Winamp Logo
Po szklanie i na testowanie Cover
Po szklanie i na testowanie Profile

Po szklanie i na testowanie

Polish, Finance, 2 seasons, 65 episodes, 2 days, 8 hours, 25 minutes
About
Rozmowy o IT z perspektywy osoby pracującej w QA i nie tylko. Poruszę także tematy lifestyle'owe, z nutką humoru - niekiedy czarnego.
Episode Artwork

Testerze, zapomnij o testach Frontendu! | Bartek Kita, akademiaQA

Kontrowersja? Jasne, że tak! W dzisiejszej rozmowie z Bartkiem Kitą ( @akademiaqa  ) podyskutujemy dlaczego powinniście inaczej myśleć o testach front endu. Zdradzę sekret: wcale nie chodzi o zapominanie o nich! ;) Tak naprawdę wszystko rozbija się o czas, stabilność, szybkość i koszt testów oraz interpretacji ich wyników. My tak naprawdę lubimy frontend, nawet Bartek!
3/13/20241 hour, 15 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

Flaky test czy flaky aplikacja? | KONKURS - 031 - Podcast QA

Flaky test czy flaky aplikacja? | KONKURS! Zmorą każdego testera automatyzującego są tzw. flaky testy, czyli testy, które przy kilku uruchomieniach potrafią dawać różne wyniki za każdym razem, bez zmian w kodzie aplikacji czy testów. Powoduje to, że tracimy zaufanie do automatów, co ciągnie za sobą większy angaż manualnej weryfikacji. Czy to na pewno zawsze wina testów? Czy są sytuacje, kiedy to tak naprawdę aplikacja jest flaky, a test to po prostu wykrył? Zapraszam na dzisiejszy odcinek. Dodatkowo, w dzisiejszym odcinku mały konkurs :) Rozdziały: 00:00 Wstęp 01:25 Flaky test czy flaky aplikacja? 16:08 KONKURS! 18:30 Kącik poetycki Kontakt: [email protected] Odwiedź: https://poszklanieinatestowanie.pl
9/14/202318 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

Szczęście i pech. I świąteczne życzenia [Offline]

Czy pech może mieć swoje granice? W tym świątecznym okresie zapraszam Was na odcinek spod szyldu 'offline', w którym odchodzę na chwilę od IT, a skupiam się na temacie zdecydowanie ważniejszym - szczęściu i zdrowiu. Ale i pechu, niestety. 
12/22/202228 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

Cyberpunk 2077. Odrodzenie [Offline]

Pierwszy odcinek podserii Offline, czyli tematów dużo luźniej związanych z QA, skupia się na odrodzeniu. A właściwie odrodzeniu Cyberpunka 2077, ambitnej gry polskiego CD Projekt RED. Ostatnie dni pokazały, że moda na dawanie drugich (i kolejnych) szans trwa. I dobrze!
9/26/202226 minutes, 9 seconds