Winamp Logo
Planeet Hollywood Cover
Planeet Hollywood Profile

Planeet Hollywood

Estonian, TV & Video, 1 season, 41 episodes, 1 day, 8 hours, 42 minutes
About
Jupiter toob teieni uue meelelahutusliku podcasti suurimatest filmidest ja sarjadest. See on saade filmifännidelt filmifännidele! Richard-Erik Järvi ja Andry Padar võtavad ette Hollywoodi suurimad kassahitid ning teleseriaalid ning annavad ülevaate, põnevad faktid ja arvustuse selle kohta. Arutleme nädala suurimatest uudistest ning soovitame parimaid palasid ERR-i voogedastusplatvormilt Jupiter. Kui oled ise suur filmifänn, siis tule veeda igal kolmapäeval aega Richardi ja Andryga Planeedil Hollywood! Hosted on Acast. See acast.com/privacy (https://acast.com/privacy) for more information.
Episode Artwork

141 - Finale

Selle lõppeva aastaga lõpetab ka Jupiteri filmipodcast. Richard ja Andry teevad suure kummarduse ning tänavad kõiki kuulajaid ning võtavad kokku selle aasta parimad filmid.Saatejuhid: Richard-Erik Järvi, Andry PadarProdutsent: Riin VannHelikujundaja ja originaalmuusika: Emma TammTurundus: Kadi Kivirand Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
12/27/20231 hour, 21 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

140 - Wonka, Jonathan Majors ja Leave the World Behind

Sel korral arvustatakse uut kogupere filmi "Wonka" ning müsteeriumi "Leave the World Behind". Milline otsus tuli Jonathan Majorsi osas ning milline oleks välja näinud Quentin Tarantino Star Treki film?Saatejuhid: Richard-Erik Järvi, Andry PadarProdutsent: Riin VannHelikujundaja ja originaalmuusika: Emma TammTurundus: Kadi Kivirand Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
12/20/202349 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

139 - Jõulueri

Millised on parimad jõulufilmid, mida pühade ajal vaadata? Mida otsid, kui jõulufilmi valid ning mis teeb sellest jõulufilmi? Filmi podcastis on eriosa, kus keskendutaksegi nendele filmidele. Puudu ei ole ka nädala uudised. Tule kuula nüüd!Saatejuhid: Richard-Erik Järvi, Andry PadarProdutsent: Riin VannHelikujundaja ja originaalmuusika: Emma TammTurundus: Kadi Kivirand Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
12/13/202348 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

138 - Godzilla, Vihased jõulud ja The Killer

Podcastis arvustatakse "Godzilla - Minus One" filmi ning uurime, kas jaapanlased on taasavastanud edu võtme, kuidas legendaarne koletis suurele ekraanile tuua? Jõuluteemaline "Vihased jõulud" on jõudnud kinodesse ning kas David Fincheri uus film "The Killer" väärib vaatamist?Saatejuhid: Richard-Erik Järvi, Andry PadarProdutsent: Riin VannHelikujundaja ja originaalmuusika: Emma TammTurundus: Kadi Kivirand Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
12/6/202356 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

137 - Napoleon, Loki ja Eesti Laul 2024

Ridley Scott ja Joaquin Phoenix on tagasi ning tulemuseks on "Napoleon". Kas ajalooline sõjafilm on vääriline "Gladiaatorile"? "Karje 7" tulevik on ohus, sest mõlemad staarid on filmi juurest lahkunud. Mis saab edas? Mida sellel nädalal kindlasti Jupiterist vaadata? Kuula podcastist! Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
11/29/202349 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

136 - Näljamängud, Marvelid ja Avatar 3

Sellel nädalal filmipodcastis tuleb juttu uuest Jupiteri sarjast "Üks meie seast" ning Jaapani kvaliteetdraamast "Drive My Car". Arvustamisele läheb uus "Näljamängude" film ning superkangelaste film "Marvelid". Põnevat filmijuttu jagub veelgi!Saatejuhid: Richard-Erik Järvi, Andry PadarProdutsent: Riin VannHelikujundaja ja originaalmuusika: Emma TammTurundus: Kadi Kivirand Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
11/22/202350 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

135 - PÖFF-i erisaade

Saatejuhid: Richard-Erik Järvi, Andry PadarKülalised: Mikk Granström, Aaron Thor HärmProdutsent: Riin VannHelikujundaja ja originaalmuusika: Emma TammTurundus: Kadi Kivirand Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
11/13/202355 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

134 - Marvelis kriis, PÖFFi soovitused ja Scarface 2

PÖFF on kohal ning esimesed soojad soovitused on siin! Kas Marveli filmistuudio on tõesti kriisis? Barbenheimer on tõeks saamas? Scarface 2 ilmselt päevavalgust ei näe. Põnevat filmijuttu kuula podcastist! Saatejuhid: Richard-Erik Järvi, Andry PadarProdutsent: Riin VannHelikujundaja ja originaalmuusika: Emma TammTurundus: Kadi Kivirand Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
11/8/202347 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

133 - Kummitused, Sicario 3 ja Idris Elba

JUPITER esitleb! Enne veel kui PÖFF võtab üle tuleb filmipodcastis juttu John Cena uuest action-komöödiast ja ülinaljakast briti komöödiasarjast "Kummitused". Õudusfilm "Must telefon"ja kriminull "Sicario" saavad järje ning Idris Elba läheb kosmosesse?Saatejuhid: Richard-Erik Järvi, Andry PadarProdutsent: Riin VannHelikujundaja ja originaalmuusika: Emma TammTurundus: Kadi Kivirand Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
11/1/202344 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

132 - Halloween, Scorsese ja Tähtsad ninad

JUPITER esitleb! Oktoober on õudusfilmide kuu ning Martin Scorsese on uus film on kinodes! Mamma Mia ning Paddington on saamas uue osa ning kas superkangelaste filmide väismus on lõpuks koha? Kõigele leiad vastuse podcastist!Saatejuhid: Richard-Erik Järvi, Andry PadarProdutsent: Riin VannHelikujundaja ja originaalmuusika: Emma TammTurundus: Kadi Kivirand Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
10/25/202353 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

131 - Rumal raha, Sir Michael Caine ja Fall of the House of Usher

JUPITER esitleb! Sellel nädalal tuleb podcastis juttu kinofilmist "Rumal raha" ning õudussarjast "The Fall of the House of Usher". Uudised filmimaastikult räägivad Sir Michael Caine'i erruminekust, uuest Monki filmist ning Kingsmani uuest osast.Saatejuhid: Richard-Erik Järvi, Andry PadarProdutsent: Riin VannHelikujundaja ja originaalmuusika: Emma TammTurundus: Kadi Kivirand Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
10/18/202344 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

130 - Kapselbeebid, Vaimude väljaajaja ja hinnatõus

JUPITER esitleb! Milline on uusversioon kultusfilmist "Vaimude väljaajaja"? Kas "Kapselbeebide põlvkond" on film, mida tuleks kindlasti kinno vaatama minna? Kõike põnevat filmidest ja sarjadest kuuled siit podcastist! Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
10/10/202341 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

129 - Looja, Saag X ja oktoobris tulekul

JUPITER esitleb! Selle aasta oodatuim ulmefilm "Looja" on kohal! Kas film vastas ootustele? Ning milline on legendaarse õudusfrantsiisi "Saag" uus osa ? Põnevaid filmiuudiseid Hollywoodi maastikult ning palju muud kuula podcastist!Saatejuhid: Richard-Erik Järvi, Andry PadarProdutsent: Riin VannHelikujundaja ja originaalmuusika: Emma TammTurundus: Kadi Kivirand Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
10/4/202349 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

128 - Palgasõdurid 4, Tume paradiis ja streigi lõpp?

JUPITER esitleb! Filmisõbrad Richard ja Andry võtavad ette Sylvester Stallone'i frantsiisi viimase osa "Palgasõdurid 4" ning kodumaise Triin Ruumeti provokatiivse filmi "Tume paradiis". Positiivsed uudised stsenaristide streigi osas ning Guillermo del Toro pidi lavastama Star Warsi?Saatejuhid: Richard-Erik Järvi, Andry PadarProdutsent: Riin VannHelikujundaja ja originaalmuusika: Emma TammTurundus: Kadi Kivirand Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
9/27/202352 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

127 - Poirot, Sõdur, Aquaman 2 ja Nähtamatu võitlus

JUPITER esitleb! Kenneth Branagh on tagasi Hercule Poirot rollis filmis "Kummitus Veneetsias" ning Bollywoodi film "Sõdur" on vallutamas vaatajate südameid. Eesti kinodesse jõuab varsti kung fu film "Nähtamatu võitlus" ja Oppenheimer jõudis uue verstapostini.  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
9/20/202349 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

126 - Vaba raha, Nunn 2 ja One Piece

JUPITER esitleb! "Nunn 2" ja Eesti film "Vaba raha" on kinodes! Filmipodcastis arvustatakse neid ja vaadatakse otsa ka teistele voogedastuse hittidele. Arvutimängust "Stray" hakatakse filmi tegema ning mees, kes käis ühel aastal kinos 777 korda.Saatejuhid: Richard-Erik Järvi, Andry PadarProdutsent: Riin VannHelikujundaja ja originaalmuusika: Emma TammTurundus: Kadi Kivirand Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
9/13/202345 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

125 - Kutsuge McCall 3, Toomas Luhats & Eesti Telefilm

JUPITER esitleb. Eesti Telefilm on taaselustatud! Toomas Luhats on külas, et rääkida tulevastest projektidest ning uuest Ukrainaga koostöös valminud mängufilmist "Jurõk". Denzel Washington on 3. korda tagasi Robert McCallina ning selleks ka selle nädala nael. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
9/6/202353 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

124 - Räägi minuga, Dune 2 ja septembri filmid

JUPITER esitleb! Kas "Räägi minuga" on selle aasta parim õudusfilm? Miks lükkus "Dune 2" edasi? Ning milline on septembri filmide noos? Filmipodcastis tuleb juttu just sellest ja paljust muust! Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
8/30/202347 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

123 - Michael Jacksoni eluloofilm, Sandra Bullock ja Sinine põrnikas

JUPITER esitleb. Millest räägib Mihkel Raua tulevane mängufilm? Kas Sandra Bullock peaks tagastama oma Oscari? Kui hea on uus DC film "Sinine põrnikas"? Kõigest sellest ja rohkemastki filmiteemalises podcastis!Saatejuhid: Richard-Erik Järvi, Andry PadarProdutsent: Riin VannHelikujundaja ja originaalmuusika: Emma TammTurundus: Kadi Kivirand Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
8/23/202345 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

122 - Gran Turismo, Suitsiidisalk ja reality TV

JUPITERi podcastis tuleb juttu uuest videomängufilmist "Gran Turismo" ja reality TV-st. Kas "Suitsiidisalga" režissööri versioon sai lootust juurde? Timothy Olyphant sai peaaegu kapten Kirkiks? Millised on kõige rohkem pühendunud näitlejad Hollywoodis? Kuula ja saa teada!Saatejuhid: Richard-Erik Järvi, Andry PadarProdutsent: Riin VannHelikujundaja ja originaalmuusika: Emma TammTurundus: Kadi Kivirand Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
8/16/202345 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

121 - NOËP, Witcher ja Meg 2

JUPITERI podcasti tuleb külla Andres Kõpper aka NOËP ning juttu tuleb temaga filmidest, muusikast ja tema eelistustest audiovisuaalses meedias. Nädala naelaks seekord Meg 2: Süvik ja Witcheri 3. hooaeg.  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
8/9/202354 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

120 - Streik, Indy ja Ethan Hunt

Podcastis räägime, kuidas streik Hollywoodis filmitööstust mõjutama võib hakata, vaatame, milliseid filme ja sarju august toob ning arvustame märulirohkeid filme alustades Indiana Jonesiga ja lõpetades Võimatu missiooniga.Saatejuhid: Richard-Erik Järvi, Andry PadarProdutsent: Riin VannHelikujundaja ja originaalmuusika: Emma TammTurundus: Kadi Kivirand Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
8/2/202346 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

119 - Barbenheimer, Comic Con ja Jamie Foxx

Barbenheimer on siin! Kumb film on parem, kas Oppenheimer või Barie? Jupiteri podcastis tuleb juttu fännide soovist Võimatu missiooni lõikamata versiooni näha ning Jamie Foxxi seisundist pärast tema terviseriket.Saatejuhid: Richard-Erik Järvi, Andry PadarProdutsent: Riin VannHelikujundaja ja originaalmuusika: Emma TammTurundus: Kadi Kivirand Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
7/26/202343 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

118 - Nolan, Marvel ja parimad sarjad

Jupiter esitleb! Christopher Nolan on režissöör, kelle uus film "Oppenheimer" lööb kinodes laineid. Podcastis pannakse pingeritta tema parimad filmid. Juttu tuleb veel kõrgemalt hinnatud sarjadest läbi aegade ning vaatame otsa Marveli tulevikule. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
7/19/202342 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

117 - Eesti filmide TOP, Marlon Brando ja Tammsaare

Jupiter esitleb! Millised on lemmikud kodumaised filmid? Richard ja Andry teevad ülevaate sellest ning juttu tuleb ka suurimatest filmitööstuse läbikukkumistest ning põhjusest, miks Marlon Brando Oscarist loobus. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
7/12/202342 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

116 - Parimad õudukad, Jurassic Park ja 100-aastane film

Sellel nädalal on tegemist erisaatega, kus Andry ja Richard räägivad parimatest õudusfilmidest. John Malkovich mängib peaosas filmis, mis tuleb välja alles 100 aasta pärast ning vaatame, millistele õudusfilmidele pidid algselt järjed tulema. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
7/5/202345 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

115 - Harrison Ford, Black Mirror 6 ja Extraction 2

Sellel nädalal räägime fenomenist, milleks on Black Mirror-i 6. hooaeg ning Chris Hemsworthi peadpööritavast märulist Extraction 2. Mida arvab Gal Gadot rollide soo vahetamisest ning kas Harrison Ford läheb erru? Vaatame millised sarjad on uuendatud järgmisteks hooaegadeks ja mis mitte. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
6/28/202352 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

114 - Pixar, Tom Cruise, Janet Vavilov ja "Elementaarne"

JUPITER ESITLEB! Esimest korda on podcastis saatekülaline, kelleks on särav Janet Jamie Vavilov ning kuuleme, kuidas näeb välja oma hääle andmine animeeritud karakterile. Arvustatakse Pixari filmi "Elementaarne" ning DC suurfilmi "Välk". Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
6/21/202350 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

113 - Bryan Cranston erruminekust, Brad Pitt ja Transformers

JUPITER ESITLEB! Bryan Cranston teatas, et plaanib näitlemise mõneks ajaks lõpetada, Brad Pitti rollid, millele ta ei ütles ja milline on uus Transformers: elukate tõus film? Kõigest sellest räägivad Richard ja Andry filmiteemalises podcastis. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
6/14/202340 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

112 - Ämblikmees, Lõvikuningas ja Batman

Jupiter toob sinuni meelelahutusliku filmiteemalise podcasti! Selleks osas on teemaks kõige põnevamad uued filmid ja sarjad, mis juunis tulemas on. Richard ja Andry räägivad ka uuest Lõvikuninga frantsiisist ja järgmisest Batmani režissöörist. Arvustatakse selle aasta suurimat animatsiooni "Ämblikmees: Üle kogu multiversumi". Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
6/7/202340 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

111 - James Cameron, Fantastiline 4 ja Väike merineitsi

JUPITER ESITLEB! Sellel nädalal tuleb filmi podcastis juttu uuest Terminaatori filmist, mida James Cameron kirjutama hakkas, uutest Fantastilise Neliku castingust ning parimatest Disney live-action uusversioonidest ning värskest Väikse merineitsi filmist. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
5/31/202346 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

110 - Kiired ja vihased X, uus Indiana Jones ja Schwarzenegger

Arnold Schwarzeneggeril on uus amet ning Indiana Jones sai Cannes'is 5-minutilise ovatsiooni. Kas film päriselt ka kriitikutele peale läks? Richard ja Andry räägivad ka uuest Kiirete ja vihaste X filmist. Iganädalase filmiteemalise podcasti toob teieni JUPITER! Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
5/24/202346 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

109 - Superman, TOP 10 oodatuimad filmid ja "Hüpnootikud"

Ben Afflecki uus krimipõnevik "Hüpnootikud" on kinodes! Juttu tuleb ka uuest Supermani castingust, Johnny Deppi järgmisest filmist ning selle aasta TOP 10 oodatuimatest suurfilmidest! Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
5/17/202344 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

108 - Dune 2 treiler, Galaktika valvurid 3 ja stsenaristide streik

Sellenädalases filmi podcastis vaadatakse otse Hollywoodis laineid löönud stsenaristide streigile ning kuidas see filme ja sarju mõjutama hakkab. Kas verivärske Marveli film Galaktika valvurid 3 on tõesti nii hea, nagu kriitikud räägivad? Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
5/10/202344 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

107 - Videviku sari, Black Mirror ja Draakonite koda

Videviku saagast tehakse sari! Sellel nädalal tuleb podcastis juttu ainult teleseriaalidest. Mis on suurimad uudised telemaastikul ning milliseid sarju tuleb praegu kindlasti vaadata? Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
5/3/202348 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

106 - Anime, relvad filmivõtetel ja "Jaht sarimõrvarile"

Mis on anime ja miks seda vaatama peaks? Lõbusas filmi podcastis tuleb juttu animefilmist "Suzume" ja pingelisest krimithrillerist "Jaht sarimõrvarile". Arnold Schrwarzenegger on tagasi Conani rollis ning Sherlock Holmes 3 on peagi saamas reaalsuseks. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
4/26/202344 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

105 - Melchior, Renfield ja EFTA gala

Filmipodcastis räägitakse uhiuutest filmidest "Melchior - Timuka tütar" ja Nicolas Cage'i "Renfieldist". Mida põnevat toimus EFTA galal ning milline tähtis stseen jäi Marveli ühest suurfilmist välja?Saatejuhid: Richard-Erik Järvi, Andry PadarProdutsent: Riin VannHelikujundaja ja originaalmuusika: Emma TammTurundus: Kadi KivirandVisuaaldisain: Antoon VugtsJupiter2023 Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
4/19/202345 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

104 - Barbie, Gladiaator 2 ja selle aasta parim film "Air"?

Filmiuudised, arvustused ja Jupiteri soovitused podcastis Planeet Hollywood. Sellel nädalal räägivad Andry ja Richard Matt Damoni potentsiaalsest 200 miljonist dollarist, Margot Robbie Barbie filmist ning arvustatakse kahte uut filmi - "Air" ja "Lewis Capaldi: How I'm Feeling Now". Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
4/12/202344 minutes
Episode Artwork

103 - Dungeons & Dragons, Matt Damon, Ben Affleck ning Harry Potteri sari

JUPITERi sellenädalases podcastis räägivad Richard ja Andry uutest filmidest "65" ja "Dungeons & Dragons: Varaste au". Juttu tuleb ka Harry Potteri seriaalist ning Matt Damoni ja Ben Afflecki ühisest pangakontost. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
4/5/202335 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

102 - Pääru Oja, James Bond ja John Wick 4!

Sellel nädalal Planeedil Hollywood. Richard ja Andry räägivad Pääru Oja uuest Netflixi projektist, järgmisest James Bondi filmist ning näitlejatest, kelle ekraanikeemia on olnud meeletu, kuid kes vihkasid teineteisega koos töötamist. Kui tahad teada, kas uus John Wick 4 on kino vääriline, siis oled jõudnud õigesse kohta! Järgmine osa jõuab teieni järgmisel kolmapäeval! Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
3/29/202343 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

101 - Oscarid, Tarantino ja Shazam! Jumalate raev

Jupiter esitleb filmiteemalist podcasti - Planeet Hollywood! Richard-Erik Järvi ja Andry Padar võtavad ette nädala suurimad filmiuudised ning tutvustavad ja arvustavad (ilma spoileriteta) uhiuut DC superkangelaste filmi Shazam! Jumalate raev ning nagu alati soovitused parimalt voogedastusplatvormilt Jupiter! Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
3/22/202346 minutes, 53 seconds