Winamp Logo
Podhradí Cover
Podhradí Profile

Podhradí

Czech, News, 1 seasons, 2 episodes, 1 hour 20 minutes
About
Prezident sídlí na Hradě, ale já jsem měl vždy blíž k životu mimo něj. Mezi přáteli a lidmi, s kterými se můžeme bavit otevřeně o spoustě věcí. A to bych rád dělal i s Michalem Půrem, s nímž si budu povídat na Hradě i v Podhradí, novém prezidentském podcastu.
Episode Artwork

Podhradí ∙ 2. díl – O potřebě konsolidace veřejných financí, důchodové reformě nebo státním rozpočtu

Poslechněte si druhý díl podcastu Podhradí s Michalem Půrem. Mluvili jsme například o potřebě konsolidace veřejných financí, důchodové reformě nebo státním rozpočtu. Celý rozhovor najdete také na YouTube: https://youtu.be/f3n6XCO5eJ4?si=XZbDX7yKr-avJV6y
08/09/202349 minutes 53 seconds
Episode Artwork

Podhradí ∙ 1. díl

První díl prezidentského podcastu Petra Pavla Podhradí moderovaný Michalem Půrem. Ještě v Hrzánském paláci přišla řeč na přechod z pozice zvoleného prezidenta k plnohodnotnému výkonu prezidentské funkce. Na jaké problémy jsme narazili? A proč potřebujeme nová pravidla pro toto období? Diskutovali jsme i o pocitech před inaugurací, sestavování nového týmu, našem přesunu na Hrad do konce března a možnosti prezidentského bydlení v Lumbeho vile, která však potřebuje vymalovat, aby nebyla tak depresivní. O nezvládnuté komunikaci vlády s lidmi a potřebě být razantnější vůči organizátorům akcí, kde vyhrožují destrukcí systému. Ale i o tom, že Ukrajinci mají už jen jednu šanci protiofenzivy, a pokud se nepovede, pro další už nemusí být dostatek podpory.
22/03/202330 minutes 55 seconds