Winamp Logo
Radijas kuprinėje Cover
Radijas kuprinėje Profile

Radijas kuprinėje

Lithuanian, Children-Kids, 1 season, 4 episodes, 1 hour, 52 minutes
About
Ką veikti, kai laukia kankinančiai ilga kelionė pas senelius? Arba nuobodžiausias pasaulyje skrydis prie vandenyno? Pasiklausykite radijo, kaip tik ir skirto vietoje nerimstantiems maždaug 7-11 metų keliautojams (ir ne tik!). Vedėjas - vaikų rašytojas Tomas Dirgėla.
Episode Artwork

Radijas kuprinėje. Vaikai klausinėja Kalėdų Senelio apie nemėgstamiausią jo maistą

Tinklalaidė keliaujantiems vaikams „Radijas kuprinėje” švenčia Kalėdas. Todėl visi laidoje kalba vien tik apie jas. Ypatingai daug ką turi papasakoti vaikai, kurie pasidalino ne tik įspūdžiais apie pernykštes dovanas, bet ir nedavė patarimo, kaip ilgiau išmiegoti Kalėdų rytą (nes patys nežino). O vienas svarbiausių laidos svečių – Kalėdų Senelis iš šventinio LRT serialo „Ar bus Kalėdos?“.Vedėjas – vaikų rašytojas Tomas Dirgėla.Kalėdų Senelis – Julius Žalakevičius.Dainos atlikėja – Sigita Martyna.Istorijų pasakotojai ir Senelio klausinėtojai: mokyklos „Pažinimo medis“ pradinukai.Reklamų balsai: Kristina Savickytė, Indrė Kaminckaitė ir Ūla Jurevičiūtė.Žurnalistė –¬ Aistė Jurė.Garso režisierė – Eglė Jarmolavičiūtė.
12/23/202219 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

Radijas kuprinėje. Mumija pradangina Tomą Dirgėlą

Tinklalaidę keliaujantiems vaikams „Radijas kuprinėje” aplankė Helovino herojai. Ir ne šiaip aplankė, bet pradangino laidos vedėją! Ar mumijos iš tiesų gali kažką blogo padaryti žmonėms, papasakos „Istorijų namų” edukatorė Saulė. Gyvatės, vorai, driežai – baisūs ar mieli gyvūnai? Egzotinių gyvūnų prieglaudos įkūrėja Rūta Jatkonienė pasidalins savo nuomone. Pradinukai išduos, kokių jie turi baimių, o komikas Paulius Ambrazevičius pamokins, kaip įveikti vieną iš jų. Taip pat jūsų laukia tiesioginė transliacija iš siaubo krepšinio varžybų ir roko grupės „Timid Kooky“ daina apie baisiausią dalyką pasaulyje.Vedėjas – vaikų rašytojas Tomas Dirgėla.Mumija – Edita Zizaitė.Dainos atlikėjai – grupė „Timid Kooky“.Žurnalistai: Ugnė Politaitė, Gabrielė Grabauskaitė, Augustas Chošnau.Pašnekovai: edukatorė Saulė Norkutė, egzotinių gyvūnų prieglaudos įkūrėja Rūta Jatkonienė, komikas Paulius Ambrazevičius.Sporto komentatorius – Marius Andrijauskas.Reklamų balsai: Ema Šliagerė, Aidas Puklevičius, Lina Dainienė.Vaiduoklių medžiotojai: Dainius Vanagas, Alvyda Bajarūnaitė.Radijo klausytojai: 1-4 kl. moksleiviai, Edvardas Kubilius.Garso režisierė – Eglė Jarmolavičiūtė.
10/27/202234 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

Radijas kuprinėje. Pakeliui į mokyklą

Tinklalaidė keliaujantiems vaikams „Radijas kuprinėje” palydės savo klausytojus rudenį ypatingai išpopuliarėjusiu maršrutu „Namai - Mokykla”. Pakeliui išgirsite linksmas rašytojo Tomo Dirgėlos šnekas ir interviu su „Lietuvos istorijos repo” autoriumi Šventiniu bankuchenu Luku. Taip pat sužinosite, kaip ketvirtokai piratiškai švęs Mokytojų dieną. O kas iš tikrųjų vyksta mokytojų kambaryje – atskleis mokytojas Antanas. Kad būtų dar linksmiau – Gytis Ambrazevičius sudainuos dainą „Tiesiai į mokyklą”.Vedėjas – vaikų rašytojas Tomas Dirgėla.Dainininkas – Gytis Ambrazevičius.Žinių pranešėja Odeta Keliauninkaitė – Odeta Vasiliauskaitė.Žurnalistės: Audrė Lučinskaitė ir Sima Lietvaitytė.Pašnekovai: Šventinis bankuchenas Lukas, mokytojas Antanas ir ketvirtokė Ūla Jurevičiūtė.Reklamų balsai: Ugnė Siparė, Giedrius Masalskis ir Dainius Vanagas.Radijo klausytojai: Mokyklinė kuprinė (Kristina Savickytė), Ąžuolas Aikevičius ir Rūta Dambravaitė.Garso režisierė – Eglė Jarmolavičiūtė.
10/4/202230 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

Radijas kuprinėje. Tinklalaidė keliaujantiems vaikams

Šmaikštūs Tomo Dirgėlos pasakojimai, interviu su Mariumi Čepuliu ir Milda Koreivaite, Migloko daina „Pajudėkim po pasaulį“.Pirmoji pažintis su tinklalaide „Radijas kuprinėje“ – apie paskutinio vasaros mėnesio keliones. Išgirsite neįtikėtinų pasakojimų iš migruojančios lašišos lūpų, apie greitas bekojes gyvates pasakos gamtininkas Marius Čepulis, o laipiotoja Milda Koreivaitė išduos, nuo kelių metų verta pradėti laipioti ant stalų. Klausytojų taip pat laukia pjūklo vertas konkursas, dainos, reklamos ir žaidimai.Vedėjas – vaikų rašytojas Tomas Dirgėla.Dainininkė – Migloko.Žinių pranešėja Odeta Keliauninkaitė – Aistė Plaipaitė.Žurnalistė – Audrė Lučinskaitė.Pašnekovai: gamtininkas Marius Čepulis ir laipiotoja Milda Koreivaitė.Reklamų balsai: Julijus Grickevičius, Edgaras Kiškis, Daiva Sviglinskienė.Radijo klausytojai: Atlantinė lašiša (Gerūta Griniūtė), Kosmonautė Urtė (Ūla Jurevičiūtė), Mantas Velykis, Aistė Jurė.Garso režisierė – Eglė Jarmolavičiūtė.
8/4/202228 minutes, 7 seconds