Winamp Logo
קווים מקבילים Cover
קווים מקבילים Profile

קווים מקבילים

Hebrew, Finance, 1 season, 12 episodes, 4 hours, 13 minutes
About
מוזיקה זה הכל
Episode Artwork

סיפורה האישי והמקצועי של לירן בן איבגי

מה ייחודי בהגשמת חלומות עיצוביים עם לירן? כיצד מוצאים את האיזון בין החלום של הלקוח/ה לבין התקציב והאילוצים? בפרק האחרון לעונה הראשונה בסדרת הפודקאסטים “קווים מקבילים”, לירן בן איבגי, בעלת משרד אדריכלות ועיצוב פנים, מספרת על עצמה, כיצד הגיעה לתחום? ומהי הדרך להיכנס לראש של הלקוח/ה ולפענח את הצרכים הפונקציונליים העיצוביים בתוך החלל? איך יהיה […] הפוסט סיפורה האישי והמקצועי של לירן בן איבגי הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.
12/28/202224 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

בית חכם: איך זה משפיע על סגנון החיים?

מהם הטרנדים החדשים למערכות טכנולוגיות מתקדמות בבית? איך מתבצע תהליך ההטמעה בבתים שנמצאים בתהליך בנייה לעומת בתים קיימים? בפרק העשירי של “קווים מקבילים”, לירן בן איבגי, בעלת משרד אדריכלות ועיצוב פנים מארחת את אורן לוי מנכ”ל חברת i feel העוסקת בתחום מערכות הבית החכם ובקרת מבנה. יחד הם דנים בהבדלים בין מערכות קוויות למערכות אלחוטיות […] הפוסט בית חכם: איך זה משפיע על סגנון החיים? הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.
11/22/202226 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

בריכה פרטית: מהי הדרך הנכונה לתכנון ובנייה?

מהם הטרנדים החדשים בעולם הבריכות הפרטיות? מהם ההבדלים בין בריכת גלישה לעומת בריכת סקימרים ואיזו מהן יותר יקרה? איזה מערכות שונות מופעלות בסוגי בריכות אלה? ומהן בריכות נוי שקופות? בפרק זה של “קווים מקבילים”, לירן בן איבגי, בעלת משרד אדריכלות ועיצוב פנים, מארחת את אפי חן – בעלים ומנהל חברת אקוופולקו חן בע”מ. השניים דנים, […] הפוסט בריכה פרטית: מהי הדרך הנכונה לתכנון ובנייה? הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.
11/15/202221 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

אדריכלות ועיצוב נוף: איך מגשימים חלומות ללקוחות?

באיזה שלב מתכננים את המרחב החיצוני שיש בפרויקט חדש? בפרק התשיעי, לירן בן איבגי, בעלת משרד אדריכלות ועיצוב פנים, מארחת את שי דוד, בעלים של חברת “כרכום עיצוב נוף” – העוסקת באדריכלות ובעיצוב נוף במגזר הפרטי. דוד מספר על האפיון הראשוני של השפה האדריכלית וההתאמה של עיצוב ותכנון הגינה, המרפסת והחללים החיצוניים לשטח שחובק אותם. […] הפוסט אדריכלות ועיצוב נוף: איך מגשימים חלומות ללקוחות? הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.
11/8/202221 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

גלריית זהבי: הטיפים המובילים לריהוט ועיצוב הבית?

בפרק השמיני בסדרת הפודקאסטים -“קווים מקבילים”, לירן בן איבגי, בעלת משרד אדריכלות ועיצוב פנים, מארחת את אילן זהבי, מעצב רב תחומי ובעלים של גלריית זהבי. הגלרייה מציעה בית משותף לייצור ועיצוב רהיטים, ומציגה תפיסת עיצוב מודולארית כך שהלקוח יכול לבחור מפריט אחד ועד לריהוט המלא של כל הבית, בהתאמה ובעיצוב אישי. אילן מספר איך הנגרייה […] הפוסט גלריית זהבי: הטיפים המובילים לריהוט ועיצוב הבית? הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.
11/1/202218 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

האם בתים עם חלונות גדולים פחות מוגנים?

בפרק הזה בסדרת הפודקאסטים -“קווים מקבילים”, לירן בן איבגי, בעלת משרד אדריכלות ועיצוב פנים, מארחת את גל ניסימוב – מנהלת שיווק וקשרי אדריכלות בחברת “כוכב אלומיניום”. הפוסט האם בתים עם חלונות גדולים פחות מוגנים? הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.
10/25/202215 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

איך משלבים חיפוי אבן טבעית בעיצוב הבית?

בפרק השישי בסדרת הפודקאסטים -“קווים מקבילים”, לירן בן איבגי, בעלת משרד אדריכלות ועיצוב פנים, מארחת את אייל שליבובסקי – מומחה לאבן ושיש, ומומחה לטיפול ותחזוקה מ”פארק האבן” ביקום. חברת “פארק האבן” מציעה מוצרי אבן בשלל סוגים ועיבודים שונים, במבחר גדול במיוחד. מעוניינים בחיפוי אבן לבית? בריקים לסלון או למרפסת? אייל מסביר על התהליך המורכב והמדויק, […] הפוסט איך משלבים חיפוי אבן טבעית בעיצוב הבית? הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.
10/18/202221 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

חלונות עץ ואלומיניום – אפשר ליהנות מכל העולמות?

בפרק החמישי בסדרת הפודקאסטים על אדריכלות ועיצוב פנים – “קווים מקבילים”, לירן בן איבגי, בעלת משרד אדריכלות ועיצוב פנים, מארחת את בני כהן מנכ”ל חברת ורטקס ישראל. ורטקס הינה חברת בוטיק המייבאת חלונות יוקרה לארץ מבית Pella מותג אמריקאי מצטיין ומבית Finnova מותג האיכות האיטלקי, מאז שנת 2006. בני כהן מסביר על הייחודיות של המוצרים […] הפוסט חלונות עץ ואלומיניום – אפשר ליהנות מכל העולמות? הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.
10/11/202225 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

קבלן בניין וניהול פרוייקטים: איך עושים את זה נכון?

בפרק הרביעי בסדרת הפודקאסטים על אדריכלות ועיצוב פנים – “קווים מקבילים”, לירן בן איבגי, בעלת משרד אדריכלות ועיצוב פנים, מארחת את משה פלח – קבלן בניין וניהול פרוייקטים. משה מספר ללירן על החשיבות של יושרה מקצועית בתחום הבניין ובעבודה עם חומרים תקניים, ועל השילוב בין ניהול מול ספקים, מול קבלני משנה ומול הצוותים של הקבלן. […] הפוסט קבלן בניין וניהול פרוייקטים: איך עושים את זה נכון? הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.
10/6/202216 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

קירות בריקים: למה הם כל כך פופולריים?

בפרק השלישי בסדרת הפודקאסטים החדשה על אדריכלות ועיצוב פנים – “קווים מקבילים”, לירן בן איבגי, בעלת משרד אדריכלות ועיצוב פנים, מארחת את גיא זבק מ”בריק ועץ” – חברת בוטיק המתמחה בייבוא ושיווק של בריקים, פרקטים, דקים ואבן טבעית. גיא מספר מה זה בריק אמיתי המשמש לחיפוי ולבנייה, אילו סוגים של בריקים קיימים בתחום, ואיך משלבים […] הפוסט קירות בריקים: למה הם כל כך פופולריים? הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.
9/27/202220 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

פיקוח בנייה וחישוב קבלני

בפרק השני בסדרת הפודקאסטים החדשה על אדריכלות ועיצוב פנים – “קווים מקבילים”, לירן בן איבגי, בעלת משרד אדריכלות ועיצוב פנים, מארחת את בני בורנלי – מנהל פרוייקטים ומפקח בנייה לבנייה פרטית צמודת קרקע. בורנלי מספר על העבודה עם לקוחות עולים חדשים, וכיצד בונים אמון עם לקוחות ישראלים ולקוחות מחו”ל. איך יוצרים הרמוניה בבית, וכיצד מלווים […] הפוסט פיקוח בנייה וחישוב קבלני הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.
9/20/202221 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

הגשמת חלומות בתכנון ועיצוב מטבחים

“קווים מקבילים” – סדרת פודקאסטים חדשה על אדריכלות ועיצוב פנים בהובלת לירן בן איבגי, בעלת משרד אדריכלות ועיצוב פנים. בכל פרק מתארחת דמות מובילה בתחום, ויחד הן מדברות על תכנון ועיצוב, טרנדים וחידושים, וכיצד מכניסים את הלב לתוך היצירה. בפרק הראשון, לירן בן איבגי מארחת את עדי חליפה מ”עדי וארז נגרים” – נגריית בוטיק שמתמחה […] הפוסט הגשמת חלומות בתכנון ועיצוב מטבחים הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.
9/13/202220 minutes, 49 seconds