Winamp Logo
Puuduta Mind Cover
Puuduta Mind Profile

Puuduta Mind

Estonian, Hobbies, 1 season, 145 episodes, 4 days, 21 hours, 2 minutes
About
Podcast by Õhtuleht Kirjastus AS
Episode Artwork

318. SAADE: Taimetark Siiri Kuusmann: parimad ravimtaimed saab suvise pööripäeva ja jaanipäeva vahel

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saates „Puuduta mind“ on seekord külas Siiri Kuusmann, kelle kireks on ühendada vanad rahvaravi ja esivanemate traditsioonid kaasaegse eluviisiga. Rohi kasvab juba mühinal ja ravimtaimed ootavad noppimist. Saadet juhivad Anu Saagim ja Sirje Presnal.
4/16/202446 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

317. SAADE: Alateadvuses on vastused tuleviku kohta, aga seda ei tasu väga tihedalt muukimas käia

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saates „Puuduta mind“ on seekord külas alateadvuse terapeut, parapsühholoog Rein Järvi, kes lahendab inimeste probleeme alateadvuse lahtimuukimise kaudu ning kellega teeme ühe põneva rännaku kuldse pilve peale ja erinevatesse alateadvuse ruumidesse. „Alateadvuse rännak on lihtne moodus saada teada, miks olukord inimese elus on just selline nagu ta on,“ ütleb Rein, kelle sõnul on alateadvuses olemas vastused absoluutselt kõigile küsimustele. „Alateadvus on energiaväli, sinna kuulub kõik, mis on. Kogu see maatriks, milles elame, on alateadvus.“ Saadet juhivad Anu Saagim ja Sirje Presnal.
4/16/202447 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

316.SAADE: Neurograafik Riina Valgus: ummikus eluga võib aidata nimede energeetiline puhastamine

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saates „Puuduta mind“ on seekord külas selgeltnägija Riina Valgus. Räägime nimede energeetika puhastamisest ja neurograafikast. Riina põhitööks on energiatest info lugemine ja energiastruktuuride muutmine. Samuti uurib ta esivanemate põlvkondade mõjutusi oma lastele. Saadet juhivad Anu Saagim ja Sirje Presnal.
4/2/202447 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

ERISAADE: Ants Rootslane: edukas olla on ohtlik, eriti kui sul on suur mõju

Eesti salapäraseks Harry Potteriks tituleeritud Ants Rootslane (27) esitles oma teist raamatut „Saatuslik sõlmpunkt“. Tema esimese raamatu „Seitsme põlve müsteerium“ esimene trükk poodidesse ei jõudnudki, sest kõik eksemplarid telliti ette ära. Näib, et ajalugu kordub. Ka teise raamatu esimene ja teine trükk läksid nagu kuumale kerisele, järge ootab kolmas. Rootslase teine raamat räägib perekonna ja organisatsiooni seostest ja päritolupere nähtamatust mõjust sinu tööle. Ta on pühendanud oma teose kõigile neile, kellel on julgust eksida, riskida ja luua üks ja kordumatu elu. „Puuduta mind“ oli raamatuesitlusel kohal, et muukida lahti Rootslase fenomeni tagamaid. Saadet juhib Anu Saagim.
4/2/202459 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

315. SAADE: Kristel Vilbaste: Selle instrumendiga saab meeli teisendada, narkootikume pole vajagi

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saates „Puuduta mind“ on seekord külas loodusajakirjanik ja kirjanik ning šamaanitrummide suur fänn Kristel Vilbaste. Inimene on alati tahtnud loodusele rütmi kaasa lüüa. Teate ju kuidas jalg hakkab rütmis lööma, kui miskit põnevat kogeme. Selline rütmitagumine on ürgvana vajadus ja vahendeid on selleks olnud mitmeid. Tänapäevaste elektrivigurite puhul on seda kummalisem, et ainus, mis tänapäeva muusikast kaugele kostab, ongi trummitümps. See „vaibakloppimise“ heli kostab ka siis, kui me ei kuule laulu meloodiat ega sõnu, kui heli on nii kaugel, et õhk muu ära sööb. Meie räägime täna šamaanitrummide võluväest ja sellestki, kuidas oma trumm ära tunda. Saadet juhivad Anu Saagim ja Sirje Presnal.
4/2/202446 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

314.SAADE: Inga Raitar peab Igor Mangi tühistamist näidispoomiseks, et hävitada piiriteaduste maine

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saates „Puuduta mind“ on seekord külas kirglik Muinas-Egiptuse uurija, kirjanik ja kirjastaja Inga Raitar. „Ajast aega on olemas olnud teadmised, mis annavad inimesele väe oma elu loomiseks kooskõlas suure maailmatervikuga. Teadmised, mille valdajat ei ole võimalik kurja võimule allutada. Kogu inimkonna ajalugu läbib jõena jõe all iidseid teadmisi võimurite kiuste edasi andev kuldne ahel,“ räägib hiljuti oma järjekordse põneva raamatu kaante vahele pannud autor. Saadet juhivad Anu Saagim ja Sirje Presnal.
3/8/202451 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

313.SAADE: Hinnatud karatetreener Ralf Neemlaid: raha oli jalaga segada, aga läksin kuuse alla elama

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saates „Puuduta mind“ on seekord külas endine hinnatud karate treener, täna tervendaja ametit pidav Ralf Neemlaid (64). „Kui tegelesin veel karatega, siis laulva revolutsiooni ajal moodustasin suured karate rühmad, kes oleksid valmis tegutsema lauluväljakul, Toompeal ja Kadriorus. Ma pole selline siidikinnastega mees,“ ütleb Ralf. „Ühel õhtul peale Toompealt tulekut läksin Otepääle laagrisse. Istusin jõe ääres ja silmitsesin ühte leppa ja nägin, kuidas puu ümber hakkas õhk võbelema. Küsisin puult, kas ta tunnetab mind ja kohe see energia hakkas liikuma. Siis ütlesin talle: „ma armastan sind,“ ja tundsin, kuidas see see udupilvena mulle tagasi tuli.“ Saadet juhivad Anu Saagim ja Sirje Presnal.
3/8/202449 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

312. SAADE: Epp Petrone: Maainimesed muretsevad, et äkki tulevad linnavurled nende kodusid vallutama

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saates „Puuduta mind“ on seekord külas kirjanik Epp Petrone, kellega kiskus vestlus vägisi maailmalõpu teemadele. Tema sulest on hiljuti ilmunud raamat „Linnutee koodid“, kus arutletakse, mis saab siis, kui maailma asuvad päästma šamaan ja reklaamiguru. See pole sugugi ulmejutt vaid tegelikult karm reaalsus. Petrone sõnul kardavad maainimesed täna kõige rohkem linnavurlesid. Miks? Seda kuuled juba saatest. Saadet juhivad Anu Saagim ja Sirje Presnal.
3/8/202445 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

311. SAADE: Peep Vain: muutuseid tasub teha ise, enne kui need sind tagumikust hammustama tulevad

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saates „Puuduta mind“ näitab seekord teed Peep Vain – suure südame ja sügava tajuga teejuht, kes aitab viia valgust nendesse meelenurkadesse ja hingesoppidesse, mis seda kõige rohkem vajavad. Millised võiksid olla kasulikud muutused sinu elus? Kuidas näha elus rohkem võimalusi, avastada oma unistusi ning luua eluks innustav visioon? Kuidas teha esimene samm soovitu suunas ning tegutseda võiduka lõpuni? Kuidas tähistada edu, võttes aega nii rõõmustamiseks kui tehtust rahulolu tundmiseks? Saadet juhivad Anu Saagim ja Maria Baydar.
3/8/202451 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

310. SAADE: Siret ja Janno Seeder: draakoniaasta energiad on pöörased, oled nagu pesumasina trumlis

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saate „Puuduta mind“ külaliseks on feng shui asjatundjad Siret ja Janno Seeder, kes räägivad peagi algava rohelise puudraakoni aasta eeldustest ja ohtudest. „Draakon paneb kaitse peale, ta toob õnnistust ja hüvesid. Kuid ainult siis, kui sa selleks valmis oled, kui käid oma teed sihikindlalt ja kirglikult,“ räägib Siret. „Kui aga inimene on tasakaalust väljas, ei aja oma asja, vaid jaurab mingite mõttetute asjade pärast, annab draakon talle jalaga tagumikku. Teda ei huvita.“ Saadet juhivad Anu Saagim ja Sirje Presnal.
2/21/202451 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

309. SAADE: Vanglapsühholoog: kriminaalidel on kaks paari tiibu ja nad on ingliteks muutunud

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saate „Puuduta mind“ külaliseks on seekord kliiniline psühholoog Ebe Põder. ​„Vanglasse astudes oli tunne, et sattusin hingeliselt haigete inimeste juurde. Kaua kasutasin nende kohta väljendit „haavatud tiivaga linnud“,“ räägib Ebe. Lisaks püüame saates leida vastust küsimusele, miks inimkond on jõudnud nii keerulisse ajajärku, kuidas leida hingelist rahu ning kuhu maailm lõpuks välja jõuda võib. Saadet juhivad Anu Saagim ja Maria Baydar.
2/21/202449 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

308. SAADE: Isiksusetüüpide häkker peilib välja sinu tugevused ja jagab nippe nende kasutamiseks

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saate „Puuduta mind“ külaliseks on seekord Kaido Kubri. Kaido on arengupartner ettevõtetes ja riigiasutustes seoses kõigega, mis puudutab erinevate isiksuste ühtse meeskonnana toimima panemist. Ta on DISC'i mudeli fänn olnud tänaseks 20 aastat. Lühidalt kokku võttes võiks Kaidot nimetada isiksusetüüpide häkkeriks. Uurimegi saates mis on DISC ja mismoodi selle abil inimesi lahterdatakse, nende tüpaaže lahti seletatakse ja analüüsitakse. Mida annab DISC'i teadmine tavalisele inimesele ja kuidas selle abil end elus paremini tasakaalus hoida? Saadet juhivad Anu Saagim ja Dali Karat.
2/5/202445 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

307. SAADE: Insenerist sai ajutervise treener: Sobivat abi polnud, õppisin iseennast ja teisi aitama

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saate „Puuduta mind“ külaliseks on seekord ajutervise treener Evely Raudmets. „Olen hariduselt insener ja mind on väiksest peale huvitanud, kuidas asjad töötavad,“ räägib Evely. „Minu vanaemal, kes on meie hulgast lahkunud, diagnoositi skisofreenia. Aasta hiljem diagnoositi ka emal sama haigus. Teda vedas alt aju. Ka tema lahkus siit ilmast traagilisel moel. Mu tütrel diagnoositi samuti hulk tervisehädasid ja ma ei leidnud abi, mida oleksin tahtnud. Järjekorrad olid pikad. Otsustasin, et õpin ja saan ise inimeseks, kes end ja teisi abistab.“ Saatejuhid on Anu Saagim ja Dali Karat.
2/5/202447 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

306. SAADE: Lööd suuri summasid laiaks pidutsedes, aga enesehoolduse jaoks raha ja aega ei jagu?

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saate „Puuduta mind“ külalisteks on seekord kiropraktik Priit Kõrve ja massöör Marta Kislov. „Kui pikka aega on olnud mingid kohad pinges ja kinni, siis seal tekib jäigastumine ja sealt ei viida ainevahetuse jääke, võiks öelda isegi toksilist prügi ära ning see tekitab probleeme,“ ütleb Priit. Massöör Marta omakorda pahandab, et inimesed ei käi piisavalt massaažis. „Massööri juures käimist peetakse luksuseks, sest see maksab kenakese summa, samas siiski mitte üle mõistuse palju. Me jõuame osta rohtu ja ravida ennast, kui oleme haiged, aga me ei jõua hoida enda tervist korras,“ imestab naine. Saadet juhib Anu Saagim.
2/5/202450 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

305. SAADE: Triin Lellep: Tulnukas Rohaan avas mu elu uuest maagilisest vaatenurgast.

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saate „Puuduta mind“ külaliseks on seekord laulja, näitleja ja kirjanik Triin Lellep (37). Tema abikaasa Linus Kordes (25) on Essassanist pärit maavälise olendi Rohaan kanaldaja. Triin tutvus 12 aastat noorema Linusega veebiseminaril, pärast mida toimus kohtumine ning turbokiirusel kihlumine ning abiellumine. Täna elab paarike koos Eestis ja korraldab huvilistele kanaldusseansse tulnukas Rohaaniga.
1/25/202448 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

304. SAADE: Heliterapeudid Lilia ja Denis: See teraapia toob meeleselguse ja uuenemise tahte.

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud vaimse heaolu strateegi Maria Baydari ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi „Puuduta mind“ saate külaliseks on seekord heliterapeudid Lilia Märtmaa ja Denis Vinogradov. Heliteraapia on teraapiline lähenemisviis, mis kasutab heli ja muusikat psühholoogilise, emotsionaalse või füüsilise tervenemise edendamiseks. Terapeudid räägivad, kuidas nii mõnelgi sessioonil on inimesed poole pealt lahkunud, kuna pinnale kerkivad emotsioonid on nii võimsad.
1/25/202453 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

303. SAADE: „Selgeltnägijate tuleproovi“ võitja Anastasia paljastab kulisside taga toimuvaid õudusi

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saate „Puuduta mind“ külaliseks on seekord 2022. aasta „Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ võitja Anastasia Kaldussova. Anastasia on mitteklassikaline nõid mitme teraapilise haridusega. ‌Naine nimetab end maagiks ja biohäkkeriks ehk inimese sisemaailma eksperdiks. Anastasia missioon on suurendada inimeste teadlikkuse taset, avada nende südameid ja anda infot kõrgematelt tasanditelt. „See on ju võistlus. Inimesed näevad telekast üht, aga tegelik tuleproov käib kulisside taga – seal üritatakse konkurenti erinevate võtete ja maagiatega eest lükata või hävitada,“ paljastab Anastasia selgeltnägijate saadetes toimuva kohta karmi tõe. „Näiteks tehakse midagi sellist, et inimene ei jõuagi võtetele. Te ei pannud tähele, et Anatoli nägu oli finaalis ühel hetkel nii paistes, nagu oleks herilased teda üle näo nõelanud?“ Saadet juhib Anu Saagim.
1/12/202452 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

302. SAADE: Kai Tamm: kehakaalu alandamiseks tuleb toitumine sättida kuufaaside järgi paika

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud vaimse heaolu strateegi Maria Baydari ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi „Puuduta mind“ saate külaliseks on seekord Kai Tamm – Eesti üks tuntumaid numerolooge. Ta on juba aastaid iganädalaselt jaganud Kuu mõjudest lähtuvaid nõuandeid ajakirjas Naisteleht, kus on regulaarselt ilmunud tema koostatud avesta kalendrid. „Kuu on oma ilu ja võluga veedelnud mind lapsest saati,“ tunnistab Kai. „Kuud aknast nähes tervitan teda alati ja kiidan tema ilu. Täiskuuöödel püüan temast inspiratsiooni ammutada. Olen nõus ka teiega jagama teadmisi ja tarkusi, mida olen pidanud Kuu puhul eriti oluliseks.“
12/29/202348 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

301. SAADE: Ikevald Rannap: Noorena kiusatutest saavad lõpuks kõige ägedamad tegelased

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud vaimse heaolu strateegi Maria Baydari ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi „Puuduta mind“ saate külaliseks on seekord muusik Ikevald Rannap, kes on oma loominguga liikunud müstilisematele radadele. „Kõik võib vägagi kiiresti muutuda – pole täpselt teada, mis juhtub homme, nädala või isegi kolme kuu pärast. Olen hakanud praktiseerima oleviku nautimist, sest ainuke kindel asi on praegune hetk,“ arutleb Rannap.
12/22/202346 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

300. SAADE: Anu Pahka: mõnikord on isegi häbi öelda, et olen šamaan..

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saade „Puuduta mind“ paiskab eetrisse oma 300. saate! Palju õnne meile! Meil jookseb läheb juba seitsmes aasta „Puuduta mind“ saadetega ja ausalt öeldes tundub see täiesti uskumatuna! Selle tähtsa sündmuse puhul kutsusime külla šamaan Anu Pahka, kes oli ka meie esimese saate sünni juures. Võrreldes aastatetaguse seisuga on toimunud Eestis selgeltnägijate plahvatus - varsti on igal eestlasel oma nõid. Mis toimub? On meil neid päriselt ka vaja? Miks Maarjamaa rahvas on esoteerika usku? Kuidas eraldada terad sõkaldest?
12/7/202348 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

299. SAADE: Tiit Trofimov käis Tallinna vangla õhku nuusutamas

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud vaimse heaolu strateegi Maria Baydari ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi „Puuduta mind“ saate külaliseks on seekord hiljuti vanglast naasnud enesearengu teejuht Tiit Trofimov. Hiljuti võttis kinnipeetav, kes oli raamatu „Lõpp on algus“ läbi lugenud ja sealseid praktikaid kasutanud, pereliikme kaudu ühendust ja küsis, kas Tiit on valmis minema nendel teemadel ka vanglasse rääkima. Tiit nõustus. Tasuta. Miks?
11/27/202358 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

298.SAADE: Merit Raju Ja Tauri Vahesaar tõestavad, et püha armastus on võimalik

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud saate „Puuduta mind“ saatejuhid, vaimse heaolu strateeg Maria Baydar ja Õhtulehe veebi loovjuht Anu Saagim, kutsusid seekord külla püha armastuse eestkõnelajad Merit Raju ja Tauri Vahesaare. Nad on elavaks tõestuseks, et imeilus suhe on võimalik, vaja on vaid inspiratsiooni, tahet ja natukenegi oskusi, mida nad on lahkelt nõus ka teiega jagama.
11/22/202345 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

297. SAADE: Raneli Ruul: Suured muutused tulevad ainult läbi valu. Kuidas sellega hakkama saada?

Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud vaimse heaolu strateeg Maria Baydari ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi „Puuduta mind“ saate külaliseks on seekord transformatsiooni coach, hobulausuja, näitleja ja artist Ida Adele Raneli Ruul. Naine usub, et muutused tulevad tihtipeale läbi valu, et enam pole nõus sellega, mis toimub või läbi selle, et lubad end kohta, kus oled oma elu liider. Raneli ise on näide esimesest. Ta oli 25-aastane, kus teda näris valukoht, et ta pole lõpetanud ülikooli. Väljast paistis ehk, et naine on edukas – ta oli tantsija, õpetas salsat, bachatat ja ladina tantsu, aga sisimas tundus, et ta polnud piisav. Lõpliku põntsu pani majanduskriis.
11/14/202345 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

172. SAADE: Siret ja Janno Seeder valgustavad, millega metallpühvli aasta meid üllatab

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on feng shui koolitajad Siret ja Janno Seeder. Loe pikemalt: https://www.ohtuleht.ee/1025011/puudu...​ Jälgi Õhtulehe ajakirjanike, video- ja fotograafide tegemisi ka sotsiaalmeedias: FB: https://www.facebook.com/Ohtuleht/​ Instagram: https://www.instagram.com/ohtuleht/​ TikTok: https://www.tiktok.com/@ohtuleht.ee​ Ja loomulikult subscribe'i meie YouTube'i kanalit! http://bit.ly/2QDP8JH​
4/20/202150 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

171. SAADE: Elujõutoetaja Kairi Kuha

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on elujõutoetaja Kairi Kuha. Loe pikemalt: https://www.ohtuleht.ee/1023698/puudu...​ Jälgi Õhtulehe ajakirjanike, video- ja fotograafide tegemisi ka sotsiaalmeedias: FB: https://www.facebook.com/Ohtuleht/​ Instagram: https://www.instagram.com/ohtuleht/​ TikTok: https://www.tiktok.com/@ohtuleht.ee​ Ja loomulikult subscribe'i meie YouTube'i kanalit! http://bit.ly/2QDP8JH
4/19/202157 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

170. SAADE: Ettevõtja ja Investor Vallo Arumäe õpetab, kuidas ratsa rikkaks saada

Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on rahalise vabaduse ekspert, ettevõtja, mentor ja treener Vallo Arumäe. Vallo Arumäe missiooniks on inspireerida läbi isikliku eeskuju inimesi, kes soovivad olla vabad ja juhtida ise oma elu, jagades nendega reaalse elu kogemusi ja aidates neil leida üles vastused enda seest. Vallo on ka StarfishAcademy asutaja. See on üleilmne rahaliselt vabade ehk sõltumatute ettevõtjate ja investorite kogukond, kelle jaoks on oluline teadlik rahaline haridus, mis soodustab arengut.
3/8/202146 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

169. SAADE: Kai Tamm õpetab tegutsema harmoonias kosmiliste rütmidega

Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on Kai Tamm, ülipopulaarse raamatu „Avesta kalender. Tarkused igaks päevaks“ koostaja. Räägime saates Avestast, zoroastristide pühast raamatust. Näiteks algab Avesta kalendri järgi uus aasta kevadise pööripäevaga. Uurimegi, mida uus aasta avesta kalendri järgi võiks tuua. Püüame lisaks süüvida avesta kalendri koostamise saladustesse, mis aitavad igal inimesel ära kasutada iga päeva parimad võimalused. Teadaolevalt on need on tuhandete aastate vanused teadmised Päikese ja Kuu rütmidest ning mõjudest inimestele ja nende tegevustele.
3/8/202148 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

168. SAADE: Selgeltnägijast ravitseja Mai-Agate Väljataga: sinu teejuht on sinu vasaku õla taga

Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on Mai-Agate Väljataga, kel on edasi anda tulevikuõdede-vendade pöördumine aastaks 2021. Mai-Agate Väljataga (88) on eesti selgeltnägija ja ravitseja. Ta on tegutsenud alternatiivmeditsiini vallas alates 1992. aastast ja aidanud tuhandeid inimesi. Viimastel aastatel on tegutsenud regressiooniterapeudina. Ta on avastanud, et paljudel foobiatel või kaasasündinud rasketel haigustel on seos eelmiste eludega, ning nende tervendamiseks on vaja mõista eelmiste elude sõlmpunkte ja need lahti harutada. Tema sõnul on vaja juhtida inimene tagasi algpõhjuse juurde, sest mõnikord piisab vaid põhjuse mõistmisest, et algaks tervenemine.
3/8/202152 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

167. SAADE: Kristalliteraapia ekspert Kaia - Liisa sõnul on inimestel suurem vägi kui võiks arvata

Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on enesearengu koolitaja, terapeut-tervendaja ja nelja kristalliteraapiat käsitleva käsiraamatu autor Kaia-Liisa Reinut. "Ma usun kindlalt, et meie, inimesed, oleme tegelikult oluliselt suurema väega ja võimetega kui me ise mõistame ja usume ning igaüks meist on võimeline oma elus tegema võimatust võimaliku. Seda nii enesetervenduses, kui igapäeva elu kõikides aspektides,'' räägib Reinut.
2/8/202149 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

166. SAADE: Numeroloog Timo sõnul tuleb aasta 2021 muutlik ja üllatusterohke

Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on üle 30 aasta numeroloogiaga tegelenud Timo Reinpal. „Numeroloogia järgi on 2021 kosmiline aasta number viis. See aasta muudab inimesed enam rahutuks ja närviliseks kui ükskõik milline muu aasta. Väga muutlik, täis ootamatusi ja üllatusi,“ kommenteerib Timo.
2/8/202151 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

165. SAADE: Ajurveeda praktiseerija Mirjam Hakkaja: Kuulake oma keha!

Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on ajurveeda praktiseerija ja psühholoog Mirjam Hakkaja. Ajurveedat ja taimeravi õppis Mirjam Šveitsis ja praktiseeris Indias. Viimastel aastatel on ta pühendunud tervisenõustamisele. Mirjam leiab kliendi kehalistele ja psühholoogilistele probleemidele lahenduse väikeste jõukohaste muudatustega elustiilis ja toitumises. Ta kasutab ka taimeravi, massaaži, hingamisharjutusi, meditatsiooni ja joogat.
2/8/202145 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

164. SAADE: Paganlikel Yule pühadel hakkab seni pimeduses varjatu taas esile tulema

Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on kaardipanija Leivi Konsing ja Ingrid von Wicca, kes praotavad ust paganlike jõulude veetmiseks. "Olgu meie kodumaa peal palju kirikuid tahes, eestlane on kange ja võõrast usku ta kergelt vastu ei võta," ütleb Ingrid von Wicca.
2/8/202146 minutes
Episode Artwork

163. SAADE: Oma mikroriigi Evelandia välja kuulutajad abielupaarhoiatab süsteemi rõhumise eest

Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on abielupaar, kes kuulutas välja oma riigi, mil nimeks Evemaa või miks mitte ka Evelandia. Evelin ja Argo on juhtinud tähelepanu väga paljudele tänapäeva maailma kitsaskohtadele. Paarikese asutatud kommuuni Eveland eesmärgiks on nende probleemide üle arutleda. Selle valitsejad Argo ja Evelin paljastavad, kuidas süsteem on meile koti pähe tõmmanud.
2/8/202156 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

162. SAADE: Naerujooga spetsialist Helje õpetab naerma ka siis, kui tuju on kehv

Tänapäeval on inimestel palju pingeid. Hea meetod stressi ja pingete maandamiseks on naerujooga, tehnika, mis võimaldab südamest naerda, ilma et peaks mõtlema sellele, kas situatsioon on naljakas või mitte. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on naerujooga spetsialist Helje Kasearu.
2/8/202148 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

161. SAADE: Bioenergeetik Andrus Allikveer: mobiiltelefon saastab inimest

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on bioenergeetik ja vaimne teejuht Andrus Allikveer, kes aitab vabaneda keha rakkudesse salvestuva energeetilise reostuse eest.
2/8/202152 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

160. SAADE: Urmas Sisask püüab inimesi horoskoopidest võõrutada, sest astronoomia on ilusam

Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on helilooja Urmas Sisask (60), kelle looming on inspireeritud astronoomiast ja kes püüab võõrutada inimesi horoskoopidest. Meie intervjuu toimus müstilises Jäneda Muusika Tähetorn-Planetaariumis.
2/2/202147 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

159. SAADE: Nõid Ruth Pukman räägib jubeda loo surnud vanaemast

Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on nõid, energiatöö õpetaja ja kanaldaja Ruth Pukman. Ruth räägib meile jubeda loo sellest, kuidas tumedad jõud proovisid teda enda poolele meelitada ja kuidas ta valis siiski valguse tee. Samuti sellest ilmast lahkunud vanaemast, kes juhatas ta peidetud raamatuni peeglis.
2/2/202149 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

158. SAADE: Eesti üks tuntuim astrolooge Villu Põldma ennustab amatsoonide aja tulekut

Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on astroloog Villu Põldma. Räägime Villuga sellest, mida järgmine aasta tema prognoosi järgi Eestile toob jaloomulikult ka ennustustest iga tähemärgi kohta eraldi. Hiljuti ilmus astroloogi sulest ka intrigeeriv raamat ''Elumuutuste horoskoop 2021''.
2/2/202155 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

156. SAADE: Tajuja Tiina annab nõu: mida teha, kui kodus kummitab

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on aastal 2019 saate "Selgeltnägijate tuleproov" üks edukamatest osalejatest Tiina Türk (64). Tajuja Tiinana tuntud naine, tegeleb energiate ja teispoolsusega.
1/5/202151 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

155. SAADE: Räägime Omaaegsest Eesti Kuulsaimast Meediumist, Mai Kalamehest

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks "Puuduta mind" saate külaliseks on ajaloolane ja Kiek in de Köki kindlustustemuuseumi juhataja Toomas Abiline.
1/4/202148 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

154. SAADE: Nõiaprotsesside Ekspert Tõnu Vilu seletab kuidas uurida nõidust ja nõida ära tunda

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on vanaraamatukoguja ja kirjandusloolane Tõnu Vilu, kellega räägime nõiaprotsessidest.
12/31/202048 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

153. SAADE: Meedium Ülar Lindepuu sõnul on su mõtted ühtlasi sinu elu kujundajad

Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on Venemaa tuntuimate ravitsejate-selgeltnägijate käe all õppinud ning Soomes ja Eestis tegutsev meedium Ülar Lindepuu. “Mõtted võivad ravida keha, kuid keha ei saa ravida mõtteid, mõtted peavad olema tervemad kui keha. Mõtted kujundavad sinu elu," on Ülar veendunud.
12/31/202041 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

152. SAADE : Metsamoor Irje Karjus pakub oma mooduse koroonaga võitlemiseks

Irje Karjus on ravimtaimedega tegelnud pea 30 aastat. Tema sõnul tulevad vajalikud taimed ise inimese juurde. Seevastu need, mida igalt poolt üle maailma kokku hangitakse, polegi enamasti meile üldse vajalikud. Metsamoor tunnistab, et ega ravimtaimedki pole imerohi, kuid abi saab neist küll. Vahel piisab vaid taime vaatamisest või nuusutamisest, et end juba paremini tunda.
12/30/202045 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

151. SAADE: Paraloog Ants Gross maalib kaitse- ja kättemaksuvõimega pilte

Ants Gross avastas oma erilised võimed juba lapsepõlves. Hiljem on temast saanud paraloog, kes teeb ravipilte ja mõjutab kosmiliste märkidega inimeste energeetikat. Ants on ennekõike kuulsust kogunud oma energeetiliste taimepiltidega. Samuti suudab ta mõjutada kosmiliste märkidega turvakaartide abil inimeste tervist.
12/30/202055 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

150. SAADE: Teetatervendaja Eeva-Liisa Vahtra õpetab, kuidas sügavas lõõgastuses terveneda

Teeta tervendamine on enda ja teiste tervendamise ning enesearengu võimas meetod, mille abil saab vabaneda oma heaolu teel olevatest vaimsetest, füüsilistest ja emotsionaalsetest tõketest. Teeta tervendamine on sügava meditatsiooni sarnane protsess, mis võimaldab muuta oma elu mustreid, mida hoiavad paigal nelja tasandi uskumused, mis on kas ise tekitatud või väljastpoolt kehtestatud.
12/23/202045 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

149. SAADE: Ingliterapeut Diana Toomla: ärge pange ootuste ja pettumustega oma südant kinni

Kas igaühel meist on kaitseinglid? Millistes olukordades peaksime neilt abi küsima? Või aitavad inglid meid ise, kui seda vajalikuks peavad? Kuidas inglid meid aidata saavad? Kas on mingeid märke, et inglid on meiega?
12/22/202045 minutes
Episode Artwork

148. SAADE: Külaliseks on ERSO puhkpillimängijast astroloog Valdek Põld

Valdek on tegelikult metsasarve mängija Estonia teatris. Ta oli puhkpilli mänginud alates 14. eluaastast, kui liitus kooli puhkpilliorkestriga ja alustas õpinguid Tallinna muusikakoolis. Käinud läbi konservatooriumist ja Estonia teatrist, leidis Valdek meeldiva töökoha ERSOs. "Kui ooperi- ja balletirepertuaar sai läbi mängitud, leidsin, et peaks end veidi täiendama ja lapse pärast pidi ka elu veidi kohendama," põhjendab Valdek. "Ühtlasi hakkasin põhjalikumalt tegelema ka astroloogiaga."
12/21/202043 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

147. SAADE: Reikimeister Anti Kreem teab salajast meetodit õnne kutsumiseks

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks "Puuduta mind" saate külaliseks on IT-mees, reikimeister, šamaan ja viikingilaevade ehitaja Anti Kreem. Anti Kreem rääkis muu hulgas terveks olemisest ja reikist, viikingitest ja alkeemiast. Ka õnne valemist! "Salajane meetod kutsumaks õnne, Imeline ravim kõigile haigustele, Just täna ära vihasta, ära muretse, ole tänulik, tee oma tööd hoolsalt, ole hea kõigi suhtes. Need ei ole lihtsalt sõnad, seal on palju sügavamad tagamaad ja mõte, tunnetus, teadlikkus ja kogemus..."
12/17/202047 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

145. SAADE | Kaugvaatleja Tommi Topelund suudab ette näha paljutki!

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks "Puuduta mind" külaliseks on kaugvaatleja Tommi Topelund. Saates arutleme, kas oleks äge teada, kes sa päriselt oled ja mida tegelikult suudad? Mis on teadvuse kasutamine, kaugvaatlus, kaugmõjutamine ja transdimensionaalne suhtlemine? Tommi Topelund on kaugvaatlusega tegelenud aastaid. Saates uurime, mis on, kuidas toimub ja milliseid võimalusi pakub remote viewing ehk kaugvaatlus? Mida uskumatut on kaugvaatlejad oma seanssidel näinud? Kas näiteks ka kadunud võtmed on võimalik kaugvaatluse teel üles leida? Isegi siis, kui need on kaotsi läinud teiselpool maailma?
10/2/202046 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

144. SAADE | Telegrami loojad ja juhid Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseteks "Puuduta mind" saate külalisteks on portaali Telegram eestvedajad, lamemaalased Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa. Hando Tõnumaad ja Mariann Joonast võib pidada Eesti esipaariks vandenõuiteooriate osas. Muu hulgas toetavad nad ka lameda maa teooriat. Vaimsete uudiste portaali Telegram loojad ja juhid Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa on möllanud popimate veebiportaalide rivis juba aastaid. Seekord väidavad Mariann ja Hando saates "Puuduta mind", et koroona pandeemia ümber käiv trall on puhas teater. Samas on viimastel nädalatel on koroonasse nakatunute arv Eestis tõusnud kolme protsendi võrra. Suuremad kolded on Tartumaal ja Ida-Virumaal. Kas räägime taas üle-Eestilisest pandeemiast? Terviseameti peadirektori kohusetäitja Mari-Anne Härma sõnul pole muretsemiseks põhjust, kuid soovitab noortel olla pidutsemistega tagasihoidlikum.
9/29/202042 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

143. SAADE | Parapsühholoog Albert Stepanjan õpetab sõltuvusest vabanema

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks "Puuduta mind" saate külaliseks on hüpnotisöör ja parapsühholoog Albert Stepanjan. Teemaks on sõltuvused. Albert Stepanjani poole pöördutakse peamiselt erinevate sõltuvusprobleemidega – alkoholismi, narkomaania, hasartmängusõltuvuse, ülekaaluga. Inimene ei ole iseendaga rahul ja otsib kompensatsiooni tegevustest, mis kiiresti ning vaevavabalt rõõmu- ja rahulolutunnet tekitavad. „Võtame näiteks ülekaalu – see võib olla pärilik, kuid enamasti on tingitud emotsioonidest,“ sõnab Stepanjan. „Ka alkoholismil on kaks vormi: üks on geneetiline – emalt-isalt. Need inimesed võivad olla mitu kuud joomata, aga kui joovad, siis kaks nädalat järjest. Ja teine on sõltuvus. Paljud naised võtavad üksindusest – hing valutab – õhtul klaasikese veini. Serotoniin tuleb ja hakkab kergem. Naise rakud harjuvad kiiresti rõõmuga, ühest klaasist saab varsti kaks klaasi ja siis terve pudel. Suhkur on samamoodi rõõm. Pidev magusaisu näitab, et organismis ei ole piisavalt rõõmuhormooni. Sööd magusat – oled rõõmus. Mitte inimene ei maiusta, tema emotsioonid maiustavad.“ Mingit võluvärki – maagiat ega posimist – pole, kinnitab parapsühholoog. Tervenemise võime on inimeses endas. Ehkki natuke muinasjuttu armastab tervendaja oma teraapiasse lisada.
9/25/202058 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

142. SAADE | „Saatuseratta" kaardimoor Maily pani Joel Juhti värisema

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks "Puuduta mind" saate külaliseks on YouTube'i kanali "Saatuseratas" omanik ja taro kaartide spetsialist Maily Kaljuvald. Maily on tegelnud küll kaartide panemisega juba pikki aastaid, kuid mitte avalikult. Nüüd, alates aprillist, on tal Youtube'is oma kanal Saatuseratas, kus on üleval erinevad ennustusvideod. Lihtsad, loogilised, arusaadavad. Näiteks rubriigid: "Mida toob juuli 2020", "August 2020 armastuses", "Rituaal", "Vabane negatiivsest energiast" jne. "Olen ka ise ka üllatunud, kui suur huvi selliste videote vastu on," imestab naine. "Hiljuti hakkasin lisaks üldistele ennustusustele tegema ka personaalseid kaardilugemisi. Loomulikult on minu lemmikteemaks armastus ja suhted." Viisime Mailyga ennustusriduaalid läbi Liipa talus Jõelähtmel, kus oli kohal ka talu peremees, tuntud maratoonar Joel Juht, kes ei usu ei vaime, ennustusi, kaartide panemisest rääkimata. Maily viis Joeli peal läbi taro kaartide rituaali, mis nii mõndagi näinud mehe värisema pani. "Mul olid ihukarvad ehmatusest püsti ja pidin ruumist lahkuma, et maha rahuneda," tunnistas mees hiljem. Maily polnud Joelist kunagi varem midagi kuulnud, kuid pani kaartidega ennustades kümnesse nii mineviku, kui ka oleviku osas. Samuti ennustas kaardipanija Joelile tulevikku. Eks näis, kas läheb täppi...
9/22/202056 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

141. SAADE | Hull maratoonar Joel Juht enne seljast maha ei roni, kuni talle vastatakse „jah“

„Joeli väga keerulise lapsepõlve tõttu oskab ta teiste inimeste mure- ja valupunkte hästi näha ning see on ülioluline,“ räägib saatejuht Reet Linna. “Joel on heas mõttes hull! Ta teeb kõvasti tööd, et midagi saavutada. Minul on põhjust Joeliga absoluutselt rahul olla.” “Kui mulle öeldakse "ei", siis ma võtangi seda kui "ei`d". Kui Joelile öeldakse "ei", siis tema, raibe, enne seljast maha ei roni, kuni talle vastatakse "jah",“ paneb puid juurde tuntud maadlustreener Tiit Uspenski. Tõepoolest, sellel mitmekülgsel noorel mehel on rääkida oma lugu ja see lugu väärib kuulamist ja video vaatamist.
9/15/202053 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

140. SAADE | Terapeut Katrin Kalvi jagab teiega ainulaadseid Dr Bachi õieteraapia saladusi

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on Bachi õieteraapia propageeria Katrin Kalvi. Bachi õieteraapiast on kasu kasu, kui: -sa tunned, et su elus on hirmusid ja/või palju muretsemist; -sul on raske otsuseid vastu võtta, lükkad asju aina edasi; -miski ei rõõmusta ega kurvasta; -tunned, et kõik hea oli minevikus; -sind vaevavad korduvad soovimatud mõtted; -soovid paremat keskendumisvõimet; -soovid suuremat eneseusaldust; -tunned väsimust, tüdimust ja uute asjade ettevõtmine ei õnnestu; -su elus on palju üksindust, üksiolemist (isegi, kui saad sellega hästi hakkama); -lähed kergesti endast välja; -inimesed su ümber ajavad sind närvi; -endale võetud ülesanded on üle pea kasvanud; -su elus on palju ahastamapanevat ja masendavat; -tunned, et elu on sinu vastu liiga karm ja paljudel muudel juhtudel, kui tunned, et emotsioonid on tasakaalust väljas.
9/12/202053 minutes
Episode Artwork

139. SAADE | Voodoo-nõid Raul Hunt aitab mõista iidset Hiina oraaklit

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks "Puuduta mind" saate külaliseks on "Selgeltnägijate tuleproovis" kuulsust kogunud voodoo-nõid Raul Hunt. Igapäevaselt nõiatööga tegelev Raul Hunt peab enda missiooniks aidata inimestel tegutseda nii, et nende elu paremaks läheks. Muu hulgas räägime Hundiga "Yijingist" - muutuste raamatust, iidsest Hiina oraaklist „Yijing” on maailmakuulus iidne Hiina oraakel, ennustamisvahend, mille juured ulatuvad rohkem kui 3000 aasta tagusesse aega. Kõigi nende aastate vältel on paljude põlvkondade ennustajad otsinud „I Chingi” abil vastuseid küsimustele, kuidas oma suhete, otsuste ja valikutega tasakaalukalt ja arukalt toime tulla.
9/11/202047 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

138. SAADE | Valgusema Amaryllise Eestisse Sünnib Rohkem Valguslapsi Kui Mujale

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks "Puuduta mind" saate külaliseks on valgusema Adeline Virve Amaryllis. Enamus teavad valgusema Amaryllise tegemisi läbi tema isikliku teekonna ehk raamatu "Valguslapse ema päevik", mis kajastab kõiki aspekte seoses naise ärkamise ja avardumisega. "Lühidalt öeldes – uute energiatega laste saabumine tekitas minu kehas täieliku auratransformatsiooni ja aktiveeris mu meeli nii, et hakkasin väga kiiresti nägema ja saama infot läbi meelte, mis muidu jääb nähtamatusse maailmasse," räägib Amaryllis.
8/20/202051 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

137. SAADE | Miks kanname endas esivanemate käitumismustreid?

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks "Puuduta mind" saate külaliseks on konstellöör Kadri Riisik. Saates arutleme muu hulgas, kuidas saab konstellatsiooniga inimeste probleeme lahendada ja miks kanname me põlvest põlve endas esivanemate käitumismustreid. Tavaliselt püütakse konstellatsiooniga minna probleemi juurte juurde, seega ajas tagasi. Aga kas saab ka ettepoole vaadata?
8/13/202047 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

136. SAADE | Vandenõuteooriate uurija Peeter Proos vastab põnevatele küsimustele

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks "Puuduta mind" saate külaliseks on meie uue põlvkonna vandenõudeuurija ja portaali Vanglaplaneet omanik Peeter Proos. Saates arutleme, kas meil on üldse poliitikuid vaja? Kas riigipiirid võiks olla lahti või kinni? Miks on ühed homode vastased, teised naisõiguslased, kolmandad vihkavad venelasi, neljandad vihakavad taimetoitlasi jne? Miks on nii, et kui maailmas midagi jahmatavat sünnib, siis paljud ei taha sellest mitte midagi teada ega kuulda ja peidavad pea pigem liiva alla? Mis juhtuks, kui Eesti dekriminaliseeriks kanepi ja see oleks nüüd kõigile mugavalt saadav? Kas maaväline elu on olemas? Miks vaktsineerimisteema meil juhtme kokku ajab?
8/6/202045 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

135. SAADE | Sünge prohvet Villu Põldma: meid kõiki kiibistatakse!

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks "Puuduta mind" saate külaliseks on astroloog ja sünge prohvet Villu Põldma. Villu Põldmaga räägime saates Mustast Päikesest ehk surnud tähest oma planeetidega, mis praegugi päikesesüsteemis viibib ja mõned aastad tagasi möödus Maast väga lähedalt. Nüüd juba õnneks kaugeneb. Astroloogilises kalendris on suurte muutuste aeg – 2160 aastat kestnud Kalade periood vahetub Veevalaja ajastu vastu. Idealistlikuma vaatega tähetargad näevad terendamas helget aega – senised võimustruktuurid varisevad kokku ja elu edeneb inimeste üksmeelses ühisloomes. Villu siiski inimloomuse paranemisse ei usu. Astroloog prognoosib hoopis politseiühiskonna kehtestamist. „Kõik inimesed kiibistatakse, kõik on arvel ja kõik saavad ühepalju,“ ütleb ta. „Inimestest tehakse robotid, kel on ühiskonnas oma kindel ülesanne.“
7/30/202048 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

134. SAADE | Sünnitoetaja: kodus sünnitamine on väestav ja ilus kogemus

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on doula ehk sünnitoetaja Ann Vool. Anu: Ann Vool, oled kahe kodus sündinud lapse ema. Sinu tee doulaks ehk sünnitoetajaks? Ann: Minu teekond doulaks algas minu enda esimese lapse kodus sünnitamisega, mis oli väestav ja ilus kogemus. Sealt edasi läksingi õppima doulaks, kus süvenes veelgi minu veendumus, et soovin aidata beebisid ja emasid võimalikult leebe sünnikogemuse saavutamisel. Minu teise lapse sünd oli samuti väga kerge ja nauditav, mis kinnitas taaskord teadlikkuse ja turvatunde olulisust. Sünnitus on elu üks olulisemaid hetki ja vajab meie täit tähelepanu ja ettevalmistust. Iga sünd on olnud omamoodi eriline. Loe pikamalt Õhtulehest: https://www.ohtuleht.ee/1001977/puudu...
7/23/202050 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

133. SAADE | Alan "Eikeegi" Durier: ma ei usu horoskoope!

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks "Puuduta mind" saate külaliseks on Alan Durier, kes ei tituleeri ennast mitte millekski ega kellekski. "Mina olen Mina ja olen väga alguses enda teekonnal. Ma ei tituleeri ennast mitte millekski ega kellekski, aga inimesed näevad ja tunnevad mind ära. Ma võin näha üsna selgelt. Vahel siis, kui keskendun. Nii võid ka sina, aga ma ei ole seetõttu selgeltnägija. Ma ei usu horoskoope, aga ma oskan vaadata teatud inimeste mustreid ja läbi selle näha ette mis hakkab saama olenevalt inimese valikutest. Ma oskan kirjutada ainult sisetundest ja ma ei ole seotud ühegi religiooniga, küll aga õpin igast religioonist midagi enda jaoks," kirjeldab Durier enda olemust. Loe pikemalt Õhtulehest: https://www.ohtuleht.ee/1001973/puudu...
7/16/202046 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

132. SAADE | Tarokaartide kuninganna Tiiu Taro teab, miks ei saa kellelegi tulevikku ennustada

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on tarokaartide kuninganna Tiiu Taro.
6/22/202056 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

131. saade | Treener Liina Laur: inimese kehas on olemas kõik vajalik haigusetekitaja tapmiseks

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on Tallinna Ülikooli terviseteaduste- ja spordiinstituudi magister ja Eesti Personaaltreenerite Liitu kuuluv hinnatud treener Liina Laur. Elame maailmas, kus meid ümbritsevad seened, bakterid ja erinevad viirused. See on täiesti normaalne. Isesasi on see, kuidas meie organism nendega toime tuleb. Inimese keha on võimas süsteem ning meil on olemas kõik vajalikud mehhanismid haigustekitajate kahjutuks tegemiseks.
6/18/20201 hour, 1 minute, 53 seconds
Episode Artwork

130. SAADE | Taipoksija Henry Rohtla: mürgine suhe rikub karjääri!

Anu Saagimi seekordseks külaliseks on profisportlasest taipoksija ja treener Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemiast, Henry Rohtla.
6/15/202049 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

129. SAADE | Toomas Väli ja Alo Tammsalu: su väärtus ei seisne selles, mida tead, vaid mida jagad

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseteks külalisteks on kirjastuse „Million Mindset“ värvikad loojad Toomas Väli ja Alo Tammsalu.
6/11/202055 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

128. SAADE | Tiit Trofimov: nautige üksindust ja rahustage end meditatsiooniga

Õhtulehe ajakirjaniku Anu Saagimi seekordseks külaliseks on aktiivmeditatsioonide õpetaja, sisekujundaja, ettevõtja, Osho meditatsioonide juht, joogaõpetaja ja sidekoe massaaži terapeut Tiit Trofimov.
6/8/202053 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

127. SAADE | Teadliku hingamise guru Heiki Tomson: molutamine aitab terveneda vaimsetest traumadest

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on teadliku hingamise guru Heiki Tomson.
6/4/202046 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

126. SAADE | Endine elupõletaja Jana Sandberg: meie keha on nagu keemiavabrik

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud saate "Puuduta mind" seekordseks külaliseks on terviseedendamise asjatundja ja koolitaja Jana Sandberg.
5/5/202047 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

125. SAADE | Šamaan Tõnu Talimaa õpetab, kuidas terve püsida

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on Arhailiste Traditsioonide Keskuse juht Tõnu Talimaa, kes teadlik mitmetest šamanistlikkest praktikatest, pühast geomeetriast ja teadvusväljadest.
5/3/20201 hour, 21 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

124. SAADE | Tervendaja Volli ja iluhoolik Reet jagavad lihtsaid tervisenippe

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind!“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. "Puuduta mind" kutsus sel ülimalt kriitilisel ajal jagama tervislikke näpunäiteid tervendaja Volli ja iluhoolik Reedu, kes tuntud kui oma tervist hoolega jälgivad ning puhta toidu ja toidulisandite propageerijad.
5/1/202048 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

123. SAADE | Elukunstik õpetab: mida teha siis, kui midagi polegi teha?

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on elukunstnik Helger Aaresild, kes suurepärane lugude vestja.
4/29/202041 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

122. SAADE | Carmen Pritson teab, kuidas manada enda jaoks paremat homset

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on kunagine Kanal 2 uudistesaate “Reporter” töömesilane Carmen Pritson.
4/27/202054 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

121. SAADE | Karolin Tsarski: iga naine võib olenemata kohast ja ajast kogeda orgasmi

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on jooga- ja seksuaalsuseõpetaja Karolin Tsarski.
4/25/202055 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

120. SAADE | Mummuist Ashot Jegikjan: elan nagu oskan ja maalin nagu maalin

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on Ashot Jegikjan - mummuist, kunstnik, kirjanik, muusik, jutumees, kosmopoliit, kõigi aastaaegade austaja.
4/23/202045 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

119. SAADE | Regilaulja Helen Kooviste võitleb tulihingeliselt Eesti metsade eest

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on regilaulja ja Eesti metsade eest tulihingeliselt võitlev Helen Kooviste.
4/21/20201 hour, 2 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

117. SAADE | Eestisse saabus õpetusi jagama auväärne Bodhi Laama Erik Drew Jung

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid.  Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on auväärne Bodhi Laama Erik Drew Jung, kes andis õpetusi 7.–9. veebruaril Tallinnas.
2/14/202046 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

118. SAADE | Toitumisterapeut Jaanika Tapver: stressihormoone on võimalik kontrolli all hoida

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid.  Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on toitumisterapeut Jaanika Tapver.
2/14/202053 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

116. SAADE | Nõid Alisa õpib kunstiakadeemias ja maalib iseenda verega

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid.  Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on telesaate "Eesti selgeltnägijate tuleproov" 2017 võitja Alisa Verde. Müstiliste võimetega naine lõi enda sooritustega nii saatemeeskonna, kui ka televaatajad pahviks.
2/14/202044 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

115. SAADE | Nõid Nastja: Metallroti aastal ole eriti tähelepanelik karma osas

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid.  Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on telesaate "Selgeltnägijate tuleproov" Eesti esimese hooaja võitnud selgeltnägija Nõid Nastja, kelle õige eesnimi on tegelikult Anastasia. Samuti on naine osalenud telesaates "Tantsud tähtedega", kus ta koos oma partneri Marko Mehisega saavutas kolmanda koha.
1/29/202053 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

114. SAADE | Meisterõpetaja Kristiina Raie räägib teekonnast peale keha surma

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid.  Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on üliteadvuse praktikate looja, vaimne nõustaja ja õpetaja Kristiina Raie
1/24/20201 hour, 22 seconds
Episode Artwork

112. SAADE | Astroloog Anu Kallavus teab, mis on Veevalaja-ajastul teisiti kui Kalade-ajastul

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid.  Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on astroloog ja vaba kulgeja Anu Kallavus.  Loe lähemalt https://www.ohtuleht.ee/988004/puuduta-mind-112-saade-astroloog-anu-kallavus-teab-mis-on-saabunud-veevalaja-ajastul-teisiti-kui-kalade-ajastul
1/16/202053 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

111. SAADE | Maag Anzori õnnetoovad rituaalid ja maagilised nõuanded uueks aastaks

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid.  Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on "Eesti selgeltnägijate tuleproov" 2019 võitja Anzori, kes jagab uueks aastaks kasulikke nõuandeid ja õpetab rituaalide läbiviimist.
1/7/202050 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

109. SAADE | Oleg Pissarenko: me ei tee oma elus olulisi muutusi enne, kui on piisavalt valus

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid.  Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on eesti kitarrist, helilooja, ansamblijuht ja produtsent Oleg Pissarenko.
1/2/202048 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

108. SAADE | Maag Geit sai peale selgeltnägijatesaadet töölt sule sappa

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid.  Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on saate "Eesti selgeltnägijate tuleproov" kolmas finalist maag Geit.
1/2/202055 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

107. SAADE | Infokandja Andero Pebre: saage ometigi aru, et me ei ela paradiisimaailmas!

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid.  Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseteks külaliseks on endine Eesti meisterjalgpallur Andero Pebre (28), kes asus kõikide suureks üllatuseks hoopis maailma parandama.
1/2/202051 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

106. SAADE | Kollane maag Flamingo paljastab oma identiteedi!

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordse saate külaliseks on kollane maag Flamingo.
11/25/201945 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

105. SAADE | Raeküla nõia Ingrid Stahli kuldreegel – elada tuleb nii, et ka surm sind kardab

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseteks külaliseks on elegantne Raeküla nõid Ingrid Stahl.
11/15/201953 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

104. SAADE | Täna räägime naiste häbist, suhetest, rõõmudest ja kasvamisest

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordse saate külalisteks on väge täis naised - Kristina Paškevicius ja Marika Pruul.
11/8/201951 minutes
Episode Artwork

103. SAADE | Toitumisnõustaja Vivika Virve tutvustab teraapiat, mis aitab leida haiguste põhjustajad

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. "Puuduta mind" seekordse saate külaliseks on toitumisnõustaja Vivika Virve, kes tutvustab meile bioresonantsteraapiat, mis aitab leida meie kehast haiguste põhjustajad ning leida sobiva teraapia, mis toetab organismi loomulikku taastumist, et viia organism tagasi normaalsesse olekusse.
11/8/201946 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

102. SAADE | Tom Valsberg teab, kuidas tasakaalustada negatiivset meie sees

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordse saate külaliseks on muusik, laulusõnade autor, kirjanik ja maailmarändur Tom Valsberg.
11/8/201944 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

101. SAADE | Kreet Rosin-Pindmaa õpetab, kuidas end ise tervendada

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordse saate külaliseks on vaimsete praktikate õpetajana ja terapeudina kuulsust kogunud Kreet Rosin-Pindmaa.
11/8/201944 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

100. SAADE | Kas selgeltnägemine on olemas, kes on vaimsed teejuhid?

Oktoobri alguses toimus Loitsukelleris Õhtulehe esoteerikasaate "Puuduta mind!" 100. episoodi avalik salvestus. Saadet juhtisid Õhtulehe loovjuht Anu Saagim ning ajakirjanik Sirje Presnal. Toimus tuline õhtupoolik, sest esoteerikutega asus väitlusse vabariigi esiskeptik Martin Vällik. Nõianduspoolt esindasid (arengu)maagid Hannes Vanaküla ja okultist Martin Ojap. Saates tehti selgeks, kas selgeltnägemine on olemas, kes on vaimsed teejuhid ja kas inimesel on see salapärane aura.
11/8/20191 hour, 20 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

99. SAADE | Urmas Sõõrumaa: „Olen mõnusalt heas vormis ja naudin täiega oma sisemist harmooniat.“

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordse saate külaliseks on Eesti ettevõtja ja Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa.
11/8/201942 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

97. SAADE | Eesti mees on puntras? Tiit Trofimov ja Tõnu Talimaa naudivad spirituaalset teekonda

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseteks külaliseks on inspireerivad Eesti mehed, Tiit Trofimov ja Tõnu Talimaa.
11/8/201943 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

96. SAADE | Jüri Lina: „Rämpstoidu vastu peaks võitlema valitsuse tasandil“

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordse saate külaliseks on kirjanik, publitsist, muusikaprodutsent, filmirežissöör ja kultuuritegelane Jüri Lina, kes täna esineb ka toitumiseksperdi rollis.
11/8/201942 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

95. SAADE | Pikselöök muutis eduka ärimehe elu tundmatuseni

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 95. saate külaliseks on Kirna mõisa peremees Reimo Lilienthal.
11/8/201942 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

94. SAADE | Külas käis Muhumaa tervendaja, kes valdab vägevaid nõiasõnu

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 94. saate külaliseks on Muhumaa tervendaja Merle Mägi, kes tõlgendab meelsasti ka unenägusid ja harrastab vaimseid teematikaid tervisest.
11/8/201943 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

93. SAADE | Haldjamees Martin Kivisooga Muhu saare hiiepaikades

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 93. saate külaliseks on Muhumaal Hellamaa külas asuva Tihuse talu peremees Martin Kivisoo.
11/8/201942 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

92. SAADE | Teadmanaine Anu Altmets annab nõu, mida tuleks ette võtta iga konkreetse kuufaasi ajal

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 92. saate külaliseks on endine militaaritar Anu Altmets, keda võib tihti käsikäes töötamas näha teise kuulsa šamaani Anu Pahkaga.
8/23/201943 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

91. SAADE | Sensitiiv Henn Hunt: ego-teel sammuvat inimest ootavad ees rasked haigused

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 91. saate külaliseks on Kirna mõisa sensitiiv Henn Hunt.
8/23/201943 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

90. SAADE | Hundiuurija Laura Kiiroja arutleb, kas eestlased väärivad oma rahvuslooma

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 90. saate külaliseks on zoosemiootik ja hundiuurija Laura Kiiroja ja me räägime loomulikult huntidest.
8/23/201942 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

89. SAADE | Marina Paula Eberth: kõigepealt proovi iseenda peal järgi ja siis hakka teisi aitama

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 89. saate külalisteks on Holistika Instituudi looja, psühholoog-psühhoterapeut Marina Paula Eberth.
8/23/201943 minutes
Episode Artwork

88. SAADE | Mari Semakin: pole mõtet oodata, et keegi tuleb ning muudab sinu elu paremaks

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 88. saate külaliseks on Ühtsuse Keskuse asutaja ja vaimne õpetaja Mari Semakin.
7/29/201942 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

87. SAADE | Oma kätega tehtud armastusetrummist võib saada parim kaaslane

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 87. saate külalisteks on Soome trummimeister Arto Ukko.
7/29/201941 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

86. SAADE | Muinasjutuvestja Erki Kaikkonen teab õnne valemit

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 86. saate külalisteks on muinasjutuvestja Erki Kaikkonen. Lisaks on ta ka nõustaja, koolitaja ja kommunikatsiooni ekspert.
7/29/201943 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

85. SAADE | Moonika Chandaa Silves: iseendaks kasvamine viis mind imelisele teekonnale

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 85. saate külalisteks on ärimees Siivo Silvese ekskaasa Moonika Chandaa Silves, kes praegu tegeleb teiste, oma eluga ummikusse jooksnud inimeste, juhatamisega õnne juurde.
7/29/201943 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

84. SAADE | Külas käis unikaalse taastusprogrammi „Atlas“ spetsialist Venemaalt

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordse saate külalisteks on unikaalse taastusprogrammi "Atlas" juurutajad Mati Rebane ja Anastasia Tsvetkova St Peterburgist, kes on lõpetanud Venemaa Riikliku Kaug-Ida Meditsiiniinstituudi ning omab pediaatri- ning spordimetitsiini ja ravi-kehakultuuri spetsialisti diplomeid. Lisaks on tal veel ka laste- ja ravimassaazi spetsialisti kutse. Anastasial on pikaajaline kogemus tserebraalparalüüsi- ning teisi neuroloogilisi patoloogiaid põdevate lastega.
7/29/201942 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

83. SAADE | Külas käis värvikas šungiidikuningas Tõnu Aru

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordse saate külalisteks on šungiidikuningas Tõnu Aru, kes hirmsasti tahab jätkata Olle Kitsingu kiirgusteemat. Ta räägib, et on hea ja halb ehk elus ja surnud energia ning õpetab kuidas energiat enda kasuks pöörata. Eriti suures vaimustuses on Tõnu aga imekivim šungiidist, millest samuti juttu teeme.
7/29/201944 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

82. SAADE | Külas käis prügiprintsess Kaia Solnik

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 82. saate külalisteks on keskkonnaaktivist ja prügiprintsess Kaia Solnik.
7/29/201944 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

81. SAADE | Külas käisid kommuunielu kummardajad Paavo ja Jaana

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 81. saate külalisteks on Väike Jalajälg ökokogukonna liikmed Paavo Eensalu ja Jaana Nõu.
6/12/201943 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

80. SAADE | Peeter Liiv õpetab, kuidas lihtsate nippidega geeniuseks muutuda

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 80. saate külalisteks on publitsist, lektor, raadioajakirjanik, toimetaja ja alternatiivsete liikumiste aktivist Peeter Liiv (65).
5/31/201943 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

79. SAADE | Taimetark Mercedes Merimaa: tavateadust ei tohi pidada ainsaks võimaluseks

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 79. saate külaliseks on taimetark Mercedes Merimaa.
5/31/201940 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

78. SAADE | Leiutaja Olle Kitsing kummutab väited, justkui oleks UV kiirgus meile kahjulik

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 78. saate külalisteks on insener-leiutaja Olle Kitsing.
5/22/201944 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

77. SAADE | Ravitseja Rutt Reits õpetab, milliseid taimi kevadel korjata ja viina sisse likku panna

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 77. saate külalisteks on üheksakümnendatel väga populaarne olnud ja viimased paar aastat taas tegev ravitseja Rutt Reits.
5/22/201944 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

75. SAADE | Jalutuskäik Jüri Hennoga Tallinna läbival Kolgata teel

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 75. saate külalisteks on preester, arst, psühholoog, unenägude seletaja ja mida kõike muud veel - Jüri Henno.
5/21/201943 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

74. SAADE | Reigo Jõe: igaüks meist võiks kodus seened kasvama panna

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 74. saate külalisteks on seenekasvataja Reigo Jõe.
5/21/201942 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

73. SAADE | Risti Nõia maagilised võlusõnumid rasketeks hetkedeks

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 73. saate külalisteks on nõiasaate Mari-Liis Pae, kes sai tuntuks "valge nõiana".
4/17/201943 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

72. SAADE | Külas käis Eesti tuntuim vaimude peletaja Kalju Paldis

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 72. saate külalisteks on halbade vaimude peletaja Kalju Paldis.
4/8/201945 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

71. SAADE | Külas käis veider, kerglane, hullumeelne ja üleüldse defineerimatu Kaidi Karilaid

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 71. saate külalisteks on Kaidi Karilaid - naine, kes võib vahest tunduda teistele veider ja ehk isegi hullumeelne, teinekord jällegi võib-olla liiga kerglane või üleüldse defineerimatu.
4/8/201944 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

70. SAADE | Krüptorahanduse ekspert on avastanud potentsiaali ka spirituaalses maailmas

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 70. saate külalisteks on krüptoliidu juht, tervendaja ja müstikakooli vedaja Asse Sauga.
4/8/201942 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

69. SAADE | Ain Vaga – taimede energia peenhäälestaja

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind!“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 69. saate külaliseks on taimede energia tunnetaja Ain Vaga.
4/8/201943 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

68. SAADE | Hingamisterapeudid annavad näpunäiteid, kuidas end terveks ja õnnelikuks hingata

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks alternatiivse maailmavaate ja tegevusväljaga inimesed. Sel korral on saatekülalisteks hingamisterapeudid Tiia Lõoke ja Pille Allik-Trepp, kes kinnitavad, et hingamisharjutused on lihtne ja leebe viis oma probleemide lahendamiseks.
4/8/201941 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

67. SAADE: räägime kogukonnast, kus kõik mehed on naistele truud

Saates räägime elust Päikeselinnas, end Jeesuse reinkarnatsiooniks pidava Vissarioni ökokogukonnas Siberis: mida need inimesed seal söövad, millest elatuvad, millised on nende peresuhted. Stuudios aitab meile Päikeselinna elu avada Helle Kahro, kes on korduvalt seda paika pikemalt külastanud. Saates on ka intervjuulõigud Vissarioni krooniku Vadim Redkiniga, kes väisas Eestit möödunud aasta lõpul.
3/7/201941 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

66. SAADE | Tervendaja Heli Ayera: „Kuni seitsmenda eluaastani ei ole lastel oma haigusi.“

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks alternatiivse maailmavaate ja tegevusväljaga inimesed. Jutustame müstilisi lugusid, arutleme, viskame õhku küsimusi, ennustame ja spekuleerime, kuid ei paku lõplikku tõde. Sel korral on saatekülaliseks šamaan ja wicca nõid Heli Ayera, kes räägib, kuidas vanemate lahendamata probleemid avalduvad lastel haigustena.
3/7/201942 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

64. SAADE | Tervendaja Andres Saks ütleb, et paljude haiguste põhjus on armastuse puudus

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks alternatiivse maailmavaate ja tegevusväljaga inimesed. Jutustame müstilisi lugusid, arutleme, viskame õhku küsimusi, ennustame ja spekuleerime, kuid ei paku lõplikku tõde. Täna õhtul on saatekülaliseks tervendaja Andres Saks, kelle sõnul on väga suure hulga haiguste põhjused hingelist laadi.
2/20/201940 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

63. SAADE | Nõiad Helve ja Liina soovitavad armastust maagiaga mitte meelitada

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks alternatiivse maailmavaate ja tegevusväljaga inimesed. Jutustame müstilisi lugusid, arutleme, viskame õhku küsimusi, ennustame ja spekuleerime, kuid ei paku lõplikku tõde. Sel korral räägivad selgeltnägijasaatest tuntud nõiad Helve ja Liina armumaagiast. Selgub, et sellega on lood oi-oi kui hullud.
2/4/201942 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

62. SAADE | Külas on muusik ja krišnaiit Arne Lauri

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külaliseks alternatiivse maailmavaate ja tegevusväljaga inimesed. Jutustame müstilisi lugusid, arutleme, viskame õhku küsimusi, ennustame ja spekuleerime, kuid ei paku lõplikku tõde. 62. saate külaliseks on muusik ja krišnaiit Arne Lauri – mees, kelle iga sõna on laul ja iga samm on tants.
1/24/201941 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

61. SAADE | Veedatar Alexis Varnum aitab sul leida endale ideaalse maailma

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 61. saate külalisteks on veedatar Alexis Varnum.
1/17/201941 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

60. SAADE | Vatsla vanapagan aitab oma patsiente haavatud tervendaja meetodiga

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 60. saate külalisteks on “Eesti selgeltnägijate tuleproovis” osalenud Heino Mart Laisk aka Vatsla Vanapagan.
1/10/201943 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

59. SAADE | Astroloog Taimi Uuesoo tutvustab meile 13. tähtkuju

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 60. saate külalisteks on Maalehe uus astroloog Taimi Uuesoo, kes on horoskoope kirjutanud 22 aastat.
1/9/201942 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

58. SAADE | Ajurveeda edendaja Kaja Keil

Igal nädal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind!“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 59. saate külaliseks on praktilise ajurveeda edendaja Kaja Keil, kes räägib seedetulest. Uurime Kajalt kuidas hoida oma seedetuli põlemas? Millised toidud ja joogid on seedetule suurimad vaenlased ning mida ja millal võiksid süüa, et sinu seedimine laabuks probleemideta? Info, mis peale pikki pühi kuldaväärt neile, kes hea ja paremaga patustada armastavad.
1/2/201943 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

57. SAADE | Tervendaja Volli

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind!“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 57. saate külalisteks on tervendaja Volli. Vladimir Jelissejev ehk Volli, Eesti nõutumaid tervendajaid, kelle sulest on ilmunud elulooraamat, mis paneb kõigile südamele: vaadake oma töö- ja elutingimused kriitilise pilguga üle.
1/2/201943 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

56. SAADE | Tuntud numeroloog selgitab miks ei tohi lastele panna liiga erilist nime

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind!“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 56. saate külalisteks on numeroloog Kai Tamm.
12/14/201842 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

55. SAADE | Hing Fekeli on tulnud tagasi surmaväravatest ja armastab üle kõige elu

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 55. saate külalisteks on "Selgeltnägijate tuleproovis" napilt finaalist välja jäänud Cerli Sarv aka hing Fekeli. Kui ema oma tütre Cerli esimest korda sülle võttis, siis ta rõõmustas, et on sündinud maapealne ingel. Aastaid hiljem koges Cerli oma hinge ümbersündi. Ta on tulnud tagasi surmaväravatest ja armastab üle kõige elu.
12/7/201842 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

53. SAADE | Külas on „Selgeltnägijate tuleproovi“ favoriit Evald Kotkasulg

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind!“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 53. saate külaliseks on "Selgeltnägijate tuleproovis" au ja kuulsust niitev Evald Piirisild ehk Kotkasulg. Kui enamus teejuhte-vaimuhiiglasi-vägedevalitsejaid kinnitab, et pole šamaanid ega gurud, siis Evald „Kotkasulg“ Piirisild nimetab end otse ja ausalt šamaaniks. Kotkasule nime sai ta Pärnumaalt indiaanilaagrist ja ta ongi kõiksusest teabe koguja, edastaja ja hoidja. Ta on oma rännakul üksik uitaja, kes on kõigi õpetajate ja avanemiste juurde jõudnud läbi isiklike valude.
11/19/20181 hour, 7 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

52. saade | Vaimuteemal kõneleja Mai-Agate Väljataga õpetab, kuidas negatiivseid tundeid ringi teha

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind!“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 52. saate külaliseks on vaimuteemal kõneleja ja alternatiivravitsejast teadjanaine Mai-Agate Väljataga, kes õpetab, kuidas oma negatiivseid tundeid ringi teha.
11/9/201845 minutes, 1 second
Episode Artwork

50. saade | Külas on mandalakunstnik Riina Grethiel, kelle põhifookuseks on vaimne teekond

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind!“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 50. saate külaliseks on mandalakunstnik, mütoloogiauurija, kirjanik, esoteerik ja kristalliasjatundja Riina Grethiel Leppoja. Seekord sõidame külalise juurde külla tema koju. Riina Grethiel Leppoja on raamatute "Ürgilm, haldjad, jumalannad ja esivanemad" (2018), „Vabanemise vägi“ (2015), "Kuldajastu loomine" (2014) ja "Suure Jumalanna müsteeriumid" (2012) autor. Ta on üks kirjastuse ja keskkonna Valgusesaar loojatest ning alates aastast 2001 viib ta läbi tervendus- ja meditatsiooniseminare, olles koostanud ka mitmeid audiokursuseid, nagu "Eelmiste elude tervendamine", "Karma vabastamine", "Eluülesande avastamine", "Sise-Maa ja Lemuuria tervendus" jpt. Aastast 1993 on ta Eesti Kunstnike Liidu liige.
10/26/201848 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

49. saade: 12 asja mida sa koolis ei õppinud, kuid peaksid ilmtingimata teadma

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind!“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 49. saate külaliseks on EduAkadeemia asutaja ja värske raamatu "12 asja mida sa koolis ei õppinud" autor Roland Tokko. Tokko raamat "12 asja mida sa koolis ei õppinud" esimene trükk ilmus möödunud aastal trükiarvuga 2000 eksemplari, kuid on juba ammu läbi müüdud. Teine trükk on kohe ilmavalgust nägemas, kuid sellestki trükist on veidi üle 1/4 juba ette ära ostetud. Investeerimisklubi auliige, koolitaja, ettevõtja ja EduAkadeemia asutaja Roland Tokko on teinud ka investeerimisfestivalil võimsa etteaste. Seks puhuks valmis tal suisa samanimeline laul, mille esmaesitlus toimus just sellel festivalil. Lisaks rääkis Roland läbi oma kogemuse, mida tähendab tema jaoks TÕELINE VABADUS.
10/19/201843 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

42. saade: Nõid, kes hirmsasti kartis meie saatesse tulla

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 42. saate salvestuse kohaks on armas nõiamajake Pääsküla rabas ja külaliseks nõid Liina Velsker. Liina on selgeltnägija, kellele info tuleb vahel piltide, vahel teksti, aga mõnikord ka lihtsalt teadmisena. Oma väljanägemise ning otsekohese ütlemise tõttu võib musta lakaga naine tunduda natuke hirmutav, aga tegelikult on ta üks igavesti tore ja südamlik nõid. Mustale silma- ja juuksevärvile vaatamata peab ennast valgeks nõiaks. Samas, vaimumaailmas ei pidavat värve olema, ütleb ta.
10/17/201846 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

39. saade: Külaliseks on superstaar ja populaarne poissmees Uudo Sepp

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Anu Saagimi 39. saate külaliseks on superstaari saate võitja Uudo Sepp. Seekordse saate salvestus toimus Kuressaare Merepäevadel, mille märksõnaks oli „Mere puudutus“, kuhu Uudo tuli oma parima sõbra Taavi Eigoga.
10/17/201837 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

48. saade: Ingliterapeut Terje Möldri: inglid saavad sind aidata igas eluvaldkonnas

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind!“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 48. saate külaliseks on ingliterapeut Terje Möldri. Terje Möldri on ingliterapeut ja kirjanik, Eesti oma ingliraamatu "Inglid meie elus" autor. Temast on kirjutatud ajakirjas Üks, Tervendajas, ajakirjas Naised jne. Ta on esinenud ja läbi viinud seminare Tallinnas, Tartus, Pärnus, Võrus ja Valgas ning aidanud tuhanded eestlasi artiklite, raamatute, seminaride ja ingliteraapiaga. Terje aitab inimestel puhastuda negatiivsest, tervendada keha, leida inspiratsiooni vaimseks kasvuks, saada aimu elueesmärgist, luua suhetesse harmooniat ning ära tunda oma teist poolekest ehk hingesugulast.
10/17/201846 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

47. saade: Jüri Lina kutsub teid tegelikku maailma, mida meie eest on varjatud

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind!“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 47. saate külaliseks on kirjanik, publitsist, muusikaprodutsent, filmirežissöör, esoteerilisi mõistatusi ja eksistentsialistlikke küsimusi lahendada armastav Jüri Lina. Jürit köidavad eksistentsialistlikud küsimused, esoteerilised mõistatused ja vaimsuse kriisi põhjused, salapärased nähtused, nagu UFOd ja parapsühholoogia ning salaseltside tegevus, sealhulgas vabamüürlased ja illuminaadid. Peavoolu meediumid on teda pidevalt mustanud ja laimanud, sest ta paljastab psühhopaaatidest võimurite roimarlust. Tema sõnul õigustavad nn kasulikud idioodid meediumeis kuritegelike võimurite tegevust.
10/17/201846 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

45. saade: Kristallidega tervendaja Taavi Timm: „Selgeltnägijate tuleproovi“ läksin surma ähvardusel

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind!“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 45. saate külaliseks on tänavuse "Selgeltnägijate tuleproovi" üks osalejatest, kristallidega tervendaja Taavi Timm. Taavi Timm on tuntud kristalliekspert Kaia-Liisa Reinuti õpilane ning kogemustega tervendaja. Teraapiaseansside ajal kanaldab Taavi kristallide kaudu infot energiaväljas toimuvate blokeeringute ja protsesside kohta kõikidelt tasanditelt.
10/17/20181 hour, 2 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

44. saade: Alar Tamming psühhedeelikumidest ja teadvusest, millest meil pole õrna aimugi

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind!“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 44. erisaate külaliseks on Tallinnas toimuva ainulaadse konverentsi "Psycherence" korraldaja Alar Tamming.
10/17/201859 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

43. saade: Madis Mark: ma ei tahagi enam olla normaalne, tahan olla unikaalne!

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 43. saate külaliseks on unikaalne mees Madis Mark.
10/17/201850 minutes, 17 seconds