Winamp Logo
Критичні дні Cover
Критичні дні Profile

Критичні дні

Ukrainian, Social, 1 season, 33 episodes, 20 hours, 24 minutes
About
Героїні подкасту «Критичні дні» — українські жінки, що зараз живуть у обставинах війни
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 33. Оксана Лебедєва. Засновниця ГО «Gen.Ukrainian»

Оксана Лебедєва — засновниця громадської організації «Gen.Ukrainian», що займається безоплатною реабілітацією українських дітей, постраждалих унаслідок повномасштабного вторгнення.З Оксаною ми познайомились декілька років тому: тоді вона була відома як дівчина, що  створила Varenyky Fashion - бренд тих самих вишиванок. Їх хотіли всі українські блогери!Завдяки структурному мисленню Оксана швидко зробила цей бізнес прибутковим та популярним.Але з початком повномасштабного вторгнення фешн-бізнес відійшов на другий план: треба було допомагати країні - й Оксана допомагала.Перші кроки були  точкові і хаотичні,  згодом стало зрозуміло: підхід повинен бути системним.Так зʼявилась Gen.Ukrainian - громадська організація, яка спеціалізується на допомозі дітям, постраждалим внаслідок вторгнення.Основна активність Gen.Ukrainian - офлайн табори в Іспанії, які допомагають дітям та їх опікунам відновитись.Оксана розповідає історії дітей -  і це  захоплює.Кожна історія - надзвичайна, драматична та складна. Неможливо не співчувати, не переживати, не відчувати емпатію та бажання допомогти нашим дітям.Послухайте і ви.
2/28/202420 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 32. Аліна Качоровська. Українська дизайнерка взуття та аксессуарів, співзасновниця і CEO холдингу Kacho Group

В своїх інтерв'ю Аліна Качоровська часто говорить про "досвід щастя".Я думала над цією фразою й що вона означає.  Згадала, як вперше замовила взуття Kachorovska, тоді це була ще маленька майстерня на Подолі.Так, це був досвід щастя: примірки, очікування... Потім в мене з'явились супер куражні білі ковбойки – я міксувала їх з сукнями, джинсами, шортами.  І це також був досвід щастя в чистому вигляді!   Я завжди захоплювалась Аліною, як новаторкою у своїй сфері. Коли приходиш в магазин Kachorovska – хочется міряти все, бо все - модно, красиво, жіночно. А ще – пишатись, що це український бренд!  Розмова з Аліною відкрила мені цю дівчину як супер розумну, класно освічену людину з широким кругозором.  Вона багато де бувала, багато бачила, начитана та цікава.  Тут я думаю, і захований секрет успіху бренду Kachorovska: красива та цікава людина створює красиві та цікаві речі.   Приєднуйтесь до нашої розмови.
12/4/202324 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 31. Анна Бурячкова. Режисерка

Вперше я побачила Анну Бурячкову на знімальному майданчику рекламного ролика.Я грала якусь роль, вона казала, що робити, навкруги було багато світла, людей, декорації... нормальний знімальний процес.І таких процесів в житті Анни було дуже багато - адже вона почала працювати в рекламі одразу після університету й досягла успіху: з другої режисерки стала головною режисеркою, зйомок було багато.Анна могла продовжувати бути рекламною режисеркою, з  постійним потоком замовлень, але обрала рухатись далі.Далі стався кліп Onuka “Відлік”, з якого почалась нова глава.А потім сталося кіно! Ніжне, тендітне, гостре.Стрічка Forever-Forever – дебют Анни в повному метрі, яскравий та потужний.Цей фільм -  про неї, про нас, про юність, дорослішання, сенси, кохання, пошук себе.Він – про життя.Саме про це ми і говоримо з Анною в новому епізоді подкасту "Критичні дні".Приєднуйтесь до розмови!
11/3/202329 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 30. Ліза Руденко. Засновниця швейного виробництва ЄРМ-груп, дизайнерка @heysisclub

Епізод 30. Ліза Руденко. Засновниця швейного виробництва ЄРМ-груп, дизайнерка @heysisclubЛіза Руденко - приклад ідеальної дівчини з інсти: красиві сукні, світле волосся, свій класний бренд одягу Hey, Sis! (#heysisclub) та яскраве фешн-життя.Хто б міг подумати, що на початку повномасштабного вторгнення ця дівчина повністю змінить все це - для того, щоб допомагати іншим?Ательє, де раніше відшивали колекції українських дизайнерів переформатувалось під цех пошиття броніків, плитоносок і тактичного одягу.Ліза навчилась це робити так само круто, як створюваладо цього сукні й жакети для свого та інших брендів.Ця історія - про одну українську дівчину і водночас - про кожну з нас.Про тих, хто розгубився, але знайшов в собі сила рухатись далі, допомагати іншим та вчитись новому.А потім - заново віднайти себе! Адже бренд Лізи- Hey, Sis! - знов працює.В цьому всі ми зараз: сукні, броніки, допомога, підбори…Ліза Руденко: надихаємось!
10/20/202320 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 29. Тата Кеплер. Волонтерка

Я давно знаю Тату Кеплер та завжди захоплювалась всіма аспектами іі життя.Ось ця руда бестія за стійкою «Бармен Диктат». І так складно відвести очі від неї!Ось я читаю її поезію — так пронизливо і тонко.Ось роздуми Тати про мистецтво та художників — так багато цікавих фактів, незвична точка зору.При цьому я не знала, що Тата допомагає військовим вже багато років. Виявляється, волонтерство — не нова історія в її житті.З початку повномасштабного вторгнення Тата стала однією з найяскравіших волонтерок, масштаби допомоги від неї складно уявити.Захоплює також, що своїм внутрішнім вогнем вона запалює інших.Сотні людей довіряють саме їй, збирають гроші та відправляють у фонд ptahy.vidchui.orgГоворимо з цією надзвичайною дівчиною про шлях, віру у людей та як відчувати серцем.…Шла в темрявіПобачила рудого воїнаРозвиднілось.Слухайте та відчувайте!
10/4/202326 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 29. Олександра Василенко. Радник з питань міжнародних відносин Superhumans. Директор міжнародних представництв ПАТ Укрзалізниця

Вперше я побачила Олександру приблизно рік тому на якомусь брифінгу, поряд з Дмитром Кулебою. Вона була поводилась впевнено і виглядала дуже ефектно.Місце сучасної жінки в політиці – досі неоднозначне. Звісно, багато посад обіймають жінки, ми розумні, яскраві та сильні, але політика все ще вважається “чоловічим” світом.Чому так – обговорюємо в новому епізоді подкасту “Критичні дні” з Олександрою Василенко, яка пройшла довгий шлях в політиці, а зараз допомагає робити світ краще у складі команди Superhumans.На мій погляд, те, що роблять в Superhumans, – це не тільки про відновлення конкретних людей, а ще й про відновлення суспільства.Також я думаю, що відновитись, повірити в краще та стати на світлу сторону нам допомагають саме такі люди, як Олександра.Потужна, складна, професійна, досвідчена (зацініть як я читаю всі іі посади з листочка :)), красива та розумна – Олександра залишається при всьому цьому тендітною дівчиною.Слухайте. Дивіться. Надихайтесь.
9/15/202334 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 27: Марія Дідковська. Рестораторка

Я давно спостерігаю за Марією, фото з її інсти часто опиняються в моїй папці «натхнення».Стиль, смак, відчуття прекрасного - у всьому, до чого торкається ця фантастична жінка.До повномасштабного вторгнення я вважала Марію дівою, яка живе у своєму ідеальному світі каси, десь там, далеко від реальності. Але після нашої розмови я була вражена іі залученістю саме у реальність - волонтерство, допомога людям, країні… В словах та діях цієї жінки відчувається емпатія, розум, внутрішнє світло.Місця, які створює Марія, - ресторан Citronelle, бар Saint - це продовження її естетики й бачення світу, саме тому вони такі вишукані та стильні.Ця людина - приклад тієї краси, яка транслюється зсередини та відображається на всьому, що поряд. Відчуйте цю красу і ви.
9/1/202355 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 26: Марися Мяновська. Фотографка

Коли я намагаюсь пригадати, як ми познайомились з Марисею - в голові суцільні пригоди. Ось ми знімаємо щось по фейстайм. В Києві - карантин, ходити нікуди не можна, але ми придумали сюжети знімаємо їх на відстані. Ось ми їдемо на якусь конюшню, щоб сфоткати кадри, як вартують історії! Ось - вибрались в студію і знов щось експериментуємо.. Марися - винятково талановита фотографка зі своїм поглядом й відчуттям кадру. Зараз вона відійшла від еротичної фотографії й робить дуже круті та важливі соціальні фотопроєкти. А ще - відповідає за SMM в спільноті Veteranka Говоримо з Марисею про зміни життєвого шляху та про цінності. І про те, як нас змінили останні півтора року.
8/16/202330 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 25: Катерина Кузьменко. Співзасновниця Smartass

В ідеальному світі ідеальна жінка - це, мабуть, Барбі. Але в моєму світі Катя Кузьменко - дівчина, що дуже близька до ідеалу. Прекрасна освіта, блискучий ум, довгі ноги... а ще - вміння побудувати бізнес, який дуже "про людей". Адже, Smartass- це в першу чергу комьюніті, а потім вже - все інше. Катя - та дівчина, яка і є уособленням того способу життя, який уособлює Smartass. Катя завжди здавалась мені закритою та досить складною дівчиною. І я була дуже рада відкрити її іншою - відкритою, емпатичною, чесною. Відкрийте й ви!
8/2/202336 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 24: Валерія Толочина. Маркетинг-директорка MEGOGO

Коли я вперше побачила Валерію, подумала: "Що за нереальний цунамі енергії?" Здається, ця дівчина з яскравою посмішкою має нескінченний заряд! Я пам'ятаю Валерію по роботі в Intertop, а зараз вона - маркетинг-директорка MEGOGO. І особисто мене захоплює, як глибоко та щиро вона занурюється у всі свої проєкти. Megogo став для українців підтримкою в найважчі часи війни - завдяки тому, що нагадував нам про радість звичайного, довоєнного життя. І в цьому є велика заслуга Валерії. Запрошую вас відкрити для себе дівчину, що сяє та отримати заряд позитивної енергії!
7/19/202350 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 23: Оля Котрус

Я познайомилась з творчістю Олі Котрус ще коли вона жила у Парижі. Ніжні, чуттєві тексти про кохання, Київ, Париж, буденне життя – зачаровували. Хотілося спостерігати за життям цієї дівчини ще і ще.Оце поетизування буденності, вміння знаходити красу у повсякденності – магічне вміння Олі. А ще – ніжні тексти, які власне й вчать нас насолоджуватись своєю буденністю, бачити красу реального життя, яке трапляється з нами кожен день.У Олі вийшло вже дві книжки, але зовсім скоро вона знімає їх з продажу назавжди – бо вони написані не українською.Я захоплююсь внутрішнім світом і світлом Олі Котрус, її талантом та сміливістю бути собою.Хочу, щоб до цього світла доторкнулись і ви.
6/8/202351 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 22. Ната Стрільчук

Ми познайомились з Натою Стрільчук на зйомках реклами, де у головній ролі була Тіна Кароль, а Ната відповідала за обличча співачки. ⠀Перше, що я помітила – це супер високий рівень професіоналізму Наталіі: все вчасно, чітко і бездоганно.Мабуть, тому у портфоліо цієї дівчини- робота з зірками та крутими режисерами (наприклад, Алан Бадоєв), обкладинки усіх топових глянцевих видань України та ще багато професійних досягнень.⠀Червона помада стала візитівкою Нати Стрільчук, популярноі візажистки, красуні та дівчини з мегаестетичним баченням світу.У цьому світі багато ніжності, квітів та краси моменту...⠀В новому епізоді подкасту говоримо з Натою про червону помаду, закоханість, ідеальний мейкап для побачень та навіть про Вайнону Райдер!⠀Слухати: у красивій сукні та з червоною помадою!
5/24/202349 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 21. Заріна Нетовкіна

Заріна Нетовкіна - справжня «золота дівчинка». Не тільки фігурально, але й реально: навряд чи в Україні знайдеться людина, яка ні разу не чула назву ювелірного бренду “Zarina”. Так, це - про неї.Насправді від дівчини, яка з дитинства мала все, - очікуєш зіркової поведінки, снобізму і чогось на кшталт «зверніться до мого піар директора».Але я знаю Заріну вже два роки й кожен раз дивуюсь: її вихованості, освіченості, а ще - «тихій розкоші», яка в ній захована.Заріна - наче з фільму ери «Золотого Голлівуду» та водночас легка і розумна, відкрита і добра.Хочу, щоб ви побачили її такою, як бачу я!
5/11/202340 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 20. Уляна Оніщук

Уляна Оніщук - справжня ролева модель сучасної жінки: красива, розумна і піклується про майбутнє своєї країни.Уляна займається відновлюваною сонячною енергією і будує сонячні електростанції. На одній з них я побувала влітку і була вражена масштабом: не тільки станції, але й масштабом мислення цієї дівчини. Мене захоплюють люди, які не бояться складних викликів і великих проєктів. Зараз Уляна та її фонд Energy Act for Ukraine впроваджує проєкти, що збільшують кількість споживання в Україні «чистої» сонячної енергії.А ще Уля може часами цікаво говорити про складні речі й робити їх дуже легкими для сприйняття!Слухайте, надихайтесь, наповнюйтесь: енергією та ідеями!
1/16/202348 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 19. Оксана Павленко

Оксана Павленко - засновниця і головний редактор Divoche.media. А ще - феміністка і, як на мене, людина з дуже чіткими принципами.До того ж в Оксани - красива українська мова, яку хочеться слухати.Я читаю Оксану і її видання вже не перший рік і за цей час зберегла багато текстів, які були опубліковані на порталі Divoche.media.Я зберегла їх, тому що там була або незвична точка зору, або класно написаний текст, або цікава тема.Саме про це я хотіла поговорити з Оксаною: як вона знаходить/відчуває класні тексти, що є критерієм для відбору текстів в її видання і чи вона полюбляє писати сама.Але розмова вийшла не тільки про тексти, але і про фемінізм, рівні права, війну та жінок.Доєднуйтесь до нашої розмови і надихайтесь.
11/2/202251 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 18. Юлія Муленко

Юля Муленко - це «сірий кардинал» українського шоубізнесу. Ця дівчина працювала як такою кількістю зірок, що очі розбігаються: Бумбокс, Dantes, Саша Чемеров, Барських, Монатік… та багато інших.З кимось Юля працювала як турменеджер, з кимось - на приватних івентах, але з усіма - від душі, опікуючись артистами як сестра, а не як менеджер.Цю душевність Юля перенесла і на свій новий бізнес: не так давно вона разом із чоловіком відкрила кав’ярню на Волині. У подкасті говоримо про силу змін, про те, як набратись сміливості робити нове і про емпатію до людей. Бо без цього не працює геть нічого.Приємного прослуховування!
10/26/202241 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 17. Лукерія Покровська

Я познайомилась з Люшею Покровською в легендарному Глібавуді. Містичному та незвичайному місці, яке зберігало в собі вайб справжнього старого міста.Магічного давнього Києва зі всіма його легендами, відьмами, секретними двориками…Я була вражена красою і стилем цієї жінки. І з роками нашого спілкування Люша тільки більше розкривалась у своїй красі та естетиці.Лукерія - справжнє ім’я, а не творчий псевдонім, як багато хто думає. І ця справжність є у всьому, до чого торкається Люша: в її яскравому стилі, якій є продовженням її способу мислення, у відношенні до людей і до себе.Лукерія Покровська - відома українська модель, стиліст, а з недавно - ще і фотограф.Але перш за все вона - носійка унікальної естетики, з якою я і знайомлю вас в цьому епізоді подкасту.
10/19/202247 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 16. Ірина Кадді

Ірина Кадді надихає мене своїм сталевим внутрішнім стрижнем.Так, коли ти - крута фітнес-тренерка, авторка популярних хелсі-марафонів, завдяки яким дівчата змінюють свої звички та образ життя на краще, - треба мати багато сили та драйву.І в Ірини вони точно є: сила вести за собою дівчат і закохувати їх у нових себе, сила давати натхнення і оптимізм, сила жити далі навіть коли опиняєшся всередині дуже болючої історії.Коли на моєму шляху трапляється сильна, глибока і світла людина - я дуже хочу показали її іншим, щоб вони теж торкнулись цього світла.Тож, надихайтесь.Instagram Ірини Кадді https://instagram.com/irina_kaddi
10/12/202255 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 15. Катя Тейлор

Катя Тейлор – людина неймовірної енергетики і людина-мистецтво.Чому мистецтво?Можливо, тому, що Катя займається мистецтвом і реалізує дуже круті проекти разом з командою своєї агенції Port.Ми з Катею зустріли початок вторгнення разом і взагалі давно дружимо.Саме тому, на мій погляд, ця розмова – не інтерв'ю, а розмова двох жінок посеред війни й розпачу.Але ці жінки мають надію, оптимізм і красиві сукні, бо це те, що тримає їх і дозволяє залишатися самими собою.Надихайтесь!
9/28/202241 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 14. Катя Сільченко

Якби мене хтось попрохав намалювати портрет справжньої жінки – я б, мабуть, намалювала Катю Сільченко.Кожний прояв цієї особистості – це неймовірна жіночність: в інсті, в колекціях її бренду the COAT by Katya Silchenko, в подачі себе...До нашого особистого знайомства я уявляла Катю серед красивих суконь і квітів. Але виявилось, що вона насправді дуже сильна людина, яка може і квіти, і сукні, і виховувати доньку, і допомагати іншим і надихати свою величезну команду і підтримувати інших дизайнерів...А ще - вміє закохуватись і співчувати.У нашій відвертій розмові ми говоримо і про кохання, і про співчуття, і про захоплення.Надихайтесь!
9/21/202243 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 13. Аня Давиденко

З Анею Давиденко ми разом відвідували заняття у театральній школі.І коли в нас було перше заняття – селф презентація, Аня сказала: “я роблю відомих людей ще більш відомими і я знаю, чом насправді розлучились Дантес і Дорофеєва”Аня – класна піарниця і працювала з багатьма відомими людьми.Мені завжди було цікаво – чи складно жити життя насправді відомої людини?Про це ми говоримо у подкасті, а ще про те – чи складно бути чесним з самим собою?(Спойлер – складно, але потрібно).Слухаємо!
9/14/202248 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 12. Катя Любчик

Катя Любчик стала для мене відкриттям цього літа.Раніше я сприймала Катю, як красиву жінку, журналіста і блогера.Але коли ми познайомились ближче - я узнала, що ця красива жінка управляє не менше красивим бізнесом - Zielinski and Rosen/Україна.А ще - виховує двох дітей, допомагає, разом із чоловіком, нашій армії та людям.Коли почалася війна, Катя організувала транспорт і вивозила з Києва сім’ї з дітьми.Говоримо з Катею, як може уживатися у жінці крихкість і сила, слабкість і сміливість, краса і мужність. Надихаємось!
9/7/202236 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 11. Ліна Христофорова

Спостерігаю за Ліною багато років і завжди надихаюсь.Своїм стилем Ліна вчить жінок не уникати жіночності і сексуальності, але водночас - демонструвати ці риси елегантно.Ліна Христофорова - знана українська стилістка, та дівчина, яка, на мій погляд, геніально носить міні. В неї це виглядає цікаво, не вульгарно і супер стильно. Я люблю розглядати "луки" Ліни саме за це: завжди сексі, але ніколи не вульгарно.Ось цю складну простоту, складну сексуальність (яка не зчитується одразу) в одязі та з чого вона складається - ми намагаємось розгадати у розмові з Ліною.А також говоримо про волонтерство, допомогу, переїзди та інші складові життя сучасної української жінки.
8/31/202242 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 10. Оксана Шаварська

З Оксаною ми давно слідкуємо одна за одною у ФБ. А ближче познайомились, коли з’явились перша книга Оксани.Так, вона - письменниця.І під час війни письменниця Оксана Шаварська почала писати нову книгу.Говоримо з Оксаною про те, що робити, якщо немає ресурсу діяти і як знаходити сили творити, якщо сил немає.
8/17/202228 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 9. Аня Завертайло

Аня Завертайло — приклад справжньої «рольової моделі» для мене.Тут є все: прекрасна родина, талановитий чоловік, діти, успішний бізнес, кафе, у які закохані всі кияни… навіть ідеальний прес!Але ніхто не знає, скільки зусиль і праці стоїть за цим усім.Ми говоримо з Анею про дисципліну, про роботу над собою, яка продовжується завжди, про все нові захоплення, що дають розвиток. Про те, як бути одночасно і бізнес-партнером, і коханою жінкою для свого чоловіка.Я б дуже хотіла, щоб цей епізод надихнув вас рухатись і щоб ви знайшли щось нове і цікаве для себе.І щоб завдяки цій зацікавленості ви відчули свіже повітря у своєму житті.
8/10/202245 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 8. Саша Кольцова

Каша Сальцова для мене - це, перш за все, та дівчина із групи «Крихітка», з пронизливими текстами пісень та вокалом, слухаючи які виникає питання «як вона це все про мене знає»А ще Саша має цікаве почуття гумору і вже декілька місяців робить проєкт «Музичний стендап», прибуток від якого надходить до ЗСУ.Також Саша дуже надихнула мене робити саме український контент і я б хотіла поділитися цією порцією натхнення з вами.
8/3/202228 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 7. Марія Оз

Марія Оз - талановита українська художниця, режисерка анімації та ілюстраторка.Також вона та сама дівчина з величезними очима, яку ви точно бачили в інсті.Говоримо з Машою про те, яке обличчя має війна і як можна візуалізувати страх.Обережно: після випуску хочеться малювати і ще - одягти красиву сукню.
7/27/202230 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 6. Дар’я Коломієць

Проект, який зараз робить Даша - це “Щоденник війни”.У “Щоденниках” зібрані розповіді різних людей про їх досвід війни. Це драматичні та відверті історії, через які Даша показує світові, що відбувається в Україні.Говоримо про те, як знайти свою місію і нові опори у критичних обставинах.
7/20/202231 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 5. Катя Возіанова

Бізнес-вумен та засновниця bespoke-ательє Indposhiv.Говоримо з Катєю про те, як залишатися вірною собі і своїм цінностям і чи важливо це, коли у країні – війна.
7/13/202233 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 4. Даша Мангубі

Талановита українська фотографка розповідає про перші дні війни та свою родину, яка переживає війну у воєнному Харкові.
7/6/202222 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 3. Анна Санден

Бізнес-вумен та письменниця. З Анною говоримо про різні відчуття від війни та як перетворити їх у текст. Також Аня розповідає про свій досвід: як говорили про війну з власною дитиною.
6/29/202221 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 2. Юля Юріна

Юля – українська артистка, відома як солістка гурту Yuko. Нещодавно Юля розпочала сольну кар’єру, активно експерементує зі звучанням і образами.З Юлією говоримо про творчі трансформаціі, волонтерство та життя у волонтерській комуні, на яку перетворилась українське музичне видавництво “Masterskaya”.
6/22/202227 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

Критичні дні: Епізод 1. Яна Метьолкіна

Яна багато розповідала про подорожі Україною та світом у своєму інстаграм-блозі.З початком війни Яна почала робити ютюб-проект “Заспокійливе”, де досліджує, як не поїхати дахом якщо навкруги – війна.
6/15/202225 minutes, 45 seconds