Winamp Logo
MAGNUS | VDU Radijas Cover
MAGNUS | VDU Radijas Profile

MAGNUS | VDU Radijas

Lithuanian, Colleges and Universities, 3 seasons, 67 episodes, 1 day, 16 hours, 37 minutes
About
VDU Radijas Vytauto Didžiojo universiteto studentams suteikia galimybę kurti įvairiausias pramogines, informacines, dokumentines ir kitokias laidas bei radijo projektus. Čia galite klausytis visų mūsų kuriamų laidų – iki susiklausymo!
Episode Artwork

Canvas Confessions: an Insider's Guide to Life as an Artist

Can you truly live off your art? This is the age-old and main question that we thought to address in our podcast. We wanted to uncover the nuances of the creative lifestyle, discuss the necessity of side hustles, entrepreneurial ventures, and the strategic choices that artists make to sustain themselves. Whether you're a seasoned artist or someone considering a leap into this world, the episode offers a variety of perspectives on navigating the challenges and triumphs of a life driven by artistic passion. Another question is, why choose a life in art? We wanted to explore the motivations that lead individuals to pursue a creative path, offering reasons why anyone should embark on this journey. Listen to find out!
12/7/202328 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

(Ne)sveikas | Tu esi daugiau nei tavo kūnas | Kūno įvaizdžio problemos

Sveiki! Mes esame radijo laida: "(Ne)sveikas"! Šio podcast‘o pavadinimas puikiai atspindi idėją - „destigmatizuoti“ psichologines problemas ir suteikti viltį, kad vis dėlto tu esi „sveikas“. Šioje serijoje plačiau apie tai kaip mes matome savo kūną ir jaučiamės dėl jo. Kodėl mes bijome veidrodžio ir kas už tai atsakingas? Tikimės, kad jums patiks, laukiame jūsų komentarų ir atsiliepimų mūsų socialiniuose tinkluose: Facebook: Podcast: "NeSVEIKAS" Instagram: @podcast_nesveikas Gero klausymo!
6/6/202349 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

(Ne)sveikas | "Man taip neatsitiks!" | Valgymo sutrikimai

Sveiki! Mes esame radijo laida: "(Ne)sveikas"! Šio podcast‘o pavadinimas puikiai atspindi idėją - „destigmatizuoti“ psichologines problemas ir suteikti viltį, kad vis dėlto tu esi „sveikas“. Šioje serijoje mes plačiau aptarsime valgymo sutrikimus, tokius kaip nervinė anoreksija, nervinė bulimija ir persivalgymo sutrikimas bei pasidalinsime savo patirtimi. Tikimės, kad jums patiks, laukiame jūsų komentarų ir atsiliepimų mūsų socialiniuose tinkluose: Facebook: Podcast: "NeSVEIKAS" Instagram: @podcast_nesveikas Gero klausymo!
5/30/202339 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

(Ne)sveikas | Kaip prisijaukinti mitinę būtybę vardu motyvacija?

Sveiki! Mes esame radijo laida: "(Ne)sveikas"! Šio podcast‘o pavadinimas puikiai atspindi idėją - „destigmatizuoti“ psichologines problemas ir suteikti viltį, kad vis dėlto tu esi „sveikas“. Šioje serijoje mes kalbėsime apie tai, kas yra motyvacija ir kaip ją išlaikyti. Tikimės, kad jums patiks, laukiame jūsų komentarų ir atsiliepimų mūsų socialiniuose tinkluose: Facebook: Podcast: "NeSVEIKAS" Instagram: @podcast_nesveikas Gero klausymo!
5/23/202347 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

„Juodai balta“│ „Vyriškumas socialiniuose tinkluose“ │ Svečiuose - Artūras Tereškinas│

Šiame epizode gilinamės į sudėtingą ir besikeičiančią vyriškumo sampratą socialiniuose tinkluose ir apžvelgsime kokius vyrus ištinka „aukos" sindromas. Šios laidos svečias Artūras Tereškinas, sociologas, kultūros tyrinėtojas, poetas, knygų autorius, tinklalaidės „72 atspalviai" bendrakūrėjas ir VDU Sociologijos katedros profesorius. Tad kartu su profesoriumi aptarsime stereotipus ir iššūkius, su kuriais susiduria vyrai, pateikdami save visuomenei, ir tai, kaip socialinės medijos gali tiek įtvirtinti tradicines vyriškumo normas, tiek jas paneigti. Taip pat nagrinėsime teigiamus socialinių medijų aspektus, tokius kaip bendruomenės kūrimas ir saviraiška. Ši „Juodai balta“ laida, kurioje verda įtraukiantis pokalbis, pateikia vertingų požiūrių į vyriškumą skaitmeniniame amžiuje, skatindama, Jus, klausytojai, kelti klausimus ir iš naujo apibrėžti, ką reiškia būti vyru ar vyrišku socialinių tinklų erdvėje. Tad prisijunkite prie mūsų ir kartu tyrinėkite skaitmeninių platformų poveikį visuomenės lūkesčiams, asmeninei tapatybei ir vyriškumo sampratai. Po tinklalaidės - kvietimas eksperimentui ir savi-refleksijai: Pasiimk popieriaus lapą ir ant jo surašyk visus labiausiai įsiminusius vyriškumo/moteriškumo pavyzdžius socialiniuose tinkluose arba paieškok, jeigu neturi konkrečių pavyzdžių. Tuomet, apgalvok: 1)      Kokios savybės pasirinktame kontekste priskiriamos vyrams, kokios moterims? Ar sutinki su tokiu vertinimu? 2)      Ar yra tekę susidurti su tokiomis vyriškumo/moteriškumo reprezentacijomis kasdienybėje? Kaip reagavai? 3)      Ar aprašei daugiau nei apie moteriškumą/vyriškumą? Kokius pavyzdžius sugalvojai ir pateikei? 4)      Kaip netradicinės lytinės tapatybės asmenys buvo reprezentuojami? Ar sutinkate su tokiu vertinimu? 5)      Ar yra galimybių išvengti stereotipinių moteriškumo/vyriškumo reprezentacijų? Kaip? Šis pratimas padės įvertinti aplinkos daromą įtaką lytinės tapatybės sampratai. Susiduriant su įvairiu kiekiu vizualios informacijos dažnai pamirštama įvertinti ar tai kas rodoma yra tikslu, teisinga, sektina, o, svarbiausia, priimtina pačiam sau? Tad neretai susiformuoja klaidinga samprata apie moteriškumą/vyriškumą. Šio pratimo tikslas – atkreipti dėmesį kaip skiriasi lyties reprezentacija įvairiuose kontekstuose ir, kad vieno tobulo varianto – nėra. Moteriškumo/vyriškumo samprata yra individuali ir asmeniška. Tad šįkart tiek! Iki kito susitikimo, Inesa 2023
5/20/202322 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

(Ne)sveikas | Sveiki atvykę!

Sveiki! Mes esame radijo laida „(Ne)sveikas! Šio podcast‘o pavadinimas puikiai atspindi idėja - „destigmatizuoti“ psichologines problemas ir suteikti vilti, kad vis dėlto tu esi „sveikas“. Šioje serijoje mes supažindinsime su radijo laidos idėją bei trumpai prisistatysime. Pirmoji radijo laidos serija bus išleista antradienį (05.16) pavadinimu: "Motyvacija ir Perdegimas". Daugiau informacijos rasite: Instagram: https://instagram.com/podcast_nesveikas?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ== Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100091874090447 Gero klausymo! :)
5/9/20237 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Atsargiai: spoileriai │Piktųjų karta arba „Dumb Ways To Die“

Labas! Per daug laiko praleidi žiūrėdama/as serialus? Galbūt visada norėjai, kad kas nors pasakytų, ar verta nueiti į naujai išleistą filmą kino teatre? O gal ieškai naujo podcast'o paklausyt? Tada būtinai turi paklausyti mūsų laidos! Aptarsime naujausius filmus ir mėgstamiausius serialus.
12/15/202229 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Atsargiai: spoileriai | Drakonų chata | Lary Strong'as ir Criston Cole'as – Vesteroso Džefris Dahmeris?

Labas! Per daug laiko praleidi žiūrėdama/as serialus? Galbūt visada norėjai, kad kas nors pasakytų, ar verta nueiti į naujai išleistą filmą kino teatre? O gal ieškai naujo podcast'o paklausyt? Tada būtinai turi paklausyti mūsų laidos! Aptarsime naujausius filmus ir mėgstamiausius serialus.
11/10/202248 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

Maži, pikti Baltijos nykštukai kalbasi apie propagandą

Tinklalaidės dalyviai ir vedėjai: Inesa Sadlauskaitė, Gintarė Lasytė, Greta Aračiauskaitė, Elena Grigalauskytė, Benas Blinstrubas.
5/22/202247 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

Spraginam popkornus EP 1 - Socialinė dilema (The Social Dilemma)

„Jeigu  Tu nemoki už produktą, Tu ir esi produktas“. Jeffo Orlowskio  dokumentinė drama „Socialinė drama“ (angl. "Social dilemma"). Ar  jautiesi saugus naršydamas socialiniuose tinkluose?
12/13/202037 minutes, 18 seconds