Winamp Logo
Olumlu Dünya Cover
Olumlu Dünya Profile

Olumlu Dünya

Turkish, Comedy, 1 season, 99 episodes, 1 day, 15 hours, 11 minutes
About
Yazar/komedyen Deniz Özturhan tarafından hazırlanan Olumlu Dünya'da, her şeye rağmen delirmeme ve kendimizi iyi hissetme hakkımızı, (bir takım gülüşmeler eşliğinde) doyasıya kullanmayı deneyeceğiz.
Episode Artwork

98: Belki Alışmam Lazımdı

Yalnızlık tam olarak nerede başlıyor, bize neler ediyor, nasıl aşarız? İlk yarıda az delirmiş dozturhan’ıyla nadir bir bölüm.------- Podbee Sunar -------Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Hiwell'i indirmek ve podbee10 koduyla size özel indirimden faydalanmak için tıklayınız.Bu podcast Tatilsepeti hakkında reklam içerir.20 senedir Türkiyenin tatil sebebi Tatilsepeti ile 20.000'in üzerinde tur seçeneği ve yurt içi otellerde %50'ye varan erken rezervasyon indirimleriyle tatilini planlamak için hemen tıkla.Bu podcast BtcTurk | Hisse hakkında reklam içermektedir.Hesap açılışından alım/satım işlemlerine, takas süresi beklemeden bütünüyle dijital bir yatırım deneyimi için BtcTurk | Hisse'yi hemen indirin.*"Hemen Kullan" özelliği ile gerçekleştirilen işlemlere komisyon ücreti yansıtılmaktadır.**BtcTurk | Hisse, Eliptik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. uygulamasıdır.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
5/24/202430 minutes, 1 second
Episode Artwork

97: Tay Diyarı Tayland

Bu bölümde kahramanımız Tayland macerasının içinden geçerken hem bilgi veriyor hem de Tay milliyetçiliği yapıyor. Dünyanız değişsin istediğinizde dinlenecek 45 dakikalık bi Olumlu Dünya dozu.------- Podbee Sunar -------Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Hiwell'i indirmek ve pod10 koduyla size özel indirimden faydalanmak için tıklayın.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
4/24/202442 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

96: Ucuz Dopamin

Ucuz dopamin neydi? Onun ne kadar bağımlısıyız? Gerçek mutluluk yerine geçer mi? Araştırmacı Deniz’iniz dünyadaki cennet Tayland’dan bildiriyor.------- Podbee Sunar -------Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir.Hiwell'i indirmek ve pod10 koduyla size özel indirimden faydalanmak için tıklayın.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
4/18/202432 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

95: Adalet Herkese Lazım

İrili ufaklı adaletsizliklerden bıkıp tiksindiğimiz şu günlerde, gerçek bir adalet için hesabı kimden sormalıyız?Bu podcast Salus hakkında reklam içerir.Sağlığınıza gereken önemi Salus'la verin. Psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerle görüşüp, içerik dünyasını keşfetmek için buradan Salus’un websitesini ziyaret edebilirsin. OLUMLUDUNYA10 koduyla %10 indirimden hemen faydalanmak için şimdi buradan app’i indirebilirsin.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
3/22/202423 minutes
Episode Artwork

94: Dinleyici Buluşması

Olumlu Dünya konsepti nasıl doğdu, neden doğdu? Varlık amacı nedir? Ne zaman biter? Hepinizi yok yazdığım Olumlu Dünya dinleyici buluşmasını buradan dinleyebilirsiniz.Bu podcast Salus hakkında reklam içerir.Sağlığınıza gereken önemi Salus'la verin. Psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerle görüşüp, içerik dünyasını keşfetmek için buradan Salus’un websitesini ziyaret edebilirsin. OLUMLUDUNYA10 koduyla %10 indirimden hemen faydalanmak için şimdi buradan app’i indirebilirsin.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
3/6/202439 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

93: Özgürlük, Fetiş, Berlin

Berlin’i bir de fetiş özgürlüğü konusunda övdüğümüz keyifli bir bölüm. Bu podcast Salus hakkında reklam içerir.Sağlığınıza gereken önemi Salus'la verin. Psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerle görüşüp, içerik dünyasını keşfetmek için buradan Salus’un websitesini ziyaret edebilirsin. OLUMLUDUNYA10 koduyla %10 indirimden hemen faydalanmak için şimdi buradan app’i indirebilirsin.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
2/28/202427 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

92: Aşk İçin Neler Dedik?

Turgut Uyar “Aşk için söylediğim her şeyi bir daha söylerim.” demiş. Peki biz ilerleyen yaşımıza ve uğuldayan şehir yaşantımıza rağmen aşka inancımızı koruyabilir miyiz? Bu podcast Salus hakkında reklam içerir.Sağlığınıza gereken önemi Salus'la verin. Psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerle görüşüp, içerik dünyasını keşfetmek için buradan Salus’un websitesini ziyaret edebilirsin. OLUMLUDUNYA10 koduyla %10 indirimden hemen faydalanmak için şimdi buradan app’i indirebilirsin.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
2/16/202421 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

91: 6 Şubat: Yaşamı Yeniden Kurmak

6 Şubat felaketinin üzerinden geçen 1 yılda travmalarımız ne durumda? Bu bölümde deprem farkındalığı için toplandık. Bu podcast Salus hakkında reklam içerir.Sağlığınıza gereken önemi Salus'la verin. Psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerle görüşüp, içerik dünyasını keşfetmek için buradan Salus’un websitesini ziyaret edebilirsin. OLUMLUDUNYA10 koduyla %10 indirimden hemen faydalanmak için şimdi buradan app’i indirebilirsin.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
2/6/202415 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

90: Evlilikte Seks Mümkün mü?

Zamanla sönmeyen, evliliğe, çocuklara ve kayınçolara rağmen devam edebilen bir cinsel hayat mümkün mü ? Evlilikte sekse dair nazik bir olumlama.Bu podcast Salus hakkında reklam içerir.Sağlığınıza gereken önemi Salus'la verin. Psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerle görüşüp, içerik dünyasını keşfetmek için buradan Salus’un websitesini ziyaret edebilirsin. OLUMLUDUNYA10 koduyla %10 indirimden hemen faydalanmak için şimdi buradan app’i indirebilirsin.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
1/30/202421 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

89: Yorgunum Dostlarım

Toplum olarak pek çok şeyden aşırı yorulduk. Peki bu yorgunluğu kabul edip, dinlenmeye çalıştık mı? Sanmıyorum dostlarım...Bu podcast Salus hakkında reklam içerir.Sağlığınıza gereken önemi Salus'la verin. Psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerle görüşüp, içerik dünyasını keşfetmek için buradan Salus’un websitesini ziyaret edebilirsin. OLUMLUDUNYA10 koduyla %10 indirimden hemen faydalanmak için şimdi buradan app’i indirebilirsin.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
1/17/202419 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

88: Karar

“Ah bi karar verebilsem kopar giderim” diyenlerin podcastinde 2023’ü bir takım kararlar alarak kapatıyoruz.Bu podcast Salus hakkında reklam içerir.Sağlığınıza gereken önemi Salus'la verin. Psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerle görüşüp, içerik dünyasını keşfetmek için buradan Salus’un websitesini ziyaret edebilirsin. OLUMLUDUNYA10 koduyla %10 indirimden hemen faydalanmak için şimdi buradan app’i indirebilirsin.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
12/26/202319 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

87: 2023 Dump

Pek çoğumuzun gözüne tükürmek istediği 2023’ü nasıl atlattık? Bunu atlattıysak 2024 bize vız gelir tırıs gider mi? Hepsi ve daha fazlası bu bölümde…Bu podcast Salus hakkında reklam içerir.Sağlığınıza gereken önemi Salus'la verin. Psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerle görüşüp, içerik dünyasını keşfetmek için buradan Salus’un websitesini ziyaret edebilirsin. OLUMLUDUNYA10 koduyla %10 indirimden hemen faydalanmak için şimdi buradan app’i indirebilirsin.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
12/14/202323 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

86: Köln’de Bir Kış Deprosu

Kışçılık sınıfsaldır. Sınıfımızı belki bu kış değiştiremeyiz ama kafamızı ve eylemlerimizi değiştirebiliriz. Kış depresyonu ile mücadele tüyoları, şimdi Olumlu Dünya güvencesiyle…Bu podcast Salus hakkında reklam içerir.Sağlığınıza gereken önemi Salus'la verin. Psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerle görüşüp, içerik dünyasını keşfetmek için buradan Salus’un websitesini ziyaret edebilirsin. OLUMLUDUNYA10 koduyla %10 indirimden hemen faydalanmak için şimdi buradan app’i indirebilirsin.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
11/30/202323 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

85: Çok Pis Terk Edildiğimde Ne Yaptım?

Bu bölümde terk edilmenin anatomisi ve terk edilene uygulanması gereken ilk yardımı konuşacağız. Ya da benim terk ediliş anılarıma da gülebiliriz. Çünkü whyn’t?Bu podcast Salus hakkında reklam içerir.Sağlığınıza gereken önemi Salus'la verin. Psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerle görüşüp, içerik dünyasını keşfetmek için buradan Salus’un websitesini ziyaret edebilirsin. OLUMLUDUNYA10 koduyla %10 indirimden hemen faydalanmak için şimdi buradan app’i indirebilirsin.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
11/15/202325 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

84: Bir Antidepresan Olarak Friends (ve İçimizdeki Chandler Bing)

Efsane dizi Friends’in münferit bireyi Chandler’a veda ve bir tv klasiğini psikolojik analize tabi tutmak… Saygı duruşu gibi bölüm özetle.Bu podcast Salus hakkında reklam içerir.Sağlığınıza gereken önemi Salus'la verin. Psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerle görüşüp, içerik dünyasını keşfetmek için buradan Salus’un websitesini ziyaret edebilirsin. OLUMLUDUNYA10 koduyla %10 indirimden hemen faydalanmak için şimdi buradan app’i indirebilirsin.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
11/7/202320 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

83: 100 Yıllık Cumhuriyet

Cumhuriyet Devrimleri bize halk olarak ne kattı? 101. yılında halk olarak biz cumhuriyete nasıl hizmet edeceğiz? Hepsi ve daha coşkulusu, bu bölümde!Bu podcast Salus hakkında reklam içerir.Sağlığınıza gereken önemi Salus'la verin. Psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerle görüşüp, içerik dünyasını keşfetmek için buradan Salus’un websitesini ziyaret edebilirsin. OLUMLUDUNYA10 koduyla %10 indirimden hemen faydalanmak için şimdi buradan app’i indirebilirsin.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
10/31/202329 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

82: Niye Romantizm, Niçin Paris?

 Dünyanın romantizm başkenti Paris’ten romantikliği sorgulayan bi takım notlar. Bu podcast Salus hakkında reklam içerir.Sağlığınıza gereken önemi Salus'la verin. Psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerle görüşüp, içerik dünyasını keşfetmek için buradan Salus’un websitesini ziyaret edebilirsin. OLUMLUDUNYA10 koduyla %10 indirimden hemen faydalanmak için şimdi buradan app’i indirebilirsin.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
10/20/202325 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

81: Kısa Devre Kardeşler

Bu bölümde bi türlü anlaşamayan yetişkin kardeşleri, bu iliskininin nasıl patladığını ve mümkünse nasıl düzeleceğini konuşuyoruz.Bu podcast Salus hakkında reklam içerir.Sağlığınıza gereken önemi Salus'la verin. Psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerle görüşüp, içerik dünyasını keşfetmek için buradan Salus’un websitesini ziyaret edebilirsin. OLUMLUDUNYA10 koduyla %10 indirimden hemen faydalanmak için şimdi buradan app’i indirebilirsin.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
10/10/202322 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

80: Neden Birilerini Aşamıyoruz?

Bugün hepimizin kanayan noktası bir sorunu çözüyoruz; hayat devam ederken neden birilerini aşamadığımızı konuştuğumuz bir bölüme hoş geldiniz. Bu podcast Salus hakkında reklam içerir.Sağlığınıza gereken önemi Salus'la verin. Psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerle görüşüp, içerik dünyasını keşfetmek için buradan Salus’un websitesini ziyaret edebilirsin. OLUMLUDUNYA10 koduyla %10 indirimden hemen faydalanmak için şimdi buradan app’i indirebilirsin.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
10/2/202323 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

79: Kariyer vs Benlik

Kariyer nasıl seçilir, neden seçilir? Hayat, iş yaşamından mı ibarettir? Ofislerde hayatta kalmanın destansı anlatısına hoş geldiniz.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
9/22/202326 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

78: Kabul

İnsan medeniyeti Göbeklitepe’yi oyalı 12 bin yıl geçmiş, siz hala insanlığın neyini kabul edemiyorsunuz kardeş?” diyenlere özel, olanı ve kendimizi kabul etmekle ilgili neoklasik bir bölüm.Bu podcast Salus hakkında reklam içerir.Sağlığınıza gereken önemi Salus'la verin. Psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerle görüşüp, içerik dünyasını keşfetmek için buradan Salus’un websitesini ziyaret edebilirsin. TERAPI10 koduyla %10 indirimden hemen faydalanmak için şimdi buradan app’i indirebilirsin.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
9/16/202321 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

77: Yazın Çalışmak

Çağımızın en büyük sorunlarından biri olan “yaz mevsiminde çalışmak” konusunda bir takım olumlara giriştik. Olum Badi’m yine Cansu. Etkin bir sonuca varmasa da, çok gülünesi bir bölüm.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
8/4/202325 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

76: Komün Aşk ve Dans

 “Bir çocuğu bir köy büyütür” derler. Siz kendinizi nerede büyütmek istersiniz bilmiyorum ama bu bölüm bizim fantastik köyümüze davetlisiniz. Bölüm konuğu; “biraz öyle” arkadaşım Cansu.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
7/18/202331 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

75: Avrupa Avrupa Duy Sesimizi

Minik bir Avrupa turnesi yapan Olumlu Dünyacı komedyen ablanızla, muhtelif ses kayıtları eşliğinde Avrupa’da gezmeye ne dersiniz? Tahmin etmiştim…Bölüm Konuğu: Kaan SezyumBu podcast Odea hakkında reklam içerir.Sen de Odea ile yatırım fırsatlarını yakalayıp yatırımın merkezinde yer almak istiyorsan buradaki linke tıkla.Bu podcast Nespresso hakkında reklam içerir.Sen de Nespresso ile kahve içme deneyimini eşsiz kılmak istiyorsan buradaki linke tıkla.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
6/24/202331 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

74: Yenilgi & Yenilgilerimiz

Yüzleşmek zorunda kaldığımız yenilgileri, seçim 2023’ten başlayarak tek tek olumluyoruz. Çünkü ya ne yapacağdık?Bu podcast Odea hakkında reklam içerir.Sen de Odea ile yatırım fırsatlarını yakalayıp yatırımın merkezinde yer almak istiyorsan buradaki linke tıkla.Bu podcast Nespresso hakkında reklam içerir.Sen de Nespresso ile kahve içme deneyimini eşsiz kılmak istiyorsan buradaki linke tıkla.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
6/8/202320 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

73: Hindistan: Kendinizi Avrupalı Gibi Hissettirecek Yerler No:1

Hindistan’a nasıl gitmeli, neden gitmeli? Ucuz uçağından hiç olmadığım cırcırına, Goa’dan Rajastan’a, tam tekmil macera…See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
5/30/202332 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

72: Seçim Özel

Bu bölümde 28 Mayıs’ta oy kullanmayı olumladık. Çünkü demokrasi sandığı bir Olumlu Dünya’cının en kıymetli çeyizidir.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
5/18/202324 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

71: Gitmek

Bir Yola Çıkma GüzellemesiSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
5/2/202336 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

70: Farkındalılaştıramadıklarımızdan mısınız?

Farkındalık neydi? Sevgi mi, emek mi, yoksa bazı teknikler ile ulaşılan bir huzur ve anda kalma hali mi? Meditasyondan Murakami romanlarına uzanan adidas katkılarıyla hazırlanan bol bilgili bir bölüm.Bu podcast, adidas hakkında reklam içerir.Sen de farkına varıp koşuya çıktığın yollarda ihtiyacın olacak adidas koşu ürünleri için buradaki linki ziyaret et.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
4/4/202320 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

69: Kendine Doğru Koşmak

Size de bazen evden çıkıp koşmaya başlasanız, tüm sıkıntıları geride bırakacakmışsınız gibi geliyor mu? Bana geliyordu, çıktım koştum. Hareketle gelen kafa rahatlığını “koşar adım” olumladığımız bir bölüm.Bu podcast, adidas hakkında reklam içerir.Sen de kendine doğru koşarken yollarda ihtiyacın olacak adidas koşu ürünleri için buradaki linki ziyaret et.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
3/25/202321 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

68: Rönesans Rezidans

 Enkazdan sağ çıkmış bir halka umutla, sevgiyle, dayanışmayla…Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
2/21/202321 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

67: Hepimizin Fakir Olduğu O Sıcak Kış

Hayatımızın içinden geçen hiper enflasyon ve onunla nasıl dalga geçebileceğimize adanmış bir kayıt.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
1/30/202318 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

66: Umut

Umudu en umutsuz anımızda ithal etmek yerine, içimizde üretmeye çalışmak üzerine dertli bir kıkırdama.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
1/4/202319 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

65: Kent Belleğinde 3 Dandik Romans

İstanbul’un artık olmayan yerlerinde geçen, hiç olamamış aşk öyküleri anlatıyorum.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
11/7/202216 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

64: Yaratıcı Bireyin Hayatta Kalma Kılavuzu

Eleştiri, linç, kendini sabote etme, onay bekleme gibi sancılı süreçler içindeki yaratıcı bireyi, hayatta tutmaya çalıştığımız bir bölüm.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
10/14/202229 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

63: Hayatın Retroları

Tekrarlanan yaşam döngüleri, bi türlü kapanmayan eski hesaplar, alınamayan dersler ve affetmenin / barışmanın / salmanın önemi üzerine bir konuşma.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
9/20/202224 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

62: Anla Beni Yaz Aşkım

Yaz aşkı neden aşkların en tatlı/en acısı olarak sanat tarihine ve yüreklerimize nakşolunmuştur? Peki narin bünyelerimizde aşka, sevdaya bir mevsimcik, bir tatilcik yer var mıdır? Yaz aşkı olsa ne olur, biterken ne yapılır? Hepsi ve daha bu bölümde.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
8/31/202223 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

61: Ben Stalk Yapmam Haberin Gelir

Çağımızın bağımlılığı stalk beynimizi nasıl ele geçiriyor? Peki bu illetten nasıl kurtulacağız? Bağımlısından halka, taze notlar.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
8/11/202227 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

60: Bayram Verimliliği

Bayramda kavuşulan akrabaları ve çıkılan tatilleri ve hatta bayramda evde yalnız olmayı olumladığımız bir bölüm. Bayramdan alacağınız verimi artırmak için mutlaka dinleyiniz.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
7/8/202225 minutes
Episode Artwork

59: Hareket ve Sirkçilik

Yetişkin hayatımızda lüks saydığımız hareket ve oyun ihtiyacı üzerine bir bölüm. Üstelik konuğumuz çok yetenekli bir jonglör; Can Deniz Melikoğlu aka “kızım”.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
6/10/202230 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

58: Romantik Mevzular

Gönül işlerindeki irfanımdan faydalanmak isteyen milyonlara dev hizmet!! Son 1-2 yılda Olumlu Dünya’cılardan gelen ilişki sorularını bu bölümde derledik.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
5/30/202226 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

57: Estetik

Bi takım burun ameliyatı şakaları, Erkan Baş seksapeli ve estetiğin ardından gelen derin olumlama ihtiyacını barındıran bölüm.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
5/2/202223 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

56: Hocam Tecrübe Sabitini Kaç Alıyoruz?

Bu bölümde Çok da Fifi ile çıktığımız 8 Mart turnesinden hareketle, tecrübeyi ve türlü azaplarını övüyoruzBu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
3/18/202225 minutes, 1 second
Episode Artwork

55: Kamusal Alanda Ağlayarak Rap Yapmak

İstek olumlamalar; mezun olamamak, hayal kırıkları, ihanet… Dahası; adam kılığında standup yapmakBu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
2/23/202224 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

54: Narsistler Çağında Su Birikintisi Olmak

Hayatımızı esir alan narsizm dalgasına bir sörf, narsistlerin aksine aşık olduğu su birikintilerine ise, saygı duruşu niteliğinde olumlama. İhtiyaç sahiplerine özel, imalattan halka...Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
1/21/202226 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

53: Oh Cinsellik 2

Kendi cinselliğimizle olan bağlantımızdan toplum, aile ve falan kaynaklı çöpün ayıklanması, temizlenmesi ve geri dönüştürülmesi üzerine, bel altı şakalı bir olumlama bölüm 2.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
12/15/202121 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

52: Oh Cinsellik 1

Kendi cinselliğimizle olan bağlantımızdan toplum, aile ve falan kaynaklı çöpün ayıklanması, temizlenmesi ve geri dönüştürülmesi üzerine, bel altı şakalı bir olumlama.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
12/7/202115 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

51: Cumhuriyet; Çünkü Biz Buna Değeriz

Cumhuriyet Bayramı’ında tarihsel süreçli, kavramsal kavrayışlı ve vatandaş olarak cumhuriyet değerlerine sahip çıkma arayışlı, bir politik olumlama… Özet; yaşasın cumhuriyet!Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
10/29/202125 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

50: Adamlıq

Adamlık neden bu kadar önemli? “Erkekler basit düşünüyor” iddiası me kadar doğru? Yoksa yerlere göklere sığdırılamayan “Adamlık” müessesesi dev bir toplumsal hapisane mi? Tüm bu sorulara olumlu yanıtlar bulduğumuz bir bölüm.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
10/27/202125 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

49: Kombiyi Açmaya Hazır mıyız?

Olumlu Dünya’nın sonbahar/ kış kreasyonuna hoş geldiniz. Bu bölüm, mevsimsel depresyonları kışkışlamak üzerine konuşuyoruz.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
10/11/202121 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

48: Ameliyatlı Yerim

Ameliyatlı yerlerimiz büyük olabilir, küçük olabilir, bedenimizde ya da ruhumuzda bulunabilir. Tüm ameliyatlı yerlerin ortak özelliği; kavgada “ya orama gelseydi” diye üste çıkmanızı sağlaması ve sahibinden ilgi beklemesidir.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
9/23/202119 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

47: Sakin

Öfke ve acıyı bir güç, bir ilham, daha iyi, daha adil bir dünyaya doğru bir sıçrama tahtası olarak kullanmak mümkün. (mü?)Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
8/7/202116 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

46: Emniyet Gücüme Gidiyor Böyle Yaşamak

Olumlu Dünya’nın bu bölümünde emniyet gücünün olası ve olmayası açılımlarını inceleyecek, herkesin emniyette olabilmesi için gücün nasıl kullanılması gerektiğini irdeleyeceğiz.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
7/5/202124 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

45: Toksik Pozi

Olumlu Dünya’nın bu bölümünde, her şeye toksik deme modası, toksik pozitiftik ve muhtelif sebeblerine değineceğiz.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
6/19/202124 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

44: Sıkışmışlıq: Patlamayı Erteleme Sanatı

Sıkışmış her şey, patlayacağını biliyor. Fiziğin maddeye bir kıyağı bu... Olumlu Dünya’nın bölümünde, sıkışmışlığımızı anlamaya ve hayırlı bi patlamaya döndürmek üzerine düşünmeye çalışacağız.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
5/28/202125 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

43: Dijitale Doğanlar, Z Kuşağı ve Öbür Cinler

X kuşağının anlamakta zorlandığı, dijitale doğan bir nesil var. Onlar için bizim için şaşırtıcı pek çok şey kadar hayatın ta kendisi. Sosyal medyada var olmak, her şeyi dijital ekrandan çözebilmek, yılan gibi bilgisayar oyunu oynamak… Cin gibi Z kuşağı, cin. Olumlu Dünya’nın bu bölümünde, teknolojiye doğan neslin bize tuhaf, onlara ve zamana çok normal hallerini olumlayacak, X kuşağını da “Hadi ninem, hadi dedem… İstesen sen de bal gibi anlarsın bu işlerden!” diye destekleyeceğiz.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
5/17/202120 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

42: Evlat Kafası

"Boş emek" ile "hayatın anlamı" arasında evlat deneyimi hakkında konuşmalı, vesileyle kendi ebeveynlerimizi anlamalı, hayvan ve bitkilerimizi anmalı, şakalı - hisli bölüm. Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
4/21/202127 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

41: Cesaretin Bedeli

Bu bölümde anneanne tarifi ile korku toplumundan kitlesel cesarete ulaşmayı konuşuyoruz.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
3/29/202122 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

40: Kadın Olmak

Olumlu Dünya’nın bu bölümünde feminist dalgadan aldığımız yetkiye dayanarak ve hiç bir kadına bitki uzvu demeden, kadınlığı olumluyoruz.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
3/14/202122 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

39: Kimmiş Bu Onlayn Flört?

Bu bölümde Olumlu Dünya laboratuvarlarında sizler için sanal dünyadaki flörtü araştırdık, deneyselledik, Hadron’da flört çarpıştırdık ve olumladık. Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
2/27/202127 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

38: Kibrini Bağışla

Bu bölümde tüm büyük hataların sebebi, 7 büyük günahtan biri, kibirden bahsedeceğimi. Başkalarının kibrini yargılamayı az bırakıp, kendi kibrimizle barışmayı deneyeceğiz. Şayet böyle bir şey mümkünse...Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
2/19/202120 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

37: Kulis Faresi

Olumlu Dünya’nın bu bölümünde Deniz, “sanatla birlik olma olumlaması” kisvesi altında kulis anılarını anlatıyor.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
2/3/202123 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

36: Sevgili Arsız Yetenek

Yetenek nedir, herkeste var mıdır ve varsa nasıl geliştirilir? Yetenekli insanlar neden genelde g.t olurlar, bunun çaresi nedir? Olumlu Dünya bu bölüm, galiba yeteneksizliği olumluyor.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
1/26/202123 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

35: Yoga Hataları

Bölüm tanıtımı: Yetişin dostlar, tam yoga hater'larına yollamalık bölüm geldi! Olumlu Dünya'nın bu bölümünde, yoga hataları ve yoganın neden olumsuz algılandığını konuşacak, ufak ufak yogacı alemini taşlayacağız...Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
1/15/202125 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

34: Ne Dilediğini İyi Bil

Deniz, bu bölümde “Yeni yıl dileklerimiz... Dilemek sahip olmaya giden bir yol mudur? Bu dilekler gerçekten bizim mi? Ve yeni yıl kararları nasıl uygulanır?” konularını konuşuyoruz.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
1/9/202128 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

33: Anca Gidersin 2020

Olumlu Dünya bu bölümde, "tüm zamanların en çok sövülen yılı 2020'yi olumlama" sorumluluğunun altına giriyor. Ama öncelikle 2020'yi bi tık disliyoruz tabi, insanız biz de sonuçta...Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
12/23/202021 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

32: Eril Failler Kulübü

Edebiyatta başlayan #metoo ve #uykularınkaçsın akımları, taciz ifşaları ve karşı tepkileri... Olumlu Dünya bu hafta taciz gerçeğini irdeliyor: Özgür bir toplum istiyorsak, belki de hepimizin uykuları kaçmalı.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
12/14/202023 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

31: Ya Sabır Times

2020'de evren bize sabrı mı öğretmeye çalıştı? Peki biz bu mesajı nasıl karşıladık? İstesek sabırlı olmayı öğrenebilir miyiz? Tüm bu soruların cevapları ve daha fazlası, bu bölüm Olumlu Dünya'da!Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
12/7/202019 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

30: Gençlik Başımda Duman

Olumlu Dünya’nın gençliğe hitabesi tarzındaki bu bölümde, gençliği ve dertlerini olumluyoruz..Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
11/26/202025 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

29: Rabbim Evlerden Irak; Yaşlanmak

“Ölümden mi korkuyorsun, yaşamamış olmaktan mı?” Olumlu Dünya’da bu hafta yaşlanmayı olumluyoruz.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
11/16/202023 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

28: Afet; Çaresizliğin Kuytusu

Olumlu Dünya’nın bu bölümünde memleketin tekrarlanan afetleri karşısındaki çaresizliğimiz ve bununla nasıl baş edebileceğimizi konuşacağız.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
11/8/202022 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

27: Ben Sana Mecburum, Sen Bana Toksik...

Olumlu Dünya’nın bu bölümünde toksik ilişkileri ve onlarla yüzleşme ihtimalimizi konuşuyoruz. “Niye bu zehirliler hep beni buluyor?” diyenler derhal dinlesin.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
10/17/202023 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

26: Halkın Tercihi

Bu bölümde dinleyicilerimizden gelen yoğun istekler üzerine bakanları ve işsizliği olumluyoruz.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
10/9/202026 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

25: Canım Kendimcilik

Bu bölümde öz saygı ve öz şefkat konularını işleyen Olumlu Dünya sınıfı öğrencileri, bu araçların yardımıyla depresyondan çıkmayı deneyecekler.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
9/28/202022 minutes
Episode Artwork

24: Kuytuda Üzerime Etkileşim Attılar

Övgünün de eleştirinin de şirazeden çıktığı günümüzde, bunlarla baş etmeniz için sağlıklı, pratik, evdeki malzemelerle pişecek olumlamalar.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
9/19/202021 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

23: Kaybolan Yıllar

Şimdi size kaybolan yıllarınızı verseler, onları yeniden değerlendirmek ister misiniz? Olumlu Dünya’nın bu bölümünde boşa geçen zamanı olumluyor, anı yakalamaya çalışıyoruz. Zira kaybolan yıllarınızdan müessesemiz mesul değildir.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
9/12/202022 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

22: Anadolu Rönesansı

Bu bölümde "Evimiz Anadolu toprağında yeniden doğuş nasıl yaşanır? Ve bu aydınlık gelecek hayali için ben ne yapabilirim?" sorularını olumlu olumlu deşiyoruz...Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
8/28/202021 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

21: Veda Özgürleştirir

Olumlu Dünya ‘da bu hafta canımızı yakan vedaları olumlamaya niyet ettik. Gayet de oldu valla... Tüy gibi hafif, adeta Hande Yener parçaları gibi eller havaya vedalar için, mutlaka dinleyiniz ve hatta dinletiniz.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
8/24/202023 minutes, 1 second
Episode Artwork

20: Kaygı Bataklığı

Olumlu Dünya’nın bu haftaki bölümünde etrafımızı saran kaygı bataklığından nasıl sağ çıkabileceğimizi araştıran Deniz, bakalım hangi müspet sonuçlara ulaşıyor. Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanBölümde Bahsi Geçen Kitap: İnsan Olmak (Engin Geçtan) https://www.amazon.com.tr/%C4%B0nsan-Olmak-Engin-Ge%C3%A7tan/dp/9753423985See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
8/16/202025 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

19: İletişimlendiniz

Olumlu Dünya’nın bu bölümünde, yıldığımız halde kaçınamadığımız iletişimleri olumluyoruz. Çünkü lazım.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
8/4/202026 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

18: Çalışan Kazanır Elması Kızarır

Tembelliğin antikoru doğru çaba. Çalışmaya övgü bu hafta Olumlu Dünya’da!Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
7/26/202020 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

17: Bencilliğe Yürüyorum Korkmuyorum

Bu bölümde gıybet var, gıybet! Üzerine Deniz, hızını alamayıp bir de bencillik güzellemesi yapıyor. Şahsınıza olumlu, etrafınıza not so much bir olumlama... Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
7/18/202023 minutes
Episode Artwork

16: Olumlamacık Tatilde

Bu bölümde Deniz, tatilde masraflı mutsuzluklar yaşamayalım diye, tatilciliği olumluyor ve kendi gibi tatile henüz gidememişlerin gözlerinden öpüyor.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
7/12/202025 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

15: Beden Olumluyoruz Çünkü Biz Buna Değeriz

Olumlu Dünya’da bu hafta beden olumlama yapıyor, kendimizi omzumuzdan öpüyoruz. Elbette öncesinde Deniz yine, şimdiye dek olumlamayı beceremediklerinin faturasını kesiyor.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
7/5/202024 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

14: Ama Arkadaşlar İyidir

Bu bölümde 3-C’den Deniz, arkadaşları ile ilgili duygu dolu şiirler okuyor. Bu vesile ile giden, kalan ve bizi hayatta tutan tüm dostlara olumlu bir selam yolluyor. Spoiler; Rakı eşliğinde dinlenesi bir bölümdür.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
6/28/202020 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

13: Öfke, Sirke ve Testinin Korunumu

Bu bölümde testileri kırmadan öfkeyi anlamaya ve sirkenin probiyotiğinden faydalanmaya çalışacağız.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
6/19/202022 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

12: Eski Sevgili Olumlaması

Olumlu Dünya'nın bu bölümde; dönen, dönmeyen, dönsün diye beklediğimiz, dönüşünü kabuslarda HD izlediğimiz, yüreğimizdeki yare eski sevgiliyi olumluyoruz.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
6/13/202021 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

11: Hepimiz Birilerinin Irkçısıyız (Ama Değişebiliriz)

Bu bölümde dünyanın en popüler ve aptalca fikri ırkçılık, doğuşu, nedenleri ve tedavisi hakkında konuşuyoruz.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
6/5/202021 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

10: Yalnızlık Bizde Ata Sporudur

Özellikle karantina sürecinde belamız olan yalnızlık konusunu enine boyuna değerlendirdiğimiz bir bölüm. Deniz bu bölümde yalnızlığı iyi ve kötü diye ikiye ayırıyor. Tam ortasından, cart diye.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
5/29/202025 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

9: Siyaseti Olumlamak Mümkün mü?

Bu bölümde Deniz, devlet kavramını ve bu kavramın içindeki haklı yerimizi anlatırken, bazı şakalar ve olumlamalar yapıyor.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
5/23/202025 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

8: Bir Türk Kızı Olarak Punk Geçmişim

Bu bölümde Deniz, bir Türk kızının hayatla ve serserilikle olan imtihanını anlatıyor.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
5/15/202017 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

7: Kaçınılası Kıskançlık

"Kıskançlığımız, kıskandıklarımızın mutluluğundan uzun sürer"Bu bölümde Deniz, en bedbaht duygularımızdan kıskançlığı, tarihsel ve gülümser bir açıdan ele alıp, ondan nasıl kurtulabileceğimize dair entelektüel boş yapıyor. Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
5/8/202026 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

6: Birine Sinirlenmeyerek Onu Sinir Etme Sanatı

Deniz, Olumlu Dünya'nın 6. bölümünde Kaan'ın da farklı deyişiyle "Ben Yaşarken Sen Çıldır" Felsefesini inceliyor. "Kin Seddi'ni" nasıl tersten inşa etmeye başladığını kendi yaşamından örneklerle anlatıyor.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
5/1/202022 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

5: Aşkın Kara Kutusu

“Mutlu aşk varsa da, egosuz aşk yok galiba” diyen Deniz, kendi aşk geçmişini masaya yatırıyor.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'in Blogu: http://hayatiminerkegi.blogspot.com/ /Deniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
4/24/202017 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

4: Ofansif Mizah ve Değerler, Değerlerimiz

Deniz, şu anda Maltepe cezaevinde bulunan Emre Günsal'ın yaşadığı süreci, ofansif mizahi ve değerlerimizi ele alıyor. Emre'yle anılarından bahsediyor. #EmreGünsalaÖzgürlükBu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
4/17/202022 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

3: Vakti Olup Kişisel Gelişmeyenin Mercimek Kadar Aklı Yoktur

Deniz, Olumlu Dünya'nın üçüncü bölümünde kişisel gelişime değiniyor, önerilerde bulunuyor.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'in ÖnerileriMustafa Volkan Gürbüz (Yoga): https://www.instagram.com/volkangurbuzzz****Sanatçının Yolu (Julia Cameron) https://www.amazon.com.tr/SANAT%C3%87ININ-YOLU-Julia-Cameron/dp/6055890283/Kolera Günlerinde Aşk (Gabriel Garcia Marquez) https://www.amazon.com.tr/Kolera-G%C3%BCnlerinde-Gabriel-Garcia-Marquez/dp/9750730143/Yüzyıllık Yalnızlık (Gabriel Garcia Marquez) https://www.amazon.com.tr/Y%C3%BCzy%C4%B1ll%C4%B1k-Yaln%C4%B1zl%C4%B1k-Gabriel-Garcia-Marquez/dp/9750719360/Cesur Yeni Dünya (Aldous Huxley) https://www.amazon.com.tr/Cesur-Yeni-D%C3%BCnya-Aldous-Huxley/dp/9756902167/Mars Yıllıkları (Ray Bradbury) https://www.amazon.com.tr/Mars-Y%C4%B1ll%C4%B1klar%C4%B1-Ray-Bradbury/dp/6053758434/Yerdeniz (Ursula K. Le Guin) https://www.amazon.com.tr/Yerdeniz-6-Kitap-Tek-Cilt/dp/9753428952****Gossip Girl: https://www.imdb.com/title/tt0397442/***Deniz'in email adres: [email protected]'in Twitter Hesabı: @yanilgiDeniz'in Instagram Hesabı: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
4/10/202019 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

2: Hayatta Kalmak İçin Elimizde Önemli Bir Koz Var; Denyo Olmamak

Deniz, Twitter'da yaptığı bir paylaşımın etkileşiminden bahsederken, ikinci bölümde sürpriz (!) bir konuğu ağırlıyor.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'in önerileriPelin Kesibir Elif TürkölmezInterstellar Filmiİkinci Bölümde bahsedilen Kargo'nun Şairin Elinde şarkısının klibi: https://www.youtube.com/watch?v=BZvtiFce38QNekropsi Büyük Ev Ablukada ***Deniz'in email adres: [email protected]'in Twitter Hesabı: @yanilgiDeniz'in Instagram Hesabı: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
4/3/202020 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

1: Korona Günlerinde Delirmemek Mümkün mü?

Deniz, karantinada geçirdiği günleri podcastin ikinci bölümünde Kaan Sezyum'u konuk ederek değerlendiriyor.Bu podcast, Cambly hakkında reklam içerir.Cambly'nin %60 indirimden 60olum koduyla yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumCambly Kids'in %60 indiriminden 60olumkids koduyla yararlanmak için ise aşağıdaki linke tıklayın.https://cambly.biz/60olumkidsDeniz'e ulaşınEmail: [email protected]: @yanilgiInstagram: @dozturhanSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
3/27/202020 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

Deniz'le Tanışın

Olumlu Dünya, Çatla da Patla,Pozitif Vibelar,Degsin Canıma,Of OfffSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
3/23/20201 minute, 2 seconds