Winamp Logo
Rambivalgus Cover
Rambivalgus Profile

Rambivalgus

English, TV & Video, 1 seasons, 50 episodes, 2 days 5 hours 5 minutes
About
Podcast by Rambivalgus
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Inger

Inger ilmus esmakordselt avalikkuse ette läbi Noortebändi konkursi. Tänaseks on ta kindlalt kanda kinnitanud Eesti muusikamaastikul ja loonud hulgaliselt loomingut, millega oma meeleolu parandada. Julgen öelda, et tema olemuses on nii palju soojust, et see muudab ka kõige käredama pakasega ilma soojaks. Iseenda kohta ütleb ta, et on ikkagi lauljast jalgpallur, kes on just läbi muuska iseennast leidnud. Saatejuht on Kerli Kivistu.
18/01/202452 minutes 40 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Kelly Sildaru

Kelly Sildaru on tõeliselt professionaalne gravitatsiooni eiraja. Teda on tituleeritud mitmeid kordi parimaks noorsportlaseks ja ta on võitnud hulgaliselt auhindu. Kelly on maailma noorim kahekordne X Gamesi võitja, kuuekordne juunioride maailmameister ja neid auväärseid auhindu on tal rohkelt. Selle kõige taustal peab ta ennast pigem tagasihoidlikuks inimeseks, kes pigem tähelepanu ei naudi. Saatejuht on Kerli Kivistu.
18/01/202459 minutes 43 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Daniel Levi

Rambivalguses on sellel koral külas Daniel Levi, kelle pakatav energia võib toas purustada nii mõnegi eseme. Ta on Ameerika päritoluga muusik, kes on kindlalt kanda kinnitanud Eesti popmuusikas. Tema energia on kahtlemata nakatav, kuid enda sõnul on ta enda kõige suurem kriitik ja täielik perfektsionist. Saatejuht on Kerli Kivistu.
18/01/202459 minutes 5 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Sissi

Rambivalguses on istet võtnud eksootiline naine, kes mõjub kui sõõm värsket õhku, kuid samal ajal on temas midagi kosmilist. Ta on tuntud lauljana ja mitmel korral osalenud ka Eesti Laulu võistlusel. Kui tegelikult enda sõnul ei meeldi talle võistelda, sest tema sõnul ainult sina ise saad oma väärtust hinnata. Tema energia on silmatorkav, tõstev ja inspireeriv. Saatejuht on Kerli Kivistu.
18/01/20241 hour 2 minutes 24 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Robert Linna

Robert Linna kasvas üles nii, et tema mõlemad vanemad olid rambivalguses. Ta on tuntud mitme erineva muusikalise rühmituse liikmena ja näiteks bändiga Elephants from Neptune on ta soojendanud Red Hot Chilli Peppersit P ja Foo Fightersit. Robert on mees, kes võiks vabalt olla maailmakuulus malbe rokkstaar ja lisaks sellele on ta enda sõnul õppinud elu ka mitte liiga tõsiselt võtma. Saatejuht on Kerli Kivistu.
18/01/202457 minutes 16 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Triin Luhats

Rambivalguses on külas Eesti kõige mastaapsemate ja mõjukamate meelelahutussaadete produtsent. Ta on öelnud, et telesaate tegemine on justkui nagu väike lahing, kuid hea tiimiga saab korda saata lausa imesid. Oma blondide kiharatega võiks ta vabalt olla tänapäeva Marilyn Monroe ja ühtlasi on ta endale lubanud, et ei unusta mitte kunagi mängimist ja lapsemeelsust. Saatejuht on Kerli Kivistu.
18/01/20241 hour 6 minutes 3 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Tanja Mihhailova-Saar

Tanja on lauljanna, kes paneb oma kohaloluga kogu ruumi särama. Ta on tugevalt kanda kinnitanud Eesti muusikamaailmas ja esindanud Eestit Eurovisionil, esinenud lugematutel kontsertidel, festivalidel, muusikalides ja telesaadetes. Ta teab, et elus tuleb unistada suurelt ja sellega on ta kindlasti kõigile eeskujuks. Saatejuht on Kerli Kivistu.
31/10/20231 hour 1 minute 44 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Franz Malmsten

Rambivalguses on külas noor ja andekas mees, kelle karisma ei jäta külmaks kedagi. Ta on mänginud filmides nagu näiteks ‘’Kiirtee põrgusse’’, ‘’Talve’’ ja ‘’Soo’’ ning paneb ennast proovile ka režissöörina. Kahtlemata on ta sihikindel ja inspireeriv ja kui Eestis oleks James Bondi casting, siis kindlasti ta peaosasse valitaks. Saatejuht on Kerli Kivistu.
24/10/202357 minutes 51 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Pille Minev

Rambivalguses on külas naine, kelle hääl äratab üles tuhanded eestimaalased. Pille Minev on enda sõnul emotsionaalse väljenduslaadiga, millega võib kaasneda taktitundetust ja liigset otsekohesust. Kuid tema karisma naelutab kuulama, ehedus imetlema ja ausus austama. Saatejuht on Kerli Kivistu.
06/10/20231 hour 1 minute 12 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Kristjan Jõekalda

Kristjan Jõekalda on saatejuht, keda rahvas palavalt armastab. Ta on võitnud rohkelt auhindu ja viinud läbi kaamerasilma televaataja väga eksootilistesse paikadesse. Võib julgelt öelda, et isiklikus elus on tegu lakkamatult positiivse ja sooja inimesega, kellele pole tähesära nii-öelda pähe hakanud. Teletöö taustal on Kristjan Jõekalda tugev tagala just tema perekond. Saatejuht on Kerli Kivistu.
29/09/202317 minutes 5 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Piret Järvis-Milder

Rambivalguses on istet võtnud naisterahvas, kes on olnud juba varajasest teismeeast paljudele eeskujuks. Ta on teinud Eesti kõige edukamat tüdrukute bändi ja olnud oluline lüli kõige vaadatuma telesaate meeskonnas. Julgen öelda, et mina olen teda alati imetlenud nii tema sisemise kui ka välimise ilu tõttu. Ta on veendumusel, et elus on kõige olulisem uskuda armastusse, headusesse, sest tegelikult ongi elu nagu muinasjutt. Läbi raskuste alati tähtede poole. Saatejuht on Kerli Kivistu.
13/09/20231 hour 8 minutes 8 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Henry Kõrvits

Henry Kõrvits on mees, keda teab pea iga eestlane. Ta tegi oma esimesed riimid juba teismelisena ja erinevate muusikaliste koosseisudega on ta kirjutanud end kindlalt Eesti muusika ajalukku. Ta on öelnud, et on selline mees, et kui midagi tahab, siis ta punnib nii kaua, kuni ta selle saab, aga peaasi, et elu oleks lõbus. Rambivalguses jagas Henry Kõrvits oma pika kooselu saladuse ja avaldas, milline isa ta oma lastele on. Saatejuht on Kerli Kivistu.
06/09/202356 minutes 24 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Kristel Aaslaid

Kristel Aaslaid lendas komeedina meelelahutusmaailma pea kümme aastat tagasi, kui ta kehastas populaarses teleseriaalis vastuolulist tegelast Mišat. Tegu on multitalendi ja särava saare naisega, kes vaatamata tähesärale, on käinud läbi iseendaga päris käänulise tee. Ta ootas kannatlikult seda õiget armumaailmas, kuni temani saabus koomiline prints unemasinaga. Tänaseks austab ja armastab ta ennast rohkem kui kunagi varem ning on veendumusel, et ennast ei tasu liiga tõsiselt võtta. Ühtlasi usub ta kirglikult kõikide asjade võimalikkusesse. Head kuulamist!
15/08/20231 hour 9 minutes 56 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Andrei Zevakin

Andrei Zevakin on töötanud end paari aastaga Eesti meelelahutusmaailma tippu. Vähesed teavad, et juba 15-aastasena Inglismaal vahetusõpilasena olles avastas ta enda jaoks enesearengu ja on oma mõttemaailma sellest ajast teadlikult juhtinud. Ta on vaatamata oma noorele eale noppinud rohkelt auhindu ja troonib kodumaa kõige edukama Youtube kanali tipus. Kindlasti ei teaks me teda täna sellisena, kui temal kõrval poleks olnud nii sihikindlat ema, kes on Andreid läbi elu julgustanud ja inspireerinud. Ta on mees, kes võtab elu päev korraga ja armastab probleemsed olukorrad naljaks keerata. ''Rambivalguses'' avaldas ta, mida ta vastassugupooles hindab ja kuidas võiks üks hea suhe toimida. Head kuulamist!
08/08/20231 hour 3 minutes 33 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Maian

Maian on naine, kelles on koos Eesti popkultuur ja lõunamaised võnked. Temas on jõudu, et inspireerida, isegi siis, kui tema enda pea kohal on hallid pilved. Tema mahe hääl paneb kuulama ja huvituma. Rambivalguses avas ta inimeseks olemise tahke ja tegi hea ülevaate, kuidas on elu alustada võõras riigis ja kultuuriruumis. Ta põgeneb muusikasse ja elab läbi oma loomingu välja kogemusi. Nii ilusaid kui valusaid, kuid kõige selle juures on ta põletavalt aus ja otsekohene. Saatejuht on Kerli Kivistu.
26/01/20231 hour 16 minutes 39 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Anu Saagim

Kahtlemata on Anu Saagim siinmail üks säravamaid tähti. Teda kas armastatakse või vihatakse, aga kindel on see, et külmaks ei jäta ta kedagi. Selle pealtnäha bravuurse fassaadi taga on ütlemata soe süda, kes soovib, et Eesti inimesed oleksid üksteise vastu rohkem heatahtlikumad ja teretaksid trepikojas vastu tulles. Ta seisab lõviemana oma lähedaste eest ja ei vanu alla, kui meedia teda peksab. Rambivalguses avas Anu Saagim end erilisel ja ausal moel ning jagas oma teekonda enesearmastuseni, taipamisteni, süstides kuulajatesse rohkem elujanu ja enesekindlust. Saatejuht on Kerli Kivistu.
12/01/20231 hour 13 minutes 44 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Karl Killing

Eesti muusikamaastikul kanda kinnitava noore talendi Karl Killingu hitid jäävad kahtlemata tundideks kummitama. Arvestades tema vanust, on ta jõudnud saavutada väga palju. Rambivalguses rääkis Karl lähemalt, kui palju on veel Eesti muusikatööstusel areneda, kuidas tema looming sünnib ja miks ta tahab olla selles haavatav. Ta julgustab kõiki oma sisemistest hirmudest ja probleemidest rääkima ja rõhutab, et see ei tee kedagi nõrgemaks. Karl Killingu suureks kireks on ka kokkamine ja võime öelda, et tunnikese vestlust ''maitsestas'' ta küll väga hästi. Saatejuht on Kerli Kivistu.
05/01/20231 hour 1 minute 36 seconds
Episode Artwork

"Rambivalgus" - Joel Ostrat

Joel Ostrat on telestaar, kes on kokandusvallas tegutsenud juba pea 20 aastat. "Rambivalguse" podcastis avab ta restorani köökide telgitaguseid ning räägib oma kurb-naljakatest kogemustest. Ühtlasi tuleb juttu eduka ärimehe ettevõtmisest - mees, kes täna toimetab 15 toiduäriga, mõtiskleb, milliseid muutusi on ta oma karjääri ajal selles vallas näinud ning mis muutused võivad ees oodata. Kuna Joel tähistab 31.12 ka oma 40ndat juubelit, siis räägime ka lähemalt tema viimase kümnendi õppetundidest, läbipõlemisest ning järgmise etapi suurimast soovist - kiirrongilt maha hüpata ja leida tasakaal töö- ja eraelu vahel.
22/12/202258 minutes 36 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Andres Kõpper ehk NOËP

Andres Kõpperi looming on jäänud järjepidevalt parimatest parimate sõelale. Tema hittide järgi janunevad nii noored kui ka vanad ja tal pole probleemi meelitada oma kontserdeid kuulama saalitäis rahvast. Ta miksib julgelt erinevaid stiile elektroonilise muusikaga ja avaldab Rambivalguses, milline lugu on talle endale kõige kallim. Andres armastab filmikunsti ja jagab oma režissööri andeid maitsekate doosidega sotsiaalmeedias. Kuid samal ajal valutab ta südant meie planeedi pärast ja juhib avalikes sõnavõttudes tähelepanu ka vaimse tervise hoidmisele. Saatejuht on Kerli Kivistu.
15/12/20221 hour 4 minutes 7 seconds
Episode Artwork

"Rambivalgus" - Anu ja Kadri Tali

Anu ja Kadri Tali on kaksikõdede tandem, kes on kirjutanud end Eesti ja maailmamuusika ajalukku olles asutajad klassikalise muusika kollektiivile Põhjamaade Sümfooniaorkester, mis tähistab sel aastal 25. sünnipäeva. Podcastis "Rambivalgus" räägivad õed, mis moodi õnnestus 24aastastel värsketel koolilõpetajatel kokku panna maailma tasemel kollektiiv, kuidas on igapäevaselt juhtida 100-pealist orkestrit - nii dirigendi kui ka managerina - ning millised on õppetunnid, mida õed, kes sel aastal 50. juubelit peavad, järgmisesse eluetappi kaasa võtavad.
24/11/20221 hour 4 minutes 31 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Kristjan Järvi

Kristjan Järvi on mees, kes on muusika kehastus! Ta on suurema osa oma elust veetnud teises kultuuriruumis ja üles kasvanud USA-s, kuid armastus tõi ta kuus aastat tagasi siia. Eesti keel ja kultuur on jäänud tema südamesse ning täna hindab ta kodumaa armsust täies hiilguses. Tema jaoks on muusika tegemine spontaanne energiavool ja seetõttu suudab ta helikeeles jutustada kõigest, mis on tema ümber. Podcastis rändab Kristjan Järvi läbi erinevate teemade ja tuletab meelde, et me ei tohiks keegi elada teiste poolt sisestatud surve najal. Võta see tunnike, et rännata koos Järviga kaasa! Saatejuht on Kerli Kivistu.
17/11/20221 hour 9 minutes 42 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Epp Kärsin

Elus võidab see, kes on kõige rohkem armastanud! See lause pärineb Epp Kärsinilt ja ehk võiks ollagi see elu mõte? Tema missiooniks on maale tuua rohkem armastust ja inimesi julgustada rohkem naudinguid kogema. Ta ütleb, et meie sünniõigus on elada lihtsat ja õnnelikku elu. Taskuhäälingus avab Epp hea suhte saladuse ja selgitab, kuidas on võimalik oma orgasme duubeldada ning seksuaalseid naudinguid täiel rinnal kogeda. Epp Kärsinil on võime rääkida autentselt elulistest ja olulistest teemadest, panna ennast kuulama ja inspireerida iseennast rohkem armastama. Saatejuht on Kerli Kivistu.
10/11/20221 hour 13 minutes 23 seconds
Episode Artwork

"Rambivalgus" - Liina Kanarbik

Liina Karbik on noor naine, kes on aastaga roninud karjääriredelil reporteri positsioonist TV3 ühe olulisema saate - "Seitsmed uudised" - ankruks ja nüüd ka uudistejuhiks. Ta peab seda usaldust suureks privileegiks ning räägib oma töistest tegemistest silmad täis kirge ja teotahet. Kuigi viimane aasta on Liina jaoks olnud suur hüpe, unistab ta veelgi suuremalt - Eestit raputavast autorisaatest. Kuidas tuleb noor naine toime väljakutsega juhtida meeskonda, mille liige ta veel alles ise oli, milliste põhimõtete järgi ta elab ning kuidas on temast kujunenud just selline Liina nagu ta täna on, selgub juba podcastis.
03/11/202258 minutes 34 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Eliis Pärna ja Kerli Kivistu

Head kuulajad! Sellel korral räägime lähemalt, kuidas valmib ühe podcasti episoodi tegemine ja kuidas ''Rambivalgus'' üldse sündis. Eesti podcasti maastik on häid tegijaid täis, seda suurem on meie rõõm, et paljud kuulajad on leidnud aja, et meie taskuhäälingut koos inspireerivate külalistega kuulata. Lubame ka edaspidi põnevaid külalisi ja jutuajamisi!
27/10/202258 minutes 24 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Ants Rootslane

Ants Rootslane on Eesti üks nõutumaid terapeute, kelle sõnavõtte ootavad paljud. Selle ameti taga on stiilne noor mees, kes hoiab oma eraelu kiivalt endale, kuid jagab lahkelt mõtteid, kuidas me kõik saaksime olla oma elujõuga paremini kontaktis. Eesti rahva vaimne tervis on kriisis ja tema sõnul on depressiooni üks põhjuseid enesetähtsuse kadumine ja teiste teenindamine. Ta loob Eesti esimese teraapia äpi, kus hakkavad olema loengud, hüpnoosid ja meditatsioonid. Ants rääkis podcastis ''Rambivalgus'' lähemalt, kuidas ta lõpetas sundlusega soovi midagi muuta ja tuletab endalegi meelde, et kõige olulisem on iseennast armastada. Kuid enesearenguga ei pea minema hulluks! Ants inspireerib, paneb mõtlema ja lennutab oma mõttekäikudega uutele tasanditele. Selleks, et kogeda, peab kuulama! Saatejuht on Kerli Kivistu.
20/10/20221 hour 32 minutes 39 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - An-Marlen

An-Marlen on artist, kes flirdib loovalt ja pilkupüüdvalt kaksikisiksusega. Tegelikkuses on selle taga Ingel Marlen Mikk, kelle sisemaailm ihkab kasvada ja leida aina uusi nurki, mida oma loomingusse panna. Ta on lisanud oma albumisse aasta valu ja kasvu ning juurdleb avameelselt sellest, kui olulise tähtsusega on tema jaoks vaimne tervis. Podcastis ''Rambivalgus'' jagab Ingel oma südame purunemist ja räägib teekonnast, mis aitas tal paraneda. Saatejuht on Kerli Kivistu.
13/10/20221 hour 9 minutes
Episode Artwork

"Rambivalgus" - Kirsti Valdstein-Timmer

Kirsti Valdstein-Timmer on pikaaegse tele-ja raadiokarjääriga naine, kes tegi enne oma 50. juubelit kannapöörde ning täna kutsub ta end ametilt nõiaks. Tänu "kapist väljatulemisele" on naine leidnud endas enesekindluse ja teinud rahu vananemisega. Podcastis avaldab Kirsti, kuidas ta on leidnud oma tee ja julguse seda kõndida ning millised on tema soovitused teistele naistele, et 50-selt olla endiselt nähtavad ja atraktiivsed nii era- kui ka tööelus. Lisaks tuleb juttu ka Kirsti ärist ehk ennustamisest läbi kaartide - milliste muredega tema vastuvõtule tullakse ning kuidas ta ennast ise hoiab lahendades igapäevaselt teiste inimeste probleeme.
06/10/20221 hour 4 minutes 53 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Tiit Trofimov

Julgus elada iseendana! Tiit Trofimov on ideaalne näide inimesest, kes loobub oma minevikutaagast ja võtab igat päeva, kui uut võimalust luua iseennast uuesti. Vaimse arengu ja heaoluga tegelemine on tema jaoks elustiil. Ta on kogenud rohkelt väljakutseid ja läbi elanud mitu krahhi, kuid ta on leidnud läbi erinevate praktikate jõu, et mäest üles ronida ja ka teisi aidata. Tiit korraldab meestele väelaagreid ja on võtnud oma südameasjaks, et Eesti mees julgeks ennast rohkem avada ja saada rohkem kontakti iseendaga. Podcastis ''Rambivalgus'' arutleb ta süvitsi enesearengu teemadel ja jagab mõtteid, kuidas kergemalt elada. Saatejuht on Kerli Kivistu.
29/09/20221 hour 25 minutes 24 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Hanna Martinson

Hanna Martinson on väge täis Saaremaalt pärit naine, kelle rõkkav naer ja aura ei jäta külmaks mitte kedagi. Ta on kasvanud kokkuhoidvas ja armastavas peres ning arutleb, et äkki ei osanud ta tänu oma tervele taustale aastaid tagasi valuga piisavalt usutavalt kunsti luua. Tänaseks on Hanna multitalent, kes meenutab kameeleoni ja muudab vastavalt olukorrale oma värvi. Ta saab hästi hakkama pea kõikides eluvaldkondades ja on paljudele silmapaaridele eeskujuks ka sotsiaalmeedias. Talle lähevad korda loomad ja nende heaolu. Rambivalguses arutles Hanna lisaks oma ''eksinud'' ja ''segase'' tunde üle ning jagas tükikest iseendast. Saatejuht on Kerli Kivistu.
22/09/20221 hour 5 minutes 59 seconds
Episode Artwork

"Rambivalgus" - Gerli Padar ja Martin Parmas

Gerli Padar ja Martin Parmas on edukas tandem, kes kohtusid 2006. aasta "Tantsud tähtedega" saates, kus ühiselt saavutati II koht. Tänaseks seob neid 16 aastat romantilist suhet, ühine perekond ning maailmatasemel võistlustantsuvõistlused, kus Martin on treeneri ja kohtuniku rollis ning Gerli laulab ja tegutseb sealjuures nii disaineri kui ka jumestuskunstnikuna. Podcastis "Rambivalgus" meenutavad Martin ja Gerli avameelselt oma suhte alguslugu, mis sündis telekaamerate ja meedia valvsa pilgu all ning räägivad, mis põhimõtete järgi nad oma lapsi kasvatavad olukorras, kus reisimist on pea 40 nädalavahetust aastas. Sealjuures annab edukas paar nõu selle aasta "Tantsud tähtedega" osalejatele - mis ikkagi toob parimad punktid ja vallutab telepubliku südamed. Saatejuht Eliis Pärna.
15/09/20221 hour 4 minutes 9 seconds
Episode Artwork

"Rambivalgus" - Jüri Pootsmann

Jüri Pootsmann on meelelahutaja, kes sai üle öö Eesti kuulsuste A listi liikmeks võites 2015. aastal saate "Eesti otsib superstaari". Viimased aastad on Jüri lisaks muusikategemisele silma paistnud aga ka tõusva tähena saatejuhtide areenil. Jüri ei varja, et kogu glamuuri täis valdkonna taha jääb pikemaid sissevaatamisi ja eneseotsinguid ning ka päevi, kus igasugunegi tähelepanu avalikkuselt on liiast. Küll aga armastab Jüri muutusi ja nendest tal sel sügisel puudust ei tule. Podcastis avaldab Jüri, millised väljakutsed teda lähiajal ees ootavad ning mida ta nende juures kõige rohkem ootab. Saatejuht Eliis Pärna.
08/09/20221 hour 39 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Johann Urb

Haavatavus on seksikas! See on lause, mille järgi Johann Urb tänasel päeval elab. Tema säravates silmades ja naeratuses on tunda võnkeid Hollywoodist ning ta on ainukese eestlasena mänginud maailmakuulsates filmides ja sarjades. Selle tähesära taustal on tema jaoks kõige tähtsam oma sisemise maailma mõistmine. Täna on Johanni missiooniks inimestele õpetada, kuidas olla oma kehas ja meeles autentne ning õnnelik. Ta jagab tehnikaid, kuidas endas leida jõud ja teadvustada, et kõik asjad käivad seestpoolt välja. Kuhu sa lähed, seal sa oled. Johann Urb rõhutab, et edu ilma rahuloluta on läbikukkumine ja inspireerib podcastis oma julgete mõttemustritega elus muutusi tegema. Saatejuht on Kerli Kivistu.
01/09/20221 hour 3 minutes 26 seconds
Episode Artwork

"Rambivalgus" - Erlend Štaub

Erlend Štaub on seltskonnafotograaf, kes pole kanda kinnitanud ainult kohalikul turul, vaid on jõudnud ainsa eestlasena ka Cannes'i filmifestivalile pildistama Hollywoodi staare. Podcastis räägib energiast pakatav Erlend, mis motiveerib teda kulutama tuhandeid eurosid, et olla ekstreemsetes oludes üks 250st fotograafist punase vaiba ääres, millised on maailmastaarid võrreldes kohalike kuulsustega ning kuidas öine ja tihe tööelu eraeluga ühildub.
30/06/202256 minutes 31 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Grete Paia

Aasta seksikam naine Grete Paia on väga südikas ja seisab kirglikult oma tõekspidamiste ning põhimõtete eest. Talle on suureks eeskujuks ema ja vanaema, kes on Gretele tänase päevani suureks toeks ja ka suunanäitajaks. Lauljatar meenutab taskuhäälingus kümne aasta tagust areenile tulekut, seikleb oma lugude lüürikas ja räägib ka survest, mida üks noor naine avalikkuse ees elades tunneb. Ta viskab õhku romantilise unistuse, avalikustab selle, mida ta ühes mehes kõige enam hindab ja jagab ''Rambivalguses'' oma sisemaailma kõige ausamal moel. Saatejuht on Kerli Kivistu.
23/06/202257 minutes 38 seconds
Episode Artwork

"Rambivalgus" - Karl-Erik Taukar

Mitmete auhindadega pärjatud Karl-Erik Taukar on meelelahutaja, kes ei salga, et eduka meelelahutuskarjääri taha jääb hulk igapäevaseid otsuseid – imago kujundamisest kuni teatud loobumisteni. Podcastis avab Karl-Erik nii saatejuhtimise kui ka muusikaliste etteastete telgitaguseid, meenutab, kust on tema sõnavarasse tulnud väljendid nagu „tutske“ ja „säbelema“ ning arutleb, miks on tal kümneid hitte, kuid ainult kaks albumit. Muuhulgas tuleb juttu ka ettevõtlusest küberturvalisuse valdkonnas, hiljutisest krediitkaardipettuse ohvriks langemisest ning pikaajalise kooselu saladusest.
16/06/202258 minutes 15 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Liis Lusmägi

Liis Lusmägi on rambivalguses olnud pea 21 aastat. Peamiselt kuulub tema süda küll raadiole, aga ta on säranud ka teles saatejuhi rollis. Ta julgustab elama igat päeva kui viimast ja sütitab oma inspireerivate mõtetega tegudele! Lisaks kasvatab Liis kahte last, arendab Vaos kogukonna elu ja edumentorina seisab hea selle eest, et inimesed leiaksid üles motivatsiooni ja jõu eesmärkide seadmiseks. Liisiga vesteldes tekkis tunne, et ka kõige tormisemal päeval paistab pilvepiiri tagant päike ja igas olukorras peab olema lahendus. ''Rambivalguses'' avas Liis lähemalt oma mõtete rajad ja jagas mitmeid olulisi teemasid. Saatejuht on Kerli Kivistu.
09/06/20221 hour 4 minutes 22 seconds
Episode Artwork

"Rambivalgus" - Maiken

Maiken on naine, kes on pea iga kaotuse elus pööranud võiduks. Maikeni hääleprobleemid viisid ta vokaaliõpingutele Taani, kust saadud teadmised panid aluse Eesti ühe edukamale laulukoolile WAF. Aastaid hiljem tabas meediaveergudel muusikastuudiot ebameeldiv skandaal, mis vaatamata süüdistuste laviinile hoopis kooli õpilasi kolmekordistas ning ootamatu lahkuminek elukaaslasest inspireeris Maikenit kirjutama ühte tema edukaimat lugu, mis leidis tunnustust ka Eesti Laulul. Podcastis meenutab Maiken läbi pisarate ja naerupahvakute oma olulisemaid verstaposte, räägib suursaadete "Eesti otsib superstaari", "Maskis laulja" jt laulukoolitaja rollist ning mõtiskleb eraeluliste väljakutsete üle.
02/06/20221 hour 9 minutes 5 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Lauri Pedaja

Lauri Pedaja ei jää märkamatuks ja kahtlemata naudib ta rambivalguses olekut. Tänasel päeval ütleb ta enda kohta paps ja maja peremees, kuid laiema avalikkuse ees sai ta tuntuks just filminäitlejana. Ta on sündinud õnnesärgis, sest pärast rasket avariid taastus vaid mõne kuuga. Lauri jagab podcastis oma harmoonilist pereelu, kuid ka sellele eelnenud ladvaõuna jahti. Ta kolis tagasi juurte juurde, et nautida hommikuti linnulaulu ja pakkuda tänasel päeval oma perele parimat kvaliteetaega idüllilise looduse keskel. Saatejuht on Kerli Kivistu.
26/05/20221 hour 25 minutes 8 seconds
Episode Artwork

"Rambivalgus" - Kethi Uibomagi

Kethi Uibomägi on meediastaar, kes olnud rambivalguses nii laulja, näitleja, õhtujuhi ning nüüd juba aasta ka saatejuhina. Podcastis tunnistab Kethi avameelselt, et tema särava ja entusiastliku välise kuvandi taha jääb tagasihoidlik naine, kes - mida aasta edasi - naudib aina rohkem rahulikku olemist ning unistuste hulka on tekkinud soov luua perekond. Kuidas vaatab Kethi tagasi viimasele aastale "Seitsmeste" saatejuhina, kuidas tuleb spontaanne naine toime tööga, mis nõuab hommikust õhtuni kohalolekut igal argipäeval ning mil viisil on tuntuks olemine tema elu mõjutanud.
19/05/20221 hour 5 minutes 57 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Liina Ariadne Pedanik

Muusik ja sisulooja Liina Ariadne Pedanik toob oma kohalolekuga ruumi päikese. Ta süttib, kui räägib oma muusikaprojektidest, artistlikkusest ja ägedatest koostöödest sisuloojana. Tal on koos oma abikaasa Martti Hallikuga suur kirg USA vastu, kus nad ka kihlusid ja abiellusid. Kuid selle päikese taga on ka tume pilv nimega ärevus, millega Liina Ariadne on õppinud alates teismeeast koos eksisteerima. Podcastis ''Rambivalgus'' rääkis ta lähemalt, miks on oluline iseennast esikohale seada, mida tätoveeringud tema kehal tähendavad, kuidas ärevusest võitu saada ja paljust muust. Saatejuht on Kerli Kivistu.
12/05/20221 hour 2 minutes 25 seconds
Episode Artwork

"Rambivalgus" - Henrik Normann

"Rambivalguses" on Henrik Normann, kes pärast 30-aastast parodisti karjääri otsustas teha kannapöörde ning kinnitab nüüd kanda režissöörina. Podcastis avab Henrik sarja "Armastus" (rež H. Normann) tagatubasid - millised olid suurimad väljakutsed, millised stseenid vajasid kaskadööride abi, miks oli esimene Desiree Mummi ja Marko Matvere ühine stseen ootamatult keerukas ning mis trikkide abil õpetada noortele näitlejatele loomulikuna mõjuvat nutmist ning naermist.
05/05/20221 hour 5 minutes 55 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Karl Robert Saaremäe

Näitleja Karl Robert Saaremäe on teinud muljetavaldavaid rolle teatrilavadel, filmides ja seriaalides. Ta flirdib lustakalt mõttega, kas ta võiks olla 21. sajandi rüütel ja seisab tulihingeliselt selle eest, et kõik oleksid ausad, eelkõige just iseenda vastu. Karl Robert on saanud Kaitseväes kapraliks ja sõduri staatus on teda saatnud ka pärast ajateenimist. Ta julgustab kõiki kirglikumalt elama ja rõhutab, et ei saa kunagi oodata, et maailm meid armastaks ja kätel kannaks, kui me seda ise ei tee. Podcastis ''Rambivalgus'' avas näitleja oma mõtterajad ja rääkis lähemalt, mis tema hinge puudutab. Saatejuht on Kerli Kivistu.
28/04/20221 hour 6 minutes 14 seconds
Episode Artwork

"Rambivalgus" - Birgit Sarrap

"Rambivalguse" podcastis on külas lauljatar Birgit Sarrap. "Eesti otsib superstaari" esimese hooaja võitja räägib, miks ei keskendu ta täna hittide loomisele, kuidas elas tema perekond üle pandeemia ning meenutab pea 15aastase lavakarjääri jooksul ette tulnud suuremaid ekstreemsusi. Juttu tuleb ka perekonnanime vahetamisest, "hea tüdruku" kuvandist ning laste kasvatamisest olles aktiivne artist.
21/04/20221 hour 5 minutes 5 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Yasmyn

Yasmyn on aasta naisartist ja kodumaa muusikamaastikul kiiret tähelendu tegev R’n’B laulja. Tema ekstravagantne ja enesekindlalt seksapiilne stiil eristab teda paljudest teistest. Podcastis ''Rambivalgus'' arutleb Sinencia Jasmine Kass oma artisti kuvandi loomisest ja sellest, kuidas inimesed on väsinud piltperfektsest imagost. Ühtlasi räägib muusik, kuidas laval pakatav sensuaalsus iseenda kasuks tööle panna, vaimsest tervisest, usust, tugevast naisliinist oma suguvõsas ja paljust muust. Saatejuht on Kerli Kivistu.
14/04/202254 minutes 48 seconds
Episode Artwork

"Rambivalgus" - Liis Lemsalu

Podcast “Rambivalgus” kuuenda saate külaline on lauljatar Liis Lemsalu. Eesti raadioedetabelite tippudes särav muusik avaldab, kuidas on valminud hittlood, mõtiskleb, miks ta ei ole kunagi pürginud globaalsele turule ning räägib oma uue loo "Teesklejad" telgitagustest. Juttu tuleb ka sellest, milliseid nippe kasutab naine, et oma eraelu kaitsta, miks ta on pea 9 kuud juba karsklane olnud ning kuidas on ta koroona ja sõja olukorras toime tulnud. Saatejuht Eliis Pärna
07/04/20221 hour 1 minute 49 seconds
Episode Artwork

''Rambivalgus'' - Robin Valting

Just Andrei Zevakin ja Robin Valting on duo, kes on viimasel ajal Eesti YouTube'i maastikul kõige enam kirgi kütnud. Podcasti ''Rambivalgus'' viienda saate külaline ongi juutuuber Robin Valting. Hiiumaalt pärit noormees meenutab vestlussaates oma lapsepõlve, profisportlase karjääri ja räägib lähemalt, miks on talle sport nii hingelähedane. Teeme juttu uuest reality saatest ja uurime, kuidas on võimalik inimesed lennutada Vahemere-äärsesse villasse ja pakkuda neile auhinnarahaks 30 000 eurot. Robin arutleb ka armastuse teemadel ja avaldab, millised tüdrukud köidavad kõige enam tema tähelepanu. Saatejuht on Kerli Kivistu.
31/03/20221 hour 5 minutes 33 seconds
Episode Artwork

"Rambivalgus" - Brigitte Susanne Hunt

Podcast “Rambivalgus” neljanda saate külaline on meelelahutaja Brigitte Susanne Hunt. Igapäevaselt rambivalguses olev naine arutleb, kuidas ta on endast loonud eduka isikubrändi, kui palju on tuntuks saamises mänginud rolli tema lapsepõlv ning mis nippide abil ta end pidevalt pildis hoiab. Saates tuleb juttu ka sellest, kui palju eristub Brigitte avalik kuvand tema tõelisest minast, mida kuulsus tema elus takistab ning milline naine ja ema ta oleks juhul, kui täituks tema suur soov leida endale abikaasa ja luua perekond.
24/03/20221 hour 4 minutes 58 seconds
Episode Artwork

"Rambivalgus" - Jürgen Pärnsalu

Podcast “Rambivalgus” kolmanda saate külaline on raadio Star FM saatejuht Jürgen Pärnsalu. Jürgen avab hommikuprogrammi tagamaid - meeleolu seadmisest ja teemade valimisest kuni sõnade valimiseni. Kuidas on igal hommikul hoida käes ruuporit, mille hääl ulatub tuhandete kuulajateni? Muuhulgas tuleb juttu ka sellest, mil viisil on Jürgen ukrainlastele abikäe ulatanud, mis moodi sisutab ta aega väljaspool raadiot ning miks tema pikaajaline suhe ei ole päädinud abieluga. Saatejuht Eliis Pärna
17/03/20221 hour 2 minutes 17 seconds
Episode Artwork

"Rambivalgus" - Marek Lindmaa

Podcast “Rambivalgus” kutsub saatesse armastatud tele- ja raadiotegijaid, kes kergitavad saladuseloori valdkonna telgitagustelt, mõtisklevad, mis tunne on olla rambivalguses ning kuidas see nende elu on mõjutanud. Loomulikult kuulub sinna juurde ka kõik see, mis neile hetkel kõige rohkem korda läheb - isiklikust plaanist kuni ühiskonnas aset leidvani. Saatejuht Eliis Pärna
10/03/20221 hour 5 minutes 23 seconds
Episode Artwork

"Rambivalgus" - Desiree Mumm

Podcast “Rambivalgus” kutsub saatesse armastatud tele- ja raadiotegijaid, kes kergitavad saladuseloori valdkonna telgitagustelt, mõtisklevad, mis tunne on olla rambivalguses ning kuidas see nende elu on mõjutanud. Loomulikult kuulub sinna juurde ka kõik see, mis neile hetkel kõige rohkem korda läheb - isiklikust plaanist kuni ühiskonnas aset leidvani. Saatejuht Eliis Pärna
02/03/202255 minutes 23 seconds