موسیقی فیلم آتابای

در تازه‌ترین قسمت برنامه ضرب‌آهنگ، موسیقی متن فیلم سینمایی «آتابای» به کارگردانی نیکی کریمی و آهنگ‌سازی حسین علیزاده، در گفتگو با امیر بهاری، روزنامهنگار و منتقد بررسی می‌شود. ضرب‌آهنگ با سردبیری امیر بهاری تولید می‌شود، ماهگل مقتدر نیز کارشناس و مجری برنامه است و مهدی رجبی آن را تدوین کرده است. این برنامه با حمایت عسل هنگوین به نشانی اینترنتی www.hangowin.com تهیه شده است.
3/2/202246 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

قصه شب سوینا| قسمت بیست و چهارم کتاب پایِ چپِ من

سوینا با همکاری نشر ثالث و حمایت دیجی‌پی تقدیم می‌کند: خوانش کتاب پایِ چپِ من، نوشته کریستی براون، ترجمه منیژه اذکایی، با صدای ایوب آقاخانی تدوین و میکس: علی پنجه ای
3/1/202213 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

قصه شب سوینا| قسمت بیست و سوم کتاب پایِ چپِ من

سوینا با همکاری نشر ثالث و حمایت دیجی‌پی تقدیم می‌کند: خوانش کتاب پایِ چپِ من، نوشته کریستی براون، ترجمه منیژه اذکایی، با صدای ایوب آقاخانی تدوین و میکس: علی پنجه ای
2/28/202214 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

قصه شب سوینا| قسمت بیست و دوم کتاب پایِ چپِ من

سوینا با همکاری نشر ثالث و حمایت دیجی‌پی تقدیم می‌کند: خوانش کتاب پایِ چپِ من، نوشته کریستی براون، ترجمه منیژه اذکایی، با صدای ایوب آقاخانی تدوین و میکس: علی پنجه ای
2/27/202212 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

قصه شب سوینا| قسمت بیست و یکم کتاب پایِ چپِ من

سوینا با همکاری نشر ثالث و حمایت دیجی‌پی تقدیم می‌کند: خوانش کتاب پایِ چپِ من، نوشته کریستی براون، ترجمه منیژه اذکایی، با صدای ایوب آقاخانی تدوین و میکس: علی پنجه ای
2/26/202214 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک| قسمت پایانی داستان راز خانه از کتاب شمعدانی و ادامه ماجراهای پت و مت

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت آخر داستان راز خانه را از کتاب شمعدانی، با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر مانوش گویا شده است. هومن خیاط نیز در چهل و یکمین قسمت این انیمیشن، ماجرای قفل شدن در خانه را تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
2/25/202221 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

طهرون ششم| اودلاجان؛ چهل پیچ

قسمت ششم پادکست «طهرون» سفری پیچ در پیچ است به اودلاجان؛ محله‌ای به قدمت تهران. در این محله قرار است از کنیسه‌ها و سرچال و امام‌زاده یحیی عبور کنیم تا به کوچه دردار برسیم و حمام نواب و خانه‌ی پروین اعتصامی. پژمان تیمورتاش سردبیر و نویسنده‌ پادکست «طهرون» است و پژوهش این مجموعه توسط فرزانه ابراهیم‌زاده انجام شده‌است. تدوین آن را اسد وجودی انجام داده و راوی این قسمت افشین زی‌نوری، گوینده و بازیگر است. پادکست «طهرون» با هدف شناخت قدم به قدم تاریخ و ‌نوستالژی تهران زیر نظر گلاره عباسی و با حمایت شیرین موسوی و ستاره غفوری تولید شده‌است.
2/25/202236 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

قصه شب سوینا| قسمت بیستم کتاب پایِ چپِ من

سوینا با همکاری نشر ثالث و حمایت دیجی‌پی تقدیم می‌کند: خوانش کتاب پایِ چپِ من، نوشته کریستی براون، ترجمه منیژه اذکایی، با صدای ایوب آقاخانی تدوین و میکس: علی پنجه ای
2/24/202214 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

قصه شب سوینا| قسمت نوزدهم کتاب پایِ چپِ من

سوینا با همکاری نشر ثالث و حمایت دیجی‌پی تقدیم می‌کند: خوانش کتاب پایِ چپِ من، نوشته کریستی براون، ترجمه منیژه اذکایی، با صدای ایوب آقاخانی تدوین و میکس: علی پنجه ای
2/22/202213 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

آوای تلاش| میترا گلچین؛ استاد نابینایی که زود از دنیا رفت

در قسمت ۶۹ فصل دوم برنامه آوای تلاش، دکتر میترا گلچین، استاد فقید دانشگاه تهران معرفی می‌شود و مسیر زندگی او مورد بررسی قرار می‌گیرد. او در کنکور سال ۱۳۷۱ موفق به کسب رتبه ۱ شد. دوران کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری خود را در رشته زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه تهران گذراند و عضو هیات علمی همین دانشگاه شد. زنده‌یاد استاد میترا گلچین در ۶ مرداد ۱۴۰۰ درگذشت. همچنین در این برنامه با سمیه رشیدی، دستیار او و خواهرش منیژه گلچین گفتگو می‌شود. در بخش دیگری از برنامه جمعی از دانشجویان او درباره استادشان صحبت می‌کنند. این برنامه را ادریس فتحی سردبیر آوای تلاش اجرا می‌کند. مبینا موسوی متن برنامه را نوشته و بخشی از زندگی دکتر گلچین را روایت کرده است. میلاد نصرتی نیز آن را میکس و تدوین کرده است. آوای تلاش برنامه‌ای است که به گفتگو و معرفی چهره‌های نابینای تاثیرگذار و موفق ایران و جهان می‌پردازد.
2/22/20221 hour, 6 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

قصه شب سوینا| قسمت هجدهم کتاب پایِ چپِ من

سوینا با همکاری نشر ثالث و حمایت دیجی‌پی تقدیم می‌کند: خوانش کتاب پایِ چپِ من، نوشته کریستی براون، ترجمه منیژه اذکایی، با صدای ایوب آقاخانی تدوین و میکس: علی پنجه ای
2/21/202217 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

قصه شب سوینا| قسمت هفدهم کتاب پایِ چپِ من

سوینا با همکاری نشر ثالث و حمایت دیجی‌پی تقدیم می‌کند: خوانش کتاب پایِ چپِ من، نوشته کریستی براون، ترجمه منیژه اذکایی، با صدای ایوب آقاخانی تدوین و میکس: علی پنجه ای
2/20/202214 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

قصه شب سوینا| قسمت شانزدهم کتاب پایِ چپِ من

سوینا با همکاری نشر ثالث و حمایت دیجی‌پی تقدیم می‌کند: خوانش کتاب پایِ چپِ من، نوشته کریستی براون، ترجمه منیژه اذکایی، با صدای ایوب آقاخانی تدوین و میکس: علی پنجه ای
2/20/202215 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

روی موج کودک| قسمت اول داستان راز خانه از کتاب شمعدانی و ادامه ماجراهای پت و مت

در این برنامه که با اجرای شبنم سوهانی تقدیم میشود، قسمت اول داستان راز خانه را از کتاب شمعدانی، با روایت نازنین مهیمنی میشنویم. این کتاب با همکاری نشر مانوش گویا شده است. هومن خیاط نیز ماجرای دوچرخه سواری پت و مت را در چهلمین قسمت این انیمیشن تعریف میکند. روی موج کودک با حمایت آقای ایمان مهاجر تهیه شده و تینا تقویان آن را تدوین میکند.
2/18/202223 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

برنامه «سینما کلاسیک»| فیلم سینمایی «محله چینی ها» با صدای علی سرابی»

محلهٔ چینی‌ها (به انگلیسی: Chinatown) فیلمی آمریکایی در ژانر جنایی، به کارگردانی رومن پولانسکی محصول سال ۱۹۷۴ است. از بازیگران این فیلم می‌توان به جک نیکلسون و فی داناوی اشاره کرد. خلاصه داستان: جیک گیتِس کارآگاه خصوصی لس آنجلسی، متخصص در امور افشای خیانت‌های زناشویی توسط زنی که خود را خانوم مالوری معرفی می‌کند استخدام می‌شود تا پرده از راز خیانت شوهر او بردارد و...
2/17/20221 hour, 59 minutes, 5 seconds