Winamp Logo
NO OVŠEM Cover
NO OVŠEM Profile

NO OVŠEM

Czech, Comedy, 1 season, 15 episodes, 21 hours, 14 minutes
About
Říkáme, co nás napadne. A zveme si hosty, kteří se nebojí mluvit o všem. Věnujeme se aktuálnímu dění, ale řešíme i úplný h***na. Stojí to za poslech? NO OVŠEM
Episode Artwork

JAKUB FLEK ⏵ Nejsem teplákovej typ. Jednou po mně letěl kovovej koš

Hokejista, adrenalinový nadšenec, fashion follower, bijec a investor v jedné osobě? Užijte si nový díl s útočníkem brněnské Komety a českého nároďáku Jakubem Flekem. ⏵ JAKUB FLEK ⏵⏵ Na ledě i na silnici miluje rychlou jízdu. Když na bruslích zapne turbo pohon, málokdo mu stačí. Rád se stylově oblíká a svoje spoluhráče cepuje, když si ani na zápas nevezmou něco jiného než tepláky. Neměl by dokonce problém postavit se do zápasnické klece, několik let už totiž trénuje MMA. ⏵ Najdete nás i na Instagramu a ⁠TikToku⁠. ⏵ Partnerem pořadu je značka ⁠BORN TO FLY⁠ - kvalitní a stylové oblečení vyrobené v České republice inspirované krásami letectví. ⏵ Vyrobeno ve studiu B2F MEDIA.
3/20/20231 hour, 13 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

KRYŠTOF NOVÁK ⏵ Když se na Love Islandu zhaslo, rozjelo se šapitó

Chybělo nám potkávat zajímavý lidí a bavit se s nimi úplně o všem. A tak jsme si po roce a půl pozvali do novýho studia dalšího hosta. Vítěze Love Islandu, milovníka koček a nadšence do bojových sportů s přezdívkou Mr. Keep Smiling - Kryštofa Nováka. ⏵ KRYŠTOF NOVÁK ⏵⏵ Do Clash of the Stars jsem šel s podmínkou, že nebudu dělat bizár fighty. Datel vystupuje jako dement. Od začátku ho chci seřezat a jdu si pro něj. V Love Islandu byl super štáb, co pro nás udělal první poslední. Když mě někdo pozná na ulici, jsem hrozně rád. ⏵ Najdete nás i na ⁠Instagramu⁠ a ⁠TikToku⁠. ⏵ Partnerem pořadu je značka ⁠BORN TO FLY⁠ - kvalitní a stylové oblečení vyrobené v České republice inspirované krásami letectví. ⏵ Vyrobeno ve studiu B2F MEDIA.
3/9/20231 hour, 10 minutes, 39 seconds