Winamp Logo
Pasakas Cover
Pasakas Profile

Pasakas

Latvian, Social, 1 season, 70 episodes, 4 hours, 55 minutes
About
Tautā iemīļotu pasaku tēlos iejutušies Latvijas Radio 2 darbinieki, fonda "Nāc līdzās!" bērni, jaunieši un vadītāja Sarma Freiberga.
Episode Artwork

Rumzas pils

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Rumzas pils" ierunāja: Velga Vītola (LR2), Mārtiņš Duks, Jānis Jēgers, Pēteris Krūmiņš (Nāc Līdzās)
1/6/20222 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

Rēzeknes pils

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Rēzeknes pils" ierunāja: Normunds Zušs (LR2), Laima Elizabete Zuša
1/6/20222 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Talsu pilskalns

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Talsu pilskalns" ierunāja: Vita Prikule (LR2), Lote Paleja, Lizete Gražule (Nāc Līdzās)
1/6/20221 minute, 32 seconds
Episode Artwork

Cēsu pils teika

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Cēsu pils teiku ierunāja: Bruno Bokmelders
1/6/20221 minute, 3 seconds
Episode Artwork

Par veco Dundagas pili

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Par veco Dundagas pili" ierunāja: Sarma Freiberga, Kristiāna Rubīna, Lauma Paleja (Nāc Līdzās)
1/6/20223 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

Kā Kokneses pils celta

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Kā Kokneses pils celta" ierunāja: Edgars Žunis (LR2)
1/6/20221 minute, 2 seconds
Episode Artwork

Mežotnes pilskalns

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Mežotnes pilskalns" ierunāja: Mārtiņš Kanters (LR2), Sebastians Kanters
1/6/20221 minute, 30 seconds
Episode Artwork

Ķoniņciems

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Ķoniņciems" ierunāja: Diāna Ponaskova (Nāc Līdzās)
1/6/20221 minute, 57 seconds
Episode Artwork

Kā Latgales ceļi radušies

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Kā Latgales ceļi radušies" ierunāja: Gints Gavers (LR2), Kaspars Grigāns (Nāc Līdzās)
1/6/20221 minute, 54 seconds
Episode Artwork

Turaidas roze

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Turaidas roze" ierunāja: Laima Mūrniece (Nāc Līdzās)
1/6/20223 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

Unguras baznīca

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Unguras baznīca" ierunāja: Nora Micpapa (LR2), Pēteris Krūmiņš (Nāc Līdzās)
1/6/20221 minute, 11 seconds
Episode Artwork

Staburadze

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Staburadze" ierunāja: Lauma Paleja (Nāc Līdzās)
1/6/20221 minute, 33 seconds
Episode Artwork

Lielauces ezera dzīvnieks

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Lielauces ezera dzīvnieks" ierunāja: Sandris Jūra (LR2)
1/6/20221 minute, 15 seconds
Episode Artwork

Babītes ezers

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Babītes ezers" ierunāja: Līva Paula Paleja (Nāc Līdzās)
1/6/20221 minute, 54 seconds
Episode Artwork

Lubānas ezers

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Lubānas ezers" ierunāja: Kaspars Markševics (LR2), Antons Sņegovs (Nāc Līdzās), Paula Markševica, Amanda Markševica
1/6/20221 minute, 28 seconds
Episode Artwork

Alauksts, Inesis un viņu salas

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Alauksts, Inesis un viņu salas" ierunāja: Sanita Dika-Bokmeldere (LR valde)
1/6/20221 minute, 21 seconds
Episode Artwork

Kangaru kalni

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Kangaru kalni" ierunāja: Sendija Burka-Šaicanova, Aleksandrs Šaicanovs (LR2)
1/6/20222 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Kā Velns taisīja ceļu uz Sāmsalu

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Kā Velns taisīja ceļu uz Sāmsalu " ierunāja: Baiba Palkavniece (LR2), Kristiāna Bērziņa (Nāc Līdzās)
1/6/20221 minute, 41 seconds
Episode Artwork

Abava

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Abava" ierunāja: Antra Stafecka (LR2), Roberts Lapsa
1/6/20221 minute, 4 seconds
Episode Artwork

Griķupīte

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Griķupīte" ierunāja: Lote Paleja, Inga Jandava, Jānis Jēgers (Nāc Līdzās)
1/6/20222 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

Lielupe

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Lielupe" ierunāja: Mārtiņš Renerts (Nāc Līdzās)
1/6/20221 minute, 4 seconds
Episode Artwork

Kā Venta cēlusies

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Kā Venta cēlusies" ierunāja: Maija Fogele, Roberts Reingolds, Imants Točs, Marta Rancāne (Nāc Līdzās)
1/6/20225 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

Kā Ogre cēlusies

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Kā Ogre cēlusies" ierunāja: Antra Stafecka (LR2), Augusts Lapsa
1/6/20221 minute, 27 seconds
Episode Artwork

Gauja un Tirza

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Gauja un Tirza" ierunāja: Līna Rudzone, Gunārs Jākobsons (LR2), Lote Lāce
1/6/20222 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

Daugavas rakšana

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Daugavas rakšana" ierunāja: Sandra Glāzupa, Inese Štrāla, Kaspars Mauriņš (LR2), Renārs Mauriņš, Nikola Priecuma (Nāc Līdzās)
1/6/20225 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

Pētera baznīca

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Pētera baznīca" ierunāja: Katerīna Kravale, Dāvis Andersons (Nāc Līdzās)
1/6/20223 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Rīgas Kristaps

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. Teiku "Rīgas Kristaps" ierunāja: Roberts Buivids (LR2), Matīss Buivids
1/6/20221 minute, 32 seconds
Episode Artwork

Trīs teikas par Rīgu

Latvijas Radio 2 un “Fonds Nāc līdzās!” dāvina klausāmteiku disku. Latvijas Radio 2 un “Fonda Nāc līdzās!” sadarbībā tapusi jau piektā audiogrāmata. Šoreiz pasakas nomaina teikas, kā rezultātā ir tapis disks ar 28 latviešu tautas teikām.  Teikas ierunājuši “Fonda Nāc līdzās!” jaunieši un bērni, kā arī Latvijas Radio darbinieki un viņu bērni. Par šī gada audio diska vizuālo noformējumu rūpējusies māksliniece Renāte Kloviņa. "Trīs teikas par Rīgu" ierunāja: Augusts Lapsa, Roberts Lapsa, Dārta Buivida, Šarlote Lote Amantova
1/6/20222 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

Kārlis Skalbe: Lācis un pelīte

Pasaku "Lācis un pelīte" ierunāja: Fonda Nāc līdzās! dalībnieks Kaspars Grigāns Latvijas Radio2 darbinieki - Baiba Palkavniece, Mārtiņš Ruskis
10/15/20195 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Kārlis Skalbe: Labais ķēniņš

Pasaku "Labais ķēniņš" ierunāja: Latvijas Radio 2 darbinieki un viņu bērni - Ivonna Markelova, Ivars Markelovs, DJ Aivis, Frīdis Štrāls, Andžs Štrāls, Gusts Štrāls
10/15/20195 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

Kārlis Skalbe: Sarkangalvīte

Pasaku "Sarkangalvīte" ierunāja: Latvijas Radio 2 darbinieki un viņu bērni - Sandra Glāzupa, Inese Štrāla, Kaspars Mauriņš, Dārta Buivida Latvijas Radio valdes locekle - Sanita Dika-Bokmeldere  
10/15/20197 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Kārlis Skalbe: Caur skursteni

Pasaku "Caur skursteni" ierunāja: Fonda Nāc līdzās! dalībnieki - Lauma Paleja, Roberts Reingolds, Katerīna Kravale Latvijas Radio2 darbinieki - Velga Vītola-Amantova, Šarlote Lote Amantova, Sandris Jūra
10/15/20198 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

Kārlis Skalbe: Garā pupa

Pasaku "Garā pupa" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieki - Gunārs Jākobsons, Līna Rudzone, Lote Lāce (G. Jākobsona mazmeita)
10/15/20194 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

Kārlis Skalbe: Ķēniņa svārki

Pasaku "Ķēniņa svārki" ierunāja: Fonda Nāc līdzās! dalībnieki - Laima Mūrniece, Mārtiņš Duks, Dāvis Andersons, Rūdis Rūķis Latvijas Radio2 darbinieki - Vita Prikule, Roberts, Buivids
10/15/20196 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

Kārlis Skalbe: Laimes sala

Pasaku "Laimes sala"  ierunāja: Fonda Nāc līdzās! dalībnieki - Kristiana Rubīna, Oskars Vīķis Latvijas Radio 2 darbinieki un viņu bērni: Ilva Milzarāja, Kaspars Markševics, Amanda Markševica, Paula Markševica
10/15/20195 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

Kārlis Skalbe: Kaķīša dzirnavas

Pasaku "Kaķīša dzirnavas" ierunāja: Fonda Nāc Līdzās! dalībnieki - Līva Paula Paleja, Maija Fogele, Roberts Reingolds, Sarma Freiberga, Kristiāna Bērziņa, Elīna Beļinska, Katrīna Zavacka, Sandis Endzelis, Oskars Vīķis, Oskars Timinieks, Tomass Šatilovs, Gatis Valainis. Latvijas Radio 2 darbinieki - Nora Micpapa, Roberts Buivids.
10/15/201911 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

Latviešu tautas pasaka "Putni māca balodim ligzdu taisīt"

Latviešu tautas pasaku "Putni māca balodim ligzdu taisīt" ierunāja: Fonda "Nāc līdzās!" dalībnieki - Laima Mūrniece un Kristaps Kaņuks.  
10/14/20192 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Latviešu tautas pasaka "Gudrā sieva"

Latviešu tautas pasaku "Gudrā sieva" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieks Dzintars Tilaks; Fonda "Nāc līdzās!" dalībniece Līva Paula Paleja.
10/14/20194 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Latviešu tautas pasaka "Kā putns ieveda cilvēku citā pasaulē"

Latviešu tautas pasaku "Kā putns ieveda cilvēku citā pasaulē" ierunāja: Fonda "Nāc līdzās!" dalībnieki - Katerīna Kravale un Dāvis Andersons.  
10/14/20192 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

Latviešu tautas pasaka "Saule, sals un vējš"

Latviešu tautas pasaku "Saule, sals un vējš" ierunāja: Latvijas Radio valdes locekle Sanita Dika-Bokmeldere.
10/14/20193 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

Imants Ziedonis: Putekļa briesmīgie piedzīvojumi

Imanta Ziedoņa pasaku "Putekļa briesmīgie piedzīvojumi" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieki - Vita Prikule un Roberts Buivids; Fonda "Nāc līdzās!" dalībniece - Laima Helēna Mūrniece.
10/14/201910 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Latviešu tautas pasaka "Gāganu kari"

Latviešu tautas pasaku "Gāganu kari" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieki - Vita Prikule un Roberts Buivids; Fonda "Nāc līdzās!" dalībnieki - Maija Fogele un Roberts Reingolds.
10/14/20193 minutes
Episode Artwork

Imants Ziedonis: Uz Pasaka

Imanta Ziedoņa "Uz Pasaku" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieki - Sandra Glāzupa, Inese Štrāla, Kaspars Mauriņš, Hardijs Ventnieks; Fonda "Nāc Līdzās!" dalībnieki - Līva Paula Paleja un kora grupa.
10/14/20199 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

Imants Ziedonis: Šķībā pasaka

Imanta Ziedoņa "Šķībo pasaku" ierunāja: Fonda "Nāc līdzās!" dalībniece Diāna Ponaskova.
10/14/20191 minute, 55 seconds
Episode Artwork

Latviešu tautas pasaka "Zvejnieks un zelta zivtiņa"

Latviešu tautas pasaku "Zvejnieks un zelta zivtiņa" ierunāja: Fonda "Nāc līdzās!" vadītāja Sarma Freiberga; Latvijas Radio2 direktors Armins Ronis.
10/14/20194 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Imants Ziedonis: Ķeburkājis ar "Ķ"

Imanta Ziedoņa pasaku "Ķeburkājis ar "Ķ"" ierunāja: Latvijas Radio2 direktors Armins Ronis; Fonda "Nāc līdzās!" vadītāja Sarma Freiberga.
10/14/20197 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

Imants Ziedonis: Cukurpasaka

Imanta Ziedoņa "Cukurpasaku" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieki - Baiba Palkavniece un Gvido Linga; Fonda "Nāc līdzās!" dalībnieks Kaspars Grigāns.
10/14/20193 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

Latviešu tautas pasaka "Eža kažociņš"

Latviešu tautas pasaku "Eža kažociņš" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieki - Maija Tālberga un Dzintars Tilaks; Fonda "Nāc līdzās!" dalībnieki - Rūdis Rūķis, Līva Paula Paleja, Roberts Reingolds, Mārtiņš Duks.
10/14/20196 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

Latviešu tautas pasaka "Viltīgais runcis"

Latviešu tautas pasaku "Viltīgais runcis" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieki - Sandra Glāzupa, Inese Štrāla, Hardijs Ventnieks, Kaspars Mauriņš.
10/14/20194 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

Latviešu tautas pasaka "Lapsa - vilka kalpone"

Latviešu tautas pasaku "Lapsa - vilka kalpone" ierunāja: Latvijas Radio2 darbiniece Ivonna Markelova; Fonda "Nāc līdzās!" dalībnieki - Maija Fogele un Mārtiņš Duks.  
10/14/20194 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

Imants Ziedonis: Pasaka par nagu melnumiem

Imanta Ziedoņa "Pasaku par nagu melnumiem" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieks Dzintars Tilaks.
10/14/20193 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

Latviešu tautas pasaka "Vecīša cimdiņš"

Latviešu tautas pasaku "Vecīša cimdiņš" ierunāja: Latvijas Radio2 darbiniece Nora Micpapa; Fonda "Nāc līdzās!" dalībnieki - Kristiāna Rubīna, Kristiāna Bērziņa, Katerīna Kravale, Mārtiņš Duks, Kaspars Grigāns, Roberts Reingolds.
10/14/20192 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

Latviešu tautas pasaka "Sprīdītis"

Latviešu tautas pasaku "Sprīdītis" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieks DJ Aivis (Aivars Štrāls); Fonda "Nāc līdzās!" dalībniece Diāna Ponaskova.  
10/14/20196 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

Latviešu tautas pasaka "Pasaka par lapsu, kas cepa vaboli"

Latviešu tautas pasaku "Pasaka par lapsu, kas cepa vaboli" ierunāja: Fonda "Nāc līdzās!" patronese Vaira Vīķe-Freiberga.
10/14/20191 minute
Episode Artwork

Imants Ziedonis: Skrejpasaka

Imanta Ziedoņa "Skrejpasaku" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieki - Velga Vītola-Amantova un Gunārs Jākobsons; Latvijas Radio valdes locekle - Sigita Roķe.
10/14/20196 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

Latviešu tautas pasaka "Lācis un pele"

Latviešu tautas pasaku "Lācis un pele" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieki - Baiba Palkavniece un Gvido Linga.
10/14/20191 minute, 36 seconds
Episode Artwork

Imants Ziedonis: Kroko un Dils

Imanta Ziedoņa pasaku "Kroko un Dils" ierunāja: LR2 darbinieki - Ivonna Markelova, Aivars Štrāls (DJ Aivis); Fonda "Nāc līdzās!" dalībnieks Rūdis Rūķis.
10/14/201913 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Imants Ziedonis: Pasaka par Pogu

Imanta Ziedoņa "Pasaku par pogu" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieki - Līna Rudzone un Roberts Ošiņš; Fonda "Nāc līdzās!" dalībnieces - Maiga Fogele un Līva Paula Paleja.
10/14/20196 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Latviešu tautas pasaka "Brīnumu stabulītes"

Latviešu tautas pasaku "Brīnumu stabulītes" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieki - Velga Vītola-Amantova un Armands Leimanis; Fonda "Nāc līdzās!" dalībnieks Dāvis Andersons.  
10/14/20194 minutes, 1 second
Episode Artwork

Latviešu tautas pasaka "Lielā muša"

Latviešu tautas pasaku "Lielā muša" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieki - Gunārs Jākobsons un Līna Rudzone; Latvijas Radio2 darbinieku bērni - Lote Lāce, Šarlote Lote Amantova, Dārta Buivida, Frīdis Štrāls, Andžs Štrāls.    
10/14/20193 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

Anna Sakse: Jasmīns

Annas Sakses pasaku "Jasmīns" ierunāja: Latvijas Radio2 darbiniece Ivonna Markelova.
10/13/20195 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

Anna Sakse: Ķirsis

Annas Sakses pasaku "Ķirsis" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieki - Baiba Palkavniece un Gvido Linga.
10/13/20192 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

Anna Sakse: Puķu zirnītis

Annas Sakses pasaku "Puķu zirnītis" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieki - Inese Štrāla un Kaspars Mauriņš.
10/13/20194 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Anna Sakse: Zaķa kāposti

Annas Sakses pasaku "Zaķa kāposti" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieks Aivars Štrāls (DJ Aivis).
10/13/20197 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Anna Sakse: Lapsaste

Annas Sakses pasaku "Lapsaste" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieki - Nora Micpapa un Hardijs Ventnieks.
10/13/20195 minutes, 1 second
Episode Artwork

Annas Sakse: Magone

Annas Sakses pasaku "Magone" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieki - Velga Vītola-Amantova un Gunārs Jākobsons.
10/13/20196 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Anna Sakse: Vijolīte

Annas Sakses pasaku "Vijolīte" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieki - Sandra Glāzupa un Roberts Ošiņš.
10/13/20196 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Anna Sakse: Tītenis

Annas Sakses pasaku "Tītenis" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieki - Līna Rudzone un Aleksandrs Šaicānovs.
10/13/20194 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

Anna Sakse: Magnolija

Annas Sakses pasaku "Magnolija" ierunāja: Latvijas Radio2 direktors Armins Ronis; Fonda "Nāc līdzās!" vadītāja Sarma Freiberga.
10/13/201911 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

Anna Sakse: Pienenīte

Annas Sakses pasaku "Pienenīte" ierunāja: Latvijas Radio2 darbinieki - Vita Prikule un Roberts Buivids.
10/13/20196 minutes, 35 seconds