Winamp Logo
OFFSEASON Podcast Cover
OFFSEASON Podcast Profile

OFFSEASON Podcast

Czech, Newspapers, 2 seasons, 158 episodes, 6 days, 5 hours, 26 minutes
About
Totální fotbal v podání Labella s Bulharem. Videa a další bonusy najdeš na Patreonu (patreon.com/offseason). Podcast o rapu, fotbalu a bulvárních novinkách vychází jednou týdně, nebo jak se jim bude chtít.
Episode Artwork

Off Season 2023/24: RIP OFFSEASON PODCAST

Vážené Lopaty,jak jste si jistě všimli, tak posledních pár měsíců nestojí naše aktivita s podcastem za moc a my si to samozřejmě uvědomujeme. Tvoříme ho už skoro 5 let a nejspíš nastal čas s tím přestat. Už nás to nenaplňuje, nutíme se do toho a to je samozřejmě znát. Nechceme dělat nic na sílu nebo Vám nedoručovat to, za co si platíte. To není fér deal ani pro jednu stranu. Mezi námi dvěma se nestalo nic, bavíme se normálně, jedná se prostě čistě o tvorbu samotnou - to jen kdyby v tom chtěl někdo hledat senzaci.Poslední díl, žádný hosti, žádný ožírání pro kontent, ale i tak stále nejdál tady.Děkujeme všem za přízeň, OSSSS!
5/15/20241 hour, 29 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

Off Season 2023/24: Sedmý zápas

Zpátky na značkách, už bylo načase. Liga se nám dostává do mohutného finiše. Sparta nejvíc bojuje se svojí disciplínou, Trpišovský má největší problémy s Koubkem a Plzeň tak obírá oba pražské konkurenty o důležité body. V O2 areně proběhl přímo hororový zápas semifinále české hokejové ligy. Zpocená aréna, 7 třetin, jeden vraždící maskot. Tvůj nejen sportovní servis na www.patreon.com/offseason.
4/19/202429 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

Off Season 2023/24: Exhibice

V našem časoprostoru jsme se sešli již po 2 dnech od posledního podcastu, abychom probrali podstatné i nepodstatné. Na začátku se zlehka ujistíme, že jsme úplně nejdál, což už moc neříkáme, protože to víme a nepotřebujeme o tom nikoho přesvědčovat. Máme swag a vlastní časový pásmo, o tom si ty můžeš nechat jen zdát, tak dobrou noc. Hard hard, no takže teď k tomu co probereme dál. Začneme losem pro pražská “S”, která vyfasovala světové giganty, následně si probereme jak plebs nechápou koncept All-star games, kde se jen flexí a nebrání a každej má úplně v píči, což je v podstatě naše životní filozofie + samozřejmě pokud se ti to nelíbí, tak se dostaň do NBA All-star výběru a hraj si tam naplno, ale to asi neklapne. Tenhle popisek je už až moc dobrej a v nejlepšim se má přestat, takže si to prostě kup a poslechni si to celý. Nebo to klidně neposlouchej, tvoje rozhodnutí. Sice špatný, ale tvoje. Ossss www.patreon.com/offseason.
2/29/202429 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Off Season 2023/24: Start ligy, start roku

Po třech dnech jsme zase zpátky abychom vám zase předvedli tu největší knowledge ohledně český fortuna ligy. Jak se se zimní přestávkou popasovali pražská S? Vyjdou Slavii její kontroverzní přestupy? Měl by LK37 být na letné až do konce kariéry a stát se druhým Jirkou Novotným? Byla Usherova show ta nejhorší halftime show ever? Máme odpovědi na všechno. Jako vždy LB a CB, jistoty na obouch stranách hřiště. Všechno na www.patreon.com/offseason.
2/15/202429 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Off Season 2023/24: Na slovíčko s vítězem Big Brothera feat. Standa Liška

Sešli jsme se 1. ledna podle našeho kalendáře a poctivě a včas jsme tedy odstartovali rok 2024. Dorazil vítěz Big Brothera a dostal zákaz kouřit, protože teď jsme straight edge a Stanislav si tedy musel vystačit pouze s pytlíky Siberie. Kromě toho, že místnost nesmrdí jak maloměstská knajpa po zavíračce,  jsme ale neztratili nic z atributů, které nás zdobí - humor, swag, knowledge a krása. Se Standou jsme tedy kromě samotné výhry a pobytu ve vile probrali i kalby, skateboard nebo zvýšený zájem žen, které se vyrojily po získání bagu a spolu s finančními poradci a atakují Standův inbox. Nový rok bude jazda a ty u toho nesmíš chybět. Nebo smíš, ale to znamená, že jsi nevkusná broke existence. Ossss patreon.com/offseason
1/28/202429 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

Off Season 2023/24: Poslední díl roku 2023

Libor a Matěj se sešli, aby Vám přinesli poslední díl tohoto roku. I přes pochmurný začátek dílu se nakonec zvládneme přenést i do ve veselejších vod, probereme fotbálek, NBA, NFL, dáme si nějaký filmový typy a nakonec i zaflexíme. Díky za podporu v roce 2023 a slyšíme se v roce příštím. www.patreon.com/offseason.
12/30/202331 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

Off Season 2023/24: Česká Betanopublika

Zatímco český klubový fotbal drtí Evropu a v pohárech postupuje dál jako Alexander Veliký, na svaze se stále řeší ta stejná otázka, kdo bude trénovat reprezentaci na Euru za půl roku. Mezitím, co to Fousek a spol. vyřeší, tak Slavie už nejspíš bude mít nového majitele. Bude jeho první akvizice Jindra Staněk? Prosadí se ex generační talent Ihattaren nebo ho spolkne pražská Mandragora? Víme všechno a zároveň nic. Video a full obsah na www.patreon.com/offseason.
12/18/202334 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

Off Season 2023/24: Yolomouc

V Olomouci byla o víkendu mnohem větší zábava než například v domě Big Brothera, protože tam Bulhar vyprodal klub a trio zlobivých chlapíků zabloudilo na pěnovou party. Zatímco debílci bezradně udržují táborák na nechutném dvorku, my směle a umně proplouváme všemi tématy od Belmonda až po Kazmovo Babovřesky. Nejdál tady, popiskem, swagem, humorem, skillem… no prostě všim. Celej podcast i s videem na www.patreon.com/offseason.
11/24/202329 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

Off Season 2023/24: Trpišovský > Mourinho

Náš týden utekl podle našeho časového pásma jako voda a jsme zase tady. Během toho Slavia vypráskala AS Řím tak, že si v Edenu ani neusrali. Sparta prohrála v Glasgow a následně skládala reparát v Ostravě. Šilhavka nejprve nepovolal Čvančaru do repre a když dal o víkendu golaso, tak si to rozmyslel. Stojí si za svým asi jako Labello, kterej po pátý za tenhle rok přestal kouřit. Do toho začal Big Brother. Proberem všechno a zároveň nic, klasicky i s videem na www.patreon.com/offseason.
11/16/202330 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

Off Season 2023/24: 9-5, ale žádná práce

Matěj a Líba usedli po týdnu (kterej trval 14 dní) opět ke stolečku, aby probrali všechno, co má i nemá smysl. S elegancí Marka Matějovského protančíme od evropských pohárů až po dissení plynový trubky na basketbalu. Nechybí ani čsfd okénko, njn co k tomu víc řikat, jsme prostě strašně daleko. Sleduj a uč se, ale na spotify jen půl hodiny lol. patreon.com/offseason
11/2/202330 minutes
Episode Artwork

Off Season 2023/24: Kickflip přes Taxisův příkop feat. BELXCH

Do studia jako host dorazil BELXCH. Takže jsme se na jeden díl přesunuli z fotbalových stadionu do skateparků, Ústí nebo k šicímu stroji, kterému se teď věnuje. Celý díl i s videem na www.patreon.com/offseason.
10/16/202330 minutes, 1 second
Episode Artwork

Off Season 2023/24: Analýza derby a Osimhen vs. Tiktok Admin

Všichni brečej, my se smějem. Novináři píší 4 dny horlivé články o nejhorším a nejméně důstojném derby v historii. My jsme se bavili a narozdíl od komise rozhodčích bychom hlavního rozhodčího nekryli - největší odpovědnost nese on, tvrdá nezvládačka. Derby je stěžejním tématem nejnovějšího dílu, ale rozebrali jsme vše co se kde šustlo. Osss https://www.patreon.com/offseason
9/30/202329 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Off Season 2023/24: Trapová Mortadella

Tenhle díl se nahrál až teď, protože se Bulhar vysral na popisek. Stejně to nikdo nečte a jestli jo, tak nám dejte feedback. Osss https://www.patreon.com/offseason
9/30/202328 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

Off Season 2023/24: Sport Island

Září je synonymem nových začátků. Studenti se vracejí do škol, my do tvrdého provozního režimu. Začíná NFL a nová série Love Islandu nebo Masterchefa. Uf, čeká nás spousta práce. Skončilo MS v basketbalu, které překvapivě nevyhrálo USA ale bezchybní Němci. BG má Goyard ruku, LB se vrátil z Corfu, kde ho obsluhoval Šádek. Sparta i Slavie fachá a postoupili do Evropský ligy. To Česká repre teď moc nefachá a ztrácí zbytečné body. Zachrání Šilhavkovi krk jednoduchá skupina? Měl by se usmířit s Barákem? To a spousta odpovědí v celém dílu i s videem na www.patreon.com/offseason. OZ!
9/13/202330 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

Off Season 2023/24: NTKP

Studenty čeká poslední tejden prázdnin, nás čeká další díl. Rozebrali jsme dosavadní účinkování českých týmů v pohárech i naší lize. Už jsme taky starý hovna a lidi kolem nás maj svatby, tak z jedný podáme report. Kdo měl nejlepší fit, kdo vytasil goyard a kdo vypil nejvíc piv? Co ti je do toho, ale možná se to dozvíš. TK27 podepsal v Ústí, kde to letos se sportem myslí vážně a kromě rohlíků na hlavu tam bude smečovat i místní ekvivalent na Lebrona Jamese. Kolik ty sis vydělal za léto? My raketu, ale stále flex s nohama na zemi, tak jak to máme rádi. www.patreon.com/offseason
9/1/202329 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Španělská delegace a začátek sezóny

Léto je v plném proudu, my jsme se vrátili z cest a proto Vám můžeme naservírovat nový díl toho nejlepšího podcastu na světě. Možná čekáš dlouho na novej díl, ale urcitě nečekáš tak dlouho jak my na taxíky ve vymrdaný Malaze, kde nikdo neumí anglicky a účty v restauraci se počítají formou trojčlenky přímo na ubrusu. Hard report ze Španělska included. Spoustu lidí má potíže s trávou a nejnověji se do toho klubu připojila i pražská Slavia, která musí v šibeničním termínu vyměnit pažit. Samozřejmě se pověnujeme i ostatním klubům z našich luhů a hájů, pochčijem Saudy a jejich pračky na love ve formě týmů, které se všechny jmenujou “AL něco” a za těžkou škváru tam pobíhaj dubínci, který maj na Premier League, ale love sou love, to my respektujem, ale čumět na to nebudem. Poserem se z návratu série Untold a tak. Nejdál tady, může tě to srát, ale nezmůžeš s tim nic. https://www.patreon.com/offseason Ossss
8/18/202328 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Off Season 2023/24: Látkokopka feat. Vanda Janda

V červenvenci se každoročně stane z naší hospody skleník, kam si kromě nás dvou troufnou jenom ty neotrlejší. Vanda Janda mezi ně určitě patří. Tato slovenská módní návrhářka a A++ celebrita dorazila do našeho podcastu, kde jsme probrali všechno důležité i nedůležité kolem její osoby. Televizní pořad Bonzáčik, Umprumku, šaty na Českým Lvu, hostování v Ordinaci v růžové zahradě, její brand nebo Lovesong od Labella. Prostě Košice - Paříž - New York. Skoro 3 hodinový podcast v extrémních podmínkách na www.patreon.com/offseason. OSSS!
7/26/202329 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Okurková sezóna začíná

Tituly a mistrovské poháry se nám postupně rozdaly. Většinu z nich vyhrál Manchester City, který poprvé v historii vyhrál i Ligu Mistrů a dokončil tak svůj triple. Úspěch je to tak velký, že Jack Grealish doteď běhá zlitej ve dresu a štulpnách někde za Manchestrem a leje Heineken na hlavu každýmu koho potká. Labello zrecenzuje svůj víkendový výlet do Amsteru a Bulhar přihodí, jak se omylem stal na jeden večer hypemanem. Celý díl i s videem na www.patreon.com/offseason. Okurková sezóna začíná, ale ne na dlouho. Příští díl special host. OSS.
6/16/202329 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: PDF Gang

Před Liborovo odjezdem na nahulovačku do Amstru jsme se sešli, abychom probrali nejnovější témata, která stojí i nestojí za řeč. Nechybí přestupové spekulace, Kaluba ani my rap name is lil hungry. Když jsme zrovna neměli o čem mluvit, tak jsme místo prokrastinace stihli domluvit hosta do jednoho z přístích dílů aka už obligátní “nejdál tady”. To vše a ještě mnohem víc na našem Patreonu, kterej nemáš, ale moh bys https://www.patreon.com/offseason Ossss
6/12/202328 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Sparta je mistr, Slavia má střelce a Brno je v prdeli

Ok, skončila nám nejlepší fotbalová soutěž na světě - Fortuna liga. Sparta po devíti letech zvedla titul nad hlavu a uspořádala na letenské pláni další Majáles. Slavia titul nevyhrála ale pohár si i přesto vyrobila. Jmenuje se Olayincup, je z 3D tiskárny a dostal ho Olayinka na cestu do Czervene Zvezdy. Brno zase spadlo do druhý ligy, fanoušci protestují a už se jim nikdo ani nediví. Nepomohlo ani 19 branek kanonýra Řezníčka, kterého v posledním kole předskočil jarní mohykán Jurečka a vyhrál krále střelců. Kromě zbilancování celého ročníku F:L 22/23 jsme také navštívili kino, koupili jsme si cigára ve kterých byla reklama na iqos a čuměli na basket, než nám ho vypnula Česká Televize. Celý podcast i s videem na www.patreon.com/offseason AKA nejlepší sportovní médium u nás. No capinski. Osss.
6/3/202330 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Návrat Králů

Návrat Králů na svá místečka, ale přišli jsme jen flexit swag + knowledge a ne lovit nějakej jeden směšnej dvougramovej prstýnek, když máme každej ring skoro na každym prstu. Chyběli jsme dva týdny, ale všechno doženeme. Dozvíš se jak a proč Karlos padl ve svym “Homu”, o kolik love přijde Ja Morant za to že chce bejt gangster a moc poslouchá NBA Young Boye, nebo jak se Tomáš Weimann proměnil z instruktora skateboardingu na vítěze Survivoru, kde ve finálovém hlasování porazil pomatence a jehovistu s hemoroidama. Nejdál tady, ale to už víš a proto to platíš - fér deal. https://www.patreon.com/offseason Ossss
5/24/202330 minutes
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Jednovrstvák

Další podcast jsme začali poměrně netradičně. Od vitamínových infuzí jsme se dostali až k  hajzlpapíru. Nevíme, jak a proč k tomu došlo, ale swag. Liga jede, Slavie rozmetala Bohemku 6:0. Bulhar tam byl, ale viděl jen jeden gól, král. Sparta těžkej win v Olomouci, ale náladu jim pokazil pofidérní článek na ruiku, co vyšel den před zápasem. Takže náboje do vytrolit a poplivat ready. Neapol předčasně vyhrála titul po třiceti letech a teď může dalších třicet let slavit. Celý díl i s videem na www.patreon.com/offseason.
5/12/202329 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Derby After feat. Shortas17

Vítejte na after party po derby pražských “S”. Na pomoc jsme si přizvali navrátilce z Číny a zároveň 2L brudera a security - Shortase, který prožil tvrdý návrat do Prahy a i s jet lagem se postavil do sparťanského kotle hnát železnou Spartu za mistrovským pohárem, ale ani jeho hlasivky k vytouženému zvednutí ex ondrášovka cupu nepomohly. Bulhar šel s Icym slávistický pochod a přidá i své postřehy z vítězné strany. Libor tam byl taky a hodně se nasral, vysvětlí také. To vše, účty za plyn a louis vuitton plyšáci v tomhle díle a hlavně na www.patreon.com/offseason. Osssss
5/6/202328 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Doháníme resty

Základní část Fortuna Ligy finišuje a my jsme se navzdory všem nepřízním osudu od nemocí až po rozběhlou tour vrátili na značky. Po dlouhý době se hrálo derby o první místo, takže si ho zrekapitulujeme. Zhodnotíme si i následné kolo, kdy Slavie vypráskala klokany a poslala je zpátky do Ďolíčku s trojkou v baťůžku. V Budějovicích si pak sekuritka nebrala servítky s desetičlenným kotlem Jablonce a ze Střeleckého ostrova si udělala malej Oktagon. To a spoustu dalšího na www.patreon.com/offseason. SIUUUU!
4/27/202327 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Velikonoční dávka swagu feat. Section Boys

Hody, hody, doprovody, naval Jordany, nejlíp Bredy. Ve velikonočním díle k nám zavítalo ostřílené streetwear duo ve složení Vojta Čep a Zbyněk Ráček ze Section store. Jak se kluci dostali od pár prodaných párů až k vlastnímu obchodu v centru Prahy, kde se lidé předhánějí v soutěži o nejlepší držkopád z mini schodu? To i spoustu dalších věcí se dozvíš v tomto díle. Čtyřnásobná dávka swagu, humor, flex, byznys a otvírání fotbalových karet included. www.patreon.com/offseason Ossss
4/13/202330 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Unfriendly

Napříč republikou tento týden rezonovala otázka zda-li patří zlobivé děti do restaurací či do kaváren. Tak jsem se i my koukli na zoubek tomuto novému společenskému tématu. 
Hrála i fotbalová repre aka hrdí lvi, takže si nejde nerozebrat, jak naše vítězství nad pšonkama v Edenu, tak následný remízový kolaps v Moldavsku. 
Českými hokejovými stadiony se šíří nevysvětlitelné rýhy na ledové ploše, které narušují play-off. Tento postrach všech rolbařů je o to nepříjemnější, protože nikdo neví odkud pochází nebo kdo je dělá.
 To všechno a ještě mnohem víc na www.patreon.com/offseason. OSS!
3/31/202330 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Antilopa

Oficiálně začalo jaro, ale i přesto se některé zápasy Fortuna Ligy odložily kvůli sněhové kalamitě. Aprílové počasí v březnu ale stejně netrumfne aprílové výroční dresy Baníku, ve kterých slavnostně dostal trojku a odfáral se do kabin. Slavia doma otočila duel proti Plzni a vrátila se na čelo tabulky, před zápasem se Vršovicemi rozezněl ohňostroj a po něm oslavné chorály a bujaré veselí. Plot byl opravdu odejmut, ale pověstní Výjezďáci si nakonec vystačili s klasickým pokřikem “jude slavie” a nerozhodli se vstoupit na edenský pažit. V Lize Mistrů se fotbalová antilopa Erling Haaland trochu pomátla a nasázela nebohým býkům z Lipska 5 banánů, střídal v šedesátý a byl nasranej - král, stejně jako my. Je rok 2023, co tam máš dál? Už jen link na náš patreon kde se již déle než 3 roky odehrává ta nekvalitnější reality show, přesvědč se sám a nečekej na vzkazy od blízkých, my ti dáme víc www.patreon.com/offseason. Osssss
3/17/202329 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Seberte to hovno

Slavia překvapivě prohrála v Budějcích, Sparta vyhrála přátelák s Teplicema a Plzeň opět ztratila doma. Na čele ligy se dějou škatulata.
To na ostatních stadionech hráči popravujou svoje bývalé kluby, ale naštěstí se ihned po vstřelení branky omluví. I to je jedno z témat tohoto dílu.

Tvrdík si dal v pivovaru rande se Šádkem a mezi sudama tankovky mu slíbil, že na jejich vzájemný zápas sundá z hostujícího sektoru ploty. Vyplatí se takhle riskovat, kvůli tisícovce lajků na twitteru? Nebo snad moc rychle zapomíná? 

Ja Morant poslední dobou našel velkou oblibu ve zbraních a paradoxně kvůli tomu přišel o všechen street credit. Přijde i o tuhle sezonu? Nebo o smlouvu s Nike? 

Nebude chybět ani recenze na nový Pohlreichovo pořad - Souboj Restaurací a upgrade vědomostní soutěže Na lovu - Superlov. 

Celý díl i s videem na www.patreon.com/offseason. Víme všechno nejlíp, OSS!
3/9/202329 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Okamžitá kvalita

Proč je lepší konzumovat v kině předraženej popcorn než propašované pytle brambůrek a křupek z večerky? I to se dozvíš v novém díle. Mnoho lidí se odráží ode dna, ale my se odrážíme od krytu Bottega Veneta jak Adam Malysz při letech v Zakopaném a precizní let napříč všemi možnými tématy je zakončen precizním telemarkem do udusaného prašanu, pochopitelně jsou uděleny nejvyšší známky za největší swag. Pokud nevíš o čem je teď řeč, tak sme buď moc starý nebo moc daleko. S obojím jsme ok. Důkladná analýza aktuální situace vedoucího tria Fortuna ligy, paralela Sparty s United, crushe v Survivoru.. všechno to tam je a ty to v týhle půlhodince určitě neuslyšíš, takže běž zakoupit Patreon a vylepši svůj život. Start your month right, ossss. www.patreon.com/offseason
3/1/202334 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Kolotočář Egon Vůch

Po dlouhé době k nám zavítal host a nebyl jím nikdo jiný než “enfant terrible” českého fotbalu - Egon Vůch. Vydáme se na někdy dosti strastiplnou, ale více spíše úsměvnou cestu jeho životem i kariérou. Kolik televizí na hotelových pokojích dostalo co pro to? Jaké jsou pádné důvody pro odchody během tréninků? Proč v Kazachstánu nepublikovat vtípky s Boratem? To vše a mnoho dalšího se dozvíš v tomto unikátním díle a poděl se zmrzlinama je v něm taky. Celý díl i s videem na www.patreon.com/offseason. OSS!
2/14/202329 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Pardubická otevíračka & Tvrdík v kleci

Zweizubec CB a LB už jsou zase tady v plné síle. Tentokrát jsme si dali rozehřívačku delší než stopáž průměrného českého podcastu. Probrali jsme například Bulharovo běhání a jeho maratonové ambice, udělali jsme si i odbočku do Jordánska, odkud se vrátil Labello a řádně to zrecenzoval. Také prezidentská debata na Primě nemohla ujít naší pozornosti a pak už jsme skočili do našeho sportovního světa. 
Slavie otevírala nový stadion v Pardubicích, Sparta vyhrála na Letný, Chelsea už zase utrácela a Nets vytrejdovali Irvinga do Dallasu. 
To a spoustu dalšího i s videem na www.patreon.com/offseason. OSS!
2/8/202330 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Liga se blíží

Po epizodním intermezzu v podobě hostování v cizí hospůdce se vracíme do našeho dobře známého kuřáckeho podcast klubu. Do hry se vrátil i proslulý Louis Vuitton sober kalendář, který zvládl odpočívat o něco déle než Pavel Vrba, který neodolal lasu od Trinity Zlín. Uvidíme jestli se mu také podaří polít Ševce živou vodou. Posvítíme si na přípravy vedoucího tria naší ligy, probereme si nejdůležitější přestupy, ale i drby z nejtemnějších zákoutí klubových fór a eurofotbalu. Kadence faktů, glos a flexu neomylně zaplouvá do svatyně v podobném tempu jako balony z kopačky norského šutéra Erlinga Haalanda. Nechybí ani analýza dalšího kola Česko hledá superstar aka novou hlavu státu a pochopitelně zodpovíme nějaké ty všetečné dotazy od našich věrných Patreonů. Nejdál tady jako vždy, osssss.
1/25/202330 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Jubilejní 100. díl

Téměř čtyři roky podcastu nás dovedli až sem, ke stovce. Tato mimořádná událost si žádá mimořádné místo, takže se hlásíme z hospody čtvrté cenové a s dvěma hosty - Martinem Feninem a Inspektorem Domem. Pivo, zelená a vodka v 11 dopoledne included. Nefalšovaná tří hodinová hospodská debata i s videem na www.patreon.com/offseason. OSS, kámo…
1/19/202329 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Sváteční finále

Jsme back, nejdál tady samozřejmě, ale to už víš. Ve vánočním duchu (spíš puchu) řešíme vyřazovací část scam turnaje, Poláka z derby a bláznivce ve svatyni Argentiny. Nejsme mimo jak Erich Brabec a neomylně uklízíme načechrané kudrlinky a posíláme obalovačky na zadní. Díl číslo 100 coming soon, veselé Vánoce a šťastný Nový rok, god bless u, oss.
12/22/202228 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Mundial Part 1.

Mundial aka scam turnaj v Kataru je v poločase, takže si tu první půli podrobně proberem. Pod drobnohled si náš Zweizubec vezme hlavně týmy, který vysmahli dřív než by se čekalo. Týmy Belgie, Německa, Dánska nebo Uruguaye se letos nestanou národníma hrdinama. Posvítíme si i na individuality - Pessi, Neymar, Mbappéčko nebo Siu. Jako bonus přikládáme, jak jsme na tom s paranormálníma jevama a přečteme snář. Všechno důležitý klasicky na www.patreon.com/offseason a OSS.
12/9/202228 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Hajduk Drip feat. Stefan Simić

Scam turnájek v Kataru nám umožnil pozvat vzácného hosta, který prošel i slavným AC Milan a nyní hájí barvy dálmátského giganta - Hajduku Split. Není jím nikdo jiný než Stefan Simić, reprezentant ČR a hlavně swagger. Kromě toho že nás obdaroval bohatou nadílkou chorvatských delikates, přinesl i mnoho historek a příběhů z leckdy nevyzpytatelného života profesionálního fotbalisty. Jeden z nejlepších dílů v historii našeho podcastu, takže se samozřejmě muselo něco zkurvit a byl to zvuk. To ale budete muset rozdejchat pokud chcete taky nachvílit pofelit s Gattusem. Lol s tim vlastně nepofelíte protože to v týhle půlhodině neni, takže upaluj na Patreon. Osssss
11/29/202230 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: World Cup

Venku už je nevlídno jak U Nisy v únorovém zápase, proto u dnešního dílu omluvte Bulharovo časté projevy probíhajícího nachlazení. Kadence smrkání je sice vysoká, ale s kadencí flexu stále nemůže ani omylem soupeřit, takže se není absolutně čeho obávat. Probereme si Liborovy dojmy z PS5, to jak jsme se poslední dobou měli a hlavně doručíme nabité preview před blížícím se mistrovství světa ve fotbale. To už ale ty na spotify neuslyšíš, takže nechápu proč se s tim popiskem vždycky tak mrdáme, když zdarma máš možnost slyšet pouze první půlhodinu, kde probíhá hlavně stretching. Osssss
11/19/202230 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Afterderby

Na tenhle podcast jsme museli počkat, dokud se LB vzpamatuje z toho, že Sparta během derby nevystřelila na bránu. To je hlavní téma tohoto dílu, dále si rozebereme nový životopisný film Jana Kollera, prezidentské kandidatury a spoustu dalšího. Celý díl i s videem na www.patreon.com/offseason.
11/8/202229 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: City Park feat. 58G

CB a LB Vám pravidelně donáší tu nejlepší zábavu na internetu, není tomu jinak ani zde. Tentokrát mezi nás zavítali jihlavský rapper Doktor601 a writter/kreativec Kousr, kteří hrdě reprezentují crew 58G, která teď vydala desku City Park. Poctivá, skoro tříhodinová debata od fotbalu k rapu přes auta, hulení, flex, zlato a všechno co k tomu patří na www.patreon.com/offseason. OSSS!
10/25/202230 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Debakl

K prasknutí zaplněný popelník, swag levituje všude kolem a dva frajeři na svých místech. To není fantasmagorie, ale pouze standardní setup našeho podcastu i života. Přinášíme Vám již 93. díl, ve kterém například detailně zrecenzujeme novou sérii Love islandu, nekompromisně odhalíme chyby v boxerských úderech, když jdou borci demonstrovat sílu na lapy, v momentě kdy jejich pětidenní láska odchází na rande s novým bombshellem a pozastavíme se nad tím, že se na vile obecně málo chlastá. Fotbal samozřejmě nechybí také, nejtvrdší knowledge jak v Evropě, tak u nás v kotlině. No Luhový zone. Takže asi tak, kupuj patreon, dřív nebo pozdějš ho bude vlastnit každý člověk, utvoř si náskok. Siuuuu Later Na všechny otázky hledej odpověď na www.patreon.com/offseason.
10/14/202229 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Liga marodů

CB a LB zpátky na místech. Tento díl zahrnuje report z křestu Dripolaru v Lucerně, CR7 v Praze a Ligu národů. Po delší době si promluvíme i o konzolích, protože v září vychazí nová Fifa a nám klasicky cukají ruce. Jaká situace bude na Spartě po reprepauze? Přehnal to Šádek se zouváním slávistických fans? Zahraje si ještě Santos? Na všechny otázky hledej odpověď na www.patreon.com/offseason.
10/2/202223 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Youtubering feat. EREM

Druhý podcast v měsíci, další host, tentokrát dva. Pozvali jsme si Mártyho a Jakuba, který stojí za projektem Erem movie. Klasicky jsme si projeli jejich youtubografii od roku 2009 až po současnej peak. Po cestě jsme se zastavili u témat jako české maturáky, televizní zábava, nebo undergroundový youtubeři. Minulý týden ještě probíhalo ME v basketbale v O2 aréně, jehož jsme byli svědky, takže i tady přidáme pár poznatků. Celý tříhodinový podcast i s videem na www.patreon.com/offseason. OSS!
9/17/202230 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Jubilejní díl feat. Zdeněk Linhart

Do jubilejního 90. podcastu přijal pozvání Zdeněk Linhart - bývalý fotbalista Dynama nebo Slavie a reprezentant do jednadvaceti let, jehož kariéra nabrala nečekaný směr, když se po sérii těžkých zraněních a psychických problémů rozhodl s profesionálním fotbalem skončit a začal studovat psychologii. Popovídáme si o tomto těžkém rozhodnutí, o jeho současném rakouském angažmá, o modelu krátkodobých hostováních, tlaku na mladé hráče nebo třeba o halucinogenech a LSD. Celý skoro tříhodinový podcast na www.patreon.com/offseason. OSSS!
9/7/202230 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Na skok doma

Cestovatelé Labello a Bulhar se střetli v hospůdce po návratu z dovolených. Všechno probereme, dozvíš se i to co nechceš. Je gondola poděl? Kolik stojí autobus do Varny? Dostal se Libor na zápas Venezie? Mnoho otázek a mnoho odpovědí. K tomu hospodské plky o Fortune lize, pochcání Mbappého a výsměch United. Celý podcast i s videem najdeš na patreon.com/offseason Nejdál tady, oss.
8/20/202231 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: 1. Kolo

Těsně před dovolenou si dáme preview naší ligy. Odehrálo se 1. Kolo, takže to uděláme trochu jinak a kromě velké trojky si pod lupu vezmeme všechny týmy, které hrají naší posvátnou, krásnou ligu. Kdo je favorit? Kdo je outsider? Kdo dobře posílil nebo kdo má nejhnusnější dresy? To se dozvíš v osseason - prostě trochu lepší Dohráno. Celý podcast i s videem na www.patreon.com/offseason.
8/10/202230 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Aspoň se budou soustředit na ligu

Léto plyne rychlostí sparťanské účasti v evropských pohárech a my nezahálíme a servírujeme další epizodu nejlepšího podcastu na světě. V tomto díle se například dozvíte, co dělat, když ztratíte grillz na přeplněném koupáku nebo jak koupit Lewandowskiho na twisto. Samozřejmě nechybí ani rozbor sparťanského kolapsu v Norsku, Pokáčova pocta Adamu Hložkovi a slávistická demolice třetího týmu gibraltarské ligy. Celý podcast i s videem na www.patreon.com/offseason. Osss! No to snad…
7/31/202235 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Kocovina

Po důkladném úklidu naší hospůdky, dotažení matic v neposlušných židlích a následné návštěvě vymítače ďábla se opět mohla sejít sehraná stoperská dvojice ve složení CB-LB. Minulý díl byl legendární, ale fotbalu se kromě válení na zemi moc netýkal, takže napravíme všechny resty a probereme si přestupová škatulata u nás i v zahraničí. Pod nekompromisním mikroskopem si rozebereme i přípravy pražských “S” a přiložíme predikce na blížící se bitvy v Intertoto cupu, který se ale jmenuje Evropská konferenční liga. Nefalšovaná letní zábava, která pohladí na duši a vykouzlí úsměv jako čerstvě namíchaná Mimoska. Celý podcast i s videem na patreon.com/offseason Ossss!
7/18/202231 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Díra feat. Yzomandias

Dlouho očekávaný díl je konečně online. Do našeho podcastu přijal Jakub Vlček aka Yzomandias. Netřeba představovat. Tři a půl hodiny dlouhý rozhovor a detailní průřez jeho kariérou i s videem na www.patreon.com/offseason. Čas plynul, víno ubývalo, margarita taky a došlo i na zrádný Bullenschluck. Prostě pravá nefalšovaná hospoda aka Díra, jak by to nazval sám Yzo, se spoustou zajímavých informací a příhod nejen z rapového života. Padání ze židle samozřejmostí. To a spoustu dalšího i s videem na www.patreon.com/offseason. Navždy OSS!
7/14/202231 minutes
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Liga národů a přestupové šachy

Po minulém díle musíme dohnat nějaké fotbalové resty. Začalo nám přestupové období takže se koukneme pod pokličku jednoho z největších přestupů Fortuna ligy - Adama Hložka do Leverkusenu. Probereme si příchod Briana Priskeho na letenskou lavičku a koukneme se samozřejmě i na druhou stranu řeky. Všechny odchody/příchody Slavie included. Začala Liga národů, sice pořád nevíme co to je, ale byli jsme toho svědky live. Proto nemůže chybět důkladná recenze naší návštěvy v Edenu na zápas Česko : Španělsko. Od piva přes atmosféru až po výkony našich svěřenců. To a spoustu dalšího i s videem na www.patreon.com/offseason. CB a LB nejlepší skauti u nás. Navždy Oss!
6/11/202231 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Univerzál feat. Casablanka

Jeden z našich nejuniverzálnějších kamarádů Casablanka usedl do čestné lavice našich hostů. DJ, tatér, pejskař nebo výtvarník. Vyber si co chceš. Probrali jsme jeho dupstepové začátky za mixem, začátky opaku dissu a historky z českých backstagí, pejsky a psí výstavy, tetování, rakouský rap vs. německý rap nebo televizní reklamy. Nejvšestranější podcast u nás a nejlepší na světě. Celý podcast i s videem na www.patreon.com/offseason. Osss!
6/3/202230 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Společenská událost roku

Po týdenní odmlce, ve které jsme Vám naservírovali nový formát vlogu s názvem “Daily Flex”, jsme zpátky na svých stanovištích. Fotbal se pomalu ubírá do letního spánku a my si vzali pod drobnohled tu nejlepší ligu na světě - Premier League. Ta předvedla drtivý finiš mezi City a Liverpoolem a my si zbilancovali celý ročník. Vrátili jsme se i do Uherského Hradiště na finále MOL Cupu, kterému kromě nasraných Sparťanských fanoušků přihlíželo i komando německých ovčáků. Uskutečnili jsme i živou reakci na dlouhoočekávaný rozhovor Daniela Křetínského, v kterém ale jako vždy nic neočekávaného nepadlo. Nemůže chybět ani recenze takzvané společenské akce roku Terminátor vs. Marpo. Oss každému posluchači, Oss do každé rodiny. Celý podcast i s videem na www.patreon.com/offseason.
5/26/202229 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Sparťanská antikoncepce

Druhý květnový týden, mistři svého oboru LBčko a CBčko na svých místech. Po delší době si dáme nějaký historky z taxíků. Po kratší době si rozebereme sparťanskou koncepci, která by se dala nazvat spíš antikoncepcí. Vrba venku, Mejdr s Vlkanovou na Slavii ve vipku. Víme všechno i o zahraničnim fotbale, takže si dopodrobna rozebereme cestu Realu Madrid v této sézoně a jejich grandiozní obrat v semifinále se City. Pro ty je Liga mistrů zakletá tak koupili Haalanda, jestli jim to pomůže nevíme, ale pobavíme se i o tom. Nejdál tady. Celý podcast i s videem na www.patreon.com/offseason. SIUUUU. OSSSS.
5/12/202230 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: R.I.P. Pěnová párty feat. DJ Manene

Nový díl, nová půlhodinka jenom pro Vás. Haha. Po delší době jsme si pozvali hosta, tentokrát z úplně jiného soudku než jsme zvyklý. DJ Manene je DJ a producent, který hraje především EDM a u nás patří mezi ty největší. My teda EDM moc nemusíme, ale na diskotéku jsme taky párkrát zabloudili. Takže si probereme třeba to. Zavzpomínáme na legendární libimseti párty ve Face2Face, jeho začátky a vzestup, hraní v Číně, jeho účast v pořadu Prostřeno nebo Festival Zrče, který pořádá. Nebude chybět ani rozbor zápasu o první místo mezi Slavií a Plzní, který úplně zkurvil rozhodčí. Tohle všechno na www.patreon.com/offseason i s videem. Ossss!
5/5/202231 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Nový díl, nové pořádky

Nový díl, nové pořádky. Od tohoto dílu tady na spotify pouze 30 minut stopáž. Jestli se ti to nelíbí, udělej si svůj podcast, jestli se ti to líbí přejdi na www.patreon.com/offseason. Tam se odteď bude dít všechno podstatný (vysvětlíme uvnitř). V tomto díle si například uděláme rekapitulaci již uplynulé základní časti Fortuna ligy. Překvapení roku, zklamání roku, naše ideální all star 11 sezony. Jediná relevantní fotbalová anketa v zemi. 
Následně vyhejtíme všechny batohy v MHD a na světě. Uděláme report Bulharovo koncertu v Český Lípě a Labellovo cestománii na Apeninský poloostrov. V neposlední řadě samozřejmě vysvětlíme všechny updaty týkající se tohohle podcastu. Takže SIUUUUUUU a OSS navždy.
4/22/202231 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: From München to Neapol

Bulhar se čerstvě vrátil z Mnichova, Labello naopak odlítá objevovat město božského Diega - Neapol. I presto ale zvládli sesynchronizovat své nabité kalendáře a bejt nejdal tady. Víc vědět nepotřebuješ, osss.
4/13/202258 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Prvoligové dostihy a sázky

CB je zase zpátky na svojí pozici, česká podcastová repre je konečně v kompletním složení. LB je zase zpátky na stage, takže si klasicky uděláme report z našich posledních koncertů. Pobavíme se o nábytku a Ikee, nabídneme tipy a triky jak nastavit hlavu, když jste nemocný a pak už rovnou na ihrisko. Hráli se dva šlágry, rozebereme oba. Pod lupu si vezmeme situaci kolem Šilhavky a nároďáku. Následně se pár oklikama dostaneme i na neprobádané téma - Sázková masáž v českém fotbale. My nabízíme vynikající kurz 1.01 na to, že jsme nejdál, takže nemůžeš prohrát. Celý díl i s videem na www.patreon.com/offseason. OSS!
4/5/20221 hour, 23 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Baráž ft. Domo

Jaro přišlo a zase odešlo ale nejlepší podcast v týhle zemi je tu za každého počasí. Na trenérské židle zasedla po delší době dvojice Labello a suplující učitel za nemocného Bulhara, Domo. V tomhle trochu alternativním díle přišla řeč samozřejmě na nároďák, jeho stav a budoucnost Šilhavého ale taky na naše skills ve vaření nebo Labellův návrat ke kulturnímu životu. Nemohli jsme nerozebrat taky nejzásadnější facku v dějinách Oscarů a proč na ní Chris Rock dost možná vyvaří nejlepší love svýho života. Tento díl je věnovaný všem typickým Čechům a jejich národnímu sportu - vrtání v tu nejhorší možnou denní dobu. Celý podcast i s videem najdeš na: patreon.com/offseason Oss!
3/31/202259 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Lingosaiyan ft. ARIAN730

Po delší době k nám do hospody zavítal náš bro, Chelsea fan a člen Dvojlitrboyzz Arian730 aka Makedonec. Popovídali jsme si o jeho nejnovějším projektu Lingosaiyan, o Karlu Šípovi, producentech nebo aktuální US scéně. Řeč přišla i na fotbal, neasi. Monitorovali jsme situaci kolem Abramoviče a prošli jsme si výčet potenciálních kupců Blues. Zhodnotili jsme současnou sezonu Premier League a na konci si zahráli hru “Poskládej z ničeho českou obranu na zápas se Švédskem”. V patreon části dojde řeč i na Fifu a na spoustu otázek. Takže pro celý díl i s videem: www.patreon.com/offseason. SIUUU.
3/24/20221 hour, 20 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Oraniště

V tomto díle zrecenzujeme druholigový šlágr Viktorie Žižkov - Sparta B, který by se dal pojmenovat jako Afterparty. Nahlédneme také na české prvoligové trávníky nebo spíš oraniště. Slavie prohrála v Liberci proti deseti a ještě se u toho ušpinila, Teplice hráli v Plzni a celý se to zase trochu zamotalo. Velkou část dílu budeme věnovat i evropskému fotbalu a vypadnutí PSG z Ligy mistrů, kterým už nepomůže asi vůbec nic. Zhodnotíme i nepříjemnou situaci kolem Chelsea a Romana Abramoviče. To a spoustu dalšího i s videem na www.patreon.com/offseason. Lvi a my žereme první. Ossseason!
3/15/20221 hour, 3 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Derby

Derby pražškých S pod drobnohledem komise Offseason. Probereme si výkony na hřišti i v hledišti. Práci režiséra přenosu, který se nechal unést lidma i polského sudího Marciniaka, který zase rozehrál karetní mariáš. Někoho vyzdvihneme, někdo dostane. Klasicky. Houpe se pod Pavlem Vrbou židle? Byly sto let používané pokřiky tentokrát nevhodné? Jsou v deníku Sport větší Sparťani než ve Spartě? Co může za nekonzistenci Sparty? Vyhraje Slavie titul? Pokusíme se zodpovědět na všechny tyto záludné otázky. Celý podcast i s videem na www.patreon.com/offseason. OSSS!
3/10/20221 hour, 5 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Sláva Ukrajině

Dnes není moc co psát. Řešíme Putinovo zvěrstvo na Ukrajině a na fotbal tak v tomhle díle řeč nedojde. I tak to ale za poslech stojí, možná víc než kdy jindy. Celý podcast i s videem najdeš na: patreon.com/offseason
3/1/20221 hour, 11 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Tankovka god is back

Po brněnském intermezzu s Petrem Švancarou se vracíme s novým dílem a prověřenou stoperskou dvojicí cajzlů Petrášek-Kratejl. Konstruktivní rozehrávka je naší doménou stejně jako důraz v osobních soubojích a hlídání si offside pasti, o čemž Vás samozřejmě přesvědčíme v průběhu obou poločasů. Fortuna Liga, Evropské poháry i návrat Kolíska mezi tři tyče, v tom všem se cítíme jako ryby ve vodě a máme k tomu co říct. Abstinenční okénkou samozřejmostí, pouštění draky příjemným bonusem. V druhém poločase zakroutíme hlavami nad bizarními polepy různých francouzských automobilů a poradíme si i s tlakem v podobě dotazů od našich patreonů. Nejdál tady, fuck Putin, u cant stop this flex. Celý podcast i s videem najdeš na: patreon.com/offseason
2/22/20221 hour, 12 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Mercedes Freestyle

Petr “Mercedes” Švancara vyjel z garáže, aby okusil jedinečnou atmosféru naší hospůdky, která mu dle jeho slov připomněla zaječí léta v brněnském baru Tabarín. Debatovalo se dlouho, kouřilo se tolik, že se mu z toho zavařila kola a vzniknul víc jak tříhodinový rozhovor, který sám Petr zhodnotil slovy: “konečně trochu něco jiného”. Probrali jsme noční život na Žižkově, jeho angažmá ve čtvrté rakouské lize, udělali jsme potravinovou inspekci prvoligových stadionů, moderování společenských akcí včetně vesnických maturáků a nostalgicky jsme zavzpomínali na zlatou éru fotbalu, která už se nikdy nevrátí. To a spoustu dalšího na www.patreon.com/offseason i s videem. Díl, na který všichni čekali. Osseason je náboženství, nemáš zač. Siuuuu.
2/16/20221 hour, 44 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Hlava je sval

No jo no, zase nejdál. Celý podcast i s videem najdeš na: www.patreon.com/offseason
2/10/20221 hour, 43 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: McDonalds Cup Cameroon 2022

Po týdnu jsme zase tady, nejlepší podcast na světě, nemáš zač. Tento díl začne už klasickým updatem naší formy a naší abstinence. Dáme si report z European Poker tour, kterého jsme se o víkendu zúčastnili. Pobavili jsme se o tenisu, snad poprvé v historii. Zhodnotíme pokračování Africkýho fotbalovýho poháru aka McDonalds Cupu, ale nic pozitivního o něm rozhodně nepadne. Dáme si lehký preview Fortuna Ligy a speciálně zaostříme na přestup Stanciua, který už zase utíká za lovema. Dokument o tom, jak se Neymar umí pohybovat v chaosu zrecenzujeme a zaspekulujeme si nad tím, jak je možný že Barcelona patří na přestupovým trhu mezi ty nejaktivnější, ale na nic nepřijdeme. Celý podcast i s videem na www.patreon.com/offseason. Siuuuuuu. Osseason.
2/1/20221 hour, 3 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Goodison Smoke Park

Živelné katastrofy vyřešeny a tak se po hostování na provizorním stadionku vracíme s novým dílem z našeho lehce upgradovaného, kuřáckého svatostánku. Labello vyrazil na výlet a hned měl tu čest poznat se i se španělským prezidentem, poreferuje o nákupu mokasín, návštěvě generálky Sparty i dobrodružství v divoké džungli. Bulhar stále úspěšně abstinuje, vydává novou hudbu a po nocích si krátí čas sázením na vyřazovací část NFL, která v tomto díle dostává historickou porci věnovaného času. Naučí Trpišovský bránit malého mravence a restauratéra Srdjana Plavšiče? Má Leoš Mareš fake profily na obhajobu sebe samotného? Je Perrier nejlepší voda, pokud ti nechutná voda? To vše a ještě mnohem více se dozvíš v nejlepším podcastu na světě, nejdál tady. Osss patreon.com/offseason
1/25/20221 hour, 5 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: Nekuřácký speciál

Po týdenní odmlce způsobené živelnou katastrofou v našem studiu se vracíme přímo z hostujícího stadionu a to do kanclu naší správcové. Probereme si pravé živelné katastrofy jako povodně 2002 nebo novou sérii českého Survivoru. Reč přijde samozřejmě i na fotbal a to na Premier League a přestupy v naší nejvyšší lize. Bez jedinýho cíga stejně nejdál tady. Podcast i s videem a bonusem na www.patreon.com/offseason
1/20/20221 hour, 13 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Off Season 2022/23: New year, same flex ft. Jan Mejdr

První díl nového roku jsme pojali úplně opačně než ten Silvestrovský. Místo objednávání margharit a nalejvání panáků jsme řešili otužování nebo lifestyle. Na pomoc jsme si po dlouhé době pozvali prvoligovou návštěvu - Jana Mejdra. Krajního hráče Hradce Králové a jednoho z mála českých fotbalových youtuberů. Projdeme si jeho kariéru jak na trávníku, tak na youtubu. Zjistíme jaké to je kombinovat obě věci dohromady nebo jaký je rozdíl mezi druhou a první ligou. To a spoustu dalšího i s videem na www.patreon.com/offseason. Jak na nový rok, tak po celý rok, nejdál tady. Osseason!
1/5/20222 hours, 2 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Off Season 2021/22: Silvestrovský díl

S rokem 2021, který byl plný vzletů i pádů, se nemůžeme rozloučit nikde jinde než na jednom z posledních míst v této galaxii, kde zábava a přehnaný flex nikdy nekončí - OFFSEASON hospůdce. Do horkého štamgastského křesla neusedl nikdo jiný než Tomáš Kováč aka Tkeej, člen labelu Milion+ a milovník dvou zábav začínajících na písmeno “A” - anime a alkohol. O fotbale tento díl opravdu nebude, i tak se ale hodněkrát ocitneme v offsidu a pokutovém území. K tomuto dílu doporučujeme pro lepší chápání kontextu otevřít lahev tvrdého alkoholu, nebo alespoň Margaritu z Las Adelitas. Děkujeme za podporu v roce 2021 a těšíme se na to, že Vás budeme bavit ještě dalších mnoho let. OFFSEASON TEAM
12/31/20212 hours, 2 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

Off Season 2021/22: Bafunář

Po týdnu na marodce se zase vracíme na prvoligové podcastové trávníky. Tenhle týden jsou vánoce, ale v našem podcastu máme na práci důležitější věci než rozjímání nebo rozkrajování jablek, třeba flex. Kromě toho si probereme odposlechy, který se trochu týkají i nás. Vysvětlíme si pojem Bafunář aka český fotbalový mafián, jeho lingo a dirigentské schopnosti. Prolítneme poslední ligové kolo a zbilancujeme první polovinu sezony. Nejlepší podcast široko daleko i s videem na www.patreon.com/offseason. Jo a vzkaž mu že ho Dáša pozdravuje. Oss!
12/21/20211 hour, 12 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Off Season 2021/22: Antika z Hornbachu

Novej tejden novej díl, kup Patreon, bude líp. Malá lyrická jednohubka na úvod, ale tím náš flex zdaleka nekončí. V tomto díle pokřtíme Rockyho Vémolu, doručíme nejtvrdší knowledge českého i světového fotbalu a zanalyzujeme situaci v Antwerpách, které jsou momentálně středobodem kokainu v Evropě. Na www.patreon.com/offseason přihodíme recenzi nejlepšího filmu všech dob (ČSFD 45%) a klasicky jsme a budeme nejdál tady.
12/7/20211 hour, 5 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Off Season 2021/22: České fotbalové Bradavice

Nový týden, nový díl aka i v nouzovém stavu nebude nouze o tu nejlepší zábavu v téhle zemi. Labello začal chodit na procházky, takže je z něj teď chodec, vlastně Lionel Messi. Bulhar naopak zvažuje, že by se po 10 letech vydal na sjezdovku, protože Prada připravila do nové kolekce snowboard. Kromě klasického flexu si ale řekneme i kdo je mozkomor českého fotbalu a bradavický expres neomylně zastaví na zastávkách Fortuna Ligy a evropské poháry. To vše a ještě mnohem víc vás čeká a nemine v tomto díle. Nejdál tady jako vždy, ustojíme všechno na rozdíl od Diversona. RIP Virgil Abloh Podcast i s videem najdeš na: patreon.com/offseason
11/30/20211 hour, 11 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

Off Season 2021/22: Rugby, chlast a chlebíčky (ft. palmr36)

Dloho jsme slibovali, že si pozveme někoho z naší komunity. Teď nastal správný čas a dorazil náš první patreon a zároveň mlynář rugby týmu Sparty Praha - Richard Palm aka Palmr36. Přinesl chlebíčky, utopence a zasvětil nás do sportu o kterým toho moc nevíme. Probereme si jaký to je hrát v česku rugby, co se děje v mlýnicích nebo skandály spojené s tímto sportem. Řeč dojde i na NFL nebo kolaps Sparty na Slovácku. Díl, který ukazuje, kam až to na patreonu můžeš dotáhnout. Takže sky is the limit, celý video i s obrazem na www.patreon.com/offseason. Ossss!
11/24/20211 hour, 44 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

Off Season 2021/22: Suplování (ft. Domo)

Svoji chemistry vůbec poprvé vyzkoušela stoperská dvojice Domo - Bulhar. Z nejlepšího fotbalového podcastu v zemi, se tak stal navíc i nejlepší podcast o architektuře, bulváru nebo gamingu. Reč byla samozřejmě taky o natáčení inspektora, důkladná analýza proč jsou United úplně v pí** anebo co nás naučil Football Manager. Jeden z nejdelších natočených dílů a High Class ČT2 content poslouchej na patreon.com/offseason.
11/17/20211 hour, 20 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

Off Season 2021/22: Kuvajt

Po týdnu jsme se opět sešli v naší hospůdce, abychom probrali aktuální dění. V nové rubrice “Throwback” zavzpomínáme na rok 2006, kdy Sparta udržela Plzeň v lize a Franz Straka běhal vítězná kolesa, pardon kolečka, po Letné. Kromě návratu do minulosti, ale samozřejmě nejlepším možným způsobem okomentujeme vše podstatné z posledního kolaFortuna Ligy, klasicky pochčijeme repre pauzu a přineseme lékařskou zprávu ohledně Terminátorova ramene. Nejdál tady, my to víme, ty to víš, je čas to opět zkušeně potvrdit. Osssss. Celý podcast i s videem na patreon.com/offseason
11/9/20211 hour, 6 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Off Season 2021/22: Tři karty stačí, drahoušku

Po týdenní odmlce se vracíme ve velkém stylu. Jak jinak. Probereme náš víkendový výjezd do Červených Janovic na zápas 3. třídy okresního přeboru, co se ani nedohrál. Nateasujem tak další díl našeho Fotbalového Inspektora. Dále nemůžeme nerozebrat krušný týden Michaela Krmenčíka a důkladně zdelegujem zápasy Slavia - Plzeň a Baník - Sparta. V bonusové části na www.patreon.com/offseason si rozebereme beef Babici a Pohlreicha. Offseason podcast - jediná jistota v nejisté době. Osss!
11/2/20211 hour, 13 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

Off Season 2021/22: Jazda w Brně

Byli jsme v Brně, takže jsme si nemohli odpustit důkladný zhodnocení koncertu, afterparty nebo pohostinství v této moravské metropoli. Přihodíme ještě naši recenzi na nový fenomén Squid Games a pak už se vrhneme na fotbalék. Hrálo se 11. Kolo Fortuna ligy, nakouknem i do Premier League, abychom konečně zjistili jestli na to Solskjaer má nebo nemá. V patreon části 4x vytrolit a poplivat a spousta otázek. Všude dobře, v offseason šenku nejlíp. Celý podcast i s videem tady: www.patreon.com/offseason
10/19/20211 hour, 2 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Off Season 2021/22: Straky z Kataru

Lehce si okomentujeme Volby21, ale ne zas moc, protože jsme tu hlavně od toho abychom byli nejdál. To se klasicky děje. Podíváme se na novinky u fotbalových strak z Newcastlu, nového majitele klubu a jeho solidní majetek. Zavzpomínáme na největší legendu klubu Santiaga Muneze a odborně poradíme, co s takovým majetkem dělat. Pochopitelně nechybí novinky z fotbalového světa a na závěr nahlédneme do temných zákoutí talentových soutěží, konkrétně československé Superstar. Celý podcast i s videem na www.patreon.com/offseason. Osss.
10/13/20211 hour, 13 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Off Season 2021/22: Derby a právníkovi zas mr*á

Předlohu pro tento díl napsal sám život. Bulhar vyprodal Liberec, Labello rozm*dal ovladač. Rangers přijeli do Prahy, klasicky prohráli a otočili náš národ vzhůru nohama. Sparťani se podporovali se Slávisty a naopak. To naštěstí nevydrželo dlouho, protože se hned o víkendu hrálo jubilejní 300. derby pražských “S” a vše se vrátilo do starých kolejí. Poctivý rozbor utkání uvnitř samozřejmě nechybí. Po delší době si jako třešničku na dortu dáme i decentní diss na Messiho. Celý podcast i s videem na www.patreon.com/offseason. Osseason!
10/5/20211 hour, 11 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Off Season 2021/22: Bonjour

Bulhar se vrátil ze země galského kohouta, takže je dnešní díl taková cestománie. Zjistíme kolik tam nechal, co jedl a jakej fotbal navštívil. Dále si dáme report z Viktorky Žižkov, prolítneme nejčerstvější televizní show, který běží na obrazovkách a vyflexíme Křišťálovou Lupu. Klasicky nejdál tady, všechno potřebný do života najdeš na www.patreon.com/offseason
9/28/20211 hour, 18 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Off Season 2021/22: Bodlo (ft. Domo)

Bulhar odjel po křtu utrácet do Paříže, a tak na jeho židli usedl osvědčený suplující učitel a fotbalový inspektor Domo. Společně s Labellem probereme, proč je bodlo nejvíc underrated zakončení ve hře, co si myslíme o Kamarovo právníkovi a jaký emoce vzbudily nový FIFA ratingy. Dozvíš se všechno o všem a líp než jinde. Na patreonu pak plnohodnotná recenze prvních dílů Love Islandu a První večeře. Maximální knowledge a maximální swag back to back. Celý díl i s videem na www.patreon.com/offseason
9/23/20211 hour, 11 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Off Season 2021/22: Oficiální jubilejní díl (ft. Smack)

Do 51. dílu nemohl dorazit nikdo jiný než zakladatel labelu Archetyp51 a průkopník grimu v česku - Smack One. Probereme úplně všechno. Začátky, drogy, dětsví a dospívání, promotérství, bizarní zážitky s UK artist, lásku k žánru, nepřejícnost, hate, zadostiučení nebo třeba studijní období na školách v Praze 10. Celý víc jak tříhodinnový rozhovor i s videem na www.patreon.com/offseason
9/10/20212 hours, 16 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

Off Season 2021/22: Jubilejní díl

Kdo jinej si na jubilejní padesátej díl může dovolit tak napiču zvuk, jenom my. Jestli se ti to nelíbí, tak si udělej svůj podcast a nezkurvi si zvuk na padesátej díl. Klasická fotbalová symfonie, hodnocení českých týmů v předkolech evropských pohárů, Fortuna liga, přestupy, Ronaldo a 100% osseason. Brzo novej pořad. Brzo Českej lev. Stay tuned. Celý video na www.patreon.com/offseason
8/31/20211 hour, 3 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Off Season 2021/22: 4. kolo

Po minulém díle se zase vracíme k tomu, o čem ten život je - fotbálku. Messi je v Paříži, Sparta i Slavia venku z Ligy Mistrů. Co dělal Miroslav Pelta v šatně rozhodčích? Je tým PSG papírově nejsilnější? Probereme si tyto okruhy a mnoho dalšího. Spousta otázek, spousta odpovědí, maximální swag. Celý podcast i s videem tady: https://www.patreon.com/offseason
8/17/202150 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Off Season 2021/22: Jsem v pohodě, sem v prdeli (ft. Nik Tendo)

V tomto díle výjimečně zapomeneme na fotbal. Jako host dorazil Nik Tendo, takže by byla škoda ho pořádně nevyzpovídat. Padne otázka na to jak se dostal k rapu? Kdo ví. Určitě se ale dozvíš jak vznikala nová deska “Jsem v pohodě, sem v prdeli” a co se pod tímto názvem vlastně skrývá. Kromě toho se pobavíme například o live streamech na Twitchi, skejtování a celkově Dominikovo sportovní minulosti, zjistíme jak vzniknul Citta Punch a mnoho dalšího. Nejdál tady, enjoy. Celý rozhovor i s videem na www.patreon.com/offseason
8/11/20211 hour, 41 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

Off Season 2021/22: Start nové sezóny

Nová sezona Fortuna ligy odstartovala a my startujeme novou sezónu na Patreonu. Nikdo ale nebude nostalgicky vzpomínat na minulou sezónu, není čas nechat válet love na zemi moc dlouho. Only flex, previews k zápasům českých zástupců v Lize Mistrů, teasování nových pořadů, které chystáme v naší dílně a klasicky nejlepší humor v zemi na featu s nejtvrdší knowledge o všem. Nejdál tady, ale to už sám víš. Celý díl i s videem na www.patreon.com/offseason
8/4/20211 hour, 3 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: Návrat ztraceného syna

Návrat ztraceného syna. Bulhar se vrací z hostování v Řecku, které bude jedno z témat. Opačným směrem míří Vaclík. Dáme si lehké preview k pražským S před začátkem sezony, ohlédneme se za finálem Eura a lehce se rozvášníme se ještě nad nesmyslnými hate komentáři na adresu některých našich reprezentantů. Chiellini a Bonucci zpátky v sestavě. Celý díl i s videem na www.patreon.com/offseason
7/20/20211 hour, 7 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: Euro speciál 4

Po týdnu jsme zpět v našem katarském studiu - tentokrát ve dvojici suplující učitel Domo a Labello. Probereme dlouhý týden Eura včetně celkového zhodnocení výkonu české reprezentace výhledu a tipů do finále a také dvojité vytrolit a poplivat. Celý díl najdete na patreon.com/offseason
7/9/20211 hour, 5 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: Euro speciál 3 (ft. Martin Vait)

Bulhar odjel na dovolenou, a tak se o analýzu famózního českého postupu nebo trapné francouzské tragédie postaral Labello a Domo. Jako host pak tentokrát dorazil goat českých fotbalových novinářů Martin Vait, se kterým probereme nejenom Euro, ale také novinářská zákoutí nebo Javiera Zanettiho. Více než dvě hodiny českého Sky Sports na: www.patreon.com/offseason
7/2/20211 hour, 24 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: Euro speciál 2 (ft. Domo)

Euro pokračuje, pokračujeme i my. Opět dorazil náš reportér Domo Karoch, který byl oficiálně jmenován jako posila našeho týmu. Představíme nový pořad, který od léta chystáme. Nebude chybět ani preview osmifinále Eura, nahodíme naše tipy na celého pavouka a shrneme dění v základních skupinách. Celý díl i s videem na www.patreon.com/offseason
6/25/20211 hour, 31 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: Euro speciál (ft. Dominik Zezula & Domo)

Po týdenní odmlce jsme zpátky, začalo Euro, takže jsme si do naší hospody pozvali tentokrát dva hosty. Redaktora Dominika Zezulu z Eurofotbalu a rappera - nerda Doma. Podrobně si rozebereme všechny zápasy, co jsme viděli i neviděli a všechny důležitý události, které se staly první hrací kolo. Na patreonu 4 hodinový podcast i s videem, tvrdá fotbalová vysoká: www.patreon.com/offseason
6/17/20212 hours, 26 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: Finále ligy mistrů (ft. Jan Ruttner & Jakub Salavec)

Do tohoto dílu dorazili videomakeři Jan Ruttner a Jakub Salavec. Probereme si jejich práci a začátky s kamerou nebo jejich nominaci na Anděla. Vrátíme se v čase a zavzpomínáme na natáčení klipu Offseason, okrajově si rozebereme i budgety, reklamu a všechny úskalí kolem natáčení klipů. Celý díl i s videem na www.patreon.com/offseason
6/2/20211 hour, 40 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: 33. kolo

Hodnotíme zatím nejúspěsnější měsíc na Patreonu, ohlížíme se za posledním ročníkem Fortuna Ligy a jsme opět nejdál v zemi. Podrobně si projdeme i nominace na Euro 2021 a přihodíme pár tipů na to jak ho vyhrát a jak mít nejlepší drip na celém šampionátu i s Brabcem na stoperu. Celý díl i s videem na: www.patreon.com/offseason
5/27/202157 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: 32. kolo (ft. Ladislav Krejčí)

Novej tejden, novej díl a konečně k nám zavítala opora pražské Sparty a české jednadvacítky Ladislav Krejčí. Probereme si od začátku jeho kariéru, přesun z Brna do Prahy, změnu stylu vlastní hry, loket v zápase s Pardubicemi, nebo proti komu se mu v lize hraje nejhůř a jestli sám sebe nakupuje ve Fifě. Tři a půl hodiny i s videem na: www.patreon.com/offseason.
5/19/20211 hour, 36 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: 31. kolo

Další týden je tu a to znamená další díl nejlepšího podcastu v zemi. Pokud si stejnýho názoru, tak hlasuj pro OFFSEASON Podcast v anketě podcastroku.cz a vytroll s náma celou podcastovou scénu. V první části se dozvíš proč jsme nejdál a v druhý taky, protože jsme nejdál furt. Kromě našeho nejtvrdšího flexení i názor na aféru kolem Plavšiče, debata o tom, jestli mají ryby city a deprese, nebo jak český Nelly aka Bohuš Matuš komplet vybartroval vlastní svatbu. Osseason!! Video a další perks na: patreon.com/offseason
5/13/20211 hour, 1 minute, 54 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: Brichta bomby (ft. Leo Brichta)

První díl v tomto měsíci začal zostra, dorazil k nám jeden z nejtalentovanějších MMA fighterů u nás a současná čtyřka lehké váhy v Oktagonu, Leo Brichta. Probereme si jeho začátky, ambice, tetování, ale třeba i oktagon, trolling a noční život v Praze. Jako bonus večera nám přišel Martin Fenin představit jeho nový drink Šmakec. Na patreonu další dvě hodiny totální hospody: www.patreon.com/offseason.
5/7/20211 hour, 42 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: 29.kolo

Poslední díl měsíce, Bulharovo kalorické tabulky, průlet posledním ligovým kolem, UFC, nejhůř zlomená noha na světě, Lil Pump má 28 mil. na čele a stejně nemá swag. Na patreonu detailní rozbor Like House: www.patreon.com/offseason
4/28/202152 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: Komunikace Sparty (ft. Ondřej Kasík)

Dalším hostem je ředitel komunikace AC Sparta Praha - Ondřej Kasík. Probereme si ty nejdůležitější události, které se kolem Sparty odehrály nejen za poslední dekádu. Nahlédneme do náplně jeho práce, sociálních sítí, PR ligových klubů, krizový management a spoustu dalších témat. Nejdelší díl ever na www.patreon.com/offseason
4/21/20211 hour, 43 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: Derby pražských S

Po delší době ryze fotbalový díl, probereme si Ligu mistrů, zanalyzujeme čtvrtfinále Evropské ligy Slavia - Arsenal a derby pražských S. Pobavíme se i o dobrých výkonech Slovácka nebo kam se chystáme na dovolenou. Vytrollit a poplivat, Bulharovo politické okénko a spousta otázek na www.patreon.com/offseason
4/13/20211 hour, 6 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: 25. kolo ft. Icy L & Illja

V nejnovějším díle k nám zavítalo sudetské duo ve složení Icy L & Illja. Popovídáme si o vzniku jejich nejnovějšího alba, kontroverzi i hranici za kterou by už nešli. Kromě toho samozřejmě rozebereme i dění na českých a evropských trávnících a predikce na dvojzápas Arsenal-Slavia. Geek show speciál, 100% hospoda na Patreonu: www.patreon.com/offseason www.patreon.com/offseason
4/7/20211 hour, 11 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: Repre pauza

Ligová pauza, důkladný rozbor kvalifikace na MS a Eura U-21. Predikce na seniorské Euro, beef Lil Nas X vs. Nike a spousta dalšího materiálu. Video a další perks: www.patreon.com/offseason
4/1/202154 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: Slavia - Rangers (ft. 2L Czonka)

Stejně jako půlka Evropy v tomto díle probereme především zápas Rangers - Slavia v Ibrox Parku. Na pomoc přišel tentokrát 2L Czonka, který ve Skotsku žil 3 roky. Rozebereme si zápas, vztahy mezi oběma státy, PR komunikaci klubů i konspirační teorie. Celý díl a další perks: patreon.com/offseason
3/23/20211 hour, 32 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: 23.kolo

Jubilejní díl, nová dávka egotripu. Kromě něj najdeš v tomhle díle rozbor evropských pohárů, Fortuna ligy, vykrádání domů fotbavých hvězd během zápasu nebo spolupráci Jaromíra Soukupa a Miroslava Kalouska. Jubilejní díl, další perks: patreon.com/offseason
3/16/20211 hour, 6 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: 22.kolo (ft. ARIAN730)

Dnešní host je malý Makedonec aka ARIAN730. Rozebereme si samozřejmě jeho nejnovější (a hlavně debutový) release “730”, ale pochopitelně nezapomeneme na Fortuna Ligu, Premier League, poháry a mnoho dalších témat. Video a další perks najdeš tady: patreon.com/offseason
3/9/20211 hour, 6 minutes, 1 second
Episode Artwork

Off Season 2020/21: 21.kolo (ft. Vae Cortez)

Vae Cortez, producent z pražských Řep, který spolupracoval například s lidmi jako Lil Baby, Young Thug nebo Soulja Boy. Kromě toho si probereme i jeho další pleasures a to NBA a memes. Nebude chybět ani fotbálek, protože to je život. Video a další perks najdeš tady: patreon.com/offseason
3/2/20211 hour, 12 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: 20.kolo

Dnešní díl je netradiční, dáme si pikantní kvízový speciál. Vyhraje ve vědomostním testu Bulhar nebo Labello? A co si o tomto myslí Petr Svěcený? Dozvíš se v dnešní epizodě. Kromě toho si klasicky rozebereme poslední ligové kolo, evropské poháry a jak se daří Bulharovi v alkoholové abstinenci. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
2/23/202151 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: 19.kolo (ft. Domo)

Domo - nerd, ex novinář, fanoušek Liverpoolu a rapper, co nesnáší peníze je dalším hostem podcastu. Probereme si klasicky uplynulé kolo Fortuna ligy, nové logo Sparty, Premier League, jeho porno kontakty a vydissime Eda Sheerena. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
2/17/20211 hour, 5 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: 18.kolo (ft. Lukáš Vácha)

Další díl - další host. Není jim nikdo jiný než Lukáš Vácha. Bývalý reprezentant a dnešní kapitán sparťanské rezervy nám mimo jiné prozradil co si myslí o nástupu Pavla Vrby do Sparty, jaký má názor na smluvní vztahy v české lize, ale i jak se daří jeho mimo fotbalovému byznysu a jak to chodí v Lokále, když se venku setmí. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
2/10/20211 hour, 37 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: 17.kolo (ft. Antonín Vaníček)

Kapitán Off Season týmu tohoto týdne, reprezentant U21 a záložník pražské Bohemky, Tonda Vaníček, se přišel pochlubit hlavně víkendovou porážkou Sparty. Prozradí Vám ale něco i o buřtech na Bohemce, VARu a taky jak občas dostává karty za kecy. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
2/2/20211 hour, 15 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: Nové studio

První díl v novém studiu, 419. největší patreon na světě, report z Fortuna ligy, kterou zase nikdo neviděl, NFL, UFC, pokusy o takedown v poslanecké sněmovně + další plky za free a kletba na Milana Hniličku. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
1/27/202151 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Off Season 20/21: 15. kolo

Výměna těl, první letošní zápasy v lize, novinky v NFL a NHL, Berbr na svobodě, žebírková aféra & freestyle soutěž o příštího hosta. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
1/19/20211 hour, 9 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: Zimní pauza (ft. ferarri_red)

Díl, kterej vůbec není o fotbale, zato se v něm do detailu probírá vaření, hadry, realita života v Liberci, školní výlety, designový studia a vývoj sociálních sítí. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
1/14/20211 hour, 8 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Off Season 2020/21: Novoroční speciál (ft. TK27)

Swag Ben Foster, zimní soustředění, Premier League okénko, Bulharovy oblíbený slova, jak to nakonec dopadlo s Berbrem & co bude dál s 58G? Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
1/5/20211 hour, 27 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Off Season 20/21: 14. kolo

Biblické okénko, porno okénko, co se děje v Premier League, shrnutí podzimu ve Slavii, kdo je vlastně v lize druhej? & nejhezčí vánoční dárky z Paříže a Brazílie. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
12/30/202053 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

Off Season 20/21: 13. kolo

Vládci Vršovic, novej Henry, vrchol marketingu v Teplicích, tipy na vánoční Netflix & Svatba na první pohled: Liborovo odborné zhodnocení. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
12/22/20201 hour, 2 minutes
Episode Artwork

Off Season 20/21: Liga mistrů speciál (ft. Kateřina Bužková & Natálie Kavalová)

První návštěva, která kdy hrála Ligu mistrů, pohled do zákulisí ženskýho fotbalu, lokty Ládi Krejčího, příběhy pivního Romea & sexismus v rapu. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
12/20/20201 hour, 24 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Off Season 20/21: 10. kolo

Derby na jednu bránu, kde se vzal Sima?, novej stoper do repre & detailní rozbor sportovní události roku & soutěž o to, kdo dá z hlavy víc japonskejch fotbalistů. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
12/8/202057 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Off Season 20/21: 9. kolo (ft. Michal Kratejl)

RIP GOAT Maradona, inspekce aktuálního dění na Žižkově, v Hradci Králové a (hlavně) v Teplicích, swag Egon Vůch & na co se můžeme těšit ve čtvrtek. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
12/2/20201 hour, 15 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Off Season 20/21: 8. kolo

Kouzelník Heča, kanár od Slavie, koho místo Standy z Kladna, jakej je rozdíl mezi Alexem Králem a Martinem Haškem & novinky ze Žižkova, z Bulharska a z klece. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
11/24/202059 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

Off Season 20/21: Listopadová repre pauza

Největší flex na Refresheru, hloubková analýza šlágru Příbram - Slovácko, margarita speciál, swag Pavel Karoch, čeho se bojí Kobra & nadílka tipů na víkend. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
11/18/202053 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

Off Season 20/21: 7. kolo

Release party Thug Love Sofia pokračuje! Jinak Yung Hurn je v Praze, repre pauzy stojí za hovno, Ronaldo je moc drahej na Juventus & Nova spustila další reality show. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
11/13/20201 hour, 6 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Off Season 20/21: Poslední týden před restartem ligy

Fotbal bude, snitch speciál, Vláďa šmicer na hrad, hattrick roku v Itálii, Bulharovo politické okénko & nová rubrika Litr v píči. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
11/3/202056 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Off Season 20/21: Lockdown (ft. Patrik Štorc)

Vzpomínky na tělák, s/o Loko Vltavín, jak reformovat FAČR, pražskej Draco Malfoy & karneval na Vyšehradě a nizozemská třináctka. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
10/28/20201 hour, 12 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

Off Season 20/21: Nouzový stav

Berbr za katr, swag Jenda Cihlář, demonstrace místo fotbalu, strategie bitev chuligánů s fízlama, novinky z Oktagonu & nejbizarnější fotbalový historky z Patreonu. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
10/20/20201 hour, 13 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Off Season 20/21: Říjnová repre pauza

Hvězdy u Nisy a ve Vršovicích, bude Slavia Liberec West Hamu?, best in covid speciál, Adam's Way, vzpomínky na prohibici & děcka jsou závislý na telefonech. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
10/13/20201 hour, 10 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

Off Season 20/21: 6. kolo (ft. Klebold)

Klebold má nový auto, kratom stories, penalta v Dánsku, nejlepší hráč ligy & cestovní pas na kozy, tragédie v české popmusic a historky z Opavy. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
10/6/202052 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

Off Season 20/21: 5. kolo

Malej Makedonec je pohodovej kluk. Řeporyje trip, psychika ve Fifě, Miňo Stoch vs bratislavská chuligánka, Pokáč fotbalu, rumunskej styl & nejlepší trenér na světě a největší český celebrity. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
9/30/202054 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

Off Season 20/21: 4. kolo

Nostalgické intro, swag Lil B & Tonda Vaníček & Krmelec, zrušená tour a Bulharovo politické okénko, VAR na píču & kolik kdo na Letný sežral hotdogů. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
9/23/20201 hour, 7 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Off Season 20/21: 3. kolo

Škola v moravské přírodě, nadlidi v Karviné, nejlepší střelec na lávce, Kobrovy cesty & boleslavskej houbař a piko v televizi. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
9/15/202059 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

Off Season 20/21: Liga národů (ft. Martin Fenin)

Šmakec Martin Fenin, angažmá v Řeporyjích, vzpomínky na Frankfurt a Kanadu, teaser na knížku, Raúlův dres & největší zmrd Bundesligy, největší úspěch pro útočníka a beef s Duklou Praha. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
9/9/20201 hour, 24 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

Off Season 20/21: 2. kolo

Patreon stats, Kolískova penalta, vzkaz fanouškům Bolky, plzeňský týden zázraků & novinky ze světa Vogue, Prostřena a nahrávání klipů. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
9/2/20201 hour, 2 seconds
Episode Artwork

Off Season 20/21: 1. kolo

Zásadní novinky pro novou sezonu, beatlemánie v Šumperku, čeští Beckhamovi, start pražských S & recenze Barcelony a Výměny manželek. Video a další perks najdeš tu: patreon.com/offseason
8/27/20201 hour, 27 minutes, 43 seconds