Winamp Logo
LEGE Podcast Cover

LEGE Podcast

Estonian, Cultural, 1 season, 31 episodes, 1 day, 5 hours, 5 minutes
About
Podcast, kus pähe õpitud vastuseid ei kuule. Külas käivad huvitavad inimesed, kes on avatud ja avameelsed. Ausaks ei saa kõiki nimetada.
Episode Artwork

Tomas Legrant x Vilita - Tavalisi Eesti mehi on drag showdel palju!

Külas käis Eesti drag queenide kuninganna Vilita. Kes üldse on drag? Põnev episood avatud meelega kuulamiseks!Videopildiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
5/3/202458 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Katrin Kiisk - Lahutus ja lapsed. Hooldusõigus ja vanemate võimuvõitlus.

Külas käis Katrin Kiisk. Rääkisime laste jagamisest ja vanemlusest pärast lahutust.Katrin kuulub Eesti Lasterikaste Perede Liidu juhatusse, on Litigante õigusbüroo juht ja Vabariigi Valitsuse 52. koosseisu kuulunud justiitsministri nõunik. Tema spetsialiteediks ja südameasjaks on perekonnaõigus.Videopildiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
4/26/20241 hour, 4 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Hando Tõnumaa (Telegram.ee) - Mis maailmas toimub? Vandenõud ja reaalsus

Saates käis Hando Tõnumaa: Telegram.ee asutaja. Peatusime teemadel, mis paneb paljusid silmi kõõritama.Videopildiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
4/19/202447 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Raul Markus - Kuidas 10 miljonist sai 160 000 - Gangsterid ja advokaadid ühes paadis

Silvergate’i, Autorollo ja Panama paberite skandaalidega seotud Raul Markus, kes visati advokatuurist välja, läks pankrotti. Äripäev kirjutas, kuidas mehelt nõuti 7.7 miljonit eurot! Mis on asjast saanud? Kes on asjasse segatud? Läbi on jooksnud nimed Anto Kasak, Ats Pärnaste ja Siim Kossar. Samuti Viktor Levada ja FC Levadia!Videopildiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
4/12/202454 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Marju Karin - Lõpus on ainult inimsuhted need, mida te meelde tuletate

Külas Marju Karin. Rääkisime joomisest, suhetest, tööst ja vananemisest.Videopildiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
4/5/202452 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Mallukas - Paariteraapia

Saates Tom & Mallu. Paariteraapia on suhteid lahkav erisaade. Teie küsisite. Meie vastame. Lege podcasti uue hooaja toob teieni Saku Läte!Videopildiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
3/31/20241 hour, 8 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Tom Walsberg - Avameelselt seksist

Tom Walsberg andis välja raamatu “Intiimsuse atlas”. Selles episoodis räägime seksist, intiimsusest, pornost jpm.Videopildiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
3/24/20241 hour, 2 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Bill Valdre - KKK (Kinnisvara, krahh & kasvamine)

Külas käis Bill Valdre (Kurg& Korsten kinnisvarabüroo).Kõige muu keskel tegime juttu ka kinnisvarast.Videopildiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
3/18/202442 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Märt Koik - Meestekas

Saatekülaliseks on Märt Koik, kellega arutleme meheks olemise teemadel ja mehe rollist suhetes ning lapse kasvatamisel.Videopildiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
3/10/20241 hour, 3 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant - #Soolo - Oma elutee valimisest.Mida sa peaksid tegelikult tegema ja kuidas selleni jõuda?

Tuleta meelde, mis su hinge helisema paneb. Ole selles järjepidev ja õpi end taas väärtustama! Tänases saates räägime oma elutee valimisest. Mida sa peaksid tegelikult tegema ja kuidas selleni jõuda?Videopildiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
3/3/202439 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant - Tagasi vaadates. Suhetest ja seksist.

Soolo.  Kas täiuslikku suhet on olemas?  Selles osas räägin suhetest, seksist, petmistest ning tööst iseenda ja oma suhtega.Videopidiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
2/22/202442 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Gerda Carina - Eesti tüdruk rikkaid ja ilusaid pildistamas

 Näitus Dubais, elu Kuweitis, Indoneesias ja Monacos. Aastaid Londonis elanud staarfotograaf ja kunstnik Gerda Carina räägib saates oma teekonnast ning sellest, kuidas oma loominguga rohkemat kui "'ära elada". Räägime networkimisest, suhete ja kontaktide loomisest ning kuidas saada inimeseks, kelles nähakse väärtust! Videopidiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
2/11/202454 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Sander Valge - Mees, kes teeb saateid (Võsaga Vietnamis)

Sedapuhku on külas Sander Valge - Lugematute reisisaadete produtsent ja hetkel ülimalt populaarse saate "Võsaga Vietnamis" autor. Räägime saadete valmistamisest, AI'st, elust Dubais ning sellest, kuidas Sander telesse üldse jõudis ja mida selleks tarvis on! Lege podcasti teise hooaja toob teieni SNUS EMPIRE.  LEGE PODCAST Tomas Legrant (c) 2024 Videopidiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
2/4/202459 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Merily Timmer - Taro, deemonid ja armuloitsud

Külas käis Merily Timmer! Rääkisime kaartidest, deemonitest, armuloitsudest, selgeltnägemisest ja paljust muust!Saatejuht Tomas LegrantVideopidiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
1/28/20241 hour, 6 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Mihkel Raud - Petmisest, isadusest, seksist ja rahast

Mihkel Raud andis koos Epp Kärsiniga välja uue raamatu pealkirjaga "Ennast raiskame võõrastes voodites". Tolles raamatus esitas küsimusi Mihkel. Lege podcasti episoodis küsin sedapuhku küsimusi mina ja vastab Mihkel Raud.  Petmisest, isadusest, seksist ja rahast.Videopidiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
1/21/202452 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Remo Ojaste - kuidas saada heaks?

Remo Ojaste on endine eriüksuslane ja hea peaga pokkerimängija ning Combatready.ee yks asutajatest! Räägime saates tegutsemisest, valikute langetamisest ning juhiks olemisest.Videopidiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
1/14/20241 hour, 1 minute, 49 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Merilin Mälk - Muusika, plaadileping ja paljastavad pildid

Külas käis Merilin Mälk - 2018 aastal "Eesti otsib superstaari" saatest tuule tiibadesse saanud nooruke artist, kes täna kuulub Universali ridadesse ning elab ja hingab muusikast. Milline on ühe noore muusiku argipäev? Kas muusikuna saab ära elatud? Kas plaadileping tähendab orjastamist? Räägime ka Tallinnast!Videopidiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
1/7/202457 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Gethel Burlaka-Pedaja - Emana enesega pahuksis, maailma päästmas!

Külas käis Gethel Burlaka-Pedaja, kellega rääkisime päevadest, rasedusest, suhtest, ehitusest ning enese ja maailma päästmisest!Saade on salvestatud ligi poolteist kuud tagasi.Tomas LegrantLEGE PODCASTVideopidiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
12/3/202357 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Ott Varimets - 15 aastat baaris! Mis ööklubides ja baarides toimub?

Napsuvabriku juht Ott Varimets, kel on 15 aastat staaži baarmanina, jutustab maakoha baaride ööelust, melust, seksist, ainetest ja sebimisest.Videopidiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
11/26/20231 hour, 5 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Kristina Pärtelpoeg - Ajalehetüdrukust äratõusnud manageriks

Täna on külas Salajutud podcasti üks vedajatest Kristina Pärtelpoeg. Kuidas sai Kristinast tuntud saatejuht, raadiohääl, podcaster ja influencer ning Eesti popima räppari AROPi manager? Milline see "kuulsa inimese elu" ikkagi on? Kas influencer olla on lihtne? Seda ja palju veel saates LEGE podcast. Saatejuht Tomas LegrantVideopidiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
11/19/202355 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Robert Sarv - Kohtutest ja proksist. Õigusest, õiglusest ning oma elu disainimisest!

Külas käis paljude laimajate ning ajakirjanike õudusunenägu, EMERALDLEGAL-i asutaja Robert Sarv. Saates rääkisime õigusest, õiglusest, laimust, Eesti kohtusüsteemist, oma elu disainimisest ja enesearengust ning paljust muust.Videopidiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
11/12/202353 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Ants Rootslane - Mina inimrämpsuga ei suhtle!

Külas käis Ants Rootslane, kes on kõige kiuste eestlastele palju endast andnud - läbi oma töö, väljaütlemiste ja esinemiste. Mees, tänu kellele sai konstellatsioonist Eestis  "mainstream thing".Meeletult populaarse raamatu "Seitsme põlve müsteerium" autor.Rääkisime konstellatsiooniteraapiast, maandamisest, Anu Saagimiga trilli-trallitamisest, Tinderist, väljapressimisest ja veel paljustki põnevast. Tõenäoliselt aasta põnevaim podcasti episood. Videopidiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
11/5/20231 hour, 5 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Joosep Veiksaar - Eesti dr. Dolittle ja tema koerte akadeemia

Kas mõnda koera on okei peksta?Seda ja palju muud juba sellekordses Lege podcasti episoodis, kus räägime koertest ja nende peremeestest! Külas on Istulama.ee koerte akadeemia boss Joosep!Videopidiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
10/29/202334 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Laura Valk - What would Laura do?

Selles Lege episoodis kohtuvad Laura Valk - naiselikkuse õpetaja, kes on enda sõnul nagu värvitud huultega mees ja Tomas Legrant - mees, kes Laurat internetis "kiusab".Videopidiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
10/22/20231 hour, 2 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Kaarel B. Väljamäe - Kirikust ja kiimast. Jeesusest ja Jumala sõnast

Kirjanik ning Allika koguduse pastor Kaarel B. Väljamäe istus ühe laua taga endise kurjategijaga, et arutada kristluse, Kristuse ning Jumala sõna üle.Videopidiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
10/15/202355 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

TOMAS LEGRANT x UKU JÜRJENDAL

Külas on kikkpoksisarja Glory TOP 9 hulka kuuluv Uku Jürjendal!Selles episoodis räägime eneseusust, distsipliinist, egodest ning sellest, kuidas üks maailmatasemel Eesti kickpoksija oma hinge eest  hoolt kannab!Videopidiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
10/8/202336 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

Tomas Legrant x Lauri Pedaja - Hipid, mehed ja mune krabavad naised

Saates käis külas Lauri Pedaja, kellega rääkisime oma elu peremeheks olemisest. Lauri ei ole järelsörkija vaid algataja ning juht, ideede generaator, kes tänaseks salongis ei tööta ja näidelda ei taha ning ajab oma videoproduktsiooni businessi. 45selt pensionile, maserati ja penthouse Viru Keskuse katusel või...?Videopidiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
10/1/20231 hour, 15 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

TOMAS LEGRANT X LAURA ESTA - Emme-issi printsess maandus Kohtla-Järve getos õpetajana

Mis täna koolides toimub? Kuidas rikkad oma lapsi kasvatavad ning kuidas eliidi lapsed elavad? Miks läks Rocca al Mare Kooli lõpetanud Laura hoopis emakeele ja kirjanduse õpetajaks  ning kuidas tuleb üks noor ja ilus naisterahvas toime kõigest mõned aastad nooremate kuttide ja plikadega.Videopidiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
9/24/202353 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

TOMAS LEGRANT x ORMET - Helsingi tänavatelt Burj Khalifasse

Väikesest Eesti külast Helsingi tänavatele. Põhjast otse Burj Khalifasse. Rolls-Royced, Ferrarid ja Lambod. Kuidas end täielikult p*rse mänginud kasiinosõltlasest sai majanduslikult edukas ja vaimselt heas kohas olev mees. Alfa hingeelusse piiludes. Külas käis Ormet.Videopidiga LEGE PODCAST on saadaval Youtubes!
9/17/202356 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

TOMAS LEGRANT x CASSIA SHAKTI

Selles Lege episoodis räägime spirituaalsusest, andestamisest, enesearmastusest, joogast, ärkamistest ning paljust muust. Külas oli endine "Paljas Porgand", Cassia Shakti Šamotailo. Saatejuht Tomas Legrant.
9/10/20231 hour, 11 minutes