Winamp Logo
Mis värk sellega on? Cover
Mis värk sellega on? Profile

Mis värk sellega on?

Estonian, Social, 2 seasons, 45 episodes, 1 day, 10 hours, 11 minutes
About
"Mis värk sellega on?" podcast on Eesti esimene ja ainus Twitteris sündinud podcast. Genka, Daki & Liisi arutavad igas saates erinevate pealtnäha argiste teemade üle, et aru saada: mis värk siis nendega ikkagi on? Saate helipea autor on Taavet Niller. Meiega saab kontakti [email protected].
Episode Artwork

Mis värk cringe'i/kringli/piinlikkusega on?

Liisi esitab täna tähtsa küsimuse: mis täpselt on cringe, mis on kringel ja mis on piinlikkus või häbitunne. Miks mõned asjad on nii cringe, et tahaks maa alla vajuda, aga teistest on pohhui? Genka muidugi teab, et asi on TIIGRIS KES RÜNDAB ja Liisi teab, et PEEGELNEURONID, aga peale jääb siiski "Let's hormoon". Oleme millennialid ja meil enam mark pole, nii et räägime ka oma kõige kringlimad juhtumised ära. Mis võiks sinu meelest olla hea eestikeelne vaste sõnale cringe?
4/12/202444 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

Mis värk monarhiaga on?

Genka ei saa absoluutselt aru, miks eksisteerivad veel kuningakojad. Liisilegi tundub imelik, et lihtsalt seetõttu, et sa mingisse perre sündisid, oled nüüd järsku kõigi boss. Daki on aga kaelani sees kõiksuguses kuninglikke perekondi seotud infos ja üritab kõiki teisi veenda, et see päriselt on ikkagi ka huvitav. Lisaks veel veame kihla: mis siis ikkagi Buckinghamis toimub praegu? Mis sina arvad, et saama hakkab? Anna meile Spotify pollis teada! Meie patreon: patreon.com/MVSO
3/29/202447 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

Mis värk paksudega on?

Paks on paks, nii see tõesti on! Kuidas me ise oma paksuteekonda läbinud oleme? On ju Genka Paks Basilio, Daki niisama paks ja Liisi oma peas paks. Kas lähedaste märkused kehakaalu kohta on üldse mingis situatsioonis õigustatud? Vaidlus tuleb tuline ja ühtlasi õpime ära uue väljendi sit fack. Või oli see teistpidi. Meid toetades näed ka videoepisoodi: patreon.com/mvso
3/15/202444 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

Mis värk pahedega on?

Täna võtame ette pahed - või kas need on ikka pahed? Mis on pahe? Kas patt ja pahe on sama asi? Ning kus oleme ise patustanud? Meie seni kõige segasem episood vist üldse, sest lõppeks ei suuda me mitte milleski kokku leppida.
3/1/202447 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Mis värk teenindamisega on?

Liisi, kogenud teenindaja, teab hästi, miks on see põhjus, miks ei tohi ise teenindaja kandikult tema "abistamiseks" jooki haarata. Genka lõpetab suhted aga iga teenindaja ja baariga, kus ta mikroagressioonipilku märkab. Daki on aga see mõrd, kes tahaks iga kamba peale võetud arve ikka kohe ära arvutada ja mitmes osas korraga maksta. Teenindajate õudusunenägudest klientide omadeni - need on täna teie ees! NB! Saate teises pooles Genka mikker natuke krabiseb. Tehniline error, kuulamist ei sega, aga igaks juhuks hoiatame.
2/16/202445 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

Mis värk tantsimisega on?

"Tervist, vabandage, kas te tuleksite minuga tantsima?" Nii arvab Genka, et tuleks preilisid tantsule kutsuda. Liisi ja Daki aga pigem tantsivad tüdrukutega ringis, käekotid keskel ja kui keegi läheneb, kellega võiks tantsida, tehakse vastavad liigutused. Miks me aga üldse tantsime? Mis on see põnev teadus seal taga? Mis on kõige piinlikumad tantsule kutsumised ja äraütlemised? Meie patreonis näeb ka kõiki tantsuliigutusi: patreon.com/mvso
2/2/202445 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

Mis värk naermisega on?

Kuna Twitteris heideti ette, et naeru on natuke nagu palju saanud, siis pühendame sellele terve saate. Soovitame sel korral kindlasti ka videoepisoodi vaadata (Patreon.com/MVSO, esimene nädal prooviperioodi on tasuta!), sest nii palju asju juhtus, mida ei suutnud sõnadesse panna. Naer on terviseks!
1/19/202446 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

Mis värk keskajaga on? Feat. Keskajainimene

Täna on meil külas Twitteri kõige kuulsam keskaja asjatundja, Keskajainimene. Niisiis võtamegi luubi alla keskaja - miks oli kõik pruun ja räpane? Kas me tõesti töötame tänapäeval rohkem kui keskaegsed talupojad seda tegid? Purustame müüte ja tuulutame keskaja musta pesu. Head uut aastat!
1/5/202446 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

Mis värk kingitustega on?

Oleme jõulumeeleolus! Täna on mail tõesti väga palju rääkida sellest, mida tasub ja mida ei tasu kinkida. Sorry sõbrad ette, tõenäoliselt saab keegi solvatud :( Kirjutage meile! [email protected] Ilusaid pühi ja mõnusat vana aasta lõppu Daki, Liisi ja Genka poolt!
12/22/202348 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Mis värk kodumasinatega on?

Kõige rohkem kirgi küttev kodumasin on kahtlemata nõudepesumasin, aga milleks on vaja munakeedumasinat? Kuidas osta tolmuimejat? Milliseid pealtnäha mõttetuid, aga toredaid masinaid on olemas? Kui kallis peab üks õige kodumasin olema? Mida ütleks olmecoach? Tule vaata videoepisoodi: patreon.com/mvso
12/8/202348 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Mis värk mäluga on?

Kirjutaks sissejuhatuse, aga ei mäleta, millest saates rääkisime.
11/24/202347 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Mis värk varastamisega on?

Sel korral räägime ikka hinge tagant kõik välja: kuidas Genka poes vargil käis, kuidas Daki saiakesi sulitas, kuidas Liisi on suht sündinud piraat ja sellega Genka hinge täis ajab. Mida sina varastanud oled? Miks üldse varastatakse? Ja kui juba varastada, siis mida?
11/10/202346 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

Mis värk laiskusega on?

Kas laiskus on üldse olemas? Meie arvame, et ei ole! Nii et kui sa oled kunagi tundnud süümekaid, et sa oled laisk, siis see saade on hingepalsam just sinule.
10/27/202345 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Mis värk fetišitega on?

Kuna Genkal on palju küsimusi, siis sukeldume sel korral fetišite kummalisse ja erutavasse maailma. Mingil põhjusel räägime palju kilpkonnadest.
10/13/202347 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Mis värk söömisega on?

Genka läheb kohe saate alguses nii leili, et ei tulegi sealt enam välja. Liisi räägib südantlõhestava loo, kuidas ta R-Kioskis nutma hakkas ja Daki vaatab, kas kuskilt vaatab välja feminism ka.
9/28/202347 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Mis värk kuulujuttudega on?

Kas kuulujutt on sama, mis klatš? Rumour vs gossip, kas tõesti spordijutud on vaid mõnusad meestejutud ja goss on ikka midagi halvamaigulist? Püüame mitte väga päevakajalised olla, aga ometi lipsab natuke prominente ka sisse. Lisaks anname teada, mis on kõige jaburamad kuulujutud, mis meist endast räägitud on.
9/15/202346 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

Mis värk rumalusega on?

Tarkusepäeva puhul arutavad suhteliselt rumalad Daki, Liisi ja Genka, kuidas mitte olla nii rumal, kuidas saada natuke targemaks ja kuidas rumalust ja lollust eristada. Teine hooaeg, let's go! Patreon:
9/1/202346 minutes, 13 seconds