Winamp Logo
פותחות הכל Cover
פותחות הכל Profile

פותחות הכל

Hebrew, Social, 1 season, 87 episodes, 3 days, 7 hours, 26 minutes
About
פודקאסט חדש מבית הפודיום: נעמי לבוב וקורין קיציס לוקחות בכל פרק נושא אחד, פותחות לו את הצורה — נפשית, גופנית ורוחנית — ומבטיחות (או משתדלות) לעשות את זה ברמת כנות שתפתח לכן ולכם את הלסת. צפו לרכבת הרים שהיא השילוב המושלם (כך הן מקוות) של הגבוה והנמוך, הריטריט והאינסטגרם, היין והיאנג, המוכר והמנוכר, העיר והכפר. פודקאסט של נשים לנשים אבל מי שגבר, שיאזין.
Episode Artwork

פרק חירום. אורחת: רותם כהני | פותחות הכל, פרק 86

למרות המצב הנורא והכואב הקלטנו פרק חירום בתקווה שיאפשר רגע של תוכן ללב המדמם שלנו. רותם כהני, פסיכולוגית קלינית ויוצרת תוכן הסבירה מהם שלוש חלקי המשולש שיכול לעזור להתמודד עם חרדה, איך נוכל לעזור לאחרים והכי חשוב- איך נעזור לעצמנו? כי לעזור לעצמינו כרגע זה לעזור גם לזולת שלנו
10/12/202338 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

פרק על כלום ועל הכל | פותחות הכל, פרק 85

האם אנשים עשירים הם יותר מאושרים וכמה ניתן להכיר בפריווילגיות שלך? וגם למה עושה לקורין טוב על הלב להזמין אנשים אחרים לדרינק ארוחה או טיסה, ואיך זה קשור למניפסטינג שהיא עשתה לפני שנה? עוד בפרק :יציאות (בשירותים), הרמת חזה, מין וטל משתפת ברגע בלתי נשכח מחייה.   לאתר של מכללת תל חי:  https://www.telhai.ac.il/    באולפן: קורין קיציס וטל שפייכלר. עורכת: טל שפייכלר.
10/1/202348 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

תובנות לשנה חדשה | פותחות הכל פרק 84

פרק בפורמט מיוחד של הקלטות קוליות ישר מהמיטה לאוזניים שלכן. איך מסכמות שנה שחולפת ומתחילות שנה חדשה, מהו טקס התשליך האלטרנטיבי שקורין מציעה לבצע, ומה הקטע עם המשפחתיות בחגי תשרי?   עורכת: טל שפייכלר
9/17/202334 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

התבגרות. אורחת: ורד ספיבק | פותחות הכל פרק 83

איך התבגרות בתוך תעשיית הבידור והיופי הביאו את ורד להתייחס לגיל כפי שמתייחסת אליו? למה עבורה זה לא קשור לטיפולים אסתטיים אבל לקורין זה דווקא מפריע? ומהן התובנות מגיל 50 והייחודיות של השנים הללו?          באולפן: קורין קיציס, ורד ספיבק  עורכת: טל שפייכלר   
9/10/202353 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

זוגיות אאוט לבד אין. אורח: דניאל קורן | פותחות הכל, פרק 82

מה קורין למדה מדניאל על יחסים שהם לא זוגיות? למה זה לא הגיוני לנתב את כל אנרגיית האהבה שלנו לאדם אחד ואיך מתמודדים עם שברון לב? פרק על אהבה שהיא לא בהכרח רומנטית או זוגית.   באולפן: קורין קיציס ודניאל קורן עורכת: טל שפייכלר הקרנת הסרט של קורין
9/3/202354 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

שאלות ותשובות. אורחת: איה כורם | פותחות הכל, פרק 81

אתן שאלתן אנחנו ענינו! למה טיפול פסיכולוגי זאת התשובה של איה על כל שאלה, מה הקשר בין רווקות מאוחרת לדלקות שתן והאם כל מי שהיא יוצרת תוכן בהכרח נרקסיסטית. פרק טוב ממש.   באולפן: קורין קיציס, איה כורם וטל שפייכלר עורכת: טל שפייכלר
8/27/202354 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

להיות ״מותג״ - אורחת: ריי שגב | פותחות הכל, פרק 80

איך נראיתה ההתחלה של הקריירה של ריי ומה ההבדל במעמד בין בלוגרית של פעם ליוצרת תוכן של היום? מה זה אומר להיות אישה עצמאית ולמה היום כל אחת צריכה להיות מותג? ואילו כלים יעזרו לך למקד את הנוכחות שלך ברשתות?   באולפן: קורין קיציס וריי שגב. עורכת: טל שפייכלר.
8/20/202354 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

פרק סולו שהוא בולמוס | פותחות הכל, פרק 79

ריקאפ על השינויים בחייה של קורין: התקופה האחרונה שהייתה רוויה ביצירה ומה זה עושה לנשמה, איך מתפרעות ועושות מה שבאמת רוצות בלי להרגיש אשמות ולפגוע באחרים בדרך ומה הסיפור עם ״לגדל״ שיערות בגוף?   יום פתוח במכללת תל-חי:  https://www.telhai.ac.il/node/2344    באולפן: קורין קיציס וטל שפייכלר. עורכת: טל שפייכלר.
8/13/202353 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

מיניות חדשה - ממשיכות. אורחת: לירי אמבר דווי | פותחות הכל, פרק 78

במסגרת סדרת הפרקים שבה אנחנו רוצות לאוורר ולחקור את הנושא הגיעה המנחה למיניות לירי אמבר דווי. איך זה לקחת על עצמך את השליחות לדבר על הנושא ברשתות ולהיות גם זאת שסופגת את האש? מה זה באמת שיח מקדים למיניות (RBDSM) ולמה ממש כדאי לנו לנסות את זה? ואיזה טיפ שרלוונטי לכולן! לירי בחרה לתת לנו לקראת סיום הפרק. באולפן: קורין קיציס ולירי אמבר דווי. עורכת: טל שפייגלר.
8/6/202353 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

להיות סוסת פרא. אורחת: דנה ספקטור | פותחות הכל, פרק 77

העיתונאית החלוצה שפילסה את הדרך להתבטאות כנה עבורנו הנשים הגיעה לשיחה מעוררת השראה. איך מסע החיים והקריירה של דנה הביאו אותה להיות השליחה של המסר שנשים הן סוסות פרא שלא! לא נולדו עם אהבה לאקונומיקה? מה מבנה היחסים החדשני שקורין הייתה רוצה לעצמה? ואיזה מסר חשוב אנחנו מעבירות לילדים שלנו בזה שאנחנו לא נותנות להם הכל?   באולפן: קורין קיציס ודנה ספקטור. עורכת: טל שפייכלר.
7/31/202350 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

מיניות חדשה. אורח: רועי שחם | פותחות הכל פרק 76

רועי שחם חוזר לדבר על תסריט מיני קבוע, על הפער בין פנטזיה לממשי, על אמונות וקיבעונות שיש לנו כשאנחנו מגיעות למפגש המיני ואיך אפשר להשתחרר ולנסות לגלות מיניות חדשה. עוד בפרק - התסכול הנשי במפגשים ראשוניים, תחושת בדידות אל מול יחד ולמה קורין עדיין מרגישה שהיא ה״קטנה״ מול גברים.   באולפן: קורין קיציס ורועי שחם. עורכת: טל שפייכלר.
7/23/202351 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

פרק סולו - הפסקנו לספור כמה | פותחות הכל, פרק 75

פרק שעובר דרך המון רגשות: קנאה, כעס, צחוק, עצב. מה נסגר עם אחריות עודפת ומתי נצליח כבר לשחרר את התחושה הזאת? למה ההסתרה היא דווקא מראה לקשיים שלנו ולא של מי שאנחנו מסתירות ממנו? ופינת כמה את בהופעת אורח חגיגית בשלל צבעים עדות וצלילים   באולפן: קורין קיציס וטל שפייכלר. עורכת: טל שפייכלר.
7/16/202343 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

רגשות ואיך מתמודדים איתם. אורחת: אלונה הרפז | פותחות הכל, פרק 74

החברה והמטפלת חזרה לסיבוב שני כדי לפתוח הכל על רגשות. כמה זה דורש מאיתנו להיות כנות עם הסביבה ועם עצמנו לגבי הרגשות שלנו וכמה זה חשוב,  איך מזהות רגשות קשים שעומדים לבוא ואיך מתמודדות איתם, ולמה חשוב לתת לרגש לנכוח ולא לנסות לנצח אותו?   לסדנא של דניאל: https://relationshift.info/   באולפן: קורין קיציס ואלונה הרפז. עורכת: טל שפייכלר.
7/9/202353 minutes, 1 second
Episode Artwork

פעם שלישית האחיות קיציס. אורחת: דניאל קיציס | פותחות הכל, פרק 73

פותחות הכל על החיים בזמן האחרון עם האחות הקטנה והמאוד מוצלחת דניאל קיציס.  מה הקשר בין להיות יפה לרצון להיות גסת רוח? למה דניאל נמנעת מלקבל דברים בחינם באינסטגרם? ואיך זה קשור לרצון לחיות בקהילה? האם כולנו כל הזמן מפחדות להיות לא פוליטיקלי קורקט?   באולפן: קורין ודניאל קיציס. עורכת: טל שפייכלר.
7/2/202354 minutes
Episode Artwork

פרק סולו על אמת | פותחות הכל, פרק 72

בפרק סולו אמיתי ראשון קורין מביאה סוג של מונולוג על יצירה וגם על כעס. איך יצירה היא מצד אחד גורם של מבוכה מול אנשים מסויימים בחייה ומצד שני הדרך הכי מדהימה לשחק באופן ילדי אמיתי? למה כל כך קשה לנו להכיל כעס ואיך זה קשור לנשיות? ומה הקשר בין אילון מאסק תינוק במנשא ותמנונית?   באולפן: קורין קיציס. עורכת: טל שפייכלר.
6/25/202340 minutes
Episode Artwork

להיות אלופת העולם. אורחת: ענבר לניר | פותחות הכל פרק 71

הג'ודוקא ענבר לניר פותחת הכל על להיות אישה חזקה ואלופה בגיל 23. אילו ויתורים צריכה לעשות בשביל להגשים את החלום? למה מפרידים בין בנים לבנות בספורט מגיל כל כך צעיר ואיך זה קשור לזה שענבר לא הסכימה להרים משקולות? באיזה אופן ענבר היא מודל מדהים לילדות כמו לאה, הבת של קורין?   באולפן: קורין קיציס וענבר לניר. עורכת: טל שפייכלר.
6/18/202348 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

טיפול זוגי. אורח: דניאל קישינובסקי | פותחות הכל, פרק 70

המטפל הזוגי לשעבר של קורין ודורון הגיע לשיחה כנה שהכניסה את קורין למצב פגיע ומרגש. באילו סיטואציות אנשים בדרך כלל מגיעים לטיפול זוגי ומה הם מקווים להשיג? למה כדי להבין את הדפוסים שלנו בקשר צריך קודם להבין את הדינמיקה? כיצד זוגיות יכולה להיות גם מדהימה ומניעה ולא רק כולאת? איך לעזאזל יוצאות מהלופ!?   הכירו את גברת רביע: https://relationshift.info/gveret-rabia/ לסדנא - ריליישנשיפט: https://relationshift.info/   לסדנא של רועי שחם: https://yaelelad.co.il/workshops/oneg   דוברים: קורין קיציס ודניאל קישינובסקי. עורכת: טל שפייכלר.
6/11/20231 hour, 4 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

פרק סולו #4 | פותחות הכל, פרק 69

הרצון להיות לבד ולא של אף אחד עולה להיות ראשון בסדר העדיפויות. מה התהליך שקורין עוברת בימים אלה עם עישון ומה התובנה שעזרה לה להפסיק שקשורה גם בדימוי גוף? ואיך זה קשור לLSD? למה אמירה של אמא מעצבנת אותנו כשהמטפלת אומרת את אותו הדבר ושם זה לא מעצבן? ומה קורה לנו בגוף לקראת גיל 40 שגורם לנו לקחת החלטות?   דוברות: קורין קיציס וטל שפייכלר. עורכת: טל שפייכלר.
6/4/202338 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

דימוי גוף - מה נסגר עם העניין הזה? אורחת: ענת אסודי | פותחות הכל, פרק 68

הנושא שעלה בעקיפין פעמים רבות בפרקים רבים  (ובשערוריות האינסטגרמיות של קורין) מקבל במה בפרק משל עצמו.  מה ההבדל בין הדורות בשיח ה"רזיתי/השמנתי" ומה תוצאות סקר פותחות הכל בנושא? למה כל כך חשוב לשנות את עולם הדימויים שאנחנו מכירות? איך הריון נותן שחרור מדהים מלחצי החברה ואיזו מראה זה מציב בפנינו?   באולפן: קורים קיציס וענת אסודי. עורכת: טל שפייכלר.
5/28/202356 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

בושה. אורחת: קורין קיציס | פותחות הכל, פרק 67

פותחות הכל פותחות הכללל! בפרק מיוחד שבו קורין התארחה וטל העורכת לקחה את עמדת המראיינת. איך בושה היא כלי למשטור של החברה ואיך זה קשור למיניות? מה הדבר שהכי מבייש את קורין ואת טל? כיצד קורין התאמתה עם שאלת מאזינה לא פשוטה, ושאלת מאזינה יקרה שחיה בזוג אבל מסתכלת כל הזמן לצדדים.   באולפן: טל שפייכלר וקורין קיציס. עורכת: טל שפייכלר.
5/21/202356 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

פמיניזם - מספרות סיפור חדש. אורחת: ד״ר מיה טבת דיין | פותחות הכל, פרק 66

הכותבת והיוצרת מעוררת ההשראה הגיעה לשיחה על הפמיניזם כפי שאנחנו מעבירות לבנותינו.  עד לפני כמה שנים, מיה חשבה שהפמיניזם עשה את שלו ואירוע קטן שקרה לה עם הבת שלה שינה את דעתה וגרם לה לחקור את הנושא. איך זה שה"שיטה" נחשפת במערומיה במיוחד כשמתגרשות? למה אנחנו למעשה עדיין תלויות כלכלית בגברים למרות שמרגישות שלא? ומהם הכלים של מיה לשמוח בהתבגרותה? שיחה על נרטיב, כסף, התבגרות ופמיניזם. פתחנו את רכישת הכרטיסים לפרק לייב הקרוב! מזמינות את כל המאזינות וכמובן שגם את המאזין להתכרטס: https://www.nights.co.il/event/1683008273238?ref=a391e133a0 לרכישת הספר החדש של מיה: https://mayatevetdayan.com/%d7%a7%d7%a0%d7%95-%d7%a1%d7%a4%d7%a8%d7%99%d7%9d/   באולפן: קורין קיציס וד״ר מיה טבת דיין. עורכת: טל שפייכלר.
5/14/202356 minutes, 1 second
Episode Artwork

שיחת טלפון עם החברה הכי טובה. אורחת: הילה גולן | פותחות הכל, פרק 65

הילה, החברה הטובה של קורין שהשיחות איתה הן למעשה הפודקאסט של חייה, עלתה לשיחת טלפון בשידור כדי לדבר על כנות בין חברות. איך זה שיש דברים שאנחנו רוצות להגיד לחברה טובה לטובתה אבל היא לא מוכנה לשמוע? למה דימוי גוף זה תמיד אישיו בין חברות?  ומה משנתה של הילה בנוגע ליחסים עם החמות בכלל?   דוברות: קורין קיציס והילה גולן. עורכת: טל שפייכלר.
5/7/202352 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

לסביזם ושונויות אחרות. אורחת: ליבי טישלר | פותחות הכל, פרק 64

ושוב בנושאים שפותחות לראשונה: לסביזם או נטיות מיניות אחרות. קורין שמה את עצמה על מוקד הגזענית והלהט"בופובית כדי לאוורר את הנושא שהיא לא יודעת איך לגשת אליו מגיל צעיר. למה המיניות כספקטרום נותנת חופש לאנשים שמתבגרים ומחפשים את הזהות שלהם? האם יש קשר בין לשון פנייה לבין נטייה מינית? מה ההבניות האלה עושות לילדות שלנו?   פאנליסטית: קורין קיציס. אורחת: ליבי טישלר. עורכת: טל שפייכלר.
4/30/202349 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

חינוך מיני. אורחת: סהר גל | פותחות הכל, פרק 63

ממשיכות לאוורר את נושא המיניות בשיח פתוח, והפעם חינוך למיניות בריאה - פרק שמחולק לחינוך שלנו עצמנו (ספויילר: יש לנו הרבה מה להשלים) וחלק שני לחינוך ושיח עם ילדים. מה לימדו אותנו ומה אנחנו כהורות מעבירות הלאה? למה כדאי לנו לטפל בשריטות שלנו? ושאלת השאלות - האם לכולנו יש שערות בטוסיק?!   לינק לקבוצה בפייסבוק :" חינוך למיניות חיובית"  - https://www.facebook.com/groups/846097562801298   פאנליסטית: קורין קיציס. אורחת: סהר גל. עורכת: טל שפייכלר.
4/23/20231 hour, 1 minute, 3 seconds
Episode Artwork

חייבת פרק סולו | פותחות הכל, פרק 62

החג הארוך בהיסטוריה הגיע לסיומו רק אחרי שקורין הספיקה לחוות בו את כל קצוות קשת הרגשות.  הפרידה הגדולה שנוחתת על הנשמה פתאום, הזוגיות החדשה שמשנה צורה, היחסים המורכבים עם אמא והסיחרור שהפודקאסט חווה בעקבות כל אלה.   דוברות: קורין קיציס וטל שפייכלר. עורכת: טל שפייכלר.
4/16/202337 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

חופש. אורחת: דנה לרר | פותחות הכל פרק 61

היוצרת והכותבת דנה לרר פותחת הכל על המושג החמקמק חופש. למה הגירושין היו הטריגר של שתיהן לעסוק בנושא מחדש ולעומק? איך מעריכות מחדש חופש דווקא כשיש ילדים? ולמה כל זה קשור למין ולאיך שחינכו אותנו? פרק בווליום גבוה שגרם לקורין התחרפן ולהתפרק בסופו. הסדנאות של דנה: https://rb.gy/ldnrx   דוברות: קורין קיציס ודנה לרר. עורכת: טל שפייכלר.
4/9/202353 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

להבין מיניות גברית. אורח: רועי שחם | פותחות הכל, פרק 60

אירחנו את רועי שחם מנחה למיניות גברית מודעת לשיחה פתוחה וכנה על תסכול, ציפיות, אכזבות וקצרים בין גברים ונשים במיניות.  באיזה אופן קשור דיסני למיסקונספציות שלנו כשאנחנו באים/ות לעשות אהבה, ואיך משנות אותה בחמלה כלפיו וכלפי עצמנו?  ומה לעזאזל הדרך להתמודד עם גמירה מהירה מדי?   פרק של החינוך המיני שלא קיבלנו לנו ולאחינו ואהובנו הגברים.   האתר של רועי: http://spaceforachange.com/   באולפן: קורין קיציס ורועי שחם. עורכת: טל שפייכלר.
4/2/202359 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

החיים החדשים שלי. פרק סולו | פותחות הכל, פרק 59

חוזרות לפתוח הכל על פותחות הכל: מה עובר על הפודקאסט בחודשים האחרונים ואיך זה קשור (ספויילר: קשור לאללה) לחיים האישיים של קורין? תובנות בעקבות ההתאהבות החדשה, וכמובן שאלות המאזינות. הדובדבן של הפרק: בעקבות שאלת מאזינה צעירה במיוחד, קורין מקריאה פנינים מתוך היומן המתפרק שלה מגיל ההתבגרות.   דוברות: קורין קיציס וטל שפייכלר.   עורכת: טל שפייכלר.
3/26/202352 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

ביחד לבד. אורח: אברהם טל | פותחות הכל, פרק 58

הזמר והיוצר האהוב הגיע לשיחה פתוחה שבה קורין ואברהם משתפים את החוויות שלהם מלהיות אחרי הזוגיות הגדולה שהייתה חלק ענק מחייהם. באיזה שלב כל אחד מהם נמצא ולמה זה גורם לאברהם להתנשא על קורין? איך נראית הרווקות מקרוב וממרחק?  איך אברהם מתחיל עם בנות? עד שהשיחה התחממה: על יצירה, ניתוק לכדי חיבור, ומה עושה לנו המכשיר הנייד.   דוברים: קורין קיציס ואברהם טל. עורכת: טל שפייכלר.
3/19/202351 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

להיות הגדולה שאני. אורחת: אורקה | פותחות הכל, פרק 57

פרק שמוקדש כולו להבנת הערך העצמי שלנו ולהסכמה אמיתית לקחת מקום. על הקשר בין לפרגן לאחרות ללפרגן לעצמי, על ההבדל הדורי בהסרת הבושה, ועל מציאת החוזקה שיש בכל אחת מאיתנו וההפנמה שהיא לא גוזלת שום דבר מאחרות. פינת "כמה את" בקאמבק בועט עם שאלות מעוררות מחשבה ובונוס הפעלה לאישה המפרגנת.     דוברות: קורין קיציס ואורקה. עורכת: טל שפייכלר.
3/12/20231 hour, 3 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

עולם הדייטים פוסט מהפכת מי טו. אורחת: שני קליין | פותחות הכל פרק 56

שני קליין חזרה להתארח בפרק נוסף והפעם על מהפכת המי טו - למי זה טוב, למי זה רע? איך זה השפיע על הרומנטיקה והחיזורים? האם אנחנו מסתובבות בתחושת ביטחון גבוהה יותר מאז? היו גם צחוקים: תגובות ההורים לשימוש במילה גזלייטינג וגם הפנטזיה של קורין על איך היא רוצה שיתחילו איתה בבר.   דוברות: קורין קיציס ושני קליין.   עורכת: טל שפייכלר.
3/5/202358 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

פגיעות מיניות. אורחת: עינת ויינבוים | פותחות הכל פרק 55

עינת, יוצרת כותבת ומתנדבת במרכז הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית הגיעה לשיחה על הנושא. בעקבות שיתופי המאזינות החלטנו לתת לשיתופים ולסיפורים מקום ופשוט להקשיב להן   1202 - קו סיוע עם מענה נשי 1203 - קו סיוע עם מענה גברי וסיוע בצ'אט - https://www.1202kolmila.org.il/   באולפן: קורין קיציס ועינת ויינבוים   עורכת: טל שפייכלר
2/26/202354 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

שחיקה מינית בקשר. אורחת: דורית בר | פותחות הכל, פרק 54

פרק שני עם האמא הרוחנית החדשה של הפודקאסט - המורה לתקשורת אינטימית ומינית מודעת דורית בר.  מסתבר ששחיקה מינית היא לא רק נחלת הקשרים הארוכים. למה זה קורה? מה הדרכים שאפשר דרכם לשנות ולהתפתח וכלל ברזל גאוני לכל אינטרקציה מינית באשר היא.   באולפן: קורין קיציס ודורית בר. עורכת: טל שפייכלר.
2/19/202355 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

רווקות מאוחרת. רווק ורווקה: שני צדיקריו ואדם גורליצקי | פותחות הכל, פרק 53

לרגל יום האהבה פותחות הכל על הצד האחר של אותו המטבע: רווקות מאוחרת. מה ההבדלים בין נשים וגברים כשזה מגיע לדייט ראשון? כיצד בא לידי ביטוי הלופ הבלתי נגמר של ה"רווקה הנואשת"? מה התובנה של קורין מהפרק החדש בחייה, כאחת שתמיד חוותה ההפך מחוויית רווקות מתמשכת? באולפן: קורין קיציס, שני צדיקריו ואדם גורליצקי. עורכת: טל שפייכלר
2/12/20231 hour, 2 seconds
Episode Artwork

יומולדת שנה לפודקאסט! פרק סולו לייב | פותחות הכל, פרק 52

לכבוד חגיגות השנה התכנסנו קורין, הצוות, המאזינות וכמובן המאזין לפרק שכולו חגיגת יומולדת. למה לחגוג אותנו זה כל כך מביך? עד כמה אני מזוהה עם ה״אני״ שלי? וספיישל כמה את - גרסת המאזינות! בנסיך: קורין קיציס, אתן! עורכת: טל שפייכלר.
2/5/202347 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

מיניות - ריצוי. אורחת: דורית בר | פותחות הכל, פרק 51

פותחות הכל על הנושא שהיה הכי קשה לנו לפתוח עד עכשיו: מיניות. דורית בר, מורה לתקשורת אינטימית ומינית מודעת הגיעה כדי לדבר על מה שכל כך מביך אותנו ולתת לנו כלים ונקודת מבט חדשה על הנושא.  פרק חשוף על נושא שלמרות כל הפתיחות עדיין קשה לדבר עליו בחופשיות. לאתר של דורית בר   באולפן: קורין קיציס ודורית בר עורכת: טל שפייכלר
1/29/20231 hour, 1 minute, 41 seconds
Episode Artwork

כנות. אורחת: דורין אטיאס | פותחות הכל, פרק 50

דורין אטיאס חוזרת לפרק נוסף והפעם קורין היא זאת שמבקשת הכלה ורגישות. מהי המועקה שיושבת על הלב של קורין? למה היא מפחדת מלהפוך לפרסונה? ואיך דורין הוכיחה בפרק שהיא ממש אוהבת לרקוד? לאירוע חגיגות השנה
1/22/202345 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

חוזרות ללרלר. אורחת: נעמי לבוב | פותחות הכל, פרק 49

אישה שהיא חלק מהDNA של פותחות הכל מגיעה לקאמבק של לרלורים עם קורין. איזה צורה לובשת החברות שלהן היום? מה התובנה של קורין על השירות שפותחות הכל נותן לעולם? איך הקמפיין של טורנדו הוא התגשמות של רצון שהביעה בפרק ישן של הפודקאסט? בונוס תרגיל חיבוק עצמי וסיפור על המלצרית הנינוחה.
1/15/202354 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

זונה - קדושה. אורחת: שני קליין | פותחות הכל, פרק 48

השחקנית שני קליין הגיעה לשיחה על המתח המורכב בין דמות הזונה והקדושה שחיות בתוכנו. מה רוצה החלק הבוער בנו? וכיצד זה פוגש את החינוך שקיבלנו: להיות טובות חסודות ושמורות? איך זה שהמתח הזה קיים עוד מימי התנ״ך ועליו, למעשה נבנתה התרבות ומה כל זה קשור לנעורים של שני וקורין. ומסר למאזין הנשוי: נא להתחיל להסתובב עם טיקה ברחובות
1/8/20231 hour, 2 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

בואו נדבר על גבולות. אורחת: רונית כפיר | פותחות הכל, פרק 47

רונית כפיר חוזרת לפרק נוסף כדי לדבר על גבולות. למה כל כך קשה  לנו לזהות את הצרכים שלנו, מדוע נשים רבות פוחדות להציב (או להציג, כמו שרונית אומרת) גבול, ואיך חופש אמיתי יכול להוולד רק מתוך תיחום והבנת הגבולות שלנו?
1/1/20231 hour, 4 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

פרק סולו #2 עם קורין קיציס | פותחות הכל, פרק 46

פרק נוסף שבו קורין עונה על שאלות המאזינות ומשתפת בתובנות התקופה. שאלות על זוגיות מול תלות ואיך יוצאים מהלופ הקשה (או בלתי אפשרי) של הגבול הדק ביניהם, על מימוש עצמי ויצירה ועל אהבה עצמית. בונוס למתמידות - מניפסטיישן של קורין בסוף הפרק עם הצהרת כוונות שלא משתמעת לשתי פנים.
12/25/202249 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

אל הורות. אורחת: סשה דניאל | פותחות הכל, פרק 45

ובמעבר חד (או שלא) מהפרק הקודם: סשה דניאל מגיעה לדבר עם קורין על הנושא שבישראל הוא כמעט טאבו, אל הורות - הבחירה של נשים לא להביא ילדים לעולם. איך מגיעות להחלטה כזאת? כמה קשה להשמיע קול כזה באקלים הילודה הארצישארלי ומה ההתפכחות של קורין בנושא?
12/18/202252 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

הריון. אורחת: דניאל קיציס | פותחות הכל, פרק 44

האורחת שחולקת עם המגישה את אותו DNA מגיעה ממרומי החודש התשיעי לדבר על הריון, ועושה את זה בלי להתיימר להביא תוכן רפואי או היפי כמו שאנחנו בדרך כלל רואות בנושא.  מה הסיפור האישי של דניאל שהביא אותה להיכנס להריון דווקא ברגע הזה, מה לדעתה התנאי הכי חשוב שצריך להתקיים כדי להביא ילד ואילו תחושות עוררו בה הסיורים בבתי החולים?
12/11/202254 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

בדידות. אורחת: דורין אטיאס | פותחות הכל, פרק 43

האורחת הקבועה דורין אטיאס הגיעה כדי לפתוח הכל על הרגש הלא מדובר שכולנו חוות: בדידות. מה ההבדל בין לבד לבדידות, מה התובנה המדהימה שנחתה על דורין בשבוע שעבר ושינתה את היחס שלה ללהיות לבד, ואיך ציצי עומד סותר התמודדות מוצלחת עם בדידות? המודל של טארה בראך
12/4/202253 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

בין עלבון לאשמה. אורחת: אלונה הרפז | פותחות הכל, פרק 42

אלונה הרפז, מטפלת, אמנית ואחת הנשים היחידות בעולם שקורין מעריצה, הגיעה לאולפן כדי לדבר על עלבון ואשמה. האם עלבון זה דבר בהכרח קורבני? למה קורין לא רוצה להראות שהיא נפגעת? כמה אנחנו מרגישות אשמות ואיך לעזאזל מתנקות מזה?  וכמובן טיפים ומתכונים לוויסות נשימה שעושים פלאים לנשמה. השיר שקורין שומעת בריפיט: https://youtu.be/inNBpizpZkE האתר של אלונה: https://www.meditationineverything.com/about-3
11/27/202247 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

ערך עצמי. אורחת: רונית כפיר | פותחות הכל, פרק 41

רונית כפיר, בעלת המותג ״נעים מאוד״ מגיעה לאולפן לדבר על הדבר המהותי ביותר שמשפיע על איך אנחנו מתנהלות ומרגישות בחיים האלה - ערך עצמי. איך בונות הערכה עצמית גבוהה יותר, למה נשים אלופות בביקורת עצמית ולמה אין לנו ברירה אלא להרשם לחדר כושר של הלב והאהבה העצמית כדי ללמוד ולהכיר את הערך שלנו.
11/20/20221 hour, 6 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

חדוות המפגש. אורחת: נעמי לבוב | פותחות הכל, פרק 40

האחת והיחידה נעמי לבוב מגיעה לפרק השלמת פערים. מה השתנה מאז שנעמי ילדה את יונתן התינוק המדהים ולמה הוא "מאוד בן"? מה המחשבות של נעמי וקורין על הפודקאסט ועל השינויים שהוא עבר בחודשים האחרונים? איך התמקדות ברגע יכולה למנוע חרדה? נעמי מתרגלת למעמד הנוכחי - אורחת, וקורין לוקחת את תפקיד חיים יבין בשתי ידיים.
11/13/202253 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

מה נסגר עם בגדים? אורחת: דורין אטיאס | פותחות הכל פרק 39

מלכת הסטייל מגיעה שוב להתארח והפעם מדברת על הנושא הלכאורה רדוד שמעסיק אותנו כל יום: בגדים!  איך תדעי שלא נפלת לטרנד? איך בונות אסתטיקה נכונה? למה זה כל כך קשה להתלבש בבוקר ואיך חיוך הוא פריט לבוש בפני עצמו שצריך לקבל את כל הקרדיט.
11/6/202254 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

בין בחירות לפמיניזם. אורחת: ליאור אלפנט | פותחות הכל, פרק 38

רגע לפני שיוצאים לקלפי (שוב) להצביע, קורין אירחה את ליאור אלפנט, מהיוצרות של הסדרה "הנבחרות" בכאן 11 (לצד אפרת שלום-דנון ואסנת טרבלסי) שסיפרה איך העבודה על הסדרה שינתה את האופן שבו היא תופסת את הפוליטיקה הישראלית, הנסיון להוריד את הבושה והגנאי בלהיות פמיניסטית, ומה מכוון אותה בהחלטה למי להצביע?  זהו יום הבוחרת.
10/30/202258 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

פרק סולו - הכה את המומחה עם קורין קיציס | פותחות הכל, פרק 37

פרק מיוחד שבו קורין עונה על שאלות המאזינות סטייל "מעריב לנוער". אתן כתבתן על מה שמטריד אתכן: זוגיות, חברות, פחד והעתיד, וקורין מגשימה חלום קטן ופותחת מיקרופון לבד כדי לענות לכן על הכל מנקודת המבט שלה. פרק עם תודה מיוחדת לנועה קירל על שיר מעצים, וגם מסקנה שהתשובות להכל הן למעשה אותה תשובה. הספרים שמוזכרים בפרק: אסתר פרל - אינטליגנציה אירוטית קייטי ביירון - לאהוב את מה שיש דן לסרי - מסה על זוגיות
10/23/202252 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

להיות אמא לילדה מיוחדת (עם צרכים מיוחדים). אורחת: טליה שלח | פותחות הכל, פרק 36

מפגש מקרי ברחוב גרם לקורין להעביר ללאה מסר שהיא מתחרטת עליו, וגרם לה לתהות איך נכון לתקשר עם ילדים עם צרכים מיוחדים ועם ההורים שלהם. טליה ומשפחתה עברו תאונת דרכים כאשר בתה הייתה תינוקת ומאז חייהם השתנו מקצה לקצה. מהן הדרכים שלה להתמודד עם המצב החדש ולמה ילדים לא צריכים שנלמד אותם איך לתקשר עם ילדים מיוחדים? לתרומות לעמותת בית הילה: https://bit.ly/2GqemJ3
10/16/202252 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

דיכאון אחרי הלידה והצמיחה שאחרי הדיכאון. אורחות: מיכל ברנשטיין ותמר שיין פז | פותחות הכל, פרק 35

הנושא המדובר והלא באמת מדובר של השנים האחרונות: לכמה נשים זה באמת קורה, מה המשמעות של עזרה ומודעות, ולמה גברים צריכים לחכות בתור עם לדבר על הדיכאון אחרי לידה שלהם? פרק עם אישה אחת שהתקופה הקשה לקחה אותה לצחוק על זה ואחת שהפכה את חווית האחרי לידה שלה לשליחות למען אחרות.
10/9/20221 hour, 2 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

ילד סנדוויץ’ - עם יאיא קיציס-המבורגר | פותחות הכל, פרק 34

רגע לפני כיפור, קורין הביאה לאולפן את הבנאדם הכי מתוק שהיא מכירה, בנה האמצעי - יאיא בן העשר כדי שסיפר על הצד השני של ההורות שלה. על מבוכה עצמית, הגבלת זמן מסכים, מה הורים צריכים לעשות כשהילדים רבים? מנהיגות נשית, הפחדים הגדולים שלו והאם (ולמה) הוא מאמין באלוהים?
10/2/202247 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

זה לא אישי - עם דורין אטיאס | פותחות הכל, פרק 33

רגע לפני שהחגים הולמים בנו במלוא עוצמתם, קורין אירחה את דורין בשולחן החג לשיחה עם החיים עצמם ועוד קצת. על הריקנות מאז שאמא שלה נפטרה, הרצון להפסיק לשים כוכביות, למה הטוק שואו שלה כשל? מתי הורידו אותה מהבמה? ואיך היא התאוששה מזה? עד כמה אנחנו מודחקות? כמה שנים יעברו עד שמיניות תפסיק להפעיל גברים? ולמה תל אביב היא פלסטר מעולה לפצעים שלנו?
9/25/202252 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

יומן: איך זה שכולנו יחד מרגישות בודדות וחריגות? | פותחות הכל, פרק 32

קורין קיציס מארחת את נועה ארנברג, זוכת פרס האקדמיה על התסריט ל"האחיות המוצלחות שלי" לשיחה על הדבר הכמוס ביותר לנו - כתיבת יומן. האם ציורי האדם הקדמון הם למעשה היומן הראשון? טראש טוק עם עצמנו, כמה מהמאזינות שלנו עדיין כותבות יומן? ללמוד להכיר את עצמנו דרך הכתיבה, הקשר לימימה והאם אנה פרנק הייתה משפיענית?
9/18/20221 hour, 2 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

שברון לב: החור שבלב, רחמים עצמיים והאם אפשר לרפא אותו? | פותחות הכל, פרק 31

קורין ממשיכה להנות מההתבגרות, השבוע היא מארחת את חברתה הטובה שהיא בעצם הפודקאסט של חייה - היוצרת, הבמאית ואשת התיאטרון הילה גולן. דיברנו על ההבדלים בין שברון לב בגיל 17 לגיל 36, למה זה כואב כל כך? הסרטים עליהם גדלנו, מה קורה לנו שאנחנו מרגישות דחויות? הזמנה למפגש עם עצמנו והאם אובססיה זה דבר נשי? מוקדש לכל מי שנשבר לה הלב.
9/11/202259 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

אמנות המצחק. או בקיצור, צחוקים. אורחת: לאה לב | פותחות הכל, פרק 30

קורין מארחת את הסטנדאפיסטית ומגישת הפודקאסט "אבלמה" ויחד הן פותחות הכל על צחוקים.  הן ממש השתדלו להיות רציניות אבל לפעמים, הדרך לכנות עוברת דרך הומור.  על הכישרון להעלות חיוך, מאיפה נובע הצורך של לאה להצחיק, ההבדל המהותי בין ירידות לצחוקים ואיפה עובר הגבול בין הומור עצמי לגזענות? בונוס: חזיונות צלולים של קורין באמסטרדם.
9/6/20221 hour, 5 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

מפגש בין חרדית לחילונית. אורחת: אפרת ברזל | פותחות הכל, פרק 29

מה זה קנאת חרדים וכמה משחקי מילים אפשר לעשות בפרק אחד? אפרת ברזל, עיתונאית ואשת תקשורת חרדית שגדלה בבוהמה התל אביבית ועברה צד, מסבירה מה אנחנו לא יודעות על העולם החרדי וצריכות לדעת, איך זה להיות אישה חרדית ומה כל צד יכול להרוויח מהשני.  שיחה פתוחה ומרגשת בין קורין ואפרת שמצליחה לקרב לבבות.
8/28/20221 hour, 14 minutes
Episode Artwork

הורות והתבגרות. אורח עם מעמד של vip: דורון המבורגר | פותחות הכל, פרק 28

דורון, בן הזוג של קורין והשותף שלה להורות מעמיד אותה על הפודיום (וגם על הגרדום) של ההורות והיא אותו בחזרה. הסיפור מאחורי ההורות המוקדמת שלהם, וגם: למה ילד שנושך בגן הופך למתנה הכי גדולה בהתפתחות שלהם כזוג וכאנשים? לשמירת מקומות בסדנה של אפרת שמיר >>> https://bit.ly/ideserve_nc קוד קופון: NC10
8/21/20221 hour, 6 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

אישה חיה: נוכחות, מיניות רגשות וריצוי. אורחת: נרקיס אלון | פותחות הכל, פרק 27

למה קורין מקנאה בנרקיס ומה גרם לה להתרגש כל הלילה לאירוח שלה? פרק ראשון עם צאתה של נעמי לחופשת לידה מביא את קורין ונרקיס לצלול לשיחה על תעדוף עצמנו והמיניות, פצעים מהעבר, כאב למול מזור וקבוצת הפייסבוק ששינתה את חייה של קורין. נרקיס נותנת בראש בפינת כמה את עם יכולות אילתור שלא מביישות את הראפ של קורין ונעמי בימים יפים.   לינק לספר של נרקיס >>> https://www.narkisalon.com/he/my-book לשמירת מקומות בסדנה של אפרת שמיר >>> https://bit.ly/ideserve_nc
8/14/20221 hour, 6 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

מה שקורה בלייב נשאר בלייב | פותחות הכל, פרק 26

רגע לפני שנעמי יוצאת לחופשת לידה, קורין ונעמי נפגשו בבית אריאלה עם 100 מאזינות (ומאזין) להקליט פרק לייב מצונזר קלות (תגיעו ללייב הבא - ככה לא תפספסו כלום). דיברנו על העבר - איך הפוד התחיל? ההווה - לשים דאודורנט או לא? והעתיד - מה יהיה עכשיו? וגם: הפרק הכי קשה, הרגע הכי מצחיק, הקשר בין דעה לחור תחת, מה עושים כשההורים של בן הזוג לא אוהבים אותנו ובעיקר - מלא מלא אהבה מהקהל. היה מוש. וגם ראפ (לייב!) היה שם
7/31/20221 hour, 8 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

גבריות: שק של טי אן טי שעומד להתפוצץ או מבט על העולם דרך המשקפיים של הלב? עם שי אביבי ואורן יוסיפוביץ | פותחות הכל, פרק 25

נעמי וקורין בפרק עם גברים ועל גבריות.  בכל זאת, הם 49% מהאוכלוסיה, אז אי אפשר להתעלם מהם, וגם מהעובדה שאנחנו ממש אוהבות אותם. הזמנו לאולפן את הגברברים שי אביבי ואורן יוסיפוביץ למפגש פסגה בין המינים. על גיל הישיבה, החלפת פנצ'ר שהפכה לרגע מכונן, בודי אישיוז בקרב גברים, תודעת פורנו, החופש לא להילחם בטבע ודירוג הטסטוסטרון המפתיע של חברי החמישייה הקאמרית. אפילו השתמשנו בסייפטי וורד.
7/24/20221 hour, 14 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

התבגרות, הדור הבא: כל גיל והצרות שלו, הטרדות בילט אין והקשר עם ההורים | פותחות הכל, פרק 24

אחרי שאירחו את דורין אטיאס לשיחה על התבגרות, קורין ונעמי הזמינו הפעם שתי טינאייג'ריות, הללי לונדון-דקל וטליה בלבן כדי לנסות להבין עוד קצת על הנושא. אז הפעם פותחות הכל" התבגרות - מהצד השני. דיברנו על הדאגות של גיל 18, טנטרום בכי על המיטה, עד כמה אנחנו קרובות לאימהות שלנו? תקשורת טקסטואלית או פנים מול פנים? הגרעפס ששמר על נעמי, ואיך מתחילים עם בנים בגיל הזה? הפעם ראפ אין, אבל משפט זהב לאמהות דווקא יש.
7/17/20221 hour, 10 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

לרלור נעים | פותחות הכל, פרק 23

נעמצ'י וקוריקי חזרו לעשות את מה שהן הכי אוהבות לעשות - ללרלר יחד על החיים בפרק נטול אג'נדה. למה קורין נראית כאילו עלתה לה האקסטא, הנאד שברח לנעמי מול כל הכיתה. מה לעשות שאתן רוצות מין ובן הזוג דווקא מעדיף לאכול פיסטוקים, ומי היינו השבוע. כל זאת ועוד, פלאס ראפ ללא זעם עם טעם של פעם.
7/10/202253 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

צאו לנו מהרחם! למה הממשל האמריקאי העביר את ההחלטה למדינות ואיך זה משפיע עלינו? | פותחות הכל, פרק 22

כבר כמה ימים שקורין מסתובבת עם כיווץ בבטן בגלל החלטת בית המשפט העליון בארה"ב ובהיעדרה של נעמי, הביאה חיזוק משולש! דנדי מגן, בעלת תואר שני בהיסטוריה אמריקאית, רעות ענבר, אשת תוכן, פעילה פמיניסטית ויועצת פרלמנטרית בעבר וטל שפייכלר (תזכרו את השם) לשיחה על הסדר הקיים מול החדש, פטרונות רפואית, למה השיח על הפלה עדיין בגדר טאבו? פמיניזם מגוון, הכעס על ביידר-גינסבורג ומה הסיכוי שגם במקרה הזה נלך בעקבות האמריקאים?
7/3/20221 hour, 4 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

זהות מקצועית: קריירה, מיתוג עצמי, אותנטיות והצלחה. אורחת: דניאל קיציס | פותחות הכל, פרק 21

נעמי וקורין פותחות הכל, והפעם מארחות את דניאל קיציס - אופה ואושיית רשת (ואחותה של קורין) לשיחה צפופה על הפרעות קשב, ערך עצמי, שיווק ואותנטיות. מה דניאל למדה על עצמה, מה הבעיה של נעמי עם המילה הצלחה ומה קורין פוחדת שיגלו עליה?  בסוף הפרק קורין מארחת את עופרי בס, בעלת המותג ליליקאי לשיחה על אקנה! וכמובן - ראפ לסיום.
6/26/20221 hour, 27 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

יצירתיות: שינוי פורמט בדייט, טיימר כדרך חיים, ואיך יצרתיות בעצם יכולה לשנות את כל הסיפור. אורחת: יעל ביאגון ציטרון | פותחות הכל, פרק 20

פותחות הכל והפעם - הבנות אירחו את יעל ביאגון ציטרון במאית, דרמטורגית, מלווה אמנותית ומייסדת שותפה של מועדון ׳כתב׳, כדי לדבר על יצירתיות והמקום שלה בחיים שלנו. על יצירתיות ככלי לפתירת בעיות והתמודדות עם חרדה, איך הופכים דייטים ליצירתיים ואיך לגרום לילדים להתקלח (לא שמקלחת זה חשוב באמת) בעזרת יצירתיות. וגם: שיר קצבי ביותר לסיום.
6/19/20221 hour, 5 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

תיקון: פרק שמתחיל בשבועות ונגמר בטוקבקים | פותחות הכל, פרק 19

פותחות הכל, והפעם - תיקון. מה זה ״תיקון ליל שבועות״? למה אנחנו לא פשוט לומדות לתקן דברים בבית, לקנות חדש במקום לתקן וכן! זה גם משפיע לנו על הזוגיות, ואיך אומנות יפנית קשורה לכל הסיפור? וגם: נעמי על האהבה ברחוב ושיר ראפ לסיום.
6/12/202248 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

זוגיות ארוכת שנים: קורין חושפת את בן זוגה ויחד הם מדברים על יחסים, סודות, תשוקה, שחיקה ודורון אפילו מקריא סיפור מקורי | פותחות הכל, פרק 18

נעמי עמוסה בעבודות ועל כן קורין אירחה את בן זוגה, היוצר והאבא - דורון המבורגר. השניים מדברים על קשר ארוך שנים המורכבות והעומקים שמביא איתו. ילדים, מיניות, העולם שבחוץ ועוד ועוד.  אה כן וכמובן מה הסוד לזוגיות טובה
6/5/20221 hour, 1 minute, 12 seconds
Episode Artwork

התבגרות: פרק שמוקדש כולו לדבר המפחיד והבלתי נמנע הזה שנקרא התבגרות (ויש שיגידו אפילו הזדקנות). מה כיף בזה ומה לא, ואיך עושות את זה נכון? אורחת מיוחדת: דורין אטיאס | פותחות הכל, פרק 17

נעמי וקורין פותחות הכל והפעם - איך מתבגרות. הבנות הזמינו את דורין אטיאס, סטייליסטית אושייה והקראש של קורין (מאז ׳מחוברים׳), לדבר על הכל: קמטים, שיער מאפיר, חרמנות ורלוונטיות, ואיך לתת לעצמנו יד. ובסוף הפרק עופרי בס, קוסמטיקאית ובעלת המותג לילי קאי שעונה על שאלות המאזינות לעוד פרטים: https://www.lillykai.com
6/1/20221 hour, 14 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

הריון ולידה: היחס מהסביבה, תינוק כמשל לטמגוצ’י והדברים הכי מפחידים בלידה | פותחות הכל, פרק 16

פותחות הכל, והפעם: הריון ולידה. נעמי וקורין מארחות את נועם גונן, יועצת התפתחות ומומחית לוויסות חושי כדי לדבר על לידה. המיתוס על הלידה האורגזמית, ההבטחה שקורין הבטיחה לעצמה בזמן הלידה השניה, והזכות הבסיסית שלנו לבהות בבית קפה. וכמובן שיר סיום.
5/22/20221 hour, 7 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

דפוסים: סופגים הכל בילדות, התנהגות מול הרגל, ומרקורי בנסיגה | פותחות הכל, פרק 15

נעמי וקורין פותחות הכל, והפעם - דפוסים. מה ההבדל בין הרגל לדפוס, מה זה ״התארגנות״,  ומאזינות משתפות על הדפוסים שלהן. וגם: הטריק של נעמי לעזור לילדה שלה להבריא בזמן מחלה. וכמובן, שיר ראפ לסיום. הפרק בשיתוף החברות החדשות שלנו בליליקאי: https://www.lillykai.com
5/15/202241 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

עצמאות: תלות כלכלית אל מול חופש כלכלי, הסיפור הכואב על העוגה של קורין, ו׳סיגפו׳ במושב האחורי של האוטו | פותחות הכל, פרק 14

נעמי וקורין חוזרות לפתוח הכל, והפעם – עצמאות. נעמי על הרגע שבו הרגישה עצמאית בפעם הראשונה, מתי קורין עזבה את הבית? (רמז: מוקדם) ואיך אנחנו כהורות יכולות ללמד את הילדים שלנו להיות בעצמאות רגשית. וגם, בפעם הראשונה בתולדות הפודקאסט – שיר סיום אקוסטי בלי אוטו טיון, לייב עם דניאל מנהל האולפן על הקלידים.
5/8/202248 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

פורקות הכל: נעמי וקורין בטיפול זוגי בלייב | פותחות הכל, פרק 13

פרק למיטיבות ומיטיבי לכת בלבד!!! נעמי וקורין מביאות את המשבר לאולפן ההקלטות- בלי פילטרים. והזמינו את סיון טמיר משגב שתעזור להן. האם הן יצלחו את המשבר? האם יהיו דמעות? (רמז- כן) והאם יהיה ראפ בסוף למרות הכל? אזהרה: פרק כבד לפניכן.
5/1/20221 hour, 19 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

ניקיון: ניקוי רעלים בגוף ובנפש, מחנה נעמי נגד מחנה קורין, ופוצי שמוצי פאפי סקס | פותחות הכל, פרק 12

נעמי וקורין פותחות הכל, והפעם לכבוד הפסח - ניקיון. הבנות מנקות את השולחן ופותחות הכל על 'פותחות הכל׳. מה עושים כשיש משקעים? ומי מהבנות אוהבת ניקוי רעלים? (רמז: נעמי) וגם: כמה את מ-1 עד 10, תרבות הניקיון החולה ולינק לדף עבודה מומלץ (כאן למטה בקישור) *פרק נטול ראפ סיום, כי הלכנו על קו נקי.
4/17/202247 minutes, 1 second
Episode Artwork

ריב: שבירת דלתות, בכי מניפולטיבי, וריב אמיתי בשידור | פותחות הכל, פרק 11

נעמי וקורין פותחות הכל והפעם - ריבים. מה זה בעצם ריב, איך אפשר לפתור את הלופ של ריבים חוזרים, מאזינות משתפות בטריקים שלהם לסיים ויכוח (רמז: בכי), הבת של נעמי נותנת שעור קצר על אהבה, וכמובן ראפ זעם לסיום.
4/10/202244 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

הכרה: הצורך שלנו בה, הערכה בין בני הזוג והסיפור של נעמי על הזכייה בפסטיבל | פותחות הכל, פרק 10

נעמי וקורין פותחות הכל, והפעם: הכרה. על הצורך העמוק בהכרה, וכמה חשוב לנו שיגידו לנו תודה.  נעמי משתפת חוויות מפסטיבל סירייס מאניה וגם: קורין מנסה סולו בשיר סיום קצבי
4/3/202259 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

התמודדות עם דחייה, השתחוות בשיחים, קורין נגד תרבות הבושם | פותחות הכל, פרק 9

נעמי וקורין פותחות הכל והפעם : דחייה. מה עושות עם זה? איך מתמודדים עם התחושה?  נעמי חושפת את ההרגל המגונה שלה אחרי אודישנים, וקורין יוצאת על תרבות הבושם, מי את מ-1 עד 10 ושיר ראפ לסיום
3/27/202253 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

חברות: על קנאה, פרידות וסוגי חברות | פותחות הכל, פרק 8

פרק שכולו שאלות ותשובות בנושא חברות. איך מתמודדים עם קנאה? מתי יודעים שצריך לסיים חברות? האם יש כזה דבר חברות אפלטונית? ועוד מלא שאלות שאתן ואתם שאלתם. והפעם במקום ראפ סיום - בלדת חברות.
3/20/202254 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

כסף: תודעת שפע, הראיון של רותם, והסולחה הגדולה עם רפי רשף | פותחות הכל, פרק 7

נעמי וקורין פותחות הכל על כסף. הראיון שגרם להן להרגיש נעים לדרוש, קורין והשפע שהגיע אליה, מה הקשר בין נעמי לויקיפדיה, ואיך זה להיכנס להריון כשאת מפורסמת (ומזמנת קמפיין) וגם: מה זו תודעת שפע? והאם כסף באמת שווה אושר? (רמז: התשובה היא לא)
3/13/202257 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

האמהות מגיעות לאולפן: פרק מיוחד ליום האישה | פותחות הכל, פרק 6

לקראת יום האישה, נעמי וקורין מארחות את הנשים שעיצבו את התודעה שלהן כנשים, לשיחה אינטימית. שיחה עם אימהות על אימהות, ההתקדמות שעשו הנשים בעשורים האחרונים, מעבר בין דורי והשלמה עם הגוף. וגם: סיבוב מיוחד של ״כמה את מ-1 עד 10?״, ולבקשת המאזינות - הבנות חוזרות לסיים את הפרק עם שיר ראפ גם חינני וגם מביך, שהן מאלתרות על המקום באולפן.
3/6/202249 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

מבוכה: הדרך המבריקה של נעמי להימנע מהטרדות, קורין הצטרפה לחוג תיאטרון וחוסר טאקט מול ריקי גל | פותחות הכל, פרק 5

נעמי וקורין חוזרות לפתוח הכל והפעם עומדות זקופות מול המבוכה. על אנשים וסיפורים מביכים. נעמי מספרת על חוסר טאקט מול ריקי גל, קורין על המבוכה מול קבלת הגוף, מאזינות מספרות על דברים מביכים שקרו להן ושיר ראפ קטלני שמסכם את הפרק
2/27/202246 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

טיפול: פסיכולוגיה כן או לא? דיבייט סוער והטיפול שזעזע את נעמי | פותחות הכל, פרק 4

נעמי וקורין פותחות הכל, והפעם על המוקד- טיפולים. סשן דייבייט שנגמר בתיקו (אבל בתכלס נעמי ניצחה), מאזינות מספרות על טיפולי יופי שבכלל לא גורמים להן להרגיש יפות, ולקינוח- רשימת הפסיכואקסים העסיסית של נעמי וקורין.
2/20/202247 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

שיתוף: טריפ של אמת, תמונות עירום ורפי רשף | פותחות הכל, פרק 3

נעמי וקורין פותחות הכל על שיתוף: הביקורת העצמית על האופן בו הן מציגות את עצמן, נעמי מדגימה איך היא משנה מצב רוח בעזרת צעקות, קורין מספרת על שיתוף תמונות גוף באינסטגרם (שיתגוף) והנזיפה שקיבלה מהמנהלת על תמונות עירום שלה ברשת. וגם: המאזינות שלנו משתפות על פנטזיות ויחסים
2/13/202241 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

חלומות: סיוטים חוזרים, האם אפשר לשלוט בחלומות שלנו, ומי הייתה עם בראד פיט?! | פותחות הכל, פרק 2

חוזרות לפתוח הכל, והפעם: נעמי מספרת על חלומות צלולים ועל בן זוג דמיוני, קורין מוכיחה שחלומות מתגשמים כל הזמן, ומי בכלל אמר שחייב להיות לנו "חלום"? ופריסטייל ראפ שמסכם את הפרק על ביט. באולפן: נעמי לבוב וקורין קיציס עורך הפודקאסט: יואב יהב מוזמנות/מוזמנים להיכנס לאתר של אקו סטור ולעשות טוב www.ecostore.co.il
2/6/202249 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

התחלות: הדייטים הלוהטים מתקופת הטינדר, הפעם הראשונה שלנו | פותחות הכל, פרק 1

חדש מבית הפודיום! נעמי לבוב וקורין קיציס בפודקאסט חדש ומשוחרר שבו בכל פרק הן ייקחו נושא ויפרקו לו את הצורה, בבחינות של גוף, נפש ויחסים. ולסיפתח, איך לא - התחלות. נעמי סיפרה על דייטים ביזאריים שהיו לה מהטינדר, קורין הסבירה איך לדעתה צריך להתחיל עם בחורה, ושתיהן סיפרו על הפעם הראשונה שלהן.  וגם: בסוף כל פרק, החל מזה — שיר ראפ פריסטייל שמסכם את הפרק, הישמרו נא! באולפן: נעמי לבוב וקורין קיציס עורך הפודקאסט: יואב יהב מוזמנות/מוזמנים להיכנס לאתר של אקו סטור ולעשות טוב www.ecostore.co.il
1/30/202247 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

פותחות הכל, פרק 0: רגע לפני שהטירוף מתחיל

פודקאסט חדש מבית הפודיום: נעמי לבוב וקורין קיציס לוקחות בכל פרק נושא אחד, פותחות לו את הצורה — נפשית, גופנית ורוחנית — ומבטיחות (או משתדלות) לעשות את זה ברמת בכנות שתפתח לכן ולכם את הלסת. צפו לרכבת הרים שהיא השילוב המושלם (כך הן מקוות) של הגבוה והנמוך, הריטריט והאינסטגרם, היין והיאנג, המוכר והמנוכר, העיר והכפר.  פודקאסט של נשים לנשים אבל מי שגבר, שיאזין.
1/20/20221 minute, 30 seconds