Winamp Logo
Malá Cover
Malá Profile

Malá

Czech, Social, 2 seasons, 31 episodes, 16 hours, 46 minutes
About
Bé Hà (v překladu Malá Míša) přináší podcast plný tipů, jak najít klid v duši. Jak se nebát žít život podle svých představ a vymanit se traumat, co si s sebou nesete od dětství. Upřímné promluvy a otevírání témat, která za jinými dveřmi zůstávají zavřená. Holistický přístup ke zdraví i náhodné polemizování nad všednostmi. Malá je místo, kam byste intuitivně jako malí dorazili, protože se v něm cítíte dobře. Místo, kde vás nikdo nesoudí. Váš SAFE PLACE. IG: @beha_nguyen (https://www.instagram.com/beha_nguyen/) @malabybeha (https://www.instagram.com/malabybeha/)
Episode Artwork

Učitel života.

Kdo je mým učitelem a proč KAŽDÝ potřebujeme svého učitele? Téma učitel je pro mě velmi osobní, konkrétní zážitky takřka nereplikovatelný, ale obecně vzato, každý potřebujeme toho svého učitele. Nemusí tu být pro nás věčně, stačí si od něj jednou za čas vzít pár myšlenek a vyrůst do výšin o pár centimetrů výš. Děkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě, soukromý chat a wellbeing eventy POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na HTTPS://HEROHERO.CO/MALABYBEHA. Sledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha NguyenChceš být součástí HEROHERO komunity ZDARMA? Napiš mi na Instagram. :)
3/3/202431 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

Jak se (správně) rozhodnout? | Tipy a triky

Ahoooj besties!👼🏻Mám tu pro Vás připravenou novou epizodu do vašich oušek. 👂⁣Jestli má být jedna věc, kterou si máte z epizody odnést, tak je to princip E-S-P neboli energie-strategie-peníze.Při rozhodování brát v potaz:⚡ E: Vibuje to se mnou? Jaký mám z toho pocity, co mi říká šestý smysl? Naplňuje mě to? Cítím v tom smysl?📊 S: Dokážu to skloubit se svým kalendářem? Jaká je struktura projektu, dává smysl? Dělá na tom zkušený tým lidí?💰 P: Je to finančně zajímavý?Pokud je odškrtnuté E, S, bude dříve nebo později, i P.Pusu! 💋M.Děkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě, soukromý chat a wellbeing eventy POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na HTTPS://HEROHERO.CO/MALABYBEHA. Sledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha NguyenChceš být součástí HEROHERO komunity ZDARMA? Napiš mi na Instagram. :)
9/17/202325 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Měsíc a měsíčky.

Ahoj besties,beru Vás sebou na velkou cestou za Měsícem. Vysvětlím náš love-hate relationship a přidám pár mytologických příběhů a základních faktů, které byste měli o tomto tajuplné a bájné Luně vědět.Děkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě, soukromý chat a wellbeing eventy POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na HTTPS://HEROHERO.CO/MALABYBEHA. Sledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha NguyenChceš být součástí HEROHERO komunity ZDARMA? Napiš mi na Instagram. :)
8/31/202326 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

Jídlo vs. Emoce, PPP, nezdravý vztah k jídlu, narušené signály těla ft. Markéta Gajdošová

Hiii besties!💋⁣Touto epizodou přerušuji dlouhý řetězec solo epizod a přidávat špetičku (a nebo dvě!) větší odbornosti. 🧪Jako prvního hosta jsem vybrala queen ve výživě 🍎 , Markétou Gajdošovou. Markét má hluboký přesah mezi funkční výživou a psychologií a proto jsem zvolila téma (NE)ZDRAVÝ VZTAH K JÍDLU & vše s ním spojené.🎙️ Společně jsme řešily tyto otázky & témata 🎙️:▪️ Vliv úzkostí a stresu na naše stravování▪️ Jaký je vztah mezi nízkým sebevědomým a nezdravým vztahem k jídlu? ▪️ Co poradit lidem, kteří cítí vinu nebo hanbu po jídle, a jak mohou znovu najít rovnováhu a radost z jídla?▪️ Emoční stravování – Mám hlad nebo jím z nudy či stresu?▪️ What I Eat In A Day▪️ Jak skládat jídelníček a proč je vhodné jíst sacharidy k večeři?& a mnoho dalšího.Na mém Hero Hero  naleznete bonusovou sekci čistě o PPP (poruchy přijmu potravy). Doporučuji si předtím pustit tento díl, ať máte výživový puzzle složený ze všech dílků. 🧩Dejte vědět, jak se Vám epizoda líbila a kdybyste měli tip na hosta, který by se vám u mě líbil a souzní s hodnotami Malá, budu ráda za doporučení, pištěemi je na @malabybeha IG.Pusuuu!💋Vaše M.Děkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě, soukromý chat a wellbeing eventy POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na HTTPS://HEROHERO.CO/MALABYBEHA. Sledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha NguyenChceš být součástí HEROHERO komunity ZDARMA? Napiš mi na Instagram. :)
8/5/20231 hour, 3 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

(Ne)jsem 100% | Jak najet zpátky do správných kolejí?

Nebylo to poprvé, co jsem dostala připomínku typu:"Míšo, ty jsi tak zdravá, ty mas tak zdravý životní styl, jak furt jedeš pilates, nepiješ, nekouříš, ja bych chtěla bejt jako ty."🤒Nechtějte a nenechte se zmást! 🫣 V dnešní epizodě Vám povím, jak nyní vypadá můj lifestyl bez optiky Instagramu a navíc vám k závěru předám pár tipů, jak se vrátit k dobrým návykům, pokud z nich vyjedeme. Děje se to každému, jen je třeba umět se odrazit zas zpátky. PS.: Malá Wellbeing merch & huuuge event are coming. Buď u toho první na herohero.co/malabybeha. 🦋Děkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě, soukromý chat a wellbeing eventy POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na HTTPS://HEROHERO.CO/MALABYBEHA. Sledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha NguyenChceš být součástí HEROHERO komunity ZDARMA? Napiš mi na Instagram. :)
6/25/202331 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Proč jste chronicky unavení? & GUIDE na vyřešení problému

Moje besties!😚⁣⁣Dnešní epizoda bude přesně pro ty z vás, kteří kdy řešili otázky níže:Jsem chronicky unavený/á a NEVÍM PROČ.Padají mi vlasy.Přibírám na váze, i když stále jím a hýbu se stejně. Nebo už skoro nejím, ale i tak přibírám.Nemůžu v noci spát.Objevují se mi alergie na věci, které mi předtím nedělaly problém.😳 ⁣CO S TÍM? 😱⁣Dejte mi vědět, pokud Vás epizoda bavila, v týdnu Vám nasdílím souhrn a připadně guide jak na to! Nikdy předtím nespecifikovanou adrenální únavou jsem si prošla, zaměřila se na ní a vidím obrovský změny. V náladě, hormonech i ekzému (kdo by to byl řekl!).Je to g-a-m-e-c-h-a-n-g-e-r.Děkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě, soukromý chat a wellbeing eventy POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na HTTPS://HEROHERO.CO/MALABYBEHA. Sledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha NguyenChceš být součástí HEROHERO komunity ZDARMA? Napiš mi na Instagram. :)
6/11/202349 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

vztah na dálku | strasti, žárlení & jak to překonat

Děkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě, soukromý chat a wellbeing eventy POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na HTTPS://HEROHERO.CO/MALABYBEHA. Sledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha NguyenChceš být součástí HEROHERO komunity ZDARMA? Napiš mi na Instagram. :)
5/28/202328 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

RAW Q&A | pms, nahota v sauně, momentální nedefinovatelnost

00:00 úvod05:45 začátek Q&A (a dostanete se rovnou ke coru dnešní epizody)Předem se omlouvám za horší zvuk, jsou tam useklé koncovky na konci a špatně se to poslouchá, do další epizody to bude již vyřešené. Děkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na HTTPS://HEROHERO.CO/MALABYBEHASledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
5/14/202337 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

limitující přesvědčení

Limitující přesvědčení & jak s nimi pracovat.Příklady:Nemáš tak hezké nohy, abys nosila krátké sukně.Uč se lépe, jinak skončíš na ulici.Na všechno jsem sama.Nikdo mě nemá rád.Muži nebrečí.Nikoho nezajímá můj názor....ZAČNÍ PRÁVĚ TEĎ.  PRO VÍCE INFO NA HH.Děkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na HTTPS://HEROHERO.CO/MALABYBEHASledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
4/30/202328 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Jak překonat strach?

Každý člověk to zná, každý z nás to zažil, strach z mluvení na veřejnosti, strach vystoupit z komfortní zóny, strach něco změnit...Jak nás strach ovlivňuje a jak se s ním popasovat? O tom je dnešní epizoda. Tak vyhrabej sluchátka a užij si 20minutovou epizodu, tentokrát i s videem.M.Děkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
4/16/202319 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

wellness do kapes / JAK UKLIDNIT MYSL AŤ JSTE KDEKOLIV?

Jak se cítit well úplně kdekoliv? Mít se dobře nemusí být záležitost pouze pro bohaté, ty nejmocnější techniky jsou všude kolem nás a příroda nám je nadělila úplně zadarmo. Pojďme se je společně naučit.1. dýchání– krabicová technika– brániční dýchání– anti–stress dech2. akupresurní body– the hand valley point– mačkátko3. magnésium bysglycinát s B6– Pro slevu 10% na celý nákup na Brainmarketu zadej kód beha4. vypouštění skrze slova, písmo či pohyb 5. práce se stagnací & lakrosový míček EXTRA TIPY na herohero.co/malabybeha + bonusový Q&A livestreaDěkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
4/9/202329 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

POSLEDNÍ EPIZODA

POSLEDNÍ...za tento rok. Děkuji Vám za přízeň, děkuji Vám za poslech. Malá by Bé Hà patří dle statistik k 5% nejsdílenějším podcastům na celém světě a k 1% těch úplně nejsledovanějších. Neuvěřitelná čísla, která beru s ohromnou pokorou.Slyšíme se brzy, zatím mě můžete najít na herohero.co/malabybeha a na mých dalších sociálních sítích.Děkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
12/25/202225 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

novoroční předsevzetí

Blíží se Nový rok a s tím vás určitě napadla otázka: "Jaké bude moje letošní předsevzetí?"Předsevzetí můžou být dobrá motivace do nového roku, ale zároveň prokletí. Často se stane, že se po týdnu rozhodneme, že to není udržitelné a nebo, že jsme si ukousli příliš velké sousto. Jak dopadla moje předsevzetí a jak si nastavit předsevzetí, které můžete proměnit v rutinu se dozvíte v dnešní epizodě.Děkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
12/18/202234 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

nejhorší & nejlepší investice za '22

PENÍZE.INVESTICE.Dvě slova, která během posledních dvou let nabrala trochu jiných obrátek. Mám velkou radost, že jsme jako společnost vůči penězům otevřenější a dokážeme o nich transparentně mluvit a sdílet mezi sebou, kde se vyplatí je nechat a před čím si raději dát pozor.Jaké byly moje nejLEPŠÍ investice? Gut Thrive in 5Syster's CampInfralampa Lighthacker – jedinečný promo kód se slevou 3000 CZK na mém HeroHero pouze pro členy nebo 2000 CZK jako MALA2000.High Frequency trading via @queiroz_fwVlněné oblečení, co se dá prát (sekáč, Davida Cashmere)Jaké byly moje nejHORŠÍ investice?Kryptoměny, ať už klasiky nebo altcoinsDrahý společenský šaty (lol)Hladění na masážích (mega lol)Extra tip na video, o tom, jak moc můžeme formovat obraz na sociálních sítích.Děkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
12/11/202246 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

jak si zahojit střeva / ekzém část 2.

Už žádný rozškrábaný ruce, žádný úzkosti a iritovanost.Mastičky, pilulky, antihistaminika pouze dočasně překryjí problém, zahojte se však zevnitř a už nic podobného nebudete potřebovat. :) Držím vám palce, je to dlouhá a náročná cesta, ale stojí za to.  Program na zahojení střev: https://bit.ly/LeakygutProgramDěkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
12/4/202255 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

jak jsem se zbavila ekzému část 1.

Slíbila jsem si, že jakmile jednou najdu řešení, podělím se o tom se světem. Dlouhý a bolavý trápení, co postupně nabírá opačného směru. Ekzém x Já, konečně 1:1.Děkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
11/27/202244 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

jsem málo žena

Moc málo, moc hodně, moc výkonná, málo něžná. Kde je ten střed a co je na tom všem vůbec špatně?Děkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
11/20/202222 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

10 věcí, co bych si přála vědět ve svých 20

Zdravím z Malá,Týden zase uběhl jako voda a konec týdne jako obvykle opět přináší ✦NOVOU EPIZODU✦Co bych si přála vědět1. Nikdy nejsi 100% připraven2. Finanční edukace3. Žít v pravdě4. Nepřeskakuj základy5. Neřiď se názorem lidí, ke kterým by sis stejnak nešel pro radu6. Každý žije ve svém časovém pásmu7. Nikdo neví, co dělá a všichni jsme stejně ztracení8. Hledej, zkoušej, neboj se popálit9. V bolesti nejvíce vykveteš10. Buď na sebe hodný/áDěkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
11/13/202223 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

jak být v životě šťastnější?

Děkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
11/5/202215 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

cestovatelská zácpa + suplementy do kufru

Dovolená, a s tím spojené cestování, má být relax. Mrknutím oka se ale může změnit v pohromu, protože, i když jsme si dobře sbalili a naladili se na odpočinkový režim, naše tělo dostává velkou zátěž ve formě nového jídla nebo dlouhého sezení na cestě.  Tady je pár mých doporučení, jak mít na dovolené o starost méně.    •    před dovolenou     ⁃    připravte svá střeva pomocí probiotik    ⁃    pijte hodně vody     •    na cestě     ⁃    dávejte si pauzy na cestách (nezadržujte, vydechněte, protáhněte se)     •    v destinaci     ⁃    vyhýbejte se vodě z kohoutku     ⁃    buďte opatrní s jídlem Doporučené suplementy, co beru s sebou:     ⁃    čaje, např. pampeliškový kořen, bylinné kapky Metabolik od Grešík    ⁃    probiotika v kapslích (doporučuji probiotika Smidge)     ⁃    Magnesium citrát     ⁃    chia semínka nebo psyllium     -    aktivní uhlí nebo jíl (na průjem)    ⁃    melatonin (pomáhá se spánkem a časovým posunem) Děkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
10/30/202235 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

jednoduché návyky pro změnu tvého života

Healthy swaps aneb zdravé výměny. Vyberte si jednu aktivitu, buďte u ní konzistentní. Až si ji osvojíte, přidejte další a další, dokud z toho nevznikne váš nový lifestyle.Záměny: první věc po probuzení – telefon za journalposlední věc před spaním – telefon za knížkuběžná produkce za organickou – Clean 15 a Dirty Dozen ultrazpracované rostlinné oleje za raw olejemindsetová změna – jiný úhel pohledutransport – nejezdit autem do úplného cíle, vystoupit si dříve, chodit, využívat kolapolyester/polyamid za organickou bavlnu či modalDěkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
10/22/202232 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

jak se méně stresovat?

Těžkost v ramenou. Bolest hlavy. Zkraceny dech. Úzkost. Svědění pokožky. Izolace. Menstruační problémy. Emoční jezení. Toto je krátký výčet věcí, co může stres způsobovat, seznam je však mnohonásobně delší.Dala jsem do kupy nejúčinnější techniky, co mně pomáhají. Něco může být nové, něco možná znáte, opakování je však matka moudrosti.Moje tipy:Dechové cvičení – krabice + extra další trik na HeroHero.Napsat si na papír problémy + řešeníPohyb – chůze a low impact cvičeníMeditace za chůze – extra tip na nejlepší walking meditation na HeroHeroHudba – Alfa vlny / Alfa wavesLáska – obejmutí, držení za ruku, polibek, pocit bezpečíSkutečná konverzace, vnímání slov, koukání z očí do očíSpánek – optimálně 6 až 8h kvalitní spánekZvědomění -> zklidněníZměna zaměření, refocus, rozptýleníZpěv z plna hrdla & tichoSuplementy – Ashwaganda, Tulsi, Heřmánek, magnesium, L–theanin, Lion's Mane, ChagaDěkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
10/16/202240 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

materiální věci, co za to stojí

Blbých nákupů již bylo mraky, pojďme se tentokrát zaměřit na ty lepší.1) Kvalitní matrace (Tempur)2) Chytrá domácnost3) Kadeřník4) Instantpot & Airfryer5) Aroma Lampa6) Stolek do posteleDěkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
10/2/202240 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

proč se nevracím do Vietnamu?

Děkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
9/25/202238 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

největší chyby ve výživě

Zdravím malá komunito!poslechněte si dnešní díl plný chyb, co jsem dělala ve stravě a hazardovala tak se zdravím – naštěstí jsou naše těla extrémně chytrá, spoustu věcí se dá rozvrátit, o tom zas třeba jindy. :) Co jsem dělala špatně?1. minimum tuků – nepoužívání tuků, odměřování tuků po lžičkách, 0% jogurty atp. Které tuky/oleje jím? – rostlinné (olivový, avokádový, kokosový a další lisované za studena), živočišné tuky, ghí.2. přejídání se – Hara Hachi Bu, stresující životní styl, fast foody, emoční jezení, deprese3. nevhodné kombinování jídel – ovoce + zrna/škroby4. nevědomé jezení, nevnímání jídla – nejíst při koukání na TV a do telefonu.5. zpracované potraviny – "zdravé" veganské potraviny, umělá sladila, FlavdropsDěkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
9/18/202227 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

dětství malé Vietnamky

Nostalgická (a odlehčená) epizoda, která mě vrátila o 10 až 15 let zpět. Highligty z dětství malé Vietnamky, která vyrostla v malém městě v severních Čechách. Odhoďtě veškerá trápení, pojďte si se mnou u dnešní epizody odpočinout a zavzpomínat!Co jsem m.i.l.o.v.a.l.a?barvičky na sklo (Wiky)bužírky, hvězdičky a jiný DIYsbarevné kalhoty, maskáče, pruhované podkolenkymikádo s melírybarevné a NEdioptrické kontaktní čočkyemoBravíčkoCrocsy + ozdobyDisney Channel (Jetix), Dr. House, Ordinace, SurvivorKvízy se sourozenciHolčičí vs klučičí energieDěkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
9/8/202229 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

moje (ne)perfektní ráno

Nedělní ráno, co nemělo chybu. V čem se od těch ostatních nedělí lišilo? Náhodně jsem popadla mikrofon a zaznamenala dnešní díl plný bezprostředních pocitů a myšlenek. Na konci jsem zavzpomínala na nemilou vysokoškolskou historku, kdy jsem se brutálně vylila a jednou větou si pokazila zbytek roku.Malé ranní radosti:1. Dlouhý a kvalitní spánek – vykročení pravou nohou vpřed2. Ustlání postele3. Péče o ústní mikrobiom (pořádné vyčištění zubů, jazyka, oil pulling PŘED SNÍDANÍ)4. Infračervené světlo / RED light therapy5. Voda6. Bombastická snídaně do 1h od probuzení7. French Jazz Café (playlist na Spotify)8. Funkční čaje (moje tipy: pampeliškový kořen, kořen lékořice, proskurník, jilm plavý, ashwagandha, tulsi, CBD, Blue Lotus, heřmánek,...)9. Pomaaaluuuu snídat, vnímat a cítit! Děkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
9/4/202226 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

orgány

DISCLAIMER:V případě těhotenství se jim vyhýbejte. & jinak zařazujte jak často budete cítit, že je VAŠE tělo potřebuje. :) V každém případě vždy naslouchejte svým vnitřním potřebám, je to daleko efektivnější, než se řídit online poučkami.Kniha, ze které vycházím: Deep Nutrition: Why Your Genes Need Traditional Food (Catherine Shanahan)4 pilíře zdravého jídelníčku:fermentované a klíčené potraviny čerstvé potraviny vývary a masa na kostiorgányDěkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
8/28/202216 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

wellbeing tipy, co (skoro) nic nestojí

Co dělat, aby mi bylo dobře v dlouhodobém měřítku? Jak si zlepšit náladu i bez vykoupení Pařížské či návštěvy na cenově přepáleného yoga retreatu? Tipy na mentální a fyzickou očistu, vhodné i na každodenní používání, co (skoro) nic nestojí:Škrabka na jazyk & oil pullingDry brushing, Gua ShaInfračervená SaunaAroma olejíčkyAfirmace a meditaceKoupel v epsomské soliMít vše připravený a nedělat si věci těžkýTeplé a organické jídlo = comfort foodMindfulnessSocial media detox & slunceDěkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
8/21/202227 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

to prostřední dítě.

"Ztratila jsem se, abych se znovu našla. "14/8/2013. Přesně před devíti lety jsem nahrála své první video na YouTube, šla s kůží na trh a dostala nový životní náboj. Nyní, o celých 9 let později jdu s kůži na trh podruhé, více doslova, skoro až donaha. Odkrývání palčivého tématu, které hluboce zacloumalo  mým životem, napříč všemi aspekty. Horská dráha do mé minulosti, co  odráží mou přítomnost.Audio logo: Sony TranDěkuji za poslech, moje Malá komunito. Pro bonus k této epizodě a přístup k soukromému chatu a wellbeing eventům POUZE PRO ČLENY MALÉ KOMUNITY se připoj na https://herohero.co/malabybehaSledujte mě na dalších sociálních sítích https://www.instagram.com/beha_nguyen/https://www.instagram.com/malabybeha/https://www.youtube.com/c/Stylewithmehttps://herohero.co/malabybehaAutor: Be Ha Nguyen
8/13/202219 minutes