Winamp Logo
מונדיאל במדבר Cover
מונדיאל במדבר Profile

מונדיאל במדבר

Hebrew, News, 1 season, 19 episodes, 10 hours, 15 minutes
About
בכל ארבע שנים יש מונדיאל. מונדיאל בחורף, במדבר, זאת חוויה של פעם בחיים. צוות הספורט של ynet עם הסיפורים החמים של גביע העולם בקטאר 2022
Episode Artwork

אגדה מהסרטים ושמה מסי

איך דווקא הטיפוס המשעמם הוא הספורטאי הגדול בדורנו? ואיך היה נראה סרט עלילתי עליו? רגע אחרי הגמר הגדול בתולדות הכדורגל, פרק הסיום של הפודקאסט "מונדיאל במדבר" סוגר טורניר מופלא עם גיבור אחד שקיבל את הסוף ההוליוודי שמיליארדים ברחבי העולם ציפו לו. פרק סיום הפודקאסט. ניפגש בארה"ב-מקסיקו-קנדה 2026Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.
12/19/202242 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

הגמר הכי טוב שיכולנו לבקש

הסיפורים המרתקים שמאחורי המשחק הגדול, יחסי הכוחות בין שתי האימפריות, ומעל לכל – שני הענקים ששולטים בכדורגל העולמי בקרב בין-דורי חסר תקדים. מתכוננים למשחק שיגרום לעולם לעצור Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.
12/18/202228 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

מסכמים מונדיאל

אנחנו רגע לפני הגמר הגדול בלוסייל בראשון בערב, הסתכלנו לאחור ובחנו את השחקן הכי טוב, ההוא שהכי אכזב, הרגע שלא נשכח וגם את זה שעיצבן אותנו בקטאר 2022 Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.
12/15/202235 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

הבעיה במסע הקסם של מרוקו

לצד הפרגונים על הסנסציות המופלאות, הנבחרת מצפון אפריקה חוטפת ביקורת על המשחק ההגנתי: האם זה יספיק גם מול אלופת העולם צרפת? ומי תפגוש את מסי וארגנטינה בגמר? הגענו למאני טיים: מתכוננים לחצי הגמר השני. וגם: איציק שאשו מתכונן לחגיגות באשדודSupport the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.
12/13/202234 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

כשמסי מפחד ממודריץ'

האם האופי והחינוך הקרואטיים והיכולת של המדינה הקטנה לייצר עוד ועוד ספורטאי-על כמו לוקה מודריץ' יספיקו כדי לעצור את הדהירה של מסי לעבר הגביע הנכסף? הגענו למאני טיים: מתכוננים לחצי הגמר הראשון Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.
12/13/202226 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

סוף שבוע פרוע

הרקדנים של ברזיל, האגו של רונאלדו, ההפתעה של מרוקו, המסע של מסי, המהפך של ואן חאל: שליחי "ידיעות אחרונות" ו-ynet לקטאר מכינים אתכם לסוף שבוע חלומי עם משחקי ענק ברבע גמר המונדיאל. וגם: למה איציק שאשו בטוח שצ'יצ'ה הוא מורה לריקודי עם?Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.
12/8/202241 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

סוד הקסם של מרוקו

הנציגה האחרונה של העולם הערבי במונדיאל הערבי הראשון: איך מרוקו עשתה הדהימה נבחרות גדולות? מי הכוכבים שלה? והאם ספרד צריכה להיות מודאגת? וגם: למה כל העולם הערבי (גם בישראל) עומד מאחורי הנבחרת שרוב שחקניה נולדו באירופה? Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.
12/6/202225 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

כך נבחרת צרפת הפכה לאימפריה

כבר 60 שנה לא מצליחה אלופה מכהנת לזכות במונדיאל שני ברציפות – הטריקולור יכולה לשבור את המחסום. אורי קופר ויאיר קטן מסבירים מה יש בצרפת שמייצר כל כך הרבה כישרונות ואיך בדיוק מטפחים אותם? וגם: איציק שאשו מתעצבן ומתבזהSupport the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.
12/4/202228 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

הסיפור המרגש של לואיס אנריקה

גולש באוסטרליה, משוחח עם אוהדים באפליקצית גיימרים ולא מפחד לדבר בפתיחות על מותה של בתו צ'אנה בגיל תשע. אחרי הקריירה הנוצצת כשחקן, המאמן לואיס אנריקה מוביל את מהפכת הצעירים בנבחרת ספרדSupport the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.
12/1/202229 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

ממשיכים להסתבך: למה השופטים במונדיאל עדיין טועים?

אחרי שה-VAR נכנס לחיינו, עכשיו יש גם מערכת נבדל חצי אוטומטית שאמורה לעשות לאנשי המשרוקית את החיים קלים עוד יותר. אז למה אנחנו עדיין רואים טעויות מביכות ופנדלים שלא היו ולא נבראו? אורח: השופט הבינלאומי לשעבר לירן ליאני. וגם: מה איציק שאשו חושב על הטרמפ שתפסו השופטים לקטארSupport the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.
11/29/202232 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

נבחרות המהגרים: התופעה שמשנה את המונדיאל

המהפכה התחילה עם זידאן ונבחרת צרפת, אבל כיום מהגרים ובני מהגרים הם חלק משמעותי בנבחרות רבות ביבשת. אז איך מגדירים מיהו מהגר? האם זה באמת עוזר לצמצם את הגזענות בחברה הקולטת? ואיך מדיניות הפתיחות של אירופה שינתה את הכדורגל העולמי? וגם: למה איציק שאשו נזכר בקסטות של אבנר דן?Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.
11/27/202233 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

האביב הערבי

הסנסציה הסעודית, התוצאות המפתיעות של מרוקו וטוניסיה, האירוח בקטאר: האם אנחנו צופים במהפכה של ממש במזרח התיכון? וגם: שליחינו בקטאר רז שכניק והצלם עוז מועלם מסבירים למה מדובר במונדיאל מדהים ומוזר בו זמנית, ואיציק שאשו מתגעגע לחאלד חלאיילה Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.
11/24/202238 minutes, 1 second
Episode Artwork

עם קוצב לב על הדשא: הקאמבק המופלא של כריסטיאן אריקסן

הוא קרס על הדשא ועבר החייאה בשידור חי לעיני העולם כולו, אחרי שנה וחצי הוא חוזר למונדיאל עם נבחרת דנמרק: איך כריסטיאן אריקסן הצליח לשים מאחוריו את הטראומה? וגם: מאמן הכושר של נבחרת ישראל מסביר איך מונדיאל בחורף משפיע על הנבחרות ואיך שחקנים יכולים להתמודד עם מזג האוויר בקטאר. וכרגיל, איציק שאשו ממשיך להתעצבןSupport the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.
11/22/202232 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

לקראת קבוצות ההימורים של החבר'ה: מי תזכה במונדיאל?

ארגנטינה לפני הפרישה של מסי? צרפת תעשה בק-טו-בק? אולי ספרד האפרורית? מה עם המכונה הגרמנית? ואולי הפעם אנגליה? צוות המומחים של ספורט ידיעות אחרונות התכנס באולפן בכדי לסייע לכם לנחש מי תהיה אלופת העולם בעוד חודש, ותחזק לכם את האגו כאלופי קבוצת ההימורים של החבר'ה. וגם: איציק שאשו מתעצבן על ההימורים המשרדיים Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.
11/20/202237 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

המונדיאל הכי פוליטי שיש

מסביב לכל מונדיאל יש גם פוליטיקה, ועושה רושם שהפעם הווליום יהיה גבוה במיוחד. קודם כל בגלל המארחת קטאר וגם בזכות מפגשים טעונים שסידרה לנו ההגרלה. פירקנו את כל המפגשים הכי טעונים שצפויים לעורר עניין, ולא בגלל הכדורגלSupport the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.
11/16/202233 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

כולם אוהבים לשנוא את אמפבה

במונדיאל שעבר קיליאן אמבפה כולנו התאהבנו בילד המגודל שסחב את צרפת עד לגביע. השנה אמפבה מגיע למונדיאל כשהוא סופרסטאר, במטרה להראות לעולם שהוא הגדול מכולם. אז למה כולם התחילו לשנוא את כוכב פ.ס.ז', ואיך קשור לזה נשיא צרפת עמנואל מקרון? וגם: איציק שאשו מתעצבן ומסמן את הסיבה לכישלון הצרפתי הצפויSupport the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.
11/15/202227 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

מה לקטאר ולכדורגל

רבות דובר על השחיתות במתן זכות אירוח המונדיאל לקטאר. אז מיהי קטאר ולמה כל כך חשוב לה לארח את הטורניר. בעזרת ליעד אוסמו, לשעבר כתב ynet לענייני העולם הערבי, יצאנו למסע במפרץ הפרסי. וגם: למה אין גיבורים ספורטיביים שיוצאים נגד האירוע?Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.
11/13/202231 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

הריקוד האחרון של מסי ורונאלדו

המונדיאל בקטאר יהיה ככל הנראה האחרון של שני הסופרסטארים הגדולים ביותר בדור האחרון. מה הסיכוי שיחזרו הביתה עם התואר היחיד שחסר להם בארון העמוסSupport the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.
11/10/202227 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

מונדיאל הכסף

המונדיאל הקרוב הוא מונדיאל לעשירים בלבד. בעוד שהמאחרת קטאר נבחרה לארח את הטורניר למרות שאין לה שום מסורת ספורטיבית, עלות השהייה במדינה המוסלמית הפכה את חוויית האוהדים ליקרה בהיסטוריה. כמה כסף השקיעה הממשלה הקטארית באירוח הטורניר ומהם הגאדג'טים שיניעו את המונדיאל. וגם: ההמצאה שתשדרג את חווית הצפייה בחום המדבריSupport the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.Support the show: https://www.ynet.co.il/radioSee omnystudio.com/listener for privacy information.
11/6/202229 minutes, 37 seconds