Winamp Logo
Пігулка еволюції Cover
Пігулка еволюції Profile

Пігулка еволюції

Ukrainian, Cultural, 2 seasons, 15 episodes, 5 hours, 24 minutes
About
У подкасті Пігулка еволюції науковий журналіст Дмитро Сімонов розповідає про те, хто і як змушує людство еволюціонувати і чому не існує ніякої пігулки, яка вирішіть усі наші проблеми. Подкаст створений у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.
Episode Artwork

Коротке слушне прохання від The Ukrainians Audio

Проголосувати за подкаст «⁠⁠⁠Пігулка еволюції⁠⁠» в категорії «Про науку й технології» можна ось тут: ⁠⁠https://bit.ly/about-science-and-technology⁠⁠ Проголосувати за подкаст «⁠⁠Ніжний інгліш⁠⁠» в категорії «Про здоровʼя й саморозвиток» можна ось тут: ⁠⁠https://bit.ly/about-health⁠⁠ Проголосувати за подкаст «⁠Культурний трибунал⁠», «⁠Тут-і-тепер⁠», «Життя в серванті» або «Подкаст Ярослава Грицака» в категорії «Про історію й суспільство» можна ось тут: ⁠https://bit.ly/about-history-and-society⁠ Дякуємо, що ви з нами! Далі буде.
9/8/20232 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

#4 Чи варто боятись штучного інтелекту

У четвертому епізоді Ольга Артюшенко розповідає, чи боятися нам штучного інтелекту. Як ШІ переніс Олеся Гончара до Америки. Який українець стоїть за проривом штучного інтелекту в світі. Та коли резюме чату GPT буде кращим, ніж ваше. *** Цей подкаст реалізується завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» Висловлені в матеріалі погляди є авторськими і можуть не відображати поглядів Агентства з міжнародного розвитку або Уряду Сполучених Штатів Америки.
7/3/202333 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

#6 Чому деякі українці не виходять із дому

У шостому епізоді «Пігулки еволюції» поговоримо про права людей з інвалідністю. Чи відрізняються вони від прав усіх інших людей. Як змінювалося ставлення до людей з інвалідністю і завдяки кому воно змінювалося. А також спробуємо розібратися, що ж таке інвалідність і до чого тут знахідка давніх людей у Дманісі. Щоб першими отримувати нові епізоди, спілкуватися з автором і долучатися до створення подкасту, приєднуйтесь до нашої Спільноти https://bit.ly/spilnota_pigulka * Цей подкаст створений у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. * Стежте за The Ukrainians у соцмережах: Facebook https://bit.ly/38t0Pfe Instagram https://bit.ly/3ny7etQ Twitter https://bit.ly/38sURen
2/3/202313 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

Трейлер подкасту

У подкасті Пігулка еволюції науковий журналіст Дмитро Сімонов розповідає про те, хто і як змушує людство еволюціонувати і чому не існує ніякої пігулки, яка вирішіть усі наші проблеми. Це історії видатних вчених, невідомих активістів, небайдужих громадян та просто людей, які змінювали і продовжують змінювати світ на краще. Аби кожному з нас завтра жити в ньому було безпечніше. *** Цей подкаст створений у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. *** Стежте за The Ukrainians у соцмережах:   Facebook https://bit.ly/38t0Pfe Instagram https://bit.ly/3ny7etQ Twitter https://bit.ly/38sURen
10/28/20221 minute, 22 seconds