Winamp Logo
Kroonika podcast Cover
Kroonika podcast Profile

Kroonika podcast

Estonian, Social, 1 season, 89 episodes, 2 days, 14 hours, 55 minutes
About
"Uudishimu pole patt" on meelelahutuslik Kroonika podcast, kus ajakirjanikud annavad ülevaate meelelahutusmaailma sündmustest.
Episode Artwork

Hendrik Sal-Saller: ma olen olnud ka julm paugutaja ja just verbaalselt

Mul on selles episoodis külas üks tuntumaid Eesti muusikuid ja laulukirjutajaid. Ta on öelnud, et ilma bändita poleks tema jaoks elu ja muusika on kõik see, kes ta on. Temas on alati olnud midagi eksootilist ja ma julgen öelda, et ta on Eesti kõige elegantsem rokkar. Ta usub, et iga inimene suudab ise oma eluteed mõjutada, aga peaasi, et me oleksime kõik oma valikutes õnnelikud. Külas on Hendrik Sal-Saller ja saatejuht on Kerli Kivistu.
6/6/202456 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

Eleryn Tiit: ma ei ole kiire armuja

Tähetunnis on külas lauljatar, kes toitub positiivsusest, huumorist ja oma elukutsest. Ta andis hiljuti välja uue albumi, mis avab akna tema hingesoppidesse. Ta on alati särav ja täidab toa tõeliselt päikselise energiaga. Külas on Eleryn Tiit ja saatejuht on Kerli Kivistu.
5/29/202445 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

Gerli Padar-Parmas olulisest õppetunnist: sellest hetkest on kogu maailmapilt muutunud

Tähetunnis külas üks särav ja julge naisterahvas, kes on meile lavalaudadelt tuttav rohkem kui 30 aastat. Ta hääl on kajanud üle Euroopa ja nii ütleb ta kindlameelselt, et mida rohkem tal projekte ja tegemisi jagub, seda võimsamalt ta särab. Ta on kahe kauni tütre ema ja alles hiljuti õppis ta ära, kuidas igas olukorras ainult iseennast valida, et elada maksimaalselt head elu. Külas on Gerli Padar-Parmas ja saatejuht on Kerli Kivistu.
5/16/202448 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

Vahur Kersna: naine on meie majas kõike muud, kui koduabiline!

Uues episoodis on külas Eesti läbi aegade populaarsem telesaatejuht, kes on lausa meister inimeste avamises. Tema intervjuud on avanud rohkelt persoone ja rikastanud pikalt meie telepilti. On öeldud, et tema jutt veereb kui kevadine vesi ja tema elufilosoofia on selline, et ta lihtsalt ei muretse. Kuid üheks olulisemaks komponendiks peab ta elus just armastust. Külas on Vahur Kersna ja saatejuht on Kerli Kivistu.
5/2/202448 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Elina Nechayeva varasematest suhtekogemustest: lapse saamise ees on tekkinud hirm

Kahtlemata on Elina on naisterahvas, kelle hääleulatus teeb paljudele silmad ette. Alles praegu tunneb ta, et saab oopermaailmas maitsta neid magusaid töövilju, sest aastaid on käinud justkui vundamendi ehitamine. Kuid tema plaanid on suured ja temas on tõeline „La forza“, et saavutada kõik, millest ta on unistanud ning rohkemgi veel. Külas on Elina Nechayeva ja saatejuht on Kerli Kivistu.
4/25/202455 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

Robin Juhkental podcastis „Tähetund“

Tähetunnis on külas üks multitalent, kes on esindanud meid Eurovisioonil, naerutanud meeminaljadega internetis ja olnud hea näide sellest, kuidas juhuse meelevallas looklemine võib saada ikkagi positiivse ja eluterve lahenduse. Ta on öelnud, et tehke, mida vaja, et elus püsida, kuid ärge hüljake oma unistusi ega loobuge sellest, mis teid tegelikult õnnelikuks teeb. Külas on Robin Juhkental ja saatejuht on Kerli Kivistu.
4/18/202455 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

Iiris Vesik ootamatust kihlumisest: peigmees küsis, kas ta tegi ikka õigesti

Tähetunnis on külas muusik, kes on ennast viimased kümme aastat sidunud hoopis Londoniga. Kui ta areenile kerkis, rääkisid paljud, et temas on midagi erilist ja vaat, et tegu ollagi päris Eesti oma Björkiga. Tema sees on palju ebamaist ja kosmilist jõudu, mille abil kõnnib ta alati sihikindlalt oma unistuste suunas. Külas on laulja Iiris Vesik ja saatejuht on Kerli Kivistu.
4/11/202458 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

Liis Lemsalu: kuulujutud ajas alati võimenduvad!

Tähetunnis on sellel korral külas Eesti üks edukamaid ja armastatumaid lauljaid, kelle popartisti karjäärile oleme saanud kaasa elada juba üle 10 aasta. Ta sirgus tähtede areenile “Eesti otsib superstaari” saatest ja juba seal märkasid paljud, et temas on midagi erilist. Hetkel kasvatab ta pisipoega ja elab oma unistuste elu, kuid igas meepotis on ka tõrvatilk, sest ta on pidanud kummutama enda kohta levivaid räigeid kuulujutte. See kogemus on teinud teda tugevamaks kui kunagi varem ja nii sammub ta enesekindlalt oma unistuste suunas. Külas on Liis Lemsalu ja saatejuht on Kerli Kivistu.
4/4/202458 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

Ülle Pohjanheimo selgitab: mis kõik läks presidendi vastuvõtul valesti?

"Paljud unustavad ära, et tegemist oli üritusega, mille kutsele märgitakse "White tie". Fraki võrvale ei sobi pükskostüüm, põlvini kleidid sellisele peole ei kõlba ja platsmassist ehted võiksid jääda koju," räägib moelooja ja etiketi spetsialist Ülle Pohjanheimo, kes toob välja presidendi vastuvõtu suurimad fopaad.. Ta rõhutab, et etiketi mõte on inimest suunata, mitte ketis hoida.
2/28/202448 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

Marju Länik avameelselt: naised saavad alati palju enam kriitikat, kui mehed

“Kui meesterahvas tuleb väljaveninud teksadega saatesse, ei juhtu midagi aga kui naine sama teeks, saaks ta kriitikat. Samuti ei tule kõne allagi ilmuda selliselt lavale,” mõtiskleb Marju Länik. Ta ütleb, et naised saavad igas eluvaldkonnas kriitikat palju rohkem, kui mehed. Kuidas on aga lood Marjul austajatega? Marju avaldab muu hulgas lõbusaid seiku, kuidas austajad talle Facebooki kirjutavad ja isegi abieluettepanekuid teevad.
2/9/202451 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

Kas Taavi Rõivase tants Brigitte Susanna ümber võib olla hoopis eelmäng Luisaga? Epp Kärsin annab vastuse

Kuigi TV 3 peol toimunud skandaal, kus Taavi Rõivas ja Brigitte Susanne Hunt veetsid ühiselt aega WC-s tundus olevat minevik, kaevas BSH selle teema Luisa Värgi sünnipäeva eel uuesti esile. Kroonika äärmiselt avameelses podcastis arutleme muu hulgas koos Epp Kärsini ja Mihkel Rauaga, kas Taavi Rõivase käitumine teise naisega võib mõnes peres olla eelmäng.
2/6/202443 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

Kristiina Ojuland võrdleb Galojani Johanna-Maria Lehtmega: mul on sellest siiani külmavärninad

“See oli algusest saadik külm dušš. Mul on sellest siiani külmavärinad. Meil on niigi kitsas käes, me anname oma viimase raha ja see pannakse tuuri. Kuidas saab nii olla, et sa võtad ära neilt, kellelt polegi midagi ära võtta?” imestab endine poliitik Kristiina Ojuland Johanna-Maria Lehtme juhtumist rääkides. Kroonika podcastis vaatab Ojuland tagasi skandaalidele, mis aastal 2023 Eestit raputasid.
12/8/202346 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Olav Osolini uues raamatus leiab tuntud inimeste nimesid: kas kellelgi on sel korral põhjust pahandada?

"Ma arvan, et minu raamatus on palju igasuguseid tegelasi ja nendega pole juhtunud midagi halba. Iga reklaam on hea, nii sellele kes pahandas kui sellele, kes pahandada saab," muigab kirjanik Olav Osolin, kes esitles äsja oma teist krimiraamatut "Part lendab edasi". Osolin ütleb, et ta pole mitte kunagi mitte kedagi oma raamatus halastamatul viisil töganud. "Kui mõni nimi on sarnane või olen kirjutanud sama nime, siis kui Maris Kõrvitsale tuttavad helistasid ja ütlesid, et kuule seal raamatus on üks Maris, see oled sina seal raamatus, siis Maris pidi naerust toolilt kukkuma." Milliste nippidega Olav Osolin teise bestselleri kirjutas? Kuidas õnnestus Osolinil kõiki reegleid rikkudes uus hitt avaldada? Kuidas seisis Olav päris elus silmitsi oma raamatutegelasega?
11/29/202339 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Musta reede ostunipid: Hanna Martinson jagab nippe, millal kulutada ja millal kokku hoida

"Olen suur ostleja aga olen ka õppinud pidurit tõmbama," tunnistab Hanna Marinson, keda tunneme artisinimega LeHanna. Juba kolmandat aastat on eetris Kroonika podcast, mis pühendatud Mustale Reedele ja kus külas naine, kes teab, kuidas mõelda enda jaoks välja vabandusi, et midagi uut osta. Samas on Hannast saanud teadlik ostleja, kes avaldab sel korral oma Musta Reede ostude nimekirja.
11/24/202352 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Meelis Lao meenutab: oli aeg, kuid pidin päästma röövitud naise ja tema lapse

"Kõige raskem atendaadikatse oli kahtlemata teine, siis kui mulle öeldi, et ma võin jääda ratastooli. Aga mul oli tahe ja tulin sellest välja," räägib äsja oma raamatut "The Eastern Godfather" esitlenud Meelis Lao, kes teab, et elu võib jääda väga lühikeseks. "Oma esimese poja kasvatamisel ma ei saanud väga kaasa lüüa, sest aeg oli keeruline," mäletab Lao episoodi, kui tuli perekonna juurest ära. Kuidas täna Meelis Lao kaks poega tema kirevasse ellu suhtuvad? Lao muigab, et tema raamat on ka tema laste jaoks avastamine. Kuidas võtta kokku Meelis Lao raamat? Ta ise nendib: "Paljud on minu kohta öelnud, et selline mees ei saa elu olla." Millised on Lao kõige kriitilisemad sündmused, mida teda omal ajal kutsuti lahendama? Mida arvab Lao tänasest valitsusest ja kes oleks tema meelest meie unistuste valitsuses?
11/22/202349 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Monika Tuvi puhkes saates nutma: võitlus ränga haigusega aitas mul endaga rahu sõlmida

"Kolm kuud oli elust justkui välja lõigatud," räägib Tantsugeeni treener Monika Tuvi, kes võitles raske haigusega ja tuli sellest samm-sammult välja. Kui Monika möödunud aastal veidra peavaluga voodisse jäi, ei teadnud ta, et haigus viib tema elust kolm kuud. Täna oskab ta olla tänulik iga päeva eest ja teab, et kui tervist pole, siis pole elus millelgi muul tähtsust. Monika on palju vaadanud ka oma lapsepõlve ja meenutab aegu, mil inimesed teda nahavärvi tõttu näpistasid ja tema juukseid katsusid. Millise pilguga vaatab ta täna inimesi, kes soovivad tema juukseid katsuda? Monika lapsepõlves oli vaesust, millega ta pidi pikalt rinda pistma ja tunnistab, et osad sündmused on ta oma mälust suisa blokeerinud. Kõige rohkem rõõmu teeb Monikale neil päevil pojatütar Sky. Milline vanaema ja ämm on Monika?
11/17/202342 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Aastaga viis lähedast matnud Kai Arrak: Jüri lahkumine oli kõige raskem

"Jüri lahkumine oli kõige ootamatum ja kõige raskem," meenutab Kai Arrak möödunud aastat, mil lisaks abikaasa Jüri Arrakule mattis veel neli lähedast. Lisaks abikaasale jättis Kai hüvasti oma ema ja isaga, laste isapoolse vanaemaga ja lähedase sugulasega. Kuidas tulla toime sellise pagasiga? Hingedekuul oli Kai nõus oma hinge avama. Kai tõdeb, et kui tema vanemate lahkumine oli elu loomulik osa, siis abikaasa surm oli kõige raskem. Ta räägib, et oskas vanemate surma järgselt aja maha võtta, käia rahulikult oma lapsepõlvekodus ning sorteeris vaikselt ema ja isa asju. Kuidas vaatab Kai tagasi ajale, millal ta esimest korda Jüri Arrakuga kohtus ja temasse silmapilkselt armus? Naine tõdeb täna, et võis vabalt tuntud kunstnikus näha oma isakuju, kuivõrd teda kasvatasid kasuvanemad. Ta nendib, et ema ja isa olid küll ranged aga tal pole nendele midagi ette heita. Kuidas tuli Kai toime, kui sai teada, et ta on lapsendatud laps? Abikaasa Jüri Arrak lahkus aga ootamatult ja selleks pole elul juhtnööre, kuidas toime tulla. Kuidas Kai näeb oma edasist elu ilma abikaasa Jürita?
11/10/202346 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

12 aastat peidus ehk laulja Mari-Leen toob oma varjupoole päevavalgele

"Rahutu Tuhkatriinu" oli veel paljudel huulil, kui lauljatar Mari-Leen otsustas avalikust elust tagasi tõmbuda. Ta möönab, et oli sel ajal veel laps ja see oli õige samm. Täna on ta kahe poja ema, kes teeb teadlikke valikuid ja oskab oma artisti elu paremini seada. Milliste põhimõtetega kasvatab ta oma kahte poega? Kas abielu on ristisõda, kus vähesed jõuavad tõotatud maale? Milliste plaanidega artist kavatseb Eesti vallutada?
11/3/202347 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Silvia Ilves lohutab argipäeva väikeste romanssidega. Kes on tema uus kallim?

“Ideaalis sooviksin elada selliselt, et ei pea oma lastele alimente kerjama,” mõtiskleb tšellist Silvia Ilves, kes kasvatab nelja poega. Äsja linastus GO3 platvormil sari “Üks nädal Silvia Ilvesega”, kus näeb tšellisiti nii emana, naisena kui ka muusikuna. Ta räägib Kroonika podcastis, et pärast Asse Saugast lahkuminekut oli ta pikemat aega üksi: “Ma tegin talle tõesti liiga.” Lisaks tunnistab Silvia, et vahel mõtleb ta, et on emana täiesti läbi kukkunud. Selleks, et koduse elu virr-varr teda alla ei neelaks, vürtsitab ta oma elu väikeste romanssidega. Kui ta sai 31 aastaseks, leidis äkitselt enda ümbert üllatavalt palju Eesti muusikutest austajaid. Kas Silvia avalikustab ka mõne kuulsa nime? Tõsi, kohalikud kuulsused peavad hetkel arvestama sellega, et Silvia süda on taas võetud ja see kuulub ühele saksa härrale. Kellele täpsemalt?
10/27/20231 hour, 56 seconds
Episode Artwork

Heidy Tamme abielu lagunemisest: kaks suurt ego ei sobi ühte perekonda

"Kaks kunstnikku ühes peres ehk kaks suurt ego ei sobi ühte perekonda," meenutab muusik Heidy Tamme oma abielulahutust džässmuusik Avo Tammega. Aasta 2023 on Heidy Tammele erakordne - ta sai 80 aastaseks, tema lavaelus on täitunud 60. aasta, pedagoogina on ta töötanud 30 aastat ja poliitikas olnud 20 aastat. Väsimuse märke Heidy Tamme aga ei näita - ta avaldab hoopis oma ideaalse vormi saladuse ja räägib, kuidas elada üle leinaperioodid.
10/20/202336 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

Vaimne vägivald lapsepõlves ehk Tuuli Rand räägib, kuidas ta valust veel tugevama välja tuli ja isale andestas

“Juba kui ma siin istun ja mõtlen selle peale, tekib mul kehas ärevus. Ma kunagi ei teadnud, mis tujus mu isa koju tuleb,” räägib laulja Tuuli Rand, kes elas aastaid keerulist elu - tema isa tujud määrasid perekonna rahu. “Kõigil oli ootus, et mis tujus isa täna koju tuleb. Kui olid suuremad karjumishood peal ja mida vanemaks ma sain, seda rohkem me ütlesime, et mine ära. Aga ta jäi lõpuni,” räägib Tuuli Rand avameelselt. Ta meenutab, kuidas gongiteraapia tõi välja tema lapsepõlve mälestused ja äkitselt leidis ta ennast oma visuaalis oma lapsepõlve kodus kapis peidus istumas, sest isa parasjagu karjus. “See oli minu tripp. Ma ei teadnud, kas põgeneda selle eest või jääda kohale. Kuid ma tegin selle läbi,” Kuidas vabanes Tuuli ohvrirollist, mida keeruline lapsepõlv talle tekitas? Miks tardub Tuuli, kui ta kuuleb, kui keegi võõras oma lähedase peale karjub? Kuidas suutis Tuuli isale andestada ja oli surivoodil tema kõrval?
10/13/202344 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

Karmel Killandi elu esimeses podcastis: elu võlust ja valust

Karmel Killandi on oma elus kogetud õppetunnid pööranud edukateks peatükkideks, millest on kõigil õppida. Kuidas tulla toime karmi kriitikaga? Kuidas toimib perekond, kui üks lastest on haige? Kuidas säilitada rahu suurte teleülekannete ajal?
10/6/202345 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

Brigitte Susanne ja Taavi Rõivase juhtumi valguses ehk mida ütleb etikett oma abikaasa nähes teiste naistega flirtimise kohta? Ülle Pohjanheimo annab hinnangu!

Moelooja Ülle Pohjanheimo on tuntud ühtlasi ka kui naine, kes tunneb suurepäraselt etiketti. Sel korral räägib ta Kroonika podcastis, mida arvata, kui mees tuleb peole abikaasaga aga külastab korduvalt meeste tualetti teise naisega. Lisaks räägime kõige stiilsemast meespoliitikust, president Sirje Karise moeapsudest ja peaminister Kaja Kallase riietumisest.
9/28/202350 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Maris Järva suur väljakutse ehk unusta isiklik elu: laps läheb esimesse klassi

Raadiohääl Maris Järva, kes ärkab igal hommikul kell 4:45, seisis möödunud aastal suure väljakutse ees - tema tütar Marliis läks esimesse klassi. Tänavu septembris vaatab Maris tagasi pöörasele aastale, mis kulmineerus möödunud aasta lõpus sellega, et saatejuht võttis kõikidest tegemistest nädalase pausi ja seda põhjusel, et mitte hulluks minna.
9/15/202342 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Naudingute koolitaja Epp Kärsin kolis kodust ära 14aastaselt

"Ma olin emale paras kirstunael. Teadsin juba 14aastaselt milliset elu ma soovin ja kolisin kodust ära. Alles 33aastaselt leppisin oma emaga ära ja võin öelda, et pärast seda läks minu mäest üles," räägib Epp Kärsin ja puhkeb oma keerulisest suhtest emaga rääkides nutma.
9/8/202347 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Eha Urbsalu: manipulatiivseid mehi on vahel raske ära tunda, kui tunned, siis jookse!

"Mida rohkem mees ennast kõige paremini eksponeerib, seda suurem võib olla pettumus. Olen kohanud mehi, kellega koos elades üks draama järgneb teisele ja kui sind pärast tülitsemist tahetakse lilledega ära osta, peaks iga naine leidma endas jõudu, et ühel hetkel ära kõndida," arutleb viis korda kihlatud Eha Urbsalu.
8/31/202336 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Curly Stringsi pööraseimad pöörded: oleme esinenud väga rikastele ja väga vaestele

Palavalt armastatud Curly Strings annab juba sel reedel Vabaõhumuuseumis oma juubelikontserdi "Üle ilma 10", mistap meenutavad Eeva Talsi ja Taavet Niller kõige erilisemaid hetki kümne aasta jooksul.
8/23/202346 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

Katrin Siska nutikas suhteküsimus: miks andestame oma lastele nii lihtsalt kuid partnerile mitte?

"Hakkasin kord mõtlema, et oma poega armastan tingimusteta ja talle annan kõik andeks, kuid oma elukaaslasega seotud arusaamatused jäävad pikaks ajaks meelde. Miks see nii on?" arutleb Portugalis elav endine ninjatüdruk ja ärinaine Katrin Siska. Ühel päeva võttis ta vastu huvitava otsuse, leidis kooselus uue harmoonia ja soovitab seda ka teistele.
8/11/202346 minutes
Episode Artwork

Näitleja Andres Puustusmaa tunneb lavale mineku ees siiani hirmu

Uskumatu, lavale minek on näitleja Andres Puustusmaale iga kord suur närvide mäng, sest närveerimine pole aastate jooksul kuhugi kadunud. Puustusmaa tunnistab, et vahel vaatab ta kodus ka kappi - lihtsalt igaks juhuks, et seal keegi peidus pole. Millist elu elab sõja alguses Eestisse tagasi tulnud Puustusmaa ja milliste projektidega mees üllatab?
8/4/202349 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

Muusik Yasmyn avameelselt elust artistina, rassismist ja uutest väljakutsetest.

Yasmyn on artist, kellele kuulub Aasta Artist 2021 tiitel, kuid ta pole loorberitele puhkama jäänud vaid tegutseb uute projektidega. Muu hulgas räägib Yasmyn millise ametiga ta lisaks muusika tegemisele leiba teenib.
6/30/202350 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

Supermodell Karmen Pedaru avameelselt abielust, kaugsuhtest ja pidžaamade loomisest

"Kaugsuhe oli alguses väga raske. Olime koos olnud pool aastat ja siis tuli koroona ning me ei näinud äkitselt teineteist kümme kuud," räägib supermodell Karmen Pedaru. Tänaseks on Dener ja Karmen olnud koos neli aastat ja sellest aasta abielus. Dener viis Karmeni ka mõttele, et ta võiks alustada pidžaamade disainimisega, mis on täna edukalt hoo sisse saanud.
6/16/202341 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

Eesti seksikaim naine Keili Sükijainen avameelselt toitumishäiretest ja südamesoovidest

"Toitumisest tuleb rääkida ausalt ja ilustamata, sest räägitakse imedieetidest, supersportimisest ja sellest, kuidas inimesed näevad loomulikult head välja," arutleb saatejuht Keili Sükijainen. Tema mured toitumisega algasid 13aastaselt, mil ta oli modelliagentuuris - ta kas sõi omal ajal üle või ei söönud üldse. Tänaseks teab Keili, et toitumisega seotud probleem on temaga ilmselt küll elu lõpuni, kuid ta tunneb ära, millal elukorraldus vajab muutumist. Kroonika lugejad on Keilile hääletanud parimaks sisuloojaks ja tänavu aasta seksikaimaks naiseks. Kumb tiitel on talle olulisem?
6/12/202336 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Tiit Trofimovil oli kõik olemas ja siis kukkus maailm kokku

"Kui sa liigud seltskonnas, kus tähtis on pakend ehk vastav auto, riided ja käevangus ilus naine, siis oled omadega justkui mäel. Kui aga hakkad otsima teisi väärtusi, võid kindel olla, et esimesena kaovad sinu kõrvalt sõbrad, kellel on väärtushinnangud, mis suunatud väljaspoole. Nii juhtus ka minuga," kirjeldab Tiit Trofimov oma teekonda.
5/31/202346 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

Laura Põldvere avameelselt armukadetadest meestest, lahutusest ja uutest valikutest

"Mu elus oli suhe, kus pidin oma partnerile ütlema, kus kohas ma esinemise ajal riideid vahetan. Kui vastasin telefonile ja meeste hääled olid taustaks, oli ta juba armukade," meenutab muusik Laura Põldvere üht elu keeruliseimat suhet.
5/19/202347 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Katrin Lust räägib suu puhtaks: olen toksilised inimesed oma elust eemaldanud

“Kui lähen pimedal sügisõhtul üksinda jalutama, siis ma mõtlen oma trajektoori läbi,” tunnistab skandaalse saate “Kuuuurija” juht Katrin Lust, kelle igapäevane osa läbi oma tööle on kohtuasjad ja tapmisähvardused. Ometi on ta leidnud tänu emaks saamisele hingerahu.
5/12/202338 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

Moenädalal võidutsenud Mariann Saar: töötukassas öeldi mulle, et Eestis on juba piisavalt disainereid

"Läksin töötukassase, võtsin end arvele, tegin pikalt äriplaani ja kui tuli eitav vastus, siis olin vägagi löödud. See vastus oli selline, et mul polnud mõtet toetust rohkem edasi taotleda," meenutab oma brändiga Nora Isle tänavusel Moenädalal laineid löönud Mariann Saar. Kuidas sai Mariann Saarest aasta jooksul tuntud Eesti naiste lemmikdisainer?
4/24/202333 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Milline on kõige ootamatum kink, mille lavastaja Hendrik Toomperele on lavale saadetud? Ja palju teisi lugusid…

“Paljud ettevõtted ostavad oma ettevõttele jõulukingituseks etenduse. Tavaliselt ollakse näitlejate suhtes väga helded - korvid, kus on veinid, juustud, oliivid ja šokolaadid. Kord oli ka üks suur ettevõte saalis ja me juba mõtlesime, et mida me sel korral saame? Ja siis andsidki nad meile kaks kotikest ja mis seal sees oli?” meenutab näitleja ja lavastaja Hendrik Toompere meeleolukat seika, mis talle on lavale saadetud.
4/21/202345 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

Kristel Voltenberg räägib šampanjamaailmast, abielust Ivari Padariga ja elu kriitiliseimast hetkest

"Mu elus olnud väga keeruline meditsiiniline episood, kus ma nägin ennast juba kõrvalt," räägib ettevõtja Kristel Voltenberg kriitilisest momendist, mis on andnud talle mõistmise elu haprusest. Kroonika podcastis avab Mulligalerii omanik haruldase sisevaate šamapanjamaailma, räägib oma abielust poliitik Ivari Padariga ja oma suhtest Eesti moekunstiga. Saadet juhib Stella K. Wadowsky.
3/31/202337 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

Sõja tulemus! Ženja Fokin enam vene keeles õhtuid ei juhi: igaüks võib eesti keele ära õppida!

"Kui mulle on pakutud vene keeles õhtu juhtimist, olen keeldunud," räägib Ženja Fokin, kes on pärast sõda teinud korralikud korrektuurid nii töös kui ka eraelus. Fokin tunnistab, et on jätkuvalt soovitanud eesti keelt mitte oskavatel taksojuhtidel Venemaale tagasi sõita ja tunneb samas suurt rõõmu, et ta ei pea enam oma vanaemaga Ukraina sõja teemadel vaidlema.
3/22/202338 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

Silvia Ilves läks Asse Saugast juba lahku ja räägib suu puhtaks!

“Asse ütles, et minust saaks hea tervendaja, kuid minule see ei sobinud. Kahjuks oli ka teisi märke,” räägib tšellist Silvia Ilves. Ta kõneleb oma varasematest suhetest ja arutleb, miks tema suhted ei püsi.
3/3/202351 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

Ülle Pohjanheimo presidendi vastuvõtust: vaevalt, et president teadis pooli inimesi, keda ta kätles

Miks fuksiaroosa igale naisele ei sobi? Millist kangast soovitab Pohjanheimo talvisel presidendiballil kanda? Millised on Pohjanheimo TOP 5 lemmikuimat kostüümi kleidirallilt? Mida peaks mees kandma, et ta ennast presidendi vastuvõtul ei häbistaks ja milliseid reegleid silmas pidama? Nendele ja paljudele teistele küsimustele saad vastuse, kui kuulad Kroonika podcasti, mida juhib reporter Stella K. Wadowsky.
2/28/202343 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Supermodell Alexandra Ljadov: modellimaailm tegi mind alguses ebakindlaks

"Kui modellindusega alustasin, polnud mul enesekindlusega probleeme, kuid ühel hetkel öeldi mulle, et olen paks", meenutab Alexandra Ljadov modellinduse alguspäevi. Kroonika podcastis on külas Alexandra koos oma ema Kristinaga.
1/31/202340 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Ellen Kilgas leinab oma isa Tõnu Kilgast: poeg äsja pakkus, et helistame vanaisale

„Ma tunnen isast puudust. Mõtlen tihti, et mida ta just praegu mulle ütleks. Minu poeg Harold pakkus äsja, et helistame vanaisale – tal on tema number olemas,“ räägib näitleja Tõnu Kilgase tütar Ellen. Möödunud aastal esitles tal isast kirjutatud raamatut „Peaasi, et oleks kirge“.
1/20/202340 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

Kroonika 2022 kõmulisemad lood: skandaalitari tiitli saab Brigitte Susanne Hunt

Sel aastal purjetas Kroonika tõelises kõmumeres - millised on skandaalid, mida juba ei unustata? Marilyn Kerro läks tülli oma perekonnaga, Aivar Riisalu sai abielu kõrvalt isaks ja Brigitte Susanne Hunt napsas Anu Saagimilt Skandaalitari tiitli.
12/30/202243 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Briti kuninglik aasta: Elizabeth II surm, skandaalid ning Harry & Meghani allakäik

Briti kuningapere jaoks on see olnud aastate aasta - suri armastatud kuninganna Elizabeth II ja Ühendkuningriigid said uue kuninga Charles III. Kunigliku perekonna haavadele lisavad aga lõputult soola Californias resideeruvad Harry ja Meghan. Stuudios on külas kuninglikust aastast rääkimas Betty Ester-Väljaots.
12/29/202251 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Moelooja Aldo Järvsoo: alkoholist loobumine aitas ema leianaga toime tulla

"Mul oli väga raske etapp, kui ema suri. Hooldasin ema viis aastat järjest ja kui ema haiglasse viidi ning kolm kuud hiljem suri, siis kõik tõi kurbust," meenutab moekunstnik Aldo Järvsoo oma ema Karmeni kaotust.
12/19/202235 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Sandra Vabarna läbipõlemisest: edu nimel olin valmis ohverdama kôik ja lõpuks ei tõusnud ma voodist

Muusik Sandra Vabarna on oma elus teinud suuri muutuseid, et vabaneda ärevusest – selleks on ta käinud psühholoogi juures ja muutnud totaalselt oma elu.
12/9/202240 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Beatrice depressioonis: oktoobris hakkasin arstiaega otsima ja alles veebruaris saan psühhiaatri juurde

Elumuutused, pettumised inimsuhetes ja lõputu kolimine on Beatrice'i viinud masendusse ning oktoobris otsustas ta otsida psühhiaatri juurest abi. Paraku öeldi talle, et doktori juurde saab alles veebruaris. Vähe sellest - Beatrice kuulub nende inimeste hulka, kes ei armasta detsembrit ega jõuludega seotud pidustusi.
12/7/202244 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Must Reede! Kas mees peaks naise arved kinni maksma? Anita Sibul poolt, Merit Boeijkens vastu!

Musta Reede puhul tõstatame iidse teema - kas mees võiks naise arved kinni maksta? Selle mõnne poolt on influencer Anita Sibul, kuid selle mõttega ei nõustu stilist Merit Boeijkens. Siiski pole kõik nii must ja valge ning Musta Reede puhul jagavad naised oma šopingunippe.
11/25/202249 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

Elavad legendid Allan Roosileht ja Märt Rannamäe meenutavad rajusid 90ndaid: reeglid ei kehtinud ja iga päev oli pidu

Märt Rannamäe ja Allan Roosileht on läbi mitmekümne aasta jäänud headeks semudeks, kes tulid üle pika aja kokku Kroonika podcasti, et meenutada rajusid pidusid, uskumatuid kingitusi fännidelt ja kireva karjääri eredamaid hetki.
11/18/202259 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Kristel Aaslaidi võitlusest kurbusega: istusin täna autos suvalises parklas ja lihtsalt nutsin

"Tunnistan, et istusin autos suvalises parklas ja lihtsalt nutsin. Tervitan suutmist nutta, miks seda alla suruda?" küsib Kristel Aaslaid. Andekas laulja annab bändiga Gram-Of-Fun välja kauamängiva ja on harmoonilises kooselus. Miks ta ikkagi maadleb nukrameelsusega ja mis on seni olnud parim ravim?
11/11/202247 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Tanel Veenre tee unistusteni: vahel tuleb hoida ka toidu pealt kokku

Kunstnik Tanel Veenre on loonud tõelise unistustemaailma, kus kohtuvad tema loodud ehted ja tuunikad, kuid nüüd ka portselanist nõud, tapeedid ja kimonod. Miski pole tulnud lihtsalt, sest unistuste nimel on Tanel ostnud kõige odavamat toitu.
11/4/202236 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

Kuidas kriitikutest ja õelatest arvamustest üle olla? Mihkel Raud jagab hüva nõu!

Täna oma uut raamatut “Ühes väikses Eesti linnas” esitlev Mihkel Raud teeb koolitusi, kus jagab nõu, kuidas kriitikutest ja teiste inimeste arvamusest üle olla. Podcastis jagab Raud oma nippe!
10/31/202238 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Eda-Liis Kanni ja Haldo Oravase värvikas abielu: kes armastab nõusid pesta ja kumb on suurem kulutaja?

„Haldo eest peidame nõusid, mis on katki läinud. Aga lõpuks tuleb ikkagi kõik killud kokku korjata ja Haldole anda, sest ta liimib katki läinud asja uuesti kokku,“ räägib teletäht Eda-Liis Kann oma arhitektist abikaasast Haldo Oravasest. Nimelt kogub Haldo vintage nõusid ja mis veelgi huvitavam - ta on mees, kes armastab pärast sööki nõud ise ära pesta.
10/21/202245 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

Kethi Uibomägi avameelselt suhteõppetundidest: eelmine suhe algas ja lõppes esikaantel

"Anu (Saagim) on mulle õpetanud, et ära anna juveele meestele tagasi, neela need kivid kasvõi alla," viskab Kethi Uibomägi kingitud ehete puhul nalja. Ta ütleb, et on suhete õppetunnid saanud kätte ja edaspidi oma kallimatest avalikkusele rääkima ei kipu. Tema eelmine suhe maag Anzoriga algas praktiliselt ajakirja esikaanega ja lõppes niisamuti väljaannete esikülgedel.
10/17/202239 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Elisa Kolk avameelselt: läksin terapeudi juurde ühe murega aga pinnale tõusid paljud teisedki

Laulja Elisa Kolk räägib rabava aususega, mis tunne oli poolteist aastat elada karmi koolikiusuga ja kuidas ta olla üle inimestest, kes tema ja ta elukaaslase Indrek Rahumaa vanusevahe kritiseerivad. Raskel eluperioodil pöördus ta aga hoopis terapeudi poole.
9/30/202232 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Merle Palmiste kingib tunnikese tasuta elektrit ja võtab end sinu ees alasti

"Ma ei ole kanaema tüüpi, aga mitte ka rongaema. Kuskil vahepealne," naerab näitleja Merle Palmiste. Oma uues monotükis Ala(s)ti Palmiste jagab Merle vaatajatega intiimseid kaadreid oma elust ja naerab mured tühiseks.
9/23/202226 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

Eha Urbsalu viiest kihlusest ja ühest abielust

„Minu peale on karjutud, minu kallal on vingutud. Võibolla mõne jaoks on need tühiasjad, kuid minu abikaasa seda minuga ei tee ja ma hindan seda,“ räägib Eha Urbsalu, kes väisas äsja koos abikaasa Davidiga Eestit.
9/16/202241 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

25 aastat printsess Diana surmast: skandaalid, pärand ja traagiline surm

Kuidas tulla välja olukorrast, kui sinu abielu on kroonitud peade poolt sätitud mehega, kes armastab teist naist? Printsess Diana lühike elu ja traagiline lõpp. Stuudios on külas Kai-Ines Nelson.
8/31/202242 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Ettevõtja Ines Karu-Salo käivitas põneva äri, millega võid ka sina teenida

Ettevõtjana tuntud Ines Karu-Salo peres kasvab kaks tütart ja see viis ta mõttele luua uus äri - nimelt saab tema loodud firmast laenutada ja laenutamiseks anda lasteriideid. Selles äris võid ka ise kaasa lüüa!
8/23/202239 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

Grete Paia laimust: sugulased ja tuttavad küsivad siiani, kas olen ennast opereerida lasknud

„Minu ema oli pettunud, et kuidas üks teine naine, kes on ka ema võib minust nii kirjutada?“ meenutab tänavu Eesti seksikaima naise tiitliga pärjatud Grete Paia laimuartiklit, kus tema kohta kirjutati mitmeid valeväiteid.
8/12/202233 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Hedvig Hanson aitab häälejoogaga inimestel hirmudest vabaneda: proovi järgi märja koera ja ämma ohkamise harjutused

"Häälejooga on midagi, mis tõesti inimest aitab. Geniaalne ja vahva, et hõlmab nii keha kui meelt ja vaimsust. Hääl on keha ja meele pill," räägib muusik Hedvig Hanson Kroonika podcastis.
7/29/202239 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

Epp Kärsin ja Mihkel Raud räägivad, mis tunne on olla suhtes petetud ja otsivad armastuse valemit

Naudingute koolitaja Epp Kärsin ja multitalent Mihkel Raud räägivad avameelsemalt, kui ei kunagi varem oma suhetest, petmisest ja lahkavad küsimust: kuhu kaob armastus ning kuidas seda hoida.
5/20/202246 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

Kroonika Eurovisioonil: mis toimub telgitagustes ja kuidas Stefan finaaaliks valmistub?

Reporter Merilin Mölder muljetab Eurovisiooni tagamaadest: miks Itaalia ja Ukraina vahel käärib? Kes on sel korraal kõige erilisemad esinejad? Milline artist tuli kõige suuremate kohvritega? Stefani mänedzer Tambet Mumma vahendab aga eilseid emotsioone ja homseid plaane finaaliks.
5/13/202225 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

Reet Linna meenutab Marju Kuuti: sealt võis tulla tuld ja tõrva aga saime hästi läbi

Reet Linna meenutab aegu, kuidas Marju Kuudiga Eesti kuumimas tüdrukutebändis MERL mängis
4/22/202232 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

Kui juhtuks kõige hullem, kas peapiiskop Urmas Viilma lahkuks Eestist?

Peapiiskop Urmas Viilma tunnistab, et hingerahu hoidmiseks on vaja teha pidevat tööd. Milliseid nippe ta meile jagab?
4/15/202227 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

Aldo Järvsoo ja Riina Põldroos paljastavad: lavale tulevad nii pruudid kui lesed

"Kõik, mis on seotud vabadusega ennast väljendada, on täpselt sõja vastu. Kõik töötab selle vastu. Samamoodi moenädal, mis Kiievis ära jäi, siis meil on veel võimalu seda teha. Meil on võimalus näidata läbi moenädala ka oma meelsust ja toetust ka Ukrainale," leiab moekunstnik Aldo Järvsoo. Täna saab alguse Tallinn Fashion Week ja homme õhtul lõpetavad moenädala suurejoonelise showga Aldo Järvsoo, Riina Põldroos ja Ketlin Bachmann, kes on kõik koondunud Embassy of Fashion nime alla.
4/7/202239 minutes, 1 second
Episode Artwork

Gerli Padari ja Martin Parmase rahakott: kuidas kokku hoida ja palju perekond raha teemal tülitseb?

Gerli Padari ja Martin Parmase rahakott: kuidas kokku hoida ja palju perekond raha teemal tülitseb? by Delfi Tasku
4/1/202243 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

Sõjapõgenikega tegelevad Aljona Eesmaa ja Valdo Randpere räägivad kuulajatel silmad märjaks

Tallinnas asuv Niine tänav 2 on see maja, kuhu jõuavad esimesena Ukraina sõjapõgenikud. Aljona Eesmaa kui ka Valdo Randpere on käinud seal abiks. Siiski pidi Aljona oma venelannast emale sõja tagamaid selgitama.
3/18/202233 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

Ženja Fokini tuttavad parastavad ukrainlasi ja Fokin pidi oma vanaemale sõda selgitama

Ženja Fokin tunnistab, et tema tutvusringkonnas on toimunud puhastus - nimelt leidub neid, kes Ukrainas toimuvat õigustavad ja osad isegi parastavad. Suurim katsumus oli aga Fokinile see, et ta pidi ka oma vanaemaga maha istuma ja sõjaga seotud asjaolid selgitama.
3/11/202229 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

Muusik Tuuli Rand jäi isa leinates üksinda ja elukaaslase mõistmatus viis lahkuminekuni

Muusik Tuuli Rand kaotas aastal 2020 oma isa. Lein viis ta sügavasse depressiooni, mis päädis apaatiaga ja näiteks ühte kuud oma elust naine ei mäleta. Kuidas lein läbi elada ja mis Tuulit sel ajal aitas?
3/4/202234 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

Tiina Talumees toibub koroonast: raputada on saanud ka tema äri - kolm töötajat on pidanud lahkuma

Vabariigi aastapäev toob traditsiooniliselt rahva ette ka enneolematu kostüümidraama - presidendi vastuvõtt on ju koht, kus nii naised kui mehed annavad endast parima. Teist aastat jääb aga pidu ära. Kuidas jääda ellu?
2/22/202230 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

Eesti Laulu eel: mis nõu andis arst koroonast toibuvale Elysale? Kuidas tuleb Stefan pingega toime?

Eesti Laulu finaali eel tunnistavad nii Elysa kui Stefan, et pinget jagub. Koroonast toibuv Elysa peab igal võimalusel oma häält hoidma. Stefan aga tunnistab, et tema suursoosikuks nimetamine annab enesekindlust aga lisab ka ebakindlust.
2/11/202228 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

Dramaatiline võitlus: produtsent Triin Luhats vaevleb veel aasta hiljem koroona järelnähtudega

Kui Triin Luhats haigestus möödunud aasta märtsis koroonasse, ei võinud ta aimata, et haigus hammustab tema elust suure tüki ja veel täna võitleb ta järelnähtudega.
2/4/202239 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

Kuidas Ott Lepland ja Evelin Samuel Eesti Laulu oma tervist hoiavad?

Eesti Laulu eel on teada, et kaks artisti jäävad kõrvale poolfinaalist kahjuks kõrvale. Kroonika podcast uurib, milliste nippide ja trikkidega Ott Lepland ja Evelin Samuel Eesti Laulule poolfinaalile vastu lähevad?
2/2/202236 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Miss Estonia Cathy Tulkvist arutleb: kas ilusad naised leiavad paremini tööd ja andestust?

Miss Estonia Cathy Tulkvist arutleb: kas ilusad naised leiavad paremini tööd ja andestust? by Delfi Tasku
1/28/202232 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Skandaal muusikatööstuses: Miks ruulib Eesti muusikamaailmas sooline ebavõrdsus?

Skandaal muusikatööstuses: Miks ruulib Eesti muusikamaailmas sooline ebavõrdsus? by Delfi Tasku
1/21/202238 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

Kroonika aasta 2021 skandaalid - Triin Tuula versus Triinu-Liis

Kroonika podcast võtab kokku aasta 2021 skandaalid - milline oli kõige puandikam - kas ilmateadustaja Triin Tuula ja ärimees Priit Piilmani lapse sünni ümber lahvatanud skandaal või suunamudija Triinu-Liisi ja strippar Justini väidetavalt vägivaldne suhe?
1/3/202230 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Aeg jagada punkte! Ülle Pohjanheimo hindab Kersti Kaljulaidi ja Kaja Kallase rõivaid

Aeg jagada punkte! Kuidas hindab disainer Ülle Pohjanheimo Kersti Kaljulaidi, Kaja Kallase ja erinevate poliitikute rõivaid?
12/18/202144 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

Triinu-Liisi ja strippar Justini skandaal jätkub!

Kroonika selle kuu skandaalseim lugu rullus lahti neljapäeva õhtul, mil tuli ilmsiks, et suunimudijast Triinu-Liis on väidetavalt elanud oma stripparist abikaasa Justini vaimse ja füüsilise vägivalla all.
11/27/202134 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Kuidas mustal reedel ostelda, et rahakott ei kannataks? Nippe jagavad Merle Palmiste ja Maris Järva

Näitleja Merle Palmiste ja raadiohääl Maris Järva jagavad nippe, kuidas ostelda nii, et hiljem poleks rahakott sootuks tühi. Saates tuleb jutuks ka ostudest, mida naised kahetsevad ja trikkidest, kuidas mõistlikult shopata.
11/20/202135 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Kersti Kaljulaidi kleidid ning Birk Rohelendi keerulised suhted vanematega

Kersti Kaljulaidi kleidid ning Birk Rohelendi keerulised suhted vanematega. Kuula värsket Kroonika podcasti Anna-Maria Veidemann-Makko ning Risto Veskiojaga. Saadet juhib Stella K. Wadowsky
10/29/202131 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

Kuidas mustast august välja ronida? Räägivad Beatrice ja Tiit Trofimov

Ärevus, tervisemured, tabletid ja pisut veini - see on kindel viis, kuidas lõpetada mustas augus. Selle on teinud läbi nii Beatrice kui ka ja Tiit Trofimov. Mida sellisest masendusest õppida? Kuula saadet ja saa teada!
10/16/202136 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Alar Karise tõus, Taavi Libe seksisõltuvus, Uudo Sepa draama ja Sulo ellujäämine

Millised olid septembri kuumimad teemad ja kes väljus skandaalidest võitjana? Kes kaotas? Sulo elu on pärast herilase hammustust muutunud – ta räägib, kuidas end edaspidi herilase and eest kaitseb ja millist ravi plaanib.
10/1/202142 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Sotsiaalmeedia teeb õnnetuid õnnetumaks? Vastavad Brigitte Susanne Hunt ja Ženja Fokin.

Stilist Ženja Fokin tunnistab ausalt, et sotsiaalmeedia juba mõjub kord nii, et inimesed võrdlevad ennast teistega ja ka tema ise pole mingi erand: "Kui me räägime siin avatud kaartidega, loomulikult ma võrdlen - analüüsi mõttes, kas ma saan midagi paremini teha ja mis on sõnum, mida ma kannan." Kroonika podcasti, mida sel korral juhib Stella K. Wadowsky, jäävad Brigitte Susanne ja Ženja vähemalt ühes küsimuses erinevale seisukohale - selleks on sotsiaalmeedias oma toidupiltide jagamine. Nimelt leiab Fokin, et toit maitseb selgelt paremini, kui telefon parasjagu käes ei ole, kuid Brigitte Susanne jääb kardinaalselt teisele seisukohale.
9/18/202135 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Seksisõltuvus - kas mõista või hukka mõista? Mida arvavad Epp Kärsin ja Linnar Priimägi?

Seksisõltuvus on Eestis saanud kuumaks sõnaks, kuid milline tume maailm on selle sõna taga? Naudingute koolitaja Epp Kärsin leiab, et paaridel jääks palju valu ja arusaamatusi ära, kui nad lepiksid suhete reeglistikus omavahel mängumaa avarused ja piirid kokku. Liinar Priimägi pole aga nõus - milleks piirid?
9/11/202134 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

Pohjanheimo ei halasta: Kaljulaid ei tunne etiketti, peaminister võiks ülikonda pressida

Moelooja Ülle Suurhans Pohjanheimo sõnab, et Evelin Ilves polnudki nii hull, kui tagasi mõelda tema presidendiproua aegadele. Kuula, mida arvab ta ministrihärrade riietusest vastuvõtul ja sedagi, mis Kaljulaid võiks kõrva taha panna!
2/16/202043 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

Kroonikud vabariigi aastapäeva vastuvõtust

Stuudios võtavad aasta suurima seltskonnapea muljed kokku Kroonika ja LP peatoimetaja Ingrid Veidenberg ja Kroonika ajakirjanikud Jaanus Hämarsoo ning Anna-Maria Uulma. Mis läks hästi ja kas midagi võiks olla ka paremini?
3/1/201954 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

Käime Viljandis, vaatame kinos teatrit ja pidutseme Muusikaauhindade aftekal

Esimeses saates käime koos Viljandis esietendusel, vaatame kinos teatrit, pidusteme Muusikaauhindade aftekal ja õpime kuidas on võimalik naisi suusamäel rajalt maha võtta sõna otseses mõttes.
2/1/201950 minutes, 25 seconds